Kolorki na powieki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-04, 19:02   #1
18majciaaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Wink

Kolorki na powieki


Witam wszystkich! To mój pierwszy watek na tym forum więc proszę o wyrozumiałość otóż moje pytanko brzmi jaki kolor cienia do powiek mogę zastosować,gdy kolor moich oczu jest brązowy i jestem brunetką Używam najczęściej różnych odcieni brązu i muszę przyznać,że nawet te kolorki mi pasują,jednak chce wymyślić coś nowego i proszę o rady,aby miało to ręce i nogi Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich;-)
18majciaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 20:34   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolorki na powieki

użyj wyszkiwarki, przejrzyj szczególnie forum Moje makijaże, bo to wielkie zrodlo inspiracji moze poprobuj np. ze złotem. Mozesz sie tez pobawic w programie graficznym i zobaczyc jakie kolorki moglyby Ci pasowac
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 20:36   #3
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Kolorki na powieki

przejżyj Moje Makijaże, tam dziewczyny zamieszczają super pomysły na oczy, napewno cię zainspirują
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 19:32   #4
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kolorki na powieki

Cytat:
Napisane przez 18majciaaa18 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich! To mój pierwszy watek na tym forum więc proszę o wyrozumiałość otóż moje pytanko brzmi jaki kolor cienia do powiek mogę zastosować,gdy kolor moich oczu jest brązowy i jestem brunetką Używam najczęściej różnych odcieni brązu i muszę przyznać,że nawet te kolorki mi pasują,jednak chce wymyślić coś nowego i proszę o rady,aby miało to ręce i nogi Z góry dziękuje i
pozdrawiam wszystkich;-)

Witam na naszym forum!
Jak wkrótce się zorientujesz archiwum Wizażu jest niezwykle bogate i znajdziesz w nim odpowiedź niemal na każde pytanie. Dlatego też zanim założysz wątek skorzystaj z KWC, wyszukiwarki i informacji zawartych w wątkach redakcyjnych podpiętych u góry forum. Gdybyś zajrzała do takowego, zatytułowanego '100 najczęściej zadawanych pytań', znalazłabyś takie odniesienie:


Jaki kolor cieni do oczu...?

brązowych i czarnych : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?threadid=76451


Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 14:30   #5
monkawiz
Raczkowanie
 
Avatar monkawiz
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 79
GG do monkawiz Send a message via Skype™ to monkawiz
Dot.: Kolorki na powieki

Witaj

Myślę, że mity mówiące o tym , że jak ma się brązowe oczka to nie wolno brązu CZAS OBALIĆ. Myślę, że pięknie wyglądasz w brązowym cieniu. Twoje oczy nabiorą świetlistości i i pięknego spojrzenia jeżeli jeszcze spróbujesz nałożyć w wewnętrznych kącikach górnej powieki złoty kolor. Delikatnie rozetrzyj i będzie pięknie. NA jakieś imprezy może warto poszaleć. Pięknie na takich oczach wygląda kreska ale to kwestia gustu. Kolory najlepiej wyglądają odcienie zieleni . Począwszy od zieleni głębokiej po zieleń delikatną wchodzącą w delikatny turkus. Przy takich oczkach pięknie też wyglądają odcienie satynowej bieli. Pięknie naprawdę!

Masz pole do popisu.

powodzenia Ci życżę
__________________
Pozdrawiam
Monkawiz
monkawiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.