Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 13:02   #91
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja z BU zamawiałam tylko raz, wszstkiego razem za 80 zł z przesyłką i włożyli mi próbkę olejku kokosowego. Jest ładnie zapakowany w takie niebieskie przezroczyste opakowanie i wygląda jak balsamik do ust.
Z mazideł zamawiałam dwa razy, raz poprosiłam o próbkę i mi ją przysłali, ale sami z siebie nie dają
W ZSK mają system dodawania gratisów w zależności od wysokości zamówienia, ale nie wiem czy dodają coś o co się poprosi specjalnie. Nie próbowałam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:05   #92
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Czyli ciężko przewidzieć czy nam coś dorzucą do zamówienia z BU, nie zależy to chyba od kwoty zamówienia A mi z mazideł właśnie sami z siebie dorzucili Ale to było dawno temu
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:09   #93
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja teraz robiłam zamówienie w BU i poprosiłam o próbkę olejku z kocanki, ale możliwe, że mi nie dorzucą, bo ten olejek w ogóle mi się do koszyka dodać nie chciał więc może go nie mają Ale jak dorzucą to dam znać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:14   #94
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ogolnie w watku o BU wszyscy narzekają, że żałują próbek (w przeciwienstwie do innych tego typu sklepow)
Ja przy pierwszym zamówieniu dostałam jedną próbkę, o którą poprosiłam, potem już nic, mimo że też prosiłam. Za każdym razem zamawiałam za ok 100PLN, najwięcej 130 i nic. Z mazideł do zamówienia za niecałe 50 PLN dwie próbki, z ZySKu za 70 PLN cztery próbki. Na szczęście, jak pisałam wyżej, większość ich pielęgnacji mi nie pasuje. Teraz będę uderzała na EGM
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:14   #95
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja z Mazideł zawsze dostawałam próbki do zamówienia, za każdym razem niezależnie od kwoty zamówienia Jak się poprosi w uwagach o konkretne próbki to zwykle Pani Lidia takie dokłada, w innych przypadkach dokłada próbki raczej losowo.
Za to ostatnio jak zamawiałam po raz 1 z BU to nic nie dostałam...
Z ZSK w sytuacji jw. dostałam próbkę monostearynianu glicerolu tak jak to wynikało z ich rozpiski gratisów.
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:22   #96
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Widziałam, że wspomniałyście już o bambusiku z BU, ja też go sobie chwalę . Co prawda testuję dość krótko, ale mogę powiedzieć, że z jego matu jestem zadowolona.
Nie jest płaski, buzia fajnie wygląda, cena niziutka, a pojemność na prawdę duuuuża. Na razie mnie nie wysuszył, ani nie zapchał, więc mam nadzieję że tak zostanie
Jeszcze przetestuje z jedwabiem, ale to dopiero jak porządne zdanie wyrobię sobie na temat tego solo.

Jeśli z kolei chodzi o próbki, to w Mazidłach zawsze dostaję 5-6 próbek (nawet przy pierwszym zamówieniu kiedy nie wiedziałam że można o nie po prosić ). Z BU nic nie dostałam.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2009-05-31 o 13:24
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:23   #97
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Super watek.

Ostatnio systematycznie przekonuje się, że naturalne kosmetyki jednak działają najlepiej
Postanowiłam zabrać się za siebie i spróbować dopomóc cerze. Dlatego znów próbuje z minerałami.
A jeśli chodzi o BU to najbardziej lubię żel hialuronowy Właśnie zamówiłam 3 butelkę, tym razem z alantoiną i pantenolem Jest cudowny pod każdym względem. Mimo, ze co jakiś czas na twarzy pojawiają sie "niespodzianki" (przypuszczam, że to wina podkładówdrogeryjnych) to ten zel ratuje moją skórę. Cieszę się, że mogę go używam samodzielnie, mieszac z kremem albo serum, nakaldac na krem - bomba! Kto go jeszcze nie spróbował - polecam!
Lubie też maseczkę morską - świetnie odświeża twarz, rozjaśnia ją choć ma specyficzny zapach i kolor Peeling enzymatyczny tez jest świetny bo bardzo łagodny.
Właśnie zaczynam przygodę z tonikiem z kwasami AHA/BHA 10% - mam nadzieję, że się nie pogrążę
No i tyle. Z drogeryjnych kremów używam tylko Lirene z wit. C bo jest lekki i nie zapycha
Jeśli tylko przypasują mi mineralki to bedę skakać ze szczęścia

[edit]
Dziewczyny, czy króaś jeszcze używala pudru perłowego z BU?? Zastanawiam się co lepsze: jedwabny czy perlowy?? W wątku jest tylko jedna opinia...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2009-05-31 o 13:30
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 13:29   #98
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dobrze sie uzupelniaja lemon/tamanu na noc, amla na dzień tylko podobno nie dobrze codzień - tylko co drugi, bo wit. C się kumuluje w organiźmie (tyle co pamiętam z biochemii, dawno tamnie zagladalam od kiedy pochlonely mnie minerały, niestety nie sposób ogarnać i śledzić wszytsko tym bardziej ciesze się ze i tu powstał taki watek )
A pokazesz link do tego "amla"? Znalazłam jedno ale to chyba nie to.
Możesz powiedzieć o efektach jakie daje? Bo to składnik czy nazwa serum?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:34   #99
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
A pokazesz link do tego "amla"? Znalazłam jedno ale to chyba nie to.
Możesz powiedzieć o efektach jakie daje? Bo to składnik czy nazwa serum?
Chyba chodzi o to? http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumamlaCE.html
Też zastanawiam się nad jego zamówieniem
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:59   #100
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja się z mazidłami nie polubiłam, bo realizują moje zamówienia przez tydzień, nie powiadamiają o opóźnieniach i nie dają próbek, mimo że czekam tyle na realizację. O BU czytałam, ze długo realizują zamówienia, ale mnie to nie spotkało, moje oba zamówienia były zrealizowane w przeciągu dwóch dni. Za to ZSK realizuje wszystko praktycznie w kilka godzin do jednego dnia. Szkoda, że nie mają wszystkiego co lubię, bo z mogłabym całkiem z mazideł zrezygnować.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 14:02   #101
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

To może i ja opiszę kilka rzeczy... Biochemicznie zaczęłam sie traktować okolo rok temu, kiedy to u kosmetyczki miałam peeling migdałowy (oblazłam po nim jak zwłoki - nawet moja kosmatyczka sie zdziwiła, bo byl delikatny, a mi zeszła cała skóra) - potem weszłam na biochemię, żeby poczytać jak go robić samodzielnie, lae jakos nigdy sie nie odważyłam... Za to skusilam się na inne produkty...

Do tej pory zostało mi zamiłowanie do retinoidów - polubiłam sie z nimi o wiele bardziej niż z kwasami - i stosuje je cały czas - z przerwą na pózną wiosnę i lato.

Uwielbiam hydrolaty - oczar, cytrynowy i z kwiatu pomarańczy - ten ostatni głównie z powodu zapachu...

Peeleing z bromelaniną - niezbędny, tak samo jak żel hialuronowy.

Z olejami średnio sie polubiłam, nie wiem czemu, bo sera mi przypasowały - szczególnie 3xRose i antyoksydacyjne flavo-C, miałam też Renew, ale podczas jego użytkowania cały czas tęskniłam za różyczkami...

Tonik z kwasami AHA/BHA 10% - do tej pory uważam za moja największą porażkę - nic nigdy tak bardzo nie podrażniło mi cery...

Teraz skusiłam sie na EDM - ZitZap, płatki z AHA, Night Time Botanical Treatment już mam i krem B&E do mnie leci, ale je jeszcze muszę chwilke potestować, żeby mieć ogląd...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 14:16   #102
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
A pokazesz link do tego "amla"? Znalazłam jedno ale to chyba nie to.
Możesz powiedzieć o efektach jakie daje? Bo to składnik czy nazwa serum?
wszystko pisalam wyzej, łącznie z podaniem linku

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o to? http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumamlaCE.html
Też zastanawiam się nad jego zamówieniem
tak, to to serum
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 14:20   #103
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Naamah a jak oceniasz serum RENEW?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-05-31 o 14:27
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 14:29   #104
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Teraz skusiłam sie na EDM - ZitZap, płatki z AHA, Night Time Botanical Treatment już mam i krem B&E do mnie leci, ale je jeszcze muszę chwilke potestować, żeby mieć ogląd...
A jak oceniasz ZitZap? Przeczytałam o nim sporo pozytywnych opinii na wizażu i zastanawiam się nad zamówieniem przy okazji próbowania minerałów z EGM
Też nie za bardzo polubiłam oleje. Jak na razie spróbowałam z pestek malin, z BU, robiłam do niego kilka podejść, i za każdym razem w kilka godzin po nałożeniu wyskakiwało mi kilka malych czerwonych krostek zawsze łączyłam go z żelem HA. Teraz próbuję olej tamanu, na razie na dekolcie, do tej pory krzywdy mi tam nie zrobił, łagodzi podrażnienia i nic nowego nie wyskakuje, niedługo zrobię podejście na twarz
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 14:39   #105
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Naamah a jak oceniasz serum RENEW?
Z opisów na BU i składu powinno być bardziej tresciwe i regenerujące niż 3xrose, ale ja miałam zupełnie przeciwne odczucie. Moja cera po różyczkach była wygładzona, ślicznie nawilżona i taka mięsista z wigorem - mam nadzieję, że wiesz, o co mi chodzi - takie odczucie że jej dobrze i ma wszystko, czego potrzebuje
a Renew - cóż, takie sobie, moja cera bardziej lubi Różyczki - no i ten zapach

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
A jak oceniasz ZitZap? Przeczytałam o nim sporo pozytywnych opinii na wizażu i zastanawiam się nad zamówieniem przy okazji próbowania minerałów z EGM
Też nie za bardzo polubiłam oleje. Jak na razie spróbowałam z pestek malin, z BU, robiłam do niego kilka podejść, i za każdym razem w kilka godzin po nałożeniu wyskakiwało mi kilka malych czerwonych krostek zawsze łączyłam go z żelem HA. Teraz próbuję olej tamanu, na razie na dekolcie, do tej pory krzywdy mi tam nie zrobił, łagodzi podrażnienia i nic nowego nie wyskakuje, niedługo zrobię podejście na twarz
Uwielbiam go - zamówiłam drugie opakowanie Jestem przed okresem - i pomaga mi sie uporać z każdym zagrożeniem - wieczorem stosuję punktowo - a rano nie ma juz nic Ale smierdzi niemilosiernie...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 16:05   #106
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Z mazideł zamawiałam dwa razy, raz poprosiłam o próbkę i mi ją przysłali, ale sami z siebie nie dają
W ZSK mają system dodawania gratisów w zależności od wysokości zamówienia, ale nie wiem czy dodają coś o co się poprosi specjalnie. Nie próbowałam
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja się z mazidłami nie polubiłam, bo realizują moje zamówienia przez tydzień, nie powiadamiają o opóźnieniach i nie dają próbek, mimo że czekam tyle na realizację..
no a ja własnie Mazidła najbardziej sobie chwalę.. Zawsze dostaję masę próbek (naprawdę sporo i przydatne, przeważnie po nich wracam większe opakowanie)
Za to z Biochemii tylko raz dostałam próbkę, przy pierwszym zamówieniu. Później już nic..
Ciekawe, od czego to zalezy..
Pod względem próbek również nieźle wygląda Naturalne Piekno- nie ważne, czy robię zakupy na 50 zł czy więcej, zawsze dostaję kilka małych próbeczek.
Za to ZSK najszybciej realizuje moje zamówienia
Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
a Renew - cóż, takie sobie, moja cera bardziej lubi Różyczki - no i ten zapach
no właśnie, zapach Wiem, że nie powinnam się wypowiadać, skoro generalnie nie lubię różanych zapachów, ale to serum dla mnie ma koszmarny zapach.. Jak nadzienie pączka podsunięte pod sam nos .. I niestety, czuję go bardzo długo.. Ale działanie całkiem przyzwoite, choć i tak wolę serum Lemon i serum oczyszczające z ZSK
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 16:11   #107
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no a ja własnie Mazidła najbardziej sobie chwalę.. Zawsze dostaję masę próbek (naprawdę sporo i przydatne, przeważnie po nich wracam większe opakowanie)
Za to z Biochemii tylko raz dostałam próbkę, przy pierwszym zamówieniu. Później już nic..
Ciekawe, od czego to zalezy..
Pod względem próbek również nieźle wygląda Naturalne Piekno- nie ważne, czy robię zakupy na 50 zł czy więcej, zawsze dostaję kilka małych próbeczek.
Za to ZSK najszybciej realizuje moje zamówienia
Hmmm... ja tylko z NP dostałam próbki, z BU i z Mazideł nigdy, choć robiłam już ze 4 zamówienia po ok. 100 zł.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 16:14   #108
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Hmmm... ja tylko z NP dostałam próbki, z BU i z Mazideł nigdy, choć robiłam już ze 4 zamówienia po ok. 100 zł.
tak jak pisałam, ciekawe, od czego to zależy. Czyżby tylko i wyłącznie od szczęscia?
Ja przy ostatnim zamówieniu z Mazidel (fakt, że dość konkretnym ) dostalam 6 próbek, a przy zamówieniu z BU na podobną kwotę, nie dostalam żadnej.

Coldold - fajny podpis. Powinnam sobie chyba taki sam ustawić

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-05-31 o 16:15
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 16:19   #109
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja z BU próbki nie dostałam, na zamówienie czekałam 2tyg - dzięki, więcej nie skorzystam.
Mazidła bardzo lubię, ostatnio zamówienie miałam na 50zł, a dostałam 4 próbki, o które poprosiłam. Właśnie szykuję się do kolejnego zamówienia.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 16:21   #110
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ja złożyłam swoje pierwsze w życiu zamówienie na BU, czekam już drugi tydzien... ale w piatek wysłali, więc już powinno jutro być
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 16:24   #111
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
tak jak pisałam, ciekawe, od czego to zależy. Czyżby tylko i wyłącznie od szczęscia?
Ja przy ostatnim zamówieniu z Mazidel (fakt, że dość konkretnym ) dostalam 6 próbek, a przy zamówieniu z BU na podobną kwotę, nie dostalam żadnej.

Coldold - fajny podpis. Powinnam sobie chyba taki sam ustawić
konsekwentnie właśnie oglądam stronę ZSK i wkładam do koszyka kolejne produkty

Ja w z BU jestem bardzo zadowolona, podoba mi się, że na bieżąco informują o postępie w zamówieniu i zawsze dostaję bardzo szybko paczki.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 17:28   #112
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Swietny pomysl na watek.
Mam szybkie pytanie, bo w ogole sie w tym nie orintuje: czy firmy mineralne maja jakas 'pielegnacja' ktora bylaby zbawieniem dla tradzikowej, tlustej cery??
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 17:30   #113
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no właśnie, zapach Wiem, że nie powinnam się wypowiadać, skoro generalnie nie lubię różanych zapachów, ale to serum dla mnie ma koszmarny zapach.. Jak nadzienie pączka podsunięte pod sam nos .. I niestety, czuję go bardzo długo.. Ale działanie całkiem przyzwoite, choć i tak wolę serum Lemon i serum oczyszczające z ZSK
No właśnie na Lemon muszę sie skusić... tylko gdzie jeszcze je w pielęgnacji upchnąć Bo już powoli zaczynam upychać...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 17:44   #114
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Swietny pomysl na watek.
Mam szybkie pytanie, bo w ogole sie w tym nie orintuje: czy firmy mineralne maja jakas 'pielegnacja' ktora bylaby zbawieniem dla tradzikowej, tlustej cery??
Nie orientuję się za bardzo w kosmetykach pielęgnacyjnych firm mineralnych, ale dobre opinie (działanie antytrądzikowe) ma mydło afrykańskie, które właśnie jest w trakcie grupowego zamawiania z CS, i jeszcze słyszałam i ZitZapie z EGM

Edytowane przez piratte
Czas edycji: 2009-05-31 o 17:46
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 18:19   #115
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Hmmm... ja tylko z NP dostałam próbki, z BU i z Mazideł nigdy, choć robiłam już ze 4 zamówienia po ok. 100 zł.
Z Mazideł przy składaniu zamówienia trzeba wpisać jakie próbki chce się dostać. Gdy składałam tylko na 30zl i prosiłam o próbki zawsze dołączyli (prosiłam o 4szt),gdy na 100zł (prosiłam o 6-8szt) również dostawałam. Na przesyłke zawsze czekałam nie dłużej niż tydzień,a w tamtym tygodniu byłam w dużym szoku gdy paczka przyszła po 3 dniach od zamówienia
galloway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 18:35   #116
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez galloway Pokaż wiadomość
Z Mazideł przy składaniu zamówienia trzeba wpisać jakie próbki chce się dostać. Gdy składałam tylko na 30zl i prosiłam o próbki zawsze dołączyli (prosiłam o 4szt),gdy na 100zł (prosiłam o 6-8szt) również dostawałam. Na przesyłke zawsze czekałam nie dłużej niż tydzień,a w tamtym tygodniu byłam w dużym szoku gdy paczka przyszła po 3 dniach od zamówienia
Potwierdzam, jak się poprosi to dają Tak samo w NP, dali mi I razem próbkę oleju z pestek arbuza 10ml, a teraz przy II zamówieniu odpisali, że nie mają próbek oleju neem i maceratu nagietkowego i dali mi próbkę 10ml oleju z arniki i malusieńkie masło mango (o które prosiłam w poprzednim zamówieniu). Z BU cienko-raz mi dali próbeczkę oleju monoi i 2 butelki plastikowe (chyba sie pomylili).
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 19:30   #117
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Z opisów na BU i składu powinno być bardziej tresciwe i regenerujące niż 3xrose, ale ja miałam zupełnie przeciwne odczucie. Moja cera po różyczkach była wygładzona, ślicznie nawilżona i taka mięsista z wigorem - mam nadzieję, że wiesz, o co mi chodzi - takie odczucie że jej dobrze i ma wszystko, czego potrzebuje
a Renew - cóż, takie sobie, moja cera bardziej lubi Różyczki - no i ten zapach
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no właśnie, zapach Wiem, że nie powinnam się wypowiadać, skoro generalnie nie lubię różanych zapachów, ale to serum dla mnie ma koszmarny zapach.. Jak nadzienie pączka podsunięte pod sam nos .. I niestety, czuję go bardzo długo.. Ale działanie całkiem przyzwoite, choć i tak wolę serum Lemon i serum oczyszczające z ZSK
Rzeczywiście potwierdza się, że mamy inne gusta zapachowe Ja wszystko co różami pachnie i pączkowym nadzieniem uwielbiam bezwarunkowo

chyba nie ma sklepu idealnego, bo albo super zaopatrzenie ale próbek nie dają i się grzebią albo maly wybór ale szybka realizacja i dużo próbek chyba mi przyjdzie idealny otworzyć I ile próbek wtedy będę miała dla siebie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 20:19   #118
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ponieważ bardzo zainteresowałam się mydłem afrykańskim, założyłam o nim osobny wątek i zapraszam do dzielenia się opiniami: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post12551835
A wszystko przez Pastereczkę Wie co dobre, więc wzięłam ćwiarę psiej kupyPoczytałam trochę i już nie mogę się doczekać aż dorwę w swe łapki to cudo Przyznam się, że zamówiłam też Dudu Osun i Amonche Black Soap, zobaczymy jaka różnica.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 20:28   #119
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dziękuję


Rzeczywiście potwierdza się, że mamy inne gusta zapachowe Ja wszystko co różami pachnie i pączkowym nadzieniem uwielbiam bezwarunkowo

chyba nie ma sklepu idealnego, bo albo super zaopatrzenie ale próbek nie dają i się grzebią albo maly wybór ale szybka realizacja i dużo próbek chyba mi przyjdzie idealny otworzyć I ile próbek wtedy będę miała dla siebie
a masz ze stanow rozany balsam do ust- chyba najslawniejszy na swiecie rossebud? cudo
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 20:34   #120
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
a masz ze stanow rozany balsam do ust- chyba najslawniejszy na swiecie rossebud? cudo
kurde!!! ja już nic nie chcę !!! nie mogę !!! nawet chcieć nie mogę !!! no dobra, co to za balsam?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.