Stroj kapielowy/bikini - zbiorczy - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-10, 14:21   #1381
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: double push up - bikini

[1=10713a810715fa7531a093b 9c1359b98394296d3_60207f0 23a7c0;72724971]Dziewczyny bez skutku poszukuje, teraz już JAKIEGOKOLWIEK bikini , nawet różowego w zielone groszki
Chodzi mi o to by był duży push up, tak zwany double
Innych niestety nie mam na co ubrać
Jedziemy na wczasy a mi jest zwyczajnie wstyd założyć inny bo wyglądam jak deska

Znacie jakieś stronki? mozecie coś polecić? Wszystkie jakie do tej pory znalazłam mają za mały push up[/QUOTE]

zobacz H&M tam jest zawsze duzy wybor i znosne ceny.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 17:24   #1382
10713a810715fa7531a093b9c1359b98394296d3_60207f023a7c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 19
Dot.: double push up - bikini

dzięki właśnie dziś poszłam do H&M i był jeden do wyboru z takich "wypchanych"
Oczywiście kupiłam
10713a810715fa7531a093b9c1359b98394296d3_60207f023a7c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 13:19   #1383
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: double push up - bikini

W New Yorkerze mają bardzo mocne push-upy, miseczka A wygląda z zewnątrz jak C. Ceny przystępne, duży wybór.
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 17:47   #1384
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pomocy!! :(

Też zaliczam się do grona mikrobiuściastych i poszukuję stroju kąpielowego
Czy myślicie, że można sensownie wyglądać w takich falbankach (tak, te majteczki strasznie skąpe, ale podobno to figi o niskim stanie )



Zastanawiam się jeszcze nad tym (ma wkładki usztywniające, więc całkiem płasko by nie było. No i frędzle!):


Taki jest ładny, ale obawiam się, że będzie spadał (nie ma ramiączek, ewentualnie doszyć jakieś):



Macie jakiś doświadczenia z tego typu kostiumami?
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 07:09   #1385
sophia87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 11
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pomocy!! :(

Wydaje mi się, że takie falbanki na biuście nie służą większym rozmiarom, ja mam spory biust, ale sylwetkę drobną i myślę, ze bardziej by mnie on poszerzał. Xxx tutaj patrzyłam jednoczęściowe z usztywnianą górą, ale zastanawiam sie jaki dół, chciałabym wysokie majtki mieć takie w pas, ale czy one nie będą mnie również powiększać?? nie noszę rozmiaru xs, tylko s/m a chciałam ukryć sobie boczki tymi majtkami

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-05-22 o 09:30
sophia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 15:40   #1386
DziewczynaFranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 15
Niestandardowy rozmiar bikini

Cześć dziewczyny!
Jestem bardzo szczupłą osobą z biustem o dość sporych rozmiarach. Kupno stanika to dla mnie droga przez mękę. Zazwyczaj kupuję sobie rozmiar F65 (czasem G).

Nie jestem w stanie znaleźć dla siebie bikini. Niestety nie stać mnie aktualnie na zainwestowanie w coś z wyższej półki cenowej, w sklepie takim jak triumph.

Czy któraś z Was zna sklep, w którym byłabym w stanie znaleźć komplet w tak niestandardowym rozmiarze albo taki, w którym wybór byłby na tyle szeroki, że mogłabym coś dobrać (nie musi być to oczywiście sklep stacjonarny)? Dodam, że byłam już w wielu sieciówkach i przemierzyłam kilometry w galeriach handlowych, ale niestety wraz ze wzrostem rozmiaru miseczek, rośnie też obwód pod biustem.
DziewczynaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 17:11   #1387
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Stroj kapielowy/bikini - zbiorczy

Zapomnij o galeriach i normalnych sklepach. Wyszukaj braffiting w swoim mieście i tam coś przymierz. Twój rozmiar jest stosunkowo popularny wśród uswiadomionych biusciastych kobiet.
Ale niestety za 50zl raczej stroju nie kupisz...


PS. Kupiłam ten pierwszy strój z tych prezentowanych przeze mnie w poprzednim poście. Niebieski z falbankami. Powiem tak - jest SUPER dla osób z małym biustem! Już nie mogę się doczekać wyjścia na plażę. Chyba pierwszy raz w życiu! Polecam bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2017-05-31 o 17:14
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-31, 17:37   #1388
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Stroj kapielowy/bikini - zbiorczy

Mam identyczny rozmiar i udało mi się w zeszłym sezonie w calzedonii, mają tam jeden typ staników, który jest wiązany z tyłu i ładnie się układa. Tylko dobre ceny są dopiero na jesień, wtedy trzeba polować.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 20:49   #1389
DziewczynaFranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 15
Dot.: Stroj kapielowy/bikini - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Mam identyczny rozmiar i udało mi się w zeszłym sezonie w calzedonii, mają tam jeden typ staników, który jest wiązany z tyłu i ładnie się układa. Tylko dobre ceny są dopiero na jesień, wtedy trzeba polować.
A jest może jakiś typ, który polecasz? Chodzi mi o rodzaj stanika - trójkątne bikini, usztywniane miseczki albo jeszcze coś innego?
DziewczynaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 22:20   #1390
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Stroj kapielowy/bikini - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DziewczynaFranka Pokaż wiadomość
A jest może jakiś typ, który polecasz? Chodzi mi o rodzaj stanika - trójkątne bikini, usztywniane miseczki albo jeszcze coś innego?
Dokładnie takie - trojkatne i lekko usztywniane.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 21:05   #1391
DziewczynaFranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 15
Dot.: Stroj kapielowy/bikini - zbiorczy

Przeszłam się po porządnych sklepach bieliźnianych i przejrzałam mnóstwo stron internetowych. Chyba w tym roku się nie poopalam.
Nie znalazłam stroju, który wpadłby mi w oko. Praktycznie we wszystkich przypadkach chodzi w tych strojach tylko o to, żeby mieścił się do nich biust, za to względy estetyczne idą w odstawkę. Ponad to nie ma opcji kupna stanika z dużą miseczką i do tego majtek, które już są mniejsze (co chyba powinno być elastyczną opcją, kiedy na komplet trzeba wydać minimum 250 złotych).

Znacie może sklepy, które mają w asortymencie jakieś ciekawe kroje dla pań z większym biustem?
Mnie szczególnie urzekł ten: https://www.intymna.pl/p92,157,3,964...owy-fiji-black

Niestety przy moich wymiarach nie mam nawet co zamawiać.
DziewczynaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-02, 08:24   #1392
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Stroj kapielowy/bikini - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DziewczynaFranka Pokaż wiadomość
Przeszłam się po porządnych sklepach bieliźnianych i przejrzałam mnóstwo stron internetowych. Chyba w tym roku się nie poopalam.
Nie znalazłam stroju, który wpadłby mi w oko. Praktycznie we wszystkich przypadkach chodzi w tych strojach tylko o to, żeby mieścił się do nich biust, za to względy estetyczne idą w odstawkę. Ponad to nie ma opcji kupna stanika z dużą miseczką i do tego majtek, które już są mniejsze (co chyba powinno być elastyczną opcją, kiedy na komplet trzeba wydać minimum 250 złotych).

Znacie może sklepy, które mają w asortymencie jakieś ciekawe kroje dla pań z większym biustem?
Mnie szczególnie urzekł ten: https://www.intymna.pl/p92,157,3,964...owy-fiji-black

Niestety przy moich wymiarach nie mam nawet co zamawiać.
Ja kupiłam ostatnio komplet Ava. Idź do wątku "Nosimy dobrze dobrane biustonosze", tam jest dokładny opis. Stacjonarnie zapłaciłam za komplet 160 zł
Stanik 70H, majtki S
To nie jest problem znaleźć takie kostiumy w internecie. Stacjonarnie bywa gorzej.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 08:37   #1393
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Stroj kapielowy/bikini - zbiorczy

Dziwi mnie, że masz aż taki problem. Owszem, kilka lat temu było ciężko, ale obecnie bez problemu można kupić górę i dół w różnych rozmiarach. Np. we wspomnianej Calzedonii.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 09:49   #1394
LadyAngie
Przyczajenie
 
Avatar LadyAngie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Niestandardowy rozmiar bikini

Cytat:
Napisane przez DziewczynaFranka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Jestem bardzo szczupłą osobą z biustem o dość sporych rozmiarach. Kupno stanika to dla mnie droga przez mękę. Zazwyczaj kupuję sobie rozmiar F65 (czasem G).

Nie jestem w stanie znaleźć dla siebie bikini. Niestety nie stać mnie aktualnie na zainwestowanie w coś z wyższej półki cenowej, w sklepie takim jak triumph.

Czy któraś z Was zna sklep, w którym byłabym w stanie znaleźć komplet w tak niestandardowym rozmiarze albo taki, w którym wybór byłby na tyle szeroki, że mogłabym coś dobrać (nie musi być to oczywiście sklep stacjonarny)? Dodam, że byłam już w wielu sieciówkach i przemierzyłam kilometry w galeriach handlowych, ale niestety wraz ze wzrostem rozmiaru miseczek, rośnie też obwód pod biustem.
DziewczynaFranka, ja mam również rozmiar 65F i jestem szczupła. Zawszę kupuję w sklepach Li Parie, które oferują brytyjskie rozmiarówki, bardziej dopasowane do dosłownie wszystkich rozmiarów biustów.
Są tam marki m.in. Panache, Cleo, które oferują piękne stroje kąpielowe - mam jeden komplet, i tam dobierają do Twojego rozmiaru, nie wciskają na siłę kompletów stanik+figi). Stacjonarnie ich ceny porażają, ale dużo tańszych ofert można spotkać na Allegro. Myślę ze warto trochę dołożyć i mieć porządny strój na kilka sezonów.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
__________________
"Now I am become Death, the destroyer of worlds."

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-06-06 o 10:18 Powód: Wklejenie linka
LadyAngie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 13:35   #1395
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Strój kąpielowy dla szczupłej dziewczyny

Planuję wypad nad jezioro w nadchodzący weekend. Niestety, nie mam sensownego stroju kąpielowego. Nie należę do osób obdarzonych wielkim biustem - noszę 60 D. Czy można gdzieś kupić dwuczęściowy strój kąpielowy, z którego góra miałaby 60D? Boję się, że nic sensownego nie znajdę.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-22, 08:57   #1396
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Strój kąpielowy dla szczupłej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Planuję wypad nad jezioro w nadchodzący weekend. Niestety, nie mam sensownego stroju kąpielowego. Nie należę do osób obdarzonych wielkim biustem - noszę 60 D. Czy można gdzieś kupić dwuczęściowy strój kąpielowy, z którego góra miałaby 60D? Boję się, że nic sensownego nie znajdę.
Wszystko zależy od tego, jakie masz u siebie sklepy stacjonarne z szeroką rozmiarówką. Bo w sklepach on-line to raczej nic do weekendu nie zdąży Ci przyjść. W Opolu masz np Stanikowe Atelier, najlepiej zadzwonić i zapytać czy coś mają w Twoim rozmiarze.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-06-22 o 09:01
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 13:09   #1397
Drakonida
Raczkowanie
 
Avatar Drakonida
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 428
Dot.: Stroj kapielowy/bikini - zbiorczy

DziewczynaFranka, przechodzę tą samą drogę przez mękę.
Kostiumy mam z Calzedonii, kupuję modele wyglądające jak normalny, usztywniany, nisko wykrojony biustonosz, wiązany na plecach i szyi. W zeszłym roku na wyprzedaży w outlecie dobrałam komplet za 45zł. Co równie ważne, obie części można kupić osobno. Po pierwsze w przypadku dołu potrzebuję małego rozmiaru, a po drugie zdecydowana większość jest tak wycięta, że bym ich nie nałożyła; ostatnio na cały sklep znalazłam jedną parę majtek odpowiednio zabudowaną. W tym roku niestety nic nie znalazłam, ale właśnie ze względu na estetykę.
Bardzo bym chciała mieć kostium na ramiączkach i jednoczęściowy usztywniany. Są szanse znaleźć takie dla małego obwodu i większej miseczki?

Edytowane przez Drakonida
Czas edycji: 2017-06-24 o 13:11
Drakonida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 12:15   #1398
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Stroj kapielowy/bikini - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Drakonida Pokaż wiadomość
DziewczynaFranka, przechodzę tą samą drogę przez mękę.
Kostiumy mam z Calzedonii, kupuję modele wyglądające jak normalny, usztywniany, nisko wykrojony biustonosz, wiązany na plecach i szyi. W zeszłym roku na wyprzedaży w outlecie dobrałam komplet za 45zł. Co równie ważne, obie części można kupić osobno. Po pierwsze w przypadku dołu potrzebuję małego rozmiaru, a po drugie zdecydowana większość jest tak wycięta, że bym ich nie nałożyła; ostatnio na cały sklep znalazłam jedną parę majtek odpowiednio zabudowaną. W tym roku niestety nic nie znalazłam, ale właśnie ze względu na estetykę.
Bardzo bym chciała mieć kostium na ramiączkach i jednoczęściowy usztywniany. Są szanse znaleźć takie dla małego obwodu i większej miseczki?
Oczywiście że są.
Polskie firmy, które przychodzą mi do glowy: Ava, Kris Line, Dalia
Brytyjskie: Panache, Freya
Ja kupiłam firmy Ava - noszę staniki 65H, z Avy dobrałam kostium 70H góra (bo 65 o dziwo bardzo ciasny i moja normalna miseczka za mała). Do tego majtki S, bo sprzedają oddzielnie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 13:57   #1399
Dominiaaaa98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: Stroj kapielowy/bikini - zbiorczy

Oj skąd ja to znam też jestem posiadaczką miniaturowego biustu i już niestety pogodziłam się, że tak zostanie. Zawsze wybieram strój usztywniany, żeby nie czuć się aż tak bardzo skrępowana
Dominiaaaa98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-09, 22:16   #1400
selesup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
strój na plażę

Witam wszystkie dziewczyny. Nie dawno skończyłam 18 lat mimo to mój biust nie jest okazały a wręcz zerowy, na co dzień pod ubranie nie noszę staników. Można powiedzieć że mój biust to dwa lekko zarysowane mięśnie i brodawki.
Zaczął się sezon plażowy, dotąd na plaży bywałam w dzieciństwie z rodzicami wtedy miałam kostium jednoczęściowy i nie przywiązywałam uwagi do kostiumu ważna była zabawa i to że jakiś kostium jest. W tym roku chciałam skorzystać z wody, plaży i słońca. Chciałam poznać zdanie użytkowniczek tego forum, czy przy moich rozmiarach powinnam jednak zakryć górę czy nie koniecznie?
Obecnie mam takie zdanie że nie mam czego zasłaniać, praktycznie założenie stanika czy ogólnie zasłonięcie góry mija się z celem. Nie mam czego zasłaniać. Pytam anonimowo na forum, bo po prostu nie chcę zrobić z siebie idiotki między ludźmi.
selesup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-29 14:57:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.