Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-17, 07:32   #2311
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 228
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Anna na pewno pomaga - mam ju¿ mniej ³upie¿u na skórze g³owy, prawie mnie nie swêdzi, wypadniete w³osy ju¿ sporadycznie maja kulkê ³oju na cebulce (sporo mi takcih wypada³o) no ale do normy, to jeszcze daleko.

Ech, sama ju¿ nie wiem co mam robic, bo naprawdê mam ochotê rzucic tymi antykami ... no ale co potem
__________________
wewnêtrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemiê lniane

zewnêtrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-17, 08:39   #2312
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez kolamara Poka¿ wiadomo¶æ
Anna na pewno pomaga - mam ju¿ mniej ³upie¿u na skórze g³owy, prawie mnie nie swêdzi, wypadniete w³osy ju¿ sporadycznie maja kulkê ³oju na cebulce (sporo mi takcih wypada³o) no ale do normy, to jeszcze daleko.

Ech, sama ju¿ nie wiem co mam robic, bo naprawdê mam ochotê rzucic tymi antykami ... no ale co potem
Kolamara, mnie Zoxiderm bardzo pomóg³. Przy swoich w³a¶ciwo¶ciach przeciwgrzybicznych i przeciwbakteryjnych, nie wysusza skóry g³owy - to jest mistrzostwo ¶wiata Przedtem jak co¶ podobnego stosowa³am, to skórê mia³am wysuszon± na wiór, mia³am wra¿enie, ¿e jest jak pergamin. I bardzo szybko skóra nadrabia³a, czyli siê gigantycznie przet³uszcza³a.
Widzê, ¿e masz Paraderm w podpisie. Ja kupi³am ostatnio z tej firmy myd³o z siark± i myd³o z dziegciem, sk³ady maj± proste, generalnie to co szampony, ale s± du¿o tañsze - siarkowe nieca³e 6z³, a dziegciowe niewiele ponad 7z³. Te dwa myd³a kosztowa³y mniej ni¿ jeden szampon Paraderm . Dzia³aj± bardzo fajnie, rozcieñczam wod±, jak mnie nauczy³a MM () i przez to nie s± zabójcze dla w³osów, a skóra g³owy swoje dostaje
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:29   #2313
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Maria Ty wróci³a¶ do loxonu i przesz³a¶ linienie Napisz mi proszê jak szybko Ci siê zacze³o i jak d³ugo trwa³o. Ja zwiêkszy³am dawkê minoxidilu jakie¶ 3 tygodnie temu a linienie zaczê³o siê niemal natychmiast, mo¿e kilka dni po rozpoczêciu wcierania (a nie jestem jeszcze na maksymalnej dawce). Je¶li tem koszmar potrwa jeszcze miesiac to ¿aden w³os nie zostanie mi na g³owie.
W³osy ju¿ mi siê nie przet³uszczaj±, ale fryzura jest tak fatalna, ze muszê myæ g³owê by jako¶ wygl±daæ. Tam gdzie powinnam mieæ kopu³kê, mam wylinia³y placek, Mo¿na smia³o powiedzieæ, ¿e jest ju¿ prawie ³ysa kobiet±, a wypad nawet minimalnie nie zel¿a³. Do peruki zosta³y mi dni, mo¿e 3 tygodnie. 2 pa¼dziernika jade na konsultacje w sprawie tupetu, wykonanie jego dla mnie potrwa do 4 miesiecy, ciê¿ko mi bêdzie w tej peruce w tym czasie. Ale i tak Bóg da³ mi wakacje, to by³ czas kiedy mia³am jeszcze wlosy i potrafi³am siê nimi cieszyæ, to by³ czas bez ³ez i czas prawdziwej nadziei, ja dziewczyny wierzy³am tak glêboko, jak tylko mo¿na wierzyæ, ze bêdzie dobrze, ¿e ta cholerna peruka jest tylko po to bym czu³a sie bezpieczniej, realnie nigdy jej nie bêdê potrzebowa³a.
W sobote mam i¶æ na festyn do syna, mam sprzedwaæ fanty, strasznie siê wstydzê pokazywaæ ludziom na oczy, ju¿ wszyscy my¶l±, ¿e jestem chora...
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-17, 11:16   #2314
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

margo1974 --> za ka¿dym razem linienie przychodzi³o w 4-5 tyg. stosowania loxonu. 2 razy lineinie by³o mega du¿e, ale odrost by³ na ++, wyrsta³o du¿o wiêcej, ni¿ wypad³o. Raz uda³o siê zdusiæ linienie za pomoc± szamponu i lotionu dermena men. Teraz ju¿ nie dzia³a ten zestaw. Odstawi³am loxon, ale mam duuu¿o nowych w³osów. Niestety w³oski nadal lec±, ale mniej, czekam na nowy szampon.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-17, 11:38   #2315
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Haru, ja przejrzalam liste jej filmikow, wiec widzialam zdjecia, na ktorych byly kanapki z chleba, jakis arbuz, melon, kupa ryzu..wiec na tej podstawie napisalam to co napisalam. Obejrzalam jakis jeden filmik pod tytulem '' zakupy spozywcze'' i wiecej juz nie, bo nie wiem dlaczego wszystkie te vblogerki maja irytujaca tendencje do opowiadania kazdego szczegolu z zycia pomiedzy tymi cennymi informacjami. No ale coz, pozbawilas mnie zludzen.
U mnie wlosy leca jak liscie na jesieni , juz sie nawet przyzwyczailam nawet krotkie niektore, sporo takich 10 cm, cienszych niz reszta..
Nie wiem o co biega, bo czuje sie bardzo dobrze fizycznie, spie jak susel, jem suple i zdrowe rzeczy podczas gdy moj TZ je po 6 donutow dziennie, popycha pizza, zapija sokiem z cukrem i nie tylko nie tyje, ale wlosy mu rosna jak szalone - piekna, czarna gestwina.
Margo..piszesz o tupeciku - czy to chodzi o uzupelnienie takie jak ma adag z kafeterii? Takie, ktorego nawet zdejmowac nie trzeba, z naturalnych wlosow ? Wiem, ze tutaj to kosztuje z 1,5 tysiaca euro..i starcza na okolo 1,5 roku, raz w miesiacu trzeba chodzic do salonu na zabiegi utrzymujace je w dobrej kondycji i podobno nie ma bata, zeby sie ktokolwiek zorientowal, ze to nie Twoje wlosy.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-17, 12:04   #2316
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

dziêkujê Maria za odpowied¼, to przede mn± pewnie jeszcze miesi±c linienia. Tylko, ¿e w³osów ju¿ prawie nie mam.... Chyba po prostu wypadn± wszystkie, a pó¼niej zaczn± rosn±æ nowe...

Gosiakol tak ten tupecik, to to samo co ma adag, nawet w tej samej firmie zamawiane, ale jeszcze nie wiem jak bêdê to mocowa³a, po to s± te konsultacje, chyba na pocz±tek zamówiê na spinki, bo ci±gle mam nadziejê, ze kiedy¶ w³osy odrosn±. Koñcówkê tego roku i pocz±tek przysz³ego pewnie bêdê mêczyæ siê w peruce, dzisiaj zamierzam zamówiæ sobie jaki¶ piêkny turban do chodzenia po domu. Gdyby ta moja mie¶cina nie by³a taka zapyzia³a, to bym chodzi³a w turbanie na co dzieñ, ale wiem jaka bêdzie afera, ¿e optyczka w chustce chodzi. Wiem, ¿e powinnam mieæ ludzi g³êboko w powa¿aniu, ale niestety nie potrafiê.
Fryzjerka mówi, ze co¶ tam odrasta, ale przy tym wypadzie powinno byæ sto razy wiêcej by odzyskaæ objêto¶æ sprzed pó³ roku.
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-17, 12:27   #2317
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 216
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

¯e siê wtr±cê, kiedy siê zacz±æ przejmowaæ ilo¶ci± wypadanych w³osów ??
Kiedy¶ czytalam ¿e to normalne gdy oko³o 100 dziennie wypada.
Ale po umyciu, jak rozczesujê w³osy to mam ca³y ko³tun.. ech...
my¶lê czy by skrzypu nie zacz±æ piæ
Kayira jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 17:03   #2318
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Kayira Poka¿ wiadomo¶æ
¯e siê wtr±cê, kiedy siê zacz±æ przejmowaæ ilo¶ci± wypadanych w³osów ??
Kiedy¶ czytalam ¿e to normalne gdy oko³o 100 dziennie wypada.
Ale po umyciu, jak rozczesujê w³osy to mam ca³y ko³tun.. ech...
my¶lê czy by skrzypu nie zacz±æ piæ
wiecej niz 50 powinno budziæ nie pokój.
100 w³osów dziennie to zdecydowanie za duzo moim zdaniem. chyba ze ktos ma mega gêst± szczotê w³osów.
a ja ju¿ w ogóle zbzikowa³am dziewczyny. wczoraj posmarowa³am sobie w³osy kremem do twarzy ziaja oliwkowy

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-09-17 o 17:05
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-17, 19:37   #2319
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

I co Ci to mialo dac Haru ? Ja dzisiaj rozlupalam kapsulki witaminy A i tez wcieralam - nie polecam. Przetluszcz na maksa, nie da sie wyjsc do ludzi.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-17, 20:59   #2320
LQU
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Hej. Jestem nowa na tym forum. Niedawno trafilam na czesc I, kiedy to pewna osoba zachwalala prostenal w celu leczenia ³ysienia androgenowego. Z tego co czytalam dalej, to niektóre dziewczyny cenily sobie te tabletki nawet kiedy takowego ³ysienia nie mialy, a u których wystêpowa³o nadmierne wypadanie w³osów. Sklad tego leku jest w 100% naturalny, dlatego chyba zdecyduje siê zaryzykowac.
Rok temu szukajac jakiej pomocy trafilam na recenzje produktu PLACEN FORMULA HP (placenta). Nie wiem, czy ktos ju¿ o tym pisal, bo nie czytalam calego forum. To taka wcierka w ampulkach. Wyciag z placenty uzupelnia ubytki z aminokwasow w naczyniach krwiono¶nych dostarczajacyh tlen i wilgoc. Plyn ten powoduje rozszerzenie naczyn krwiono¶nych, dzieki czemu sk³adniki odzywcze lepiej docieraja do cebulki. Dzialanie widac od razu, bo jak przez przypadek plyn scieknie nam na skore szyi lub twarzy to mamy po chwili czerwona smuge Która szybko znika. Po aplikacji trzeba zrobic masaz glowy. Nie wolno jednak trzec skory, bo wtedy wycieramy nowopowstale wloski. Filmik jak nale¿y zrobic masaz po aplikacji placenty jest na youtube.
Placenta bardzo pomogla mi za pierwszym razem. Urosla mi przy linii czola grzyweczka, z tylu glowy tez nowe wlosy plataly siê w gumke. Teraz zakupilam drugie opakowanie i na razie nie widze takiego efektu (w sensie wlosy nadal leca) ale jestem w polowie. Bardzo wazny jest ten masaz.
Placenta jest dosc droga, no ale ma sweitne recenzje, ja tez to potwierdzam. Mysle, ze teraz na efekt tez musze jeszcze troche zaczekac. Jest jeszcze placenta innej fimy, ni¿ Hp Formula, jest tansza, jednak ma placente daleko w skladzie czyli jest jej malo w produkcie. Ja polecam wlasnie Hp Formula.
Obecnie mam na glowie marny kucyk. Fryzjerki by³y przerazone ilo¶ci± w³osów, jakie mi wypadaja. Mam obsesje na punkcie sprawdzania prze¶witów. Ciezko mi policzyc ilo¶æ w³osów wypadajacych, bo sa dosc dlugie i siê placza, ale chyba z 300 to jak nic leci. Wybieram siê do trychologa i zobaczymy co dalej. Badania krwi (morfologia, tsh) w normie. Zrobie jeszcze na kortyzol i prolaktyne, bo czytalam, ze tez mog± siê przyczyniac do utraty w³osów.
Czytalam, ze jeszcze imbir mo¿e wspomóc nas w tym problemie, bo rozgrzewa i powoduje rozszerzenie naczyn. Kupilam zapas i robie rozgrzewaj±ce herbatki

Edytowane przez LQU
Czas edycji: 2014-09-17 o 21:00
LQU jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-17, 22:53   #2321
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
I co Ci to mialo dac Haru ? Ja dzisiaj rozlupalam kapsulki witaminy A i tez wcieralam - nie polecam. Przetluszcz na maksa, nie da sie wyjsc do ludzi.
Nawet nie pytaj Po prostu je posmarowa³am i teraz mam masakre na w³osach, s± t³uste i ulepione.
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 09:09   #2322
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 216
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Harutobi89 to¶ mnie nie pocieszy³a...
Chyba musia³a bym co¶ o moich w³osach pomy¶leæ...
Kayira jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-18, 13:16   #2323
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 2 450
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
nccz, bardzo cenne sprawozdanie ! Wniosek taki, ze nature mozemy oszukac, ale nie do konca..a moze jakbys to polaczyla z jakas wcierka..byloby lepiej ? Moze zrob te proby watrobowe,co jakis czas to kazdy powinien, bo dolegliwosci mozna nie odczuwac bardzo dlugo..chociaz jesli ziola moga obciazac watrobe to .. pozostaje sie pociac.
Dziêki Gosiu . No to siê w±trob± zajmê, ale pewnie w listopadzie.
Zaczynam od dzi¶ znowu przyjmowaæ siemie lniane i pomy¶lê nad jak±¶ wcierk±. Jakbym robi³a wcierkê z szyszek chmielu, korzenia lukrecji i ewentualnie wierzbownicy, to by mia³o chyba trochê sensu? Czy lepiej nie pod tym k±tem i¶æ, tylko wykorzystaæ bardziej typowe zio³a na w³osy?
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-18, 17:33   #2324
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Kayira Poka¿ wiadomo¶æ
Harutobi89 to¶ mnie nie pocieszy³a...
Chyba musia³a bym co¶ o moich w³osach pomy¶leæ...
Ile w³osów dziennie powinno nam wypa¶æ? Kiedy mo¿emy uznaæ, ¿e w³osy wypadaj± nam w nadmiarze?

Mówi siê, ¿e do 100 sztuk ³odyg w³osowych – tyle ma prawo wypa¶æ nam ka¿dego dnia. Ja jednak sprecyzowa³bym te dane, bo ilo¶æ wypadaj±cych w³osów jest ¶ci¶le zwi±zana z wiekiem. Do 30. roku ¿ycia mo¿emy straciæ maksymalnie 50 w³osów dziennie, do 40. roku ¿ycia 80, a do 50. roku ¿ycia 100 w³osów dziennie. Je¿eli ilo¶æ traconych przez nas w³osów nie przekracza tych warto¶ci, nie mamy powodów do obaw.


¼ród³o: http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.polk...ecjalista.html
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-18, 17:36   #2325
MajorkaX
Przyczajenie
 
Avatar MajorkaX
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kilka km od Wroc³awia
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Witajcie Kochane !
Wreszcie odwa¿y³am siê do Was napisaæ. Podczytuje ten w±tek ju¿ bardzo bardzo d³ugo.
Z wypadaniem w³osów zmagam siê od dwóch lat.
Mia³am gêste d³ugie w³osy, a teraz mam cieniutk± kitkê.
Od ponad roku noszê ju¿ perukê...niestety :-(
Badania jakie zaleca³y¶cie zrobi³am. Pawie wszystkie wysz³y dobrze, oprócz zani¿onej ferrytyny i androstenionu .
Dobrze siê od¿ywiam. Witamin codziennie przyjmujê ca³± gar¶æ.
Pijê koktajle owocowe oraz wcinam orzeszki i inne zdrowe przek±ski.

Popijam zió³ka oczyszczaj±ce z grzyba.

Lekarzy zaliczy³am te¿ wszystkich: ginekologów 4 , endokrynologa, dermatologów 2.
Nikt w sumie mi nie pomóg³. Tylko jeden dermatolog stwierdzi³, ¿e mam miniaturyzacjê mieszków w³osowych. Dosta³am loxon 5% do wcierania oraz ¿elazo. Loxon stosujê od 3 miesiêcy i nie widzê poprawy na g³owie, za to na twarzy mam pe³no ma³o w³osów.

A¿ do wczoraj, to chyba jest prze³om.
By³am w³a¶nie wczoraj na badaniu trychologicznym we Wroc³awiu. Pani trycholog stwierdzi³a, ¿e w³osy wypadaj±, poniewa¿ mam s³abo ukrwion± skórê g³owy. Wszystkie w³osy mam martwe, poniewa¿ cebulka nie jest ukrwiona i nie przekazuje do w³osów sk³adników od¿ywczych.
Ponoæ stracê wszystkie w³osy:-(
Mia³am zrobiony zabieg specjalnymi kosmetykami.
Pani trycholog zaleci³a mi stosowanie jej kosmetyków, aby oczy¶ciæ skórê g³owy i aby jej maseczki mog³y przenikn±æ w cebulkê i mocniej j± ukorzeniæ i od¿ywiæ.

Co myslicie o tym? Czy warto kupiæ te kosmetyki. S± bardzo drogie, wiêc sama nie wiem. Moze kto¶ z Was stosuje te kosmetyki na O ?
S³ysza³am te¿ o grzebieniu elektrycznym co pobudza ukrwienie. Mo¿e to bêdzie lepsze?

Zdjêcia mogê zamie¶ciæ, ale nie potrafiê. Mogê je przes³aæ do jednej z forumowiczek aby zrobi³a to za mnie.

Pozdrawiam serdecznie!
MajorkaX jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-18, 17:57   #2326
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Majorka, witaj ..
W glowie sie nie miesci, ze tyle z nas musi przechodzic ten horror..
Co zawieraja te kosmetyki ? Rozumiem, ze wlosy wypadaja rownmiernie z calej glowy ? Teoria o braku ukrwienia moze byc zasadna, chociaz nie wiem ile wiedzy medycznej maja trycholodzy..
Zeby zalaczyc zdjecie, kliknij spinacz powyzej w okienku , w ktorym odpowiadasz i dalej juz wedlug instrukcji.
Nic nie wcieralas poza tym loxonem ?
Jak Ci sie zyje z ta peruka?
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-18, 18:17   #2327
MajorkaX
Przyczajenie
 
Avatar MajorkaX
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kilka km od Wroc³awia
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Z peruk± ¿yje mi siê w sumie 50/50. Kwestia przyzwyczajenia.
Najgorzej jest w³a¶nie w lato. Bardzo gor±co mi w g³owê a pot leci po plecach.
Jednak da siê wytrzymaæ. Jak idê siê powygrzewaæ na s³once to j± zdejmujê i zak³adam kapelusz.Nawet nauczy³am siê w peruce æwiczyæ na aerobiku, na który w³a¶nie teraz lecê.

Jak wrócê to wstawiê zdjêcia przed wypadem, obecnie i w peruce.

Tylko mo¿e to byæ oko³o 23, gdy¿ muszê nauczyæ siê jak zamazaæ twarz.

Ale siê cieszê, ¿e wreszcie bêdê mog³a z Wami porozmawiaæ o tym problemie. yupiii
Niestety w domu maj± ju¿ do¶æ mojego marudzenia.
MajorkaX jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-18, 18:39   #2328
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Ja poruszê jeszcze temat loxonu, co u siebie zauwa¿y³am w przeci±gu 1,5 roku, a stosowa³am go ró¿nie.

Jak zaczê³am z nim przygodê to wciera³am 2x dziennie, codziennie tak mniej wiêcej przez 4 miesi±ce, ale zaczyna³o siê robiæ to upierdliwe, bo w³osy by³y poklejone i musia³am myæ codziennie. Linienie pojawi³o siê po trzech tygodniach od rozpoczêcia kuracji, trwa³o dobry miesi±c. Pó¼niej zaczê³am go coraz mniej u¿ywaæ, codziennie raz dziennie, co drugi dzieñ, w³a¶nie przez to, ¿e rzuci³ mi siê meszek na twarzy i rêkach, ale stosowa³am nadal bo efekty pojawi³y siê nagle w trzecim miesi±cu kuracji.

W tym roku w czerwcu zaczê³am go odstawiaæ, po prostu przesta³ dzia³aæ, robi³am to stopniowo, ale po dwóch miesi±cach znów zaczê³y lecieæ, ale nie jako¶ tragicznie.
Od wrze¶nia tego roku wcieram go raz dziennie co drugi dzieñ, ale nie ¿a³ujê sobie, lejê praktycznie na ca³± g³owê, tylko przy karku omijam.
Dlaczego o tym piszê, bo zauwa¿y³am, ¿e teraz mam linienie i choæ poprzednio nie odstawi³am go nagle i na d³ugo, to obecne wypadanie w³osów, jest gorsze ni¿ to pierwsze sprzed roku.
Przez pierwsze 2 tygodnie wypada³y krótkie m³odziki, teraz ju¿ trzymaj± siê g³owy, ale d³ugie nadal nadmiernie emigruj±.
Widzê, ¿e jest bardzo du¿o ma³ych w³osków, s± grube, nie ¿adna pajêczyna, ale stosowanie tego specyfiku to jak bycie pomiêdzy m³otem a kowad³em.
Nie mo¿na przecie¿ stosowaæ go ca³y czas bo przestaje dzia³aæ, ale te¿ z kolejnym rozpoczêciem kuracji linienie jest wiêksze.

Gdyby by³o co¶, co zatrzymuje linienie, to by³by to naprawdê dobry lek na ³ysienie, a tak tkwi siê w martwym punkcie, niby w³osy rosn±, ale d³ugie wypadaj±.
U mnie szampon Dermena nie poradzi³ sobie z linieniem. Troszeczkê by³o ok razem z Lotionem Seboradin, ale te¿ bez fajerwerków.
0nat0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-18, 19:51   #2329
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez MajorkaX Poka¿ wiadomo¶æ
Z peruk± ¿yje mi siê w sumie 50/50. Kwestia przyzwyczajenia.
Najgorzej jest w³a¶nie w lato. Bardzo gor±co mi w g³owê a pot leci po plecach.
Jednak da siê wytrzymaæ. Jak idê siê powygrzewaæ na s³once to j± zdejmujê i zak³adam kapelusz.Nawet nauczy³am siê w peruce æwiczyæ na aerobiku, na który w³a¶nie teraz lecê.

Jak wrócê to wstawiê zdjêcia przed wypadem, obecnie i w peruce.

Tylko mo¿e to byæ oko³o 23, gdy¿ muszê nauczyæ siê jak zamazaæ twarz.

Ale siê cieszê, ¿e wreszcie bêdê mog³a z Wami porozmawiaæ o tym problemie. yupiii
Niestety w domu maj± ju¿ do¶æ mojego marudzenia.
Witaj kochana
A czy to nie jest tak ¿e peruka mo¿e powodowaæ s³abe ukrwienie g³owy, bo po prostu nie dopuszcza tlenu do nich ?

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja poruszê jeszcze temat loxonu, co u siebie zauwa¿y³am w przeci±gu 1,5 roku, a stosowa³am go ró¿nie.

Jak zaczê³am z nim przygodê to wciera³am 2x dziennie, codziennie tak mniej wiêcej przez 4 miesi±ce, ale zaczyna³o siê robiæ to upierdliwe, bo w³osy by³y poklejone i musia³am myæ codziennie. Linienie pojawi³o siê po trzech tygodniach od rozpoczêcia kuracji, trwa³o dobry miesi±c. Pó¼niej zaczê³am go coraz mniej u¿ywaæ, codziennie raz dziennie, co drugi dzieñ, w³a¶nie przez to, ¿e rzuci³ mi siê meszek na twarzy i rêkach, ale stosowa³am nadal bo efekty pojawi³y siê nagle w trzecim miesi±cu kuracji.

W tym roku w czerwcu zaczê³am go odstawiaæ, po prostu przesta³ dzia³aæ, robi³am to stopniowo, ale po dwóch miesi±cach znów zaczê³y lecieæ, ale nie jako¶ tragicznie.
Od wrze¶nia tego roku wcieram go raz dziennie co drugi dzieñ, ale nie ¿a³ujê sobie, lejê praktycznie na ca³± g³owê, tylko przy karku omijam.
Dlaczego o tym piszê, bo zauwa¿y³am, ¿e teraz mam linienie i choæ poprzednio nie odstawi³am go nagle i na d³ugo, to obecne wypadanie w³osów, jest gorsze ni¿ to pierwsze sprzed roku.
Przez pierwsze 2 tygodnie wypada³y krótkie m³odziki, teraz ju¿ trzymaj± siê g³owy, ale d³ugie nadal nadmiernie emigruj±.
Widzê, ¿e jest bardzo du¿o ma³ych w³osków, s± grube, nie ¿adna pajêczyna, ale stosowanie tego specyfiku to jak bycie pomiêdzy m³otem a kowad³em.
Nie mo¿na przecie¿ stosowaæ go ca³y czas bo przestaje dzia³aæ, ale te¿ z kolejnym rozpoczêciem kuracji linienie jest wiêksze.

Gdyby by³o co¶, co zatrzymuje linienie, to by³by to naprawdê dobry lek na ³ysienie, a tak tkwi siê w martwym punkcie, niby w³osy rosn±, ale d³ugie wypadaj±.
U mnie szampon Dermena nie poradzi³ sobie z linieniem. Troszeczkê by³o ok razem z Lotionem Seboradin, ale te¿ bez fajerwerków.
Ile w³osów Ci wypada³o dziennie przed stosowaniem loxonu ?
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 20:15   #2330
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Harutobi89 z pewno¶ci± o wiele mniej ni¿ teraz. Nie powiem Ci dok³adnie ile, ale tak na oko to przy pierwszym podej¶ciu do loxonu w fazie linienia wypada³o mi do 130-150 w³osów w dniu mycia, gdy tylko je czesa³am to by³o tak max 30-40 sztuk i gdy przeci±ga³am d³oni± po w³osach nic nie zostawa³o, pó¼niej wypadanie siê zmniejszy³o.

Aktualnie nie liczê ich, bo szczotka czarna od k³aków, wiêc widzê, ¿e leci przesz³o 50 w³osów dziennie podczas samego czesania, mogê przeci±gaæ po w³osach d³oni± x razy to zawsze co¶ wypadnie, wiêc dziennie tracê dobre 80 sztuk. Podczas mycia taki ko³tun zostaje w sitku, ¿e odp³yw siê zatyka za ka¿dym razem, a rok temu to okazjonalnie jak poszala³am z maskami i od¿ywkami.

Choæ wypada ich sporo to jednak co¶ ro¶nie, niektóre k³aki widaæ inne nie, ale gdyby nic nie kie³kowa³o to do tej pory by³abym ³ysa.
Nie zmienia to faktu, jeszcze d³ugo bêdê mia³a przedzia³ek jak poln± ¶cie¿kê
0nat0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:31   #2331
MajorkaX
Przyczajenie
 
Avatar MajorkaX
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kilka km od Wroc³awia
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Próba wysy³ania zdjêæ ;-)

Na pierwszym jestem Ja naturalna a na trzecim zdjêciu Ja - w 80%
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07201.jpg (118,5 KB, 132 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg foto 1127.jpg (14,6 KB, 133 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg foto 431.jpg (116,5 KB, 129 za³adowañ)

Edytowane przez MajorkaX
Czas edycji: 2014-09-18 o 21:33
MajorkaX jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-18, 21:54   #2332
MajorkaX
Przyczajenie
 
Avatar MajorkaX
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kilka km od Wroc³awia
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Mi³o mi Was wszystkie poznaæ

Opowiem tak szybko co stosowa³am na w³osy od pocz±tku.

Zanim zaczê³am stosowaæ Loxon wciera³am wax, nastêpnie placentê w ampu³kach. Przerwa. Oko³o pó³ roku u¿ywa³am specjalny p³yn robiony w aptece, przepisany przez dermatolog. Jednak nic to nie pomog³o. Zrobi³am kolejn± przerwê, poniewa¿ ten specyfik apteczny bardzo podra¿ni³ mi skórê g³owy. W³osy dalej lecia³y i lecia³y. Oko³o rok temu zdecydowa³am siê na szampon Biokap + kozieradka codziennie na noc. I Muszê przyznaæ, ¿e to mi trochê pomog³o i przystopowa³o wypad.
Mo¿e wiêc ta trycholog ma trochê racji, aby z zewn±trz poprawiæ ukrwienie g³owy. Mo¿e kozieradka to robi³a.
Jednak kuracjê przerwa³am. Prowadzi³am j± zim±, kiedy wiêkszo¶æ dnia spêdza³am w domu. Zapach roso³u nie przeszkadza³ moim domownikom.

Z kozieradk± mia³am jedn± ¶mieszn± przygodê. By³a zima, wyskoczy³am do marketu na szybkie zakupy. Na g³owie mia³am czapkê, a ze kolejka do kasy by³a d³uga, g³owa mi siê rozgrza³a i zapach kozieradki by³ bardzo wyczuwalny. Jak juz dotar³am do kasy, kasjer siê mnie pyta czy czuje zapach pizzy? Ja mówiê ¿e nie ;-)
A on mi odpowiada, ¿e jest bardzo g³odny i ju¿ nawet mu siê zdaje ¿e pizze wyczuwa...hahaha a to z mojej g³owy ten smrodek

Wiosn± kuracji zaprzesta³am. Masowe wypadanie powróci³o.
Od czerwca stosujê Loxon, jest to moje 3 opakowanie... efektów nie widzê :-(
MajorkaX jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-18, 22:11   #2333
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez MajorkaX Poka¿ wiadomo¶æ
Mi³o mi Was wszystkie poznaæ

Opowiem tak szybko co stosowa³am na w³osy od pocz±tku.

Zanim zaczê³am stosowaæ Loxon wciera³am wax, nastêpnie placentê w ampu³kach. Przerwa. Oko³o pó³ roku u¿ywa³am specjalny p³yn robiony w aptece, przepisany przez dermatolog. Jednak nic to nie pomog³o. Zrobi³am kolejn± przerwê, poniewa¿ ten specyfik apteczny bardzo podra¿ni³ mi skórê g³owy. W³osy dalej lecia³y i lecia³y. Oko³o rok temu zdecydowa³am siê na szampon Biokap + kozieradka codziennie na noc. I Muszê przyznaæ, ¿e to mi trochê pomog³o i przystopowa³o wypad.
Mo¿e wiêc ta trycholog ma trochê racji, aby z zewn±trz poprawiæ ukrwienie g³owy. Mo¿e kozieradka to robi³a.
Jednak kuracjê przerwa³am. Prowadzi³am j± zim±, kiedy wiêkszo¶æ dnia spêdza³am w domu. Zapach roso³u nie przeszkadza³ moim domownikom.

Z kozieradk± mia³am jedn± ¶mieszn± przygodê. By³a zima, wyskoczy³am do marketu na szybkie zakupy. Na g³owie mia³am czapkê, a ze kolejka do kasy by³a d³uga, g³owa mi siê rozgrza³a i zapach kozieradki by³ bardzo wyczuwalny. Jak juz dotar³am do kasy, kasjer siê mnie pyta czy czuje zapach pizzy? Ja mówiê ¿e nie ;-)
A on mi odpowiada, ¿e jest bardzo g³odny i ju¿ nawet mu siê zdaje ¿e pizze wyczuwa...hahaha a to z mojej g³owy ten smrodek

Wiosn± kuracji zaprzesta³am. Masowe wypadanie powróci³o.
Od czerwca stosujê Loxon, jest to moje 3 opakowanie... efektów nie widzê :-(
Rozumiem ¿e pierwsze foto jest sprzed wypadania , drugie po, a trzecie w peruce ?
Strasznie bym chcia³a wcieraæ kozieradkê ale niedlugo wracam do szko³y i jak ja tam bêdê siedzieæ taka roso³em ¶mierdz±ca ?
Przykro mi strasznie ¿e straci³a¶ swoje w³osy, przesz³am przez to samo, wiem co to za koszmar jak ka¿da dziewczyna która tu pisze
Walka z wypadaniem to jak walka z wiatrakami
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-18, 22:48   #2334
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Majorka, ale na drugim zdjeciu wlosy sa mokre, czy na sucho to nie wyglada nadal na tyle ok, zeby mozna bylo nie nosic peruki ?Zwlaszcza,ze masz loczki naturalne , tak ? Bo ta peruka jest z kolei wrecz przesadzona objetosciowo, w sensie widac chyba, ze to nie Twoje wlosy .. ?
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-19, 00:07   #2335
MajorkaX
Przyczajenie
 
Avatar MajorkaX
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: kilka km od Wroc³awia
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Tak, wtedy zdjêcie robi³am na wilgotnych w³osach. To jest zdjêcie aktualniejsze. W³osków mam naprawdê maluteñko. Lekko jeszcze faluj±.Na dodatek nie farbujê, wiêc kolor mam mysi.

A czy Wy farbujecie w³osy? U¿ywacie tych farb Biokap?

Je¶li zobaczê poprawê po tym grzebieniu laserowym czy elektrycznym oraz zabiegach u trycholo¿ki na pewno perukê zrzucê, tylko pozostanie mi podfarbowaæ moje w³osy i czekaæ na zagêszczenie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie(3).jpg (33,1 KB, 112 za³adowañ)
MajorkaX jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-19, 10:55   #2336
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Gdyby by³o co¶, co zatrzymuje linienie, to by³by to naprawdê dobry lek na ³ysienie, a tak tkwi siê w martwym punkcie, niby w³osy rosn±, ale d³ugie wypadaj±.
U mnie szampon Dermena nie poradzi³ sobie z linieniem. Troszeczkê by³o ok razem z Lotionem Seboradin, ale te¿ bez fajerwerków.
No ja te¿ uwa¿am loxon za b. dobry stymulator, ale ciê¿ki w stosowaniu. U mnie linienie powstrzyma³ szampon Dermena Men oraz wcierka/lotion Dermena men, zadzia³a³y do¶æ szybko. No u mnie spora czê¶æ 7-9 cm odrostu z zesz³ego roku wypad³a, ale sporo nadal zostao, rosn± nowe, chwilowo nie wcieram loxonu, ale wrócê do niego.

Dziewczyny, rzuæcie okiem na szampon Phramaceris H Stimupurin, czy jako¶ tak. Na KWC ma wyj±tkowo dobre oceny.

MajorkaX --> wszystkie w³osy s± martwe, a na pobudzenie kr±¿enia to dobre s± wcierki za przys³owiowe 5 z³ na receptê, robione w aptece. One niesamowicie pobudzaj± kr±¿enie, a¿ g³owa 'chodzi' Popro¶ o takie co¶ dermatologa.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-19, 13:24   #2337
LQU
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sluchajcie, do konca wrzesnia mozna w roznych miastach skorzystac 60% taniej lub nawet 80% taniej z uslug trychologa w ramach programu Zdrowe Wlosy.Oto na co sie natknelam:

http://www.hairmedica.pl/specjalisci/trycholog/

Sa jeszcze wolne miejsca, moze ktos jeszcze nie byl u trychologa, a chce za 30-40 zl skorzystac? W Wawie to koszt 30 zl.

Edytowane przez LQU
Czas edycji: 2014-09-19 o 13:30
LQU jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-19, 16:06   #2338
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 469
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

W³a¶nie dzisiaj odebra³am wyniki.
DHEAS 420,50 norma: 134,20-407,40
Wit D 17,9 norma: <20 niedobór, >30-50 optymalnie
17-OH progesteron 0,13 norma: 0,05-1,6
Testosteron wolny: 2,67 norma : 0,2-1,3
Androstendion 3,6 norma: 0,3-3,5
LH 4,2 norma 2,39-6,60
FSH 5,69 norma: 4-13
Estradiol 19,9 norma: 12,5-166
FT4 0,96 norma: 0,7-1,48
TSH: 1,29 norma: 0,35-4,94


No i co o tym s±dzicie? Mo¿na jako¶ w moim przypadku obej¶æ siê bez hormonów? Lekarza mam za tydzieñ, ciekawa jestem co mi powie. Zastanawiam siê tylko, bo testosteron i androstendionb by³y badane w innym laboratorium, przewiezione zosta³y z tego gdzie pobierano mi krew, oddawa³am krew 4dc, to by³o 2.09 a na karcie z wynikami mam napisane ¿e data przyjêcia w tym drugim laboratorium to 11.09, czy mog³o to jako¶ wp³yn±æ na nieprawid³owy wynik?
__________________
ksi±¿ki na wymianê

mosia07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-19, 17:48   #2339
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny, rzuæcie okiem na szampon Phramaceris H Stimupurin, czy jako¶ tak. Na KWC ma wyj±tkowo dobre oceny.
Zamówi³am sobie, zobaczymy jaka bêdzie moja ocena, skoñczy³am w³a¶nie 2 opakowanie dermeny ale efektów nie widaæ (mam na my¶li zatrzymanie wypadania), natomiast ci±gle rosn± mi nowe w³oski, ale za ma³o, ¿eby zrównowa¿yæ wypad. Od jakiego¶ czasu "czarujê" dermenê kropl± lub dwoma olejku rozamarynowego, mo¿e po tym w³oski leniwie rosn±?
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-19, 19:03   #2340
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Zamówi³am sobie, zobaczymy jaka bêdzie moja ocena, skoñczy³am w³a¶nie 2 opakowanie dermeny ale efektów nie widaæ (mam na my¶li zatrzymanie wypadania), natomiast ci±gle rosn± mi nowe w³oski, ale za ma³o, ¿eby zrównowa¿yæ wypad. Od jakiego¶ czasu "czarujê" dermenê kropl± lub dwoma olejku rozamarynowego, mo¿e po tym w³oski leniwie rosn±?
Olejek rozmarynowy powinien pobudzaæ kr±¿enie, a tym samym wzrost nowych w³osów. Mo¿e warto przej¶æ siê do dermatologa i poprosiæ o tak± wcierkê za przys³owiowe 5 z³, one pobudzaj± kr±¿enie i wzrost nowych w³osów, a tanie, jak barszcz. Mo¿e warto? Potem rodzinny mo¿e przepisywaæ receptê, warto wzi±æ od razu ze 2 flaszki.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.