Cienie, palety cieni - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 16:54   #1291
kropeczka33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Question Paleta do makijażu

Witam
zastanawiam się nad zakupem palety z kolorowymi, sylwestrowymi cieniami do powiek mam swoje typy ale chciałabym usłyszeń Waszą opinię, dlatego serdecznie zachęcam do dyskusji. Przedział cenowy - powiedzmy do 100 zł.

i oczywiście życzę wszystkim Wesołych Świąt...
kropeczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 21:32   #1292
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kolorowa paleta cieni do powiek- wasze propozycje?

Jeśli chodzi o paletki to gorąco polecam Sleek
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 09:22   #1293
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Kolorowa paleta cieni do powiek- wasze propozycje?

Inglot i Sleek
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 10:04   #1294
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Kolorowa paleta cieni do powiek- wasze propozycje?

Zgadzam się z dziewczynami. Za 100zł kupisz ok. 3 paletek sleeka. Inglota również polecam.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 10:24   #1295
kropeczka33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: Kolorowa paleta cieni do powiek- wasze propozycje?

mam neutralną paletkę sleeka. teraz zastanawiałam się nad czymś bardzo kolorowym. Myslałam o czyms takim: http://allegro.pl/mery-macom-cienie-...839201815.html

co myslicie?
kropeczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 13:50   #1296
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Kolorowa paleta cieni do powiek- wasze propozycje?

Cytat:
Napisane przez kropeczka33 Pokaż wiadomość
mam neutralną paletkę sleeka. teraz zastanawiałam się nad czymś bardzo kolorowym. Myslałam o czyms takim: http://allegro.pl/mery-macom-cienie-...839201815.html

co myslicie?

Kolory powalają !!! Cena tez przestępna
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 23:30   #1297
Julenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: Kolorowa paleta cieni do powiek- wasze propozycje?

o, ja również bardzo lubię Sleeka, jak również cienie marki Inglot-również polecam
Julenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 12:06   #1298
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Kolorowa paleta cieni do powiek- wasze propozycje?

Cytat:
Napisane przez kropeczka33 Pokaż wiadomość
mam neutralną paletkę sleeka. teraz zastanawiałam się nad czymś bardzo kolorowym. Myslałam o czyms takim: http://allegro.pl/mery-macom-cienie-...839201815.html

co myslicie?
Ja nie polecam takich dużych paletek. Niestety cena jest dość niska i jestem niemal pewna, że jakość także nie będzie zadowalająca.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 01:37   #1299
Julenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: Kolorowa paleta cieni do powiek- wasze propozycje?

Clarity ja też nie jestem generalnie zwolenniczką gotowych paletek.
Natomiast cienie Sleek znam, sa dobrze napigmentowane, to samo z Inglotem, gdzie dodatkowo mozna sobie samemu paletkę złożyć

Edytowane przez Julenia
Czas edycji: 2012-12-23 o 01:39
Julenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 11:48   #1300
vivalaglam_90
Przyczajenie
 
Avatar vivalaglam_90
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowa paleta cieni do powiek- wasze propozycje?

Cytat:
Napisane przez kropeczka33 Pokaż wiadomość
mam neutralną paletkę sleeka. teraz zastanawiałam się nad czymś bardzo kolorowym. Myslałam o czyms takim: http://allegro.pl/mery-macom-cienie-...839201815.html

co myslicie?
Myślę, że to dobry typ ) Paletki są duże bo 88 albo 120 cieni. Kolory są różne i faktycznie jest w czym wybierać . W jeden paletce masz zarówno cienie jasne, kolorowe jak i ciemne, co daje możliwość zrobienia tak naprawdę makijażu na każdą okazję )
Dodatkowo paletka 88 cieni ma lusterko ! No i producent zapewnia nas ze cienie sa dobrze napigmentowane
Tak wiec jak najbardziej fajne!!
vivalaglam_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 22:09   #1301
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: paleta cieni!

Hej. Zamieszczam posta tutaj, nie bardzo wiem, gdzie wstawić, a nie chcę zaśmiecać forum nowym wątkiem. Potrzebuję informacji na temat palety cieni w kolorach szarości do czerni, ewentualnie biel w zestawie. Jednak zależy mi, aby WSZYSTKIE były matowe, na palecie najlepiej ok. 5 sztuk. Mam paletkę z isadory, jednak jej pigmentacja pozostawia wiele do życzenia... Zastanawiałam sie nad skompletowaniem własnej, ale u inglota też jakość mnie nie powaliła, natomiast makeup geek bardzo przypadł mi do gustu, jednak mają tylko jeden matowy szary odcień, a zależy mi na minimum dwóch... Na MACa pozwolić sobie niestety nie mogę, zresztą, w moim mieście nie ma salonu. Przejrzałam słocze kryolana i make up atelier, jednak one zdecydowanie nie są matowe Czy któraś zna dobre jakościowe matowe paletki?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 09:28   #1302
A_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 357
Palety

Cześć

Od niedawna zaczęłam korzystać w większym zakresie z kolorowych kosmetyków i stwierdziłam, że sprawia mi to dużą frajdę, a wcześniej używałam tylko tuszu, czasem cienia w związku z tym chciałabym sobie zakupić jakąś paletę z wieloma kolorami cieni, fajnie jakby tam były też eye linery w kremie (nie wiem czy dobrze się wyrażam), ew. błyszczyki, chciałabym wiedzieć w czym mi najlepiej, a a często 2/3 odcienie cieni kosztuje ponad 50 zł i jak tu próbować . Jestem w stanie przeznaczyć na taką paletę +/- 250 zł, ale jestem laikiem i nie chciałabym przepłacić, szczególnie że za bardzo się na tym nie znam Tak więc bardzo proszę o jakieś rady
A_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 11:21   #1303
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Palety

Hej!
Myślę że na początek warto popatrzeć tutaj na ofertę palet Myślę że na początek będziesz zadowolona elf ma również w ofercie zestawy z samymi błyszczykami i cieniami, rozejrzyj się bo wydaje mi się że cenowo i jakościowo są jak najbardziej ok
Sephora również ma takie palety w ofercie, ale są chyba droższe a jakościowo nie powalają, co przychodzi mi do głowy jeszcze to nyx ale takie palety dostaniesz raczej tylko w sklepie stacjonarnym, a wiem że w PL jest póki co jeden w Warszawie.

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-01-27 o 11:25
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 09:45   #1304
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Palety

Jeśli zależy Ci na większej palecie z tymi wszystkimi udogodnieniami w takiej cenie, to może spróbuj palety firmy NYX? które znajdziesz w internerowym Douglas oraz w innych drogeriach internetowych.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 11:02   #1305
newkaskada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Paleta cieni Mario Luigi 120 kolorów

Ja używam palety tej firmy 180 kolorów..dostałam w prezencie,ale zapewne sama bym ją zakupiła...kolorów cieni do oczu nigdy za dużo..jest w czym wybierac. Odnosnie jakosci cieni....super. Nie osypuja sie, napigmentowane, latwo sie rozciera, naklada, dodaje, przyciemnia...moge zrobic z nimi wszystko..poza tym eleganckie opakowanie..zakupilam tez teraz pedzle marco luigi...zobacze jak sie beda sprawowac z cieniami. a i jeszcze,cienie bardzo dlugo utrzymuja mi sie na powiekach..ale wiadomo,daje baze. cienie nie uczulaja,nosze soczewki i nic mi nie szkodza...chinszczyzna..a le dobrej jakosci
newkaskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 11:11   #1306
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Paleta cieni Mario Luigi 120 kolorów

Miałam do czynienia z taką paletą, jednakże innej firmy, tyle, że wszystkie są te same, działają tylko pod innymi nazwami / markami. Uważam, że szkoda wydawać na nie pieniędzy, jakość bardzo słaba, osypują się, bledną, wychodzą plamy, sprzedałam ją na szczęście, bo żałowałam jej zakupu. Zdecydowanie odradzam.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 21:07   #1307
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Paleta cieni Mario Luigi 120 kolorów

Będzie do zaakceptowania pod warunkiem, że cienie zostaną nałożone na dobrą bazę, która przedłuży ich trwałość.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 09:06   #1308
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Paleta cieni Mario Luigi 120 kolorów

Używałam ich na różne bazy i szkoda pieniędzy, naprawdę, chcąc mieć dobre cienie, niestety trzeba trochę wydać.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 22:54   #1309
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Paleta cieni Mario Luigi 120 kolorów

A mi się te cienie świetnie spisują, trzymają się cały dzień/noc. Tyle, że u mnie wszystkie cienie się trzymają. Mają świetną pigmentacje. Cena w stosunku do jakości jest bardzo dobra - ja osobiście polecam.. szkoda wydawać więcej pieniędzy na np. MAC'a skoro tańszy odpowiednik daje sobie rewelacyjnie radę.
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 13:04   #1310
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Paleta cieni Mario Luigi 120 kolorów

Cytat:
Napisane przez Pralinka94 Pokaż wiadomość
A mi się te cienie świetnie spisują, trzymają się cały dzień/noc. Tyle, że u mnie wszystkie cienie się trzymają. Mają świetną pigmentacje. Cena w stosunku do jakości jest bardzo dobra - ja osobiście polecam.. szkoda wydawać więcej pieniędzy na np. MAC'a skoro tańszy odpowiednik daje sobie rewelacyjnie radę.
Tutaj akurat bym polemizowała. Nie wiem jak spisują się cienie MAC bo ich nie posiadam, ale za to mam z Inglota i ich jakość (zarówno jeśli chodzi o nakładanie i trwałość) jest nieporównywalnie lepsza od tych "chińskich".

Nie mówię jednak, że te palety 120 kolorów są złe, bo to świetne rozwiązanie dla tych, którzy uczą się makijażu i szukają "swoich" kolorów. Tutaj jest duże pole do popisu w tym kontekście .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 19:17   #1311
Layane
Raczkowanie
 
Avatar Layane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 63
Prośba o pomoc w kompletowaniu palety cieni.

Szukałam takiego tematu, ale nie znalazłam ani zbiorczego, ani odpowiedzi na moje pytanie… jeśli gdzieś jest i ktoś o tym wie to przepraszam bardzo i będę wdzięczna za pokierowanie mnie do właściwego tematu. W każdym razie, jak w tytule.
A oto moje oczko. Mam chłodny typ urody, najprawdopodobniej chłodne lato.
http://img715.imageshack.us/img715/5177/p3181723.jpg
http://img22.imageshack.us/img22/1662/p3181724.jpg

Będę naprawdę wdzięczna, za sugestie, jeśli chodzi o kolory cieni, które będą podkreślać moje oczy, zależy mi też na takich, które podbiją mi niebieskie tony, ale nie tylko.

Edytowane przez Layane
Czas edycji: 2013-03-20 o 19:27
Layane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:27   #1312
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Prośba o pomoc w kompletowaniu palety cieni.

Cytat:
Napisane przez Layane Pokaż wiadomość
Szukałam takiego tematu, ale nie znalazłam ani zbiorczego, ani odpowiedzi na moje pytanie… jeśli gdzieś jest i ktoś o tym wie to przepraszam bardzo i będę wdzięczna za pokierowanie mnie do właściwego tematu. W każdym razie, jak w tytule.
A oto moje oczko. Mam chłodny typ urody, najprawdopodobniej chłodne lato.
http://img715.imageshack.us/img715/5177/p3181723.jpg
http://img22.imageshack.us/img22/1662/p3181724.jpg

Będę naprawdę wdzięczna, za sugestie, jeśli chodzi o kolory cieni, które będą podkreślać moje oczy, zależy mi też na takich, które podbiją mi niebieskie tony, ale nie tylko.
Koralowy, różowy, pomarańczowy, brązowy, granatowy
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 21:52   #1313
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pomoc w kompletowaniu palety cieni.

W tym artykule jest obrazek pokazujący kolory makijażu dla chłodnego lata:
http://12blueprints.com/best-makeup-...s-true-summer/

A tutaj przykłady kosmetyków firmy eleablake:
http://www.eleablake.com/store/summer:-true/f/
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 12:34   #1314
Layane
Raczkowanie
 
Avatar Layane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Prośba o pomoc w kompletowaniu palety cieni.

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Koralowy, różowy, pomarańczowy, brązowy, granatowy
Dzięki, zgodzę się, że pomarańcze podbijają niebieski, ale niestety właśnie pomarańcze i wszystkie korale na jakie trafiałam były dla mnie za ciepłe, za bardzo problematyczne. W innym wypadku nie miałabym specjalnie problemu z szukaniem.


Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
W tym artykule jest obrazek pokazujący kolory makijażu dla chłodnego lata:
http://12blueprints.com/best-makeup-...s-true-summer/

A tutaj przykłady kosmetyków firmy eleablake:
http://www.eleablake.com/store/summer:-true/f/

Pierwszy link znam, ale ten drugi ... jesteś wielka, toć to skarb, taka masa przykładów, będzie się na czym poopierać.
Layane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 21:12   #1315
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pomoc w kompletowaniu palety cieni.

Myślę, że róże powinny dobrze podbijać niebieski. Do twojej urody raczej zgaszone róże. Takie można łatwo dostać. Bo chłodny pomarańczowy może być trudno znaleźć, to by musiał być taki szarawy odcień... Może raczej jakiś cynamonowy kolor, chłodny cynamonowy.

Aha, i taki kolor może być ciekawy:
http://www.eleablake.com/store/bless...l-true/dp/2115
Chłodny, lekko zgaszony żółty. Coś w tym guście mogą mieć w Inglocie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2013-03-21 o 21:14
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 22:03   #1316
Layane
Raczkowanie
 
Avatar Layane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Pomoc w kompletowaniu palety cieni.

O no no. Takiego koloru szukać będę na pewno, bo lubię żółte cienie, a z nimi też jest trochę u mnie ciężko. A co do róży, to zdążyłam zauważyć, że pasują mi właściwie wszystkie byle były chłodne i nie miały pomarańczowych tonów, to samo z niebieskimi, jeszcze takiego nie znalazłam, który by mi nie pasował…
Chyba mi się powoli klaruje co muszę kupić
Mogłam od razu spytać na wizażu, a nie kombinować... hehe
Layane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 22:56   #1317
martynak221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Palety cieni

Hej, pomóżcie, bo na pewno jesteście w tym temacie bardziej doświadczone niż ja. Zależy mi na cieniach matowych, miękkich, o intensywnym kolorze (nie szukam cieni w neutralnych kolorach, tylko w barwach tęczy, do kolorowego intensywnego makijażu). Już raz nabrałam się na jeden cień w pięknym kolorze i okazało się, że na oku W OGÓLE go nie widać i ogólnie był jak kamyk. Niestety nie mogę sobie pozwolić na "testowanie", bo najzwyczajniej w świecie mnie nie stać. Także paletę chciałam w miarę tanią. W inglocie mają cudne kolory ale niestety za drogo... znalazłam taką tania paletę, ale jest podejrzanie tania i nie wie czy to nie będzie wyrzucenie pieniędzy do śmieci http://allegro.pl/818-paleta-cieni-1...116958481.html (strona przypadkowa, chodzi mi o ten typ palety). Czy myślicie, że będzie ok? A może ktoś już ją miał i moze ocenić? Proszę o pomoc

a i jeszcze jedno - czy znacie może jakieś strony gdzie można kupić jakieś próbki cieni i skompletować sobie je taniej i w mniejszej ilosci? patrzyłam na pigmenty na allegro, ale większosć się błyszczy, ale własnie fajne by były takie małe, tanie próbki

Edytowane przez martynak221
Czas edycji: 2013-03-30 o 23:00
martynak221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 23:06   #1318
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Palety cieni

Te palety są tanie, ale jakość cieni jest średnia. Zdarzają się kolory mocno napigmentowane, ale dużo daje słabą poświatę koloru, albo są jak właśnie taki kamyk. Niektóre na palcu wyglądają fajnie, ale już na oku przy rozcieraniu tracą całą intensywność.
Jeżeli Inglot jest za drogi, sprawdź cienie MIYO lub My Secret - są tanie, ale jakościowo lepsze, niż te z allegro.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 11:25   #1319
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Wiecej za mniej , czy mniej za tyle samo (palety)?:)

Witam was. Zacznę może od tego, że planuje zakup palety cieni. Paleta bardziej sie opłaca niż kupować pojedyńcze cienie za 6zl -10 zł.

Ale nie wiem jaką wybrać. Mam na oku trzy palety ( od razu mówie, że nie mam na razie na paletkę pieniędzy ale chce je zdobyć, automatycznie nie chce wydać na to dużo kasy) Jestem zwykła studentką, ale gdy mam więcej czasu, albo jak jest jakaś okazja lubię sobie "zrobić oko"

1. paleta to 'sleek makeup au naturel' 12 cieni (coś około 35 zł)
2. paleta z lenka cosmetic's '88 cieni matowych i perłowych' (za niecałe 50 zł)
3. paleta z jw. tylko '28 cieni perłowych i matowych' ( nie całe 5ozł)

A po co tu pisze? Ponieważ ja teraz mam mini paletke w sumie to nie paletka tylko 4 cienie z essence. One mi odpowiadają, są po prostu dla mnie wystarczające, nie wymagam więcej, gdy nałożę bazę ok się trzymają i kolor mają w miarę, ale jednak są to tylko 4 kolory.

Czy któraś z was wie jakie są cienie z tych palet w porównaniu z essence?

Ja jestem skuszona na tą nr 2- 88 cieni. Jednak czasem więcej za mniej oznacza gorszą jakość. No ale może mi nie jest potrzebna jakaś super jakość jakby były porównywalne do essence to by było wystarczająco dla mnie.

Mam nadzieje, że zrozumiałyście o co mi chodzi

z góry dzięki za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sleek makeup au naturel.jpg (14,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 88 Cieni Perłowych i Matowych.jpg (18,2 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28 Cieni Matowych i Perłowych.jpg (11,7 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg essence.jpg (23,3 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez afrodytek
Czas edycji: 2013-04-03 o 11:29
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 11:42   #1320
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Wiecej za mniej , czy mniej za tyle samo (palety)?:)

a naprawdę potrzebne ci jest aż 88 cieni? Założę się że i tak wykorzystywałabyś maksymalnie 1/3 - 1/4 wszystkich, zresztą w tych paletkach nie lubię tego ze jest dużo cieni bardzo zbliżonych do siebie kolorem, minimalnie różniących się może wykończeniem czy o 0,0001% odcieniem
ja bym wzięła sleeka, dziewczyny bardzo chwalą, myślę że tyle spokojnie by Ci wystarczyło, zwłaszcza że piszesz że nie szalejesz za bardzo z makijażem.
Pozostałych palet nie znam, więc się nie wypowiem co do trwałości czy jakości (chociaż ja bym sobie jakiejś firmy krzak na oko nie nałożyła z obawy o ewentualne konsekwencje) , ale jeśli bardzo chcesz którąś kupić żeby mieć więcej kolorów, to zainwestuj tylko w dobra bazę, bo to ona jest najważniejsza - jak masz super bazę to i byle cień się będzie trzymał nie do zdarcia
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-12 10:45:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.