wypadaja mi włosy w wieku 22 lat!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-29, 16:41   #1
Sandra_Kce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1

wypadaja mi włosy w wieku 22 lat!!!


nie mam pojecia co robic?wlosy wychodza mi garściami i nie wiem jaka kuracje powinnam zastosowac zeby wlosy odzyskłay zdrowy wygląd prosze o porade
Sandra_Kce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 16:49   #2
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: wypadaja mi włosy w wieku 22 lat!!!

przede wszystkim jest jakaś przyczyna tego jak nie pomagają szampony przeciw wypadaniu włosów ani jakiś skrzyp polny w tabletkach to powinnaś iść do dermatologa może on coś na to poradzi pozdrawiam
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 16:57   #3
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: wypadaja mi włosy w wieku 22 lat!!!

ja tak miałam 2 lata temu w październiku, rozmawiałam z lekarzem, może to osłabeinie organizmu, przyczyną może być również stres, brak mikroelementów - powinnaś dbać o siebie, używać dobrych kosmetyków, wysypiać się, łykaj też jakieś preparaty na wzmocnienei włosów- mi przeszło samoistnie, brałam cynk, magnez....może to właśnie objaw stresu, przemęczenia i osłabeinia organizmu
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 17:14   #4
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: wypadaja mi włosy w wieku 22 lat!!!

Cytat:
Napisane przez Sandra_Kce
nie mam pojecia co robic?wlosy wychodza mi garściami i nie wiem jaka kuracje powinnam zastosowac zeby wlosy odzyskłay zdrowy wygląd prosze o porade
Terapię w przypadku wypadania włosów, rozpoczać należy od wykonania badań- morfologii krwi (utrata włosów moze byc spowodowana np. niedoborem żelaza), testów okreslajacych poziom hormonów (ich zachwiania potrafia wywołać wojnę na głowie, zwłaszcza brunetek). Te badania są niezbędne, poniewaz jesli w tych dolegliwosciach tkwi przyczyna, żadne szampony, ampułki, odzywki nie przyniosa rezultatu.
Przyczyna moze tkwic również w przezytych w niedalekiej przeszłości silnych stresach, przykrych wydarzeniach, lub wynikać z nerwowego usposobienia
i permamentnego napięcia. Wówczas trzeba pomóc sobie na tej płaszczyźnie.

Kolejna grupa przyczyn,w przypadku wykluczenia w/wym, to dieta
i niewłasciwa pielegnacja włosów.
Pisałam o tym w wątku, do którego lektury gorąco Cię zachęcam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...686#post377686

Nie Martw się- nastawienie jest naprawdę najważniejsze- przyczynę uda się odszukać i problem minie Nie Jestes sama, wiele z nas także z tym walczyło,
i jestem pewna,że bedzie Cie wspierało.
Pozdrawiam Cię serdecznie, nosek do góry, będzie lepiej
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.