paznokcie akrylowe żelowe - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 20:01   #61
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Cytat:
Napisane przez agatacia Pokaż wiadomość
wielka szkoda, że usunęłaś zdjęcia swoich prac, bo z chęcią popatrzyłabym na te cudeńka...

Nie było zbytnio na co Co do zielonki - to szkoda nerwów. Poziom kultury jaki tu sobą zaprezentowała, najlepiej o niej świadczy
Mhm... czy to aby nie zielonki prace...
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 20:01   #62
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Ja czytajac ten watek tez zaluje, ze nie zdarzylam obejrzec prac Zielonki. Mysle, ze moglaby je wkleic, skoro jest z nich taka dumna
A co do kamuflazu to nie wiesz jak sie go uzywa, ze tak bardzo uczepilas sie osob go uzywajacych? Pewnie nawet nie wiesz co to jest skoro tak Ci przeszkadza, ze Byliczka go czesto uzywa:P
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 20:09   #63
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

nie wiem czy wiecie ale kopiowanie moich zdjęć jest zabronione! a skoro macie je zapisane to coś w tym musi być że je oglądacie.chyba gul wam skacze!
hehehe

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

co do kamuflażu to wiem po co sie go używa,a uczepilam się go bo jak ktos go nie umie wykorzystać robiąc bułki na pazurach to niech zakończy z jego używanie.a skoro inni się czepiają moich prac to pozwólcie że i ja się poczepiam.:-D
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 20:17   #64
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Cytat:
Napisane przez mzielonka1 Pokaż wiadomość
nie wiem czy wiecie ale kopiowanie moich zdjęć jest zabronione! a skoro macie je zapisane to coś w tym musi być że je oglądacie.chyba gul wam skacze!
hehehe

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

co do kamuflażu to wiem po co sie go używa,a uczepilam się go bo jak ktos go nie umie wykorzystać robiąc bułki na pazurach to niech zakończy z jego używanie.a skoro inni się czepiają moich prac to pozwólcie że i ja się poczepiam.:-D
Laska spoko, wyluzuj ... Wdech, wydech

Ja tam w sieci to wszystko znajdę Dla nie nie ma mission impossible

Dodam od siebie - brak kamuflażu lub taki blady, że aż trupi efekt zrobił, tunele... mhm.... chyba stały obok tuneli Żadne cuda, co by mnie w osłupienie wprawić mogły. No, szczególnie ze pisałaś, że szukasz pracy niezależnie od miejsca zamieszkania - to świadczy o desperacji.

Natomiast usuwanie zdjęć z Wizażu jest karane. Ale co ja Ci będę mówiła, jak Ty już posiadasz tyle ostrzeżeń.

P.S. Miałam się nie mieszać, ale nie powiem, co mnie bierze, jak ktoś zaloguje się tylko po to, aby móc się nakrzyczeć i naubliżać innym.
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-01-08 o 20:19
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 20:30   #65
mzielonka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :-))))
Wiadomości: 38
GG do mzielonka1
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Laska spoko, wyluzuj ... Wdech, wydech

Ja tam w sieci to wszystko znajdę Dla nie nie ma mission impossible

Dodam od siebie - brak kamuflażu lub taki blady, że aż trupi efekt zrobił, tunele... mhm.... chyba stały obok tuneli Żadne cuda, co by mnie w osłupienie wprawić mogły. No, szczególnie ze pisałaś, że szukasz pracy niezależnie od miejsca zamieszkania - to świadczy o desperacji.

Natomiast usuwanie zdjęć z Wizażu jest karane. Ale co ja Ci będę mówiła, jak Ty już posiadasz tyle ostrzeżeń.

P.S. Miałam się nie mieszać, ale nie powiem, co mnie bierze, jak ktoś zaloguje się tylko po to, aby móc się nakrzyczeć i naubliżać innym.
co do pracy to już nie szukam,bo już znalazłam-tak do twojej wiadomosci,
a prawdziwa stylistka rozróznia co i jak tak?-to do twojej równiez wiadomosci te niby trupo blade coś to nie kamuflaż!-robione były na naturalnej płytce!to jest akryl mleczny róż!prestige!

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

a tak wogóle to ten wątek został założony po coś innego a nie po to żebym czytała na swój temat takie rzeczy.
jestescie podłe jak nie wiem co!
skoro nie chcecie pomagać innym to wasz problem,ale nie wypisuje takich cudów w moim wątku
mzielonka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 22:52   #66
irelax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

............ i zły książe odjechał na swym koniu, a cała małe państewko odetchnęło z ulgą wraz z jej mieszkańcami .
Od tej pory wszyscy żyli dłuuuuugo i szczęśliwie.
KONIEC
THE END
FIN
ENDE
klask i:
irelax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 23:08   #67
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

hmm.. a czy ja gdzieś pisałam, że robię ładne i poprawne paznokcie ? No ale dobra, już widzę jak Pani Wielka Instruktorka motywuje swoje kursantki
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 23:18   #68
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

mzielonko...a mówilaś o swojej anielskiej cierpliwosci...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 00:01   #69
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: paznokcie akrylowe żelowe

Cytat:
Napisane przez mzielonka1 Pokaż wiadomość
no widocznie kogos boli fakt że ktos robi dobrze swoja robote i tyle

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

lauracrow smiesz nazywać sie mistrzynia a patrzac na prace można by sie przyczepić do wielu rzeczy
byliczka-twoje prace na bloogu-hmm,robisz same kamuflaże przeważnie i kochna chyba nie wiesz jak sierobi inne pazurki co? w tych z zieloną końcówka brokatowa to na kciuku?-hmmm...co to tam jest???? ))))
Laura sama siebie mistrzynią nie nazwała, została nią po decyzji wielu osób, które w przeciwnieństwie do Ciebie wiedzą jak wygląda dobra robota

A co do moich frenczyków Frencz jest najtrudniejszą rzeczą w stylizacji paznokci. Oczywiście potrafię zrobic wiele innych rzeczy, bo co za problem naciapac na szpice kolorów i zwieńczyc to kwiatkami?
Mało mnie jednak obchodzi zdobienie, sęk w tym aby budowa paznokcia wyglądała jak trzeba, czego Twoim pracom, niestety, brakuje.
A co jest na kciuku w zielonych? Przebarwiony palec od borowek, bo tym wlasnie zajmuje sie ich wlascicielka

Co do kopiowania prac. Wklejajac je napisalas ze nie wolno ich kopiowac? Chyba ze mi umnelo..

Skoro juz mowimy o paznokciach, to to te krogulcze pseudoszpice niewydazone to co niby mialo byc? a te kwiatki to rozumiem w formie zartu zamontowalas tej biednej Pani??
Z reszta niewazne. i tak masz bana
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-01-09 o 00:05
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.