Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-04, 22:53   #3841
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Klocuszek to, że ktoś poda cenę niską to jest ok....pod warunkiem, że wcześniej NIE pisał, że korzystał z salonów, które są bardzo drogie... To jest takie "poznańskie".Wiadom o, że każdy chce płacić mniej...chociaż we fryzjerstwie jest ta anomalia i wielu osobom wydaje się, że jak zapłaci mniej (co nie znaczy poniżej godności fryzjera...no bo nie oszukujmy się 50zł za fryzurę ślubną i to z dojazdem to troszkę mało...ba mało nawet jak na salon bo znam +/- ceny w tej branży) to będzie miał źle zrobione. Wiele dziewczyn chodzi też do salonów typu X (nie chcę rzucać nazwami) i płacą wręcz chore kwoty. No bo dla mnie nałożenie samej farby i skasowanie za to 200zł to jest złodziejstwo...bo nawet farby z najwyższej półki kosztują do maksymalnie 50zł tuba...a zazwyczaj nie zużywa się nawet całej no i co to za praca te parę minut nałożenia i zmycia?. Co innego czesanie i strzyżenie, tutaj płaci się za zdolności fryzjera i w to nie ingeruję bo każdy wie na ile się może cenić.
Trudno mi powiedzieć ile dziewczyn z forum miało domowe fryzjerki ale po odezwie na priv widzę, że jednak jest zainteresowanie i to mi dało odpowiedź na moje pytanie

Wszystkie osoby, które się odezwały na priv informuję, że na ten moment nie mam możliwości ich przyjąć tak jakbym chciała ponieważ mam sporo klientek i dużo innych zobowiązań .... a nie toleruję czegoś takiego jak zapisy miesiąc przed i upychanie na siłę. Traktuję poważnie moje klientki i nie chcę im odmawiać usługi przez miesiąc z powodu zapchanego grafiku. Tak jak i pewnie Wy nie chciałybyście potem słyszeć, że nie ma wolnych terminów przez miesiąc. Mija się to kompletnie z moim założeniem i ideą "dobrego fryzjera". Ale jeżeli sytuacja się zmieni i odejdą mi pewne obowiązki i będę mieć więcej czasu to mam namiary do Was i oczywiście, jeżeli nadal będziecie chciały skorzystać z moich usług, to będzie mi bardzo miło
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 05:20   #3842
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

nie wydaje mi się, żeby to było poznańskie - raczej naturalny odruch.

Dodatkowo,wykonując usługę w domu klienta, fryzjer nie płaci za lokal, media itp. to też jest przecież koszt zawarty w usłudze w salonie. Jak dla mnie kwota za usługę w domu powinna być niższa.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 07:33   #3843
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość

Dzięki A to mój mąż pisze o Analizie funkcjonowania Hotelu, Restauracji Brovaria.
A jak Ci się podoba w Brovarii? Bo ostatnio słyszę coraz więcej słów krytyki...
sam lokal lubię i piwko też ale obsługa jest fatalna gdy jest dużo osób kelnerzy nie radzą sobie z zamówieniami-bardzo długo trzeba czekać na obsłużenie i dostarczenie zamowienia,często się mylą z zamowieniami, są przemęczeni, niemili, baaaardzo długo trzeba czekać na zamówienie. I niestety, kelnerzy często nadskakują gościom z zasobniejszymi portfelami a olewają totalnie ludzi, którzy przyszli tylko na piwko
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:56   #3844
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Mi się w Brovarii nie podoba to, że jestem traktowana nieco z miną "nie przeszkadzaj mi"...Jestem osobą całkowicie niepijącą alkoholi i nawet na imprezach raczę się herbatą lub sokami...i tu się pojawia wielkie oburzenie na twarzy obsługi...Wiem, że robienie herbaty czy kawy trwa dłużej niż nalanie piwa i jest tańsze...i nie dziwie się im, że nie są z tego powodu szczęśliwi ale wydaje mi się, że w takim lokalu obsługa nie powinna wyrażać mimiką swojego niezadowolenia. W ogóle nigdzie nie powinna...ale to już tylko marzenie...Nawet jak się poprosi herbatę z cytryną to często "zapominają" ją podać...(nie wiem czy myślą, że ja zapomnę że chciałam cytrynę czy jak i nie przypomnę?). Na szczęście w Brovarii choć bez uśmiechu na ustach to jednak spełniają moją prośbę i ostatecznie podane jest ok. Raz mi się tylko trafił sok w paskudnie brudnej szklance pełnej zacieków. Ogólnie chodzę tam tylko i wyłącznie ze względu na znajomych, jak dla mnie jest za mało przytulnie. Ceny są jak najbardziej ok.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 22:13   #3845
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
Wiem, że robienie herbaty czy kawy trwa dłużej niż nalanie piwa i jest tańsze..
Kawa w kawiarniach (nie mówię o brovarii) na Starym to droższa niż piwo. Płaciłam 12 zł. A herbata po 8
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 20:39   #3846
siam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam!!
czy orientujecie się może czy salon Maestro na Wildzie jest jeszcze czy przeniósl sie do Browaru?? A może to całkiem inny salon tylko nazwa taka sama ?? No i czekam na opinie klientek maestro. ja byłam 2 lata temu i chce tam wrocić. Czekam na jakies info.
siam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 11:15   #3847
mauxionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
GG do mauxionka
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Maestro przeniósł sie do Browaru, z tego co wiem to na Wildzie zamknęli salon. Dla mnie są jednym z najlepszych salonów w Poznaniu, zawsze jestem zadowolona z efektów koloryzacji, maja dobre farby, a fryzura po strzyżeniu układa się w moim przypadku nawet do 3 miesięcy - chodzę do Bartka.
mauxionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 14:01   #3848
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a gdzie dokładnie w browarze jest ten fryzjer? mam ochotę na jakies zmiany
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 17:30   #3849
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez mauxionka Pokaż wiadomość
Maestro przeniósł sie do Browaru, z tego co wiem to na Wildzie zamknęli salon. Dla mnie są jednym z najlepszych salonów w Poznaniu, zawsze jestem zadowolona z efektów koloryzacji, maja dobre farby, a fryzura po strzyżeniu układa się w moim przypadku nawet do 3 miesięcy - chodzę do Bartka.
Hehe, mieszkam nad Maestro, a nie wiedziałam, że ich tam nie ma już
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:20   #3850
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
a gdzie dokładnie w browarze jest ten fryzjer? mam ochotę na jakies zmiany
http://www.starybrowar5050.com/sklepy/maestro
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 14:09   #3851
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja byłam w Czesance 3 razy. I za każdym razem u Łukasza. Za pierwszym tylko cięcie potem kolejne 2 z farbą. Pierwsza wizyta i druga super. Za trzecim razem miałam wrażenie jak by sie mniej przykładał. Musiałam czekać z 30 minut, bo jakaś znajoma była i robił jej farbę i extra fryz. Mam wrażenie, że chyba stracił zapała do pracy i wene
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 14:19   #3852
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
ojejku naprawde? to już mi sie coś tu nie podoba dla czego ten cały Adam tak bardzo go zachwala i poleca, jak tam dzwoniłam to mi powiedział ze Łukasz ma szybsze terminy i można smialo siadac do niego....to co nie widzi jaka fuche odwala ze go poleca????? dziwne
dlatego, że jest wlaścicielem Czesanki a Łukasz jego pracownikiem i pracuje dla niego
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 14:33   #3853
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
dlatego, że jest wlaścicielem Czesanki a Łukasz jego pracownikiem i pracuje dla niego
I wszysko jasne nie wiem czy tam pójde
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 16:54   #3854
siam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam!!
Jestem umówiona na wizytę do Maestro do Bartka, czekam na wasze opinie była któraś z was niedawno u niego? Mogę się jeszcze wycofać
Chodzi mi o Salon Maestro ten co był na wildzie teraz przeniesiony do Starego Browaru. Jeśli farbowałyście to napiszcie tez u kogo w Maestro.
siam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 17:25   #3855
UrbangirlPOZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Exclamation Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

NIESTETY !
obserwuje ten wątek od samego początku i mam nieodparte wrażenie, że minimum od 1,5 roku biorą udział w dyskusji tylko osoby "zainteresowane/zaangażowane"... - to zupełnie NIEOBIEKTYWNE !!!
po co nam virtualne klientki za którymi stoją fryzjerzy ! ! !
Na początku tego wątku tak nie było !

pozdrawiam i życzę samych obiektywnych wyborów
UrbangirlPOZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 18:28   #3856
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez UrbangirlPOZ Pokaż wiadomość
NIESTETY !
obserwuje ten wątek od samego początku i mam nieodparte wrażenie, że minimum od 1,5 roku biorą udział w dyskusji tylko osoby "zainteresowane/zaangażowane"... - to zupełnie NIEOBIEKTYWNE !!!
po co nam virtualne klientki za którymi stoją fryzjerzy ! ! !
Na początku tego wątku tak nie było !

pozdrawiam i życzę samych obiektywnych wyborów
w takim razie muszę Cię zaskoczyć - Twoje "nieodparte wrażenie" jest mylne.
nie uważam, żeby za każdą forumowiczką/forumowieczem ukrywał się fryzjer czy znajomy fryzjera.
poza tym to chyba da się wyczuć i pokrótce ocenić. oczywiście - jeżeli kilka postów nowozarejstrowanej osoby wychwalają pod niebiosa jednego mistrza nożyczek - sprawa jest podejrzana.
i w tym aspekcie można się z TOba zgodzić - forum jest trochę 'zaspamowane' wypowiedziami w takim stylu.
na taką takie bezsensowne wprowadzanie ludzi w błąd i bezkarność, pozwala anonimowość internetu i możliwość posiadania np. na wizażu kilku kont przez jedną osobę.. (bo co to za problem założyć adres email).

byłoby jednak wszystkim jak sądzę łatwiej i milej, gdyby takie osoby jak Ty, oprócz swojego niezadowolenia, podzieliły się swoimi OBIEKTYWNYMI opiniami z fryzjerskich doświadczeń. zaskakujące jest trochę to, że śledzisz forum od początku o nigdy nie dołożyłaś do jego treści małej cegiełki.

bierną postawą nic się nie zmieni - to tak trochę jak w wyborach np. rządowych - obywatele narzekają, a frekwencja zakrawa śmiech (niestety tylko ten pusty z rozpaczy..)
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 18:29   #3857
dankafiranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
a gdzie dokładnie w browarze jest ten fryzjer? mam ochotę na jakies zmiany
Jeżeli naprawdę masz ochotę na zmianę to polecam Diamante
dankafiranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 08:56   #3858
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

jesli chodzi o Diamante, to za duzo jest tu opinii osob z jedyn postem, niestety takie cos mnie zniechęca
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 11:37   #3859
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Na ich stronie przeczytałam, że mają jakąś promocję i dają zniżki czy gratisy dla osób, które przyciągną jakąś ilość nowych klientów - może stąd te posty. Jeśli byłoby zainteresowanie z pewnością poleciałyby prośby na PW żeby powiedzieć że "z mojego polecenia"
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 19:37   #3860
UrbangirlPOZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez zuzannaaa Pokaż wiadomość
w takim razie muszę Cię zaskoczyć - Twoje "nieodparte wrażenie" jest mylne.
nie uważam, żeby za każdą forumowiczką/forumowieczem ukrywał się fryzjer czy znajomy fryzjera.
poza tym to chyba da się wyczuć i pokrótce ocenić. oczywiście - jeżeli kilka postów nowozarejstrowanej osoby wychwalają pod niebiosa jednego mistrza nożyczek - sprawa jest podejrzana.
i w tym aspekcie można się z TOba zgodzić - forum jest trochę 'zaspamowane' wypowiedziami w takim stylu.
na taką takie bezsensowne wprowadzanie ludzi w błąd i bezkarność, pozwala anonimowość internetu i możliwość posiadania np. na wizażu kilku kont przez jedną osobę.. (bo co to za problem założyć adres email).

byłoby jednak wszystkim jak sądzę łatwiej i milej, gdyby takie osoby jak Ty, oprócz swojego niezadowolenia, podzieliły się swoimi OBIEKTYWNYMI opiniami z fryzjerskich doświadczeń. zaskakujące jest trochę to, że śledzisz forum od początku o nigdy nie dołożyłaś do jego treści małej cegiełki.

bierną postawą nic się nie zmieni - to tak trochę jak w wyborach np. rządowych - obywatele narzekają, a frekwencja zakrawa śmiech (niestety tylko ten pusty z rozpaczy..)
Uwierz dołożyłam swoje dwa grosze (niestety zmieniłam prace i konto mailowe wraz z hasłami przepadło - dlatego mam nowy nick) ale nie ważne...
Po prostu widzę różnice pomiędzy raczkowaniem tego wątku i obiektywnymi wypowiedziami a spamerstwem (jak słusznie zauważyłaś ) które jest teraz NORMĄ na tym wątku !
pozdrawiam serdecznie
UrbangirlPOZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 20:02   #3861
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Gdybyś UWAŻNIE czytała, wiedziałabyś, że spamerstwo nie jest tu NORMĄ, a i wiedziałabyś też, że jest tu grono stałych forumowiczek, które dzielą się swoimi OBIEKTYWNYMI opiniami. Pozdrawiam...
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 20:46   #3862
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Gdybyś UWAŻNIE czytała, wiedziałabyś, że spamerstwo nie jest tu NORMĄ, a i wiedziałabyś też, że jest tu grono stałych forumowiczek, które dzielą się swoimi OBIEKTYWNYMI opiniami. Pozdrawiam...
E tam, Klocuszku szkoda czasu na tego typu dyskusje tak, tak w rzeczywistości wszystkie jesteśmy fryzjerkami
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 22:27   #3863
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja absolutnie nie jestem fryzjerem i polecam taką laskę co jest magikiem nie fryzjerem nr do niej....50323..... :P

A tak poważnie to powiem Wam, że sama jako fryzjer nie mam zaufania do żadnego fryzjera i sama sobie ścinam i farbuję. I prawda jest taka, że wielu fryzjerów tak robi bo widzi czarno na białym jakie błędy robią ich koledzy po fachu. Jak już widzę, że ścina dokładnie...to widzę też, że tnie więcej niż się prosiło...jak tnie odpowiednią ilość to brak mu wyobraźni i kreatywności...jak jest kreatywny to ręce mu się trzęsą i tnie krzywo...albo dobrze tnie, równo i zaangażowany jest ale ma limity czasowe i nie może się wykazać...a najgorszy jest taki, który nie rozumie o co prosimy albo zupełnie się rządzi i ma gdzieś potrzeby klientki...

Przymierzałam się już kilka razy do różnych fryzjerów i nigdy nie byłam zadowolona. Raz jeden jedyny mi się podobało ale fryzurę robiło mi dwóch fryzjerów, do tego znajomych i to ściśle poinstruowanych czego chcę. I z perspektywy czasu jednak bym się doczepiła szczegółów.

Wydaje mi się, że tak naprawdę fryzjer, który dla jednej osoby jest idealny dla innej już nie bardzo. Każdy ma inne oczekiwania. Ktoś chce całkowitej rewolucji i potrzebuje kreatywnego fryzjera, a ktoś inny nie chce żeby fryzjer mu doradzał zmiany bo zmian nie chce (chociaż jego fryzura jest bardzo niekorzystna). Dlatego ile pozytywnych opinii tyle też negatywnych. Poza tym fryzjer też może mieć zły dzień i jednego dnia tryska energią i kreatywnością...a innego bliski omdlenia odlicza minuty do końca i nie angażuje się zbytnio.

Ogólnie to Wam współczuje. Nie dość że zostawiacie grubą kasę w salonie to nigdy nie macie pewności czy nie wyjdzie shit:P

A co do polecania znajomych albo co gorsza samego siebie to nie ma w tym nic złego o ile nie są to puste słowa a fryzjer dopiero zaczyna karierę w danym salonie i jest dobry ale nie stać go na zbieranie przez rok bazy klientów pocztą pantoflową. Reklamowanie się na forach, gdy efekty pracy danego fryzjera mijają się z reklamą, jest tak naprawdę gwoździem do trumny dla takiego salonu czy fryzjera...bo skoro klientka, która wyszła rozczarowana z salonu ma w zwyczaju wchodzenie na fora skąd wzięła namiary na ten salon (nabierając się na reklamę)...to można się spodziewać, że naskrobie parę niepochlebnych słów o tym salonie na forum jeżeli się ją wkurzy.

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2010-02-09 o 22:17
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 22:37   #3864
walewska75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

co Wy tak do siebie wszystko bierzecie ?

wracając do tematu przewodniego:
byłam ostatnio w Le Grand u Grzegorza. poszłam trochę podciąć i odświeżyć fryz, z iskierką nadziei że nagle fryzjer błyśnie inicjatywą i kreatywnością i ni stąd ni zowąd zaproponuje mi fantastyczną, oryginalną i łatwą do ułożenia fryzurę
niestety nie wyrwał się, ale miałam pocieniowane wcześniej przez Betleja i zaznaczyłam że nie za bardzo umiem układać włosy, na co stwierdził że w takim razie minimalizujemy cieniowanie, gdyż takie włosy trzeba układać (na szczotkę) żeby "smętnie nie wisiały"
parę razy natknęłam się na forum na narzekania na fryzjerów z nadmiernymi ciągotami do cieniowania więc o tym piszę.
zaryzykuję jeszcze posądzenie o reklamę, ale muszę dodać że mnie nie zagadywał i ma fajne palce - te rzeczy pozwoliły mi wpaść w letarg

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że tak naprawdę fryzjer, który dla jednej osoby jest idealny dla innej już nie bardzo. Każdy ma inne oczekiwania. Ktoś chce całkowitej rewolucji i potrzebuje kreatywnego fryzjera, a ktoś inny nie chce żeby fryzjer mu doradzał zmiany bo zmian nie chce (chociaż jego fryzura jest bardzo niekorzystna). Dlatego ile pozytywnych opinii tyle też negatywnych. Poza tym fryzjer też może mieć zły dzień i jednego dnia tryska energią i kreatywnością...a innego bliski omdlenia odlicza minuty do końca i nie angażuje się zbytnio.
dokładnie od kiedy śledzę to forum mam to samo przekonanie.
i chodzenie do następnych fryzjerów w poszukiwaniu tego idealnego przypomina trochę rosyjską ruletkę.
dawno temu ktoś proponował wklejanie zdjęć przed i po - to dało by jakiś pogląd o charakterze fryzury, stylu osoby itp. i pomogło ocenić dzieło fryzjera pod kątem własnych potrzeb, ale niestety ten wniosek się nie przyjął. i pewnie zostanie zapisanych następnych sto stron a i tak będziemy w tym samym miejscu
walewska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 12:35   #3865
misiosoft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cześć wszystkim

wiem, że mam mało wpisów, a to dlatego, że zarejestrowałam się niedawno, pomimo iż wypowiedzi na forum czytam od jakiegoś już czasu, bo stwierdziłam, że nie moge tylko na was żerować a powinnam tez wnieść coś od siebie.

Z przykrych wydarzeń u fryzjera to miałam ostatnio, na szczęście to nie było w poznaniu, a w mojej rodzinnej miejscowości, mianowicie fryzjerka mi ucho poparzyła, masakra, mówię wam....
misiosoft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 03:17   #3866
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

bardzo nie lubię źle wypowiadać się o pracy kolegów po fachu...ale co do Maestro, to mój "były" klient teraz tam chodzi i wydaje mi się jednak ( i raczej nie tylko mi), że korzystniej wyglądał po moim strzyżeniu Poza tym ja u niego wypracowywałam linię fryzury przez pół roku zapuszczania a w maestro teraz tylko mu podcinają ale już bez tego "czegoś"...ale nawet jeżeli jakość i efekty w obu przypadkach (mojego strzyżenia czy w Maestro) są zadowalające dla niego....to nie wydaje mi się by kwota jaką płaci obecnie była adekwatna do usługi...bo płacenie za tak naprawdę proste, męskie strzyżenie(bo awangarda ze stylizacją to inna bajka) kwoty kilkukrotnie wyższej niż w statystycznym salonie jest lekką przeginką i połowę kwoty płaci się teraz chyba za fakt, że to Browar... Kiedyś ten salon był dla mnie takim autorytetem...czymś do czego dążyłam...teraz choć technicznie nadal są dobrzy...to niestety postawili na robienie kasy i zaangażowanie gdzieś się ulotniło...

Co do farb to mają bardzo dobre. Nawet jeżeli się nie trzymają długo (bo nie są agresywne dla włosów) to lubię ta firmę bo jest eko
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:54   #3867
grelson2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam,

Przejrzałem kilkanaście stron tego tematu (przeczytanie całości wymagało by duuużo cierliwości) i nie natknąłem się na opinię na temat fryzjerów męskich. Czy mogli by się wypowiedzieć panowie gdzie się strzygą lub panie gdzie strzygą swoich menów?

Chodzi mi o fryzjera który będzie kreatywny, szukam kogoś do kogo mógłbym pójść i powiedzieć chcę ładną/szaloną/modną fryzurę, a fryzjer(ka) zaproponuje mi coś innego niż ścięcie boków maszynką a góry nożyczkami
grelson2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:51   #3868
diagnostyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam.
Co sądzicie o salonie atelier Arlekinada i czy go polecacie?
diagnostyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 18:34   #3869
magdappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a ktory fryzjer ci zniszczył? bo słyszalam coś, że krązy po kilu salonach jakiś fryzjer, ktoremu nie wychodzi to i tamto(( ( niewiem czy kobieta, czy facet)

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
heh kochana na ul. krautchofera p.Sławek.salon "wenecja" nie wiem czy nie mieli słabszej wody utlenionej....ale strzyże ladnie,teraz musze sie udać na balejaz----nie wiem gdzie, i na mikro-ringi


slyszalam, że ktoś skacze po salonach dorabia i pali klientki
a tobie kto robil kobieta czy pan?
magdappp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 19:18   #3870
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

hejka, mam pytanie czy ma ktoś może numer do pracowni 3 do pani sylwi , chciałam umówić się na ścięcie, a przeczytałam tu że dobrze obcina i ile takie ścięcie może kosztować ?? pozdrawiam
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.