Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 14:32   #1021
PrettyLiarr
Raczkowanie
 
Avatar PrettyLiarr
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 52
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Bo chcę je jak najbardziej rozjaśnić, żeby kolor złapał i nie, moje włosy nie ucierpią to jak przypuszczacie, czego się mogę spodziewać?
PrettyLiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 14:48   #1022
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Na opakowaniu jest podane, ze wyjdzie tak na naturalnych wlosach
A czemu chcesz uzyc az 12%?

p.s. właśnie mam na włosach rozjaśniacz, nie pamiętam nazwy, zmieszałam 9% i 12%, ale coś słabo chwyta te na czubku głowy, za to końce już po 10 min są kasztanowe... zobaczymy, co dalej...

BOJĘ SIĘ
I jak wyszło?

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez PrettyLiarr Pokaż wiadomość
Bo chcę je jak najbardziej rozjaśnić, żeby kolor złapał i nie, moje włosy nie ucierpią to jak przypuszczacie, czego się mogę spodziewać?
Włosy ucierpią i to nieźle. Wiem to z autopsji. Wzięłabym raczej 9%. Po rozjaśniaczu wyjdzie Ci pewnie jasny/średni rudy, a po nałożeniu farby złocisto-beżowy blond. Tak myślę, ale każde włosy inaczej reagują.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 15:03   #1023
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
I jak wyszło?
Trzymałam 45 min, włosy od połowy są PIĘKNE, taki jasny kasztan, mocno złoty, normalnie w szoku jestem. zero żółci, zero pomarańczowego ale wyszły mi pasemka starałam się omijać odrost, ale chwyciło trochę, więc mam jaśniejszy (złocisty?), czarne na czubku (tam gdzie kombinowałam przy odroście, żeby jak najmniej rozjaśniacza trafiło) rozjaśniło do brązu
rozumiem, że te włosy były zdrowsze, dlatego słabiej chwyciło?
Mam tęczę na głowie, jak włosy mi wyschną, to dam jeszcze raz rozjaśniacz na te ciemne miejsca i na tym koniec.
Na to mam farbę 8.3

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Włosy ucierpią i to nieźle. Wiem to z autopsji. Wzięłabym raczej 9%. Po rozjaśniaczu wyjdzie Ci pewnie jasny/średni rudy, a po nałożeniu farby złocisto-beżowy blond. Tak myślę, ale każde włosy inaczej reagują.
Pretty ma ciemny brąz farbowany, tak? To stawiam na rudy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 15:22   #1024
PrettyLiarr
Raczkowanie
 
Avatar PrettyLiarr
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 52
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Nie ucierpią, bo już kiedyś rozjaśniałam 12% (tyle, że z czerwieni) i od razu kładłam farbę i ich stan nie uległ zmianie. Jak napisałaś, każde włosy inaczej reagują
Dziękuję Wam za odpowiedzi, dam znać co z tego wyszło mam nadzieję, że ten beżowy blond w miarę rudy pokryje.
PrettyLiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 15:24   #1025
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Trzymałam 45 min, włosy od połowy są PIĘKNE, taki jasny kasztan, mocno złoty, normalnie w szoku jestem. zero żółci, zero pomarańczowego ale wyszły mi pasemka starałam się omijać odrost, ale chwyciło trochę, więc mam jaśniejszy (złocisty?), czarne na czubku (tam gdzie kombinowałam przy odroście, żeby jak najmniej rozjaśniacza trafiło) rozjaśniło do brązu
rozumiem, że te włosy były zdrowsze, dlatego słabiej chwyciło?
Mam tęczę na głowie, jak włosy mi wyschną, to dam jeszcze raz rozjaśniacz na te ciemne miejsca i na tym koniec.
Na to mam farbę 8.3



Pretty ma ciemny brąz farbowany, tak? To stawiam na rudy
Chyba tak. Dobrze, żę na jajko Ci nie chwyciło. To dobrze, że w sumie jesteś zadowolona.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez PrettyLiarr Pokaż wiadomość
Nie ucierpią, bo już kiedyś rozjaśniałam 12% (tyle, że z czerwieni) i od razu kładłam farbę i ich stan nie uległ zmianie. Jak napisałaś, każde włosy inaczej reagują
Dziękuję Wam za odpowiedzi, dam znać co z tego wyszło mam nadzieję, że ten beżowy blond w miarę rudy pokryje.
W takim razie powodzenia. Acz rudy faktycznie może wyjść, jak napisała kaguya.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 15:40   #1026
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Jajko nie mogło mi wyjść, bo miałam przecie czarne, nie rozjaśniłoby mi chyba o 8 tonów? jajka to się mogą obawiać ci, co z czerwieni albo jasnego brązu schodzą
Nic mi nie odpadło, włosy oczywiście po zmyciu mieszanki matowe i suche, ale nawet końcówki się nie pokruszyły
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 15:57   #1027
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jajko nie mogło mi wyjść, bo miałam przecie czarne, nie rozjaśniłoby mi chyba o 8 tonów? jajka to się mogą obawiać ci, co z czerwieni albo jasnego brązu schodzą
Nic mi nie odpadło, włosy oczywiście po zmyciu mieszanki matowe i suche, ale nawet końcówki się nie pokruszyły
Mojej koleżance z czerni wyszło jajko. To tylko się cieszyć.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 16:46   #1028
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Mojej koleżance z czerni wyszło jajko. To tylko się cieszyć.
Ja nie wybrazam sobie tego po pierwszym rozjasnianiu wyszly mi miodowe
Teraz trzymam mieszanke na tych, co mi wyszly ciemniejsze. Nienawidze rozjasniaczy: strasznie trudno sie naklada na suche wlosy, jeszcze gorzej sie rozprowadza.
Slowem: koszmar

Dopisek: po drugim rozjasnianiu mam wlosy minimalnie jasniejsze, a odrosty... w kolorze cytrynowym!

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-11-19 o 17:41
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 15:02   #1029
slodkaaa_malinka
Przyczajenie
 
Avatar slodkaaa_malinka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Otóż drogie wizażanki opiszę wam całą moją historię farbowania włosów.
Zaczęłam farbować włosy parę ładnych lat temu.. zaczęło się od blondów, później różne kombinacje z pasemkami, przez odcienie rudości te jaśniejsze i ciemniejsze, później ciemny brąz (czarny prawie) następnie znów rudości a na koniec czarne a 3miesiące temu naszło mnie na blond. Zaczęłam w domu rozjaśniać włosy. na początku wyszedł rudy jeszcze raz rozjaśniłam włosy po 2tyg przerwie.. efekt? żółtko nad żółtkami...po tygodniu od drugiego rozjaśniania wybrałam się do fryzjera aby zamaskowac to żółtko... pomalowałam włosy na wybrany przez siebie blond wyszło ładnie nie powiem, że nie, jednak to nie jest jeszcze ten kolor jaki bym chciała uzyskać ... I moje pytanie do załączonych zdjęć:

jak mogę uzyskać taki kolor jak na 1 zdjęciu, jaki to jest odcien farby? proszę wklejajcie linki z kolorami farb jeżeli to nie problem ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (18,2 KB, 11 załadowań)
slodkaaa_malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 16:05   #1030
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez slodkaaa_malinka Pokaż wiadomość
Otóż drogie wizażanki opiszę wam całą moją historię farbowania włosów.
Zaczęłam farbować włosy parę ładnych lat temu.. zaczęło się od blondów, później różne kombinacje z pasemkami, przez odcienie rudości te jaśniejsze i ciemniejsze, później ciemny brąz (czarny prawie) następnie znów rudości a na koniec czarne a 3miesiące temu naszło mnie na blond. Zaczęłam w domu rozjaśniać włosy. na początku wyszedł rudy jeszcze raz rozjaśniłam włosy po 2tyg przerwie.. efekt? żółtko nad żółtkami...po tygodniu od drugiego rozjaśniania wybrałam się do fryzjera aby zamaskowac to żółtko... pomalowałam włosy na wybrany przez siebie blond wyszło ładnie nie powiem, że nie, jednak to nie jest jeszcze ten kolor jaki bym chciała uzyskać ... I moje pytanie do załączonych zdjęć:

jak mogę uzyskać taki kolor jak na 1 zdjęciu, jaki to jest odcien farby? proszę wklejajcie linki z kolorami farb jeżeli to nie problem ;D
Moim zdaniem to 9,1.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 12:49   #1031
slodkaaa_malinka
Przyczajenie
 
Avatar slodkaaa_malinka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 18
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to 9,1.
ale z jakiej firmy farba?
slodkaaa_malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 13:23   #1032
Do kaduka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Jak rozjaśnić czarny odrost, by nie spalić reszty?

Witajcie Dziewczyny,

Pytanie: czy istnieje sposób na zabiepieczenie superjasnych blond uwrażliwionych włosów (kruszą się) w czasie farbownia odrostu -mocnego rozjaśniania czarnych i grubych włosów.

na szybko moja sytuacja: z natury rosną mi mocne grube włosy bardzo ciemny ciepły brąz, trudne do rozjaśniania. Były farbowane na czarno przez kilka lat, ale po cichu marzyłam o byciu blondynką. W salonie miałam dekoloryzacje, położono jakiś kolor z poziomu 7.
Wyszło wstrętnie rudo-może brązowo, na pewno nie blond i nie równo (poziome segmenty).

Sama to Goldwell'em Oxycur Platin Ultra (rozjaśniacz-puder bez amoniaku) oraz farbami Goldwella do mocnych rozjaśnień doprowadziłam do superjasnego blondu- nie jednolitego w 100% ale powstały pionowe pasma, pasemka zamiast wstrętnych poziomych segmentów.
Było super. Włosy nie kruszyły się, nie były bardziej zniszczone, niż wcześniej, nawet ich nie podciełam. Były spuszone, suchsze, ale trzymały się.

Zrobiłam sama keratynowy zabieg GlobalKeratin the best - włosy zaczeły się sypać, na całej długości ale najbardziej na górze. Urywały się, codziennie trochę. Straciłam 25% gęstosci/objętości.

Mineły 3 miesiące, mam czarny ogromny odrost. Chce być blondynką, gdyby nie global moje włosy byłyby takie jak chciałam. Jednak, żeby mój czarny odrost ruszył wymaga naprawdę mocnej artlerii, zwykłe rosjaśniacze dają maks. brudny rudy, farba na 12% nie da rady, musi być podjaśnienie, albo rozjaśniacz (kładłam goldwella 9% dwa razy na 12 minut - bo niby narasta pęcznienie jak zasycha)
Moja nowa fryzjerka mówi, obawia się, że zrobienie odrostów mocno wykryszy mi te włosy, bo nie da rady nałożyć farby na czarne włosy, tak by nie dotknąć tych superjasnych i mocno uwrażliwionych. Na razie umówiłyśmy się, że czekamy, zapuszczam, odżywkuję i zobaczymy, ale ona sugerowała przyciemnić całość lub zamaskować granice czarne-blond jakimś odcieniem na 3% wodzie z Loreala Dia albo Luo by kolor płynnie przechodził (z ombre efektem).
Ale to oznacza farbowanie przyciemniające 3% tych bardzo zniszczonych włosów które w końcu są w takim kolorze, w jakim miały być! A może, Wy macie sposób by zabezpieczyć je na czas farbowania odrostu? Czy są jakieś preparaty do tego służące?
Będę bardzo wdzięczna za rady!
Do kaduka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 16:09   #1033
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Witam. Naturalny mój kolor to ciemny blond. Jednak od kilku lat farbuje na brazy itd. Włosy farbuje co pół roku mniej wiecej. W styczniu farbowalam ostatni raz na ciemny brąz. Włosy kiedyś często prostowalam od roku prostuje dość rzadko i tylko końce i włosy z przodu twarzy dlatego końce sa troche suche. Mam duzo masek do wlosow. Włosy sa długie, sięgają za łokcie. Miesiąc temu zrobiłam pasemka blond. U góry sa jasne u dołu jak to bywa na farbie ciemniejsze. AKtualnie chce ZOSTAĆ BLONDYNKA. Mysle nad dekoloryzacja. I stad pytanie czy włosy sie od tego niszczą i wysuszaja? Po dekoloryzacje chciałabym nałożyć od razu farbę z jakimś odcieniem blondu żeby były jasne a po miesiącu znowu pofarbowac farba na jakiś jasny ciepły blond. Nie ma mowy o rozjasniaczu. Chce dojść do tego farbami blond. Dodam ze moje włosy łatwo łapią kolor. Co polecacie? Maci jakieś doświadczenia z dekoloryzacja i takim farbowaniem? Aktualny mój kolor na farbowanych włosach to wypłukaniu brąz. Oczywiście wybieram sie z tym wszystkim do fryzjera
Karolajna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 21:32   #1034
PrettyLiarr
Raczkowanie
 
Avatar PrettyLiarr
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 52
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Dziewczyny ja już po rozjaśnianiu mojego ciemnego brązu i położeniu beżowego blondu. Jestem rudoblondowa, bo typowy rudy to to nie jest, aczkolwiek tragedii nie ma chciałabym jednak je jeszcze trochę ochłodzić, jak myślicie, czy fioletowy szampon coś pomoże?
PrettyLiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 22:10   #1035
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Niet, fioletem zabijasz złote tony, nie rude. Rudości gasisz popielem
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 22:35   #1036
PrettyLiarr
Raczkowanie
 
Avatar PrettyLiarr
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 52
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Czyli? Mam kupić jakieś płukanki? Czy pozostaje pofarbowanie jakimś popielatym blondem?
PrettyLiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 11:46   #1037
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Generalnie, na rudość najlepszy jest popiel. Płukanki czy maseczki (np. Marion do blondu) super sobie radzą, ale ze złotem. Spróbuj zapienienie jakąś popielatą farbą zrobić, nawet na 15-30 minut
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:14   #1038
PrettyLiarr
Raczkowanie
 
Avatar PrettyLiarr
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 52
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Ok dziękuję Ci, pomyślę nad tym, bo może przeczekam chwilę i znowu je rozjaśnię i położę blond
PrettyLiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:18   #1039
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak rozjaśnić czarny odrost, by nie spalić reszty?

Cytat:
Napisane przez Do kaduka Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny,

Pytanie: czy istnieje sposób na zabiepieczenie superjasnych blond uwrażliwionych włosów (kruszą się) w czasie farbownia odrostu -mocnego rozjaśniania czarnych i grubych włosów.

na szybko moja sytuacja: z natury rosną mi mocne grube włosy bardzo ciemny ciepły brąz, trudne do rozjaśniania. Były farbowane na czarno przez kilka lat, ale po cichu marzyłam o byciu blondynką. W salonie miałam dekoloryzacje, położono jakiś kolor z poziomu 7.
Wyszło wstrętnie rudo-może brązowo, na pewno nie blond i nie równo (poziome segmenty).

Sama to Goldwell'em Oxycur Platin Ultra (rozjaśniacz-puder bez amoniaku) oraz farbami Goldwella do mocnych rozjaśnień doprowadziłam do superjasnego blondu- nie jednolitego w 100% ale powstały pionowe pasma, pasemka zamiast wstrętnych poziomych segmentów.
Było super. Włosy nie kruszyły się, nie były bardziej zniszczone, niż wcześniej, nawet ich nie podciełam. Były spuszone, suchsze, ale trzymały się.

Zrobiłam sama keratynowy zabieg GlobalKeratin the best - włosy zaczeły się sypać, na całej długości ale najbardziej na górze. Urywały się, codziennie trochę. Straciłam 25% gęstosci/objętości.

Mineły 3 miesiące, mam czarny ogromny odrost. Chce być blondynką, gdyby nie global moje włosy byłyby takie jak chciałam. Jednak, żeby mój czarny odrost ruszył wymaga naprawdę mocnej artlerii, zwykłe rosjaśniacze dają maks. brudny rudy, farba na 12% nie da rady, musi być podjaśnienie, albo rozjaśniacz (kładłam goldwella 9% dwa razy na 12 minut - bo niby narasta pęcznienie jak zasycha)
Moja nowa fryzjerka mówi, obawia się, że zrobienie odrostów mocno wykryszy mi te włosy, bo nie da rady nałożyć farby na czarne włosy, tak by nie dotknąć tych superjasnych i mocno uwrażliwionych. Na razie umówiłyśmy się, że czekamy, zapuszczam, odżywkuję i zobaczymy, ale ona sugerowała przyciemnić całość lub zamaskować granice czarne-blond jakimś odcieniem na 3% wodzie z Loreala Dia albo Luo by kolor płynnie przechodził (z ombre efektem).
Ale to oznacza farbowanie przyciemniające 3% tych bardzo zniszczonych włosów które w końcu są w takim kolorze, w jakim miały być! A może, Wy macie sposób by zabezpieczyć je na czas farbowania odrostu? Czy są jakieś preparaty do tego służące?
Będę bardzo wdzięczna za rady!
Farbuj tylko odrost, proste
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 12:47   #1040
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PrettyLiarr Pokaż wiadomość
Ok dziękuję Ci, pomyślę nad tym, bo może przeczekam chwilę i znowu je rozjaśnię i położę blond
No problem
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 22:52   #1041
PrettyLiarr
Raczkowanie
 
Avatar PrettyLiarr
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 52
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Jeszcze tylko jedno
Co mi wyjdzie jak rozjaśnię ten rudy, blond z rudościami czy żółć? I powinnam użyć 12% czy 9%, bo chciałabym, żeby to było już ostatnie rozjaśnianie, że położę blond i będzie spokój, tylko właśnie nie wiem czy 9% wystarczy
PrettyLiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 12:09   #1042
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Powiem Ci, że 12% unikam jak ognia, bo on strasznie wysusza włosy. Wszystkie kąpiele robię maksymalnie na 9, najwyżej przedłużam trochę czas. Jak Ci równo rozjaśni to powinno wyjść raczej złoto
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 12:45   #1043
angeelinee
Przyczajenie
 
Avatar angeelinee
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

zadałam już wcześniej podobne pytanie, ale nadal mam wątpliwośc i chciałabym się dowiedziec troche więcej. moje włosy mają odcień "spłukanego" ciemnego brązu. zawsze chciałam miec blond więc postanowiłam je rozjaśnic. i moje pytanie jest takie (wiadomo po rozjaśnieniu otrzymam kolor rudawy) : jaki kolor będę mogła położyć by pokryc ten rudawy odcien? czy ciemny lub naturalny blond wyszedłby czy jednak będę musiała postawic na kolory brązu? proszę o rady

dodam , że raz już próbowałam rozjaśnic włosy, ale wtedy były o wiele ciemniejsze i z pozostałościami po czerwonej farbie. bałam się efektu więc rozjasniłam tylko kosmyk wlosow w niewidocznym miejcu. odrosty mialy odcien bardzo jasnego blondu a reszta miała brzydki rudawy kolor. wydaję mi się, że jak teraz rozjasnię moje włosy będą one miały jednak jąsniejszy odcień niż wtedy.
__________________


Edytowane przez angeelinee
Czas edycji: 2013-11-27 o 12:59
angeelinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 14:45   #1044
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

jeśli włoski wyjdą Ci rude- zgasisz tę rudość łatwo popielem. możesz wtedy celować w 7.1 (jeśli wyjdą ciemniej) lub 8.1 (jeśli wyjdą dość jasno).
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 10:43   #1045
napli
Raczkowanie
 
Avatar napli
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 188
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Dziewczyny, ratujcie! wczoraj zrobiłam pierwszą kąpiel, wyszły ciemny blond, dzisiaj powtórka, ja zmywam kąpiel, a tam... zieleń! jak się tego pozbyć? większość włosów jest piękna, miodowy blond, ale sporo pasm jest jasnozielonych... jestem przerażona, nie chce znowu kłaść brązu, ale jak to przykryć? podpowiedzcie coś, bo zaraz będę lecieć do sklepu, zeby coś kupić!

Dodam jeszcze, że od stycznia do sierpnia farbowałam henną khadi orzechowy brąz. we wrześniu casting ciemne czekolada chyba.
Czytam i czytam i się zastanawiam, czy sposób z koncentratem pomidorowym albo farba czerwona na 1-2 minuty coś pomoże?

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

wstawiam fotki.
1 i 2 przed kąpielami
3 po pierwszej kąpieli
4 i 5 dzisiaj, po drugiej kąpieli...
chciałabym coś takiego jak 6 i 7 albo 1 obrazek z załącznika 8
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00066.jpg (29,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00068.jpg (73,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00069.jpg (121,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00094.jpg (113,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00095.jpg (116,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3a.jpg (58,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (39,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg men.jpg (129,3 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez napli
Czas edycji: 2013-11-29 o 10:51
napli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 11:39   #1046
DreaM HunteR
Raczkowanie
 
Avatar DreaM HunteR
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez napli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratujcie! wczoraj zrobiłam pierwszą kąpiel, wyszły ciemny blond, dzisiaj powtórka, ja zmywam kąpiel, a tam... zieleń! jak się tego pozbyć? większość włosów jest piękna, miodowy blond, ale sporo pasm jest jasnozielonych... jestem przerażona, nie chce znowu kłaść brązu, ale jak to przykryć? podpowiedzcie coś, bo zaraz będę lecieć do sklepu, zeby coś kupić!

Dodam jeszcze, że od stycznia do sierpnia farbowałam henną khadi orzechowy brąz. we wrześniu casting ciemne czekolada chyba.
Czytam i czytam i się zastanawiam, czy sposób z koncentratem pomidorowym albo farba czerwona na 1-2 minuty coś pomoże?

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

wstawiam fotki.
1 i 2 przed kąpielami
3 po pierwszej kąpieli
4 i 5 dzisiaj, po drugiej kąpieli...
chciałabym coś takiego jak 6 i 7 albo 1 obrazek z załącznika 8
Hej, otóz miałam trochę włosy takie jak Ty i efekt rudego dokładnie jaki Ty chcesz. Poszłam z tym do fryzjerki. Najpierw musiała zrobić demakijaż, który nie zadziałał jakoś super rozjaśniająco, bo niestety długo farbowałam na bordowo i czekoladę, ale rozjaśnił na tyle, że położyła mi z palety Goldwella 7KR. Kolor wydaje się ciemny, ale uwierz mi, że po paru myciach lekko rozjaśniał (mniej więcej: http://distilleryimage1.ak.instagram...0a1d0365_7.jpg ) bo po prostu się spłukiwał i odkrywał pod spodem rozjaśnione włosy Co wyglądało bardzo OK.
DreaM HunteR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 11:49   #1047
napli
Raczkowanie
 
Avatar napli
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 188
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

ile zapłaciłaś za tego fryzjera?
napli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 11:55   #1048
DreaM HunteR
Raczkowanie
 
Avatar DreaM HunteR
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

A ja mam takie pytanko - mam naturalne włosy popielaty/mysi ciemny brąz. Długo farbowałam Goldwellem Topchic (wcześniej rozjaśniając całość) 7KR, potem 7KG ( paleta: http://www.szalonenozyczki.home.pl/a...well/Pgold.jpg ). Chciałabym pójść teraz w blondy typu 8GB/8G. Nie wiem czy to wyjdzie, więc to pierwsze pytanie a drugie jest takie czy kupić lotion 6% czy 9%? A może powinnam spróbować najpierw 7G??? Chciałabym uniknąć rozjaśniania przed farbowaniem, ale może jednak jest ono konieczne???

Ogólnie bardzo podoba mi się blond jaki ma Kate Hudson tutaj (chodzi mi o te ciemniejsze pasma, bo nie chcę nic bardzo bardzo jasnego): http://www.picomazing.com/wp-content...-Photos-26.jpg

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez napli Pokaż wiadomość
ile zapłaciłaś za tego fryzjera?
No akurat wtedy dużo ponad 200zł, ale ogólnie mam włosy długie i gęste, zawsze muszą dokładać farby i zawsze płacę więcej niż inni. Ale przy Twoich włosach, które są jasne, na Twoim miejscu teraz kupiłabym już taką 7KR i lotion 6%

Edytowane przez DreaM HunteR
Czas edycji: 2013-11-29 o 11:57
DreaM HunteR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 12:27   #1049
napli
Raczkowanie
 
Avatar napli
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 188
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

chciałabym coś co mogę dostać w sklepie, bo chce pozbyć się tego jeszcze dzisiaj, jutro imieniny taty, spora impreza będzie, a ja zielona! a ruda farba tego nie pokryje jako czerwony pigment, powinna przebić tą zieleń, która jest delikatna. jest tu ktoś, kto się na tym zna?

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

a może coś z jasnego brązu, co będzie złote i będzie się płukać w rudy? tez by mogło mi ładnie wyjść chyba

Chętnie bym się skusiła na coś takiego, ale trochę się boję no i bardziej w jasny brązik bym wolała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bella-Thorne-big-sky.jpg (46,3 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez napli
Czas edycji: 2013-11-29 o 12:40
napli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 13:43   #1050
PrettyLiarr
Raczkowanie
 
Avatar PrettyLiarr
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 52
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Może połóż ten beżowy blond z londy co ja, mi ładnie wyrównał kolor
PrettyLiarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.