Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 18:46   #3451
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Bylam ostatnio w studiu MONO liczac na jakas ciekawa zmiane fryzury, ale niestety bardzo sie rozczarowalam

Za strzyzenie zaplacilam 80 zl i zaluje, ze zostawilam tam tyle pieniedzy, bo efekt koncowy absolutnie nie byl tyle wart!

Czekam az moje wlosy odrosna i chyba wtedy zajrze do salonu POSH - pare osob polecalo P. Marka, ktory tam pracuje.
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain



Edytowane przez BERRY21
Czas edycji: 2009-11-06 o 00:38
BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 23:47   #3452
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

dziewczyny, czy wiecie może kto z włosów ciemnych (po ostatniej wizycie u fryzjera-naturalnych-reszta została na podłodze ) zrobi mi zimny, ciemny blond?
codziennie prostuję włosy, także bardzo się boje, ze jesli oddam głowę (znowu) w nieodpowiednie ręce, to będę je mieć juz do końca zniszczone.. bo rozjaśnianie przecież niszczy..
zależy mi na tym, by fryzjer był na tyle kompetentny, by powiedział wprost, czy dany kolor przyjmie na moich włosach, bez potrzeby używania wysokoprocentowej wody utlenionej
a nie ściemniał, byleby tylko zarobić

może same miałyśćie taką sytuację i wiecie kogo polecić? tylko bez reklam proszę )


1 zdjęcie to kolor moich włosów, a następne to taki, jaki chce uzyskac
(nie mam takiej rudej/śliwkowej poświaty, jakoś dziwnie zdjęcie wygląda :P )
__________________





Edytowane przez Papryczkaa
Czas edycji: 2009-11-05 o 23:54
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 05:29   #3453
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Papryczkoo - chciałam uzyskać podobny efekt do tego o który Tobie chodzi i też kilkakrotnie dziewczyny męczyłam, pamiętam, że Chloe była zadowolona z farbowania u Leny (la grand - chyba) ale ona chyba nie rozjaśniała. Ja jeszcze nie znalazłam wiec się pod prośbę "podpinam"
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:35   #3454
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Niestety Dziewczyny, ja jako wieczna brunetka, nigdy nie mialam doczynienia z rozjaśnianiem
ale kolor piękny, moja siostra też próbuje taki uzyskać, co, niestety, przerasta naszych fryzjerów
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:07   #3455
Sen2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość

Czekam az moje wlosy odrosna i chyba wtedy zajrze do salonu POSH - pare osob polecalo P. Marka, ktory tam pracuje.
Też chce się wybrać do P. Marka Nie wiecie jak u niego z cenami?
Sen2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 15:50   #3456
wt2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Hej to moj pierwszy post na forum , niedlugo mam chrzciny i chcialam zmienić fryzurke a moze i kolor , czytalam troche ten watek i sam nie wiem czy do p. Tomka czy do Maestro do Browaru gdzie polecacie ???
wt2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 08:15   #3457
mila kamila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy wiecie może kto z włosów ciemnych (po ostatniej wizycie u fryzjera-naturalnych-reszta została na podłodze ) zrobi mi zimny, ciemny blond?
codziennie prostuję włosy, także bardzo się boje, ze jesli oddam głowę (znowu) w nieodpowiednie ręce, to będę je mieć juz do końca zniszczone.. bo rozjaśnianie przecież niszczy..
zależy mi na tym, by fryzjer był na tyle kompetentny, by powiedział wprost, czy dany kolor przyjmie na moich włosach, bez potrzeby używania wysokoprocentowej wody utlenionej
a nie ściemniał, byleby tylko zarobić

może same miałyśćie taką sytuację i wiecie kogo polecić? tylko bez reklam proszę )


1 zdjęcie to kolor moich włosów, a następne to taki, jaki chce uzyskac
(nie mam takiej rudej/śliwkowej poświaty, jakoś dziwnie zdjęcie wygląda :P )

Witam.Ja latem miałam ściągany kolor z ciemnego brązu na rudy-taki właśnie chciałam.efekt końcowy był niesamowity,równy kolor na całejdługości a i moje włosy na tym nie ucierpiały.podobnie jak Ty bałam się że mi wypadnąlub że kolor nie będzie taki jak bym chciała i trzeba będzie powtarząć ściąganie koloru,ale już po pierwszym zabiegu byłam bardzo zadowolona i nic więcej nie trzeba było robić.Nie wiem jak to wygląda z ciemnym blondel??/ ale patrząc na zdjęcie to wydaje mi się że chyba nie było by problemu bo mój rudy był znacznie jaśniejszy-ale ja się nie znam.Najlepiej będzie jak pójdziesz do salonu i zapytasz czy da się to zrobić. Polecam Ci pana Marka-on zajmuje się moimi włosami,napewno nie będzie prubował cię naciągnąć na kase i jeśli nie ma szans że taki kolor wyjdzie to ci to powie bez ściemy. Ten salon jest na Wrocławskiej 25 Posh studio fryzur-najlepiej jak sprawdzisz sama.
mila kamila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 09:18   #3458
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

panie Marku/rodzino/pracowniku p. Marka, dziękuję za podzieleniem się informacją o swoim salonie
ale nie skorzystam
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 13:33   #3459
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy wiecie może kto z włosów ciemnych (po ostatniej wizycie u fryzjera-naturalnych-reszta została na podłodze ) zrobi mi zimny, ciemny blond?
codziennie prostuję włosy, także bardzo się boje, ze jesli oddam głowę (znowu) w nieodpowiednie ręce, to będę je mieć juz do końca zniszczone.. bo rozjaśnianie przecież niszczy..
zależy mi na tym, by fryzjer był na tyle kompetentny, by powiedział wprost, czy dany kolor przyjmie na moich włosach, bez potrzeby używania wysokoprocentowej wody utlenionej
a nie ściemniał, byleby tylko zarobić

może same miałyśćie taką sytuację i wiecie kogo polecić? tylko bez reklam proszę )


1 zdjęcie to kolor moich włosów, a następne to taki, jaki chce uzyskac
(nie mam takiej rudej/śliwkowej poświaty, jakoś dziwnie zdjęcie wygląda :P )

Jeżeli boisz się zmasakrowania włosów przez farbę, to spróbuj w Maestro. Pracują teraz na nowych farbach, na bazie ziół. Ponoć są bardzo delikatne. Mnie krzywdy nie zrobiły. Włosy po tej farbie są bardzo ładne.
I co ważne, chłopaki nie robią niczego na siłę. Wręcz odradzą, jeżeli kolor nie pasuje do typu urody itp.
Zapytaj o efekt natalia19. Ona była u nich niedawno.

Pozdrawiam
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 09:27   #3460
mila kamila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
panie Marku/rodzino/pracowniku p. Marka, dziękuję za podzieleniem się informacją o swoim salonie
ale nie skorzystam

Kochana.tak się składa że nie jestem ani rodziną ani pracownikiem pana Marek.Pytałaś o opinię to poleciłam ci kogoś kto nie zrobił mi krzywdy.
mila kamila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 07:32   #3461
jet80
Przyczajenie
 
Avatar jet80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 15
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Napisane przez Katiuszkaaa; Hej dziewczyny, obraziłam się na poznańskich fryzjerów Byłam wierną fanką Tupetu (dawniej Pacykarnia). Tym razem wybrałam się do Tomka, kolor wyszedł fatalny (przy mojej białej niemal cerze wyczarował ciemny blond-rudy, wyglądałam jak upiór! nawet Mateusz popatrzył i wyraził się o fryzurze z dezaprobatą). Męczyłam się z tą jesienią na głowie jakieś dwa tygodnie i wróciłam, zeby coś innego zrobił Mateusz. Przefarbował z powrotem na blond i skasował...180 zł (bo musiał dwiema farbami wywabiać pozostałości dzieła Tomka...). Koniec z wizytami w tym salonie.

Witam
Doskonale wiem co czujesz - byłam w tym salonie również i powiedziałam Nigdy więcej - cięcie i kolorek robił mi Tomek 4 miesiące miałam to na głowie bo bałam się że jak pójdę do poprawki to bedzie jeszcze gorzej.
Zresztą o mojej wizycie w Pacykarni pisałam na forum.
Wciąż szukam fryzjera co potrafi ciąć krótkie włosy

Edytowane przez jet80
Czas edycji: 2009-11-09 o 07:39
jet80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 08:45   #3462
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ja tez bylam w Pacykarni, ale ciela mnie jakas kobieta... i pierwszy raz w zyciu wyszlam do fryzjera z placzem tak mi pocieniowala wlosy [mam do polowy plecow], ze w najkrotszym miejscu mialy moze ze 3 cm dlugosci...
na szczescie bylo 2 lata temu i juz mi odrosly, ale trauma sprawila, ze moja noga wiecej tam nie postanie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 23:15   #3463
Carula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cześć dziewczyny , ja znalazłam całkiem przez przypadek fajny salonik na winogradach , super klimat fryzjer marcin bardzo sympatyczny i wesoły , umawia na godziny co sprawia że czujesz się ważna i zajmuje się tylko tobą jest stylistą fryzjerem i kreatorem fryzur bo współpracuje z agencjami modelek fajnie czesze , super doradzi fryzurę i kolor ja miałam jeszcze włosy doczepiane tak mnie pofarbował że nikt by nie wpadł że coś jest dosztukowane www.studiofiolka.pl dla ciekawych

Edytowane przez Carula
Czas edycji: 2009-11-10 o 09:56
Carula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 08:55   #3464
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

czytając pierwszą część wiadomości byłam skłonna zadzwonić i się umówić, po 4 powtórzeniach zwątpiłam.
Powiedz tylko czy ma chłopak fantazję przy cieńciach, bo w galerii się modelowaniem i kokami raczej popisują

Edytowane przez magribi
Czas edycji: 2009-11-10 o 08:57
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:23   #3465
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

mozecie nazwac mnie niedowiarkiem, albo wredna malpa... ale jak ktos ma pierwszy post, w ktorym 4 razy zachwala salon, 2 razy podaje strone www... to ja jestem sceptycznie nastawiona raczej
[przepraszam, jesli kogos urazilam, ale wyglada to jak zwyczajna reklama..]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:45   #3466
Katiuszkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez jet80 Pokaż wiadomość
Napisane przez Jet&& Witam
Doskonale wiem co czujesz - byłam w tym salonie również i powiedziałam Nigdy więcej - cięcie i kolorek robił mi Tomek 4 miesiące miałam to na głowie bo bałam się że jak pójdę do poprawki to bedzie jeszcze gorzej.
Zresztą o mojej wizycie w Pacykarni pisałam na forum.
Wciąż szukam fryzjera co potrafi ciąć krótkie włosy
No właśnie, po tym jak Tupet odpadł z mojej listy, nie wiem, dokąd pójść Byłam u sławnego Krzysztofa (kolor nawet ok (choć bez szału) ale cena i jego mniemanie o sobie -bajońsko wysokie). Później trafiłam do Sergiusza (Ekstraktt koło Tuby) na cięcie - nie zraziłam się ale efekt też przeciętny. Zawsze wierzyłam w umiejętności Mateusza z Tupetu (dawniej Pacykarnia), ale obraziłam się na salon i postanowiłam znaleźć nowego mistrza. Będę cierpliwie przeglądała forum w nadziei na rzetelne info o dobrych fryzjerach Pozdrawiam!
Katiuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:50   #3467
Carula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
czytając pierwszą część wiadomości byłam skłonna zadzwonić i się umówić, po 4 powtórzeniach zwątpiłam.
Powiedz tylko czy ma chłopak fantazję przy cieńciach, bo w galerii się modelowaniem i kokami raczej popisują
Wczoraj się dopiero zalogowałam a jeszcze nie ogarniam jak dodać wypowiedz do danej osoby , a reklama no pewnie że reklama przecież o to chodzi ludzie się pytają o numery a lepiej chyba strone podać , studio zajmuje się sesjami dlatego popisy na stronie z kokami . Czekam na podpowiedz dziewczyny jak odpowiedzieć ale tak żebym nie wpisała się znów z 5 razy jedno pod drugim bo nimy klikam na odp no i co wchodzą wypowiedzi ale tak jak teraz jedno pod drugim
Carula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:23   #3468
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mozecie nazwac mnie niedowiarkiem, albo wredna malpa... ale jak ktos ma pierwszy post, w ktorym 4 razy zachwala salon, 2 razy podaje strone www... to ja jestem sceptycznie nastawiona raczej
[przepraszam, jesli kogos urazilam, ale wyglada to jak zwyczajna reklama..]
ja też
nawet pomyślałam jaki ktoś musi mieć tupet, żeby tak ordynarnie się reklamować
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:27   #3469
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Carula Pokaż wiadomość
studio zajmuje się sesjami dlatego popisy na stronie z kokami .
sporo o nich wiesz jak na po jednorazowej, przypadkowej wizycie
Lubie nowe salony (bo się im jeszcze chce o klienta zabiegać) więc i tak ponawiam pytanie o strzyżenia
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 17:44   #3470
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Katiuszkaaa Pokaż wiadomość
No właśnie, po tym jak Tupet odpadł z mojej listy, nie wiem, dokąd pójść Byłam u sławnego Krzysztofa (kolor nawet ok (choć bez szału) ale cena i jego mniemanie o sobie -bajońsko wysokie).!
co do cen się zgadzam - dla mnie też wysokie, ale przyznam, że na mnie jako człowiek bardzo pozytywne wrażenie zrobił, nie przemądrzały, czy zadufany w sobie, ale bardzo sympatyczny... jak to różnie można interpretować czyjąś osobę...

Niestety (ze względu na ceny oczywiście) znów się do niego wybieram, bo długość moich włosów (ale i objętość) się znacznie powiększyła. Tylko na kolor nie chce iść do p.Krzysztofa, bo kasy mi nieco szkoda
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 18:12   #3471
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Jeśli mowa o p. Krzysztofie z salonu vernon to w życiu nie powiedziałabym, że jest zadufany.. Ale co kto lubi ja przestaje chyba go zachwalac.. Bo na popołudniowe godziny ma taaaakie długie terminy i dopiero 26.11 do niego idę
Ja nie farbuje włosów, więc nie wiem jak to robi.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 19:05   #3472
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Jeśli mowa o p. Krzysztofie z salonu vernon to w życiu nie powiedziałabym, że jest zadufany.. Ale co kto lubi ja przestaje chyba go zachwalac.. Bo na popołudniowe godziny ma taaaakie długie terminy i dopiero 26.11 do niego idę
Ja nie farbuje włosów, więc nie wiem jak to robi.

ilios - dobry pomysł - nie zachwalać, bo terminy fakt są tragiczne, ale przemęczę - tylko po jego cięciu nie przychodzę do domu z płaczem i nie myję natychmiast włosów
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 22:17   #3473
Carula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
sporo o nich wiesz jak na po jednorazowej, przypadkowej wizycie
Lubie nowe salony (bo się im jeszcze chce o klienta zabiegać) więc i tak ponawiam pytanie o strzyżenia
Nie wiem ile za samo strzyżenie ja robiłam tam kolor , za baleyage zapłaciłam 135 zł jak dla mnie ok i nie ma jeszcze problemu z terminami dlatego też lubie nowe salony
Carula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 22:21   #3474
labomba1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ja dzisiaj byłam w posh u p. marka. Poddałam sie całkowicie jego wizji i z długich mam teraz włosy za ucho i jestem super zadowolona. Zapłacłam 90 zł
labomba1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 08:49   #3475
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

kurcze, przed świętami koniecznie muszę iść do fryzjera nie wiem kogo wybrać
a czasu niewiele, bo w tym okresie pewnie ci popularni mają już komplet
polecacie kogoś, kto uszanuje to, że zapuszczam włosy i znowu nie wycieniuje mi ich na prawie całej długości
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 16:52   #3476
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a ja musze iść na farbe przed świętami ale boje sie komukolwiek zaufać

a co do reklam, to smiac mi sie chce przeciez widac dokladnie, kiedy ktos sam sobie wystawia pozytywne opinie.. mnie to baardzo zniecheca do danego salonu

takze drodzy fryzjerzy! swoim zachowaniem osiagacie efekt odwrotny do zamierzonego
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 17:58   #3477
Sen2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja już sama nie wiem do kogo pójść. Nie chcę farbować itp. chce najpierw wyglądać jak człowiek i boję się że ktoś mi zrobi ***** na głowie. Wszyscy ciągle ścinają mnie tak samo, mam już tego dość bo wyglądam przeciętnie i jak włosy odrosną to już wyglądam jak czarownica W dodatku mają problem żeby odbić się od głowy i są przyklapnięte a reszta się puszy... Zachęcają mnie posty, które proponują P. Marka, ale już naprawdę nie wiem co tu jest reklamą a co prawdą i nie wiem komu wierzyć. Mam mętlik w głowie
Sen2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 18:02   #3478
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

jesli chcesz poszukac rady - proponuje kilka stron wczesniej. bo teraz naprawde za duzo reklam.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 18:48   #3479
marychna22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
a ja musze iść na farbe przed świętami ale boje sie komukolwiek zaufać

a co do reklam, to smiac mi sie chce przeciez widac dokladnie, kiedy ktos sam sobie wystawia pozytywne opinie.. mnie to baardzo zniecheca do danego salonu

takze drodzy fryzjerzy! swoim zachowaniem osiagacie efekt odwrotny do zamierzonego
Skoro nikomu nie ufasz, każdą opinię traktujesz jako potencjalna reklamę danego salonu to po co pytasz się innych o radę ? szkoda Twojego czasu i czasu osób,które Tobie odpisują.

Chyba dopuszczasz myśl,że MILAKAMILA rzeczywiscie jest Klientką salonu i jest bardzo zadowolona ze swojego stylisty.

pozdrawiam i mam nadzieję,ze trafisz na dobrego Fryzjera ;-)

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mila kamila Pokaż wiadomość
Kochana.tak się składa że nie jestem ani rodziną ani pracownikiem pana Marek.Pytałaś o opinię to poleciłam ci kogoś kto nie zrobił mi krzywdy.
Miła Kamilo,

Obawiam sie,że jeśli chcesz kogoś pochwalić na tym forum to niestety wybrałaś zle miejsce.

Pare stron wcześniej również pisałam o Marku i Mirce i niestety jeśli piszesz o kimś dobrze to musisz się liczyć z tym,ze zostaniesz posądzona o to ,że jestś pracownikiem ,żoną,dzieckiem,sprzątacz ką danego salonu ... ech no niestety ...

Widocznie większość tu zarejestrowanych osób miała tak przykre doswiadczenia,że trudno jest im uwierzyć,iż MY jesteśmy zadowolonymi Klientkami ;-)

pozdrawiam i życze duzo dobrego
marychna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 19:23   #3480
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

wydaje mi się, że nie ma co się obruszać... po prostu niektóre posty są takie...specyficzne i ja także nie potrafię ich inaczej odebrać niż jako reklamę - przykro mi

i chyba naturalne jest że bardziej ufam osobom, które znam lub kojarzę z forum niż świeżo zarejestrowanym, których pierwsze posty brzmią w określony niemal schematyczny sposób.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.