rozczarowana narzeczona.doradzcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-16, 13:10   #1
amaranth1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5

rozczarowana narzeczona.doradzcie


jestem z facetem juz rok...ja po 20 on po 30..on jest po rozwodzie..a ja wolna.

po roku oswiadczyl mi sie.przyjelam mimo ze roznie bywalo...

tydzien temu widzielismy sie z jego dwoma kolegami...z jednym z nich sie poklocil i nie o mnie..Jego kumpel powiedzial do niego ze Ty to masz szczescie w milosci...na co moj facet ze wcale nie...pozniej kiedy juz on poszli wypomnialam mu to a on mi na to ze rok temu zle go potraktowalam ,jak moglam
(dluga historia ale po krotce-bylismy z jego znajomymi nad jeziorem.A ja na drugi dzien pojechalam sobie bo nie chcialam tam siedziec i pic non stop.przyjeachal po mnie kumpel i wrocilam do domu:/ )

wiem zle ..przeprosilam go za to...tymczasem teraz po roku on do tego wraca i wyrzuca mnie) na drugi dzien wychodzac powiedzialam zeby zastanowil sie nad swoim zachowaniem..a on do mnie z krzykiem ze sobie zasluzylam tym co zrobilam rok temu..i zebym zabierala swoje rzeczy co mnie najbardziej zabolalo..: (

nie odzywal sie do mnie tydzien.ja zrobilam pierwszy krok.napisalam ze ludzilam sie ze choc troche obchodza go moje uczcucia i ze mu bardziej na mnie zalezy.na co on odpowiedzial ze moze lepiej jakbym sobie znalazla kogos komu bedzie bardziej zalezalo i zebym sie zastanowila bo takie cos moze sie czesciej powtarzac.
napisal tez ze jak mi bedzie smutno to moge do niego przyjechac..o co tu chodzi...bylo wszystko ok az nagle takie cos..i zawsze taka dluzsza przerwa:/ doradzcie mi wiem ze to facet po przejsciach ale naprawde czulam ze mnie kocha..

potrzebuje spokoju i troche normalnosci
amaranth1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 16:27   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

Już mu się znudziłaś. Zaczęłaś mieć oczkiwania.

A rozwiódł się pewnie dlatego, że go zła żona nie rozumiała i go skrzwdziła...

1. Wywala cię z chaty
2. Twierdzi, że wcale nie jest z tobą szczęsliwy
3. Wypomina ci jakąś duperelę po roku
4. Uprzedza, że będzie w przyszłości wobec ciebie chamski
5. Każe ci znaleźć innego faceta

Idz go błagać, by cię przyjął z powrotem i całuj po rękach i znoś fochy jaśnie pana...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 16:39   #3
skarpetki_w_kropki
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetki_w_kropki
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 193
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

Kopnij do w dupę, tego kwiatu jest pół światu.
Ten kretyn zwyczajnie na Ciebie nie zasługuje.
skarpetki_w_kropki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 17:36   #4
amaranth1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

mialam zamiar jeszcze z nim pogadac...bo wszystko bylo ok...tylko nagle jak grom z jasnego nieba...ja go kocham i tak mi ciezko jest to zrozumiec..:/
amaranth1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:06   #5
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

Skarbie - to oczywiste, że będzie ci ciezko podogdzić się z myślą, że mu na tobie nie zależy. Że będziesz szukała kontaktu z nim, póki wprost nie powie "zjeżdzaj" (w zasadzie powiedział to już, tylko nie chcesz tego przyjąć do wiadomości) , bo go kochasz.

My piszemy po prostu jak to wygląda obiektywnie, a ciebie twój zakochany umysł oszukuje. Będziesz się czepiać każdej nadziei, by siebie utwierdzać w wyimaginowanym uczuciu.

Pytanie - na ile potrafisz byc twarda i czy potrafisz podjąć decyzję rozumem a nie sercem?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 19:26   #6
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

pokazał swoje prawdziwe oblicze ot co
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:32   #7
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

Cytat:
Napisane przez amaranth1234 Pokaż wiadomość
jestem z facetem juz rok...ja po 20 on po 30..on jest po rozwodzie..a ja wolna.

po roku oswiadczyl mi sie.przyjelam mimo ze roznie bywalo...

tydzien temu widzielismy sie z jego dwoma kolegami...z jednym z nich sie poklocil i nie o mnie..Jego kumpel powiedzial do niego ze Ty to masz szczescie w milosci...na co moj facet ze wcale nie...pozniej kiedy juz on poszli wypomnialam mu to a on mi na to ze rok temu zle go potraktowalam ,jak moglam
(dluga historia ale po krotce-bylismy z jego znajomymi nad jeziorem.A ja na drugi dzien pojechalam sobie bo nie chcialam tam siedziec i pic non stop.przyjeachal po mnie kumpel i wrocilam do domu:/ )

wiem zle ..przeprosilam go za to...tymczasem teraz po roku on do tego wraca i wyrzuca mnie) na drugi dzien wychodzac powiedzialam zeby zastanowil sie nad swoim zachowaniem..a on do mnie z krzykiem ze sobie zasluzylam tym co zrobilam rok temu..i zebym zabierala swoje rzeczy co mnie najbardziej zabolalo..: (

nie odzywal sie do mnie tydzien.ja zrobilam pierwszy krok.napisalam ze ludzilam sie ze choc troche obchodza go moje uczcucia i ze mu bardziej na mnie zalezy.na co on odpowiedzial ze moze lepiej jakbym sobie znalazla kogos komu bedzie bardziej zalezalo i zebym sie zastanowila bo takie cos moze sie czesciej powtarzac.
napisal tez ze jak mi bedzie smutno to moge do niego przyjechac..o co tu chodzi...bylo wszystko ok az nagle takie cos..i zawsze taka dluzsza przerwa:/ doradzcie mi wiem ze to facet po przejsciach ale naprawde czulam ze mnie kocha..

potrzebuje spokoju i troche normalnosci
no to teraz wiesz, dlaczego "taaki fajny facet" ma na koncie rozwód.
Oczywiście pewnie żona go nie rozumiała, ale jak sama widzisz, Ty też go nie rozumiesz jak mu zaczyna na plan pierwszy wychodzić jego prawdziwy charakter.
Bo tu nie ma co rozumieć, facet jest beznadziejny. Jakby mi ktoś zasunął tekstem że sponiewierał mnie przy znajomym bo "rok temu cos tam żle zrobiłam", to bym śmiechem zabiła a potem w doopsko kopnęła bo z psycholami się nie zadaję.
Normalny człowiek nie pamięta co jadł wczoraj na śniadanie, a co dopiero wywleka co było rok temu i w dodatku od czapy przeproszone.
dziwne że przepraszałaś go za coś, za co on powinien Ciebie przepraszać - bo faktycznie atrakcja dla 19to latki- siedzieć z napranymi w 3tyłki "dziadami"

A ze jak Ci będzie smutno to możesz do niego przyjechać... no ZGADNIJ po co?
Bo ja nie muszę zgadywać- to propozycja seksu bez zobowiązań.


zawsze mi szkoda młodziutkich naiwnych, spragnionych miłości dziewczyn, jak wpadają w łapy takich parszywców.
A parszywce łapią się za naiwne nastki, bo dojrzała, doświadczona kobieta zabiłaby ich śmiechem po podobnym występie i jeszcze otrzaskała po pysku i kazała się przeprosić na koniec że musiała się tak zmachać.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 23:08   #8
shakiraL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A parszywce łapią się za naiwne nastki, bo dojrzała, doświadczona kobieta zabiłaby ich śmiechem po podobnym występie i jeszcze otrzaskała po pysku i kazała się przeprosić na koniec że musiała się tak zmachać.
Świetny tekst
shakiraL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 02:15   #9
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

amaranth1234 wiej od niego póki czas, szkoda kolejnych dni na użeranie się z dziadem, no i szkoda kasy na wesele bo i tak uciekniesz od niego, tylko nieco później i nieco bardziej poharatana niż jesteś teraz.
A tak już poza tematem traktowania Ciebie to po co Ci facet, który spędza czas pijąc non stop przez kilka dni? To on nie ma nic ciekawszego do roboty?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 20:43   #10
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

uciekaj, póki czas
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 15:50   #11
Fatalida
Raczkowanie
 
Avatar Fatalida
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piękny Wschód ;)
Wiadomości: 254
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

Prawda jest tak ze zapewne że byłaś bardzo spragniona miłości, dużo rzeczy nie zauważałaś i jego czułe słówka trafiały Ciebie "jak w masło". Faceci po rozwodach mają problemy z byciem w związku na dłużej (zwykłe statystyki z GUS to mówią - u 76% rozwodników nie konczy się na jednej żonie, mnie samą zadziwiły te statystyki ale cóż... nie stety tak prawda) Czy naprawdę chcesz mieć faceta z brudną kartoteką o którego Ty musisz walczyć? Tego który nie podejmuje nawet wysiłku by się Tobą opiekować i szanować? Któremu zależy na tym by Cię "poużywać" ??
Nie pozwól na to. Zrobiłaś błąd zamieszkując z nim, miał seks za darmo teraz znudziło mu się . Lepiej skończ ten związek zanim zaczniesz za nim biegać ot tak z przyzwyczajenia. Szkoda byś raniła się jeszcze bardziej.Jeszcze nic nie jest stracone

Edytowane przez Fatalida
Czas edycji: 2012-07-24 o 15:51
Fatalida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 16:43   #12
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

Nie jesteś z facetem JUŻ rok, a TYLKO rok; planować za to z kimś takim z opisu ślub, to jak prosić się o kłopoty.
Piszesz, ze potrzebujesz spokoju i normalności, to DLACZEGO związałaś się z kimś tak porąbanym??? Przynajmniej wiadomo już, dlaczego jest rozwodnikiem.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 09:19   #13
czarnaFiga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 17
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

Ale beznadziejny ćwok. Minęło już trochę czasu od Twojego wpisu i mam nadzieję, że już z nim nie jesteś. Jego teksty są na poziomie płyty chodnikowej. Pozdrawiam i trzymam kciuki za to, że jeśli Ty go nie rzuciłaś to sam odejdzie. Każdemu należy się szacunek, a on dla Ciebie go nie miał.
czarnaFiga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 21:38   #14
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

Jesteś młoda-uwierz nie warto
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 08:19   #15
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

Przeczytałam całość, zgadzam się z opiniami na temat tego "faceta" i bardzo jestem ciekawa, autorko, co zdecydowałaś? Napiszesz coś?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 13:09   #16
oczeretka
Rozeznanie
 
Avatar oczeretka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 505
Dot.: rozczarowana narzeczona.doradzcie

I ja jestem ciekawa. Jejku, jesteś taka młodziutka a musisz podjąć bardzo dojrzałą decyzję, trzymam kciuki za właściwą!
__________________
Szukam perfum, które pachną jak: kompot wiśniowy, róża z miodem, prawdziwa lawenda, piwonia, kwiat lipy
oczeretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.