Kosmetyki mineralne Pure Luxe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-28, 21:46   #31
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no niee wiem skad bo nudzilam o taki wynalazek i pocztą skads przyjdzie- prezent taki bede miec...
a tyle sie takiej naszukalam i nie znalazam......
poprosze o wiecej, nie martw sie

wiecie co, co mi się wydaje, że mam wszystko to na horyzoncie jest cos kuszacego....
tez tak macie?
Skądś przyjdzie? Też bym chciała żeby mi różne kosmetyki skąd przychodziły i żebym nawet nie wiedziała skąd. Bo ja czarnej bazy też szukam i nic fajnego nie ma.

Też tak mam, jak wydawało mi się że paleta 88 z CS załatwi mój problem z niedoborem cieni, to teraz szaleję z sypkimi minerałami. Jak myślałam, że cała szufladka różów już mi wystarczy, to teraz znów nie mam na nie miejsca, a planuję zakup kolejnych. Mi się wydaje że to jest błędne koło i zawsze się będzie szukać czegoś nowego. I nie pomaga przy tym brak silnej woli.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 21:57   #32
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Skądś przyjdzie? Też bym chciała żeby mi różne kosmetyki skąd przychodziły i żebym nawet nie wiedziała skąd. Bo ja czarnej bazy też szukam i nic fajnego nie ma.

Też tak mam, jak wydawało mi się że paleta 88 z CS załatwi mój problem z niedoborem cieni, to teraz szaleję z sypkimi minerałami. Jak myślałam, że cała szufladka różów już mi wystarczy, to teraz znów nie mam na nie miejsca, a planuję zakup kolejnych. Mi się wydaje że to jest błędne koło i zawsze się będzie szukać czegoś nowego. I nie pomaga przy tym brak silnej woli.
tak tez ja mam i z tym zamiarem kupowalam 88 cieni
takich cieni jak kalejdoskope szukalam odkad kupilam z sephory taki chromek ładny, kalejdoskopy bez podkladu mienia się ładnie, ale na bazie wydobywa sie ich moc, poprostu idziesz do prefumerii i Cie pytaja "co to za kolekcja" a na linerze ja nie chce ich stosowac, bo nie bede calej powieki smarowac jakims zelem
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 22:07   #33
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
tak tez ja mam i z tym zamiarem kupowalam 88 cieni
takich cieni jak kalejdoskope szukalam odkad kupilam z sephory taki chromek ładny, kalejdoskopy bez podkladu mienia się ładnie, ale na bazie wydobywa sie ich moc, poprostu idziesz do prefumerii i Cie pytaja "co to za kolekcja" a na linerze ja nie chce ich stosowac, bo nie bede calej powieki smarowac jakims zelem
W ogóle ciemne bazy pod cienie bardzo podbijają ich kolor, to się tyczy nie tylko serii kaleidoscope - chociaż faktycznie te dają wtedy efekt niebywały. A z czarną bazą to jest faktycznie duży kłopot, aż nie przypuszczałam, że tak ciężko będzie mi ją znaleźć.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 22:09   #34
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Skądś przyjdzie? Też bym chciała żeby mi różne kosmetyki skąd przychodziły i żebym nawet nie wiedziała skąd. Bo ja czarnej bazy też szukam i nic fajnego nie ma.
Ekhem,

http://www.theshespace.com/toolsyouneed.html

Na szczescie (?) jest out of stock na razie.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 22:15   #35
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Ekhem,

http://www.theshespace.com/toolsyouneed.html

Na szczescie (?) jest out of stock na razie.
Grzeczna dziewczynka,
kurka, przeciez mam ta fitme na liscie, no ale do T nie doszlam z zamawianiem
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 22:25   #36
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Ekhem,

http://www.theshespace.com/toolsyouneed.html

Na szczescie (?) jest out of stock na razie.
tak, to tej bazy szukałam!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 07:46   #37
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
a ja bede miec czarna baze pod kalejdoskopki hahaha lalala jupijupi
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
odkąd przeczytałam na jesieni o czarnej bazie strasznie mnie to fascynuje...pastereczko, uchyl rąbka tajemnicy!
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W ogóle ciemne bazy pod cienie bardzo podbijają ich kolor, to się tyczy nie tylko serii kaleidoscope - chociaż faktycznie te dają wtedy efekt niebywały. A z czarną bazą to jest faktycznie duży kłopot, aż nie przypuszczałam, że tak ciężko będzie mi ją znaleźć.
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tak, to tej bazy szukałam!
Widziałam na youtube jak dziewczyna robiła makijaż cieniami Fyrinnae (bo ja chwilowo na nie zachorowałam, Pure Luxe mam wishlistę obejmującą 50 pozycji i nie jestem w stanie ograniczyć, a swatche są zbyt olśniewające) i jako bazę stosowała takie czarne cuś które nazywała Sharkskin producenta nie zapamiętałam ale podejrzewam MAC. Tu jest link http://pl.youtube.com/watch?v=oW6zS-IdHlk (wolę w pracy YT nie odpalać i tak mnie kiedyś za Wizaż pogonią:P)
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 10:52   #38
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Ekhem,

http://www.theshespace.com/toolsyouneed.html

Na szczescie (?) jest out of stock na razie.
Baza jest fajna, tylko mi przypomina konsystencją czarny gel liner z CS, który jako baza sprawuje się genialnie, tylko zmyć to cholerstwo potem to jest dopiero problem. Jakieś opinie jego użytkowniczek słyszałaś/czytałaś?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 17:03   #39
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Baza jest fajna, tylko mi przypomina konsystencją czarny gel liner z CS, który jako baza sprawuje się genialnie, tylko zmyć to cholerstwo potem to jest dopiero problem. Jakieś opinie jego użytkowniczek słyszałaś/czytałaś?
Niestety nie slyszalam ani czytalam zadnych opinii. Kiedys sie na nia natknelam po prostu przegladajac ich strone, ale sama nie mam. Ja jako czarna baze uzywam linera zelowego Inglota. U mnie sie sprawdza bardzo dobrze, chociaz czasem szybko wysycha, ale wtedy delikatnie ja zwilzam i nakladam cienie i wszystko sie super trzyma i zmywa tez ok.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 17:20   #40
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Niestety nie slyszalam ani czytalam zadnych opinii. Kiedys sie na nia natknelam po prostu przegladajac ich strone, ale sama nie mam. Ja jako czarna baze uzywam linera zelowego Inglota. U mnie sie sprawdza bardzo dobrze, chociaz czasem szybko wysycha, ale wtedy delikatnie ja zwilzam i nakladam cienie i wszystko sie super trzyma i zmywa tez ok.
A nie masz problemów z jego zmyciem? I czy można na niego nałożyć cienie na mokro, czy wtedy będzie się liner ścierał? Przepraszam za tyle pytań, ale porządnej czarnej bazy szukam już długo.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 17:35   #41
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A nie masz problemów z jego zmyciem? I czy można na niego nałożyć cienie na mokro, czy wtedy będzie się liner ścierał? Przepraszam za tyle pytań, ale porządnej czarnej bazy szukam już długo.
Nie, problemow ze zmyciem nie mialam. Uzywam zawsze dwufazowych plynow do demakijazu i sobie radza. Co do cieni na mokro, to nie probowalam, szczerze mowiac, ale moge sprobowac i dac znac Przewaznie kladlam na ten liner blyszczaca gruba kredke (cos jak Jumbo z Nyx) i na to cien, taki wieczorowy makijaz. Albo zwilzalam pedzelkiem powieke z nalozonym juz linerem-baza i wtedy kladlam cien, wiec troche jakby na mokro. Jeszcze jedna rzecz z tym Inglotem to nie da sie go za bardzo rozetrzec, tak jak na przyklad bazy z eyelinera czy jumbo kredki, bo jak juz pisalam dosc szybko zasycha. Ja sobie z krawedziami radzilam tak, ze nakladalam czarny cien i rozcieralam, zeby wszystko ladnie wygladalo i nie bylo zbyt graficznego efektu.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 17:49   #42
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Nie, problemow ze zmyciem nie mialam. Uzywam zawsze dwufazowych plynow do demakijazu i sobie radza. Co do cieni na mokro, to nie probowalam, szczerze mowiac, ale moge sprobowac i dac znac Przewaznie kladlam na ten liner blyszczaca gruba kredke (cos jak Jumbo z Nyx) i na to cien, taki wieczorowy makijaz. Albo zwilzalam pedzelkiem powieke z nalozonym juz linerem-baza i wtedy kladlam cien, wiec troche jakby na mokro. Jeszcze jedna rzecz z tym Inglotem to nie da sie go za bardzo rozetrzec, tak jak na przyklad bazy z eyelinera czy jumbo kredki, bo jak juz pisalam dosc szybko zasycha. Ja sobie z krawedziami radzilam tak, ze nakladalam czarny cien i rozcieralam, zeby wszystko ladnie wygladalo i nie bylo zbyt graficznego efektu.
ananke bardzo Ci dziękuję. Z granicami przy tego typu bazach też sobie radzę tak jak Ty, tzn. nakładam cień w kolorze bazy i go rozcieram.
Jeżeli znajdziesz chwilę na testy z nakładaniem cieni na mokro, tzn. mokrym pędzelkiem, to będę Ci bardzo wdzięczna. Ciekawi mnie bardzo czy baza by się wtedy ścierała czy nie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 18:39   #43
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Codziennie odwiedzam stronę Pure Luxe i katuję się myślą, że póki co muszę oszczędzać...

Ale jak dostanę podwyżkę to cała pójdzie na te piękne cienie, zamówię sobie ich chyba ze 20...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 19:35   #44
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Codziennie odwiedzam stronę Pure Luxe i katuję się myślą, że póki co muszę oszczędzać...

Ale jak dostanę podwyżkę to cała pójdzie na te piękne cienie, zamówię sobie ich chyba ze 20...
To możemy tam się umawiać o jakiejś konkretnej godzinie, bo ja też tak mam . Wishlista po kolejnym przeglądzie swatchy/makijaży zamiast się kurczyć to się rozrasta. Wczoraj dopiero znalazłam (ciemna masa ze mnie, jak widziałam na YT to myślałam że mowa o wycofanych) że Specialty mają poniżej kalejdoskopów też inne kolekcje. Zobaczyłam HeavyMetalz i nie mogę spać po nocach...czerwień Molton jest oszałamiająca.
Kazałam TZ zmienić hasło do Paypal, bo czuję że nie dam rady o własnych siłach....

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-01-29 o 19:36 Powód: literówka
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 19:39   #45
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
To możemy tam się umawiać o jakiejś konkretnej godzinie, bo ja też tak mam . Wishlista po kolejnym przeglądzie swatchy/makijaży zamiast się kurczyć to się rozrasta. Wczoraj dopiero znalazłam (ciemna masa ze mnie, jak widziałam na YT to myślałam że mowa o wycofanych) że Specialty mają poniżej kalejdoskopów też inne kolekcje. Zobaczyłam HeavyMetalz i nie mogę spać po nocach...czerwień Molton jest oszałamiająca.
Kazałam TZ zmienić hasło do Paypal, bo czuję że nie dam rady o własnych siłach....
Czekam na potwierdzenie, że dostanę podwyżkę. Czekam jak na zbawienie, bo chcę kupę kasy wydać na te cienie, koniec kropka. Zakochałam się na zabój - co ja poradzę?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 19:39   #46
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

też się katuję, wciąż zaglądam na ich stronę i dostaję ślinotoku. I zamiast coś wreszcie zamówić wydałam właśnie 9 dych na Cherry Culture zamiast kupić PL
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 19:43   #47
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
też się katuję, wciąż zaglądam na ich stronę i dostaję ślinotoku. I zamiast coś wreszcie zamówić wydałam właśnie 9 dych na Cherry Culture zamiast kupić PL
Pozwól, ze cię dobiję - te cienie na oku wyglądają jeszcze lepiej... I są naprawdę dobrej jakości. I niedrogie. I w ogóle to miłość mojego życia, takich cieni szukałam, nie lubię matowych, dla mnie musi się świecić na maxa i one mi to zapewniają - to czego niby chcieć więcej?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 19:45   #48
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Pozwól, ze cię dobiję - te cienie na oku wyglądają jeszcze lepiej... I są naprawdę dobrej jakości. I niedrogie. I w ogóle to miłość mojego życia, takich cieni szukałam, nie lubię matowych, dla mnie musi się świecić na maxa i one mi to zapewniają - to czego niby chcieć więcej?
no właśnie ja kocham maty choć te benzynki z Waszych opisów kuszą, oj kuszą
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 19:54   #49
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Czekam na potwierdzenie, że dostanę podwyżkę. Czekam jak na zbawienie, bo chcę kupę kasy wydać na te cienie, koniec kropka. Zakochałam się na zabój - co ja poradzę?
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
też się katuję, wciąż zaglądam na ich stronę i dostaję ślinotoku. I zamiast coś wreszcie zamówić wydałam właśnie 9 dych na Cherry Culture zamiast kupić PL
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Pozwól, ze cię dobiję - te cienie na oku wyglądają jeszcze lepiej... I są naprawdę dobrej jakości. I niedrogie. I w ogóle to miłość mojego życia, takich cieni szukałam, nie lubię matowych, dla mnie musi się świecić na maxa i one mi to zapewniają - to czego niby chcieć więcej?
Przestańcie, błagam!
To chyba Ty gabs kiedyś napisałaś, że zostało nam tylko ileś lat na takie cienie - potem się jest zbyt starym, powieki zbyt nie ten-tego. Więc ja teraz dojmująco odczuwam upływ czasu, każdy kolejny dzień bez nich buuu, a latka lecą....
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 20:41   #50
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Przestańcie, błagam!
To chyba Ty gabs kiedyś napisałaś, że zostało nam tylko ileś lat na takie cienie - potem się jest zbyt starym, powieki zbyt nie ten-tego. Więc ja teraz dojmująco odczuwam upływ czasu, każdy kolejny dzień bez nich buuu, a latka lecą....
Módlmy się, że jak nam stuknie czterdziestka to nikt nei zwróci uwagi na te świecące oczy
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 20:42   #51
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Módlmy się, że jak nam stuknie czterdziestka to nikt nei zwróci uwagi na te świecące oczy
ja raczej liczę na to, że dzięki filtrom i antyoksydantom pozostane wiecznie młoda i ze świecącymi oczami
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 20:58   #52
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

mam te wszystkie kalejdoskopy i polecam -faktyczne robią wrazenie, szkoda ze nie laduja ich tyle co edm... do probki ...eh
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 21:00   #53
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Donosze, ze przed chwila testowalam liner zelowy Inglota (mam nr 78) jako baze + cien mineralny na mokro (Mystic Fairy z Coastal Scents). Wynik testu - pozytywny
Liner sie nie starl, wszystko sie ladnie nalozylo (nakladalam metoda "pac, pac" i troszke roztarlam). Pedzelek zamoczylam w mixing medium domowej roboty i wytarlam w chusteczke, tak, zeby byl tylko lekko wilgotny.
Jeszcze jedna uwaga - jednak zle pamietalam szybkosc schniecia linera. Nalozony na cala powieke cienka warstwa pozostaje lekko "tacky", klejacy, na dobra chwile, wiec spokojnie mozna nakladac cien bez obaw, ze sie nie przyklei i osypie.
Co do trwalosci ciezko mi na razie powiedziec, bo nalozylam go gora pol godziny temu, ale mysle, ze powinno byc ok, moje poprzednie makijaze z tym linerem w roli bazy przetrwaly cala noc na 2 roznych weselach.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 21:10   #54
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

No i prosze! dopiero dzisiaj doszla mi kasa na Paypal i zostalo mi 5zl!
Zrobilam zamowienie na PL, daleko mi co prawda do Waszych kaleidoskopowych szalenstw, ale dwa cienie na probe tez wzielam. Teraz mi poradzcie jaki pedzelek kupic do cieni (na sucho), bede musiala na razie zadowolic sie jakims z BodyShopu / Inglota / Sephory.. i jak w ogole pomalowac oko takim ciemnym cieniem? wzielam China Blue.
Oto moje zamowienie:
Podklad Creamy Natural
Silica
Roz Beach Bunny
Color Corrector Banana Split
Cienie: Vanilla i China Blue
Finishing Fan Brush
Wszystko probki of kors.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 22:14   #55
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

ananke bardzo dziękuję Chyba się skuszę na tego Inglota.

Pranie ciekawa jestem jak później ocenisz cień Vanilla. Odcień w pudełeczku przepiękny, ale na mojej powiece w ogóle go nie widać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 22:29   #56
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

Pranie ciekawa jestem jak później ocenisz cień Vanilla. Odcień w pudełeczku przepiękny, ale na mojej powiece w ogóle go nie widać.
Ja tez wzielam probke Vanilla, zasmucilas mnie tym opisem
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 22:49   #57
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Ja tez wzielam probke Vanilla, zasmucilas mnie tym opisem
Tez jestem zła, bo odcień mnie oczarował. Na sucho jednak jest niewidoczny, jakby słabo krył albo za bardzo zlewał się z kolorem mojej skóry. Obstawiam jednak to pierwsze. Z kolei nałożony na mokro wygląda jak podkład mineralny.
Czekam więc na wasze opinie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 07:17   #58
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
mam te wszystkie kalejdoskopy i polecam -faktyczne robią wrazenie, szkoda ze nie laduja ich tyle co edm... do probki ...eh
A powiedz, gdybyś musiała wybrać jeden najładniejszy to który? (no zrobię jednak mini zamówienie w przyszłym miesiącu , ale zmieszczę się w 9,99$!!) Moim faworytem jest Illusion chwilowo, ale czekam z niecierpliwością na opinię.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 08:41   #59
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
A powiedz, gdybyś musiała wybrać jeden najładniejszy to który? (no zrobię jednak mini zamówienie w przyszłym miesiącu , ale zmieszczę się w 9,99$!!) Moim faworytem jest Illusion chwilowo, ale czekam z niecierpliwością na opinię.
Illusion tez wzielam probke
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 09:04   #60
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Pure Luxe

złe kobiety z Was, namówiłyście mnie na cienie. Zmieściłam się w najtańszej przesylce. O rany, nie mogę się doczekać!
długo idą przesyłki?
miałam brać odcień vanilla ale nauczona Waszym doświadczeniem zrezygnowałam. Szkoda, ładnie wyglądał na stronie- nie wiem czemu zrobili cień- widmo niewidoczn na powiece.

kliknęłam:
Intimacy, Chocolate Blueberries, Rockstar, Faced, Haute Couture, Alloy, Chocomint.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-01-30 o 09:06
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.