Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-31, 12:15   #4651
martysia83
Raczkowanie
 
Avatar martysia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 124
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

a czy znacie może Krissa z galerii image ? bo znalazłam o nim kilka dobrych opinii i jestem ciekawa jak to z nim jest podobno nie boi się odważnych cięć i robi odważne fryzurki. kogoś takiego właśnie potrzebuję, ale wolałabym dowiedzieć się trochę więcej na temat tego salonu.
__________________
Ułamek sekundy niech nie decyduje o moim patrzeniu na świat !
martysia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 21:20   #4652
olliwka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Re: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Również jestem klientką Pani która szkoli fryzjerów, efekt koncowy niesamowity, aż chce sie płacić Jej uczniowie którzy dopiero sie uczą, udają "wielkich artystów" zbijają krocze na naiwnych klientkach które szukaja opiii na forach, tylko że wszystko ma krótkie nogi...kto raz odwiedzi naciągaczów drugi raz nie wróci . Cięzko jest zaufać osobie która ma raptem 10 komentarzy niż tej co ma ponad tys. Ale czasem można mieć szczescie.
chciałabym się wybrać do Pani Moniki. Mogłybyście podać przedział cenowy oraz gdzie Pani Monika przyjmuje?
olliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 09:23   #4653
rpiotrek13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

znalazłem ciekawe ogłoszenie, może kogoś zainteresuje

GRUPA ARTYSTYCZNA WALDEMARA WAGNERA ZAPRASZA NA CASTING NA MODELKI DO PREZENTACJI KOLEKCJI FRYZUR WIOSNA/LATO NA TARGACH LOOK 2011 W POZNANIU

To nic, że być może nie masz jeszcze doświadczenia na wybiegu. Teraz wystarczy że się zdecydujesz zmienić fryzurę.
Zostań naszą modelką, a zaopiekują się Tobą specjaliści od wizerunku. Weź udział w sesji zdjęciowej i zaprezentuj się podczas targów LOOK 2011. Potraktuj to jako przygodę! Zapraszamy dziewczyny powyżej 18 lat!
Spotkanie 12 lutego godz.15:00-17:00 przy ul. Dąbrowskiego 88. Zapraszamy!
rpiotrek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 19:18   #4654
Pexelina
Przyczajenie
 
Avatar Pexelina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny !

mam umówioną wizytę u pana Adama Żolika w Czesance na niedzielę 05.02. miałam specjalnie przyjechac do Poznania ale rochorowało mi się dziecko. a jeszcze dziś potwierdzałam wizyte chętnie odstąpię tą wizytę bo wiem jak długo sie czeka, no i nie chciałbym tak odmawiać Panu Adamowi, skoro już potwierdziłam (umówiona byłam..jestem...na farbe i cięcie, wiec pewnie sporo czasu zarezerwował), jeśli któraś z Was jest zainteresowana to prosze o kontakt 665 239 805 nawet do późna
Pexelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 00:03   #4655
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Pexelina Pokaż wiadomość
Dziewczyny !

mam umówioną wizytę u pana Adama Żolika w Czesance na niedzielę 05.02. miałam specjalnie przyjechac do Poznania ale rochorowało mi się dziecko. a jeszcze dziś potwierdzałam wizyte chętnie odstąpię tą wizytę bo wiem jak długo sie czeka, no i nie chciałbym tak odmawiać Panu Adamowi, skoro już potwierdziłam (umówiona byłam..jestem...na farbe i cięcie, wiec pewnie sporo czasu zarezerwował), jeśli któraś z Was jest zainteresowana to prosze o kontakt 665 239 805 nawet do późna
he he Adam mówisz............Patrycj o!

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2011-02-06 o 00:09
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 13:16   #4656
matyllda101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Angry Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Uwaga na zachwalanego Artchagale na ul.Katowickiej....wc zoraj wybrałam się do nich na dekoloryzację + farba+podcięcie końcówek i modelowanieefekt niezły,dwa razy kładli mi dekol. bo pani się nie podobał efekt za pierwszym razem..ok ( czyli musiałam zapłacić za to dwa razy ,oczywiście nikt mnie o tym nie uprzedził)Włosy mam masakrycznie zniszczone,kolor jest taki sobie i od razu mnie uprzedzono ,ze trzeba za 2 tyg położyc znowu kolorzapłaciłam 600zł za wszystko czyli zgłupiałam przy kasie za CO!!!!!!!!!!!!!!!A dziewczyna, że duzo zużyli preparatu (mam włosy do ramion kręcone, ciemny brąz -był )W cenniku dekol+ farba plus zabiegi = 250-350zł, więc za co ja zapłaciłam 600?????? Szok!!!Nawet w wawie tyle nie płaciłam u zannego fryzjera....Poza tym w tym czasie obok mnie Pani za kolor+ malutkie poprawki nozyczkami o włosach bardzo rzadkich i króciutkich zapłaciła170zł, dziewczyna za podcięcie i wysuszenie na szczotkę 160 zł!!Żałuje bardzo ,że się tak zdenerwowałam i nie kazałam sobie wszystkiego dokładnie napisać ale wyślę do nich maila z zapytaniem co stanowiły te usługi za 300zł ekstraT o tyle NIGDY do nich nie pójde!!!!
matyllda101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 13:41   #4657
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
zdaję relację z wizyty u Bartka z MONOHAIR

bylam po raz drugi. ostatnio miałam boba i farbowane włosy na dośc ciemny brąz.

teraz chciałam w sumie cos podobnego, wiec powiedzialam, ze moze byc podobnie a moze byc inaczej kolor ten sam. tak więc Bartek podciąl mi mocno wlosy (minely 3 meisiace), trochę bardziej je pocieniowal, bo inaczej to mi lezą.

jak się ukladaja po wlasnym myciu, to jeszcze nie wiem, okaze się jutro. ale mysle, ze bedzie dobrze, bo ostatnio bylo super.

tak wiec jestem ponownie bardzo zadowolona, i z koloru i z cięcia

nastepnym razem poproszę o cos innego, bo chcę zapuszczac. teraz chcialam miec dosc krotkie, bo strasznie mi duzo wlosow wypadlo po ciazy i nie moglam na to patrzec, jak dlugie sie plozą po podlodze. teraz juz odrastaja, wiec mam duzo takich krotkich. wiem juz, ze bedzie dobrze i dlatego bede zapuszczac.

ogolnie to bardzo mi sie ten salon podoba, Bartek jest bardzo sympatyczny. nie ma tam takiego zadęcia, jakie mnie odpycha w wielu innych salonach. Mozna sobie z nim pogadac jak się ma ochotę, albo w spokooju poczytac gazetkę, jak się ochoty nie ma na rozmowy.

cena- 180zł nie najtaniej niestety. ale wiem, ze moze byc tez drozej.
Dobrze wiedzieć Wybiorę się tam na pewno po powrocie ,bo będę musiała zrobić sobie kolor.

Cytat:
Napisane przez Pexelina Pokaż wiadomość
Dziewczyny !

mam umówioną wizytę u pana Adama Żolika w Czesance na niedzielę 05.02. miałam specjalnie przyjechac do Poznania ale rochorowało mi się dziecko. a jeszcze dziś potwierdzałam wizyte chętnie odstąpię tą wizytę bo wiem jak długo sie czeka, no i nie chciałbym tak odmawiać Panu Adamowi, skoro już potwierdziłam (umówiona byłam..jestem...na farbe i cięcie, wiec pewnie sporo czasu zarezerwował), jeśli któraś z Was jest zainteresowana to prosze o kontakt 665 239 805 nawet do późna
O to Pan Adam już nawet w niedziele pracuje....
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 13:46   #4658
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

600? sporo, kilka lat temu na taką kwotę w Kenzo wycenili mi farbowanie dreadów (i to jeszcze był jedyny salon, który chciał się tego podjąć).
Byłam we FreshLook i bez rewelacji. Fryzjera, którego mi poleciła znajoma nie było - nie wiem czy już nie pracuje, czy ma urlop. Zachowawczość i nuda - zero szaleństwa. Cena tak samo, nie powala, nie zachwyca 72 PLN za cięcie (z jakimś rabatem) Szukam dalej wybawiciela/wybawicielki z zimowej deprechy.
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 14:26   #4659
matyllda101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cena szalone,szczegolnie ,ze naprawdę nic tego nie zapowiadało.Po pierwsze cena była mi podana przez telefon 250-350 max a wyłudzono ode mnie w brzydki sposób 600zł.I powinnam za tę cenę dostać przynajmniej jakąś maskę w salonie regenerującą a nie sama odżywka absolu ,którą zreszta na codzien używamDobrze,ze mąż po mnie przyjechal bo wzięłam tylko do kieszeni 450zł cikawe jak miałbym im oddać
matyllda101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 14:40   #4660
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez matyllda101 Pokaż wiadomość
Uwaga na zachwalanego Artchagale na ul.Katowickiej....wc zoraj wybrałam się do nich na dekoloryzację + farba+podcięcie końcówek i modelowanieefekt niezły,dwa razy kładli mi dekol. bo pani się nie podobał efekt za pierwszym razem..ok ( czyli musiałam zapłacić za to dwa razy ,oczywiście nikt mnie o tym nie uprzedził)Włosy mam masakrycznie zniszczone,kolor jest taki sobie i od razu mnie uprzedzono ,ze trzeba za 2 tyg położyc znowu kolorzapłaciłam 600zł za wszystko czyli zgłupiałam przy kasie za CO!!!!!!!!!!!!!!!A dziewczyna, że duzo zużyli preparatu (mam włosy do ramion kręcone, ciemny brąz -był )W cenniku dekol+ farba plus zabiegi = 250-350zł, więc za co ja zapłaciłam 600?????? Szok!!!Nawet w wawie tyle nie płaciłam u zannego fryzjera....Poza tym w tym czasie obok mnie Pani za kolor+ malutkie poprawki nozyczkami o włosach bardzo rzadkich i króciutkich zapłaciła170zł, dziewczyna za podcięcie i wysuszenie na szczotkę 160 zł!!Żałuje bardzo ,że się tak zdenerwowałam i nie kazałam sobie wszystkiego dokładnie napisać ale wyślę do nich maila z zapytaniem co stanowiły te usługi za 300zł ekstraT o tyle NIGDY do nich nie pójde!!!!
O jeny! Ja bym nie zapłaciła na Twoim miejscu, z jakiej racji to im sie nie udała dekoloryzacja za pierwszym razem, mogłaś porozmawiać z właścicielem/ką , niektórych fryzjerów ładnie pokręciło. Dziewczyny czemu Wy sie nato zgadzacie , nierozumiem?
Moja znajoma mieszka na Ratajach i ostatnio mi polecała niejakiego Dawida z salonu "Trendy", mówiła że jest bardzo zadowolona z efektu i koloru, ciecia no i ceny. Ze chłopak regularnie jezdzi na zawody różne i jest na bierzaco z moda Ale ja jestem za klasyką wiec nie wiem czy wpadne, zreszta mam za daleko.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez matyllda101 Pokaż wiadomość
Cena szalone,szczegolnie ,ze naprawdę nic tego nie zapowiadało.Po pierwsze cena była mi podana przez telefon 250-350 max a wyłudzono ode mnie w brzydki sposób 600zł.I powinnam za tę cenę dostać przynajmniej jakąś maskę w salonie regenerującą a nie sama odżywka absolu ,którą zreszta na codzien używamDobrze,ze mąż po mnie przyjechal bo wzięłam tylko do kieszeni 450zł cikawe jak miałbym im oddać
Powinnaś walczyć o swoje i absolutnie nie miałaś tyle płacić? Dla czego na forum potrafisz pokazać swoje "JA" a w realu zapłaciłaś 600zł to dla niektórych połowa pensji hehe , pewnie mąż zawału dostał a co masz bardzo geste włoski? ze tyle produktu im wcieło, chyba 4 tubki farby poszło według nich Co za kretynski salon! Dobrze że ostrzegasz inne dziewczyny.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 15:50   #4661
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez matyllda101 Pokaż wiadomość
Uwaga na zachwalanego Artchagale na ul.Katowickiej....wc zoraj wybrałam się do nich na dekoloryzację + farba+podcięcie końcówek i modelowanieefekt niezły,dwa razy kładli mi dekol. bo pani się nie podobał efekt za pierwszym razem..ok ( czyli musiałam zapłacić za to dwa razy ,oczywiście nikt mnie o tym nie uprzedził)Włosy mam masakrycznie zniszczone,kolor jest taki sobie i od razu mnie uprzedzono ,ze trzeba za 2 tyg położyc znowu kolorzapłaciłam 600zł za wszystko czyli zgłupiałam przy kasie za CO!!!!!!!!!!!!!!!A dziewczyna, że duzo zużyli preparatu (mam włosy do ramion kręcone, ciemny brąz -był )W cenniku dekol+ farba plus zabiegi = 250-350zł, więc za co ja zapłaciłam 600?????? Szok!!!Nawet w wawie tyle nie płaciłam u zannego fryzjera....Poza tym w tym czasie obok mnie Pani za kolor+ malutkie poprawki nozyczkami o włosach bardzo rzadkich i króciutkich zapłaciła170zł, dziewczyna za podcięcie i wysuszenie na szczotkę 160 zł!!Żałuje bardzo ,że się tak zdenerwowałam i nie kazałam sobie wszystkiego dokładnie napisać ale wyślę do nich maila z zapytaniem co stanowiły te usługi za 300zł ekstraT o tyle NIGDY do nich nie pójde!!!!
że ile? Nie zapłaciłabym za to...widocznie nie wiedzą co robią, włosy niszczą...idź złóż jakąś reklamację, musi się dać! No szok...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 16:59   #4662
matyllda101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
że ile? Nie zapłaciłabym za to...widocznie nie wiedzą co robią, włosy niszczą...idź złóż jakąś reklamację, musi się dać! No szok...
Dziewczyny dziekuję dodałyście mi siły bo po prostu się załamałam..mąż nic na szczęście nie powiedział nie wie jakie są stawkiufff ale macie rację jutro do nich pisze i maja to wyjaśnić.Naprawdę uwieżcie mi tak byłam zszokowana że odebrało mi rozum i mowę ,wstyd bo jestem po prawie Dopiero jak ochłonęłam dotarła do mnie cała ta absurdalna sytuacja!!!NIGDY WIĘCEJ ARTCHAGALE!!A łosy mam normalne, troszkę kręcone,z tym że były cimnobrązowe po 2 latach uzywania castingu loreal...Oszukali mnie więc dzięki Wam zawalcze, bo już myślałam ,zę takie są ceny ...SZOK
matyllda101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 17:20   #4663
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez matyllda101 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziekuję dodałyście mi siły bo po prostu się załamałam..mąż nic na szczęście nie powiedział nie wie jakie są stawkiufff ale macie rację jutro do nich pisze i maja to wyjaśnić.Naprawdę uwieżcie mi tak byłam zszokowana że odebrało mi rozum i mowę ,wstyd bo jestem po prawie Dopiero jak ochłonęłam dotarła do mnie cała ta absurdalna sytuacja!!!NIGDY WIĘCEJ ARTCHAGALE!!A łosy mam normalne, troszkę kręcone,z tym że były cimnobrązowe po 2 latach uzywania castingu loreal...Oszukali mnie więc dzięki Wam zawalcze, bo już myślałam ,zę takie są ceny ...SZOK
Oczywiście niech oddadza kase Twoja, bo autetycznie Cie oszukali
Lepiej mogłaś prezent mamie kupić , niz jakieś bezczelne osoby skasowali Cie. Ja dostała bym szału! Tym bardziej że jesteś po prawie, to wiesz co robić. Przypomniała mi się sytuacja jak kiedyś byłam w salonie na Piatkowskiej w "hair-club" i byłam zawiedziona że efekt nie taki jak chciałam, facet wykonał profesjonalna robote, niestety zrozumiałam to za pózno i nie potrzebnie wystawiłam negatywą opinie, dopiero po czasie zrozumiałam że tak to miało wygladac. Tylko ze nie wiedziałąm ze poziom 7 to ciemny a nie jasny Pamietam że byłam tam 5 godz, miałam na głowie nakładane jakieś preparaty chyba z 6 razy i wiem że kosztuje to bardzo dużo ja zapłąciłam jakos ponad 300zł teraz już nie pamietam. Dopiero niedawno Pani o której wspominałam , prowadzaca szkolenia dla fryzjerów z zakresu kolorystyki, rozjasniania uświadomiła mi ze prawidłowo wszystko miałam robione i tylko nieliczni umieja to zrobić , i ze 300zł to mało zapłaciłam .Wiem ze wszystko kosztuje, ale nie 600zł do jasnej.......piiiiiiiiiik
Tak mi Cie szkoda oraz inne dziewczyny która śą w taki sposób oszukiwane. Ludzie nie mają wstydu i sumienia.

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2011-02-06 o 17:30
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 17:48   #4664
matyllda101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Oczywiście niech oddadza kase Twoja, bo autetycznie Cie oszukali
Lepiej mogłaś prezent mamie kupić , niz jakieś bezczelne osoby skasowali Cie. Ja dostała bym szału! Tym bardziej że jesteś po prawie, to wiesz co robić. Przypomniała mi się sytuacja jak kiedyś byłam w salonie na Piatkowskiej w "hair-club" i byłam zawiedziona że efekt nie taki jak chciałam, facet wykonał profesjonalna robote, niestety zrozumiałam to za pózno i nie potrzebnie wystawiłam negatywą opinie, dopiero po czasie zrozumiałam że tak to miało wygladac. Tylko ze nie wiedziałąm ze poziom 7 to ciemny a nie jasny Pamietam że byłam tam 5 godz, miałam na głowie nakładane jakieś preparaty chyba z 6 razy i wiem że kosztuje to bardzo dużo ja zapłąciłam jakos ponad 300zł teraz już nie pamietam. Dopiero niedawno Pani o której wspominałam , prowadzaca szkolenia dla fryzjerów z zakresu kolorystyki, rozjasniania uświadomiła mi ze prawidłowo wszystko miałam robione i tylko nieliczni umieja to zrobić , i ze 300zł to mało zapłaciłam .Wiem ze wszystko kosztuje, ale nie 600zł do jasnej.......piiiiiiiiiik
Tak mi Cie szkoda oraz inne dziewczyny która śą w taki sposób oszukiwane. Ludzie nie mają wstydu i sumienia.
Naprawdę cieszę się ,ze mnie rozumiesz rzeczywiście potarfię walczyć ale jak to zwykle bywa o swoje na końcu( zapewne dlatego siedzę w domu z dzieciaczkami a nie w kancelarii) Jestem zmotywowana i trochę się denerwuję ale pojdę jutro do nich na Katowicką i sie zapytam skąd była ta cena!!!Oszukują oj bardzo ale jak to w życiu bywa kij ma dwa końcei dziewczyny UWAŻAJCIE na tez salonik!!!
matyllda101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 18:06   #4665
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

[
Cytat:
Napisane przez matyllda101 Pokaż wiadomość
Naprawdę cieszę się ,ze mnie rozumiesz rzeczywiście potarfię walczyć ale jak to zwykle bywa o swoje na końcu( zapewne dlatego siedzę w domu z dzieciaczkami a nie w kancelarii) Jestem zmotywowana i trochę się denerwuję ale pojdę jutro do nich na Katowicką i sie zapytam skąd była ta cena!!!Oszukują oj bardzo ale jak to w życiu bywa kij ma dwa końcei dziewczyny UWAŻAJCIE na tez salonik!!!
Nie wiem czy teraz coś wskórasz, nie rozumiem dlaczego nie zbuntowałaś się wtedy w salonie,jesteś prawnikiem i nie umiesz zawalczyć o swoje? Poza tym fryzjer powinien Cię uprzedzić ,że dany zabieg będzie prawie dwukrotnie droższy niż planował. Anyway życzę powodzenia i walki o swoje.
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 18:18   #4666
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
[
Nie wiem czy teraz coś wskórasz, nie rozumiem dlaczego nie zbuntowałaś się wtedy w salonie,jesteś prawnikiem i nie umiesz zawalczyć o swoje? Poza tym fryzjer powinien Cię uprzedzić ,że dany zabieg będzie prawie dwukrotnie droższy niż planował. Anyway życzę powodzenia i walki o swoje.
Przecież pisała że była w szoku! To że jest prawnikiem niema nic do tego, ale fajnie bo wie na co ją stać
Wskura czy nie wskura, ale chociaż niech nie myśla i nie cieszą sie z tego że właśnie wykiwali kolejna klientke
Dokładnie nie pisz e-maila tylko jak masz blisko to idz i zapytaj dla czego tak wysoki rachunek? Może masz jakąś cud farbe która tyle kosztuje hehe ........nie odpuszczaj kochana........

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2011-02-06 o 18:20
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:38   #4667
matyllda101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
[
Nie wiem czy teraz coś wskórasz, nie rozumiem dlaczego nie zbuntowałaś się wtedy w salonie,jesteś prawnikiem i nie umiesz zawalczyć o swoje? Poza tym fryzjer powinien Cię uprzedzić ,że dany zabieg będzie prawie dwukrotnie droższy niż planował. Anyway życzę powodzenia i walki o swoje.
Prawo prawem nie od tego rodzaju spraw jestem ale powinnam , to prawda
(; zadziałać,teraz to wiem,dawno nie byłam na tego typu zabiegu więc uwierz mi jak pisałam -ZATKAŁO MNIE ,i dopiero jak usiadłam do kompa to zrozumiałam jak mnie wrobili!!!!Jutro idę i walczę

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Przecież pisała że była w szoku! To że jest prawnikiem niema nic do tego, ale fajnie bo wie na co ją stać
Wskura czy nie wskura, ale chociaż niech nie myśla i nie cieszą sie z tego że właśnie wykiwali kolejna klientke
Dokładnie nie pisz e-maila tylko jak masz blisko to idz i zapytaj dla czego tak wysoki rachunek? Może masz jakąś cud farbe która tyle kosztuje hehe ........nie odpuszczaj kochana........
Cudowna farba nawet nie wiem jaka ( wstyd) !Dziekuję za wsparcie i zrozumienie!Tak jak napisałam jutro idę do nich i poproszę o dokładne ceny co i z co!
matyllda101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 20:13   #4668
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Włosy mam masakrycznie zniszczone,kolor jest taki sobie
Usługę można reklamować, skoro nie jesteś zadowolona możesz domagać się rekompensaty. Tylko znaleźć paragraf (Przynajmniej tak mnie kiedyś uczono na kursie)
Niezadowolenie z fryzury to kwestia subiektywna, ale zniszczone włosy to chyba obiektywna rzecz.

Edytowane przez magribi
Czas edycji: 2011-02-06 o 20:15
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 07:59   #4669
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

oczywiscie, domagaj się zwrotu pieniędzy (chociaz pewnie nie będą chętni)
ale można zawsze pójść do rzeczznawcy ze zniszczonymi wlosami
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 11:42   #4670
picantus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Byłam u Bartka z MONO. Z czystym sumieniem polecam, ciecie b. dobre, kolor moze nie powala, ale przeciez to bardzo indywidualna sprawa, jak dana farba pokryje. Na pewno powtorze wizyte. Moja krotka fryzura uklada sie sama i jest bardzo kobieca . Cena adekwatna do jakosci uslug, zadnego "obsuwu" czasowego, sprawnie i szybko. Pyszna kawka
picantus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:54   #4671
matyllda101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
Przecież pisała że była w szoku! To że jest prawnikiem niema nic do tego, ale fajnie bo wie na co ją stać
Wskura czy nie wskura, ale chociaż niech nie myśla i nie cieszą sie z tego że właśnie wykiwali kolejna klientke
Dokładnie nie pisz e-maila tylko jak masz blisko to idz i zapytaj dla czego tak wysoki rachunek? Może masz jakąś cud farbe która tyle kosztuje hehe ........nie odpuszczaj kochana........
Witajcie OPISZĘ WAM rozmowę w Artchagale z właścicielką!!!
1.Niegrzeczna
2.Sugerowanie że jestem ze wsi i nie wiem co to jest dekoloryzacja
3.Powinnam zapłacić 1700zł bo takie ceny sie zaczynają u Jagi Hupało ( jej znajwmej..jasne )
4.zużyła 1000gr rozjaśniacza + 400 g farby
5.całośc była wg niej zaniżona i baaaaaaaaaardzo tanio ,bo koloryzacja w Artchagale zaczyna sią naprawdę od 450zł plus zabiegi ( litości )
6.ogólnie to moja tylko i wyłącznie wina, że nie znam się na fryzjerstwie i w ogóle
7.salonik na osiedlu Polanak Artchagale o powierzchni 60m 2 i 4 pracowników światowej slawy i super obeznanych jak Sama powiedziała
8. a włosy mam nie zniszczone i wysuszone ( bo rozjańniać można -cytuję -do 50 razy na raz:0bożżżżżżżżże ) tylko zmieniona jest struktura
9.podsumowując jest Super bo oni mają TANIO i DOBRZE
i tyle..................idę sobie popłakać

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
oczywiscie, domagaj się zwrotu pieniędzy (chociaz pewnie nie będą chętni)
ale można zawsze pójść do rzeczznawcy ze zniszczonymi wlosami
Witam do mojej rozmowy z Panią Właścicielką Artchagale muszę dodać iż Ona poinformowała mnie,że u niej tylko strzyżenie i stylizacja na zamówienie ( bo jest tak rozchwytywana) kosztuje od 450zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!Słuchajcie albo ja jestem nienormalna albo Oni są taaaaaaaaaaaaaaaaacy sławani ,że wynajmują lokalik na Polance (osiedle Ataner ).Widziałam jak wyglądają Panie po zabiegach,i nic rewelacyjnedo prócz cen za strzyżenie bproste 170zł nie było!AAAAAAAAAAAA I kolejny argument Właściciela- za długo tam siedziałam!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chr yste panie bo przez 4 godziny!!!!!!!!!!A gdzie miałam iść z farbą na głowie??????To tyle chcialam dodac.Masakra
matyllda101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:56   #4672
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

złóż oficjalną reklamację na piśmie. Postrasz Rzecznikiem Praw Klienta i powiedz, że nagłośnisz sytuację. Nie lubię tego słowa, bo jest nadużywane, ale asertywności trochę. Walcz.
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:56   #4673
matyllda101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
Usługę można reklamować, skoro nie jesteś zadowolona możesz domagać się rekompensaty. Tylko znaleźć paragraf (Przynajmniej tak mnie kiedyś uczono na kursie)
Niezadowolenie z fryzury to kwestia subiektywna, ale zniszczone włosy to chyba obiektywna rzecz.
dziękuję za wparcie ;( ....niewiele zawalczyłam ,bo zapewne te pieniądze już wydali ale poszłam i dobrze !mi to przynajmniej zrobiło!!!Omijajcie ich z daleka!!
matyllda101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:04   #4674
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez matyllda101 Pokaż wiadomość
Witajcie OPISZĘ WAM rozmowę w Artchagale z właścicielką!!!
1.Niegrzeczna
2.Sugerowanie że jestem ze wsi i nie wiem co to jest dekoloryzacja
3.Powinnam zapłacić 1700zł bo takie ceny sie zaczynają u Jagi Hupało ( jej znajwmej..jasne )
4.zużyła 1000gr rozjaśniacza + 400 g farby
5.całośc była wg niej zaniżona i baaaaaaaaaardzo tanio ,bo koloryzacja w Artchagale zaczyna sią naprawdę od 450zł plus zabiegi ( litości )
6.ogólnie to moja tylko i wyłącznie wina, że nie znam się na fryzjerstwie i w ogóle
7.salonik na osiedlu Polanak Artchagale o powierzchni 60m 2 i 4 pracowników światowej slawy i super obeznanych jak Sama powiedziała
8. a włosy mam nie zniszczone i wysuszone ( bo rozjańniać można -cytuję -do 50 razy na raz:0bożżżżżżżżże ) tylko zmieniona jest struktura
9.podsumowując jest Super bo oni mają TANIO i DOBRZE
i tyle..................idę sobie popłakać

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------


Witam do mojej rozmowy z Panią Właścicielką Artchagale muszę dodać iż Ona poinformowała mnie,że u niej tylko strzyżenie i stylizacja na zamówienie ( bo jest tak rozchwytywana) kosztuje od 450zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!Słuchajcie albo ja jestem nienormalna albo Oni są taaaaaaaaaaaaaaaaacy sławani ,że wynajmują lokalik na Polance (osiedle Ataner ).Widziałam jak wyglądają Panie po zabiegach,i nic rewelacyjnedo prócz cen za strzyżenie bproste 170zł nie było!AAAAAAAAAAAA I kolejny argument Właściciela- za długo tam siedziałam!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chr yste panie bo przez 4 godziny!!!!!!!!!!A gdzie miałam iść z farbą na głowie??????To tyle chcialam dodac.Masakra
Jakbym wzięła babę na kolano i jej... no brak słów po prostu...by się chociaż przyznali do sp***** roboty
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-02-07 o 13:05
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:11   #4675
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez matyllda101 Pokaż wiadomość
Witajcie OPISZĘ WAM rozmowę w Artchagale z właścicielką!!!
1.Niegrzeczna
2.Sugerowanie że jestem ze wsi i nie wiem co to jest dekoloryzacja
3.Powinnam zapłacić 1700zł bo takie ceny sie zaczynają u Jagi Hupało ( jej znajwmej..jasne )
4.zużyła 1000gr rozjaśniacza + 400 g farby
5.całośc była wg niej zaniżona i baaaaaaaaaardzo tanio ,bo koloryzacja w Artchagale zaczyna sią naprawdę od 450zł plus zabiegi ( litości )
6.ogólnie to moja tylko i wyłącznie wina, że nie znam się na fryzjerstwie i w ogóle
7.salonik na osiedlu Polanak Artchagale o powierzchni 60m 2 i 4 pracowników światowej slawy i super obeznanych jak Sama powiedziała
8. a włosy mam nie zniszczone i wysuszone ( bo rozjańniać można -cytuję -do 50 razy na raz:0bożżżżżżżżże ) tylko zmieniona jest struktura
9.podsumowując jest Super bo oni mają TANIO i DOBRZE
i tyle..................idę sobie popłakać

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------


Witam do mojej rozmowy z Panią Właścicielką Artchagale muszę dodać iż Ona poinformowała mnie,że u niej tylko strzyżenie i stylizacja na zamówienie ( bo jest tak rozchwytywana) kosztuje od 450zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!Słuchajcie albo ja jestem nienormalna albo Oni są taaaaaaaaaaaaaaaaacy sławani ,że wynajmują lokalik na Polance (osiedle Ataner ).Widziałam jak wyglądają Panie po zabiegach,i nic rewelacyjnedo prócz cen za strzyżenie bproste 170zł nie było!AAAAAAAAAAAA I kolejny argument Właściciela- za długo tam siedziałam!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chr yste panie bo przez 4 godziny!!!!!!!!!!A gdzie miałam iść z farbą na głowie??????To tyle chcialam dodac.Masakra

nieźle musi mieć na...ne w głowie ,że się do Jagi porównuje Współczuje....moi m zdaniem nie powinnaś tak zostawić tej sprawy.
Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
złóż oficjalną reklamację na piśmie. Postrasz Rzecznikiem Praw Klienta i powiedz, że nagłośnisz sytuację. Nie lubię tego słowa, bo jest nadużywane, ale asertywności trochę. Walcz.
Dokładnie
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:25   #4676
Jolly_fh
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar Jolly_fh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 73
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

ja mogę wszystkim polecić super fryzjera HAIR DESIGN STUDIO, osiedle Na Murawie. Robiłam pasemka, wyszły bardzo naturalnie, po prostu super! Przy tym fryzjer dużo mi doradzał jakich mam kosmetyków używać itd. Tanio nie było-owszem, ale to fryzjer wart swojej ceny!
Jolly_fh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:43   #4677
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

matylda- współczuje Ci tej wizyty. Nie dość że dzienki Tobie zarobili na czynsz to jeszcze głupka z Ciebie robi.
Proponuje również wystawić opinje w wątku "Lista czarnych fryzjerów" jakoś tak i ostrzec inne dziewczyny
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 14:10   #4678
matyllda101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
matylda- współczuje Ci tej wizyty. Nie dość że dzienki Tobie zarobili na czynsz to jeszcze głupka z Ciebie robi.
Proponuje również wystawić opinje w wątku "Lista czarnych fryzjerów" jakoś tak i ostrzec inne dziewczyny
Dziewczyny,właśnie zadzwoniła do mnie ta dziewczyna ,która mnie "wystylizowała" i byłabym niegrzeczna tego nie wspominając przeprosiła mnie i zaproponowała ,że następne farbowanie z pielęgnacją Ona pokryje..rozmowa trochę trwała 17 minut, powiedziałam jak mnie potraktowano,.że nie ma cennika, że inna była rozmowa itd Tyle zrobiłam w jej kierunku.Ale TO POWINNA ZROBIĆ właścicielka a nie fryzjer i od razu zaznaczam Pani WŁAŚCICIELCE ZNANEJ STYLISTCE postaram się to ZROZUMIEĆ!!!!

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez matyllda101 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,właśnie zadzwoniła do mnie ta dziewczyna ,która mnie "wystylizowała" i byłabym niegrzeczna tego nie wspominając przeprosiła mnie i zaproponowała ,że następne farbowanie z pielęgnacją Ona pokryje..rozmowa trochę trwała 17 minut, powiedziałam jak mnie potraktowano,.że nie ma cennika, że inna była rozmowa itd Tyle zrobiłam w jej kierunku.Ale TO POWINNA ZROBIĆ właścicielka a nie fryzjer i od razu zaznaczam Pani WŁAŚCICIELCE ZNANEJ STYLISTCE postaram się to ZROZUMIEĆ!!!!
Jejku ,z tych emocji , źle napisałam - WYTŁUMACZYĆ (a nie zrozumieć )
matyllda101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:58   #4679
narzeczczona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny, czy któraś z was wie może gdzie teraz pracuje Sebastian z Glamshine?
narzeczczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 19:50   #4680
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez matyllda101 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,właśnie zadzwoniła do mnie ta dziewczyna ,która mnie "wystylizowała" i byłabym niegrzeczna tego nie wspominając przeprosiła mnie i zaproponowała ,że następne farbowanie z pielęgnacją Ona pokryje..rozmowa trochę trwała 17 minut, powiedziałam jak mnie potraktowano,.że nie ma cennika, że inna była rozmowa itd Tyle zrobiłam w jej kierunku.Ale TO POWINNA ZROBIĆ właścicielka a nie fryzjer i od razu zaznaczam Pani WŁAŚCICIELCE ZNANEJ STYLISTCE postaram się to ZROZUMIEĆ!!!!

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------


Jejku ,z tych emocji , źle napisałam - WYTŁUMACZYĆ (a nie zrozumieć )
No to gratuluje "wygranej sprawy" Fajnie że wkoncu przyznali Ci racje. Kurcze, 1 litr proszku dekolor, Ci na głowe połozyli i tyle farby buaaaaaaaaa w życiu sie tak nie usmiałąm, jaki kit Ci wciskali hahahahahahahah
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.