Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-05-22, 13:18   #3331
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
ja zamawia³am w ich sklepie internetowym: http://www.detaliczne.ava-laboratorium.pl/witamina-c-0
tutaj s± pozosta³e olejki: http://www.detaliczne.ava-laboratori...ory-mlodosci-0
moja mama ma HYDRANOV TM, dzielnie wklepuje i pieje z zachwytu, ¿e jak 18stka wygl±daæ bêdzie. Co prawda trochê j± ponosi w zachwycie, ale faktycznie trzeba przyznaæ, ¿e skóra wygl±da jako¶ inaczej, lepiej.

Stacjonarnie by³by lepiej, bo zawsze koszty dostawy odchodz± i mo¿na siê na promocjê za³apaæ, no ale trudno.

Sailor
, dzwoni³am do rosska w sprawie kosmetyków ava. Kosmetyki s± dostêpne w wybranych sklepach. Pani poda³a mi chyba 10 w Krakowie. Podjadê i zobaczê
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia

Edytowane przez Anna07_07
Czas edycji: 2015-05-22 o 13:29
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-22, 13:21   #3332
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 871
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Hej,witam. Dziewczyny,w sprawie aktywatorow Avy to zobaczcie w aptece doz. Kiedy¶ zamawialam bo w moim ma³ym mie¶cie ciê¿ko o takie nowo¶ci☺
__________________


agaku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-22, 13:22   #3333
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ

Sailor
, dzwoni³am do rosska w sprawie kosmetyków ava. Kosmetyki s± dostêpne w wybranych sklepach. Pani poda³a mi chyba 10 w Krakowie. Podjadê i zobaczê
to ja te¿ zadzwoniê mo¿e i ko³o mnie gdzie¶ bêdzie
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-22, 13:22   #3334
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 311
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Zamowilam ju¿ sobie olejek z witamin± c, oczywi¶cie z zamiarem wcierania go w skórê g³owy. Mam nadziejê ¿e nie spowoduje nadmiernego wypadu. Muszê byæ naprawdê ostrozna w doborze kosmetyków bo nawet cos niepozornego mnie podra¿nia. Ostatnio korzystam jedynie z szamponu garniera si³y zió³ i spectrala dnc n. Sailor ten olejek nie zatyka porów na skórze twarzy?
__________________
Constanca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-22, 13:24   #3335
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Constanca Poka¿ wiadomo¶æ
Zamowilam ju¿ sobie olejek z witamin± c, oczywi¶cie z zamiarem wcierania go w skórê g³owy. Mam nadziejê ¿e nie spowoduje nadmiernego wypadu. Muszê byæ naprawdê ostrozna w doborze kosmetyków bo nawet cos niepozornego mnie podra¿nia. Ostatnio korzystam jedynie z szamponu garniera si³y zió³ i spectrala dnc n. Sailor ten olejek nie zatyka porów na skórze twarzy?
nie zatyka. Mam potworn± sk³onno¶æ do tego i rzadko kiedy mogê pozwoliæ sobie na nak³adanie jakiego¶ gotowca. Nie pozostawia rumienia, nie szczypie, w zasadzie jest do¶æ neutralny. Rozja¶nia i delikatnie wyg³adza skórê. Ja mia³am z wcierkami z³e do¶wiadczenia. Po Paru dniach skóra by³a podra¿niona i koñczy³y w ¶mieciach, albo komu¶ oddawa³am.
spectral Ciê nie podra¿ni³?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2015-05-22 o 13:44
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-22, 14:22   #3336
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 311
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Spectral mnie nie podraznil chocia¿ tego siê obawialam, stosuje go juz 4 miesi±ce rosn± nowe w³osy ale niestety bez sza³u. Wypad spowodowal calkiem niegro¼ne colosregen serum. Wydawaloby sie ze ma³o sk³adników to powinno byæ ok a tu zonk. Lecialy jak oszalale. Lec± te¿ po ka¿dym szamponie przeciw wypadaniu, la roche posey kerium, radicalach, seboradinach. A¿ strach próbowaæ nowych kosmetyków.
Z chêci± spróbujê olejku równie¿ na twarz, zale¿y mi na urozmaiceniu pielêgnacji
__________________
Constanca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-22, 14:29   #3337
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 5 296
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

O, co do szamponow, wiem, ze nie o tym mowa, ale wtrace nie pamietam czemu uzylam seboradin tylko 2 czy 3 razy, ale chyba mi tragicznie platal wlosy, bo po ledwie paru uzyciach mialam wrazenie, ze cos co mialo pomagac tylko mi zaszkodzi.
Moim ulubionym szamponem pozostaje pharmaceris do wlosow wypadajacych (taki w bialym opakowaniu). Nie wiem na ile pomogl z wypadaniem ale swietnie myje, ma delikatny zapach i uwielbiam moje wlosy po nim - nie placza sie w ogole, co przeklada sie na mniej wlosow na szczotce. Musze do niego wrocic.
Zostawilam jedno opakowanie u mamy i po jakims czasie zostalam poinformowana, ze chyba dziala, bo pojawily sie jej baby hair, a nic nie uzywala chociaz mama nie ma generalnie problemu z wlosami.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2015-05-22 o 14:31
enn_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 15:36   #3338
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Wiecie,no mnie te¿ to AGA dziwne siê wydaje. Zero jakkiegokolwiek wypadania,a co najjdziwniejsze zero wypadania po odstawieniu loxonu/minixa,a odstawia³am zawsze gwa³tiwnie. Tylko niestety wci±¿ pamiêtam,co widzia³am w tej trychoskopii. No,ale mo¿e co¶ na¶ladujeAGA.

£ykam DHEA,ale jakiej¶ ró¿jicy w samopoczuciu nie widzê,na g³owie te¿ nie. Diprosalic spowodowa³ zatrzymanie jakiegokolwiek wypadania,na mycie mam maksymalnie 2 w³osy w sitku. Odrosu nie widzê specjalnie,jakie¶ tam pojedyncze w³osy.

Mimo ¿e AGA niby tylko na przedzia³ku,to ani boki,ani ty³ siê nie zagêszczaj±. To jest co¶ jeszcze lub w ogóle co innego.

My¶lê o palmie i loxonie.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-22, 16:48   #3339
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomo¶ci: 371
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

U mnie te¿ zero jakiegokolwiek wypadu po odstawieniu minoxa (a przesta³am wcieraæ z dnia na dzien). To co wykielkowalo w trakcie stosowania - ro¶nie grzecznie nadal. Tyle ¿e u mnie nie by³o nawet wylinki na pocz±tku.

A ty Maryska co tam takiego jednoznacznego widzia³a¶ w tej trychoskopii? To, ¿e ro¶nie po jednym w³osie z cebulki? To, ¿e nie wyrasta nic nowego? Czy te objawy dotycz± wy³±cznie AGA? Chocia¿by telogen nie mo¿e mieæ takiego obrazu?
Poza tym, przecie¿ rosn± ci w³osy po wcierkach i to pe³nowarto¶ciowe w³osy? Czyli tak jakby zaniku tych mieszkow nie by³o. Tak jakby co¶ trzyma³o je w stanie uspienia. Przy AGA raczej to, co wyros³o na stimie wypadnie po jego odstawieniu i/lub przy braku porzadnego blokera.
wooow12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-22, 17:07   #3340
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

No w³a¶nie!Tak, jakby co¶ jakby hamowa³o wzrost/odrost,one jakby chcia³y odrosn±æ,a nie mog³y. Tak,loxon powoduje odrost grubych i ciemnych w³osów.

Bez loxonu widaæ na przedzia³ku cieñsze w³osy odrastaj±ce.

Trychoskopia pokaza³a u góry:zó³tevczopy rogowe,w³osy ró¿nej gruno¶ci,po jednym w³osie z mieszka.

Ja zaczynam podejrzewaæ,¿e immunosupresja,któr± biorê przy przeszzepie nerki,hamuje we w³osach mitozê,czyli podzia³ komórkowy i wszystkie procesy we w³osach s± zatrzymane/spowolnione. Tylko dziwne,¿e zajête s± tylko w³osy na g³owie i brwi.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-22, 17:19   #3341
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 5 296
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Ja, tak jak pisalam, po naczytaniu sie o trichoskopii doszlam do wniosku, ze prawdopodobnie wiekszosc lekarzy robiac to badanie nie potrafi go wcale interpretowac. Ono na pewno moze byc pomocne (po cos sobie ten mikroskop kupilam ), ale masa tego, co na nim widac moze miec rozne przyczyny i/lub byc pomylona z podobnym objawem. Juz nie chce mi sie nawet myslec o tym, ze ja zostalam "zdiagnozowana" z AGA po tym badaniu, mimo ze sadze, ze AGA nie mam, a jesli mam to bez watpienia to z badania nie wynikalo.
Naprawde podeszlabym do tego z duza rezerwa, chociaz nie neguje, mozliwe, ze lekarka miala racje.
__________________
...
enn_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 17:32   #3342
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor, serum z witamin± c kupione Teraz czas na testowanie. Cena z rabatem to 15,90
W rossku jest ca³a oferta tych "Aktywatorów"
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-22, 22:55   #3343
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 437
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

A co to serum ava ma robiæ ze skor± glowy?? Jedno zu¿y³am ale na paszczu kupi³am drugie, co¶ robi to fakt,ale serum z BU jest lepsze. Ale ¿e ja ostatnio zarobiona jestem to biere chêtnie wszelkie gotowce
Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ


Wiem, ¿e boswellia na to dobra, dlatego miêdzy innymi jem kurkumê (blokuje tak¿e dht i wp³ywa na gospodarkê cukrow±) ¯yd ze mnie i zamiast kupiæ swansona, to kupi³am w sklepie eko 100g proszku za 5zeta. My¶la³am, ¿e interes ¿ycia zrobi³am, a to dobrodziejstwo natury jest wstrêtne w smaku, w takich ilo¶ciach jakie ja uwa¿am za s³uszne. Wiêc pakuje do pustych kapsu³ek dodaje trochê pieprzu i zapijam oliw±, ¿eby siê lepiej przyswoi³o.
Do tego mam imbir, ale rzadko, bo o tej porze roku ju¿ tak dobrze nie wchodzi, zielon± herbatê i omega z tranu. I w³a¶nie marzy mi siê taki wiêkszy mix, ¿eby zablokowaæ to w cholerê.
Now foods wychodzi mi na przeciw swanson nie pozosta³ w tyle i ma podobny, a co!
Wypdalam z biegu ostatnio - ktory now foods?
Niezle labo krecisz na boku


Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ

Konspiracja, jak mi³o, ¿e jeste¶
tran olimp gold omega 3 1000mg
m³odzik ro¶nie w oczach. 10kg ¿ywej wagi do kochania stuknê³o nam ostatnio pó³ roku.
jest cudownie uroczy, m±dry i naj¶liczniejszy!

Jak w³osy u Ciebie? jak samopoczucie, tarczyca? zagl±daj tutaj czê¶ciej
[QUOTE=Sailor Star Fighter;51485986]
Wiedzia³am 10 kg - no piêknie wiedzia³am, ¿e taki bêdzie, rozkoszuj siê Waszym czasem. Moj ksiêciunio te¿ ro¶nie, ile wazy nie powiem ale jak mu sie przy¶ni na r±czki to cieszê siê ¿em trenowna i silna.... A z czasem czasu coraz mniej, wiêc czerp Kochana czerp A to uczucie jest fenomenalne i wspaniale i nie do opisania, wiec nie bedê nawet próbowaæ....
Samopoczucie ok, dziekujê, choc czasem walczê o spokoj. Wlosy ok, odrosly, tarczycy dalam spokój, nie ma objawów. Problem ze spaniem jak byl tak jest, taka uroda
Jak jestes czê¶ciej bêdê zagl±dac
__________________
...najmniejsze pañstwo ¶wiata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf by³a kobiet±
konspiracja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-23, 15:43   #3344
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor - dzizes swiety 10 kg i tylko pol roku

To moja najmlodsza cora ma 10 kg a za 2 miesiace skonczy 2 latka ... no to ladnie zes go upasla Co ty babo jesz ?? Bo chyba karmisz cycem right ??
__________________
WEWNÊTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNÊTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te¿ bêdzie wiêcej


== ODZYSKAÆ W£OSISKA==


Blackbejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-23, 16:02   #3345
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Mój brat,jak mia³ rok to wa¿y³ 14kg. Sailor masz gigantycznego s³odziaka.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-23, 23:10   #3346
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja, tak jak pisalam, po naczytaniu sie o trichoskopii doszlam do wniosku, ze prawdopodobnie wiekszosc lekarzy robiac to badanie nie potrafi go wcale interpretowac. Ono na pewno moze byc pomocne (po cos sobie ten mikroskop kupilam ), ale masa tego, co na nim widac moze miec rozne przyczyny i/lub byc pomylona z podobnym objawem.
a no w³a¶nie, uwa¿am podobnie.

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Sailor, serum z witamin± c kupione Teraz czas na testowanie. Cena z rabatem to 15,90
W rossku jest ca³a oferta tych "Aktywatorów"
Ja tu czekam
cena fajna, u mnie w mie¶cie ich nie ma jutro jadê na szoping dej do Katowic, tam podobno s±

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka¿ wiadomo¶æ
A co to serum ava ma robiæ ze skor± glowy?? Jedno zu¿y³am ale na paszczu kupi³am drugie, co¶ robi to fakt,ale serum z BU jest lepsze. Ale ¿e ja ostatnio zarobiona jestem to biere chêtnie wszelkie gotowce

Wypdalam z biegu ostatnio - ktory now foods?
Niezle labo krecisz na boku



Wiedzia³am 10 kg - no piêknie wiedzia³am, ¿e taki bêdzie, rozkoszuj siê Waszym czasem. Moj ksiêciunio te¿ ro¶nie, ile wazy nie powiem ale jak mu sie przy¶ni na r±czki to cieszê siê ¿em trenowna i silna.... A z czasem czasu coraz mniej, wiêc czerp Kochana czerp A to uczucie jest fenomenalne i wspaniale i nie do opisania, wiec nie bedê nawet próbowaæ....
Samopoczucie ok, dziekujê, choc czasem walczê o spokoj. Wlosy ok, odrosly, tarczycy dalam spokój, nie ma objawów. Problem ze spaniem jak byl tak jest, taka uroda
Jak jestes czê¶ciej bêdê zagl±dac
a no w³a¶nie nie wiem co dok³adnie robi, ale okaza³o siê ca³kiem skuteczne w zatrzymaniu nie ma³ej masakry jaka mnie nêka³a od jakiego¶ czasu.


Now food ma taki oto zestawik http://www.swansonvitamins.com/now-f...5-lox-90-vcaps
Nie wiem jak to napisaæ w skrócie, zacznê od najwa¿niejszego. Oprócz osobniczej nadwra¿liwo¶ci na androgeny, jest co¶ wa¿niejszego moim zdaniem. Dok³adniej enzym 5LOX. ¿eby androgeny dzia³a³y w widoczny sposób na skórê (³ysienie, tr±dzik, ³ojotok), potrzebny jest zapalnik, w postaci w³a¶nie tego enzymu.
To cudo blokuje te¿ inne enzymy zwi±zane ze stanem zapalnym, miêdzy innymi COX-1 i 2 oraz o ile siê nie mylê pge-2
Okroi³am jak siê da³o, ale sens na pewno wy³apiesz.


Ja Ciê kobieto podziwiam, mnie siê nie chce æwiczyæ. Jaka¶ rozlaz³a jestem ostatnio. Kupi³am sobie hantle, na brazylijskie po¶ladki to le¿± pod rega³em ...
Ale do ciê¿aru siê przyzwyczai³am, bo w chu¶cie czêsto chodzimy

Uca³uj przystojniaka

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Poka¿ wiadomo¶æ
Sailor - dzizes swiety 10 kg i tylko pol roku

To moja najmlodsza cora ma 10 kg a za 2 miesiace skonczy 2 latka ... no to ladnie zes go upasla Co ty babo jesz ?? Bo chyba karmisz cycem right ??
haha, u¶mia³am siê jak g³upia
tak, na tak zwanym cycu chowany on mia³ du¿± wagê urodzeniow± i jest d³ugi ca³kiem :P
nie no dobra, wygl±da trochê jak ludzik michelin, ale trochê !!

A Ty jak znosisz uroki pierwszego trymestru?

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Mój brat,jak mia³ rok to wa¿y³ 14kg. Sailor masz gigantycznego s³odziaka.
Du¿a jest miêdzy Wami ró¿nica wieku?
w³a¶nie tak! ale my¶lê, ¿e jak zacznie maszerowaæ o w³asnych nogach to trochê zwolni têpo

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2015-05-23 o 23:54
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-24, 13:47   #3347
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor→jest 5 lat m³odszy.Te 14kg mia³ te¿,gdy mia³brok i dwa lata. Bardzo rós³ i szybko by³ szczup³y,dzisiaj równiez¿.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255

Edytowane przez Maria221
Czas edycji: 2015-05-24 o 19:28
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-24, 17:52   #3348
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor - no to ladnie cie doi maly pasozyt Ale niech je i niech na zdrowie mu to wyjdzie bo i tak pewnie czesc spali jak zacznie pelzac krasnoludek

Powiem ci ze najgorzej w porownaniu do dwoch ostatnich ciazy .... mdli mnie i czysci z rana teraz to nawet juz spoko bo jestem przy 12 tyg ale poczatek byl masakra ! Aha i co zaobserwowalam ... str asznie mnie wysypuje pryszczami tzn. na buzi tak jakby tradzik na dekolcie i plecach masakra juz niewiem jak sobie z tym radzic i strasznie mnie owlosilo .... na piersiach o nogach nie wspomne zwlaszcza uda cos okropnego ! Wychodza takie jakby krostki a pod nimi czarne wloski i boje sie ze juz tak zostanie jak myslisz Sailor czego to moze byc objawem ?? Wiem ze napewno hormony ale mi wlosy zawsze zanikaly na okres ciazy a buzia jak pupa niemowlecia wiec niewiem o co kaman ?? Jakis pomysl ??

A ile twoj krolewicz wazyl przy narodzinach i mierzyl ??
__________________
WEWNÊTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNÊTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te¿ bêdzie wiêcej


== ODZYSKAÆ W£OSISKA==



Edytowane przez Blackbejbe
Czas edycji: 2015-05-24 o 17:53
Blackbejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-24, 22:00   #3349
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 437
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ

Ja tu czekam
cena fajna, u mnie w mie¶cie ich nie ma jutro jadê na szoping dej do Katowic, tam podobno s±
U mnie sa w Hebe.


Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
a no w³a¶nie nie wiem co dok³adnie robi, ale okaza³o siê ca³kiem skuteczne w zatrzymaniu nie ma³ej masakry jaka mnie nêka³a od jakiego¶ czasu.


Now food ma taki oto zestawik http://www.swansonvitamins.com/now-f...5-lox-90-vcaps
Nie wiem jak to napisaæ w skrócie, zacznê od najwa¿niejszego. Oprócz osobniczej nadwra¿liwo¶ci na androgeny, jest co¶ wa¿niejszego moim zdaniem. Dok³adniej enzym 5LOX. ¿eby androgeny dzia³a³y w widoczny sposób na skórê (³ysienie, tr±dzik, ³ojotok), potrzebny jest zapalnik, w postaci w³a¶nie tego enzymu.
To cudo blokuje te¿ inne enzymy zwi±zane ze stanem zapalnym, miêdzy innymi COX-1 i 2 oraz o ile siê nie mylê pge-2
Okroi³am jak siê da³o, ale sens na pewno wy³apiesz.
No to warto sprobowaæ,
Dziêki za ³opatologiczne t³umaczenie, poczytam jeszcze
Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Ja Ciê kobieto podziwiam, mnie siê nie chce æwiczyæ. Jaka¶ rozlaz³a jestem ostatnio. Kupi³am sobie hantle, na brazylijskie po¶ladki to le¿± pod rega³em ...
Ale do ciê¿aru siê przyzwyczai³am, bo w chu¶cie czêsto chodzimy

Uca³uj przystojniaka
Czekaj, czekaj... tez Cie to czeka - ja sprawdzi³am w notesie z ciekawo¶ci - 10 mies- 9,680
Szacunkowo za 4 lata z kawalkiem? 24.
Jest wysoki i silny, na pewno nie pulchny, i niestety moje ukochane udka michlenowskie zniknê³y bezpowrotnie gdy tylko zaczal biegac

Blackbejbe - gratulujê
__________________
...najmniejsze pañstwo ¶wiata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf by³a kobiet±

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2015-05-24 o 22:04
konspiracja jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 06:25   #3350
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

By³am u lekarza,mówi, ¿e to nie jest wina insulinooporno¶ci, bo wyniki mam teraz idealne,wyrzut insuliny równie¿ nie jest du¿y , wiec to nie jest jedyny powód ³ysienia,szczególnie,ze u innych przy takich wynikach w³osy juz nie wylatywaly . £ysienie androgenowe mam na 100% stwierdzone,bo w³osów juz faktycznie coraz mniej sam lekarz powiedzia³, ¿e ost. Bêd±c u niego tych w³osów by³o wiêcej, przedzia³ek byk mniejszy i zakola . Ba,co¶ mnie podkusilo,¿eby zrobiæ zdj glowy po myciu .. nie my¶la³am, ¿e ejst a¿ tak ¼le. Przrswity s± spore,du¿o wiêksze ni¿ kiedy¶... a¿ mama z siostra powiedzia³y, ¿e faktycznie s± przrswity . Mam takiego dola,ze jedynie czego pragnê to zdechnac i niech mi kto¶ powie,ze rak jest straszny,a co z hormonami ?tak samo niszcza.
__________________
WALCZÊ O W£OSY
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-27, 10:58   #3351
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Przeszuka³am internet, informacji nie znalaz³am ¿adnych a prawid³owo¶æ jaka siê u mnie pojawia obserwujê ka¿dego roku. Otó¿ od jesieni do wiosny stan moich w³osów bardzo siê poprawia. Wprawdzie prze¶wity i tak s±, ale znacznie ³atwiejsze do ukrycia no i w³osy przy myciu nie lec± - jest ich dok³adnie kilka wypadaj±cych w czasie mycia. Wystarczy jednak, ¿e rozpoczyna siê wiosna, zaczyna ¶wieciæ s³oñce a ja bywam czê¶ciej na dworze no i jest masakra ;/ Zauwa¿am b³yskawiczne zwiêkszenie wypadania przy myciu (tylko przy myciu!). W³osy wtedy mogê wyci±gaæ gar¶ciami, oczywi¶cie myjê jak najdelikatniej i nie wyci±gam ale lec± niemi³osiernie. Tak jest do pó¼niej jesieni. Prze¶wity siê zwiêkszaj±. Szuka³am informacji czy s³oñce mo¿e mieæ a¿ tak destrukcyjny wp³yw na skórê g³owy, ale jedyne co pisz± to jak promienie UV niszcz± strukturê w³osa, a przecie¿ nie o to mi chodzi. Czy¿by taka zale¿no¶æ w ogóle nie istnia³a i nikt jej nie zauwa¿y³ je¶li do tej pory nigdzie nie ma wzmianki o tym? Moja skóra na s³oñcu przykryta jest warstw± nanogenu, nie jest wiêc "go³a", jednak nie zaobserwowa³am zale¿no¶ci je¶li chodzi o ten nanogen - jak jeszcze nie stosowa³am by³o tak samo. Wiosna, lato i s³oñce = wypad w³osów. Ostatnio bardzo cieszy³a mnie poprawa, nie wiem do koñca co na ni± wp³ynê³o ale zmniejszenie prze¶witów by³o mocno zauwa¿alne. Niestety od dwóch tygodni tracê to, co wyros³o I b±d¼ tu m±dry A mo¿e to jednak nie s³oñce - tylko wtedy jaka zale¿no¶æ je¶li ka¿dego roku jest tak samo?.... W±tek wklejê te¿ na kafeterii, mo¿e kto¶ ma podobnie.... ;/
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-27, 12:34   #3352
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
Przeszuka³am internet, informacji nie znalaz³am ¿adnych a prawid³owo¶æ jaka siê u mnie pojawia obserwujê ka¿dego roku. Otó¿ od jesieni do wiosny stan moich w³osów bardzo siê poprawia. Wprawdzie prze¶wity i tak s±, ale znacznie ³atwiejsze do ukrycia no i w³osy przy myciu nie lec± - jest ich dok³adnie kilka wypadaj±cych w czasie mycia. Wystarczy jednak, ¿e rozpoczyna siê wiosna, zaczyna ¶wieciæ s³oñce a ja bywam czê¶ciej na dworze no i jest masakra ;/ Zauwa¿am b³yskawiczne zwiêkszenie wypadania przy myciu (tylko przy myciu!). W³osy wtedy mogê wyci±gaæ gar¶ciami, oczywi¶cie myjê jak najdelikatniej i nie wyci±gam ale lec± niemi³osiernie. Tak jest do pó¼niej jesieni. Prze¶wity siê zwiêkszaj±. Szuka³am informacji czy s³oñce mo¿e mieæ a¿ tak destrukcyjny wp³yw na skórê g³owy, ale jedyne co pisz± to jak promienie UV niszcz± strukturê w³osa, a przecie¿ nie o to mi chodzi. Czy¿by taka zale¿no¶æ w ogóle nie istnia³a i nikt jej nie zauwa¿y³ je¶li do tej pory nigdzie nie ma wzmianki o tym? Moja skóra na s³oñcu przykryta jest warstw± nanogenu, nie jest wiêc "go³a", jednak nie zaobserwowa³am zale¿no¶ci je¶li chodzi o ten nanogen - jak jeszcze nie stosowa³am by³o tak samo. Wiosna, lato i s³oñce = wypad w³osów. Ostatnio bardzo cieszy³a mnie poprawa, nie wiem do koñca co na ni± wp³ynê³o ale zmniejszenie prze¶witów by³o mocno zauwa¿alne. Niestety od dwóch tygodni tracê to, co wyros³o I b±d¼ tu m±dry A mo¿e to jednak nie s³oñce - tylko wtedy jaka zale¿no¶æ je¶li ka¿dego roku jest tak samo?.... W±tek wklejê te¿ na kafeterii, mo¿e kto¶ ma podobnie.... ;/

Gaya
, witaj ! Dawno Ciê nie by³o.
S³oñce mo¿e byæ masakr±, ale tylko jak z nim "przedobrzysz". Przez to, ¿e mamy ma³o w³osów na g³owie (przynajmniej ja), skóra jest wyeksponowana na dzia³anie s³oñca, bardzo ³atwo o podra¿nienie czy poparzenie. Ale powiem Ci, ¿e nie s³ysza³am o takiej prawid³owo¶ci (bo u Ciebie to siê powtarza cyklicznie).
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-27, 14:12   #3353
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 5 296
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gaya, a nie obserwujesz na pewno zadnej innej reakcji na slonce? Czy probowalas np. konsekwentnie chodzic w kapeluszu przez miesiac-dwa?
A moze to reakcja na pot? Sama nie wiem.
__________________
...
enn_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-27, 19:29   #3354
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gaya--> witaj kochana, witam w gronie dziwolongów w³osowych, bo ja sama nie wiem, co mam robiæ z moim fantem i o co w nim chodzi.

Fakt, pot mo¿e pogarszac sprawê + jaki¶ ³ój. Problem pewnie jest po stronie skóry g³owy. Kapeluszy próbowa³a¶?
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-28, 01:25   #3355
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Poka¿ wiadomo¶æ
Sailor - no to ladnie cie doi maly pasozyt Ale niech je i niech na zdrowie mu to wyjdzie bo i tak pewnie czesc spali jak zacznie pelzac krasnoludek

Powiem ci ze najgorzej w porownaniu do dwoch ostatnich ciazy .... mdli mnie i czysci z rana teraz to nawet juz spoko bo jestem przy 12 tyg ale poczatek byl masakra ! Aha i co zaobserwowalam ... str asznie mnie wysypuje pryszczami tzn. na buzi tak jakby tradzik na dekolcie i plecach masakra juz niewiem jak sobie z tym radzic i strasznie mnie owlosilo .... na piersiach o nogach nie wspomne zwlaszcza uda cos okropnego ! Wychodza takie jakby krostki a pod nimi czarne wloski i boje sie ze juz tak zostanie jak myslisz Sailor czego to moze byc objawem ?? Wiem ze napewno hormony ale mi wlosy zawsze zanikaly na okres ciazy a buzia jak pupa niemowlecia wiec niewiem o co kaman ?? Jakis pomysl ??

A ile twoj krolewicz wazyl przy narodzinach i mierzyl ??

W sumie to ju¿ pe³za, wczoraj dotar³ do przedpokoju i wyliza³ ko³a od wózka listwy przypod³ogowe rozmontowa³, zmusi³ mnie do konkretnych porz±dków, gdy wczo³ga³ siê pod ³ó¿ko - ca³a buzia w kotach z kurzu, a na koniec jeszcze siê obliza³ masakra. Kiedy¶ my¶la³am, ¿e meble na wysokich nogach to super pomys³, bo ³atwo siê tam dostaæ - zmieni³am zdanie ...

Kurczê Bejbe ;/ a nie jeste¶ na ¿adnych lekach podtrzymuj±cych? mo¿e jak siê 2 trymestr rozkrêci to minie, albo chocia¿ z³agodnieje. Nie wiem dlaczego akurat tak siê dzieje, lekarze te¿ jako¶ pokrêtnie mi to zawsze t³umaczyli, jak dopytywa³am. Za md³o¶ci na pewno odpowiada progesteron, gdy ³o¿ysko przejmie produkcjê, zazwyczaj siê uspokaja, chocia¿ moja kole¿anka ca³± ci±¿ê mia³a sielankê porann± nad kiblem. Natomiast tr±dzik i hirsutyzm ... us³ysza³am raz, ¿e w ci±¿y zwiêksza siê wra¿liwo¶æ na androgeny, ale to takie do¶æ ogólne stwierdzenie.
Co by tutaj z tym zrobiæ, ¿eby jako¶ ul¿yæ ...
ma¶æ cynkowa, spirulina, olejek arganowy, maseczka z kurkumy (brudzi i zabarwia trochê skórê, ale jest skuteczna) maseczka z miodu, jogurtu, cytryny, trochê olejku z drzewa herbacianego (na pewno pichtowy odpada) maseczka z cebuli, gluta z siemienia - próbowa³a¶ co¶ z tego?
szkoda ¿e wiesio³ka nie mo¿na, bo pewnie by³by pomocny. Mo¿e zielone koktajle? wyg³adzaj± trochê skórê. Bardzo smaczny jest ze ¶wie¿ym szpinakiem, do tego banan, avocado, pomarañcza, kiwi. Zielsko mo¿na wymieniaæ z sa³atami, roszponk± itd ...
To na pewno nie sprawi, ¿e wszystko zniknie, ale bêdzie mniej bolesne i mniejsze.
A w³osy przy tym Ci siê trzymaj±?

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka¿ wiadomo¶æ
Czekaj, czekaj... tez Cie to czeka - ja sprawdzi³am w notesie z ciekawo¶ci - 10 mies- 9,680
Szacunkowo za 4 lata z kawalkiem? 24.
Jest wysoki i silny, na pewno nie pulchny, i niestety moje ukochane udka michlenowskie zniknê³y bezpowrotnie gdy tylko zaczal biegac
24? to po³owa mnie przeca
udka s± super, a ile skarbów mo¿na znale¼æ w fa³dkach, po kilku godzinach zabawy haha

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Poka¿ wiadomo¶æ
By³am u lekarza,mówi, ¿e to nie jest wina insulinooporno¶ci, bo wyniki mam teraz idealne,wyrzut insuliny równie¿ nie jest du¿y , wiec to nie jest jedyny powód ³ysienia,szczególnie,ze u innych przy takich wynikach w³osy juz nie wylatywaly . £ysienie androgenowe mam na 100% stwierdzone,bo w³osów juz faktycznie coraz mniej sam lekarz powiedzia³, ¿e ost. Bêd±c u niego tych w³osów by³o wiêcej, przedzia³ek byk mniejszy i zakola . Ba,co¶ mnie podkusilo,¿eby zrobiæ zdj glowy po myciu .. nie my¶la³am, ¿e ejst a¿ tak ¼le. Przrswity s± spore,du¿o wiêksze ni¿ kiedy¶... a¿ mama z siostra powiedzia³y, ¿e faktycznie s± przrswity . Mam takiego dola,ze jedynie czego pragnê to zdechnac i niech mi kto¶ powie,ze rak jest straszny,a co z hormonami ?tak samo niszcza.
Krzywe robi³a¶? z obci±¿eniem glukoz±, czy po ¶niadaniu? ja siê zebraæ nie mogê jako¶, nie chce mi siê siedzieæ w laboratorium tyle czasu.
Skoro wyniki s± idealne, odstawi³ Ci leki?


Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Fakt, pot mo¿e pogarszac sprawê + jaki¶ ³ój. Problem pewnie jest po stronie skóry g³owy. Kapeluszy próbowa³a¶?
no w³a¶nie, ale je¶li to jest pot/³ój to pod kapeluszem nie bêdzie gorzej?
jakby rozpatrywaæ to tylko sezonowo, to mo¿e byæ alergia? ³upie¿ pstry?
Gaya, a masz jaki¶ dyskomfort skóry w tym czasie? co¶ swêdzi, piecze, jakie¶ plamy?


Cytat:
Bardzo czêsto, z czego nawet nie zdaj± sobie sprawy wszyscy lekarze, zapominaj±c o tym, w³osy wypadaj± z powodu alergii - niestety uczulenia nie zawsze musz± dawaæ jakie¶ typowe objawy skórne - mo¿e to byæ wypadnie w³osów, jako jeden podstawowy objaw.
http://www.planeta-kobiet.eu/uroda/wypadaniewlosow.php

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2015-05-28 o 01:34
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-28, 07:23   #3356
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ

Gaya
, witaj ! Dawno Ciê nie by³o.
S³oñce mo¿e byæ masakr±, ale tylko jak z nim "przedobrzysz". Przez to, ¿e mamy ma³o w³osów na g³owie (przynajmniej ja), skóra jest wyeksponowana na dzia³anie s³oñca, bardzo ³atwo o podra¿nienie czy poparzenie. Ale powiem Ci, ¿e nie s³ysza³am o takiej prawid³owo¶ci (bo u Ciebie to siê powtarza cyklicznie).
Dziêkujê kochane za tak liczny odzew Staram siê od czasu do czasu wpadaæ i poczytujê zaleg³e posty. Co do kapelusza czy jakiegokolwiek innego nakrycia g³owy - w silnym s³oñcu u¿ywam, jednak mam taki ma³y dylemat: otó¿ jak mam co¶ na g³owie w upa³ to mam wra¿enie, ¿e pocê siê dwa razy mocniej i intuicyjnie wyczuwam, ¿e to mojej skórze nie s³u¿y jeszcze bardziej ni¿ s³oñce. Ogólnie unikam przebywania w silnym s³oñcu, uciekam zwykle w cieñ (bo to i prze¶wity mnie widaæ ). Nie wiem co jest mniejszym z³em - promienie s³oñca czy pot pod kapeluszem ;/ Co roku jest to samo a niestety m±drych lekarzy na to nie ma.

Sailor - nic nie swêdzi, nic nie piecze. ¯adnych odczuæ poza ciep³em i typowym odczuciem jak na ca³ej skórze po przebywaniu na s³oñcu.

Edytowane przez Gaya_oo
Czas edycji: 2015-05-28 o 07:25
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-28, 07:41   #3357
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê kochane za tak liczny odzew Staram siê od czasu do czasu wpadaæ i poczytujê zaleg³e posty. Co do kapelusza czy jakiegokolwiek innego nakrycia g³owy - w silnym s³oñcu u¿ywam, jednak mam taki ma³y dylemat: otó¿ jak mam co¶ na g³owie w upa³ to mam wra¿enie, ¿e pocê siê dwa razy mocniej i intuicyjnie wyczuwam, ¿e to mojej skórze nie s³u¿y jeszcze bardziej ni¿ s³oñce. Ogólnie unikam przebywania w silnym s³oñcu, uciekam zwykle w cieñ (bo to i prze¶wity mnie widaæ ). Nie wiem co jest mniejszym z³em - promienie s³oñca czy pot pod kapeluszem ;/ Co roku jest to samo a niestety m±drych lekarzy na to nie ma.

Sailor - nic nie swêdzi, nic nie piecze. ¯adnych odczuæ poza ciep³em i typowym odczuciem jak na ca³ej skórze po przebywaniu na s³oñcu.

Gaya
, a mo¿e jakie¶ wcierki na ten newralgiczny okres? Nie pamiêtam jak reagujesz na wcierki
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-28, 12:19   #3358
lulagula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gaya ja mam to samo dok³adnie zawsze w po³owie maja to siê zaczyna tak juz 5 lat. Kiedy¶ mysla³am ¿e to od s³oñca ale zaczynam to wykluczaæ bo go unikam jak ognia ja juz prawie wcale nie wychodzê na dwór gdy swieci. Jeszcze w kwietniu nie wypada³y a czê¶ciej ¶wieci³o. Teraz dok³adnie od 2 tygodni mam to co ty tylko u mnie dochodzi jeszcze taki dyskomfort skóry g³owy, pieczenie , ból i inne objawy. Mam równiez swêdzie w tym czasie za uszami i takie zaczerwienienie w tym miejscu, skóra tam jest taka gor±ca. To wszystko idzie w parze ze zwiekszonym wypadanie. W tym roku juz myslê ¿e to mo¿e jakas alergia na co¶ co zaczyna sie wraz z kwitnieniem. Bo nie wiem jak to t³umaczyæ. W kwietniu by³o cieplej a tego nie mam nigdy. To sie rozkreca pod koniec maja. Mo¿e warto zrobiæ jakie¶ testy na alergiê? Nie wiem co o tym my¶leæ. Mo¿e razem co¶ wymy¶limy?
lulagula jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-28, 12:46   #3359
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor - na zadnych lekach podtrzymujacych nie jestem bo z ciaza nie mialam nigdy zadnych problemow oprocz przechodzacej cholestazy ciazowej w 1 i 2 -ej ...masakara nie zycze nikomu !!!! Tak wlasnie myslalam ze to moze byc zwiekszona nadwrazliwosc na androgeny tylko dziwi mnie to ze pierwszy raz cos takiego mam a to juz moja 3-cia ciaza i w zadnej tak nie mialam bo zawsze co bylo to znikalo wlasnie podczas ciazy no i wlosy tez znikaly a teraz wszystko powylazilo cholerstwo

Jak sie golilam wczesniej 1-2 razy na tydzien to teraz wlosy mi juz odrastaja po jednym dniu no jak chlopu

eeee to teraz to nic co przechodzisz z malym poczekaj jak zacznie biegac ... o rany boskie to dopiero ci nogi z tylka wyleca

Sprobuje ta maseczke z jogurty i cytryny nie probowalam a to jedyne co mam pod reka no chyba ze moge aloes ?? Mam w lodowce nowy aloes w zelu 100% naturalny wiec moze ??A wlosy napewno leca mniej trzymaja sie lepiej ale jednak wypadaja ale nie ma tragedii


Gaya - ja mam masakre wlasnie gdy wychodzi slonce , przygrzeje mi tylko czerep i po wlosach ..leca niesamowicie ale zwalam to na wlasnie przegrzanie skory bo innego pomyslu nie mam i zauwazylam ze mi sie lupiez zwieksza podczas przegrzania wiec moze to byc powodem ale mi na to pomaga szampon z aloesem Lagodzi skore i koi
__________________
WEWNÊTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNÊTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te¿ bêdzie wiêcej


== ODZYSKAÆ W£OSISKA==


Blackbejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-05-28, 13:05   #3360
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gaya --> mo¿e faktycznie uczulenie, who knows, jak nie kapelusz/czapka to mo¿e parasolka? a mo¿e jakie¶ mikroby, kótre lubi± s³oñce?
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.