Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-09, 14:32   #541
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Wziąć.
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...



devil inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 18:12   #542
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
W środę farbowałam sobie włosy odcieniem Mroźne Mochaccino, który tylko wyrównał mi kolor włosów. Jestem trochę zawiedziona. Ale na szczęście w Rossmanie natrafiłam na promocję Castinga - 19, 19 zł. Zdecydowałam się tym razem na Mroźne Trufle. Zafarbuję sobie włosy tym odcieniem najprawdopodobniej w Sylwestra. Napiszę jaki efekt wyszedł na moich włosach.
hej masz moze te fotki po mochaccino ? najbardziej interesuje mnie jaki masz refleks na wlosach bo marzy mi sie ladny jasny braz teraz mam taki wyprany braz 500 i chyba chce wyprobowac czegos nowego
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 18:49   #543
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
hej masz moze te fotki po mochaccino ? najbardziej interesuje mnie jaki masz refleks na wlosach bo marzy mi sie ladny jasny braz teraz mam taki wyprany braz 500 i chyba chce wyprobowac czegos nowego
Nie niestety nie mam. Ten kolor jest z takimi złotymi refleksami(a nie z chłodnymi jak wskazuje nazwa) - jak wskazuje numeracja - 613. Ale i tak jest świetny. Dwa pozostałe odcienie - Mroźna Trufla i Mroźne Kakao mają podobna numerację i nadają takie same złote refleksy.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 11:18   #544
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nutusia16 Pokaż wiadomość
Nie niestety nie mam. Ten kolor jest z takimi złotymi refleksami(a nie z chłodnymi jak wskazuje nazwa) - jak wskazuje numeracja - 613. Ale i tak jest świetny. Dwa pozostałe odcienie - Mroźna Trufla i Mroźne Kakao mają podobna numerację i nadają takie same złote refleksy.
o super to moze sprobuje
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 01:06   #545
fiercebitch
Przyczajenie
 
Avatar fiercebitch
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Hej dziewczyny
Ruszyło mnie i wrzucę fotkę z kolorem Brownie - jeśli macie jasne włosy to mała uwaga - odrosty mogą się łapać na czerwono, generalnie cały kolor ma odblask czerwony i choć z początku kolor wychodzi ciemny to z czasem przybiera jaśniejszy kolor z czerwonymi refleksami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg iii 004.jpg (40,1 KB, 221 załadowań)
fiercebitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:35   #546
silent_wishper
Raczkowanie
 
Avatar silent_wishper
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 53
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

A ja dziś kupiłam miodowy karmel, troszkę się obawiałam go wziąć ale pomyślałam co szkodzi spróbować Pomaluje za kilka dni i zobaczymy jakie będą efekty, mam nadzieje że na moich ciemny blond- jasny brąz włosach nie wyjdą mocno rude.
__________________
SilentWishper
silent_wishper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:42   #547
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

O, jestem ciekawa efektu!
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 23:28   #548
carryher99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Czy ktoś używał już owocu granatu? Bardzo ciekawa jestem opinii i efektu koloryzacji.
carryher99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 09:16   #549
jastin_justyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Farbując jakim kolorem otrzymam takie włoski jak ta dziewczyna na zdjęciu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img94506.fryzury.207063.jpg (33,7 KB, 37 załadowań)
jastin_justyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:37   #550
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Ściągnęłam z włosów kolor - od 2 lat farbowałam Brązem Castinga. Do tego ściąganie koloru bardzo zniszczyło mi włosy, ponieważ od początku września 5 razy robiłam dekoloryzację - uparłam się, że muszę mieć jaśniejsze włosy.... Między czasie ścinałam włosy chyba 2 razy. Marzył mi się jasny brąz bez odcieni rudości. W końcu ścięłam 3 dni temu włosy po raz trzeci. Tym razem sporo... Uznałam, że lepsze krótsze zdrowsze niż długie i spalone.
I końcu, ostatecznie zafarbowałam Jasnym Brązem. Trzymałam w sumie 20 minut. Najpierw na odrostach, potem przeciągnęłam na końce. Następnie włosy spłukałam. Umyłam włosy 2 razy szamponem.
I wiecie co wyszło ?
Od głowy ciemny brąz i czarne końce !!
Jestem załamana. Tak bardzo starałam się, żeby włosy były jaśniejsze, ścięłam swoje już w miarę długie włosy na krótko, tylko po to, żeby uzyskać efekt od którego zaczynałam....
Gdzieś czytałam, że na włosach wcześniej rozjaśnianych farba łapie mocnej, ale też szybciej włosy się wypłukują. Końcówki zapewne bardziej chwyciły, bo nadal są bardziej zniszczone niż pozostała część włosów. Mam nadzieje, że po kilku myciach będzie lepiej....
Czy któraś z Was farbowała Jasnym Brązem ? Czy też wychodziły Wam takie ciemne ? Czy one trochę zjaśnieją ?
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.

Edytowane przez mitasa
Czas edycji: 2011-12-15 o 10:39
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 15:02   #551
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mitasa Pokaż wiadomość
Ściągnęłam z włosów kolor - od 2 lat farbowałam Brązem Castinga. Do tego ściąganie koloru bardzo zniszczyło mi włosy, ponieważ od początku września 5 razy robiłam dekoloryzację - uparłam się, że muszę mieć jaśniejsze włosy.... Między czasie ścinałam włosy chyba 2 razy. Marzył mi się jasny brąz bez odcieni rudości. W końcu ścięłam 3 dni temu włosy po raz trzeci. Tym razem sporo... Uznałam, że lepsze krótsze zdrowsze niż długie i spalone.
I końcu, ostatecznie zafarbowałam Jasnym Brązem. Trzymałam w sumie 20 minut. Najpierw na odrostach, potem przeciągnęłam na końce. Następnie włosy spłukałam. Umyłam włosy 2 razy szamponem.
I wiecie co wyszło ?
Od głowy ciemny brąz i czarne końce !!
Jestem załamana. Tak bardzo starałam się, żeby włosy były jaśniejsze, ścięłam swoje już w miarę długie włosy na krótko, tylko po to, żeby uzyskać efekt od którego zaczynałam....
Gdzieś czytałam, że na włosach wcześniej rozjaśnianych farba łapie mocnej, ale też szybciej włosy się wypłukują. Końcówki zapewne bardziej chwyciły, bo nadal są bardziej zniszczone niż pozostała część włosów. Mam nadzieje, że po kilku myciach będzie lepiej....
Czy któraś z Was farbowała Jasnym Brązem ? Czy też wychodziły Wam takie ciemne ? Czy one trochę zjaśnieją ?
masakra po co co robilas takie silne zabiegi skoro farbowalas tylko castingiem ? ja farbowalam jasnym brazem wychodzi ciemniej jak kazda ja bym teraz na twoim miejscu nie farbowala niczym bo po co ? dopiero farbowalas i tak juz przesadzialas z chemia kup sobie rumianek i szampon przeciwlupiezowy pouzywaj miesiac a bedziesz miala kolor o wiele wiele jasniejszy wierz mi, dopiero farbowalas i to ci sie jeszcze wyplucze
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 16:59   #552
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

L'Oreal RP Champagne X (8.3) JASNY BLOND ZŁOCISTY

Zdjęcie tu: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=394

I polecam korzystanie i wstawianie własnych zdjęć w wątku do którego podałam link
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 20:22   #553
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

cześć dziewczyny, wiecie jaki utleniacz ma ta farbka? chciałabym użyć praliny 530 bądź mroźne mochaccino 613, aktualnie mam włosy jasny blond rozjaśniane tylko farbą. boję się, żę kolor wyjdzie mi rudy, kiedyś jak farbowałam przez długi czas na brązy użyłam czekolady 535 i na moim odroście blond wyszedł czerwono rudawy chciałabym bardzo przyciemnić włoski jeszcze przed świętami.
olivien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 20:35   #554
Origiinal
Przyczajenie
 
Avatar Origiinal
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cześć kobitki.

Koleżanka wyżej napiała o castingu i tu moje pytanie.
OBECNIE mam kolor włosów mleczna czekolada z refleksami rudego(farbowane) najpierw w październiku farbą JOANNA 'mleczna czekolada', potem w listopadzie szampon GARNIER 'ciemny blond' który się wypłukał. Kupiłam Loreala Casting Creme Gloss MROŹNE MOCHACCINO 613.
Mogę się bać, że wyjdzie mi czarny lub jakiś ciemny brąz z czerwono-bordowym połyskiem?
Origiinal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 20:43   #555
Origiinal
Przyczajenie
 
Avatar Origiinal
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cześć kobitki.

Mam do was pytanko.
A mianowicie, farbowałam włosy farbą JOANNA "mleczna czekolada" w październiku, potem w listopadzie szamponem GARNIER "ciemny blond". Obecnie mam zprany kolor. Brązowy z rudymi refleksami i malutkimi odrostami. Zakupiłam szampon LOREAL CASTING CREME GLOSS "mroźne mochaccino 613". Czy mogę sie bać, że wyjdzie mi czarny lub brązowy z czerwono-bordowymi refleksami ?
Origiinal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 21:50   #556
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, wiecie jaki utleniacz ma ta farbka? chciałabym użyć praliny 530 bądź mroźne mochaccino 613, aktualnie mam włosy jasny blond rozjaśniane tylko farbą. boję się, żę kolor wyjdzie mi rudy, kiedyś jak farbowałam przez długi czas na brązy użyłam czekolady 535 i na moim odroście blond wyszedł czerwono rudawy chciałabym bardzo przyciemnić włoski jeszcze przed świętami.
bo czekolada wychodzi bardzo rudo bo ma mahon zmieszany ze zlotem ale jak dla mnie ma tam rudosc ostatnio jak sie nia pofarbowalam mialam prawie rude wlosy i polecam ci wybrac cos z poziomu 6 a nawet 7 a nie 5 bo i tak wyjdzie ciemniej a jak masz jasne wlosy to bedzie to dla ciebie za duzy szok i moze ci sie nie spodobac
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 22:21   #557
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
masakra po co co robilas takie silne zabiegi skoro farbowalas tylko castingiem ? ja farbowalam jasnym brazem wychodzi ciemniej jak kazda ja bym teraz na twoim miejscu nie farbowala niczym bo po co ? dopiero farbowalas i tak juz przesadzialas z chemia kup sobie rumianek i szampon przeciwlupiezowy pouzywaj miesiac a bedziesz miala kolor o wiele wiele jasniejszy wierz mi, dopiero farbowalas i to ci sie jeszcze wyplucze
moje włosy nie chciały dać się rozjaśnić dlaczego było tyle kombinowania. na tą chwilę już trzymam się z daleka od ściągaczy koloru i rozjaśniaczy. a co z kolorem ? często myję włosy i liczę na to, że będą z czasem jaśniejsze... ehhhh.
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 22:54   #558
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
bo czekolada wychodzi bardzo rudo bo ma mahon zmieszany ze zlotem ale jak dla mnie ma tam rudosc ostatnio jak sie nia pofarbowalam mialam prawie rude wlosy i polecam ci wybrac cos z poziomu 6 a nawet 7 a nie 5 bo i tak wyjdzie ciemniej a jak masz jasne wlosy to bedzie to dla ciebie za duzy szok i moze ci sie nie spodobac
a myślisz, że złapie mi blond włosy? nie wiem czy duży szok, jeszcze przed wakacjami farbowałam poziomem 5 cały czas i wszystkim się podobało, ale się sprały od soli morskiej i słońca, bardzo pojaśniały i wtedy zaczęłam farbować blondami co 1-2 tony jaśniejsze każde farbowanie.
myślę że 5 i tak na blondzie szybko się spierze, bardziej się martwię, że nie złapie mi niż wyjdzie za ciemny. nie wiem już sama co robić
olivien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 09:57   #559
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
a myślisz, że złapie mi blond włosy? nie wiem czy duży szok, jeszcze przed wakacjami farbowałam poziomem 5 cały czas i wszystkim się podobało, ale się sprały od soli morskiej i słońca, bardzo pojaśniały i wtedy zaczęłam farbować blondami co 1-2 tony jaśniejsze każde farbowanie.
myślę że 5 i tak na blondzie szybko się spierze, bardziej się martwię, że nie złapie mi niż wyjdzie za ciemny. nie wiem już sama co robić
jezeli chcesz przyciemnic wlosy to powinnac uzyc jakiegos odcienia naturalnego nie wiem czy casting to dobry pomysl bo faktycznie moze sie szybko i nieestetycznie zmywac i wtedy ta farbe sie jakos inaczej kladzie wpisz w wyszukiwarke"pigmentacja"
jak mialam biale wlosy to tez nie chcialy sie przyciemniac

mitasa i tak przeraza mnie to co robilas z wlosami mozna bylo powoli i naturalnie i tez dalo by rade np plukac rumiankiem albo uzyc farby superrozjasniajacej na wodzie moze z 12 proc i tak powoli wlosy stawalyby sie jasne
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 13:55   #560
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

mitasa
Casting jak sama nazwa wskazuje to szampon koloryzujący. Spłucze się po dłuższym czasie. Niepotrzebnie robiłaś dekoloryzacje...
Playboyka dobrze Ci radzi. Odżywki jeszcze dodam, że mogłabys stosować z rumiankiem. Płukanke rumiankową sobie bardzo chwalę. Mnie pomogła spłukać ciemny odcień z włosów + słońce, gdyż zblizalo się lato
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 14:13   #561
18Mona
Raczkowanie
 
Avatar 18Mona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Wczoraj farbowałam odcieniem mroźne mochaccino 613 kolor bardzo mi się podoba ciężko go sfotografować i opisać też zobaczcie same. tylko zaznaczam ze nakładałam na rudawy odcień więc przypuszczam że wychodzi jeszcze chłodniej. nie wiem czemu na którymś zdjęciu mam siwy odrost na żywo go nie ma i kolor jest jednolity
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sylwia1.jpg (129,3 KB, 355 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sylwia.jpg (143,0 KB, 316 załadowań)
18Mona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 14:29   #562
Origiinal
Przyczajenie
 
Avatar Origiinal
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

18mona

A miałaś duże odrosty ? Jakiego koloru były Twoje włosy przez farbowaniem? I czy wcześniej też farbowałaś?
Origiinal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 16:59   #563
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
jezeli chcesz przyciemnic wlosy to powinnac uzyc jakiegos odcienia naturalnego nie wiem czy casting to dobry pomysl bo faktycznie moze sie szybko i nieestetycznie zmywac i wtedy ta farbe sie jakos inaczej kladzie wpisz w wyszukiwarke"pigmentacja"
jak mialam biale wlosy to tez nie chcialy sie przyciemniac
białych włosów nie mam, ale tak na poziomie 9 moze 8 chociaz robilam 12 ale wyszedl duzo duzo ciemniej i po wyplukaniu jest jeszcze ciemniejszy. spróbuje castingiem jak nie wyjdzie to będę dalej kombinować
olivien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 17:07   #564
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Dziewczyny u mnie, że nie dość, że przez 2 lata kolor nie chciał się wypłukać to jeszcze ciągle widać było odrosty, bo moje włosy strasznie szybko rosną. Dodam, że ja farbując nakładałam tylko farbę na odrosty - bez przeciągania na całość. Ale tylko raz rozjaśniałam włosy. Pozostałe cztery razy nakładałam ściągacz, który nie miał w sobie ani amoniaku, ani wody utlenionej - dlatego efekt rozjaśnienia był raczej marny, ale też włosy nie stawały się jakoś bardzo spalone. Nie mam pojęcia dlaczego moje włosy tak bardzo "trzymają" farbę.
Postaram się myć częściej włosy - tak jak pisałyście kupię sobie szampon przeciwłupieżowy i będę polować na płukankę rumiankową
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 19:02   #565
silent_wishper
Raczkowanie
 
Avatar silent_wishper
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 53
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Hej. Przed chwilą pomalowałam włoski miodowym karmelem. Efekt na moich ciemny blond -jasny brąz włosach wyszedł identycznie jak na opakowaniu. Jest ok, naturalnie, włoski ładnie się błyszczą. Zobaczymy jak będzie się zmywał. Na razie mam problem z fotką ale jak będę mogła to wstawię. Ogólnie polecam kolorek, nadaje włosom ładne, miedziane refleksy
__________________
SilentWishper
silent_wishper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 19:23   #566
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

tak macie racje plukanka rumiankowa jest genialna
18mona dzieki za fotki zastanawialam sie nad tym odcieniem ale jak dla mnie za malo cieplych refleksow
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 21:14   #567
nutusia16
Rozeznanie
 
Avatar nutusia16
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 980
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Origiinal Pokaż wiadomość
Cześć kobitki.

Koleżanka wyżej napiała o castingu i tu moje pytanie.
OBECNIE mam kolor włosów mleczna czekolada z refleksami rudego(farbowane) najpierw w październiku farbą JOANNA 'mleczna czekolada', potem w listopadzie szampon GARNIER 'ciemny blond' który się wypłukał. Kupiłam Loreala Casting Creme Gloss MROŹNE MOCHACCINO 613.
Mogę się bać, że wyjdzie mi czarny lub jakiś ciemny brąz z czerwono-bordowym połyskiem?
Jestem ogromną fanką tego odcienia. Jak wskazuje numeracja ten kolor nie ma żadnych przebłysków czerwieni. Wyrównuje i delikatnie rozświetla kolor włosów.
__________________
Mój blog: https://asia-muf.blogspot.com/
Mój Instagram: https://instagram.com/asiamuf/


Moja miłość:
- kosmetyki kolorowe i o cudownych zapachach,
- modne ubrania pasujące do mojego stylu,
- muzyka w klubowych brzmieniach.


Zapuszczam włosy od 25.10.2012r.
nutusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 21:19   #568
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mitasa Pokaż wiadomość
Ściągnęłam z włosów kolor - od 2 lat farbowałam Brązem Castinga. Do tego ściąganie koloru bardzo zniszczyło mi włosy, ponieważ od początku września 5 razy robiłam dekoloryzację - uparłam się, że muszę mieć jaśniejsze włosy.... Między czasie ścinałam włosy chyba 2 razy. Marzył mi się jasny brąz bez odcieni rudości. W końcu ścięłam 3 dni temu włosy po raz trzeci. Tym razem sporo... Uznałam, że lepsze krótsze zdrowsze niż długie i spalone.
I końcu, ostatecznie zafarbowałam Jasnym Brązem. Trzymałam w sumie 20 minut. Najpierw na odrostach, potem przeciągnęłam na końce. Następnie włosy spłukałam. Umyłam włosy 2 razy szamponem.
I wiecie co wyszło ?
Od głowy ciemny brąz i czarne końce !!
Jestem załamana. Tak bardzo starałam się, żeby włosy były jaśniejsze, ścięłam swoje już w miarę długie włosy na krótko, tylko po to, żeby uzyskać efekt od którego zaczynałam....
Gdzieś czytałam, że na włosach wcześniej rozjaśnianych farba łapie mocnej, ale też szybciej włosy się wypłukują. Końcówki zapewne bardziej chwyciły, bo nadal są bardziej zniszczone niż pozostała część włosów. Mam nadzieje, że po kilku myciach będzie lepiej....
Czy któraś z Was farbowała Jasnym Brązem ? Czy też wychodziły Wam takie ciemne ? Czy one trochę zjaśnieją ?
Szkoda, że wcześniej nie przejrzałaś wątku, na pewno byś znalazła wiele zdjęć, ja sama farbowałam ciemnym blondem i włosy wychodziły bardzo ciemne... nic dziwnego że jasny brąz wyszedł ciemny.
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 22:11   #569
gossia90
Przyczajenie
 
Avatar gossia90
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

mam zafarbowane włosy szamponetką na brąz, teraz chcę znowu zafarbować ale na jasny brąz/ blond jaki casting proponujecie mi ? : )
gossia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 00:04   #570
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

cześć dziewczyny!
chciałam was poprosić o radę
kupiłam dziś casting satynowy blond.
obecnie mam na włosach syoss mixing 7-58 którym przyciemniłam włosy .Wczesniej miałam bardzo jasny blond i robiłam wellatonem 12/1.czytając was zaczęłam się zastanawiać czy aby dobrze zrobiłam kupując tego castinga ponieważ piszecie że on rozjaśnia włosy równiez na długościach,a ja chce je zapigmentować raczej boje się ,że wyjdzie mi jakiś miks kolorów na głowie teraz. jak myslicie zaryzykować i położyć ten casting czy lepiej teraz użyć jeszcze jakiejś innej farbki ,aby barwnik bardziej wgryzł się we włosy i odłożyć ten casting na kiedy indziej? dla objaśnienia wrzucam foty włosków:
1- wellaton 12/1
2-syoss mixing 7-58 obecny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 015_zmniejszacz-pl_478403.jpg (29,3 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009_zmniejszacz-pl_50867.jpg (36,8 KB, 58 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 16:51:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.