Zniszczone rzęsy po przedłużaniu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-29, 11:17   #61
iwcionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Post Dot.: Wyrwane Rzęsy

Spokojnie odrosną ;-)
Ja używałam Kretki do oczu, aby zamaskować brak rzęs na jednym oku.
Odrosły mi po miesiącu.
Po tygodniu nic nie zauważysz,ja wyrwałam z cebulkami,ale odrosły mi.
Byłam tak zdołowana ze szukałam zabiegu aby mieć sztuczne rzęsy ale z tego zrezygnowałam. Wpadłam na pomysł kupienia sobie sztucznych rzęs ale nie zdało rezultatu gdyż wyrwałam całość,a sztuczne rzęsy muszą trzymać się na prawdziwych,wiec została mi tylko czarna kredka. Ale.....muszę powiedzieć ze odrosły mi o wiele grubsze i dłuższe ;-) także głowa do góry
iwcionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 23:23   #62
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Hej Dziewczyny

Dzięki Bogu znalazłam ten wątek, otoż wyrwałam sobie prawie wszystkie rzęsy.. jestem zrozpaczona jak to zrobiłam... próbowałam zdjąć sama w domu rzęsy sztuczne założone metodą1:1 ... ( to jakis koszmar powyrywałam z cebulkami i wygladam jak po chemiotrapii to jakiś koszmar, mam nadzieję po tym co tu przeczytałam że mi odrosną.... to dopiero 2 dzień (( Help!!!
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 18:19   #63
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wyrwane Rzęsy

smaruj linie oka tam gdzie rosna rzesy olejkiem rycynowym
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 22:26   #64
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka26 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Dzięki Bogu znalazłam ten wątek, otoż wyrwałam sobie prawie wszystkie rzęsy.. jestem zrozpaczona jak to zrobiłam... próbowałam zdjąć sama w domu rzęsy sztuczne założone metodą1:1 ... ( to jakis koszmar powyrywałam z cebulkami i wygladam jak po chemiotrapii to jakiś koszmar, mam nadzieję po tym co tu przeczytałam że mi odrosną.... to dopiero 2 dzień (( Help!!!
Przeczytaj wątek od nowa, odrosną
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 17:13   #65
lenak89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wyrwane Rzęsy

wczoraj zdejmujac sztuczne rzesy wyrwalam prawie wszystkie swoje!!!! jestem załamana, ale mam nadzieję, że mi odrosna takk jak wam używam olejek rycynowy i krem na rzęsy l'biotica.
lenak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 08:38   #66
kaceaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wyrwane Rzęsy

hej kochane....niestety muszą dołączyć do Waszego grona. Jestem po nieudanym zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1. Rzęsy wypadają, jak szalone wraz z moimi. Są strasznie przerzedzone. W dodatku posklejane razem, niczym kępki. Widzę, że jedna "kępka" się oderwała, ale lekko trzyma na innej rzęsie. Boje się ją wyciagnąc, bo zostanie mi łysy punkt co bęzie wyglądać naparwdę komicznie. Ehh.. jestem załamana. Dziś rano zakupiłam sobie olejek rycynowy, będę z nimi walczyć! Przeczytałam forum od początku i podniosłyście mnie na duchu pisząc, że odsrosną...
kaceaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 21:54   #67
sifffa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Dziewczyny to jakaś masakra..zdjęłam dziś moje piękne dlugie 13mm sztuczne rzęsy i to co zobaczyłam to tragedia mówiąc najłagodniej..sztuczne nosiłam 2 lata..moje rzęsy bardzo się osłabiły i tak jak u innych internautek moje dolne rzęsy są mega długie w porównaniu z górnymi..wiem wiem napewno to drastyczna zmiana dla oka porównujac czarne grube i długie sztuczne z tymi prawie przezroczystymi pitkami jakie mam teraz..musze jutro koniecznie kupić jakąś odżywke..i bez dużej ilości maskary się nie obejdzie bo bez raczej długo nie wyjde z domu..poradzcie co warto stosować żeby je troche wzmocnić i wrócic do tych sprzed przedłużania..a nadmienie że moja kosmetyczka zawsze mi ich zazdroscila bo mialam długie i grube rzęsy po zrobieniu henny wyglądały jak z reklamy tuszu..podkusiło mnie to przedłuzanie mama mojego chlopaka sobie zakladala i miala takie piekne i fakt wstajesz rano i wychodzisz zawsze wygladasz dobrze ale czy uda się je naprawic i bedą jak dawniej?

piszcie nawet na priv
sifffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 12:00   #68
Katarzyncia23
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyncia23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Też miałam ten problem. Po zdjęciu sztucznych, moje naturalne były w opłakanym stanie - dolne dłuższe od górnych. Niestety musisz uzbroić się w cierpliwość. Moje odrastały ok. 2 miesiące. Ja używałam Revitalash i teraz mam piękne, bardzo długie...nie chcę już przedłużać
Te które już masz krótkie - są połamane. W związku z tym musisz poczekać na ich wymianę, aż same wypadną i urosną nowe, zdrowe. Złamana rzęsa nie urośnie, musi wypaść, a na jej miejsce urosnąć nowa.

Edytowane przez Katarzyncia23
Czas edycji: 2012-07-20 o 12:01
Katarzyncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 13:16   #69
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Ja nosiłam 2 miesiące. Wypadło mi też sporo, mam praktycznie teraz 1/3 swoich rzęs, ale prawda jest taka, że sama je sobie powyrywałam.
Bo miałam ich już dość i zwyczajnie zaczęłam je malować i zmywać mleczkiem...dodam, że dość uparcie zmywać.
Nie przejmuje się jednak efektem bo używam świetnej odżywki na porost rzęs.
Odżywki używałam też przed przedłużeniem i dzięki temu wiem, że działa, bo już przed rzęsy mi się zagęściły i wydłużyły.
Tak więc dziewczyny nie przejmujcie się. Kupcie odżywkę i kwestia 3-5 tygodni i na pewno stan rzęs się poprawi
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 10:48   #70
Betee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Witam, ja zdjęłam przedłużane rzęsy po 5 miesiącach ich noszenia. Spodziewałam się szoku ale nie takiego... moje rzęsy są krótsze od dolnych i wyglądają nawet po pomalowaniu jak "kikuty", nienaturalnie.
Gdybym wiedziała, że taki będzie efekt, nigdy bym sobie nie przedłużała.

Niby rzęsą od nasady aż po pełną długość rośnie ok 4 miesięcy, a w pełnej długości żyje ok 20 dni, a jak długo u was zajęło, by naturalne rzęsy wróciły do choćby przypominającego naturalny wygląd?

Edytowane przez Betee
Czas edycji: 2012-09-01 o 23:36
Betee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 09:38   #71
Betee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Update

Po 2 tygodniach rzęsy szczęśliwie wracają do naturalnej długości
Z pomocą olejku rycynowego oraz serum do rzęs

Edytowane przez Betee
Czas edycji: 2012-09-01 o 23:38
Betee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 23:01   #72
mariposa007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

a czy maskara niszczy rzesy? czy ta regeneracja to minimum miesiac bez tuszowania tych rzes? nawet jesli to jest dobra maskara i uzywa sie pod nia baze?
mariposa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 16:17   #73
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Też czeka aż moje rzęsy wrócą do siebie, czuję trochę łyso. Sciągnełam tydzień temu, i już widzę poprawę są troszkę dłuższe i ciemniejsze.
Używam tylko serum L'biotica i maluję delikatnie.
papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 19:00   #74
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wyrwane Rzęsy

czy ten krem z l'biotica nie drażni oczu? mam wrażliwe oczy a w Super pharm jest promocja i chc kupić dwa opakowania w cenie jednego.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 14:34   #75
Mirabe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 14
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

ja używam takiej wzmacniającej odżywki DV Blooming Essence, ona jest nie tylko wzmacniająca, ale także przyspieszająca porost rzęs , ja ją kupiłam ostatnio w promocji w takim sklepie abclashes
Mirabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 16:29   #76
evus2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

czesc dziewczyny sa tez swietne odzywki do rzes sama jedna z nich wyprobowalam dwie duze firmy kosmetyczne kupily na nie patent a ja k powstaly to opowiem u chorych na jaskre lekarze zauwazyli ze po lekach na te chorobe u pacjentow bardzo poprawily siebrwii rzesy staly sie one dluzsze gesciejsze grubsze i ciemniejsze naukowcy wyodrebnili te skladniki ktore byly odpowiedzialne za porost wlosow zrobili z nich lekarstwo ktore zaczeli polecac chorym po chemioterapi dowiedzialy sie o tym dwie duze firmy kosmetyczne odkupily od nich patent i zrobily odzywke do brwi i rzes jedna z nich jest drozsza a druga trzy razy tansza dodam do tego ze skladniki sa identyczne i maja obydwie takie same dzialanie
evus2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 19:50   #77
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

No i po co było kombinowac z rzęsami? Dziewczyny, przeciez wszystko co przedłużamy (rzesy, paznokcie, włosy) strasznie sie niszczy. Paznokcie po przedłużaniu predzej czy pozniej się zregenerują ale z rzęsami bym w życiu nie eksperymentowala.

Ratuj te rzesy. Na wzmocnienie włosów i paznokci brałam Ha-pantoten Classic jest lepszy od tego zielonego. Na włosy mi b.pomogł wiec moze i rzesy tym podratujesz. Trzymam kciuki.
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 18:02   #78
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Ja właśnie wróciłam ze ściągnięcia rzęs...Masakra Nie miałam ich wcale długo, bo równo miesiąc, ale zaczęły się nieładnie przerzedzać, wiec postanowiłam ściągnąć - kosmetyczka jak mnie zobaczyła, to prawie mnie do domu chciała wygonić, że jeszcze mam ładne rzęsiska i żebym jeszcze poczekała ale nie chciałam mieć na oku 0,5cm przerwy Wiadomo - sztuczne rzęsy rewelacja - wstajesz i już jesteś prawie gotowa do wyjścia, nic się nie rozmazuje, nie trzeba walczyć z zalotką itp. Przed przedłużaniem używałam ponad 2 miesiące serum do rzęs L'biotica i nawet kosmetyczka zakładając mi sztuczne, mówiła, że mam bardzo ładne i lśniące moje naturalne a teraz to co mam po ściągnięciu to jakaś pomyłka...Jest ich połowa i tak jak prawie każda z was pisze - o wiele krótsze są niż przed przedłużeniem i przypominają "kikuty". Właśnie zaaplikowałam sobie L'bioticę i mam nadzieję, że szybko pomoże. P.S. już widzę te komentarze w pracy w stylu "Jezu, ale masz straszne rzęsy po tym przedłużaniu", "no i po co ci to było?". Muszę się z tym oswoić póki co W zależności od tego, jak szybko moje się zregenerują, podejmę decyzję, czy jeszcze za jakiś czas sobie przedłużę, bo na razie to marnie widzę
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 13:31   #79
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Hej, sama zajmuje sie przedluzaniem rzes, dobrze dobrane rzesy nie zniszcza wam rzes, jesli tylko nie beda ze soba posklejane. ja dzis zdjelam swoje, wzielam gleboki oddech i racjonalnie spojrzalam na nie, faktycznie szokiem jest widok rzesnaturalnych jak sie mialo zalozone grube piekne dlugie rzeski. swoje wydaja sie lyse i krociutkie. Moje byly nie najlepiej zrobione i duzo powyrywalam sama, jak i czesc zostala wyrwana przez rosnace rzeski, bo byly posklejane. teraz przystepuje do kuracji olejkiem rycynowym. Grunt przy przedluzaniu to przestrzegac zasad doboru rzesek i wybrac dobra stylistka z doswiadczeniem, ktorej zyciowa pasja jest przedluzanie.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 08:12   #80
Katarzyncia23
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyncia23
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

mysiaczeq ja Ci powiem, bez urazy, że już nie wierzę żadnej stylistce rzęs, która mówi, że dobrze założone rzęsy nie wpływają w jakikolwiek sposób na naturalne. Miałam już tyle razy przedłużane przez stylistki z wyższej półki, nigdy nie były posklejane, pięknie założone, cud miód. Niestety po zdjęciu moje naturalne wyraźnie się kruszyły. Nie ma bata żeby taka delikatna rzęska nie była obciążona przez sztuczną. Jest to chyba niemożliwe.
Katarzyncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 08:30   #81
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Ja noszę rzęsy od prawie 5 lat, co mniej więcej 8 miesięcy robię 2 miesiące przerwy, żeby swoje rzęsy troche odżywić, i dosyć dziwne rzeczy piszecie o zniszczonych rzęsach, bo ja takich nie mam. Fakt, są na początku, po ściągnięciu trochę słabsze, troszkę połamane, krótciutkie, no ale nie ma się co oszukiwać, że będą grube, długie i podkręcone, przecież dltego przedłużam, bo takich nie mam... Wystarczy codzienne wcieranie odżywek do rzęs (ja używam na zmianę L'Biotica i Regenerum do paznokci, które aplikuję na rzęsy), a w dzień dobry, przełużający tusz (na baże z odżywki do rzęs Eveline na przyklad, ktora rewelacyjnie wydluża) i po miesiącu rzęsy wracają do normalnego stanu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 12:13   #82
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Już dwa miesiące jestem bez rzęs !! Moje wyglądają już ładnie!! Nawet wydaję mi się że są dłuższe niż wcześniej!! Może to ta odżywka ;-)!
papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 17:58   #83
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ja noszę rzęsy od prawie 5 lat, co mniej więcej 8 miesięcy robię 2 miesiące przerwy, żeby swoje rzęsy troche odżywić, i dosyć dziwne rzeczy piszecie o zniszczonych rzęsach, bo ja takich nie mam. Fakt, są na początku, po ściągnięciu trochę słabsze, troszkę połamane, krótciutkie, no ale nie ma się co oszukiwać, że będą grube, długie i podkręcone, przecież dltego przedłużam, bo takich nie mam... Wystarczy codzienne wcieranie odżywek do rzęs (ja używam na zmianę L'Biotica i Regenerum do paznokci, które aplikuję na rzęsy), a w dzień dobry, przełużający tusz (na baże z odżywki do rzęs Eveline na przyklad, ktora rewelacyjnie wydluża) i po miesiącu rzęsy wracają do normalnego stanu.
5 lat? Hardkor z Ciebie

Moje naturalne rzęsy akurat są długie ale nie tak gęste.

Dziewczyny, muszę przyznać, że po miesiącu od ściągnięcia rzęs (ściągałam je 12.10), moje naturalne są coraz ładniejsze i już prawie wróciły do siebie, kikuty zniknęły urosły dość sporo, wszystko dzięki L'biotice Także gorąco polecam po ściągnięciu rzęs!
Niby bilans wyszedl 1:1 (tak jak metoda, którą przedłużałam rzęsy ) a to dlatego, że miesiąc nosiłam rzęsy i miesiąc dochodziły do siebie No a co najważniejsze, przez ten miesiąc w ogóle nie malowałam rzęs (nawet przyzwyczaiłam się do nie nakładania maskary ) no ale teraz, gdy są już ładne, zaczęłam je znów malować
Szczerze mówiąc, to nie wiem, czy jeszcze raz się zdecyduję na przedłużanie rzęs
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 14:11   #84
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Na zniszczone rzęsy bardzo dobry jest olejek rycynowy. Można kupic w aptece, koszt ok 5 zł. Najlepiej nakładac przed snem na całą noc. Dobrze jest stosowac go około miesiąca ale efekty widac juz po tygodniu.
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 08:32   #85
Dianusia94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Cytat:
Napisane przez BRs Pokaż wiadomość
Rzesy odrosly slicznie. Zero roznicy. Mimo ze niektore sa troszeczke krotsze ale to w koncu sprawka czasu. Chcialabym tylko pocieszyc wszytkich ktorym sie wydarzylo cos takiego, rzesy odrastaja! I na swojej skorze tego doswiadczylam. Nawet wyrwane z cebulkami, cala kepka! Dziekuje wszystkim i pozdrawiam ))
Och boziu ... ale mnie pocieszyłaś! Wczoraj sobie wyrwalam z 5 rzęs na raz z cebulkami i teraz siedzę i czytam czy odrosną bo jest przy wewnętrznym kąciku takie puste pole xD masakra... Ale już się mniej boję.. uff.... zakupię sobie tylko olejek rycynowy i będzie okej
Dianusia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 10:21   #86
M4dz14
Raczkowanie
 
Avatar M4dz14
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 33
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Hej .

DZIEWCZYNY NIE PRZEDLUZAJCIE SOBIE RZES , NIE WIERZCIE W TO ZE WASZE NATURALNE RZESY NIE BEDA PO ZDJECIU SZTUCZNYCH ZNISZCZONE!


Rzesy mialam przedluzone 6.02.2013 w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym koszt 230zl. Dzis na jednym oku mam ok.8 rzes a na drugim ok. 10 ;/ odpadly mi razem z naturalnymi i widze ze moje rzesy sa krotkie i zniszczone ;/ jutro ide do kosmetyczki zeby mi zdjęła te które zostały .
Powiedzcie mi jakis dokladnie odzywek uzywacie ? olejkiem rycynowym juz smaruje zastanawiam sie nad kupnem odzwyski mavala do rzes co jeszcze mozecie polecic ??
M4dz14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 09:27   #87
engel sein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 7
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Witam

ja przymierzałam się do sztucznych rzęs jakiś czas, aż w końcu w grudniu 2012 się na nie zdecydowałam. Nosiłam je przez około 3 tygodnie, ale ogólnie mi przeszkadzały, ciężko było dobrze umyć buzię- cały czas miałam obawy, że mi odpadną, jak je zamoczę zbytnio

Po 3 tygodniach nie zdecydowałam się na kolejny zabieg ze względu na wygodę (a raczej jej brak) i moje rzęsy były TRAGICZNE. Króciutkie i rzadkie, a przy mojej jasnej oprawie oczu i ciemnych włosach wyglądałam, jak przybysz z kosmosu Odrosły po około miesiącu na tyle, aby je już ładnie wytuszować, ale do stanu pierwotnego nie wróciły właściwie do dziś.

Nie stosuję odżywek, pozwalam im rosnąć wedle uznania

Zabiegu nie polecam- to chwilowa dawka urody, która minie, a potem zostajemy z problemem.

Nie wierzcie, jak kosmetyczka Wam mówi, że to nie jest szkodliwe- owszem, szkodliwe nie jest, ale chwila "zdjęcia" z pewnością będzie szokiem.
engel sein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 09:23   #88
M4dz14
Raczkowanie
 
Avatar M4dz14
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 33
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

juz jestem po zdjeciu tych rzes ktore mi zostaly i powiem wam ze moje naturalne sa dalej geste ale krotsze od dolnych ;/ zrobilam sobie domowe serum olejek rycynowy+ olejek kokosowy+ gliceryna i czkeam na efekty do tego zamowilam sobie na allegro : LOREAL odżywka do rzęs serum re-activant cils

M4dz14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 14:12   #89
moli81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

w niczym nie przeszkadza bez jakichkolwiek obaw,ale zastanów się grubo nad tym zabiegiem ja za żadne pieniądze nie zgodziła bym się ponownie na przedłużenie rzęs,robiłam sobie ponad dwa lata i co he czego się doigrałam zapalenia spojówek i utratą rzęs!!!teraz czeka mnie długi czas na odrost swoich naturalnych rzęs i mnóstwo głupich pytań ze strony znajomych ehh jak ja to zniosę,czas pokaże więc lepiej jak masz swoje rzęsy oki to nie kuś się!!!ja byłam bardzo zafascynowana efektem ale co czar prysnoł i zostałam z niczym załamka!!!
moli81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 23:13   #90
julcia1715
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Mam podobna sytuacje . Jestem po metodzie 1:1 .
Pozostalo mi kilka rzes na kazdym oku wiec zdjelam je za pomoca plynu do demakijazu.
Efekt taki ze mam rzesy dkugosci 3-4mm... jestem zalamana , ale co zrobic. Uzywam olejku od dzis i czekam za efekty...
julcia1715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-17 13:19:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.