Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-25, 20:25   #1771
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
A ja mam dzis msutny dzień Wiem ze to tylko zwierzątko ale moja kochana Świnka Morska Mikusia jest bardzo chora i lekarz sygeruje najgorsze
Neonko-wiem,że samym pisaniem Ci nie pomogę ale trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze.Sama kocham zwierzęta i cierpię gdy one cierpią.Po prostu MUSI BYć DOBRZE
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 21:18   #1772
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
A ja mam dzis msutny dzień Wiem ze to tylko zwierzątko ale moja kochana Świnka Morska Mikusia jest bardzo chora i lekarz sygeruje najgorsze
Neonko, to się tak mówi "tylko" - a człowiek się przywiazuje do takiego zwierzaczka jak do członka rodziny. Bądź dobrej mysli, będzie dobrze

Zainspirowana Kattariną wygrzebałam z czeluści szafki lakier pt. Inglot nr 139 i teraz mam pazurki we wściekłym różu. Normalnie biją po oczach jak wyschną ( chyba jedyna wada tego Inglota to potwornie długie zasychanie, nawet przy użyciu suszarki) to sobie zaaplikuje nowego nabytka, czyli Ysatis Iris i pozwolę się porwać niejakiemu Morfeuszowi
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 21:38   #1773
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Kattarino, fuksja też jest boska Aktualnie na stopach mam właśnie taki dziki róż - to lakier Manhattana z kolekcji Crazy Colours (czy coś tak ). Wklejaj fotkę !

Nad ciałem cały czas pracuję A wolny, wakacyjny czas sprzyja temu, żeby bardziej o siebie zadbać i pobyć od czasu do czasu małą egoistką Nawet nad muskulatura pracuję Brzuszki, pompki i ciężarki to od niedawna moje ulubione akrobacje Wspominałaś, że regularnie ćwiczysz. To chyba coś ambitniejszego niż w moim wykonaniu ?

neonko,

Teraz na nadgarstku męskie Aqua Pour Homme Bvlgariego. Niezłe ale nie porywające.
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 21:41   #1774
asia_minor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 119
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
MNie Eden spodobał się od razu. Jest dziwnie inny, wilgotny trochę słodkawy. Fajny.
Pamiętam, że dostałam próbkę od wizażanki i było po mnie. W końcu się doczekałam swojej buteleczki.
Flakon Edenu jest właśnie ciemnozielony i dość solidny-jak z kamienia zrobiony, nie przeźroczysty...


W temacie Heart Avonu.
Ja jestem w trakcie testów. Zapach zaintrygował mnie od pierwszego niucha. A wczoraj na imprezie (to taka nasiadówka raczej była) zebraliśmy, tzn. ja (odziana w zieleń) i Eden, sporo komplementów , więc zostało oficjalnie potwierdzone, że pasujemy do siebie . Małą buteleczkę kupię sobie na pewno, bo czuję, że będą dni, gdy zechcę pachnieć tylko nim .


A dziś, dla odmiany, Niewinnym sobie pachnę (rozpieszczam się, ile się da )
asia_minor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 21:42   #1775
Agnieszka U
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 19
GG do Agnieszka U
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

ETERNITY Calvin Klein
Agnieszka U jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 21:51   #1776
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

JPG Classique, a wcześniej Hypnotic Poison.

Poczta stłukła (zmiażdzyła) mi próbkę Elixiru dM od Margot45 :/
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 22:00   #1777
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Anuschko i Myszko, napiszcie więcej o Gaultierze 2, bo pękam z ciekawości
Joasiu , zajrzyj do KWC
Mogę tylko dodać, że ten zapach mimo dominującej nuty waniliowej, nie jest żadnym mdłym ulepkiem.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 22:02   #1778
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

neonko, to straszne jak zwierzątka cierpią, też mam świniaka .....rozumiem


dziś spytałam koleżanki, czym tak ładnie pachnie, w odpowiedzi wyjęła z kosmetyczki ogromną czarną butlę i psiknęła mi obficie na nadgarstki, nie broniłam się, bo z powodu porannego bólu głowy nie pachniałam jeszcze niczym
to było be CK
zwąchuję teraz z przyjemnością ten zapach i właśnie upolowałm maleńką buteleczkę na allegro
to taki zapach na ból głowy, tak pachnie czystość i taka bezpieczna, błyszcząca przestrzeń
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 22:03   #1779
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez mementos Pokaż wiadomość
Dior homme bo jestem taki wściekły że nic inego mnie nie ukoi i nie uratuje. pękne z chukiem 3 razy za chwle i porosne mchem!
Jak odmszejesz, to się odezwij, paskudo
Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
A ja mam dzis msutny dzień Wiem ze to tylko zwierzątko ale moja kochana Świnka Morska Mikusia jest bardzo chora i lekarz sygeruje najgorsze
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 22:07   #1780
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Paris ( nie, nie Hilton )

Znow caly dzien przebimbalam Ksiazki porozkladane po calym mieszkaniu, pies sie w nich tarza, a ja bujam w oblokach

Podczytywalam Was dzisiaj troche i tez paznokciowo zaszalalam, mam paznokcie u stop w kolorze "oczodajnej" czerwieni
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 22:18   #1781
asia_minor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 119
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
He he-to szczera prawdaDziś poszłam sobie na rekonesans do Orsaya i wypatrzyłam złoto-beżową sukienkę.Wzięłam z wieszaka 38 i do przebieralni.A tu kurcze się okazuje,że rozmiar za dużyNo to przymierzyłam 36 i jak szyty na mnieTo na pewno oszustwo bo waga nie spadaAle za to jakie miłeI jak na duchu podnosiDzięki temu sukienka jest teraz moja
Zaczęłam dziś urlop i jestem w euforii.Przede mną caaaałe 2 tygodnie obijania(i nadrabiania zaległości na Perfumach).Z tego wszystkiego w sobotę oprócz dzisiejszej sukienki zakupiłam na Allegro Shalimara w pięknym flakoniku.Mam nadzieję,że do końca tygodnia do mnie dotrze.Zapłaciłam całe 80 zł za niego(był trochę używany).
A żeby nie było OT to przez kilka ostatnich dni pachniałam Cristobalem
Toś mnie, kobieto, wystraszyła . Orsay to jeden z bardzo nielicznych sklepów, w którym mogłam sobie dopasować spodnie. Do tej pory był to rozmiar 34, a teraz Gołą doopą przyjdzie mi świecić .
asia_minor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 22:23   #1782
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

A ja w ramach umartwiania się wylałam na siebie resztke próbki Fauburg 24, żeby ostatecznie się z nim pożegnać - normalnie z nosa mi cieknie i kicham od niego

To pisała osoba nie tolerująca na swoich kończynach oraz wyrostkach włosowych lakierów nijakich.
Rozmiar buta 38. STOPtrudności w kupnie obuwia. Wybredność doprowadzająca do rozpaczySTOP gdzie ktoś widział granatowe szpilki? STOP
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 22:30   #1783
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez asia_minor Pokaż wiadomość
Toś mnie, kobieto, wystraszyła . Orsay to jeden z bardzo nielicznych sklepów, w którym mogłam sobie dopasować spodnie. Do tej pory był to rozmiar 34, a teraz Gołą doopą przyjdzie mi świecić .
Z tego, co się orientuję w Orsayu sprzedają i spodnie (oraz spódnice) w rozmiarze 32. Tyle, że to jak dla mnie nie wystarcza.
Mniejsze jeszcze spodnie (najmniejsze ze znanych mi w ogóle poza dziecięcymi) można dorwać w sklepach sieci Pretty Girl.
Siara straszna, do tego mają takie iście paskudne reklamówki z jadowicie różowymi serduszkami.
Kupowałam u nich już trzy pary obcisłych dżinsów i wkrótce chyba będę musiała tam wrócić. Tyle, że nie bardzo pamiętam, w których hipermarketach były ich sklepy, bo tego typu spodnie kupuję raz na trzy lata mniej więcej...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 22:33   #1784
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Hehe, Nebrasko - dla mnie lakier do włosów to czarna magia i tortury w jednym. Nienawidzę mieć na włosach czegokolwiek poza szamponem Bambi - mam wrażenie, że są ciężkie, lepkie i brudne. Czyste włosy to moja obsesja, jedna z wielu z resztą

A paznokcie... No cóż, to kolejna obsesja, ale w drugą stronę: obsesja zadbanych i idealnych dłoni i stóp (których nie lubię, ale staram się, żeby wyglądały jak najlepiej).


W temacie: te dwie godziny snu zaczynają mnie dopadać, chyba zaraz pójdę spać... Nie ma co siedzieć i się męczyć. Pachnę SunMoonStars, ale coś mnie nie cieszą.
Moja matka właśnie mi skutecznie zepsuła humor. Weszła bez pukania do mojego pokoju, akurat jak sobie pochlipywałamm - a weszła tylko po to, żeby mnie opierdzielić że śmiałam oddać na szczurzą akcję jedzenie Kluski i że "Kluska nie ma teraz co jeść" (to znaczy ma jeszcze trzy inne rodzaje karmy, ale oczywiście jak ja mogłam?). I teraz z wymownym milczeniem gromi mnie wzrokiem, jakbym jej nie wiem jaką krzywdę zrobiła... Mam czasem wrażenie, że ją w ogóle inne istoty nie obchodzą, ani zwierzęta - ani ludzie.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 23:08   #1785
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Messe de Minuit. Tak długo ich nie używałam, że już prawie zapomniałam jakie są piękne.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 23:35   #1786
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Z tego, co się orientuję w Orsayu sprzedają i spodnie (oraz spódnice) w rozmiarze 32. Tyle, że to jak dla mnie nie wystarcza.
Mniejsze jeszcze spodnie (najmniejsze ze znanych mi w ogóle poza dziecięcymi) można dorwać w sklepach sieci Pretty Girl.
Siara straszna, do tego mają takie iście paskudne reklamówki z jadowicie różowymi serduszkami.
Kupowałam u nich już trzy pary obcisłych dżinsów i wkrótce chyba będę musiała tam wrócić. Tyle, że nie bardzo pamiętam, w których hipermarketach były ich sklepy, bo tego typu spodnie kupuję raz na trzy lata mniej więcej...
Wiecie co??
Przestanę się chyba z Wami zadawać ...
Kupowałam ostatnio sukienkę na wesele i przeszukiwałam rozmiary ....... 38 i 40 .... a Wy tu jakieś 32 ....
Gdzieś jest może jakieś forum dla puszystych ??

a w temacie : Lewą ręką ganiam motyle a prawą rwę marchewki
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 23:46   #1787
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Wiecie co??
Przestanę się chyba z Wami zadawać ...
Kupowałam ostatnio sukienkę na wesele i przeszukiwałam rozmiary ....... 38 i 40 .... a Wy tu jakieś 32 ....
Gdzieś jest może jakieś forum dla puszystych ??

a w temacie : Lewą ręką ganiam motyle a prawą rwę marchewki
Favkes Słonko Ty moje - ja jestem kurdupel.
Mam marne 163 cm, czyli, jak mawia mój kumpel, jestem wzrostu siedzącego psa.
Stąd mój mikry rozmiar, i buta, i wszystkiego innego. No... Prawie wszystkiego. Pisałyśmy o spodniach.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 23:53   #1788
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Favkes Słonko Ty moje - ja jestem kurdupel.
Mam marne 163 cm, czyli, jak mawia mój kumpel, jestem wzrostu siedzącego psa.
Stąd mój mikry rozmiar, i buta, i wszystkiego innego. No... Prawie wszystkiego. Pisałyśmy o spodniach.

hehe ... to jesteś kochana niższa ode mnie o cały jeden centymetr. Musisz być kruszynka hihihi

Moja koleżanka ma ok 157 i śmieje się, że jest z metra cięta .. ale Ona cały czas zasuwa na szpilach - a ja na płaskim ( inaczej nie potrafię ) i tak wygląda na wyższą ode mnie
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 00:05   #1789
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
hehe ... to jesteś kochana niższa ode mnie o cały jeden centymetr. Musisz być kruszynka hihihi

Moja koleżanka ma ok 157 i śmieje się, że jest z metra cięta .. ale Ona cały czas zasuwa na szpilach - a ja na płaskim ( inaczej nie potrafię ) i tak wygląda na wyższą ode mnie
Eee... Jak 157, to z dwóch metrów...

Jak większość populacji w sumie.


Nie wiem, czy w stosunku do mnie kruszynka to dobre słowo. Staram się zmierzać w stronę Bruce'a Lee, ale kobiecie trudno całkowicie pozbawić się warstwy tłuszczu "zamulającej" rysunek mięśni.

A tak k'woli wyjaśnienia - ja uważam, że rozmiar 38 jest normalny. Najnormalniejszy w świecie, podobnie jak 40. To rozmiary zdrowe, naturalne dla większości kobiet, nie świadczące bynajmniej o nadwadze. O braku urody to już w ogóle.

Najlepszym dowodem na potwierdzenie tej tezy jest dla mnie fakt, że kiedy zbieram komplementy, zwykle dowiaduję się, że wyglądam ładnie pomimo mojej niskiej wagi, a nie dzięki niej.


A co do zapachów - właśnie wykończyłam Hypnose i już nie mam...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 00:09   #1790
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

ja dzis pachnialam i w sumie jeszcze pachne DKNY Woman....i to tylko dlatego, ze ktos lubi tzn ja tez lubie, ale pod wplywem innych ten zapach lezy troche odlogiem
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 00:13   #1791
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Eee... Jak 157, to z dwóch metrów...

Jak większość populacji w sumie.


Nie wiem, czy w stosunku do mnie kruszynka to dobre słowo. Staram się zmierzać w stronę Bruce'a Lee, ale kobiecie trudno całkowicie pozbawić się warstwy tłuszczu "zamulającej" rysunek mięśni.

A tak k'woli wyjaśnienia - ja uważam, że rozmiar 38 jest normalny. Najnormalniejszy w świecie, podobnie jak 40. To rozmiary zdrowe, naturalne dla większości kobiet, nie świadczące bynajmniej o nadwadze. O braku urody to już w ogóle.

Najlepszym dowodem na potwierdzenie tej tezy jest dla mnie fakt, że kiedy zbieram komplementy, zwykle dowiaduję się, że wyglądam ładnie pomimo mojej niskiej wagi, a nie dzięki niej.


A co do zapachów - właśnie wykończyłam Hypnose i już nie mam...
hehe ... a ja w kierunku Marilyn Monroe hehe , zero mięśni, tylko tłuszczyk - za to jaki ponętny hihihi

Nie, no jest ze mną tak źle - generalnie jestem zadowolona ze swojego wyglądu .. tak sobie tylko żartuję.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 00:41   #1792
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
hehe ... a ja w kierunku Marilyn Monroe hehe , zero mięśni, tylko tłuszczyk - za to jaki ponętny hihihi

Nie, no jest ze mną tak źle - generalnie jestem zadowolona ze swojego wyglądu .. tak sobie tylko żartuję.
No ej... Marilyn to nie sam tłuszczyk

Kiedy w jednym filmie (cholera, zapomniałam tytułu... "Pół żartem, pół serio" ? nie jestem pewna czy to ten) podczas marszu MM do pociagu było zbliżenie na jej boski tyłeczek, przez małą chwilę zastanawiałam się czy nie zostać lesbijką I wydaje mi się, że tak zadziornie wystający nie może składać się z samego tłuszczu
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 00:54   #1793
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Favkes, no co Ty?
Tak według Ciebie wygląda sam tłuszcz?
Spójrz na jej łydki, ramiona, pupę. Pod tą warstwą izolacyjną kryje się całkiem ładnie ukształtowana muskulatura.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marylin.jpg (59,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marylin2.jpg (18,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marylin_monroe_1.jpg (24,0 KB, 26 załadowań)
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 01:19   #1794
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Favkes, no co Ty?
Tak według Ciebie wygląda sam tłuszcz?
Spójrz na jej łydki, ramiona, pupę. Pod tą warstwą izolacyjną kryje się całkiem ładnie ukształtowana muskulatura.


MM to według mnie najpiękniejsza kobieta świata
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 01:36   #1795
chlopakani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 67
GG do chlopakani
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość


MM to według mnie najpiękniejsza kobieta świata
Możnaby powiedzieć, że z niezyjacych. Ale obecnie jak się wydaję tryumfy swięci Charlize Theron... w klanie blondynek ekranu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg charlize-theron-picture-2.jpg (28,7 KB, 16 załadowań)
chlopakani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 01:39   #1796
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez chlopakani Pokaż wiadomość
Możnaby powiedzieć, że z niezyjacych. Ale obecnie jak się wydaję tryumfy swięci Charlize Theron... w klanie blondynek ekranu
A nie ta pyzata panienka z "Między słowami"?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 01:44   #1797
chlopakani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 67
GG do chlopakani
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

mówisz, że pyza Ta?
No to niech reszta oceni czy faktycznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tapeta.jpg (76,9 KB, 28 załadowań)
chlopakani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 01:50   #1798
chlopakani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 67
GG do chlopakani
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
No ej... Marilyn to nie sam tłuszczyk
tyłeczek, przez małą chwilę zastanawiałam się czy nie zostać lesbijką I wydaje mi się, że tak zadziornie wystający nie może składać się z samego tłuszczu
był zwyczajnie dynamiczny i to zalezy już od psychikii
Nerwy napędzaja nasze ruchy. Także i temperament tzw oczywiscie.
Zapewniam wszystkie wizażanki.
Co do pierwszej częsci wypowiedzi, szkoda zeby w tak młodym wieku podejmować decyzję na całe zycie Chyba, ze sugerowalas ze pupa Marlin wyglada jak męska i przez jakiegos "kaskdera" he he była tam odgrywana.
Pozdrowienia.
chlopakani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 02:25   #1799
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez chlopakani Pokaż wiadomość
był zwyczajnie dynamiczny i to zalezy już od psychikii
Nerwy napędzaja nasze ruchy. Także i temperament tzw oczywiscie.
Zapewniam wszystkie wizażanki.
Co do pierwszej częsci wypowiedzi, szkoda zeby w tak młodym wieku podejmować decyzję na całe zycie Chyba, ze sugerowalas ze pupa Marlin wyglada jak męska i przez jakiegos "kaskdera" he he była tam odgrywana.
Pozdrowienia.
Dynamika pupy MM tkwiła nie w temperamencie, a w obcasach.
Aby uzyskać ten szczególny, trącający pupą sposób poruszania się, grając w filmach ubierała buty, w których jeden obcas być nieco niższy, niż drugi.

Co, oczywiście, niczego jej nie ujmuje. Uwielbiam ją w "Niagarze". Dowiodła tam, że jest doskonałą aktorką, a nie tylko słodką idiotką.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 03:04   #1800
chlopakani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 67
GG do chlopakani
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dynamika pupy MM tkwiła nie w temperamencie, a w obcasach.
Aby uzyskać ten szczególny, trącający pupą sposób poruszania się, grając w filmach ubierała buty, w których jeden obcas być nieco niższy, niż drugi.

Co, oczywiście, niczego jej nie ujmuje. Uwielbiam ją w "Niagarze". Dowiodła tam, że jest doskonałą aktorką, a nie tylko słodką idiotką.
Potwierdzam. "Niagara" i Skłóceni z Zyciem"
Niejedna mogła stracić i może stracić obscas. Czego oczywiscie niesmialo zycze
Swoją drogą ciekawe czy wtedy też były osobliwe wyprzedaże "niesparowanych" butów...
chlopakani jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.