niesmiala w towarzystwie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 11:14   #1
amaranth1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5

niesmiala w towarzystwie :(


mam pewien problem
- moj facet kiedys pod wplywem alkoholu powiedzial mi ze powinnismy z kim utrzymywac kontakt..do tej pory to fakt spotykalismy sie nie za czesto z jego znajomymi.Ale dla mnie nie bylo to problemem..natomiast wtedy poczulam sie jakby nazywal mnie dzikuska .nie przepadam chodzic do jego znajomych bo czuje sie jakos tak nieswojo....Dlatego tez zauwazylam ze w towarzystwie swojego faceta jestem calkiem inna-strasznie niesmiala i moze nawet dlatego unikam spotkan z jego znajomymi...to juz jest chore..ja potrzebuje pomocy bo jestem jakims dziwnym elementem:/ Gdy juz bywalam z nim na tych spotkaniach to bylam taka malomowna..co ja powinnam zrobic aby na przyszlosc to zmienic...
amaranth1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 11:32   #2
skarpetki_w_kropki
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetki_w_kropki
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 193
Dot.: niesmiala w towarzystwie :(

Nie ma nic złego w tym, że źle się czujesz w czyimś towarzystwie. Każdy tak ma, no chyba że jest się duszą towarzystwa, osobą otwartą na wszystko. To nie Ty jesteś problemem, tylko ten kto próbuje Ciebie na siłę zmuszać. Jeśli jesteś domatorką, to sobie nią bądź. Piszesz dzikuska, dlaczego? Dlatego, że Twoje otoczenie wywiera na Ciebie wpływ?
skarpetki_w_kropki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 11:41   #3
amaranth1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: niesmiala w towarzystwie :(

Cytat:
Napisane przez skarpetki_w_kropki Pokaż wiadomość
Nie ma nic złego w tym, że źle się czujesz w czyimś towarzystwie. Każdy tak ma, no chyba że jest się duszą towarzystwa, osobą otwartą na wszystko. To nie Ty jesteś problemem, tylko ten kto próbuje Ciebie na siłę zmuszać. Jeśli jesteś domatorką, to sobie nią bądź. Piszesz dzikuska, dlaczego? Dlatego, że Twoje otoczenie wywiera na Ciebie wpływ?
Mam jakas dziwna blokade przed kazdym spotkaniem znjomych mojego faceta czulam stres.WIedzialam ze bede tam siedziec jak na szpilkach caly czas z usmiechnieta buzia ale co do odezwania sie to juz nic- cisza...meczy mnie to bo chcialabym inaczej a nie moge..czuje ze moj facet sie mnie wstydzie przez to...no bo przeciez jak sie jest w gronie znajomych to sie rozmawia a nie milczy
amaranth1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 15:22   #4
skarpetki_w_kropki
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetki_w_kropki
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 193
Dot.: niesmiala w towarzystwie :(

To skoro się męczysz tym bardziej nie rozumiem sensu takich spotkań...
Może powinnaś zmienić faceta?
skarpetki_w_kropki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 21:47   #5
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: niesmiala w towarzystwie :(

Tylko w towarzystwie Twojego faceta tak się zachowujesz czy w ogóle nie jesteś towarzyska?
Może mówią o rzeczach na których się nie znasz, a może mówią o wydarzeniach w których nie brałaś udziału? Jak oni się zachowują, że jesteś taka skrępowana?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 12:37   #6
amaranth1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: niesmiala w towarzystwie :(

tylko w towarzystwie mojego faceta..na ogol jestem dosc otwarta...tak rozmawiaja o swoich sprawach w wiekszosci dlatego czuje sie jak piate kolo u wozu i nie wiem czy sluchac czy pytac o co ale o co:/
amaranth1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 00:56   #7
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: niesmiala w towarzystwie :(

Cytat:
Napisane przez amaranth1234 Pokaż wiadomość
Mam jakas dziwna blokade przed kazdym spotkaniem znjomych mojego faceta czulam stres.WIedzialam ze bede tam siedziec jak na szpilkach caly czas z usmiechnieta buzia ale co do odezwania sie to juz nic- cisza...meczy mnie to bo chcialabym inaczej a nie moge..czuje ze moj facet sie mnie wstydzie przez to...no bo przeciez jak sie jest w gronie znajomych to sie rozmawia a nie milczy
Bo z góry nastawiasz się na ciągłą obserwację i późniejszą ocenę przez Tż. To paraliżuje. Porozmawiaj o tym z nim, powiedz jak się czujesz (nieakceptowana, pod presją). Może on nie zdaje sobie sprawy w jakiej sytuacji Cię postawił, że dotknęła Cię ta jego próba "uspołecznienia" Cię za wszelką cenę.
Z Tobą wszystko ok

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2012-08-04 o 01:00
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 08:34   #8
coolanka
Raczkowanie
 
Avatar coolanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 209
Dot.: niesmiala w towarzystwie :(

Nie martw się, ja też tak mam. Nie ma w tym nic niestosownego.
coolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:04   #9
Priscila
Zakorzenienie
 
Avatar Priscila
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 154
Dot.: niesmiala w towarzystwie :(

Ja też mam ten problem, chociaż po rozstaniu z TŻ, który znalazł sobie lepiej ogarniętą, mlodszą, troszkę się we mnie przełamało i szukam nowych znajomości. Ale ciężko, mi...
__________________
"Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe, nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi."
Przysłowie...

75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63,
Priscila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:58   #10
Marhefa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: niesmiala w towarzystwie :(

Witajcie! Najważniejsze amaranth1234, to nie przejmowanie się! Też tak miałam, a w zasadzie, to mam do tej pory... ale jeśli boisz się lub nie chcesz odzywać w gronie jakichś tam osób, to moim zdaniem, oznacza, że nie czujesz żadnego "związku" z tymi osobami. Chodzi mi o to, że prawdopodobnie tematy przez nich poruszane Ciebie nie interesują. Jeśli chodzi o chłopaka, to nie powinien się wstydzić, tylko starać się w towarzystwie, aby zmienić temat na taki, który Ciebie również zainteresuje. Skoro jesteście razem, to na pewno wie o czym lubisz rozmawiać
Marhefa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.