Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-09, 19:22   #3151
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Pestycyda - u mnie sposoby na płacz to pierś, telepanie i jeszcze w aucie w foteliku sie uspokaja.
Aggs - moja córka tez lubi wędrować w poprzek łóżeczka.

U nas dzisiaj super pogoda. Chusta uratowała nam spacer. Juz miałam zrezygnować bo nie poleży w wózku spokojnie jak nie spi a zasnąć nie chciała kiedy TZ zaproponował ze ją weźmie w chustę.
No i chyba odkryłam dlaczego u mnie Klaudia trzyma głowę prosto - biust jej tą głowę wypycha. U TZ miała głowę przytwierdzoną do jego klatki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś popołudniu trenowałam jak Wiki wyspała się i najadła. Kieszonka jej przypasowała choć przy głowie nie mogłam dociągnąć bo ciekawa świata i się rozgladała. Nie dokońca ufam chuście i podtrzymuje małą od spodu lub odchylam się do tyłu ale potrenuje i dam radę.

Sorki za jakość zdjęć ale tak się wierciła a ja jeszcze niepewna jestem.
Wiem że portki nie odpowiednie ale to są próby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170909_191800.jpg (63,2 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170909_191740.jpg (57,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170909_191733.jpg (64,2 KB, 59 załadowań)
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 19:38   #3152
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Darietta faktycznie trzeba by przy głowie bardziej naciągnąć ale wszystkie mamy z tym problem. Najważniejsze że Wiki dała się zamotac! Długo wytrzymała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 19:53   #3153
KociaMatka
Raczkowanie
 
Avatar KociaMatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 381
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Hahah KociaMatka, a to tak się nie odkłada dziecka?! toz to widzę najwygodniejsza pozycja, mój dokładnie tak samo dzisiaj w nocy zawędrował

Xzora, brawa dla TŻ za chustowanie!!
Ja swojego tez zamotam. Ale za tydzień dopiero bo jutro jedzie mi na delegacje do Krakowa aż wraca w piątek wieczorem. Mam nadzieje ze dzieć nie będzie mi tęsknił za bardzo i nie będzie płakał więcej przez to.



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Troche to straszne bo pasowaloby zabezpieczyc barierki zeby sie nozki nie obijaly ale strasza tymi otulaczami. No i szlag trafia podkladanie pieluszki za plecki jak dzieć 10 min pozniej jest 10 cm dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Moja ładniej śpi w wózku odkąd ma dyndającego miska i patrzy na niego




Haha ale fajnie śpi
To jest mala cwaniara, raz mi sie w nocy z boczku na brzuszek jakos obrocila, myslalam ze zawalu dostane jak to zobaczylam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
U mnie kiedyś leżenie na mojej klatce bardzo pomagało a teraz nie bardzo chyba że go zapchane smocKiem. Ale jak smok wyleci to płacz znowu.



Mój jak już da się odlozyc co zdarza się rzadko to ląduje prawie do góry nogami

Omnononm zjadłabym goferka


Brawo dla TŻa. Mój nie chce motać. Mówi że jakoś nie ufa chuście. Z resztą ja mam 4.2 a on 190 cm więc mogłoby nie starczyć chusty... Za to cieszę się że nie wzięłam większej bo się ciągną za mną te ogony już teraz


Jaka Ewcia cudna

Ja właśnie dzisiaj wpadłam na to i powiesiłam lwa z lusterkiem ale raczej nie robi to na młodym wrażenia. Od dwóch dni nie bardzo śpi na spacerach. Ale nie awanturuje się tylko patrzy. Zasypia np po godzinie łażenia. A dziś spacer za długi bo śmierć głodowa nas złapała 5 minut przed domem i na syrenie wracaliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha swietny opis ze smiercia glodowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KociaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 19:57   #3154
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

No potrenujemy i.bedzie lepiej.
U nas to.mniej więcej tak.jest:


IMG_20170908_190415.jpg

Ja dziś cały dzień na zewnetrznym z chłopakami.
A Hugens po.kąpieli padł ni.na rekach to.myślę ok.nakarmie i do spania, był nieprzytomny, mogłam z.nim doslownie wszystko zrobić a on spał, nawet zbytnio jeść nie chciał, więc odłożyłam go do łóżeczka i.myślę ok, będzie pewnie szybko karmienie. MIałam racje w łóżeczku po 5 minutach już nie spał, ja nie wiem jak to moje dziecko to wyczuwa :/ a był taki nieprzytomny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 20:19   #3155
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mała,.perfekcyjnie to wiązanie wygląda. Chyba dużo cwczycie? Żałuję że wcześniej się nie wzięłam za.to jak młody miał np 2-3 tygodnie i mało co kumał.

Uparłam się dziś że młodego odłożę do łóżeczka po wieczornym karmieniu. Nie ma kolki jakiejś mega. Jest niespokojny i marudny ale nie odwala histerii więc może się uda. Chyba go muszę nakarmić pod korek ale dzisiaj coś dużo ulewa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 20:32   #3156
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Ja też się uparłam, ale.koj.ma super czuja i po 5 min sie budzi i od nowa zabawa. Już 3 raz usypiam go piersią, więc mój pewni już jestnpod korek nakarmiony
I juz tak.godzine....mąż właśnie przyniósł mi karmi żurawinowe i chipsy ale dziś patrząc na spacerze na swoje odbicie w szybach i lustrach wpadłam w lekkiego doła, wiec chyba podziękuję. Pestycyda, właśnie nie , raptem kilka razy był w chuście, jakoś nie miałam z tym problemu poprostu, ale dociagam dość długo i dokładnie. Na tyle ze spokojnie ufam chuście.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 20:48   #3157
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

To chyba Hugo lubi się motać bo mój to się drze jak opętany albo śpi i zaczyna się pod koniec wściekać. Ale ja tylko parę razy próbowałam więc.moze się przyzwyczai. Albo spróbuje jak już zaśnie w chuście ja podciągać spokojnie i porządnie.

Boże..moje dziecko śpi w łóżeczku po wieczornym karmieniu. Pierwszy raz od 3 tygodni jak nie lepiej. Mam łóżko dla siebie 😍😍😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-09, 20:52   #3158
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Darietta faktycznie trzeba by przy głowie bardziej naciągnąć ale wszystkie mamy z tym problem. Najważniejsze że Wiki dała się zamotac! Długo wytrzymała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ja wiązałam dwa razy tak po 18 bo sie obudziła to nie było długo poczekałam na tz żeby mu pokazać co jego dziewczyny kombinują i małą uwolniłam nie chce jej nosić jak nie bedzie dobrze ponaciągane. No i musze jeszcze eyprać tą chustę.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 21:04   #3159
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Żartowałam. Obudził się. Już nigdy nie będę sama spala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 21:09   #3160
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Hahahaha
To widzę Pestycyda, ze dzis obie walczymy o łóżko dla siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 21:12   #3161
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Ciesze się juz mowilam tz ze wieksze lozko trzeba kupic albo odwrotnie się kładziemy i śpimy ww trójkę.
Mała ma jakas czujke jak tz jest to anioł a w tygodniu daje mi w kość. Teraz tz poszedl do kina a ja z małą siedzę ledwo zamknął drzwi i sie obudziła. W przyszla sobotę mam dentyste i laktatorem ja od poczatku nic nie moge sciagnac i nie wiem jak to ogarnie tz. Podjedziemy do moich rodzicow bo od nich jest blizej ale i tak mala moze marudzic
Jakie szerokie macie łóżko? My dziś wróciliśmy do sypialni. Chciałam położyć ją z nami, ale mamy szerokość 160 cm i dla mnie jest za wąsko w 3.
Leży w kołysce. Jak zabezpieczacie barierki? Ręce mi tam wkłada ((
Przynajmniej nie ma problemu z odkładaniem. Śpi wszędzie bez problemu.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morelle, ale piękne te buty z uszkami 😍 oby mała zgłodniała . Pestka modnisia jak zawsze

Calineczka, zacewnikuj się:p

Darietta ja też nie mogę nic ściągnąć ostatnio. W poniedziałek mam gina i dobrze że mam porcję w zamrażarce bo lipa by była.

Mój dzieć zaczął się i teresowac karuzelą 😍
W ogóle zauważyłam że się robi maruda mała ale nie boli go brzuszek tylko tak bez powodu. Nie może zasnąć. Jak mu się oko zamknie to zaraz coś go wybudza. Zaczyna się koło 13-15 zalezy czy jesteśmy na spacerze czy nie. Macie jakieś sposoby na taki płacz "nie wiem sam o co mi chodzi"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Fajny kolor trampki z uszami cudo! Będziesz śmigać na płaskiej podeszwie?
Pestka urocza, a jaką ma buźkę pyzatą



U nas na takie marudzenie pomaga tylko leżenie na mojej klatce piersiowej, wtedy się przykleja, patrzy wtulony we mnie i jest najsłodszy na świecie
Też muszę ściągnąć pokarm na czwartek bo mam ginekologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raz na ruski rok mogę

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
A ja.mam coś ostatnio mieksze piersi... i.nic mi sie ściągnąć nie udaje :/

Morelle
Piękna pesteczka

Dziewczyny ja na noc tez muszę chyba cewnik sobie założyć

My na spacerze, drugim bo śliczna pogoda i szkoda w domu siedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Pesteczka przepiękna dziewuszka

U nas dzisiaj barowa pogoda.. popadało, teraz wieje wiatrzycho, ale ubrałam młodego, opatulilam i wysłałam babcie na spacer żeby się chociaż trochę dotlenil ja chyba wezmę się za porządki w jego ciuszkach bo w końcu wyrósł z rozmiaru 50 i mniejszych 56

Czy wasze maluchy tez robią nocne wędrówki?? Ja mojego jak dobrze nie opatule to znajduje ostatnio po tym najdłuższym, pierwszym spaniu w połowie łóżeczka, przekręconego w poprzek i wtedy mi stęka bo nie może wykonać żadnego ruchu i muszę go poprawić.



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

U nas teraz pada. Moja trochę po skosie śpi i nie lubi klina. Zsuwa się w dół.

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Tak dha jest bardzo korzystne. Dostałam w zaleceniach ze szpitala zeby kupić taka witaminę D



Brzuszek Pestkę boli ze nie chce jeść? Miska jak jestesmy na wyjeździe często ulewa bo właśnie za dużo je. W domu ma stałe pory jedzenia i rzadko ulewa.



Śliczny płaszczyk i butki cudne!



Pestka jak zwykle modnisia



Moja mała śpi w kołysce to nie ma jak się kręcić

Byliśmy na długim spacerze bo akurat nie padało ciepło nad morzem jest i goferka wciągnęłam
Raczej nie, po prostu jest apatyczna... ale właśnie w tym momencie zaczął ją boleć brzuch. Jeszcze jesteśmy same bo tż pojechał z moją sis 200 km po motor... wróci pewnie ok 23.

Edit: pisałam ten post 2h... walka z bólem brzucha.
Tż raczej wróci po północy. Jeszcze nie kupili motoru bo brak przeglądu...

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Pestycyda - u mnie sposoby na płacz to pierś, telepanie i jeszcze w aucie w foteliku sie uspokaja.
Aggs - moja córka tez lubi wędrować w poprzek łóżeczka.

U nas dzisiaj super pogoda. Chusta uratowała nam spacer. Juz miałam zrezygnować bo nie poleży w wózku spokojnie jak nie spi a zasnąć nie chciała kiedy TZ zaproponował ze ją weźmie w chustę.
No i chyba odkryłam dlaczego u mnie Klaudia trzyma głowę prosto - biust jej tą głowę wypycha. U TZ miała głowę przytwierdzoną do jego klatki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie chusta za krótka dla tż.

Cytat:
Napisane przez KociaMatka Pokaż wiadomość
Przesliczna Pestka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------


Xzora jejku jak ja czekam na wyprawe do Lidla albo do Castoramy ale w sklepach jak jest tyle ludzi, produktow i swiatel czuje sie przebodzcowana jak dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------


A to nie znaczy ze laktacja sie w koncu ustabilizowala a nie ze zanika?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
U mnie kiedyś leżenie na mojej klatce bardzo pomagało a teraz nie bardzo chyba że go zapchane smocKiem. Ale jak smok wyleci to płacz znowu.



Mój jak już da się odlozyc co zdarza się rzadko to ląduje prawie do góry nogami

Omnononm zjadłabym goferka


Brawo dla TŻa. Mój nie chce motać. Mówi że jakoś nie ufa chuście. Z resztą ja mam 4.2 a on 190 cm więc mogłoby nie starczyć chusty... Za to cieszę się że nie wzięłam większej bo się ciągną za mną te ogony już teraz


Jaka Ewcia cudna

Ja właśnie dzisiaj wpadłam na to i powiesiłam lwa z lusterkiem ale raczej nie robi to na młodym wrażenia. Od dwóch dni nie bardzo śpi na spacerach. Ale nie awanturuje się tylko patrzy. Zasypia np po godzinie łażenia. A dziś spacer za długi bo śmierć głodowa nas złapała 5 minut przed domem i na syrenie wracaliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4.2 jest za krótkie na 191 cm.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-09, 21:29   #3162
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

hej dziewczyny my już w Chorwacji
18 godzin drogi minęło całkiem dobrze Maja całą podróż przespała, oczywiście z przerwami na karmienie. Zniósła to lepiej niż starszak chociaż on też był dzielny Popołudnie i wieczór już nie były takie fajne młoda dała czadu jak zawsze teraz śpi z tatusiem ja zaraz też się kładę. Pogoda poki co ok jest troche chmur ale bardzo cieplo My już dawno odpuścilimy kołyskę. Młoda śpi z nami i pewnie tak już zostanie przez dłuższy czas. Morelle my też mamy łóżko 160cm i spokojnie się mieścimy jest jeszcze luz dla starszaka który też przychodzi czasem do nas nad ranem
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 21:42   #3163
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Nie wiem jak wy to robicie! Dla mnie to zdecydowanie za mało miejsca w 3.

Udanego wyjazdu!

18h dramat.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 21:53   #3164
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

dzięki Morelle nie było tak źle, gorzej będzie wracać ale chyba weźmiemy nocleg gdzieś po drodze bo będziemy jechać w dzień i dzieciaki pewnie nie będą już takie grzeczniutkie
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 23:13   #3165
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Jakie szerokie macie łóżko? My dziś wróciliśmy do sypialni. Chciałam położyć ją z nami, ale mamy szerokość 160 cm i dla mnie jest za wąsko w 3.

Leży w kołysce. Jak zabezpieczacie barierki? Ręce mi tam wkłada ((

Przynajmniej nie ma problemu z odkładaniem. Śpi wszędzie bez problemu.







Super







Raz na ruski rok mogę

















U nas teraz pada. Moja trochę po skosie śpi i nie lubi klina. Zsuwa się w dół.







Raczej nie, po prostu jest apatyczna... ale właśnie w tym momencie zaczął ją boleć brzuch. Jeszcze jesteśmy same bo tż pojechał z moją sis 200 km po motor... wróci pewnie ok 23.



Edit: pisałam ten post 2h... walka z bólem brzucha.

Tż raczej wróci po północy. Jeszcze nie kupili motoru bo brak przeglądu...







U mnie chusta za krótka dla tż.







Nie wiem







4.2 jest za krótkie na 191 cm.
Moja tez wystawia raczki pomiędzy szczebelkami ale nie płacze to nic z tym nie robię
A masujesz Pestce brzuszek i nóżki do brzuszka podciagasz? U nas to pomaga
Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny my już w Chorwacji

18 godzin drogi minęło całkiem dobrze Maja całą podróż przespała, oczywiście z przerwami na karmienie. Zniósła to lepiej niż starszak chociaż on też był dzielny Popołudnie i wieczór już nie były takie fajne młoda dała czadu jak zawsze teraz śpi z tatusiem ja zaraz też się kładę. Pogoda poki co ok jest troche chmur ale bardzo cieplo My już dawno odpuścilimy kołyskę. Młoda śpi z nami i pewnie tak już zostanie przez dłuższy czas. Morelle my też mamy łóżko 160cm i spokojnie się mieścimy jest jeszcze luz dla starszaka który też przychodzi czasem do nas nad ranem
Super ze podróż się udała w jakim mieście jesteście?
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 23:58   #3166
KociaMatka
Raczkowanie
 
Avatar KociaMatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 381
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny my już w Chorwacji
18 godzin drogi minęło całkiem dobrze Maja całą podróż przespała, oczywiście z przerwami na karmienie. Zniósła to lepiej niż starszak chociaż on też był dzielny Popołudnie i wieczór już nie były takie fajne młoda dała czadu jak zawsze teraz śpi z tatusiem ja zaraz też się kładę. Pogoda poki co ok jest troche chmur ale bardzo cieplo My już dawno odpuścilimy kołyskę. Młoda śpi z nami i pewnie tak już zostanie przez dłuższy czas. Morelle my też mamy łóżko 160cm i spokojnie się mieścimy jest jeszcze luz dla starszaka który też przychodzi czasem do nas nad ranem
Ale super! Odpoczywajcie! A zwlaszcza Ty dzielna Mamo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KociaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 01:03   #3167
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mała, ja wygrałam i mały zasnął w łóżeczku w końcu. Teraz kp. Mam nadzieję że u Ciebie te się udało?

Morelle, my mamy 140 cm i się mieścimy. To że jestem połamaną jak wstaję to inna sprawa.
Mamn nadzieję że Pestce przeszedł brzuszek. I nas w kryzysowych sytuacjach pomaga położona na brzuszek tetra i suszenie suszarka. Czasami i na pół godziny jest spokój. Z chwilą wyłączenia suszarki znowu wyje ale moze Wam pomoże bardziej.

Baby, udanego urlopu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 01:22   #3168
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

U nas drugie karmienie druga noc nieprzespana. Nie wiem co małej dolega bo popiskuje przez sen i dużo purta.
Nie płacze i nie podwija nóżek więc trudno ocenić o co chodzi.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 04:03   #3169
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wy to robicie! Dla mnie to zdecydowanie za mało miejsca w 3.

Udanego wyjazdu!

18h dramat.
Piona ja tez bym we 3 nie umiała spać na 160cm
Moje łóżko ma 160cm rama a materac jest Ok.150 chyba s ogóle.

Baby - miłego wypoczynku
18h hardcore
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-10, 07:25   #3170
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Pestycyda
Wygrałam na 3h reszta nocy juz ze mną, ale to moja wina, bo zasypiam.

Beby
Super! Udanego urlopu odpoczywaj i przyślij mi trochę słońca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 07:44   #3171
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mój Maxiu spi już jakieś 5h. Ja się właśnie zorientowałam ze mam guzy aż na cycku od mleka wiec odciagam szybko.

Musicie dziewczyny mieć słabe laktatory , ze nie chcą Wam odciągać.
Moja szwagierka rok odciagala na przemian z normalnym kp bo chodziła do pracy na cały etat i zostawiała mleko swojej mamie która pilnowała jej córki.
Miała taki sam laktator jak ja mam.
Ale dziewczyna o której tu pisałam już kiedyś, która odciagala 3lata mleko używała ręcznego Aventu.

Darietta- Twoja mała już zna smak mm wiec w razie syreny miej mm dla niej jak pójdziesz do dentysty

---------- Dopisano o 01:44 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

My mieliśmy masakrę wczoraj w nocy ze starszakiem bo się obudził i odpalił syrenę ze gdzie tata i prawie mi na Maxia wskoczył fo łóżka mojego 🙄
Wiem ze nie powinnam może ale w emocjach wygoniłam go z mojego pokoju . Tz zaraz się zbudził z kanapy i poszedł spać z nim. Dziś tez śpią razem. Tym sposobem już wiemy ze dostawka nie jest nam potrzebna bo teraz mamy problem z samodzielnym spaniem starszaka, który był już w reszta dużo wcześniej 😏
Cóż taki life posiadania dzieci 🤷🏻
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 08:01   #3172
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mała, dobre i to ja się cieszę z każdej godzinki ale dziś total sukces. Całą noc spał sam 😍😍😍

Samantha, Ty chyba masz elektryczny laktatator Medeli. One są super ale na naszym rynku są bardzo drogie.
Brawo dla Maxia za długi sen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 08:48   #3173
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Ja chyba sobie wypożyczyć muszę w takim razie.

Pestycyda Wow! Cała noc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 08:53   #3174
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Moja ładniej śpi w wózku odkąd ma dyndającego miska i patrzy na niego
Timi ma fazę na piszczącą pluszową żabę ze spirali Smiki, która u niego wisi, wczoraj godzina spaceru - na sekundę jej nie spuścił z oka


Zamówiłam też z Little Frog chustę Labradoryt Na moje gabaryty 3,6m, ale mamy też w domu chustę Storchenwiege 4,6m dla Tż


chociaż często mi się póki co zdarza, że Timi się składa bardziej na jeden bok w chuście :/

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
To chyba Hugo lubi się motać bo mój to się drze jak opętany albo śpi i zaczyna się pod koniec wściekać. Ale ja tylko parę razy próbowałam więc.moze się przyzwyczai. Albo spróbuje jak już zaśnie w chuście ja podciągać spokojnie i porządnie.
moja doradczyni mówi, że podczas motania nie należy ani na chwilę być w bezruchu, tylko się ruszać, bujać, obracać itp., bo inaczej dzieci się frustrują, jeśli nie są śpiące.

Najchętniej wzięłabym tę moją doradczynię (która jest też doulą, specjalistką od Shantala, prowadzi zajęcia z wykorzystaniem Metody Ruchu Rozwijającego W.Sherborne, udziela się na fb w grupie Od ciąży po macierzyństwo) do domu na miesiąc czy tam rok


Baby bawcie się wspaniale


Samantha podobno wiele kobiet nie reaguje na laktator tak, jak na dziecko i ciężko odciągnąć porządne ilości (np. ponad 20 ml), nawet, jak się ma dużo mleka i spasione dzieci na kp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg smiki żaba.jpg (176,8 KB, 36 załadowań)
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 09:13   #3175
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Timi ma fazę na piszczącą pluszową żabę ze spirali Smiki, która u niego wisi, wczoraj godzina spaceru - na sekundę jej nie spuścił z oka


Zamówiłam też z Little Frog chustę Labradoryt Na moje gabaryty 3,6m, ale mamy też w domu chustę Storchenwiege 4,6m dla Tż


chociaż często mi się póki co zdarza, że Timi się składa bardziej na jeden bok w chuście :/


moja doradczyni mówi, że podczas motania nie należy ani na chwilę być w bezruchu, tylko się ruszać, bujać, obracać itp., bo inaczej dzieci się frustrują, jeśli nie są śpiące.

Najchętniej wzięłabym tę moją doradczynię (która jest też doulą, specjalistką od Shantala, prowadzi zajęcia z wykorzystaniem Metody Ruchu Rozwijającego W.Sherborne, udziela się na fb w grupie Od ciąży po macierzyństwo) do domu na miesiąc czy tam rok


Baby bawcie się wspaniale


Samantha podobno wiele kobiet nie reaguje na laktator tak, jak na dziecko i ciężko odciągnąć porządne ilości (np. ponad 20 ml), nawet, jak się ma dużo mleka i spasione dzieci na kp
Fajna spiralka.
Mi położna też mowiła że moje cycki są oporne na laktator i czesto tak się zdarza a dziecko wyciąga.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 09:14   #3176
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Vadi
Fajowa ta chusta, kolory fajne.

A właśnie czy któraś z Was stosuje juz masaż shantala? Albo zamierza?

HUGO drzemie, Tymon z tatą bawią się w żółwie ninja a ja pije herbatkę i prxegladam ciuszki w necie dla siebie.i dzieci.
Polecicie jakieś dobre strony do zakupów, z dobrymi przecenami najlepiej.










Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 09:19   #3177
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mała robiliśmy parę prób już z Timim, chociaż ciężko z takim ruchliwym smykiem
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 09:43   #3178
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Super, ja dziś sprawdzę inne wiązanie to co Sam wrzuciła w filmiku. Tylko tam chyba chusta jest elastyczna :/ ?

Ja mojego wrzycam jak juz jest śpiący.

Właśnie.włączył alarm więc koniec herbatki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2017-09-10 o 09:48
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 10:44   #3179
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Super, ja dziś sprawdzę inne wiązanie to co Sam wrzuciła w filmiku. Tylko tam chyba chusta jest elastyczna :/ ?

Ja mojego wrzycam jak juz jest śpiący.

Właśnie.włączył alarm więc koniec herbatki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mała to wiązanie jest tylko dla elastycznej chusty.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-10, 10:52   #3180
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mała, w sensie że wstawał co 3h ale za każdym razem dał się odłożyć. Ja gorzej było między 6 a 7 bo już go gazy chyba męczyły ale dało radę. Za to od rana się bujamy z bólem brUszka...

Ja nie wiem czy dziś będę.motać bo Wojtek rozhisteryzowany od rana. Podsypia tylko na mnie troszkę ale co parę minut się wybudza:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-09 09:13:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.