paznokcie akrylowe żelowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 11:40   #31
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Trafnie Madzia zauważyła, Asiu uważasz, że Zielonka jest bardzo pomocna, pisząc do Ciebie na gg czy na prywatnie, skąd wiesz że to co pisze jest zgodne z prawdą?
Demonizujesz wizaż, a przecież założyłas wątek o mieszaniu pudrów akrylowych i wydaje mi się że w tym momencie jest on kopalnią wiedzy na temat kolorówki akrylowej. W czym tkwi problem?
Chyba że jesteście z Zielonką bezpośrednio powiązane bliższą znajomością... Bądź nawet 2in1
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 11:42   #32
asia_ai8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 113
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
mzielonko... jestes instruktorem której firmy? i chyba nie chcesz powiedziec, ze majac 4-letnia praktyke w zawodzie- nie zauwazylas ze na zdjeciu "przed i po" na paznokciu widnieje ewidentna grzybica - a Ty wyleczylas to poprzez przedłuzenie tych paznokci???? tego Cie nauczyli na tym szkoleniu uinstruktorskim i w technikum kosmetologicznym? (na dobra sprawe- co to za szkola???? albo technik kosmetyki albo kosmetolog!!!!)
Może się nie znam, widzę że Ty i byliczka robicie bardzo ładne paznokcie. Wiecie chodzi mi o to że może za bardzo jej się czepiacie. Nie biorę tylko od niej autorytetu, ale też od was. Robicie przecudne niektóre pazurki i ważna jest dla mnie opinia każdej z was, ale zobaczcie że mzielonka też się stara. Może i nie robi tak doskonałych prac jak wasze ale chcę pomóc innym, nie zabraniajcie jej tego...
asia_ai8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 11:46   #33
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Asiu my niczego nie zabraniamy, tylko instruktor powinien robic paznokcie I DE AL NE a te niestety takie nie są. I obawiam się że jeśli śmie nazywac siebie instruktorem, a jej wiedza na ten temat jest taka jak wykonywane paznokcie to za wiele nie pomoże.
Pragnę dodac że ani moje prace, ani Laury nie są doskonały i my nie jesteśmy Instruktorkami.. Póki co.
Cieszę się bardzo i doceniam jej chęc pomagania. Ale to co piszesz, dowiedziawszy się od niej, nijak ma się z tym co np. ja testuje, obserwuje, dowiaduje się itp.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 11:47   #34
asia_ai8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 113
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Nie nie jesteśmy jedną osobą. Nie wiem czy mówi prawdę... mogę się z Tobą byliczko zgodzić ale czemu by miała mnie oszukiwać? Przecież nie ma powodu. Mówiła mi tylko z jakimi przyborami dobrze jej się pracuje. Jakoś jej ufam... wiesz ja nie wiem co to za firma PB czy DB czy jakoś tak... nie wiem ile kosztują jej rzeczy... a mzielonka wysłała mi linki do Prestige. Mówi że są świetne... skoro myślisz inaczej proszę prześlij mi link do Twoich firm. Ja dzięki Twojej radze kupuję u dobrej rady kolorowe akryle. Ty mi też pomogłaś i jeśli ktoś by na Ciebie tak naskoczył też bym była po Twojej stronie. KAżdą z was kocham za to, ale nie bądzcie takie dla mzielonki1
asia_ai8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 11:59   #35
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Asiu nie chodzi o to że ktoś cię okłamuje, tylko sądząc po poradach Zielonki ma ona małe spektrum wiedzy.
PB to nic innego jak firma Perfect Bauty sklep: http://www.pbnails.pl/
DR to Dobra Rada www. dobrarada.com.pl
Ceny masz podane
Na forum są wątki opisujące poszczególne produkty.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 12:05   #36
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Asiu, w porównaniu z Zielonką byli robi paznokcie tak cudowne i idealne, że aż brakuje słów by to opisać. A jak sama wspomniała w jednym z wątków nie jest pwena czy jest wystarczająco dobra by założyć własny gabinet. Natomiast zielonka, która nie dorasta Jej do pięt jest instruktorem... Widzisz różnicę? Ja również miałam możliwośc zostać instruktorem, w niezłej całkiem firmie o międzynarodowym prestiżu... Ale już sam fakt, że JA mogłam tam zostać instruktorem dobrze o niej nie świadczy :P Jak widzisz instruktorem może być każdy... Doświadczenie, wiedza oraz jakoś i wygląd paznokci nie zawsze idą w parze z 'nazewnictwem'. Znam wielu instruktorów, którzy nie wiedzą czym jest kamuflaż... No to sorry...

Najechałaś na mnie, że zwróciłam Ci uwagę, że zaśmiecasz forum... powiedz mi po jaką cholerę powielasz pytania w kilku wątkach? Napisałaś raz, jest ok. jeśli nikt nie odpowiedział to znaczty, że nie wie. Tak czy tak odpowiedź dostałaś tam, gdzie powinna się ona znaleźć. Odpowiedź nie tylko wyczerpującą, ale nawet zawierającą więcej wiadomości niż początkowo chciałaś.

Posiedzisz trochę na wizażu, to zrozumiesz. Sto milionów wątków o tym samym i jak później człowiek chce coś znaleźć, to nie może bo wszystko jest rozpieprzone po różnych tematach. A jakby sobie taka jedna z druga poczytały taki jeden ciekawy wątek, to nie tylko odnalazłyby odpowiedź na swoje pytanie, ale i przy okazji dowiedziały się masy ciekawych rzeczy.

Oczywiście, mogę Ci pomóc. Bardzo chętnie, nawet na priv. Pod warunkiem, że zachowujesz się zgodnie z regulaminem no i pod warunkiem, że potrafię. W tamtym wątku przez chwilę Ci nie odpowiadałam i już padło 'halo'... Ani ja, ani żadna z dziewczyn nie siedzimy na forum cały dzień by odpowiadać w przeciągu kilku sekund na każde pytanie. Mamy dom, rodzinę, pracę, szkołę...

Postarajcie się zrozumieć. Nie jesteście ani pępkiem świata, ani jedynymi osobami, które się tak zachowują. Czy jeżeli 10 osób w kółko pytałoby Cię o to samo, a mogłyby np otworzyć książkę, która przed nimi leży i chociaż przejrzeć spis rozdziałów, żeby sprawdzić, czy odpowiedzi przypadkiem tam nie ma, nie zalałaby Cię krew?
Jesli chcesz natychmiastowej odpowiedzi na każde pytanie idź na kurs. Na dobry kurs. A jak nie chcesz iść na kurs to zacznij czytać forum albo uzbrój się w cierpliwość.

Nikt nie neguje chęci pomocy zielonki. Wręcz przeciwnie, chwali jej się to! Ale osobiście bałabym się stosować do rad osoby, która stylizuje paznokcie z grzybicą! To, że Jej stylizacje nie są powalające, a raczej przeciętne to inna sprawa i w to wnikać nie będę.

To forum jest kopalnią wiedzy. Naprawdę wystarczy poczytać. Mówię z własnego doświadczenia.



Jaki monolog strzeliłam
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 12:09   #37
asia_ai8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 113
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Aha to na PB mnie nie stać bo liquid drogi. Ja już się nie mieszam. :P

No dobra!

Edytowane przez asia_ai8
Czas edycji: 2010-01-08 o 12:13
asia_ai8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 12:48   #38
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

oooo.cóż za powodzenie na foum!!!
Asiu!!! nie przejmuj się tymi ich wypowiedziami mi to lata gdzieś
widocznie zazdrośc dupę zzera i tyle!!!!
co do niby grzyba na paznokci-heheh śmiechu warte,widzę jaką ty jestes stylistką skoro nie potrafisz rozrużnic czy to grzyb czy co to niby jest.
proponuje kupić okulary-chyba ze je nosić to wtedy proponuje kupić "musztardówki"
a jesli chcesz zobaczyc jak wyglada grzyb to proponuje zajerzec na neta bo z takimi wiadomosciami jakie teraz posiadasz to nie zasiadlabym do przedłuzania paznokci u ciebie.
co do instruktora to napewno nie kupiłam bym go na allegro.bo co mi po nim.kupic i robic tak jak wy?-to mija się z celem!!!
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 12:52   #39
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

No Zielonko bardzo dobrze że ktoś nie umie rozrużnic czy to grzyb czy nie. Sęk w tym by rozróżnic, a nie rozrużnic
A jakiej firmy jestes instruktorem?
Może uraczysz nas swoimi pięknymi pracami?
Są na poziomie Kajki, Fruty, Asi Rozwadowskiej, Nuki, Ani Gębali-Papież?
Nie daj się prosic Pokaż nam wszystkim jak bardzo się myliłyśmy wyciągając wnioski po tych krogulczykach w pierwszej wrzucie
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 13:07   #40
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
No Zielonko bardzo dobrze że ktoś nie umie rozrużnic czy to grzyb czy nie. Sęk w tym by rozróżnic, a nie rozrużnic
A jakiej firmy jestes instruktorem?
Może uraczysz nas swoimi pięknymi pracami?
Są na poziomie Kajki, Fruty, Asi Rozwadowskiej, Nuki, Ani Gębali-Papież?
Nie daj się prosic Pokaż nam wszystkim jak bardzo się myliłyśmy wyciągając wnioski po tych krogulczykach w pierwszej wrzucie
wiesz co? ja mam to gdzieś co wy piszecie i co bedziecie pisac!!
a prace to kiedy bede chciała to sobie dodam!!
ja nie musze się tłumaczyc i udowadniac co i jak.
sadzac po waszych rozmowach tu na forum odnoszę jedno wrażenie!dobrze ze nie zaliczam się do waszego grona bo bym musiała isc do psychiatry.
A!i mojego nazwiska się nie odmienia!!!tak na marginesie!!!
co do niby grzyba na paznokciach-to są paznokcie mojego męża który bedac u dermatologa miał wykluczone jakiekolwiek choroby na paznokciach.także widac wasz poziom wiedzy!
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 13:12   #41
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Generalnie mało mnie interesuje czy Twoje nazwisko się odmienia czy nie.
Ja odmieniłam nick forumowy a nie nazwisko, bo nick to nick a nazwisko to nazwisko. Jeśli Ci to przeszkadza, dopisz sobie w podpisie aby i nicka nie odmieniac
Bardzo się cieszę że skrzętnie ukrywasz braki swojej wiedzy butną postawą i obrażaniem innych. To świadczy wyłącznie o profesjonalizmie i poziomie jaki reprezentujesz.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 13:13   #42
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Cytat:
Napisane przez mzielonka1 Pokaż wiadomość
co do niby grzyba na paznokciach-to są paznokcie mojego męża który bedac u dermatologa miał wykluczone jakiekolwiek choroby na paznokciach.także widac wasz poziom wiedzy!
ooo... i paznokcie swojego męza umieściłas wśród swoich prac "przed i po"...hmmm...i ktos sie nadaje do psychiatry?
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 13:19   #43
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

wiecie co mało mnie obchodzi wasze mądre zdanie!!!
a co w tym złego że umieszczam w swoich pracach pazury męza?
moge nawet i prezydenta i co komu do tego?
ja ię nie podoba to się nie patrz!!!i mniej bedzie ci dupę zzerac!!!
A ty byliczka jaki poziom reprezentujesz???
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 13:22   #44
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Zielonko jak zapewne zauważyłaś poszły Ci już ostrzeżenia, podejrzewam że kolejne polecą jak w dalszym ciągu będziesz bluzgac na dziewczyny i naszą rzekomą zazdrośc.
Jeśli mało by Cię obchodziło nasze mądre zdanie to byś się tak nie pieniła i nie obrażała nikogo.
Wydaję mi się że na innych forach typu kafeteria itp. robiłas za skarbnicę, wątpliwej, wiedzy. Myślałaś że przyjdziesz tutaj i również będziesz pełnic taką samą rolę, jednak trochę Ci nie poszło i stąd te Twoje nerwy. Trochę więcej pokory. Wiedzę uzupełnisz, może poprawisz technikę przedłużania... Kto wie...
Moja postawa? Nie mnie to oceniac.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-01-08 o 13:31
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 13:41   #45
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Zielonko jak zapewne zauważyłaś poszły Ci już ostrzeżenia, podejrzewam że kolejne polecą jak w dalszym ciągu będziesz bluzgac na dziewczyny i naszą rzekomą zazdrośc.
Jeśli mało by Cię obchodziło nasze mądre zdanie to byś się tak nie pieniła i nie obrażała nikogo.
Wydaję mi się że na innych forach typu kafeteria itp. robiłas za skarbnicę, wątpliwej, wiedzy. Myślałaś że przyjdziesz tutaj i również będziesz pełnic taką samą rolę, jednak trochę Ci nie poszło i stąd te Twoje nerwy. Trochę więcej pokory. Wiedzę uzupełnisz, może poprawisz technikę przedłużania... Kto wie...
Moja postawa? Nie mnie to oceniac.
o jak słodko!!! 3ostrzeżenia!!!dziękuje wam!!!-jestescie kochane!!!!
o patrz!!!jeszcze na kafeterii nie byłam muszę tam wpasc-może i ciebie znajde!!!!!
było by przesympatycznie!!!!
wasze madre zdanie??pfff
oj dziewczyny dziewczyny!!!żal mi was.bo to wy się pienicie przed monitorkami kompa i usilnie wymyslacie jak komu dopiec a niektórzy maja to gdzies miedzy innymi ja :-D
a jak chcecie komus bardziej dopiec to proponuje założyc forum-pt.kurnik i przekupy na jarmarku!!!!
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 13:47   #46
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Na kafeterii niestety nie uświadczysz mojej obecności, za to na świecie kosmetyki, nailz, pb i kilku innych owszem
A teraz w ramach odpieniania się pójdę sobie wyprostowac włosy w celu porzepoczwarzenia się na popołudniowe zajęcia z psychologii społecznej i jak będziemy omawiac kolejny ciekawy przypadek to z sentymentem wspomnę w myślach o Tobie
Pozdrawiam i miłego dnia

BTW. Na psychologii społecznej omawialiśmy zjawisko e-agresji. Coś tam było, o nadużywaniu znaków interpunkcyjnych w podgrupie znaków emocji... Ale może sobie daruję.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-01-08 o 13:50
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 13:52   #47
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

o tak raruj sobie swojej głupoty
idz sie prostuj idz bo z wredoty az włsosy ci się skrecaja
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 13:57   #48
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Włosy skręcają mi się przez lokówkę
A z wredoty to mam jedynie zmarszczki i niesymetryczne policzki
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 14:04   #49
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

no wreszcie samokrytyki wobec siebie brawo!!! tylko nie bądz już taka wredna dalej bo kurze łapki dadza o sobie znać wcześniej
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 14:07   #50
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Spokojnie, narzeczony mnie na tyle kocha i na tyle jestem zadowolona ze swojego wyglądu że nie muszę sobie leczyc kompleksów komentując wygląd, albo też jego brak (niepotrzebne skreślic) osób których w życiu na oczy nie widziałam Ale mam nadzieję że Tobie pomaga.
Mam wrażenie że wszystko co miało zostac napisane, zostało, a wątek można spokojnie zamknąc
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 14:21   #51
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

a wątek można spokojnie zamknąc [/QUOTE]

i sie też
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 14:46   #52
asia_ai8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 113
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

matko kochana dziewczyny co się z wami dzieje! Ludzie i po co ta złość i zgryzota?...
asia_ai8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 15:35   #53
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Cytat:
Napisane przez asia_ai8 Pokaż wiadomość
matko kochana dziewczyny co się z wami dzieje! Ludzie i po co ta złość i zgryzota?...

no widocznie kogos boli fakt że ktos robi dobrze swoja robote i tyle

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

lauracrow smiesz nazywać sie mistrzynia a patrzac na prace można by sie przyczepić do wielu rzeczy
byliczka-twoje prace na bloogu-hmm,robisz same kamuflaże przeważnie i kochna chyba nie wiesz jak sierobi inne pazurki co? w tych z zieloną końcówka brokatowa to na kciuku?-hmmm...co to tam jest???? ))))
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:10   #54
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

A jednak to laura jest mistrzynią a ty zielonko niestety nie
Weź kobieto wyluzuj bo za chwilę zzieleniejesz z zazdrości- ups!
To co piszesz już dawno przestało być zabawne i jeszcze rażąca ortografia...
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 17:52   #55
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe



Wiecie co jest charakterystycznego dla osób, które przed monitorem bierze k***ca, kiedy czytają negatywne opinie na swój temat? Wmawiają innym, że to one są spokojne, a wszyscy dookoła się pienią (jak to zielonka określiła) i na dodatek robią to z niesamowitą agresją. Dwa, wmawiają wszystkim, że mają ich w czterech literach. Prawda jest taka, że zamiast to udowodnić i się po prostu zamknąć, ciągną wątek i bluzgają na prawo i lewo.

Nieprzemyślane i chaotyczne wypowiedzi również nie świadczą o anielskim spokoju

To tak dla uzupełnienia e-agresji

Możesz kochana zielonko nie odpisywać, gdyż ja naprawdę mam Twoje zdanie głeboko, a nawet i jeszcze głębiej i wątek ten, jak i wszelkie Twoje posty na forum, dla mnie nie istnieją. No to: papa. I powodzenia życzę.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 18:51   #56
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

tępaki
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 18:56   #57
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Pisz póki możesz
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 19:23   #58
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

no narazie mogę.
lubie czytać wpisy bo mnie śmieszą,i napewno się przy nich nie denerwuje.jeszcze trochę to brzuch mi ze śmiechu pęknie.dlatego napewno go nie zamknę.
:-D

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Dobra dusza
spójrz no łaskawym wzrokiem na swoje bułeczki w tzw.kamuflażu na swoim bloogu a potem zabieraj głos ok?! hehe
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 19:30   #59
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Cytat:
Napisane przez mzielonka1 Pokaż wiadomość
oto kilka moich prac

wielka szkoda, że usunęłaś zdjęcia swoich prac, bo z chęcią popatrzyłabym na te cudeńka...

__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2010-01-08 o 19:31
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 20:00   #60
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
wielka szkoda, że usunęłaś zdjęcia swoich prac, bo z chęcią popatrzyłabym na te cudeńka...

Ja widzialm i uwiez ze nie ma czego zalowac. Co prawda nie jestem zadnym fachowcem ale jak na 4 lata praktyki to nie powalaja
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.