Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-22, 11:27   #871
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

no i najwazniejsze ze dobrze dobrane
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 13:54   #872
syska1311
Wtajemniczenie
 
Avatar syska1311
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 196
GG do syska1311 Send a message via Skype™ to syska1311
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Na pomniejszone oczy polecam mocniejszy makijaż
A w okularkach wyglądasz super! Nie jest to twarz płaska i cukierkowa tylko zadziorna i pewna siebie - kobita z charakterem

Rety... jakie durne zachowanie! Nie rozumiem współczesnej młodzieży żeby się śmiać z kogoś :conf used: Nie przejmuj się koleżanką bo widać jeszcze niedojrzała jest
Ja moje pierwsze brelki kupiłam w II klasie technikum i noszę do teraz nieprzerwanie (jestem już na studiach). Na początku też za bardzo nie mogłam sie przyzwyczaić ale teraz gdy kilka miesięcy temu kupiłam nowe oprawki - jestem super zadowolona Wiem że pasuje mi w nich i wiem że zwracają uwagę innych i to mi się podoba. Masz teraz do wyboru tyyyyyle super oprawek, ja bym najchętniej chciała mieć kilka różnych ale niestety funduszy brak :/

Jesli masz minusy to raczej tak aczkolwiek jak już ktoś tu napisał - jesli wada zastopuje to można ją wyleczyć laserowo. Moja sie niestety pogłębia :/
W każdym razie poprzedniego chłopaka poznałam nosząc okulary, jeszcze następnego też i obecnego najfajniejszego z nich wszystkich też będąc rasową okularnicą. Okulary nie mają nic do tego naprawdę. Durny to facet jeśli skreśla kobietę z powodu okularów - nic nie stracisz
Gdy tylko je przymierzyłam u optyka pomyślałam 'Jeśli nie te to żadne!'

Ehh.. miec kilka par i zmieniać w zalezności od ubioru i nastroju...

Z czasem wada przystopuje... Ja od 7 lat nosze okulary i od roku mi się wzrok nie pogorszył... Mam nadzieję, że juz na stałe...

Ojj tak

Cytat:
Napisane przez Dyna Pokaż wiadomość
Kurczę... może mi się nie pogłębi... a szkła kontaktowe? trzeba je ściągać na noc itp? ile kosztują? uhhh za 5 godzin po odbiór okularów...

Macie rację! Będę nosć okulary, potem szkła kontaktowe, aż w końcu zrobię sobie operację

Wszystko z tymi okularami przez miejscowych okulistów!!! na pozatku miałam -1, zaczęłam nosić okulary i po poł roku wzrok poprawił się do -0,5, ale oni nie zmienili mi nic! Mialam poprostu zle okulary! I tak nagle ile? -2!!!!! Nie wytrzymamam...
Nie przejmuj się tak tymi okularami... Przyzwyczaisz się do nich w końcu...
__________________



syska1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 13:56   #873
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ta do okularkow da sie przyzwyczaic i nawet mozna je polubic ja swoje lubie;-))))))))
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 16:40   #874
Dyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 29
GG do Dyna Send a message via Skype™ to Dyna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

wiecie co? pojechałam po te okulary mam je dopiero 3 godziny, a juz sie do nich przyzwyczilam ładnie w nich wyglądam, wszyscy mi to mówią są takie delikatne i ładne, całej twarzy dodały delikatności no i o wiele lepiej widzę. Czuję się tak, jakbym zobaczyła świat na nowo, w ogóle ta ostrość, kolory itp. Cieszę się, że je mam
__________________
new.romantik
Dyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 17:51   #875
syska1311
Wtajemniczenie
 
Avatar syska1311
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 196
GG do syska1311 Send a message via Skype™ to syska1311
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Dyna Pokaż wiadomość
wiecie co? pojechałam po te okulary mam je dopiero 3 godziny, a juz sie do nich przyzwyczilam ładnie w nich wyglądam, wszyscy mi to mówią są takie delikatne i ładne, całej twarzy dodały delikatności no i o wiele lepiej widzę. Czuję się tak, jakbym zobaczyła świat na nowo, w ogóle ta ostrość, kolory itp. Cieszę się, że je mam
I bardzo dobrze
A tyle strachu było...
__________________



syska1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 18:04   #876
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Dyna Pokaż wiadomość
wiecie co? pojechałam po te okulary mam je dopiero 3 godziny, a juz sie do nich przyzwyczilam ładnie w nich wyglądam, wszyscy mi to mówią są takie delikatne i ładne, całej twarzy dodały delikatności no i o wiele lepiej widzę. Czuję się tak, jakbym zobaczyła świat na nowo, w ogóle ta ostrość, kolory itp. Cieszę się, że je mam
ooo no to super! Ostrość i lepsze widzenie to chyba największy plus
Możesz też zdjęcie zapodać
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 18:44   #877
Dyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 29
GG do Dyna Send a message via Skype™ to Dyna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez syska1311 Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze
A tyle strachu było...
ojj było było;P ale jest ok
__________________
new.romantik
Dyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 18:46   #878
Dyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 29
GG do Dyna Send a message via Skype™ to Dyna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
ooo no to super! Ostrość i lepsze widzenie to chyba największy plus
Możesz też zdjęcie zapodać
tak, teraz widzę o wiele lepiej przedtem oczy tak się męczyły.. dam dam moze zdjęcie
__________________
new.romantik
Dyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 18:54   #879
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dyna pokaż się w okularkach
Ja po 15 latach w poniedziałek rozstałam sie z okularami
Noszę soczewki
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 19:18   #880
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Dyna Pokaż wiadomość
wiecie co? pojechałam po te okulary mam je dopiero 3 godziny, a juz sie do nich przyzwyczilam ładnie w nich wyglądam, wszyscy mi to mówią są takie delikatne i ładne, całej twarzy dodały delikatności no i o wiele lepiej widzę. Czuję się tak, jakbym zobaczyła świat na nowo, w ogóle ta ostrość, kolory itp. Cieszę się, że je mam
a nie mówiłam...?
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 19:36   #881
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

witajcie...mam problem z chodzeniem w okularach, poniewaz zawsze mialam zle dobierane szkla ( chodzilam do roznych okulistow) co w efekcie powodowalo,ze gdzies po miesiacu je sciagalam z powodu bolu oczu. pamietam,ze jak kupowalam ostatnie okulary (jakis rok temu), okulistka byla zaskoczona jak mogli mi takie (poprzednie) okulary dac!! nie dosc ze byly za mocne to jeszcze dowalili mi cylinder nie na to oko co trzeba Teraz chodze na kurs prawo jazdy, wiec musze w jakichs chodzic bo przechodniow (o znakach nie wspominam) prawie,ze nie widze oczywiscie zartuje, wade mam nie taka duza ok. - 1,5 (zaczynalam od -0,25 ),ale fakt,ze na ulicy czuje sie pewniej kiedy je zaloze. nadal mam problem z wyjsciem w okularach na ulice. Nawet jak ubiore sie w cos, co zwykle powodowalo,ze czulam sie bardzo pewnie,atrakcyjnie, to po zalozeniu lulkow cale dobre samopoczucie sie ulatnia jest na to jakas rada??
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 19:40   #882
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

to ja się też wypowiem, w zwiazku z tym że swoje okulary dostane za ok tydzien...
powinnam nosic na codzien,ale nie nosze,okulary ktore mam teraz uzywam tylko do komputera,tv,w kinie, i czasem w szkole kiedy trzeba bylo cos z tablicy przepisac itd... wiem że to głupota, nie musicie mi tego mowic...
nie podobam się sobie w okularach,ale soczewek nosic nie moge [jestem alergikiem i mam wrazliwe spojowki] wiec bede sie musiala przyzwyczaic... teraz akurat zmieniam szkole wiec stwierdzilam ze to dobry moment zeby nosic je juz tak 'na powaznie', nowe osoby ktore poznam beda widzialy mnie tylko w tej okularowej wersji i unikne komentarzy w stylu "o aga,masz okulary!" wypowiadanych durnowatym tonem

wybralam takie bez oprawek wiec nie powinno byc tak zle,moze sie tu wkleje jak juz je dostane...
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 20:08   #883
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Fragolka Pokaż wiadomość
witajcie...mam problem z chodzeniem w okularach, poniewaz zawsze mialam zle dobierane szkla ( chodzilam do roznych okulistow) co w efekcie powodowalo,ze gdzies po miesiacu je sciagalam z powodu bolu oczu. pamietam,ze jak kupowalam ostatnie okulary (jakis rok temu), okulistka byla zaskoczona jak mogli mi takie (poprzednie) okulary dac!! nie dosc ze byly za mocne to jeszcze dowalili mi cylinder nie na to oko co trzeba Teraz chodze na kurs prawo jazdy, wiec musze w jakichs chodzic bo przechodniow (o znakach nie wspominam) prawie,ze nie widze oczywiscie zartuje, wade mam nie taka duza ok. - 1,5 (zaczynalam od -0,25 ),ale fakt,ze na ulicy czuje sie pewniej kiedy je zaloze. nadal mam problem z wyjsciem w okularach na ulice. Nawet jak ubiore sie w cos, co zwykle powodowalo,ze czulam sie bardzo pewnie,atrakcyjnie, to po zalozeniu lulkow cale dobre samopoczucie sie ulatnia jest na to jakas rada??
sposób jest jedyny:zaakceptować siebie.
jak pisałam wczesniej- ja bardzo lubie swoje okulary.
dobrze dobrane okulary do twarzy wrecz ja ozdabiaja nie szpeca.
to nie te czasy kiedy na okularnikow dziwnie patrzono, a wybor byl masakrycznie maly.
teraz sa oprawki opraweczki do wyboru do koloru, tym bardziej ze jest moda na okulary, a za okularnicami z ladnymi okularkami niejeden pan sie potem oglada
mi one nigdy nie zawadzaly i nie przeszkadzaly w relacjach z ludzmi
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 22:01   #884
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
sposób jest jedyny:zaakceptować siebie.
jak pisałam wczesniej- ja bardzo lubie swoje okulary.
dobrze dobrane okulary do twarzy wrecz ja ozdabiaja nie szpeca.
to nie te czasy kiedy na okularnikow dziwnie patrzono, a wybor byl masakrycznie maly.
teraz sa oprawki opraweczki do wyboru do koloru, tym bardziej ze jest moda na okulary, a za okularnicami z ladnymi okularkami niejeden pan sie potem oglada
mi one nigdy nie zawadzaly i nie przeszkadzaly w relacjach z ludzmi
Zgadzam sie z Toba ale wiesz...kiedy kupilam moje ostatnie okulary bardzo mi sie podobaly i znajomi przyjeli moj nowy look bardzo cieplo i sympatycznie. Tylze z powodu bolu zaniechalam noszenia ich. I to wlasnie jest dziwne w mojej sytuacji...wiem,ze ludzie akceptuja moj wyglad ,ale samej trudno jest mi z sie z nim pogodzic
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 06:18   #885
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Fragolka Pokaż wiadomość
witajcie...mam problem z chodzeniem w okularach, poniewaz zawsze mialam zle dobierane szkla ( chodzilam do roznych okulistow) co w efekcie powodowalo,ze gdzies po miesiacu je sciagalam z powodu bolu oczu. pamietam,ze jak kupowalam ostatnie okulary (jakis rok temu), okulistka byla zaskoczona jak mogli mi takie (poprzednie) okulary dac!! nie dosc ze byly za mocne to jeszcze dowalili mi cylinder nie na to oko co trzeba
Ha! miałam tak samo! Zanim trafiłam do mojej pani optyk byłam u dwóch "najlepszych" optyków w Żorach i... miałam 2 razy źle dobrane szkła! U mnie też pomylili cyklinderki a potem o ile dobrze pamiętam źle powkładali szkła! Dopiero jak trafiłam do Mikołowa - to co zobaczyła optyczka...była w szoku. Nie mogła uwierzyć jak można pomylić szkła. Też na początku nosiłam okulary ale potem przestałam bo mnie oczywiście oczy bolały niemiłosiernie.
No ale teraz to już przeszłość Mam dobrze dobrene szkła i okulary

Cytat:
Nawet jak ubiore sie w cos, co zwykle powodowalo,ze czulam sie bardzo pewnie,atrakcyjnie, to po zalozeniu lulkow cale dobre samopoczucie sie ulatnia jest na to jakas rada??
Kochana ja bym Ci radziła jednak nosić te brelki chociażby dla Twojego bezpieczeństwa - i innych skoro być może niedługo będziesz jeździć samochodem Co do braku samoakceptacji to być może to przez ramki?? Nowe ramki, modne - działają cuda!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 07:09   #886
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Fragolka Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Toba ale wiesz...kiedy kupilam moje ostatnie okulary bardzo mi sie podobaly i znajomi przyjeli moj nowy look bardzo cieplo i sympatycznie. Tylze z powodu bolu zaniechalam noszenia ich. I to wlasnie jest dziwne w mojej sytuacji...wiem,ze ludzie akceptuja moj wyglad ,ale samej trudno jest mi z sie z nim pogodzic
A bo to takie wmawianie sobie, tu źle tam źle w tym koszmarnie wyglądam. Mnie mój chłopak nauczył, że jeśli bliskie mi osoby mówią, żę dobrze wyglądam (a on akurat jest taki,że jak by było źle to by prosto z mostu powiedział), to znaczy , że tak jest. okularki dodają uroku, niekażdy w końcu może je nosić
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 08:53   #887
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
okularki dodają uroku, niekażdy w końcu może je nosić
Zgadzam się w całej rozciągłości!
Swojego czasu wolałam siebie w olukarach niż bez! Do dzisiaj zostały mi z tamtego czasu oprawki - łącznie chyba z 5-6 par, które najbardziej lubiłam. A to czerwone, a to brązowe, zielone, malinowe, siwe, czarne... żeby do wszystkiego pasowało :P I na każdą okazję inne
Wtedy to dopiero wzbudzaąłam zainteresowanie - traktowanie okularów jak biżuterii, dodatku, a nie przykrej konieczności jest naprawdę sposobem na polubienie ich!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 09:05   #888
Dyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 29
GG do Dyna Send a message via Skype™ to Dyna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Fragolka Pokaż wiadomość
witajcie...mam problem z chodzeniem w okularach, poniewaz zawsze mialam zle dobierane szkla ( chodzilam do roznych okulistow) co w efekcie powodowalo,ze gdzies po miesiacu je sciagalam z powodu bolu oczu. pamietam,ze jak kupowalam ostatnie okulary (jakis rok temu), okulistka byla zaskoczona jak mogli mi takie (poprzednie) okulary dac!! nie dosc ze byly za mocne to jeszcze dowalili mi cylinder nie na to oko co trzeba Teraz chodze na kurs prawo jazdy, wiec musze w jakichs chodzic bo przechodniow (o znakach nie wspominam) prawie,ze nie widze oczywiscie zartuje, wade mam nie taka duza ok. - 1,5 (zaczynalam od -0,25 ),ale fakt,ze na ulicy czuje sie pewniej kiedy je zaloze. nadal mam problem z wyjsciem w okularach na ulice. Nawet jak ubiore sie w cos, co zwykle powodowalo,ze czulam sie bardzo pewnie,atrakcyjnie, to po zalozeniu lulkow cale dobre samopoczucie sie ulatnia jest na to jakas rada??
Wiem jak się czujesz. wczoraj pojechałam po okulary. Przed odbiorem czułam się fatalnie, z reszta jak widać w moich poprzednich wiadomościach. ale teraz jest swietnie. liczy sie przede wszystkim jakość widzenia. Stwierdzam, ze okulary nie są takie złe. a poza tym dużo osób je nosi co widać w sondzie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim wizażankom, które mnie przekonywały
__________________
new.romantik
Dyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 09:47   #889
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Zgadzam się w całej rozciągłości!
Swojego czasu wolałam siebie w olukarach niż bez! Do dzisiaj zostały mi z tamtego czasu oprawki - łącznie chyba z 5-6 par, które najbardziej lubiłam. A to czerwone, a to brązowe, zielone, malinowe, siwe, czarne... żeby do wszystkiego pasowało :P I na każdą okazję inne
Wtedy to dopiero wzbudzaąłam zainteresowanie - traktowanie okularów jak biżuterii, dodatku, a nie przykrej konieczności jest naprawdę sposobem na polubienie ich!

o wreszcie jakas piekna wypowiedz!! i piekne slowa- traktowanie okularow jak bizuteri
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 09:49   #890
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
traktowanie okularow jak bizuteri
Hahaha, oczywiście, że tak
Jak nie możesz pokonać swojego wroga, to się do niego przyłącz - to od zawsze najlepsze co można zrobić i ma zastosowanie prawie wszędzie
Tak samo mówię o moich biodrach No owszem, szerokie, ale za to jakie seksowne
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 09:57   #891
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hahaha, oczywiście, że tak
Jak nie możesz pokonać swojego wroga, to się do niego przyłącz - to od zawsze najlepsze co można zrobić i ma zastosowanie prawie wszędzie
Tak samo mówię o moich biodrach No owszem, szerokie, ale za to jakie seksowne
madra z Ciebie kobitka, juz Cie lubie
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:08   #892
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
madra z Ciebie kobitka, juz Cie lubie
Mądra czy nie mądra - życiowa Czasami lepiej z czymś nie walczyć, tylko zaakceptować
Ostatnio z Mężem w łóżku leżeliśmy i jakiś program o progerii zapowiadali... wyrwało mi się tylko "A ja ciągle narzekam, że mam za szerokie biodra, durna ja". W świetle tego co się dzieje i jak mogłoby być to naprawdę okulary nie są tragedią, a mogą być niesamowitym atutem, szczególnie biorąc pod uwagę, że któregoś dnia będzie miała możliwość noszenia soczewek kontaktowych. Są przecież ludzie, którzy w ogóle nie widzą...
Takie tam niby dyrdymały, ale myślę, że to najzdrowsze podejście do życia - człowiek od razu jest szczęśliwszy
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:11   #893
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mądra czy nie mądra - życiowa Czasami lepiej z czymś nie walczyć, tylko zaakceptować
Ostatnio z Mężem w łóżku leżeliśmy i jakiś program o progerii zapowiadali... wyrwało mi się tylko "A ja ciągle narzekam, że mam za szerokie biodra, durna ja". W świetle tego co się dzieje i jak mogłoby być to naprawdę okulary nie są tragedią, a mogą być niesamowitym atutem, szczególnie biorąc pod uwagę, że któregoś dnia będzie miała możliwość noszenia soczewek kontaktowych. Są przecież ludzie, którzy w ogóle nie widzą...
Takie tam niby dyrdymały, ale myślę, że to najzdrowsze podejście do życia - człowiek od razu jest szczęśliwszy
wiecej ludzi powinno poczytac co piszesz i tego sie trzymac

zgadzam sie w 100%
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:42   #894
Dyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 29
GG do Dyna Send a message via Skype™ to Dyna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ożesz, ależ Wy kobitki madre jesteście
__________________
new.romantik
Dyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:48   #895
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Dyna Pokaż wiadomość
ożesz, ależ Wy kobitki madre jesteście
a cooo
Dyna i najwazniejsze- uwiezyc w siebie- jak mi nie jest dobrze w tych okularach to komu ma byc?
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:54   #896
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
a cooo
Dyna i najwazniejsze- uwiezyc w siebie- jak mi nie jest dobrze w tych okularach to komu ma byc?
A ja mam jeszcze lepsze coś
Często zmieniam fryzury, nie boję się obciąć z długich na krótkie itd.
Po ostatniej wizycie u fryzjera byłam wniebozięta, bo świetnie mnie ostrzygła, co podkreśliło rysy twarzy
Przychodzę do pracy i jedna babka (wiek ok.50lat) mówi mi, że wyglądam okropnie, lepiej było w dłuższych, bo mam drobną buzie, mało tych włosów i jak biednie wyglądam (ha ha ha ), moja odpowiedź zbiła ją z nóg i do dziś nic nie krytykuje:
"ja, Pani X jestem zachwycona i szalenie mi się podoba moja nowa fryzura, a opinie innych osób zupełnie mnie nie interesują, bo to w końcu moje włosy!" Powiedziała tylko "no..no tak, tak, oczywiście"
Żyjemy dla siebie! Same się sobie podobac mamy, a nie całemu światu! Nie da się zrobić tak, żebysmy się wsyzstkim podobali i żeby wszyscy nas lubili Jakby się wtedy ciężko żyło!
Podobają się Tobie Dyna Twoje okulary? O to właśnie chodzi! Reszta nie ma znaczenia, bo żyjesz dla siebie, a nie dla reszty!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:59   #897
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze lepsze coś
Często zmieniam fryzury, nie boję się obciąć z długich na krótkie itd.
Po ostatniej wizycie u fryzjera byłam wniebozięta, bo świetnie mnie ostrzygła, co podkreśliło rysy twarzy
Przychodzę do pracy i jedna babka (wiek ok.50lat) mówi mi, że wyglądam okropnie, lepiej było w dłuższych, bo mam drobną buzie, mało tych włosów i jak biednie wyglądam (ha ha ha ), moja odpowiedź zbiła ją z nóg i do dziś nic nie krytykuje:
"ja, Pani X jestem zachwycona i szalenie mi się podoba moja nowa fryzura, a opinie innych osób zupełnie mnie nie interesują, bo to w końcu moje włosy!" Powiedziała tylko "no..no tak, tak, oczywiście"
Żyjemy dla siebie! Same się sobie podobac mamy, a nie całemu światu! Nie da się zrobić tak, żebysmy się wsyzstkim podobali i żeby wszyscy nas lubili Jakby się wtedy ciężko żyło!
Podobają się Tobie Dyna Twoje okulary? O to właśnie chodzi! Reszta nie ma znaczenia, bo żyjesz dla siebie, a nie dla reszty!

hehe dobre

ja tez czesto zmieniam fryzury, jak scielam z dlugich wloso na krotko kolega wypalil mi z tekstem: brzydko wygladasz, dziewczyna powinna miec dlugie wlosy, moja reakcja byla krotka: cale szczescie ze nie jestem twoja dziewczyna i nigdy nia nie bede, wiec martw sie o swoje wlosy na glowie. mi zalezy bym sama dobrze sie czula a nastepnie ukochanemu i rodzicom, pewne uwagi moge brac do siebie- owszem, ale nie wszystko
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 11:07   #898
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
hehe dobre moja reakcja byla krotka: cale szczescie ze nie jestem twoja dziewczyna i nigdy nia nie bede, wiec martw sie o swoje wlosy na glowie. mi zalezy bym sama dobrze sie czula a nastepnie ukochanemu i rodzicom, pewne uwagi moge brac do siebie- owszem, ale nie wszystko
Ha ha ha! Mam podobnego znajomego Kiedyś pomalowałam oczy mocnymi zielonymi cieniami i.... "Jakbyś była moją dziewczyną, to byś tak oczu nie malowała..." no to usłyszał "dlatego mi przez myśl nie przeszło, że kiedykolwiek mogłabym być Twoją dziewczyną"
Podobno miewam niewyparzony język. Ale nie należę do osób duszących w sobie uczucia. Podobno zdrowiej jest powiedzieć swoje
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 11:11   #899
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ha ha ha! Mam podobnego znajomego Kiedyś pomalowałam oczy mocnymi zielonymi cieniami i.... "Jakbyś była moją dziewczyną, to byś tak oczu nie malowała..." no to usłyszał "dlatego mi przez myśl nie przeszło, że kiedykolwiek mogłabym być Twoją dziewczyną"
Podobno miewam niewyparzony język. Ale nie należę do osób duszących w sobie uczucia. Podobno zdrowiej jest powiedzieć swoje
tez slyszalam, ze mam niewyparzona buzie, a tata powiedzial ze zazdrosci mi refleksu wypowiedzi i czasem by mu sie taki przydal w pracy
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:55   #900
Dyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 29
GG do Dyna Send a message via Skype™ to Dyna
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
a cooo
Dyna i najwazniejsze- uwiezyc w siebie- jak mi nie jest dobrze w tych okularach to komu ma byc?
Właśnie nikt mi nic nie będzie gadał złośliwego. Uwierzyłam w siebie a jeśli ktoś mi powie "to ty masz okulary???" to ja odpowiem "a może ty powinnaś mieć, skoro nie widzisz"
nie bedę się przejmować. Moje okularki są super przynajmniej bedę oryginalna
__________________
new.romantik
Dyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.