Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-05, 09:41   #61
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Czytników e-booków (Kindle) - mam od ponad 4 lat (w międzyczasie wymieniłam jedynie na model z podświetlanym ekranem) i nie wiem, jak mogłam żyć bez niego wcześniej. Dalej kupuję papierowe książki, ale komfort czytania chociażby w podróżach czy na wakacjach jest nieoceniony. Najlepiej wydane pieniądze na sprzęt elektroniczny (wliczając w to wszystkie telefony, komputery itp.).

Fotel z podnóżkiem - przy przeprowadzce uparłam się, że muszę mieć własny fotel, upatrzyłam sobie model w IKEA i dokupiłam podnóżek do kompletu, jest ulubionym miejscem do czytania, oglądania seriali itp.

Ciepła kurtka z kapturem na zimę / ciepłe buty (nie emu, ale podobne - Björn Borg BRITTA Śniegowce) / wymiana wszystkich swetrów z akrylu na swetry z wełny, kaszmiru albo moheru - no, tanie to nie było, ale komfort zauważalny, nie marznę.


Mam na liście zakupowej stację parową i roombę, cieszą mnie pozytywne opinie
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:04   #62
Micha2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 13
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Nowy porządny blender. W końcu mam ochotę robić sobie koktajle albo zupy-krem mega wygodny w użyciu i wydajny.
Micha2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:48   #63
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
5. Czajnik z regulowana temperaturą wody- mogę sobie podgrzać wode do 40stu stopni i wypić np. z cytryna. Nie marnuje czasu na ostudzenie wody
O! Z tego również jestem zadowolona!
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 14:17   #64
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Kosmetyki mineralne, które dość że nieziemsko wydajne, niepsujące się (zużywam opakowanie podkładu 2 lata a czasami dłużej, bo mało się maluję) to naturalne i wręcz zdrowe dla mojej cery.

Ipad kupiony na początku studiów. Służy mi piąty rok, zajmuje mało miejsca w torbie a sprawdza się idealnie, przydaje się do czytania, pisania i robienia zdjęć.

Conversy. Kilka już par przenosiłam, ale żadnej nie żałuję.

Soczewki kontaktowe. Od liceum noszę z krótkimi przerwami na okulary. Co za komfort. Czasami zdarzy mi się nie wyjąć ich przed snem i jak się budzę widząc wszystko wyraźnie (mam sporą wadę), to coraz poważniej myślę o laserze.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 14:29   #65
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

- to co już się pojawiło, czyli samobieżny, zrobotyzowany odkurzacz, siedzę sobie, a mi się odkurza
- urządzenie do prasowania koszul bez żelazka (dressman) - nakładam na to ustrojstwo koszulę, wciskam przycisk i jest wyprasowana perfekcyjnie, cieszę się tym bardziej, że już chyba wycofane z produkcji
- wysokiej klasy ręczny kolbowy ekspres do kawy i do kompletu porządny, żarnowy młynek - uwielbiam ten rytuał przygotowywania espresso
- zmywarka
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 15:41   #66
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Moja babcia na pewno wymieniłaby w tym wątku pralkę Jej życie dzieli się na trzy etapy: przed Franią, z Franią i z pralką automatyczną
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 16:09   #67
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

U mnie:
- zdecydowanie dobrze dobrany stanik. Na pierwszy wydałam ok. 100 zł (promocja na Dzień Kobiet), na kolejne nie żałowałam ani złotówki. Komfort codziennego życia nieporównywalny, a na dodatek bezpowrotnie skończyły mi się bóle pleców, które nękały mnie bez przerwy podczas noszenia źle dobranych staników.
- kalendarz książkowy - żaden duży wydatek, ale nareszcie skończył mi się problem zapominania i przegapiania terminów, bo mam gdzie zapisywać wszystkie daty i rzeczy do zrobienia.

Marzę o zmywarce, niestety ciągle trafiam wynajmując na te bez. Jeśli kiedyś kupię, to na pewno byłby to zakup na ten wątek.

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
6.Okulary przeciwsłoneczne Polaroid z polaryzacja i innymi jakimiś fitrami :P kupione za smieszne pieniądze w Vision Express dla mnie i męża. Nie wiem jak mogłam nosić okulary z sieciówek. Komfort dla oka to niebo a ziemia
A czy Vision Express to nie sieciówka?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-05, 16:18   #68
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A czy Vision Express to nie sieciówka?
Pewnie chodziło o sieciowe sklepy odzieżowe.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 18:12   #69
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

samochód z automatyczną skrzynią biegów
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 18:44   #70
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Pewnie chodziło o sieciowe sklepy odzieżowe.
dokładnie tak , zapomniałam napisać że chodzi mi o ciuchowe sieciówki
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 19:10   #71
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Podróże - to nigdy nie są zmarnowane pieniądze

Szczoteczka elektryczna - po pierwszym użyciu miałam wrażenie jakbym pierwszy raz w życiu umyła zęby

Zrobienie prawa jazdy i kupno własnego auta - jedyne czego żałuję to że zrobiłam prawo jazdy dopiero w wieku 25 lat. Ale jak już się zdecydowałam to poszło pełną parą, auto kupiłam jeszcze przed zdaniem prawka (robiłam w uk i tu można jeździć przed zdaniem egzaminu).

Kindle Paperwhite - mimo że wciąż lubię klasyczne papierowe książki to czytnik jest niezastąpiony w podróży lub kiedy druga połówka chce spać.

iPhone 6s - najlepszy telefon jaki miałam w życiu. Zazwyczaj wymieniałam telefony raz lub dwa razy w roku. Ten kupiłam w październiku 2015 i nawet nie myślę o zmianie.

iPad Pro + apple pencil - uwielbiam robić ręczne notatki, w tablecie mam wszystko czego potrzebuję nie przejmując się notesami i fruwającymi kartkami. No i lubię sobie bazgrać i kolorować.

Czajnik filtrujący Brita - używam od kilku lat i stało się to tak oczywiste, że nie wiem jak żyłam bez tego wcześniej.

Czajnik elektryczny Severin - ma 4 opcje wyboru temperatury 70 - 100 stopni, funkcję utrzymywania ciepła oraz dodatkową "przykrywkę" z sitem na herbatę, więc można ją parzyć w czajniku.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2017-01-05 o 19:11
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-05, 19:15   #72
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Kasa wydana na podróże <3
Kasa wydana na prezenty dla innych <3
Kasa wydana na kurs animatora i wychowawcy kolonijnego <3 (swoją drogą bardziej żal mi kasy na studia niż na te 2 kursy)

Z bardziej przyziemnych rzeczy:
- czajnik z regulacją temperatury i utrzymywaniem ciepła (Hoffen z Biedronki )
- dzbanek filtrujący wodę (Dafi)
- laptop/notebook ja tam nie rozróżniam nazewnictwa - lenovo yoga 700 z dotykowym ekranem obracanym o 360* - idealny do obróbki zdjęć lub czytania książek w pdf
- podkład Revlon Colorstay - w końcu idealnie jasny i kolorystycznie dobrany podkład (jest teraz zakupem regularnym a to najlepsza rekomendacja)
- biała farba do pokoju <3 w końcu nie żyję w kolorowym, ciemnym grobowcu

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2017-01-05 o 19:19
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 19:52   #73
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

soczewki kontaktowe- ochhh...
w sumie to chyba nic ekstra co super mi ulatwia zycie nie mam
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 20:07   #74
haniavit
Raczkowanie
 
Avatar haniavit
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 425
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

- kindle - nie wyobrazam sobie zycia bez tego urządzenia

- suszarka elektryczna - w koncu pranie jest suche w ciagu jednego dnia, co przy irlandzkiej wilgoci jest duzym osiagnieciem
__________________

In the age of information,
IGNORANCE IS A CHOICE.
haniavit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 20:18   #75
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Samochód. Ciężko mi było wybrać odpowiedni, ale kupiłam mały, kompaktowy, idealny do jazdy po mieście, mało pali a i ubezpieczenie nie kosztuje miliona złotych monet.

Ekspres do kawy. Nie na kapsułki, bo to dziadostwo. Z pojemnikiem na mleko, bo zawsze się bałam, że się poparzę parą z dyszy.

Wolnowar. Super sprawa, mięsko świetnie wychodzi i nic się nie przypala.

Elektryczna szczoteczka do zębów. Dużo lepiej czyści, plus końcówki do czyszczenia męczy
między zębami świetnie się sprawdzają.

Wszystkie pieniądze, które wydałam na podróże.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 08:17   #76
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Jestem w szoku, ile osób wymienia okulary przeciwsłoneczne przystosowane do wady wzroku. Moim hitem ubiegłego roku są soczewki kontaktowe Kiedyś myślałam o takich okularach przeciwsłonecznych, ale szkoda by mi było wydawać kilkaset złotych przy każdej wymianie zwykłych okularów. Moja wada, niestety, nadal się pogarsza. Przy soczewkach nie ma już tego problemu Okulary przeciwsłoneczne mam jedne, porządne, bez względu na to, jaką obecnie mam wadę. A jaka wygoda? Nie płaczę już przy krojeniu cebuli, przy dymie papierosowym itp. Oczy nie męczą się tak szybko przy komputerze ani czytaniu. Rewelacja! Żałuję tylko, że tak długo trwało, zanim się zdecydowałam
To pierwsze, co mi wpadło do głowy, na pewno jeszcze coś by się znalazło, szczególnie we wcześniejszych latach, ale musiałabym dłużej pomyśleć
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki

Edytowane przez lovebird
Czas edycji: 2017-01-06 o 08:18
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 08:21   #77
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Pierwsze co mi przychodzi do głowy do keratynowe prostowanie włosów mimo że nie trafiłam na najlepsze kosmetyki to i tak efekt był zadowalający. Możliwość wyjścia z domu bez żenady ze moje włosy znowu wyglądają jak gniazdo piór jest warta każdych pieniędzy teraz mi się wyplukala i będę powtarzać zabieg juz lepszymi kosmetykami.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 08:29   #78
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, ile osób wymienia okulary przeciwsłoneczne przystosowane do wady wzroku.
Ja też. Nie noszę okularów przeciwsłonecznych na nosie cały dzień, a nie wyobrażam sobie, żebym miała np. wchodząc i wychodząc ze sklepu zmieniać okulary z przeciwsłonecznych na zwykłe albo zmieniać okulary, bo słońce się za chmurą schowało Dla mnie to by był jedynie dodatkowy kłopot, żadna wygoda w porównaniu z soczewkami. No ale wiadomo, różni luzie, różne potrzeby
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 08:34   #79
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Pierwsze co mi przychodzi do głowy do keratynowe prostowanie włosów mimo że nie trafiłam na najlepsze kosmetyki to i tak efekt był zadowalający. Możliwość wyjścia z domu bez żenady ze moje włosy znowu wyglądają jak gniazdo piór jest warta każdych pieniędzy teraz mi się wyplukala i będę powtarzać zabieg juz lepszymi kosmetykami.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
Zastanawiałam się czy to wpisać. Ale nie wpisałam bo odkąd przestałam robić to moje włosy są w gorszym stanie niż przed. W sumie jestem rozdarta czy to najlepiej czy najgorzej wydane pieniądze. teraz wystarczy kilka godzin i mam mega kołtuna z tyłu przy karku. Przed pierwszym prostowaniem nie miałam problemu z kołtunami NIGDY.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-06, 10:48   #80
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Ja mam okulary z fotochromami. I to była jedna z lepszych decyzji, co do okularów.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 11:33   #81
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;69333391]Zastanawiałam się czy to wpisać. Ale nie wpisałam bo odkąd przestałam robić to moje włosy są w gorszym stanie niż przed. W sumie jestem rozdarta czy to najlepiej czy najgorzej wydane pieniądze. teraz wystarczy kilka godzin i mam mega kołtuna z tyłu przy karku. Przed pierwszym prostowaniem nie miałam problemu z kołtunami NIGDY.[/QUOTE]
Ja zrobiłam sobie kiedyś serię zabiegów keratynowych w salonie. Mam włosy kręcone, po zabiegach miały się mniej puszyć i ładniej kręcić. Nie zauważyłam żadnej zmiany, więc uważam, że wyrzuciłam kilkaset zł w błoto

Czytając Wasze wpisy, do mojej listy dopisać muszę jeszcze szczoteczkę soniczną do zębów. Nie oddałabym jej za żadne skarby!!!
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 11:36   #82
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Okulary przeciwsłoneczne z korekcją,

Soczewki kontaktowe,

Karnet na siłownię <3

Zegarek sportowy i pulsometr,

Podkład mineralny i porządny pędzel.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 11:37   #83
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Taka maszynka do pedicure z Sholla (tak sie to pisze?! ), dziala duzo lepiej niz pumeks, jest super.

Okulary z filtrem - to wzrok!

Torebka skorzana - kazdy stroj zamienia w fajny outfit

Kaszmirowy sweter - najlepsza rzecz na swiecie!
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 12:33   #84
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Podróże. Kiedy wydałam dość sporą kwotę na wyjazd do Tybetu i po powrocie nie żałowałam ani złotówki, to od tego czasu mi pozostało.
Kompletnie nie cieszą mnie rzeczy materialne, zbyt często za nie przepłacam, dlatego staram się kupować w promocjach.
Lubię dobre skórzane torebki i buty, kaszmir i jedwab, ale "no logo".
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 12:39   #85
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, ile osób wymienia okulary przeciwsłoneczne przystosowane do wady wzroku. Moim hitem ubiegłego roku są soczewki kontaktowe Kiedyś myślałam o takich okularach przeciwsłonecznych, ale szkoda by mi było wydawać kilkaset złotych przy każdej wymianie zwykłych okularów. Moja wada, niestety, nadal się pogarsza. Przy soczewkach nie ma już tego problemu Okulary przeciwsłoneczne mam jedne, porządne, bez względu na to, jaką obecnie mam wadę. A jaka wygoda? Nie płaczę już przy krojeniu cebuli, przy dymie papierosowym itp. Oczy nie męczą się tak szybko przy komputerze ani czytaniu. Rewelacja! Żałuję tylko, że tak długo trwało, zanim się zdecydowałam
To pierwsze, co mi wpadło do głowy, na pewno jeszcze coś by się znalazło, szczególnie we wcześniejszych latach, ale musiałabym dłużej pomyśleć
no wiesz ale nie kazdy chce/moze nosic soczewki
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 12:57   #86
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
no wiesz ale nie kazdy chce/moze nosic soczewki
Nie krytykuję tego i nie mówię, że to błąd Napisałam, jaki był mój najlepszy ostatnio zakup Ale od lat lekarze mi mówili, że nie mogę nosić soczewek, bo mam za suche oczy, krople rzadko pomagały, ja się męczyłam... Koleżanka namówiła mnie i poleciła optyka, który dobierze mi soczewki - chciałam tylko jednodniowe, na basen, bo tam już nic nie widziałam, a z okularami raczej ciężko się wybrać no i zrezygnowałam z okularów prawie zupełnie, okazały się o wiele lepszym wyborem niż okulary, a obawy okulistów w ogóle się nie potwierdziły
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 12:59   #87
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Tak na szybko co mi przychodzi do głowy:
- samochód
- podróże
- aparat woodoodporny Olympus Tg 4, ach te podwodne zdjęcia rybek z wakacji
- buty zimowe The Nord Face, kupione w 2009 wyglądają jak nowe
- telefony iphone i samsung
- założenie stałego aparatu na zęby
- elektryczna szczoteczka i irygator do zębów

Edytowane przez oriane
Czas edycji: 2017-01-06 o 13:02
oriane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 13:19   #88
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Mieszkanie z ogródkiem nad samym jeziorem. Kocham to miejsce. Mała miejscowość, ale wszystko na miejscu (szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia). Kilkanaście minut do dużego miasta, a jak odsłaniam rano rolety to patrzę na jezioro
A jeszcze w zeszłym roku mieliśmy w planach pomieszkać kilka lat z rodzicami i budować dom w środku pola, gdzie nic nie ma. Cieszę się, że jednak podjęliśmy inną decyzję.

Kot bengalski. Moja ukochana rasa, o której zawsze marzyłam. Długo musiałam namawiać Tżta, który nigdy kotów nie lubił. Teraz obydwoje jesteśmy w niej zakochani i nasze życie jest jakby pełniejsze.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 16:18   #89
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Dobre okulary przeciwsłoneczne, kindle, fontanna dla kotów, lodówka Liebherr, porządna suszarka do włosów, trampki Converse (nie do zajechania), szczoteczka do mycia twarzy na baterie, emulsja do mycia twarzy Cetaphil, hybrydy na dłoniach.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 18:59   #90
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Aaaa jeszcze martensy wszystkie niezniszczalne.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.