Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-14, 14:52   #2251
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo ktoś jeszcze?
Vitapil, pomógł mi kiedyś wzmocnić włosy
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 11:33   #2252
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dalej tkwię w martwym punkcie ale chyba skuszę się na Vitapil. Obadam dokładnie składy i zaczniemy kurację dziękuję wam
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 11:40   #2253
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

a stosowała któraś Revalid ?? u mnie włosy lecą ostatnio strasznie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 11:42   #2254
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
a stosowała któraś Revalid ?? u mnie włosy lecą ostatnio strasznie
ja stosowałam i mogę polecić z ręka na sercu
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:38   #2255
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ja stosowałam i mogę polecić z ręka na sercu
ja również stosowałam i polecam
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 13:46   #2256
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

bardzo i to bardzo dziękuję w takim razie muszę rozpocząć kurację , bo niedługo będę łysa jak mój Tż hehe
Wam też wypadały włosy ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 13:49   #2257
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
bardzo i to bardzo dziękuję w takim razie muszę rozpocząć kurację , bo niedługo będę łysa jak mój Tż hehe
Wam też wypadały włosy ?
no tak - gdyby nie wypadały to bym nie brała
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 15:26   #2258
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
bardzo i to bardzo dziękuję w takim razie muszę rozpocząć kurację , bo niedługo będę łysa jak mój Tż hehe
Wam też wypadały włosy ?
jeżeli wypadanie jest spowodowane nie doborem witamin, Revalid na pewno będzie skuteczny tak było w moim przypadku.
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 17:43   #2259
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

U mnie swego czasu włosy wypadały pod wpływem stresu, ale od tamtej pory staram się maksymalnie o nie dbać (głównie ziołami) bo nigdy nie zapomnę jak dosłownie mogłam garściami wyciągać je sobie ze skóry.
Co prawda do tej pory stricte "włosowych" suplementów (jak Belissa, Vitapil itp.) nigdy nie brałam, ale na jesień zacznę L'Bioticę bo leży w szufladzie Nabyłam pod wpływem tego wątku (i promocji w aptece).
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 21:46   #2260
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Drogie wizażki, mam pytanie odnośnie stosowania naraz trzech produktów a mianowicie Salfazin + Humavit drożdże/skrzyp/pokrzywa oraz Linea (suplement na odchudzanie, jej skład: L-karnityna 100 mg, wyciąg z zielonej herbaty 50 mg, wyciąg z białej fasoli 100 mg, ocet jabłkowy 40 mg, chrom 30 mcg). Wiadomo, że Linea nie na włosy tylko na co innego, ale czy te suplementy nie będą się "gryźć" miedzy sobą ?
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 11:38   #2261
adleajda
Raczkowanie
 
Avatar adleajda
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

kakcia ja niestety sie nie znam za bardzo ale chyba lonea nie powinna przeszkadzac :p ale ja niewiem
ja wcinam falvit na moje wloski dziala wspaniale! sa mocne i nie wypadaja prawie wcale na dzien moze z 10 wloskow zgubie
__________________
* zapuszczam włosy
bylo: 25 cm
jest: 50 cm
bedzie: 75 cm

* dbam o cere i pazurki

* jestem na diecie


adleajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-16, 20:08   #2262
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Niestety dziś będąc w Super Pharmie nie "zastałam" Salfazinu ani Humawitu z drożdżami, skrzypem i pokrzywą dlatego musiałam sie zadowolić Belissą. Niegdyś ją brałam, głownie ze względu na moje kruche, rozdwajające się paznokcie. Dzisiaj kupiłam ją, ponoć jakiś lepszy skład ma. Pożyjemy zobaczymy. Na paznokcie mi pomogła, na włosy zobaczymy :0 Wcześniej po prostu nie patrzyłam się na to

Edytowane przez Kakcia
Czas edycji: 2011-08-16 o 20:10
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 22:12   #2263
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A czy któraś z Was ma jakiekolwiek doświadczenia z preparatami SOLGAR?

Np. tym:
http://solgar.pl/products/52.html

Skład to:

Jedna tabletka zawiera: Składniki aktywne:
MSM (metylosulfonylometan)500 mg


Krzem [krzemionka, proszek z czerwonych alg (L.cordlioides]75 mg


Witamina C (kwas l-askorbionwy)60 mg


L-lizyna (L-lizyna HCl)25 mg


L-Prolina25 mg


Cynk (cytrynian cynku)7.5 mg


Miedź (glicynian miedzi)1 mg
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 07:09   #2264
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was ma jakiekolwiek doświadczenia z preparatami SOLGAR?

Np. tym:
http://solgar.pl/products/52.html

Skład to:

Jedna tabletka zawiera: Składniki aktywne:
MSM (metylosulfonylometan)500 mg


Krzem [krzemionka, proszek z czerwonych alg (L.cordlioides]75 mg


Witamina C (kwas l-askorbionwy)60 mg


L-lizyna (L-lizyna HCl)25 mg


L-Prolina25 mg


Cynk (cytrynian cynku)7.5 mg


Miedź (glicynian miedzi)1 mg
pierwsze widzę, aloe wygląda interesjąco, nie wiesz może ile kosztuje?
też się rozglądam za jakiś suplementem i nie wiem na co się zdecydować
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:23   #2265
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
pierwsze widzę, aloe wygląda interesjąco, nie wiesz może ile kosztuje?
też się rozglądam za jakiś suplementem i nie wiem na co się zdecydować
Niestety dość drogi - ponad 60 zł za 60 tabl. Ale przy okazji MSM zadziałałby na moje stawy
Hmmm ja tez szukam czegoś na zimę, po tej "jesiennej" L'Biotice.
Może skuszę się na ten Solgar, ale gdzieś jeszcze widziałam MSM....
Poszukam.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:41   #2266
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Niestety dość drogi - ponad 60 zł za 60 tabl. Ale przy okazji MSM zadziałałby na moje stawy
Hmmm ja tez szukam czegoś na zimę, po tej "jesiennej" L'Biotice.
Może skuszę się na ten Solgar, ale gdzieś jeszcze widziałam MSM....
Poszukam.
oj, drogi, skubany chyba żeby podzielić go na dwa miesiące, bo niby można a ten MSM z jodły jakoś tak do mnie przekonująco przemówił
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:56   #2267
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Odnośnie MSM to nalazłam w necie takie oto pismo, które poniżej kopiuję:

Państwowa Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dębicy
39-200 Dębica, ul. Parkowa 2 tel.(014)6809373
Znak sprawy :PSŻ.455-9-1664-27/08
Dębica, dnia 6.11.2008r.


DECYZJA

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dębicy, działając na podstawie :
• art. 104 Ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. kodeks postępowania administracyjnego (t.j. Dz.U.Nr 98 z 2000r. poz. 1071 z późn. zm.),
• art. 54 ust. 1 i 2 pkt b, h, ust. 3 rozporządzenia (WE) nr 882/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004r. w sprawie kontroli urzędowych przeprowadzanych w celu sprawdzenia zgodności z prawem paszowym i żywnościowym oraz regułami dotyczącymi zdrowia zwierząt i dobrostanu zwierząt (Dz. Urz. UE - Polskie wydanie specjalne, rozdział 3, tom 45, str. 200 ze zm.),
• art. 14 ust.l, ust. 2 pkt a, ust. 3, 4, 8 rozporządzenia (WE) nr 178/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 28 stycznia 2002 r. ustanawiające ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego, powołujące Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz ustanawiające procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności ( Dz.Urz. UE Nr L 31 z dnia 01.02.2002r.)
• art. 3 ust. 3 pkt 44, art. 6 ust. 1 i 2, art. 8, art. 32 art. 75 ust.l pkt. 1, art. 77 Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. nr 171, poz. 1225), po rozpatrzeniu sprawy: wyniki kontroli sanitarnej przeprowadzonej w dniach 29.10.2008 i 5.11.2008 w firmie Olimp Laboratories sp. z o.o. w Nagawczynie 109C (protokół kontroli sanitarnej nr 777/HŻ/08 z dnia
29.10.2008r.)

o r z e k a

Zakaz wprowadzania do obrotu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej suplementów diety zawierających w składzie substancję o nazwie metylosulfonylometan (MSM).
• Uiszczenie opłaty za czynności kontrolne Państwowej Inspekcji Sanitarnej w kwocie: 100 zł (słownie: sto złotych)

Decyzje należy wykonać w terminach:

pkt 1 - natychmiastowym. Na podstawie art.77 Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. Nr 171 poz. 1225) przedmiotowej decyzji w zakresie punktu 1 nadaje się rygor natychmiastowej wykonalności,
• pkt 2-21 dni od daty doręczenia

Za należyte i terminowe wykonanie obowiązków zawartych w decyzji odpowiedzialnym jest: solidarnie Zarząd Olimp Laboratories sp.z o.o., Nagawczyna 109C, 39-200 Dębica

U Z A S A D N I E N I E

Podczas wspomnianej na wstępie kontroli stwierdzono, że w 2008 roku zostały wprowadzane do obrotu suplementy diety zawierające w składzie metylosulfonylometan tj. Arthroblock i MSM Forte, wyprodukowane w zakładzie Olimp Laboratories sp. z o.o. Nagawczyna 109C.
Firma dopełniła obowiązku powiadomienia Głównego Inspektora Sanitarnego o zamiarze wprowadzenia po raz pierwszy do obrotu w Polsce w/w suplementów diety w roku 2005. W roku 2008 pojawiły się nowe informacje naukowe pozwalające na bardziej wszechstronną ocenę ryzyka stosowania metylosulfonylometanu w suplementach diety. Zgodnie z opinią Narodowego Instytutu Leków w Warszawie z dnia 7.01.2008r. metylosulfonylometan jest substancją o nieustalonym bezpieczeństwie stosowania i działaniu, a mianowicie:

• pochodna metylosulfonulometanu (DMSO) była podejrzewana o działanie kancerogenne, lecz nie zostało ono udowodnione. Niemniej jednak jest to związek o silnym działaniu drażniącym na górne drogi oddechowe i praca z nim wymaga specjalnych zabezpieczeń. DMSO oddziałuje z DNA i hamuje proliferację komórek in vitro. W 1978r. FDA dopuściła DMSO jako lek na receptę, ale tylko w jednym wskazaniu: śródmiąższowe zapalenie pęcherza.
• W 2006r. odbyło się w Głównym Inspektoracie Farmaceutycznym posiedzenie prowadzone przez prof. Rolfa Bassa - Stałego Przedstawiciela Współpracy Bliźniaczej, poświęcone produktom z pogranicza. Na tym posiedzeniu podano informację, że produkty zawierające MSM są wycofywane z obrotu w Niemczech z uwagi na nieudowodnione bezpieczeństwo stosowania i brak dowodów działania terapeutycznego.
• Obecność MSM (DMSO2, C2 HO SO2, dimetylosulfon, metylosulfonylometan ) stwierdza się w niektórych produktach spożywczych, najwięcej w mleku krowim, na poziomie ok. 3 ppm (0,3 mg w lOOg produktu)
• Nie określono dziennego zapotrzebowania dla siarki, której źródłem ma być MSM i nie stwierdza się niedoborów tego pierwiastka. Dostępne wytyczne żywieniowe nie zalecają uzupełniania diety związkami siarki (Raport WHO/FAO 2004 r.. Raport Ekspertów UE z 2004 r.).
MSM przechodzi przez barierę krew - mózg (BBB) i nagromadza się w tkance mózgowej w znacznych ilościach (do 3 mmol). Nie są znane konsekwencje przewlekłej obecności MSM w mózgu.
• MSM utrzymuje się we krwi 5 razy dłużej niż DMSO.
• MSM silniej niż DMSO hamuje proliferację komórek m vitro i efekt ten jest trudno odwracalny.
Nie prowadzono badań toksyczności przewlekłej dla MSM.
• Nie określono LD50 dla MSM.
• W dostępnym piśmiennictwie MSM jest opisywany w aspekcie stanów patologicznych: zapalenia stawów, zapalenia pęcherza czy nowotworów, a nie w aspekcie żywieniowym.
• W październiku 2000 r. FDA wydało oświadczenie, z uwagi na wprowadzenie do obrotu licznych produktów zawierających MSM, że nie ma dowodów na bezpieczeństwo stosowania tego związku jak również nie ma wystarczających dowodów skuteczności jego działania leczniczego.

Podsumowując, opinia Narodowego Instytutu Leków zawiera informację, iż MSM spełnia wymagania produktu leczniczego, lecz jego skuteczność terapeutyczna powinna zostać udowodniona istotnymi badaniami klinicznymi. Na podstawie dostępnych danych literaturowych należy stwierdzić, że MSM nie spełnia wymagań stawianych suplementowi diety, ponieważ brak merytorycznego uzasadnienia dla uzupełniania codziennej diety tym związkiem, brak jest danych o bezpieczeństwie stosowania a doniesienia o nagromadzeniu MSM w tkance mózgowej są nad wyraz niepokojące.

Przytoczone powyżej fakty świadczą, że spożywanie suplementów diety zawierających w składzie metylosulfonylometan może stwarzać zagrożenie dla zdrowia osób stosujących je.
Wobec powyższego, po rozważeniu stopnia niebezpieczeństwa zaistnienia negatywnych skutków dla zdrowia konsumentów oraz stopnia ich dotkliwości, niniejszej decyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności.
Ponadto, ponieważ podmioty działające na rynku spożywczym podlegające urzędowym kontrolom organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej są obowiązane do pokrywania opłat uwzględniających koszty związane z czynnościami wykonywanymi w ramach urzędowej kontroli żywności jeżeli w wyniku tych czynności zostaną stwierdzone przez kontrolujących niezgodności z przepisami prawa żywnościowego, ustalono opłatę w wysokości 100 zł. (słownie: sto złotych).

P O U C Z E N I E

W razie niewykonania decyzji w ustalonym terminie zostanie wszczęte postępowanie egzekucyjne w celu przymuszenia do wykonania obowiązków.
Od niniejszej decyzji służy stronie prawo wniesienia odwołania do Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Rzeszowie, ul. Wierzbowa 16 za pośrednictwem tutejszego Inspektora Sanitarnego, ul. Parkowa 2 w terminie 14 dni od daty jej doręczenia.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dębicy
lek. Med. Roman Stępień
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:57   #2268
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Niestety dość drogi - ponad 60 zł za 60 tabl. Ale przy okazji MSM zadziałałby na moje stawy
Hmmm ja tez szukam czegoś na zimę, po tej "jesiennej" L'Biotice.
Może skuszę się na ten Solgar, ale gdzieś jeszcze widziałam MSM....
Poszukam.
Na stawy zdecydowanie polecam Sufrin, bioprzyswajalna siarka Miałam problemy z bólami kręgosłupa, stawów, odkąd biorę sufrin jak ręką odjął Działa też na skórę i włosy. O paznokciach nie wspomnę, mam takie twarde jak nigdy Wogóle mi się nie łamią a kiedyś miałam z tym duży problem niestety.
W czasie brania Sufrinu trzeba się jednak liczyć z tym, że przez pierwsze kilka dni może odbijać się siarką, ale to przechodzi może też pogonić do wc :p to też przechodzi (miałam tak tylko dwa razy). No i nie każdy lubi zapach siarki jak sika hehe ja przynajmniej wiem wtedy, że nie zapomniałam wziąć tabletki, a swoją drogą wogóle mi nie przeszkadza ten zapach naprawdę polecam poczytać o tym http://www.sufrin.pl/index.php

Oprócz siarki zawiera olej piniowy i lniany
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka

Edytowane przez Kicia131
Czas edycji: 2011-08-17 o 14:00
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:00   #2269
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Oczywiście firma odwołała się od decyzji, którą uchylono Ma świetnych prawników, którzy dopatrzyli się nieprawidłowej podstawy prawnej.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 15:47   #2270
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

o qrczę muszę poszukać jakichś chemicznych info o MSM
a taki był fajny, z jodły
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 15:44   #2271
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Zaczełam dziś zażywać tabletki z L'biotici i moje pierwsze spostrzeżenie jest takie, iż pachną one jak psia sucha karma
Hmmm....
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 15:55   #2272
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja od pon zaczynam kurację Vitapilem z biotyną
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 16:13   #2273
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
ja od pon zaczynam kurację Vitapilem z biotyną
I do kiedy go będziesz brała?
Ja L'biotici mam 90 tabletek akurat na trzymiesięczną kurację. I poszukam czegoś lepszego na zimę.
Oprócz tego zrobiłam spory zapas na DoZie drożdży z których już nie zrezygnuję bo łykam je już od kilku miesięcy.
I jeszcze tran.
Uff to wszystko bo to dziwne by w moim wieku jeść tyle tabsów
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 17:30   #2274
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
I do kiedy go będziesz brała?
Ja L'biotici mam 90 tabletek akurat na trzymiesięczną kurację. I poszukam czegoś lepszego na zimę.
Oprócz tego zrobiłam spory zapas na DoZie drożdży z których już nie zrezygnuję bo łykam je już od kilku miesięcy.
I jeszcze tran.
Uff to wszystko bo to dziwne by w moim wieku jeść tyle tabsów
mam opakowanie 60 talb, czyli 2 miesiące, ale zakupię jeszcze 30 tabletek chyba by kuracja trwała 3 miesiące
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 07:25   #2275
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny spotkałyście się z takim zdarzeniem aby po powrocie z nad naszego Polskiego morza wypadało coraz to wiecej włosów??? Klientki które przychodza do nad do salonu narzekały na to ale ja w to nie mogłam uwierzyć dopóki sama nie pojechałam... Myłam włosy co jakieś 2 dni a wlosów dookoła było pełno... gdzie jednak używam dobrych szamponów i masek oraz kremów i olejków. Jakie moze byc na to wytłumaczenie?
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 08:55   #2276
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

moze inna woda nad morzem?


ja biore tego merza a nie widac baby hair ;(
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 14:08   #2277
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny, używałyście REVIAL RETARD?
nigdzie wujek google nie znajduje mi ANI JEDNEJ OPINII, nie mogę nic znaleźć, używałyście?

REVIAL RETARD 30 kapsułek


Skład:metionina
L-cysteina
witamina B5 (kwas pantotenowy)
witamina E (tokoferol)
tlenek cynku
witamina B6 (pirydoksyna)
glukonian miedzi
kwas foliowy
selen
witamina H (biotyna)


Co sądzicie? Przyspieszy porost włosów? Powinien przynajmniej?
Chcę kupić bo w Ziko Aptece jest promocja, z 37zł na 16.50zł
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 14:14   #2278
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Napisz w jakich dawkach są te witaminy i minerały w 1 tabletce.
A tak na marginesie: za ten skład 37 zł to zdzierstwo, 16,50 to normalna cena.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
Dziewczyny spotkałyście się z takim zdarzeniem aby po powrocie z nad naszego Polskiego morza wypadało coraz to wiecej włosów??? Klientki które przychodza do nad do salonu narzekały na to ale ja w to nie mogłam uwierzyć dopóki sama nie pojechałam... Myłam włosy co jakieś 2 dni a wlosów dookoła było pełno... gdzie jednak używam dobrych szamponów i masek oraz kremów i olejków. Jakie moze byc na to wytłumaczenie?

Wytłumaczenie pewnie jest proste: spędza się wtedy więcej czasu na powietrzu (i słońcu).
Ja też byłam nad morzem, ba nawet płynełam statkiem ale nie odbiło się to jakoś szczególnie na włosach.

Edytowane przez KONICZYNKA 47
Czas edycji: 2011-08-20 o 14:18
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 11:35   #2279
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

REVIAL RETARD 30 kapsułek


Skład:
metionina - 250,0 mg
L-cysteina - 50 mg
witamina B5 (kwas pantotenowy) - 9,0 mg
witamina E (tokoferol) - 7,8 mg
tlenek cynku - 7,5 mg
witamina B6 (pirydoksyna) - 2,1 mg
glukonian miedzi - 1,0 mg
kwas foliowy - 300,0 mcg
selen - 55,0 mcg
witamina H (biotyna) - 50, mcg


To skład 1 kapsułki




KONICZYNKA 47 można gdzieś poczytać o Twojej kuracji włosków? i zobaczyć zdjęcia?

__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2011-08-21 o 11:36
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 13:13   #2280
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
REVIAL RETARD 30 kapsułek


Skład:
metionina - 250,0 mg
L-cysteina - 50 mg
witamina B5 (kwas pantotenowy) - 9,0 mg
witamina E (tokoferol) - 7,8 mg
tlenek cynku - 7,5 mg
witamina B6 (pirydoksyna) - 2,1 mg
glukonian miedzi - 1,0 mg
kwas foliowy - 300,0 mcg
selen - 55,0 mcg
witamina H (biotyna) - 50, mcg


To skład 1 kapsułki




KONICZYNKA 47 można gdzieś poczytać o Twojej kuracji włosków? i zobaczyć zdjęcia?

Co prawda skład trochę ubogi, ale dawki poszczególnych witamin przyzwoite - za wyjątkiem biotyny. Spróbuj, w sumie nic nie ryzykujesz - wzmocnisz włosy na pewno, ale wątpię czy przyspieszyłyby ich porost. Nie mają krzemu, ani wit B1 żeby chociaż pić skrzyp.
A co do mojej kuracji to opiszę ją w wątku "kuracyjnym" jak będę już na półmetku zapuszczania, czyli osiągnę długość 85 cm. Na razie piszę w poszczególnych wątkach tematycznych
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.