Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-03-01, 18:09   #691
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Bo lyknelam na raz dawke na 1,5 m-ca To jest taka fiolka, wyglada jak ampulka z wcierka do wlosow. Jest w niej 100000 IU wit D, Ty dla porownania bierzesz jedna setna tego dziennie..Wedlug ulotki jedna wystarczy na 3 m-ce, choc tak naprawde nie wiadomo na ile , bo na pewno zalezy od wagi, a tego juz nie uwzgledniaja. Tzn, ze bierzesz na raz konska dawke, ktora ma sie inteligentnie stopniowo uwalniac w organizmie.Dobrze chociaz, ze wypilam tego tylko polowe..
o wow nie wiedzia³am, ¿e co¶ takiego jest w ogóle.

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, pisze do Was z taki± spraw±: mam problem hormonalny (prawdopodobnie PCOS) i problem "w³osowy" (prawdopodobnie ³ysienie androgenowe). Wiem, ¿e ka¿dy jest inny i raczej nikt mi nie zdiagnozuje dok³adnie co mi jest, ale mo¿e zauwa¿y³y¶cie u siebie co¶ podobnego.
Leczê ³ysienie od ponad roku, Loxonem 5%. Generalnie by³am zachwycona jego dzia³aniem, bo w³osy przesta³y wypadaæ, zaczê³y odrastaæ bez ¿adnych skutków ubocznych, obwód kucyka skoczy³ o parê centymetrów i generalnie poza niedogodno¶ci± wcierania czego¶ w skórê 2 razy dziennie - moje w³osy sta³y siê bezproblemowe.
Parê tygodni temu wpad³am na pomys³, by myæ w³osy rzadziej. Mam suche w³osy, które siê zauwa¿alnie nie przet³uszczaj±, ewentualnie robi± siê posklejane od Loxonu po 2 dniach. Stwierdzi³am, ¿e drugiego dnia u¿yjê sobie suchego szamponu, i tym sposobem przed³u¿ê ¶wie¿o¶æ w³osów o jeden dzieñ, i bêdê myæ co 3 dni. Pocz±tkowo wszystko by³o ok, w³osy sta³y siê mniej sianowate, wypadanie w normie. Gdzie¶ po 2 tygodniach takiego systemu jednak zaczê³a siê apokalipsa - w³osy wypadaj± jak jeszcze nigdy. Zaczê³am szperaæ w internecie i znalaz³am informacjê, ¿e suchy szampon po wch³oniêciu sebum mo¿e zatykaæ mieszki w³osowe (podobnie jak oleje nak³adane na skórê g³owy, które u mnie powoduj± MASOWE wypadanie). Odstawi³am wiêc szybko suchy szampon i zaczê³am myæ co 2 dni jak dawniej, ale w³osy leca nadal, wyci±gam dos³ownie ca³e gar¶cie. Zastanawiam siê, czy to mo¿liwe, ¿e w³osy nadal wypadaj± z tych zatkanych mieszków, a z czasem to ust±pi?

Nie wiem, czy Ci to jako¶ pomo¿e, ale ja przedwszystkim przez kilka dni my³abym w³osy codziennie, jakim¶ zio³owym zdzieraczem - one do¶æ dobrze oczyszczaj± g³owê. Za pierwszym razem nawet mo¿na umyæ dwukrotnie. Jak siê boisz o koñcówki to przed myciem nak³adaj na w³osy od¿ywkê. Mo¿esz zrobiæ sobie dodatkowo peeling kawowy albo cukrowy, na³o¿yæ jak±¶ maskê Hesh'a (amla albo co¶) one dobrze oczyszczaj± skórê g³owy. No i jeszcze p³ukanka z octu - oprócz zakwaszania, usuwa resztki niedomytych kosmetyków. Chyba nic mi wiêcej do g³owy nie przychodzi. Ja generalnie w ten sposób usuwa³am zawsze nadmiar ³oju, aby nie zatyka³ mieszków, no i kuracja Maszkowej na ³ojotok w podobny sposób dzia³a - ta pierwsza czê¶æ przede wszystkim, ale aby o tym poczytaæ wiêcej najlepiej w jej postach.
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 08:35   #692
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Tauryna hamuje namna¿anie prostangladyn, jest te¿ dobra na tr±dzik. Tutaj macie w±tek o taurynie + link do forum Acne.com. Mo¿e to komu¶ pomo¿e:

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...?p=50988#50988
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 11:43   #693
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dajê jeszcze fotkê z góry na czubek tu widaæ prze¶wity i te zawsze kamuflujê topikiem, dzi¶ jeszcze bez posypki

Jak porównujê zdjêcia sprzed roku to widzê poprawê

W³osy maj± wiele odcieni ale to efekt farbowania siwych henn±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1006.jpg (139,1 KB, 100 za³adowañ)
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2014-03-02 o 11:47
MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 11:46   #694
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Tauryna hamuje namna¿anie prostangladyn, jest te¿ dobra na tr±dzik. Tutaj macie w±tek o taurynie + link do forum Acne.com. Mo¿e to komu¶ pomo¿e:

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...?p=50988#50988
Dziêki, poczytamy, czekamy na fotki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0992.jpg (97,1 KB, 93 za³adowañ)
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 13:10   #695
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

MM, ja taki prze¶wit, a mo¿e nawet wiêkszy, mam na czubku g³owy ;/

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Tauryna hamuje namna¿anie prostangladyn, jest te¿ dobra na tr±dzik. Tutaj macie w±tek o taurynie + link do forum Acne.com. Mo¿e to komu¶ pomo¿e:

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...?p=50988#50988
Mario, rodzajów prostaglandyn mamy ok. 16. Wyczyta³am ¿e tauryna - jak napisa³a¶ - hamuje namna¿anie prostaglandyn. Jednak nie jest nigdzie napisane których. St±d w±tpliwo¶æ - czy dobrze jest hamowaæ namna¿anie wszystkich prostaglandyn je¶li nam zale¿y tylko na PGd2? Na pewno tê blokuje kwercetyna, dlatego testy co do blokowania PGd2 przeprowadzane s± obecnie na osobach z astm± (tak na "ch³opski rozum" wnioskujê ). Co do tauryny kompletnie nie wiem co o tym my¶leæ.
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 13:21   #696
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka¿ wiadomo¶æ
Dajê jeszcze fotkê z góry na czubek tu widaæ prze¶wity i te zawsze kamuflujê topikiem, dzi¶ jeszcze bez posypki

Jak porównujê zdjêcia sprzed roku to widzê poprawê

W³osy maj± wiele odcieni ale to efekt farbowania siwych henn±
Ja te¿ mam podobny szczyt g³owy

MM, przy Twoim stanie w³osów odpu¶æ sobie loxon i alpicort i stosuj to co stosowa³a¶ do tej pory .

Ja w³a¶nie skoñczy³am opakowanie tauryny - 120 tabl., 500mg. Nie zdecydowa³am siê na wiêksz± dawkê, choæ czyta³am, ¿e ludzie 'na w³osy' bior± nawet 1500mg. Moje wra¿enia, po prawie miesi±cach ... No có¿ marzy³y mi siê grubsze w³osy, bo mam cieniznê - nic z tego. Ale na pewno w³osy bardziej trzymaj± siê g³owy. By³ etap, ¿e odpu¶ci³am sobie ca³kowicie olejowanie i peeling g³owy, bo wtedy wiêcej w³osów wypada. A u mnie ka¿dy w³os na wagê z³ota Teraz wróci³am do tych 'zabiegów' i tracê maksymalnie 5 w³osów , a w³osy co tu ukrywaæ po olejowaniu piêkne. Nie mog³am przyjmowaæ tauryny wieczorem, bo nie mog³am zasn±æ (mam z tym k³opot, wiêc bra³am rano.
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 14:34   #697
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ mam podobny szczyt g³owy

MM, przy Twoim stanie w³osów odpu¶æ sobie loxon i alpicort i stosuj to co stosowa³a¶ do tej pory .

Ja w³a¶nie skoñczy³am opakowanie tauryny - 120 tabl., 500mg. Nie zdecydowa³am siê na wiêksz± dawkê, choæ czyta³am, ¿e ludzie 'na w³osy' bior± nawet 1500mg. Moje wra¿enia, po prawie miesi±cach ... No có¿ marzy³y mi siê grubsze w³osy, bo mam cieniznê - nic z tego. Ale na pewno w³osy bardziej trzymaj± siê g³owy. By³ etap, ¿e odpu¶ci³am sobie ca³kowicie olejowanie i peeling g³owy, bo wtedy wiêcej w³osów wypada. A u mnie ka¿dy w³os na wagê z³ota Teraz wróci³am do tych 'zabiegów' i tracê maksymalnie 5 w³osów , a w³osy co tu ukrywaæ po olejowaniu piêkne. Nie mog³am przyjmowaæ tauryny wieczorem, bo nie mog³am zasn±æ (mam z tym k³opot, wiêc bra³am rano.
Anna jak d³ugo bra³a¶ tê taurynê? Napisa³a¶ tylko, ¿e po miesi±cach ale nie wiem ilu 120 tabletek - czy po 1 dziennie? Z tego, co piszesz wynika, ¿e wypadanie mniejsze a co z odrostem? Mnie najbardziej interesuje ten odrost w³a¶nie.
Po moim Angelu ju¿ 3 tygodnie. W³osy wypadaj± bardziej, ale tak podobno ma byæ - lekarz mówi³. Szkoda, poniewa¿ mia³am ich ma³o a teraz jest jeszcze mniej... ;( Trudniej u³o¿yæ. No ale cierpliwo¶ci trzeba. Zobaczymy jak bêdzie dalej, czy odrost siê pojawi czy te¿ ró¿nicy ¿adnej...
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 14:49   #698
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gaya napisa³a:

Cytat:
Mario, rodzajów prostaglandyn mamy ok. 16. Wyczyta³am ¿e tauryna - jak napisa³a¶ - hamuje namna¿anie prostaglandyn. Jednak nie jest nigdzie napisane których. St±d w±tpliwo¶æ - czy dobrze jest hamowaæ namna¿anie wszystkich prostaglandyn je¶li nam zale¿y tylko na PGd2? Na pewno tê blokuje kwercetyna, dlatego testy co do blokowania PGd2 przeprowadzane s± obecnie na osobach z astm± (tak na "ch³opski rozum" wnioskujê ). Co do tauryny kompletnie nie wiem co o tym my¶leæ.
Gayeczko, ja to tak wrzuci³am, bo wiedzia³am, ¿e siê tym interesujesz. Mnie najbardziej interesuje odrost. Niestety, ale po loxonie ostatnio wyhamowa³, mo¿e ju¿ za d³ugo go wcieram i trzeba zrobiæ przerwê. Ja po Loxonie 5% mam odrost, ale mo¿e warto zrobiæ przerwê, bo jak w marcu zarzyci³am loxon i wróci³am do niego we wrze¶niu, to mia³am wyrzut nowych w³osów, tak, jak w marcu. Mam teraz 10 cm odrost z marca i 3-4 cm odrost z wrze¶nia.

Zakupi³am tran oraz wiesio³ek oeparol femina, do tego mam ginko biloba i idê solgar kupiæ. Nastawiam siê na ³ykanie tego DHEA, bo ca³y czas zmêczona jestem.

A co my¶licie o Alpicrot E? NIGDY go nie stosowa³am. Ba³am siê stosowaæ loxon, ale zadzia³a³, to mo¿e alpicort zadzia³a, jak my¶licie?

Anna07_07 --> a powiedz, mia³a¶ odrost po tej taurynie? Bo chyba jako¶ z tego posta nie wynika.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 15:24   #699
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
Anna jak d³ugo bra³a¶ tê taurynê? Napisa³a¶ tylko, ¿e po miesi±cach ale nie wiem ilu 120 tabletek - czy po 1 dziennie? Z tego, co piszesz wynika, ¿e wypadanie mniejsze a co z odrostem? Mnie najbardziej interesuje ten odrost w³a¶nie.
Po moim Angelu ju¿ 3 tygodnie. W³osy wypadaj± bardziej, ale tak podobno ma byæ - lekarz mówi³. Szkoda, poniewa¿ mia³am ich ma³o a teraz jest jeszcze mniej... ;( Trudniej u³o¿yæ. No ale cierpliwo¶ci trzeba. Zobaczymy jak bêdzie dalej, czy odrost siê pojawi czy te¿ ró¿nicy ¿adnej...
Tak, oczywi¶cie cztery miesi±ce
Mam odrost , ale nie jest tak spektakularny, jak niektóre z Was opisuj±. Ja mia³am straszny stan wyj¶ciowy. Mo¿e siê odwa¿ê i wrzucê fotki z czerwca 2013 o i obecne. Ale musicie mnie zapewniæ, ¿e macie mocne nerwy, bo to jest hardcore

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Gaya napisa³a:



Gayeczko, ja to tak wrzuci³am, bo wiedzia³am, ¿e siê tym interesujesz. Mnie najbardziej interesuje odrost. Niestety, ale po loxonie ostatnio wyhamowa³, mo¿e ju¿ za d³ugo go wcieram i trzeba zrobiæ przerwê. Ja po Loxonie 5% mam odrost, ale mo¿e warto zrobiæ przerwê, bo jak w marcu zarzyci³am loxon i wróci³am do niego we wrze¶niu, to mia³am wyrzut nowych w³osów, tak, jak w marcu. Mam teraz 10 cm odrost z marca i 3-4 cm odrost z wrze¶nia.

Zakupi³am tran oraz wiesio³ek oeparol femina, do tego mam ginko biloba i idê solgar kupiæ. Nastawiam siê na ³ykanie tego DHEA, bo ca³y czas zmêczona jestem.

A co my¶licie o Alpicrot E? NIGDY go nie stosowa³am. Ba³am siê stosowaæ loxon, ale zadzia³a³, to mo¿e alpicort zadzia³a, jak my¶licie?

Anna07_07 --> a powiedz, mia³a¶ odrost po tej taurynie? Bo chyba jako¶ z tego posta nie wynika.
Maria, odrost mam
Ja stosowa³am Alicort E. Ale stosowa³am go podczas du¿ego wypadania w³osów, ¿eby powstrzymaæ wypadanie. Loxon stosowa³am na porost. Przy alpicorcie wa¿ne jest ³agodne/stopniowe odstawianie, bo mo¿na sobie tylko zaszkodziæ i spowodowaæ wiêkszy wypad .
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 16:03   #700
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Anna07_07 --> a powiedz, mia³a¶ linienie po alpicorcie? Mia³a¶ po nim nowe w³osy? Ja siê trochê bojê tych sterydów, ¿e mi co¶ tam na skórze g³owy zrobi±, no ale loxonu te¿ siê ba³am, a zadzia³a³.

Szykujê siê te¿ na wcierkê za przys³owiowe 5z³, aby szybciej ros³y i ten odrost by³ d³uzszy.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 16:22   #701
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Anna07_07 --> a powiedz, mia³a¶ linienie po alpicorcie? Mia³a¶ po nim nowe w³osy? Ja siê trochê bojê tych sterydów, ¿e mi co¶ tam na skórze g³owy zrobi±, no ale loxonu te¿ siê ba³am, a zadzia³a³.

Szykujê siê te¿ na wcierkê za przys³owiowe 5z³, aby szybciej ros³y i ten odrost by³ d³uzszy.
Nie, nie mia³am linienia. Ja, Alpicort E wspominam bardzo pozytywnie . I jak pisa³am, stosowa³am go, aby powstrzymaæ mega wypadanie. Po opanowaniu wypadania ³agodnie odstawia³am, nie z dnia na dzieñ.
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 18:23   #702
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Gaya napisa³a:



Gayeczko, ja to tak wrzuci³am, bo wiedzia³am, ¿e siê tym interesujesz. Mnie najbardziej interesuje odrost. Niestety, ale po loxonie ostatnio wyhamowa³, mo¿e ju¿ za d³ugo go wcieram i trzeba zrobiæ przerwê. Ja po Loxonie 5% mam odrost, ale mo¿e warto zrobiæ przerwê, bo jak w marcu zarzyci³am loxon i wróci³am do niego we wrze¶niu, to mia³am wyrzut nowych w³osów, tak, jak w marcu. Mam teraz 10 cm odrost z marca i 3-4 cm odrost z wrze¶nia.

Zakupi³am tran oraz wiesio³ek oeparol femina, do tego mam ginko biloba i idê solgar kupiæ. Nastawiam siê na ³ykanie tego DHEA, bo ca³y czas zmêczona jestem.

A co my¶licie o Alpicrot E? NIGDY go nie stosowa³am. Ba³am siê stosowaæ loxon, ale zadzia³a³, to mo¿e alpicort zadzia³a, jak my¶licie?

Anna07_07 --> a powiedz, mia³a¶ odrost po tej taurynie? Bo chyba jako¶ z tego posta nie wynika.
Tak, interesuje mnie wszystko co dotyczy prostaglandyn, Marysiu, i bardzo Ci dziekujê Ka¿de info na wagê z³ota Alpicort E zleci³a mi dermatolog, ale po 2 miesi±cach stwierdzi³a, ¿e on w moim przypadku nie daje ¿adnych efektów i zmieni³a na loxon, którego nie stosowa³am. Z tym oeparolem uwa¿aj, aby omega 3 za ma³o nie by³o ;p

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e siê odwa¿ê i wrzucê fotki z czerwca 2013 o i obecne. Ale musicie mnie zapewniæ, ¿e macie mocne nerwy, bo to jest hardcore
Mamy mocne nerwy i o fotki prosimy
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:25   #703
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Z tym oeparolem uwa¿aj, aby omega 3 za ma³o nie by³o ;p
Dlatego tran kupi³am, to s± same omega 3!
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:49   #704
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Stan z jesieni 2012 roku:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01040.jpg (118,6 KB, 82 za³adowañ)

Edytowane przez Gaya_oo
Czas edycji: 2014-03-02 o 18:51
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:53   #705
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, oczywi¶cie cztery miesi±ce
Mam odrost , ale nie jest tak spektakularny, jak niektóre z Was opisuj±. Ja mia³am straszny stan wyj¶ciowy. Mo¿e siê odwa¿ê i wrzucê fotki z czerwca 2013 o i obecne. Ale musicie mnie zapewniæ, ¿e macie mocne nerwy, bo to jest hardcore
Wrzuæ koniecznie fotki, nerwy mamy mocne

PS. Chyba sobie tê taurynê zakupiê, faktycznie ma sporo opinii pozytywnych
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2014-03-02 o 18:56
MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:54   #706
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

DSC01030.jpg

DSC01027.jpg

cd jesien 2012
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:56   #707
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Zima 2013:


P1140624.jpg
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:57   #708
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
Stan z jesieni 2012 roku:
Masz mniejszy prze¶wit ode mnie, domy¶lam siê, ¿e teraz jest jeszcze mniejszy, ju¿ widzê, ¿e zaros³o ³adnie, i takie ³adne loczki masz. A kolor podobny do mojego
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2014-03-02 o 18:59
MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:58   #709
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

A to po roku za¿ywania suplementów i eksperymentowania z blokerami (jesieñ 2013):


DSC00989.jpg

DSC00990.jpg
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 19:03   #710
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Teraz jest jeszcze inaczej, ale muszê zrobiæ fotki ;/ Bez nanogenu.
Mo¿e jutro.
W sumie to tak ogl±daj±c te fotki widzê, ¿e jednak moje dzia³ania mia³y sens. Wszystkie te negatywne opinie, ¿e blokery nie dzia³aj± itp, zniechêcenie... By³o zdecydowanie gorzej. Zreszt± nie wiem do koñca, jak zrobiê obecne fotki bêdê wiedzieæ

Zauwa¿am jednak, ¿e o ile prze¶wity na czubku nie powiêkszy³y siê to ogólna gêsto¶æ w³osów zmala³a. To tak jakby mi powypada³y z ca³ej g³owy... Ju¿ nie ma tego buszu po bokach i z ty³u... S± ca³o¶ciowo bardziej rzadkie.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka¿ wiadomo¶æ
Masz mniejszy prze¶wit ode mnie, domy¶lam siê, ¿e teraz jest jeszcze mniejszy, ju¿ widzê, ¿e zaros³o ³adnie, i takie ³adne loczki masz. A kolor podobny do mojego
W³a¶nie tych loczków ostatnio nie mam Fakt, ¿e skraca³am w³osy, bo mia³am wra¿enie ¿e bêd± gê¶ciejsze, ale ostatnio nie chc± siê krêciæ ani falowaæ...
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:05   #711
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz jest jeszcze inaczej, ale muszê zrobiæ fotki ;/ Bez nanogenu.
Mo¿e jutro.
W sumie to tak ogl±daj±c te fotki widzê, ¿e jednak moje dzia³ania mia³y sens. Wszystkie te negatywne opinie, ¿e blokery nie dzia³aj± itp, zniechêcenie... By³o zdecydowanie gorzej. Zreszt± nie wiem do koñca, jak zrobiê obecne fotki bêdê wiedzieæ

Zauwa¿am jednak, ¿e o ile prze¶wity na czubku nie powiêkszy³y siê to ogólna gêsto¶æ w³osów zmala³a. To tak jakby mi powypada³y z ca³ej g³owy... Ju¿ nie ma tego buszu po bokach i z ty³u... S± ca³o¶ciowo bardziej rzadkie.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------



W³a¶nie tych loczków ostatnio nie mam Fakt, ¿e skraca³am w³osy, bo mia³am wra¿enie ¿e bêd± gê¶ciejsze, ale ostatnio nie chc± siê krêciæ ani falowaæ...
Widaæ ogromn± poprawê, ja u siebie te¿ widzê, wiêc tak jak piszesz jest sens w tym co robimy i nadzieja, ¿e mo¿e bêdzie jeszcze lepiej
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2014-03-02 o 19:09
MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:08   #712
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
A to po roku za¿ywania suplementów i eksperymentowania z blokerami (jesieñ 2013):


Za³±cznik 5601405

Za³±cznik 5601406

Wow Jak zaros³y
Czyli mo¿liwe jest odzyskanie k³aków.
__________________
WALCZÊ O W£OSY
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:11   #713
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka¿ wiadomo¶æ
Wow Jak zaros³y
Czyli mo¿liwe jest odzyskanie k³aków.
Dzamatasi, ja i tak mam olbrzymie prze¶wity, ale jak widzê to jednak by³y wiêksze. To trochê pociesza...
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:14   #714
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka¿ wiadomo¶æ
Wow Jak zaros³y
Czyli mo¿liwe jest odzyskanie k³aków.
Tu dla porównania moja fotka dok³adnie sprzed 2 lat: marzec 2012

Mo¿e odzyskanie zupe³ne nie ale jednak dziej± siê dobre rzeczy

Walczymy dalej !!!!!!!

A ja jeszcze dodatkowo muszê odzyskaæ moj± brew
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0098.jpg (136,3 KB, 72 za³adowañ)
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2014-03-02 o 19:18
MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:23   #715
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
Dzamatasi, ja i tak mam olbrzymie prze¶wity, ale jak widzê to jednak by³y wiêksze. To trochê pociesza...
Dok³adanie. Najwa¿niejsze ,¿e jest lepiej,¿e co¶ zarasta!

Jak widzê Wasze zdj w³osów to siê bardziej za³amuje bo ja nie tylko czubek g³owy mam ³ysy,przedzia³ek coraz wiêkszy to jeszcze zakola b. du¿e, a jestem od Was m³odsza i to sporo.
__________________
WALCZÊ O W£OSY
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:25   #716
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

MM, zdecydowanie lepiej teraz Jak skoñczê Foligain wracam do Oenobiolu. Jako¶ tak bardziej jestem do niego przekonana. No i zrobiê remanent w tych moich suplach. Do dzi¶ od dawna nie ogl±da³am zdjêæ i nie by³am ¶wiadoma tego, co zauwa¿y³am - te wszystkie medykamenty wcale takie z³e nie by³y.
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:29   #717
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adanie. Najwa¿niejsze ,¿e jest lepiej,¿e co¶ zarasta!

Jak widzê Wasze zdj w³osów to siê bardziej za³amuje bo ja nie tylko czubek g³owy mam ³ysy,przedzia³ek coraz wiêkszy to jeszcze zakola b. du¿e, a jestem od Was m³odsza i to sporo.
Jeste¶my bardziej krytyczne do swoich w³asnych w³osów ni¿ do cudzych, wiêc mo¿e u Ciebie nie jest a¿ tak ¼le.

Ku pocieszeniu - zobacz jak wygl±da³y w³osy mojej nastoletniej córki przed rokiem. Ba³am siê, ¿e tak pozostanie... Pewnie sk³onno¶æ po mnie bêdzie mia³a, ale wa¿ne ¿e ³adnie odros³y i obecnie trzymaj± siê mocno skóry.

P1140671.jpg
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:34   #718
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

O matko.. to jest naprawdê zdj g³owy Córki?! A dlaczego,z jakiego powodu straci³a a¿ tyle w³osów..?
__________________
WALCZÊ O W£OSY
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 19:47   #719
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka¿ wiadomo¶æ
O matko.. to jest naprawdê zdj g³owy Córki?! A dlaczego,z jakiego powodu straci³a a¿ tyle w³osów..?
Nie wiadomo. Po prostu nagle zaczê³y lecieæ. Zawsze mia³a busz, a tu nagle tak strasznie lecia³y, zw³aszcza przy myciu, ca³ymi gar¶ciami. By³am przera¿ona, ile siê wziê³o w rêkê tyle wychodzi³o. Trwa³o to 2-3 miesi±ce i stopniowo zaczê³o siê zmniejszaæ. Bra³a solgar (w³osy, skóra, paznokcie), tran, stosowa³a mój balsam z pijawek, maski Babuszki Agafii, szampon z rzep±. Jest du¿o, du¿o lepiej. Jej w³osy wygl±daj± teraz normalnie, przedzia³ek mo¿e trochê widaæ, ale nie wykracza poza normalno¶æ.
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-03-02, 20:24   #720
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka¿ wiadomo¶æ
Wrzuæ koniecznie fotki, nerwy mamy mocne

PS. Chyba sobie tê taurynê zakupiê, faktycznie ma sporo opinii pozytywnych
Uprzedza³am
To s± zdjêcia z czerwca 2013r. Sama góra, bez wspomagaczy. Podra¿nienie -pierwsze o stosowaniu serii seboradin niger .
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0089.jpg (90,2 KB, 61 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0083.jpg (89,0 KB, 43 za³adowañ)
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia

Edytowane przez Anna07_07
Czas edycji: 2015-11-17 o 17:24
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.