Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-18, 16:59   #2581
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dim konia nie narysuję już..błagam! ja codziennie maluję konie!!

james..proszę nie odbieraj moich słów w ten sposób. Ja wiem,że można się spotkać z opiniami krzywdzącymi kobiety bezdzietne, ale mnie nie wkładaj do tej szuflady. Przecież kiedyś też była zdeterminowaną antydzieciową bizneską. Ja przyjmuję ,że ludzie mają różne wybory, jednak ze swojego punktu widzenia wiem,że te osoby tracą coś co wg mnie jest bezcenne. Tak jak nigdy w życiu nie wybiorę się na Mont Everest albo na biegun bo mnie to nie kręci, a osoby, które całe życie spędzają w zaśnieżonych namiotach po to by im zaparło dech na szczycie, uważają pewnie,ze jestem trochę amputowana bez tych wrażeń. Oni mają własne zachwyty, ja swoje. I już. Jak się spotykamy na imprezach oni z zapałem w oczach opowiadają o widokach jakie widzieli a ja o tym,że rysuję konie mojej córce.
A włączając się do dyskusji to ja właśnie z tych kochających podróże Nie mam doświadczeń z macierzyństwem, ale tak jak napisałaś ciężko mi zrozumieć, że kogoś nie pociągają atrakcje typu noc na stepie w jurcie mongolskiej czy spacer wśród stada afrykańskich małp
Uważam że świat jest tak ciekawy i warty poznania, że nie można tego odpuścić.
Na Mount Everest raczej nie pojadę, bo to bardzo droga wyprawa, ale gdyby ktoś zabrał mi możliwość podróżowania to byłabym baaaaardzo nieszczęśliwa.

[QUOTE]
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
co do mega drogiego tel z lusterkiem, to moja sis przekonala rodzicow na poprzednie Swieta i dreczyla ich tak dlugo, ze zmiekli i kupili jej tel sony ericsson taki maly rozowy, z logiem dolce gabana, ktory nie ma NIC, nawet wifi, za to ma lusterko. i kosztowal 2 tysiaki
Widzę, że dobrze bym się dogadywała z Twoją sis Jak poszłam do salonu wybierać aparat, to oznajmiłam na wstępie ze interesuja mnieWYŁĄCZNIE telefony z klapką i posiadające wbudowane radio. Kobieta wyjeła stosik aparatów, a ja nawet nie spojrzałam na te wszystkie z klapkami i radiami, których żadałam , bo jak zobaczyłam LG Shine to już nic innego mnie nie interesowało Nie miał klapki, radia, możliwości nagrywania filmów, ale i tak nigdy nie żałowałam że go wziełam lusterko mi wszystko rekompensuje
Cytat:

ja powiem, ze nie wiem jak to teraz jest z iP.. jak ja kupowalam, to polowalam na allegro. ale wtedy jeszcze nie bylo go w Pl, nawet w Europie, ludzie ze stanow je sciagali ceny na all zaczynaly sie od 1.500, ja powiedzialam sobie, ze dam max 1000 i bralam udzial w kazdej licytacji jaka sie pojawila, dawalam cene max ten tysiac wlasnie i zawsze przegrywalam... do czasu az fuksem udalo mi sie wygrac jakas aukcje, ktora konczyla sie w srodku nocy i dostalam moj wymarzony tel za taka kase jaka chcialam
ja nie wiem jak bedzie za to 1,5 roku, kiedy chce go kupic.. ale teraz mam abonament 40 zl, z iPhonem w erze mialabym 99, tel za 1600, umowa na 2 lata [bez abonamentu jest na 1,5], wiec jesli sie warunki nie zmienia, to na pewno znow wezme bez tel przedluzenie, a iP kupie na all, bo przez te 2 lata wydam 1.400 zl wiecej. a moj abonament w 100% mi wystarcza

O to ja też tak zrobię, spróbuję polować na Allegro, bo rzeczywiście nie opłaca się u operatora. Ale powiedz jeszcze proszę, brałaś tam w jakimś sklepie, czy od osoby prywatnej? Jest ktoś polecony?
Trochę boje się kupować na Allegro, bo może podróbka będzie (skoro wszysko podrabiają to czemu nie iPhone) albo zepsuty?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:04   #2582
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Taszanta ja w sumie zawsze kupuje tel na allegro i jeszcze noigdy nie trafilam na zepsuty czy podrobe - a kupilam juz sobie, mojej siostrze i sobie chyba znowu..

musisz dobrze wybrac ale ja nigdy nie mialam problemow

u mnie tez padal snieg ale juz nie ma
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:12   #2583
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Dymek sniegu nie chce snieg jest przygnebiajacy!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:12   #2584
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
serio?
myślałam, że po prostu nie wysyłają
a Zenek nawet oglądać nie pozwala?
Ale o co to chodzi z tym nie wysyłaniem do BRD? To Zenek nie chce wysyłać bo ma klopoty u nich z celnikami czy cuś i zablokował stronę od siebie, czy to tanie kosmetyki Zenka nie są mile widziane tam i zablokowano Zenka?

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
a
Oto Qń
ale fajny a narysujesz nam coś jeszcze ?

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Taszanta ja w sumie zawsze kupuje tel na allegro i jeszcze noigdy nie trafilam na zepsuty czy podrobe - a kupilam juz sobie, mojej siostrze i sobie chyba znowu..

musisz dobrze wybrac ale ja nigdy nie mialam problemow

u mnie tez padal snieg ale juz nie ma
To dobrze wiedzieć, w takim razie zaczynam polować na telefon, a z Orange wezmę bez aparatu niech się wypchają ze swoją nową "super" ofertą
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:16   #2585
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Taszanta ja w sumie zawsze kupuje tel na allegro i jeszcze noigdy nie trafilam na zepsuty czy podrobe - a kupilam juz sobie, mojej siostrze i sobie chyba znowu..

musisz dobrze wybrac ale ja nigdy nie mialam problemow

u mnie tez padal snieg ale juz nie ma
Ja kiedys zastanawialam sie nad kupnem telefonu na Allegro. Od tego pomyslu odwiodlo mnie to, ze sporo telefonow tam nie ma zadnej gwarancji.
Ja bardzo bym chciala IPhone'a. Ta cena mnie jednak przeraza.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ale o co to chodzi z tym nie wysyłaniem do BRD? To Zenek nie chce wysyłać bo ma klopoty u nich z celnikami czy cuś i zablokował stronę od siebie, czy to tanie kosmetyki Zenka nie są mile widziane tam i zablokowano Zenka?
Nie mam pojecia. Tez sie kiedys nad tym zastanawialam. Abstrahujac od Tru, czesto na ebayu w tresci aukcji jest dopisek, ze ktos nie wysyla do Wloch i Niemiec .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:17   #2586
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25808760]Pada u mnie snieg .

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------



Ostatnio wspominalas, jesli dobrze zrozumialam, ze pracujesz w domu. Czy w De tez to Ci sie uda?[/QUOTE]



na poczatku bede troche kursowac - do Niemiec i do rodzicow, ale to tylko dlatego, ze chcialabym w PL miec swoje przedszkole i musze sie za to zabrac/biznesplany itp/


ranko, juz odpisalam

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Dymek sniegu nie chce snieg jest przygnebiajacy!
jest

ja chce wiosny juz.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:18   #2587
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość


na poczatku bede troche kursowac - do Niemiec i do rodzicow, ale to tylko dlatego, ze chcialabym w PL miec swoje przedszkole i musze sie za to zabrac/biznesplany itp/
Swietny pomysl. Przedszkole we Wroclawiu?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 17:19   #2588
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25809243]Ja kiedys zastanawialam sie nad kupnem telefonu na Allegro. Od tego pomyslu odwiodlo mnie to, ze sporo telefonow tam nie ma zadnej gwarancji.
Ja bardzo bym chciala IPhone'a. Ta cena mnie jednak przeraza.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------



Nie mam pojecia. Tez sie kiedys nad tym zastanawialam. Abstrahujac od Tru, czesto na ebayu w tresci aukcji jest dopisek, ze ktos nie wysyla do Wloch i Niemiec .[/QUOTE]

dlatego ja wybieram zawsze nowe lub uzywane ale niebyt dlugo ;-) i z gwarancja podbita w salonie. innych ni ekupuje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:26   #2589
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25809243]Nie mam pojecia. Tez sie kiedys nad tym zastanawialam. Abstrahujac od Tru, czesto na ebayu w tresci aukcji jest dopisek, ze ktos nie wysyla do Wloch i Niemiec .[/QUOTE]
najczesciej do tych jeszcze do portugalii, Hiszpanii czesto- nie wiem o co to chodzi, kiedys slyszalam, ze o jakies dodatkowe oplaty i o duza ilosc zaginionych paczek
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość


na poczatku bede troche kursowac - do Niemiec i do rodzicow, ale to tylko dlatego, ze chcialabym w PL miec swoje przedszkole i musze sie za to zabrac/biznesplany itp/


ranko, juz odpisalam

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

jest

ja chce wiosny juz.
ja tez moze po weekendzie sie porzadna zacznie?
no to troche spedzisz w podrozy czasu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:28   #2590
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

mam jeszcze pytanie do iphonowych dziewczyn:
tam jest jakas inna karta sim?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:29   #2591
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Taszanta, ja kupowalam nowy, w zafoliowanym kartonie
podroby sa, ale takie chamskie chinskie, jak puder guerl, ktory kupila Iri rzecz w tym, ze sie lapia na to ludzie nieswiadomi. ja zanim kupilam iP przez kilka miesiecy slinilam sie do prezentacji w necie, wiec znalam jego wyglad z kazdej strony.
kupowalam przez all

najlepiej to jak juz znajdziesz aukcje podeslij mi tu albo na pw, a wtedy Ci powiem czy ze zdjec to oryginal czy nie

aaa i ten sony tez kupowalam mojej sis przez all, bo jak mala sobie go wymyslila, to u nas w PL byl dostepny tylko czarny i niebieski, a ona MUSIALA miec rozowy, ktory u nas wchodzil od marca, a na gwiazdke miala go juz miec


james, kiecka fajna - nos ja

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanie do iphonowych dziewczyn:
tam jest jakas inna karta sim?
zalezy w jakim w pierwszym, 3g i 3gs jest normalna do iP4 musisz wymienic karte sim, ale to Ci operator powinien zrobic bez problemu nawet jesli kupilas tel gdzie indziej

a w necie jest pelno tutoriali jak przyciac normalna karte sim, zeby sie ja dalo wepchnac do ip le, chcialam wkleic link, ale sie okazuje, ze wizaz cenzuruje ta strone
http://www.
spryciarze.
pl/zobacz/jak-zrobic-karte-microsim-do-iphone-4-lub-ipada

Edytowane przez ilios
Czas edycji: 2011-03-18 o 17:35
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 17:35   #2592
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

max abonament ktory moge dac to 99 zl. i wynalazlam ze wtedy iphone kosztowal by ok. 1200 zl. moze uzbieram
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:43   #2593
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
ale fajny a narysujesz nam coś jeszcze ?
girafkie
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość


na poczatku bede troche kursowac - do Niemiec i do rodzicow, ale to tylko dlatego, ze chcialabym w PL miec swoje przedszkole i musze sie za to zabrac/biznesplany itp
Irsin, kalkuluj dobrze. MAsz wykształcenie pedagogiczne? Moja kuzynka była już bliska otwarcia takiej placówki we wrocku i niestety kalkulacja wyszła tak, że bez własnego lokalu, żeby zarobić musiałaby miec kilka takich placówek. I sprawa się niestety rypła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gira.jpg (16,1 KB, 6 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:48   #2594
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
girafkie
Irsin, kalkuluj dobrze. MAsz wykształcenie pedagogiczne? Moja kuzynka była już bliska otwarcia takiej placówki we wrocku i niestety kalkulacja wyszła tak, że bez własnego lokalu, żeby zarobić musiałaby miec kilka takich placówek. I sprawa się niestety rypła

dziewczyny, nie we Wrocku - tutaj bylabym sama.
U mnie w miescie rodzinnym - tam bedzie mial kto mi pomoc z mala i z reszta obowiazkow.
Tak wiec kciuki prosze trzymac.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:51   #2595
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie we Wrocku - tutaj bylabym sama.
U mnie w miescie rodzinnym - tam bedzie mial kto mi pomoc z mala i z reszta obowiazkow.
Tak wiec kciuki prosze trzymac.
to bardzo trzymam Nie napisałam tego żeby Cię jakoś zdołować, tylko akurat to świeża sprawa, kuzynka się bardzo napalała i zaczęła wkładac w to pracę i czas i byłomi b.przykro , gdy sie rozczarowała
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:08   #2596
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
girafkie
Irsin, kalkuluj dobrze. MAsz wykształcenie pedagogiczne? Moja kuzynka była już bliska otwarcia takiej placówki we wrocku i niestety kalkulacja wyszła tak, że bez własnego lokalu, żeby zarobić musiałaby miec kilka takich placówek. I sprawa się niestety rypła
ale cie talent meczy!


Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie we Wrocku - tutaj bylabym sama.
U mnie w miescie rodzinnym - tam bedzie mial kto mi pomoc z mala i z reszta obowiazkow.
Tak wiec kciuki prosze trzymac.
trzymamy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:15   #2597
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale cie talent meczy!
haha no męczy męczy, bo go nie mam
wprawiam się bo z TZ rysujemy sobie w terminarzach "zwierzątko dnia" i muszę ćwiczyć
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:18   #2598
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
haha no męczy męczy, bo go nie mam
wprawiam się bo z TZ rysujemy sobie w terminarzach "zwierzątko dnia" i muszę ćwiczyć
kazdy ma- mniej czy wiecej, ale kazdy
zwierzatko dnia? fajne!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:44   #2599
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25804672]Ja sukmane dzis kliknelam. O taka. Nie wiem gdzie ja w niej wyjde bo krotka i rozowa (to dla mnie wraz z pomaranczowym nieakceptowalny kolor w odziezy ).[/QUOTE]
to nie różyk, to brzoskwinka
trzeba łamać rutynę - ja postanowiłam chodzić w sukienkach i spódnicach - ciekawe co z tego postanowienia wyjdzie - na razie kupuję
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
niet
uczytlam sie pare lat w szkole,a nie nie pamietam
oj to średnio
na szczęście łatwiej się uczyć języka od tubylców
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25808760]Pada u mnie snieg .[/QUOTE]
śnieg
a kysz, a kysz
wiosna ma być
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
na poczatku bede troche kursowac - do Niemiec i do rodzicow, ale to tylko dlatego, ze chcialabym w PL miec swoje przedszkole i musze sie za to zabrac/biznesplany itp/
chcesz takie duże czy domowe?
Ty pani przedszolanka jesteś?
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
girafkie

a wysyłałaś swoją żyrafkę TU ?
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie we Wrocku - tutaj bylabym sama.
U mnie w miescie rodzinnym - tam bedzie mial kto mi pomoc z mala i z reszta obowiazkow.
Tak wiec kciuki prosze trzymac.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
haha no męczy męczy, bo go nie mam
wprawiam się bo z TZ rysujemy sobie w terminarzach "zwierzątko dnia" i muszę ćwiczyć
ale cudnie
my też chcemy dostawać zwierzątko dnia
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 19:30   #2600
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
to nie różyk, to brzoskwinka
trzeba łamać rutynę - ja postanowiłam chodzić w sukienkach i spódnicach - ciekawe co z tego postanowienia wyjdzie - na razie kupuję

oj to średnio
na szczęście łatwiej się uczyć języka od tubylców

śnieg
a kysz, a kysz
wiosna ma być

chcesz takie duże czy domowe?
Ty pani przedszolanka jesteś?


a wysyłałaś swoją żyrafkę TU ?



ale cudnie
my też chcemy dostawać zwierzątko dnia

jestem pedagożką, ale nie przedszkolną.
Kiedyś pracowałamw przedszkolu jako wychowawczyni
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 21:34   #2601
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

James, śliczna sukienka


Dziewczyny, miała któraś może puder jedwabny dr Haushka? Dobre recenzje tu na KWC, a szukam czegoś matującego do twarzy.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 21:48   #2602
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;25815762]James, śliczna sukienka


Dziewczyny, miała któraś może puder jedwabny dr Haushka? Dobre recenzje tu na KWC, a szukam czegoś matującego do twarzy.[/QUOTE]
ja nie mialam, ale kliknelam sypkiego ck z promocji na tru wiec jak poczekasz to dam znac czy fajny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 22:13   #2603
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Pytanie do dziewczyn z Hunterami - jak wypada rozmiarówka? Na jednej z aukcji Allegro długość wkładki w rozmiarze 36 to 22 cm, czyli co - trzeba brać o numer większe?
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 22:20   #2604
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja nie mialam, ale kliknelam sypkiego ck z promocji na tru wiec jak poczekasz to dam znac czy fajny
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 22:29   #2605
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;25816786][/QUOTE]
aaa i polecam mineral booster z elfa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 23:33   #2606
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
aaa i polecam mineral booster z elfa
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 05:26   #2607
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn z Hunterami - jak wypada rozmiarówka? Na jednej z aukcji Allegro długość wkładki w rozmiarze 36 to 22 cm, czyli co - trzeba brać o numer większe?
rozmiarowka jest standartowa
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 07:20   #2608
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Taszanta, ja kupowalam nowy, w zafoliowanym kartonie
podroby sa, ale takie chamskie chinskie, jak puder guerl, ktory kupila Iri rzecz w tym, ze sie lapia na to ludzie nieswiadomi. ja zanim kupilam iP przez kilka miesiecy slinilam sie do prezentacji w necie, wiec znalam jego wyglad z kazdej strony.
kupowalam przez all

najlepiej to jak juz znajdziesz aukcje podeslij mi tu albo na pw, a wtedy Ci powiem czy ze zdjec to oryginal czy nie

aaa i ten sony tez kupowalam mojej sis przez all, bo jak mala sobie go wymyslila, to u nas w PL byl dostepny tylko czarny i niebieski, a ona MUSIALA miec rozowy, ktory u nas wchodzil od marca, a na gwiazdke miala go juz miec


james, kiecka fajna - nos ja

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------


zalezy w jakim w pierwszym, 3g i 3gs jest normalna do iP4 musisz wymienic karte sim, ale to Ci operator powinien zrobic bez problemu nawet jesli kupilas tel gdzie indziej

a w necie jest pelno tutoriali jak przyciac normalna karte sim, zeby sie ja dalo wepchnac do ip le, chcialam wkleic link, ale sie okazuje, ze wizaz cenzuruje ta strone
http://www.
spryciarze.
pl/zobacz/jak-zrobic-karte-microsim-do-iphone-4-lub-ipada
Dzięki za cenne uwagi, i nie omieszkam sie skorzystac z pomocy

A sis coraz bardziej lubię kolor jakiejs wymarzonej rzeczy to podstawa i brak odpowiedniego potrafi zrujnować życie



Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
max abonament ktory moge dac to 99 zl. i wynalazlam ze wtedy iphone kosztowal by ok. 1200 zl. moze uzbieram
Ranka, jesli przedłuzasz umowe to niby jako stały klient dostajesz korzystniejszą opcję niż to jest na ich stronie,( choć u w moim przypadku to mnie korzystne niż miałam wcześniej, no ale coż ), więc jak już dostaniesz przygotowaną dla siebie oferte, co jest chyba możliwe dopiero trzy miesiące przed zakończeniem umowy, to może wyjdzie ci jeszcze troche taniej choć w sumie nie jestem pewna czy to dotyczy cen telefonów czy tylko zwiększenia ilości minut w abonamencie


Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
oj to
ale cudnie
my też chcemy dostawać zwierzątko dnia


Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn z Hunterami - jak wypada rozmiarówka? Na jednej z aukcji Allegro długość wkładki w rozmiarze 36 to 22 cm, czyli co - trzeba brać o numer większe?
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
rozmiarowka jest standartowa
Ja bym powiedziała że tak troszkę zawyżona, żeby skarpetki grubsze można było spokojnie ubrać, ale zanim kupowałam to dużo na ten temat w necie szukałam i część osób narzekała że jednak brany rozmiar standardowy był za duży, więc
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 07:39   #2609
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

ja jestem cierpliwa sprobuje sie z nimi potargowac zwlaszcza ze jestem juz w Orange 10 lat

co do Hunterow moim zdaniem normalna rozmiarowka ale warto wziac wieksze zeby skarpete zalozyc
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2011-03-19 o 07:40
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 07:57   #2610
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

u nas z sis to jest rodzinne, my uparciuchy jestesmy i jak nam cos wpadnie do glowy, to ciezko nam to wybic

co do elfa to
Cytat:
120'000 Likes - Thanks so much for your support - FREE SHIPPING is now live for orders of £10 or more. UK use code - SOCIALELFUK - EU use code - SOCIALELFEU... Offers ends 19th of March 2011 at Midday (UK Time
wiec jesli ktos cos stamtad chce to kupowac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.