Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 14:48   #4321
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Analiza maschera

a ja poproszę o analizę odżywki do włosów Timotei - Intensywna odbudowa
oto jej skład:
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Amodimethicone, Behentrimonium Chloride, Dipropylene Glycol, PEG-7 Propylheptyl Ether, Cetrimonium Chloride, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Persea Gratissima Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Pistacia Vera Seed Extract, Glycerin, Propanediol, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, CI 42051, CI 47005.
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:26   #4322
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Analiza maschera

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
a ja poproszę o analizę odżywki do włosów Timotei - Intensywna odbudowa
oto jej skład:
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Amodimethicone, Behentrimonium Chloride, Dipropylene Glycol, PEG-7 Propylheptyl Ether, Cetrimonium Chloride, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Persea Gratissima Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Pistacia Vera Seed Extract, Glycerin, Propanediol, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, CI 42051, CI 47005.
-Cetearyl Alcohol - emolient, wygładza, chroni przed utratą wody
-Dimethicone - silikon niezmywalny wodą
-Stearamidopropyl Dimethylamine - zastępuje silikon
-Amodimethicone - łagodny silikon rozpuszczalny w wodzie, ale w towarzystwie Cetrimonium Chloride i Trideceth-12
-Behentrimonium Chloride - konserwant, zapobiega elektryzowaniu się włosów
-Dipropylene Glycol - rozpuszczalnik
-PEG-7 Propylheptyl Ether - stabilizator emulsji
-Cetrimonium Chloride - lekki emulgator, niedozwolony jako konserwant, zapobiega elektryzowaniu się
-Lactic Acid - kwas mlekowy, domyka łuski włosa
-Phenoxyethanol - konserwant
-Sodium Chloride - sól, zagęszczacz
-Persea Gratissima Oil - olej z awokado
-Macadamia Ternifolia Seed Oil - olej z makademii
-Pistacia Vera Seed Extract - wyciąg z pistacji
-Glycerin - nawilżacz
-Propanediol - konserwant
-DMDM Hydantoin - konserwant
-Disodium EDTA - substancja chelatująca - wyłapuje wolne jony metali
-Parfum - zapach
Butylphenyl Methylpropional - substancja zapachowa, potencjalnie drażniąca
-CI 42051, CI 47005 - barwniki

Taka sobie odżywka, więcej silikonów niż olei.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:30   #4323
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Analiza maschera

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
a ja poproszę o analizę odżywki do włosów Timotei - Intensywna odbudowa
oto jej skład:
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Amodimethicone, Behentrimonium Chloride, Dipropylene Glycol, PEG-7 Propylheptyl Ether, Cetrimonium Chloride, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Persea Gratissima Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Pistacia Vera Seed Extract, Glycerin, Propanediol, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, CI 42051, CI 47005.
Silicony
Zawiera olej avocado, olej z orzechów macadamia, ekstrakt z nasion pistacji.
Moje włosy po tej odżywce były strasznie obciążone i "oblepoine".
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:19   #4324
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Analiza maschera

no o jestem mega zaskoczona, gdyz na opakowaniu napisane jest 100 procent naturalne ekstrakty i 0 procent parabenów!!!!


wiem,ze to nie ta strona....ale jakiej powinnam użyć odżywki aby zamknąć łuski włosa jedocześnie je nawilżająć?

Edytowane przez Katrin242
Czas edycji: 2012-06-27 o 20:22
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:48   #4325
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Analiza maschera

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
no o jestem mega zaskoczona, gdyz na opakowaniu napisane jest 100 procent naturalne ekstrakty i 0 procent parabenów!!!!


wiem,ze to nie ta strona....ale jakiej powinnam użyć odżywki aby zamknąć łuski włosa jedocześnie je nawilżająć?
No, bo w tej odżywce są naturalne olejki i parabenów nie ma


Co do domykania łusek, to odżywki chyba tego nie robią, jedynie zimna woda przy ostatnim płukaniu i płukanki zakwaszające
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:56   #4326
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Analiza maschera

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
no o jestem mega zaskoczona, gdyz na opakowaniu napisane jest 100 procent naturalne ekstrakty i 0 procent parabenów!!!!


wiem,ze to nie ta strona....ale jakiej powinnam użyć odżywki aby zamknąć łuski włosa jedocześnie je nawilżająć?
No to i są ekstrakty - pewnie naturalne w 100%))
Z samych ekstraktów odżywki się nie zrobi, bo to fizycznie niemożliwe. Parabenów też nie ma przecież, ale ja wolę parabeny niż DMDM Hydantoin.
Kosmetyków chociażby z Lactic Acid(kwas mlekowy), Acetum (ocet)w składzie -powinny być zazwyczaj pod koniec składu w małej ilości. Do tego spłukiwanie pod koniec CHŁODNĄ wodą, płukanki z octem winnym.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Aha, w tej odżywce jest kwas mlekowy domykający łuski. Także producent z obietnic się wywiązał))
Ona nie ma jakiegoś strasznego składu, ale nie nada się do włosów nielubiących silikonów, będzie też dość ciężka, więc jak pisała Kamila_Blondi, może obciążać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 10:26   #4327
morenna
Przyczajenie
 
Avatar morenna
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Dot.: Analiza maschera

Bardzo Ci dziękuję za analizę, jestem wdzięczna.
Czyli odżywka w miarę naturalna i bez silikonów i parabenów?
Chyba się na nią skuszę jest na allegro.
morenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 12:04   #4328
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Analiza maschera

Cytat:
Napisane przez morenna Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za analizę, jestem wdzięczna.
Czyli odżywka w miarę naturalna i bez silikonów i parabenów?
Chyba się na nią skuszę jest na allegro.
Bez silikonów, chociaż ma jeden polimer podobny do silikonów - polyquaternium 32. Ale jest go tam mało, jeśli myjesz włosy szamponem a nie odżywką, to nie ma co się go bać.
Nie ma parabenów, ale bez sensu jest wystrzeganie się ich w odżywkach do włosów, bo nie mają działania drażniącego. W Twojej odżywce jest za to Methylisothiazolinone a on ma POTENCJALNIE takie działanie i w przeciwieństwie do parabenów nie może być stosowany w kosmetykach dla niemowląt. Z tym, że w kwestii konserwantów trzeba zachować duży rozsądek, bo prawie każdy konserwant może mieć jakieś działanie niepożądane podobnie jak i środki zapachowe, które pochodzą z super hiper eko olejków eterycznych. Tyle że wszystkie te składniki są w małych ilościach, poza tym w odżywce nie mają zazwyczaj kontaktu ze skórą, więc nie mają jak podrażnić. Przecież nie poczołgają się po włosie, żeby tylko dostać się do wątroby i się w niej skumulować
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:02   #4329
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Analiza maschera

Witam mam ogromną prośbę o analizę składu odżywki Ochrona i Blask dodawanej do farby Lorea'l Casting.
Używałam różnych odżywek ale po żadnej nawet po tych z górnej półki nie miałam takich włosów jak po tej odżywce. I tu jeszcze jedna prośba - czy możecie mi wskazać składnik który jest najbardziej odpowiedzialny za tą miękkość i jednocześnie sztywność włosa? Ewentualnie może któraś z dziewczyn kojarzy jakąś odżywkę/balsam/maskę o podobnym składzie?

aqua, cetearyl alkohol, behentrymonium chloride,PEG-180, amodimethicone, cetyl esters, hydroxyethylcellulose, trideceth-12, chlorhexidine dihydrochloride, limonene, linalool, benzyl alkohol, methylparaben, citric acid, cetrimonium chloride, citronellol, hexyl cinnamal, royal jelly/royal jelly extract, parfum/fragrance



Moja włosy są matowe, zniszczone i się puszą. Po tej odżywce po wysuszeniu włosów suszarką (bez modelowania) włosy mam wygładzone tak jakbym wyciągała na szczotce, są błyszczące i miękkie i takie sztywne (ale w dobrym tego słowa znaczeniu )

Widziałam parę wpisów na forum dot. tej odżywki ale analizy składu nie znalazłam.
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:47   #4330
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Analiza maschera

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Witam mam ogromną prośbę o analizę składu odżywki Ochrona i Blask dodawanej do farby Lorea'l Casting.
Używałam różnych odżywek ale po żadnej nawet po tych z górnej półki nie miałam takich włosów jak po tej odżywce. I tu jeszcze jedna prośba - czy możecie mi wskazać składnik który jest najbardziej odpowiedzialny za tą miękkość i jednocześnie sztywność włosa? Ewentualnie może któraś z dziewczyn kojarzy jakąś odżywkę/balsam/maskę o podobnym składzie?

aqua, cetearyl alkohol, behentrymonium chloride,PEG-180, amodimethicone, cetyl esters, hydroxyethylcellulose, trideceth-12, chlorhexidine dihydrochloride, limonene, linalool, benzyl alkohol, methylparaben, citric acid, cetrimonium chloride, citronellol, hexyl cinnamal, royal jelly/royal jelly extract, parfum/fragrance



Moja włosy są matowe, zniszczone i się puszą. Po tej odżywce po wysuszeniu włosów suszarką (bez modelowania) włosy mam wygładzone tak jakbym wyciągała na szczotce, są błyszczące i miękkie i takie sztywne (ale w dobrym tego słowa znaczeniu )

Widziałam parę wpisów na forum dot. tej odżywki ale analizy składu nie znalazłam.
-cetearyl alkohol - emolient, tworzy film zapobiegajacy utracie nawilzenia, wygładza
-behentrimonium chloride - konserwant, zapobiega elektryzowaniu się włosów
-PEG-180 - polimer zachowujący sie jak humektant (nawilżacz)
-amodimethicone - silikon zmywalny wodą jeśli występuje razem z Cetrimonium Chloride i Trideceth-12
-cetyl esters - wysokowartosciowy emolient (wygładza, utrzymuje wilgoć) uzyskiwany z głów wielorybich lub syntetycznie, nadaje elastyczność i gładkość
-hydroxyethylcellulose - zagęszcza, zwiększa lepkość
-trideceth-12 - substancja myjaca i emulgator
-chlorhexidine dihydrochloride - konserwant
-limonene, linalool, benzyl alkohol - zapachy
-methylparaben - konserwant
-citric acid - regulator pH
-cetrimonium chloride - środek zmiekczajacy, utrzymuje wilgoć, jest drażniący
-citronellol, hexyl cinnamal - zapachy
-royal jelly/royal jelly extract - miód, nawilża, usztywnia
-parfum/fragrance - zapach

Odżywka tak działa raczej ze względu na połączenie różnych składników. Obstawiałabym, że głównie chodzić będzie o cetyl esters i peg-180, bo reszta składników występuje w większości odżywek.
Nie kojarzę żadnej podobnej odżywki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 17:58   #4331
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

A mogę poprosić o analizę tej maski?

Skład: Aqua, Cetearyl Alkohol, Behentrimonium Chloride, Glicerin, Cetyl Esters, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Proteins, Dodecene, Phenoxyethanol, Arganine, Chlorhexidine Digluconate, Poloxamer 407, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Isopropyl Mystrate, 2-oleamido-1,3-Octadecanediol, Serine, BHT, Citric Acid, Butylphentyl Methylpropional, Lauryl PEG/PPG - 18/18 Methicone, Glutamic Acid, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolate, Parfum


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...enerujaca.html
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 19:44   #4332
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
A mogę poprosić o analizę tej maski?

Skład: Aqua, Cetearyl Alkohol, Behentrimonium Chloride, Glicerin, Cetyl Esters, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Proteins, Dodecene, Phenoxyethanol, Arganine, Chlorhexidine Digluconate, Poloxamer 407, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Isopropyl Mystrate, 2-oleamido-1,3-Octadecanediol, Serine, BHT, Citric Acid, Butylphentyl Methylpropional, Lauryl PEG/PPG - 18/18 Methicone, Glutamic Acid, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolate, Parfum


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...enerujaca.html
-Cetearyl Alkohol - emolient
-Behentrimonium Chloride - konserwant, zapobiega elektryzowaniu się włosów
-Glicerin - nawilżacz
-Cetyl Esters - wysokowartosciowy emolient (wygładza, utrzymuje wilgoć) uzyskiwany z głów wielorybich lub syntetycznie, nadaje elastyczność i gładkość
-Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Proteins - składnik odżywczy z protein zbożowych
-Dodecene - reguluje lepkość
-Phenoxyethanol - konerwant
-Arganine - aminokwas wygładzający, odżywiający, wg niektórych źródeł nadaje puszystość
-Chlorhexidine Digluconate - konserwant
-Poloxamer 407 - substancja myjąca, emulgator
-Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate - zapachy
- Isopropyl Mystrate - tłusty emolient
-2-oleamido-1,3-Octadecanediol - emolient
-Serine - aminokwas utrzymujący nawilżenie
-BHT - syntetyczny przeciwutleniacz
-Citric Acid - regulator pH
-Butylphentyl Methylpropional - zapach
-Lauryl PEG/PPG - 18/18 Methicone - silikon zmywalny wodą
-Glutamic Acid - składnik konsystencjotwórczy
-Hexyl Cinnamal - zapach
-Glyceryl Linoleate -emulgator, emolient
-Glyceryl Oleate - emulgator, emolient
Glyceryl Linolate - najprawdopodobniej emulgator
-Parfum - zapach
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 06:33   #4333
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Analiza maschera

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
-cetearyl alkohol - emolient, tworzy film zapobiegajacy utracie nawilzenia, wygładza
-behentrimonium chloride - konserwant, zapobiega elektryzowaniu się włosów
-PEG-180 - polimer zachowujący sie jak humektant (nawilżacz)
-amodimethicone - silikon zmywalny wodą jeśli występuje razem z Cetrimonium Chloride i Trideceth-12
-cetyl esters - wysokowartosciowy emolient (wygładza, utrzymuje wilgoć) uzyskiwany z głów wielorybich lub syntetycznie, nadaje elastyczność i gładkość
-hydroxyethylcellulose - zagęszcza, zwiększa lepkość
-trideceth-12 - substancja myjaca i emulgator
-chlorhexidine dihydrochloride - konserwant
-limonene, linalool, benzyl alkohol - zapachy
-methylparaben - konserwant
-citric acid - regulator pH
-cetrimonium chloride - środek zmiekczajacy, utrzymuje wilgoć, jest drażniący
-citronellol, hexyl cinnamal - zapachy
-royal jelly/royal jelly extract - miód, nawilża, usztywnia
-parfum/fragrance - zapach

Odżywka tak działa raczej ze względu na połączenie różnych składników. Obstawiałabym, że głównie chodzić będzie o cetyl esters i peg-180, bo reszta składników występuje w większości odżywek.
Nie kojarzę żadnej podobnej odżywki.
Oj dziękuję za tak szybką odpowiedź. Wczoraj z ciekawości przeszłam się do Rossmana i przejrzałam parę odżywek Lorea"la ale póki co nic podobnego nie wpadło mi w oko .
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 06:57   #4334
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Analiza maschera

mogę prosić o analizę:
Marion, Nature Therapy, Ocet Z Malin & Koktajl Owocowy, Spray regenerujący włosy

aqua, cetrimonium chloride. glycerin, polyquaternium-70 (and) dipropylene glycol, propylene glycol, coceth-7 (and) PPG-1-PEG-9 lauryl glycol ether (and) PEG-40 hydrogenated castor oil, rubus idaeus fruit extract, acetum, prunus armeniaca fruit extract, prunus persica fruit extract, pyrus marus fruit extract, polysorbate 80, phenoxyethanol (and) ethylhexylglycerin, PEG-12 dimethicone, parfum, methylisothiazolinone, lc 16255, cl 16185
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 15:34   #4335
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analizę maski Dove heat defense. A to jej skład:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearmidopropyl Dimethylamine, Lactic Acid, Bethentrimonium Chloride, Glyceryn, Parfum, Amodimethicone, Paraffium, Dipropylene Glucol, Peg-180M, Trehalose, Gluconolactone, Adiptic Acid PEG--150 Distearate, Hydroxyled Keratin, Hydroxyled Wheat Protein, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA, PEG-7 Propylheptyl Ether, Sodium Hydroxide, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methypropional, Citrenellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Ci 15985, Ci 19140
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 15:39   #4336
ania0506
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Analiza maschera

Byłabym ogromnie wdzięczna za analizę tego produktu:

Alberto Balsam- conditioner with coconut & lychee extracts:

Aqua, Cetyl Alcohol, Panthenol, Cocos Nucifera (Coconut Oil), Litchi Chinensis Fruit Extract, Cyclopentasiloxane, Stearalkonium Chloride, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Cyclohexasilicone, Cetrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Citric Acid, Disodium EDTA, Glycerin, Isostearamidopropyl, Ethyldimonium Ethosulfate, PEG-9, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Parfum, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional.
__________________
..
ania0506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 19:05   #4337
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Analiza maschera

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mogę prosić o analizę:
Marion, Nature Therapy, Ocet Z Malin & Koktajl Owocowy, Spray regenerujący włosy

aqua, cetrimonium chloride. glycerin, polyquaternium-70 (and) dipropylene glycol, propylene glycol, coceth-7 (and) PPG-1-PEG-9 lauryl glycol ether (and) PEG-40 hydrogenated castor oil, rubus idaeus fruit extract, acetum, prunus armeniaca fruit extract, prunus persica fruit extract, pyrus marus fruit extract, polysorbate 80, phenoxyethanol (and) ethylhexylglycerin, PEG-12 dimethicone, parfum, methylisothiazolinone, lc 16255, cl 16185
Już było
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4257

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Proszę o analizę maski Dove heat defense. A to jej skład:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearmidopropyl Dimethylamine, Lactic Acid, Bethentrimonium Chloride, Glyceryn, Parfum, Amodimethicone, Paraffium, Dipropylene Glucol, Peg-180M, Trehalose, Gluconolactone, Adiptic Acid PEG--150 Distearate, Hydroxyled Keratin, Hydroxyled Wheat Protein, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA, PEG-7 Propylheptyl Ether, Sodium Hydroxide, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methypropional, Citrenellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Ci 15985, Ci 19140
-Cetearyl Alcohol - emolient
-Dimethicone - silikon
-Stearmidopropyl Dimethylamine - zastepuje silikon
-Lactic Acid - kwas mlekowy, domyka łuski, zakwasza
-Bethentrimonium Chloride - emulgator, antystatyk, konserwant
-Glyceryn - nawilzacz
-Parfum - zapach
-Amodimethicone - silikon zmywalny wodą jeśli występuje razem z Cetrimonium Chloride i Trideceth-12
-Paraffinum - emolient
-Dipropylene Glycol - rozpuszczalnik, regulator lepkości
-Peg-180M - stabilizator emulsji, reguluje lepkość
-Trehalose - powierzchniowo nawilża
-Gluconolactone - kwas PHA o niskim potencjale drażniącym, regulator pH, wspomaga nawilżenie
-Adiptic Acid - regulator pH
-PEG--150 Distearate - podwyższa lepkość
-Hydroxyled Keratin, Hydroxyled Wheat Protein - proteiny hydrolizowane
-Sodium Chloride - sól
-Sodium Benzoate - konserwant
-Potassium Sorbate - konserwant
-DMDM Hydantoin - konserwant
-Disodium EDTA - stabilizator
-PEG-7 Propylheptyl Ether - stabilizator emulsji
-Sodium Hydroxide - regulator pH
-Cetrimonium Chloride - lekki emulgator, antystatyk
-Phenoxyethanol - konserwant
-Benzyl Salicylate - zapach
-Butylphenyl Methypropional - zapach
-Citrenellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool - zapachy
-Ci 15985, Ci 19140 - barwniki

Jako ochrona przed gorącem się nada, bo ma silikony.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ania0506 Pokaż wiadomość
Byłabym ogromnie wdzięczna za analizę tego produktu:

Alberto Balsam- conditioner with coconut & lychee extracts:

Aqua, Cetyl Alcohol, Panthenol, Cocos Nucifera (Coconut Oil), Litchi Chinensis Fruit Extract, Cyclopentasiloxane, Stearalkonium Chloride, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Cyclohexasilicone, Cetrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Citric Acid, Disodium EDTA, Glycerin, Isostearamidopropyl, Ethyldimonium Ethosulfate, PEG-9, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Parfum, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional.
Alberto Balsam- conditioner with coconut & lychee extracts:

Aqua,
-Cetyl Alcohol - emolient
-Panthenol - nawilzacz
-Cocos Nucifera (Coconut Oil) - olej kokosowy
-Litchi Chinensis Fruit Extract - wyciąg zl iczi, źródło witaminy C
-Cyclopentasiloxane - silikon odparowujący po nałożeniu kosmetyku
-Stearalkonium Chloride - substancja antystatyczna (zapobiega elektryzowaniu) i konserwant
-Stearamidopropyl Dimethylamine - zastępuje silikon
-Cyclohexasilicone - silikon lotny, odparowujący, ułatwia rozprowadzenie kosmetyku
-Cetrimonium Chloride - lekki emulgator, antystatyk
-Glyceryl Stearate - emolient
-Citric Acid - regulator pH
-Disodium EDTA - stabilizator
-Glycerin - nawilzacz
-Isostearamidopropyl Ethyldimonium Ethosulfate - antystatyk, substancja kondycjonująca
-PEG-9 - nawilżacz, rozpuszczalnik
-Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone - konserwanty
-Parfum, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional - zapachy

Bardzo fajna odżywka, ja bym kupowała pomimo zawartości kokosa, którego moje włosy nie lubią.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 20:37   #4338
ania0506
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Analiza maschera

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Alberto Balsam- conditioner with coconut & lychee extracts:

Aqua,
-Cetyl Alcohol - emolient
-Panthenol - nawilzacz
-Cocos Nucifera (Coconut Oil) - olej kokosowy
-Litchi Chinensis Fruit Extract - wyciąg zl iczi, źródło witaminy C
-Cyclopentasiloxane - silikon odparowujący po nałożeniu kosmetyku
-Stearalkonium Chloride - substancja antystatyczna (zapobiega elektryzowaniu) i konserwant
-Stearamidopropyl Dimethylamine - zastępuje silikon
-Cyclohexasilicone - silikon lotny, odparowujący, ułatwia rozprowadzenie kosmetyku
-Cetrimonium Chloride - lekki emulgator, antystatyk
-Glyceryl Stearate - emolient
-Citric Acid - regulator pH
-Disodium EDTA - stabilizator
-Glycerin - nawilzacz
-Isostearamidopropyl Ethyldimonium Ethosulfate - antystatyk, substancja kondycjonująca
-PEG-9 - nawilżacz, rozpuszczalnik
-Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone - konserwanty
-Parfum, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional - zapachy

Bardzo fajna odżywka, ja bym kupowała pomimo zawartości kokosa, którego moje włosy nie lubią.
super, dziękuję Ci bardzo! a myślisz, że odżywka nada się do mycia włosów? i czy jest zgodna z CG?
__________________
..
ania0506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 21:00   #4339
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Analiza maschera

Cytat:
Napisane przez ania0506 Pokaż wiadomość
super, dziękuję Ci bardzo! a myślisz, że odżywka nada się do mycia włosów? i czy jest zgodna z CG?
Raczej sie nie nada, bo ma sporo emolientów za to mało Cetrimonium Chloride i silikony. Lotne bo lotne, ale są. Nie jestem wtajemniczona w CG, więc nie wiem czy tego typu silikony są "dozwolone". Najlepiej zapytaj u Zakręconych
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 23:04   #4340
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Asi_ek Pokaż wiadomość
Witam.

Proszę o analizę szamponu:

Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor 'Popielaty'



Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, cocamide mipa, coco-glucoside, glycol distearate, laureth-4, glyceryl oleate, trimethylsilylamodimethic one, C11-15 pareth-55. C11-15 pareth-9, polyquaternium-10,disodium edta, panthenol, hydrozylet wheat protein, citric acid, sodium chloride, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, acid violet 43, DMDM hydantoin, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone.

Z góry dziękuje za odpowiedź
wypowiedź z 2010r. pozostawiona bez odpowiedzi.

teraz ja proszę o analizę tego produktu
pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 18:42   #4341
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
wypowiedź z 2010r. pozostawiona bez odpowiedzi.

teraz ja proszę o analizę tego produktu
-sodium laureth sulfate - substancja myjąca standardowo występujaca w szamponach
-cocamidopropyl betaine - substancja myjąca łagodniejsza od sls
-cocamide mipa - substancja myjąca oraz renatłuszczająca czyli odbudowująca barierę lipidową na skórze
-coco-glucoside - łagodna substancja myjąca, emulgator
-glycol distearate - tłusty emolient tworzący film utrudniający odparowanie wody
-laureth-4 - antystatyk, emulgator
-trimethylsilylamodimethic one - silikon nierozpuszczalnyu w wodzie
-C11-15 pareth-55 - emulgator, substancja myjąca
-C11-15 pareth-9 - substancja myjąca
-polyquaternium-10 - polimer tworzący film na włosach, łatwo sie zmywa
-disodium edta - stabilizator
-panthenol - nawilżacz
-hydrozylet wheat protein - proteiny pszenicy, utrzymują nawilżenie
-citric acid - regulator pH
-sodium chloride - sól, zagęstnik
-parfum - zapach
-butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene - substancje zapachowe
-acid violet 43 - barwnik fioletowy zabroniony w kosmetykach, które mają kontakt z błonami śluzowymi, dozwolony przy krótkim kontakcie ze skórą
-DMDM hydantoin - konserwant
-methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone - konserwanty

To szampon "specjalistyczny", ma bardzo podobny skład do swojego brata - szamponu Joanny Ultra Color System nadającego platynowy odcień. To są dość wysuszające szampony i przy codziennym stosowaniu mogą zrobić krzywdę, zwłaszcza że trzeba je trochę przetrzymać na włosach. Lepiej używać co kilka dni, zwłaszcza, że szampon ma silikon. Czy da pożądany efekt - to już u każdego bywa inaczej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:57   #4342
Iwona40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Prosze o roszyfrowanie składu:
Organic shampoo - ekologiczny z wyciągiem babassu do wł. normalnych Zapobiega wypadaniu włosów Producent Senseof Bio

Sklad:
Aqua, Orbignya Olfeira Seed Oil (Olej Palmy Brazylijskiej - Olej Babassu), Pseudotsugamenziesii water ( balsam Oregon), Ammonium lauryl Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl betaine, Coco-glucoside, Sodium PCA, Xanthan Gum, Hectorite, Lauroyl lysine, Potassium sorbate, Lactic acid, Parfum, Limonene, Dehydroacetic Acid, Benzoic acid, Dehydroxantam Gum, Inulin.

98,9%naturalnych 10% z farm ekologicznych posiada również oznaczenie : certyfikowany kosmetyk naturalny i info: bez parabenów, SLS, PEG

Czy to prawda? z góry bardzo dziękuję za odpowiedz
Iwona40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 22:50   #4343
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Iwona40 Pokaż wiadomość
Prosze o roszyfrowanie składu:
Organic shampoo - ekologiczny z wyciągiem babassu do wł. normalnych Zapobiega wypadaniu włosów Producent Senseof Bio

Sklad:
Aqua, Orbignya Olfeira Seed Oil (Olej Palmy Brazylijskiej - Olej Babassu), Pseudotsugamenziesii water ( balsam Oregon), Ammonium lauryl Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl betaine, Coco-glucoside, Sodium PCA, Xanthan Gum, Hectorite, Lauroyl lysine, Potassium sorbate, Lactic acid, Parfum, Limonene, Dehydroacetic Acid, Benzoic acid, Dehydroxantam Gum, Inulin.

98,9%naturalnych 10% z farm ekologicznych posiada również oznaczenie : certyfikowany kosmetyk naturalny i info: bez parabenów, SLS, PEG

Czy to prawda? z góry bardzo dziękuję za odpowiedz


Po kolei mamy tak:

Aqua - woda
Orbignya Olfeira Seed Oil (Olej Palmy Brazylijskiej - Olej Babassu) - powinien nawilżać, zatrzymywać wilgoć we włosie
Pseudotsugamenziesii water ( balsam Oregon) - na ten temat niestety nie znalazłam żadnych informacji
Ammonium lauryl Sulfate - detergent, uznany przez niektóre koncerny za naturalny
Glycerin - gliceryna, utrzymuje wilgoć
Cocamidopropyl betaine - to łagodny surfaktant (detergent)
Coco-glucoside - detergent
Sodium PCA - sól sodowa kwasu piroglutaminowego, działanie nawilżające
Xanthan Gum - substancja zagęszczająca
Hectorite - substancja regulująca lepkość
Lauroyl lysine - kombinacja naturalnego kokosowego kwasu tłuszczowego (oleju kokosowego) i kwasu aminowego (oleju roślinnego), daje uczucie gładkośc
Potassium sorbate - konserwant
Lactic acid - kwas mlekowy ma właściwości odżywcze i zatrzymujące wodę
Parfum - zapach
Limonene - zapach
Dehydroacetic Acid - konserwant
Benzoic acid - konserwant
Dehydroxantam Gum - zagęszczacz
Inulin - inulina, ciężko do końca powiedzieć jakie ma tu zadanie, ale prawdopodobnie ma działać bakteriobójczo i zapobiegać wypadaniu


Jak chodzi o naturalność, to jak najbardziej jest on naturalny

Powinien nawilżać włoski, jednak ze względu na dużą zawartość oleju babassu i gliceryny może niektórych puszyć, ale odpowiednia odżywka po myciu powinna zniwelować ten efekt

Na moje oko przyjemny szampon, jednak nie do końca delikatny, bo oprócz łagodnych detergentów zawiera ALS, które ma działanie podobne do SLeS, jednak znalazł się w tym szamponie ze względu na to, że jest składnikiem pochodzenia naturalnego.
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy

Edytowane przez izus_86
Czas edycji: 2012-07-01 o 22:52
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 22:56   #4344
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Pseudotsugamenziesii water to wyciąg wodny z iglastego drzewka (Douglas Fir).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 22:58   #4345
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pseudotsugamenziesii water to wyciąg wodny z iglastego drzewka (Douglas Fir).
O dobrze wiedzieć
Nie mogłam znaleźć nic o tym, ale jestem też zmęczona po całym dniu na basenie z córeczką, więc tym się usprawiedliwiam
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 07:53   #4346
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Poproszę o analizę olejku arganowego firmy Mila
Składniki:
cyclopentasiloxane, dimethicone, phenyl trimethicone, argania spinosa (argan) kemel oil, cannabis sativa (hemp), Fragrance (Parfum)


Sulfate Free
Paraben Free
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:18   #4347
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Olejek arganowy, Mila
-cyclopentasiloxane - silikon lotny, odparowuje po nałożeniu kosmetyku
-dimethicone - silikon niezmywalny wodą
-phenyl trimethicone - silikon usuwalny łagodnym detergentem,
-argania spinosa (argan) kemel oil - olej arganowy
-cannabis sativa (hemp) - olej konopny, jest olejem schnacym, co oznacza, że nie powinien być nakładany na włosy na długi czas
-Fragrance - zapach

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2012-07-02 o 09:18 Powód: brak odniesienia do konkretnego kosmetyku
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:26   #4348
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Olejek arganowy, Mila
-cyclopentasiloxane - silikon lotny, odparowuje po nałożeniu kosmetyku
-dimethicone - silikon niezmywalny wodą
-phenyl trimethicone - silikon usuwalny łagodnym detergentem,
-argania spinosa (argan) kemel oil - olej arganowy
-cannabis sativa (hemp) - olej konopny, jest olejem schnacym, co oznacza, że nie powinien być nakładany na włosy na długi czas
-Fragrance - zapach


Dziękuje
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 11:54   #4349
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
-sodium laureth sulfate - substancja myjąca standardowo występujaca w szamponach
-cocamidopropyl betaine - substancja myjąca łagodniejsza od sls
-cocamide mipa - substancja myjąca oraz renatłuszczająca czyli odbudowująca barierę lipidową na skórze
-coco-glucoside - łagodna substancja myjąca, emulgator
-glycol distearate - tłusty emolient tworzący film utrudniający odparowanie wody
-laureth-4 - antystatyk, emulgator
-trimethylsilylamodimethic one - silikon nierozpuszczalnyu w wodzie
-C11-15 pareth-55 - emulgator, substancja myjąca
-C11-15 pareth-9 - substancja myjąca
-polyquaternium-10 - polimer tworzący film na włosach, łatwo sie zmywa
-disodium edta - stabilizator
-panthenol - nawilżacz
-hydrozylet wheat protein - proteiny pszenicy, utrzymują nawilżenie
-citric acid - regulator pH
-sodium chloride - sól, zagęstnik
-parfum - zapach
-butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene - substancje zapachowe
-acid violet 43 - barwnik fioletowy zabroniony w kosmetykach, które mają kontakt z błonami śluzowymi, dozwolony przy krótkim kontakcie ze skórą
-DMDM hydantoin - konserwant
-methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone - konserwanty

To szampon "specjalistyczny", ma bardzo podobny skład do swojego brata - szamponu Joanny Ultra Color System nadającego platynowy odcień. To są dość wysuszające szampony i przy codziennym stosowaniu mogą zrobić krzywdę, zwłaszcza że trzeba je trochę przetrzymać na włosach. Lepiej używać co kilka dni, zwłaszcza, że szampon ma silikon. Czy da pożądany efekt - to już u każdego bywa inaczej.
Używałam tego szamponu dość długo. Faktycznie nie miałam odcienia żółtego, ale to działa tylko na farbowanych lub rozjaśnianych włosach. jak ma się naturalny kolor, to nie działa. Obecnie używam szamponu Altery (różnych) i dodaje do nich kilka kropli gencjany na wodzie. efekt ten sam, a nie ma silikonu.
Sorki za OT.
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 15:44   #4350
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
Używałam tego szamponu dość długo. Faktycznie nie miałam odcienia żółtego, ale to działa tylko na farbowanych lub rozjaśnianych włosach. jak ma się naturalny kolor, to nie działa. Obecnie używam szamponu Altery (różnych) i dodaje do nich kilka kropli gencjany na wodzie. efekt ten sam, a nie ma silikonu.
Sorki za OT.
Mi ten silikon akurat nie przeszkadza, i tak używam go raz na tydzień. Z dodawaniem gencjany to też dobry patent, ale ja mam już wystarczająco dużo różnych flaszek w łazience i lodówce, w tym olejów, którym właśnie kończy się data, żeby jeszcze dodawać sobie dodatkowych zabaw
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-04 17:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.