Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 17:54   #421
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Agunia_S i Confused _Girl bardzo dziękuję za odpowiedż.
Mam jeszcze pytanie czy mogę używać ich w tym serum na dłoni które napisałam ?
Nie widzę większych przeciwwskazań. Co prawda swego czasu dużo było na biochemii o nie łączeniu witaminy C z ekstraktami roślinnymi ze względu na możliwość obecności metali ciężkich. Ja osobiście tyle się o tym naczytałam, że unikam tego połączenia (no chyba, że dodaję EDTA ), ale wiem, że są tez osoby, które się tym kompletnie nie przejmują
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 23:05   #422
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość

Myślicie,że dobrze będzie go dawać do jednorazowych serów na dłoni robionych z Wit C pudrowa,żel Ha,olej i do tego kropla tego kompleksu.??

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Nie widzę większych przeciwwskazań. Co prawda swego czasu dużo było na biochemii o nie łączeniu witaminy C z ekstraktami roślinnymi ze względu na możliwość obecności metali ciężkich. Ja osobiście tyle się o tym naczytałam, że unikam tego połączenia (no chyba, że dodaję EDTA ), ale wiem, że są tez osoby, które się tym kompletnie nie przejmują

Ja bym się martwiła o ph , bardziej niż o ektrakty roślinne .Liposomy są stabilne od ph 4 . A takie jednorazowe serum z witaminą c , może mieć różne ph , zależy jak nam się sypnie tej witaminy
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 00:30   #423
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Ja bym się martwiła o ph , bardziej niż o ektrakty roślinne .Liposomy są stabilne od ph 4 . A takie jednorazowe serum z witaminą c , może mieć różne ph , zależy jak nam się sypnie tej witaminy
Ale skoro to jest ekspresowe serum to chyba pH nie gra aż tak dużej roli. W najgorszym wypadku liposomy się rozpadną ale wszystkie aktywne składniki i tak będą miały kontakt ze skórą + hialuron również zwiększa przenikalność.
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 08:26   #424
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Confused, Gajowniczce chodziło chyba o inne liposomy naturalisowe

Skład kompleksu z kwasem r-liponowym:
Aqua, Hydrogenated Castor Oil, Thioctic acid,RetinylAcetate,Tocop heryl Acetate, Panthenol, Dipotassium Glycyrrhizate, Silybum Marianum Fruit Extract, Olive Oil, Xanthan Gum, Lonicera Caprifolium Extract

ekspresowe sera z witaminą C jak najbardziej można z tym, że wit. powinna być dodawana tuż przed aplikacją
bardziej obawiałabym się o stabilność liposomów ze względu na dodatek oleju; już kiedyś toczyła się na ten temat dyskusja, chodziło wtedy o kompleks na naczynka
osobiście liposomy z r-liponowym stosuję solo - nie podrażnia a efekty są błyskawiczne, po tygodniu widać zdecydowaną różnicę w stanie skóry, jest rożświetlona, pory jakby mniejsze, lepsze napięcie
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 09:34   #425
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Mam pytanie. Chciałabym zrobić sobie peeling migdałowy 20% z dodatkiem G.A. Zamerzam użyć hydrolatu z kocanki 30ml. Ile mam dodać kwasu migdałowego i ile G.A. żeby twarz mi się złuszczyła i żebym nie zrobiła sobie krzywdy? (już stosowałam wcześniej kwas mlekowo-salicylowy i nie mam wrażliwej skóry). Proszę pomóżcie!
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 10:53   #426
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

No chodzi mi o te liposomy z Naturalisa.
KKZJ jak stosujesz solo .Bez żadnych dodatków na twarz ?
Widzę,że lepiej pytać na Wizażu niż w Naturalisie bo stamtąd żadnej odpowiedzi
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 12:00   #427
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Ja też stosuję kompleks liposomowy solo (ten na naczynka). Smaruję się nim wieczorem po toniku z PHA a między mieszanka olejów z frakcją. Tylko, że odczekuję z 15 minut zanim nałożę oleje, żeby mi się nic ze sobą nie gryzło. Robiłam kiedyś z niego tonik na naparze z kocanki i arniki, ale wolę solo.
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 14:46   #428
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Smerfny_Paczus Pokaż wiadomość
Ja też stosuję kompleks liposomowy solo (ten na naczynka). Smaruję się nim wieczorem po toniku z PHA a między mieszanka olejów z frakcją. Tylko, że odczekuję z 15 minut zanim nałożę oleje, żeby mi się nic ze sobą nie gryzło. Robiłam kiedyś z niego tonik na naparze z kocanki i arniki, ale wolę solo.
I jaka jest twoja opinia o kompleksie na naczynka?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 17:47   #429
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
No chodzi mi o te liposomy z Naturalisa.
KKZJ jak stosujesz solo .Bez żadnych dodatków na twarz ?
Widzę,że lepiej pytać na Wizażu niż w Naturalisie bo stamtąd żadnej odpowiedzi
no tak po prostu bez dodatków, prosto z flaszki na facjatę po aplikacji odczekuję kilka minut żeby liposomy się rozpakowały, potem na to idzie krem

ale jak to żadnej odpowiedzi zazwyczaj właścicielka jest bardzo pomocna
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:13   #430
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

"Jeśli chce Pani w pełni skorzystać z substancji zamkniętych w liposomach, szczególnie sylibiny, należy uważać na niskie pH formulacji oraz unikać dodawania oleju bezpośrednio do liposomów.

Natomiast jeśli chce Pani wykorzystać antyoksydacyjne oraz ochronne, w stosunku do witaminy C, działanie kwasu liponowego może Pani dodawać witaminę tuż przed aplikacją. W takim przypadku należy jednak liczyć z częściową utratą struktur liposomowych, co zmniejszy skuteczność przenikania sylibiny - na inne składniki nie będzie to miało większego wpływu, ponieważ samodzielnie bardzo dobrze przenikają przez naskórek. Serum CE z dodatkiem Liposomów z Kwasem R-Lipononowym będzie jeszcze bardziej rozświetlało cerę oraz zwężało pory skóry.
Kwas liponowy jest dosyć skutecznym chelatorem, ochroni więc w pewnym stopniu witaminę C przed ewentualną obecnością metali pochodzących z innych surowców np. ekstraktów.

Proponowałabym dodać do serum odrobinę KOMPLEKSU DO CERY NACZYNKOWEJ, którego składniki będą dodatkowo chroniły witaminę C przed utlenianiem (rutyna, troxerutyna) oraz hamowały enzymy hialuronidazy oraz elstazy ."

Zacytowałam odp.ze sklepu.Może rozwieje wątpliwości.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 09:44   #431
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
I jaka jest twoja opinia o kompleksie na naczynka?
Jestem bardzo zadowolona, używam regularnie kompleksu, wit. C, frakcji i mieszanki olejów i nie jestem czerwona, tylko lekko zaróżowiona a to sukces, bo na jesieni jak pomidor wyglądałam. Myślę, ze całość mi pomogła, ale z kompleksu nie zrezygnuję na pewno.
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 12:34   #432
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

mam już przesyłkę dostałam gratis butelkę oleju z malin
tak się zastanawiam trochę ,może kombinuję za bardzo ale jak sądzicie jeśli ta paczka idzie ok 3 dni a są tam rzeczy,które należy przechowywać w lodówce (np żel hialuronowy,olej ,frakcja sojowa) to nic im się nie dzieje przez ten czas,nie tracą właściwości ??
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 17:13   #433
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
mam już przesyłkę dostałam gratis butelkę oleju z malin
tak się zastanawiam trochę ,może kombinuję za bardzo ale jak sądzicie jeśli ta paczka idzie ok 3 dni a są tam rzeczy,które należy przechowywać w lodówce (np żel hialuronowy,olej ,frakcja sojowa) to nic im się nie dzieje przez ten czas,nie tracą właściwości ??
Nie ma jeszcze upałów , więc przez te 2-3 dni nic się nie stanie

ja też dostałam olej i kwas liponowy
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 09:29   #434
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Jestem pod 5 dniu stosowania duetu hydrolat z kocanki + kompleks na naczynka (rano hydrolat + krem/filtr, wieczorem hydrolat + kompleks) no i sprawa niesamowita wręcz policzki są ładnie rozjaśnione, naczynka odrobinę mniej widoczne. Szkoda tylko, że kompleks - według mnie - mało wydajny Ale używam go solo, może lepiej byłoby połączyć z żelem hialuronowym

I jeszcze mam laickie pytanie, za 100 pkt. Kupiłam w sklepie zielarskim kwiat kocanki, chciałabym zrobić sobie napar do przemywania twarzy. Na rzecz poprawy wrażliwej, naczyniowej cery, zrezygnowałam z "kranówy" - czy zatem mogę zagotować wodę destylowaną i wykorzystać ją do zrobienia naparu ?

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2010-04-17 o 10:51
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 16:06   #435
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Dziś doszła moja pierwsza paczka z naturalisa
Zamówiłam: kwas hialuronowy roślinny 1%, kwas salicylowy i PEG. Jako próbkę dostałam wit. C.... dziś zrobiłam pierwszy peeling: salipeg. Wit. C chciałabym stosować pod oczy, ale czyłam, że kwas askorbinowy gryzie się z salicylowym? Więc chyba lepiej jak oddam wit. C mamie? Albo będę używać do włosów, bo mam przetłuszczające.. tylko jak? z czym i jak na skalp? na długość? : >
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 18:55   #436
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Jestem pod 5 dniu stosowania duetu hydrolat z kocanki + kompleks na naczynka (rano hydrolat + krem/filtr, wieczorem hydrolat + kompleks) no i sprawa niesamowita wręcz policzki są ładnie rozjaśnione, naczynka odrobinę mniej widoczne. Szkoda tylko, że kompleks - według mnie - mało wydajny Ale używam go solo, może lepiej byłoby połączyć z żelem hialuronowym

I jeszcze mam laickie pytanie, za 100 pkt. Kupiłam w sklepie zielarskim kwiat kocanki, chciałabym zrobić sobie napar do przemywania twarzy. Na rzecz poprawy wrażliwej, naczyniowej cery, zrezygnowałam z "kranówy" - czy zatem mogę zagotować wodę destylowaną i wykorzystać ją do zrobienia naparu ?
hydrolat mozna robic w ekspresie takim co sie stawia na gazie - tam gdzie kawe daje sie np kocanke a na dol wlewa wode destylowana; dalej robi sie jak kawe
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 23:56   #437
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Czy ktos sie orientuje kiedy ma sie znowu pojawic w sprzedazy PEG?
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:27   #438
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Miałam próbkę kompleksu na naczynka i dodałam go do kremu. Efekty były niesamowite, policzki w ogóle przestały się rumienić. Kocanka też świetnie działa. Teraz muszę wypróbować żel hialuronowy 2% i Cynk. Mam nadzieje, ze pomoże na moją świecącą strefę T. I mam takie pytanie. Kupiłam sobie krem Pharmaceris Sunprotect filtr 30, czy mogę do niego dodać ten cynk?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 18:08   #439
Abigail
Przyczajenie
 
Avatar Abigail
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez moodlishka Pokaż wiadomość
Czy ktos sie orientuje kiedy ma sie znowu pojawic w sprzedazy PEG?
Najprawdopodobniej 2 czerwca
Abigail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 17:42   #440
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
Miałam próbkę kompleksu na naczynka i dodałam go do kremu. Efekty były niesamowite, policzki w ogóle przestały się rumienić. Kocanka też świetnie działa. Teraz muszę wypróbować żel hialuronowy 2% i Cynk. Mam nadzieje, ze pomoże na moją świecącą strefę T. I mam takie pytanie. Kupiłam sobie krem Pharmaceris Sunprotect filtr 30, czy mogę do niego dodać ten cynk?
jeśli tam są parabeny, to nie można, bo tworzą się szkodliwe sole cynku. poza tym cynk PCA jest w proszku i chyba trudno by go było rozpuścić w kremie
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 07:18   #441
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

ale fajne nowości się pojawiły
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 13:15   #442
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Byłaby któras chętna na zamówienie z naturalisa z Wrocławia?
z Isilindil?

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2010-06-24 o 13:25
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 16:19   #443
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

mam nietypowe pytanie
dostałam przesylke z naturalisa w ktorej zamawialam pare rzeczy, generalnie chodzilo mi o jeden produkt, reszte dobralam zeby przesylka sie oplacala, otrzymalam jednak pomylkowo inny produkt zamiast tego na ktorym mi tak zalezalo!
wyslalam 2 emaile do sklepu i mi nie odpisali, raczej odpisuja zawsze, dlatego to mi wyglada na celowe ignorowanie...
czy ktoras z Was miala taki przypadek?
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 17:12   #444
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
ale fajne nowości się pojawiły
To świetnie , wreszcie adenozyna nie bedzie tylko u Tanatosa
a ja wlaśnie wczoraj zamówlam u Tanatosa , i nie żaluje bo 30 g u Tanatosa a tu 20g za tą samą cene ale te nowe hydrolaty strasznie mnie kuszą , po wakacjach zamówie jak nadal będą

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
mam nietypowe pytanie
dostałam przesylke z naturalisa w ktorej zamawialam pare rzeczy, generalnie chodzilo mi o jeden produkt, reszte dobralam zeby przesylka sie oplacala, otrzymalam jednak pomylkowo inny produkt zamiast tego na ktorym mi tak zalezalo!
wyslalam 2 emaile do sklepu i mi nie odpisali, raczej odpisuja zawsze, dlatego to mi wyglada na celowe ignorowanie...
czy ktoras z Was miala taki przypadek?
To na pewno pomyłka , to jest super sklep .
Napisz tutaj , to wątek na który Kesja ( właścicielka sklepu Naturalis ) często przychodzi
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...714.html#38714
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 19:19   #445
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Muszę od razu sprostować. Właścicielka mi odpisała i dośle brakujący produkt, a ceramidy które mi wysłano przez pomyłkę mogę sobie zostawić
Rzeczywiście b miła obsługa
Ze swojej strony mogę polecić buteleczke z atomizerem. To już moja 4 kupiona w sklepie z surowcami, a pierwsza która tworzy delikatną mgiełkę idealną do spryskiwania twarzy, a nie lecą strugi jak w buteleczkach innych firm
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 22:06   #446
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
Ze swojej strony mogę polecić buteleczke z atomizerem. To już moja 4 kupiona w sklepie z surowcami, a pierwsza która tworzy delikatną mgiełkę idealną do spryskiwania twarzy, a nie lecą strugi jak w buteleczkach innych firm
O ... dobrze wiedzieć! Nacięłam się na atomizerach z mazideł i nie chciałam już więcej ryzykować, ale skoro zachwalasz te buteleczki, na pewno je zamówię. I oczywiście hydrolat z nagietka - nagietki zawsze służyły mojej cerze :)

A co do obsługi, zgadzam się całkowicie - to rewelacyjny sklep. Na szóstkę! :)
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:41   #447
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
O ... dobrze wiedzieć! Nacięłam się na atomizerach z mazideł i nie chciałam już więcej ryzykować, ale skoro zachwalasz te buteleczki, na pewno je zamówię. I oczywiście hydrolat z nagietka - nagietki zawsze służyły mojej cerze :)

A co do obsługi, zgadzam się całkowicie - to rewelacyjny sklep. Na szóstkę! :)
ja mialam do tej pory atomizery z mazidel i zsk ktore byly do kitu, tzn zupelnie nie jak te "kupne sklepowe produkty w atomizerze" a ten z naturalisa jest wlasnie taki! zeby nie powiedziec lepszy bo mgielka jeszcze bardziej delikatna!
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:16   #448
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

tez bardzo lubie atomizery z naturlisa. tworza swietna mgielke do twarzy i wlasnie takim atomizerkiem spryskuje sobie makijaz
a w jednym trzymam plynna odzywke do wlosow
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 22:21   #449
Pfifferling
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
To świetnie , wreszcie adenozyna nie bedzie tylko u Tanatosa
a ja wlaśnie wczoraj zamówlam u Tanatosa , i nie żaluje bo 30 g u Tanatosa a tu 20g za tą samą cene
A ja myślę , że liczy się całokształt a nie drobna różnica w cenie jednego produktu .
Kesja ma do adenozyny jeszcze glukonian magnezu i peptydy a to kluczowe składniki , żeby stworzyć coś fajnego przeciwzmarszczkowego
i żeby to mieć musisz zapłacić znowu koszty przesyłki

Ponadto nigdy sie nie zawiodłam na tym sklepie , liczy się dla nich jakość i zawsze mają wszystkie certyfikaty ( kiedyś postanowiłam może zbyt dociekliwie zapytać ) a adenozyna to surowiec , który chyba powinien mieć jakość farmaceutyczną

A któraś testowała może hydrolat z malwy , bo wygląda ciekawie ?
Pfifferling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 02:54   #450
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

A ta od Tanatosa , nie ma jakości farmaceutycznej

Zawsze liczy się całokształt , ale adenozyna u Kesji pojawila się na drugi dzień po moim zamówieniu u Tanatosa , które notabene do tej pory nie otrzymałam , więc jeszcze nic straconego .
Peptydy mam od dawna , ale nowości wciąż się pojawiają więc znowu bym musiala płacic za przesyłke

Kolejna nowość

http://naturaliskosmetyki.pl/glukoni...0a8fc1baae11f9

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2010-06-30 o 02:55
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-01 22:04:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.