Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 20:05   #451
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Na stronie Mac-a http://www.maccosmetics.com/ pigmety sprzedają po ok. 20$ czyli 60zł a wkłady do paletek po 33zł Ciekawe tylko ile wyniosła by przesyłka pewnie nie opłacało by się...
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 20:12   #452
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Nevada87 dzięki za wskazówki na pewno się przydadzą. Zawsze lepiej się poradzić bardziej doświadczonych wizazanek niż ryzykować.Bo te cienie nie są najtańsze a wręcz przeciwnie Podobno jestem LATEM czyli zimnym typem kolorystycznym z jasną cerą wręcz bladą ,no i jak już wspominałam szaro-zielonkawymi oczami z dodatkiem niebieskiego, włosy obecnie mam jasne ale zamierzam przejść na jakiś brąz by wyglądać może bardziej wyraziście niż teraz. Bardzo chętnie skorzystam z wszystkich propozycji za które z góry dziękuję
To tak jak ja, mi pasują właśnie kolory typu LATO, najbardziej pasują mi odcienie szarości, niebieskiego w odpowiedniej tonacji, wszystkie stonowane, przydymione, przybrudzone, pastelowe...
W makijażu zawsze używam 3-4 odcieni i wtedy tak naprawdę można użyć dowolnego koloru ''środkowego''.
Pasują mi też odcienie lawendowe, przybrudzone, jasne fiolety w typie viz-a-violet, quietly, może być też lovely lily, czasem eksperymentuję z ciemniejszymi, żywszymi odcieniami jak grape i violet, bo szalenie mi się podobają, jednak nie wyglądam w nich idealnie, raczej robię to w granicach zabawy makijażem z ciemniejszych jeszcze w największym procencie pasuje mi deep purple i ten bym Ci poleciła
Nie stronię też od ''naturalnych'' odcieni dlatego polecam Naked, jest naprawdę super, tonuje odcień powieki, jest perłowy i naprawdę fajnie to wygląda, z tym odcieniem można łączyć praktycznie wszystko.
Generalnie bardzo lubię kolory: sweet sienna, lark about, softwash grey, white, naval blue - chociaż granaty wolę jako cienie prasowane - piękny jest ''blue flame''.
Z zieleni jednak wolę głębsze barwy deep blue green, forest green jako akcenty i odcienie określające kontur makijażu, bardzo ładny jest kolor emerald green i kelly green oraz copperized i golden olive, ale łapię się na tym ,że nie często ich używam, wolę jednak/najbardziej mi pasują odcienie szare i niebieskie, no i brązy w różnych zestawieniach.
Z tych ''super'' to polecam Cocomotion, Blonde's Gold, jaśniejszy-bardziej perłowy Gold Mode, do akcentów w przydymionych zielonych makijażach Rose gold jako kontrastowy, ale pasują kolor (tutaj podchodzę makijażem już pod typ ciepły, ale ja lubię czasem pokombinować w makijażu).
Do wyjątkowych kolorów ,które warto mieć tak czy siak zaliczam:
cornflower, pink pearl, heritage rouge i maroon (super do brązów), emerald green, grape, vanilla (złote ecru z delikatnie różowym połyskiem), deep purple, lark about, violet, teal, sweet sienna, quietly, grape, blue brown, green brown, steel blue, rose, mauvement i zapewne byłoby ich więcej, ale jeszcze wszystkich kolorów ze swojej kolekcji dostatecznie nie rozszyfrowałam
Z jasnych kolorów do rozświetlenia makijażu: white, your ladyship, vanilla, pink opal, gold dusk (stonowana-pastelowa, perłowa żółć - coś a'la kolor soft force z kolekcji Style Warrior).
Do efektowych makijaży fajnie też mieć glittery reflects np reflects bronze, reflects blackened red, reflects purple duo - podałam te najbardziej wyjątkowe odcienie.
Z brokatów np do kresek: Blue glitter - bardzo wyjątkowy, nadający wyraz makijażowi
Mam nadzieję ,że zbyt się nie rozpisałam i można to przeczytać, kombinacji jest naprawdę wiele i trudno mi to czasem ogarnąć tym bardziej ,że pigmentów i glitterów mam ok100 (chociaż dawno nie liczyłam). Radzę Ci szukać głównie kolorów stonowanych, przybrudzonych i naprawdę nie musisz ograniczać się tylko do brązów i fioletów (do tych najbezpieczniejszych jakie z pewnością możesz zamówić należą mauvement, sweet sienna, vanilla, naked).
Na pewno będziesz bardziej zadowolona jak z Inglota, mam pigmenty tej firmy i MAC jest o wiele ciekawszy i moim zdaniem lepszy jakościowo
Pozdrawiam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 21:04   #453
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

cybercat ale MAC nie wysyla do Polski, juz sie ich pytalam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 22:13   #454
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Pięknoty. Zastanawiałam się kiedyś nad Lipgelami, lubisz swojego?
Ja nie lubię Lipglassów, za to Lipgeele mam dwa są bardzo fajne, lekkie i długo trzymają się na ustach. Nie kleją się w ogóle, za to Lipglassy są okropne.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Espresso
Beauty Marked (jaki to właściwie kolor? co swatch to on inny... )
Sushi Flower
Parfait Amour
Swish
Naked Lunch
Ricepaper
Electra
Shadowy Lady
Swiss Chocolate
Da Bling...
Koniecznie Naked Lunch - mój najukochańszy cień baaaardzo uniwersalny, i z różem, i z fioletem, z szarością, brązem itp.
Swish jest bardzo fajnym cieniem, jest mocno różowy - uwielbiam łączyć go z jasnym różem i ostrym fioletem - daję go na środek i ładnie przechodzą kolory. Aczkolwiek nie jest cieniem mega niezbędnym
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
fuksja!!! ogólnie dużo fioletów, śliwek itp używam, więc pewnie ładnie by pasował do nich... a bardzo się sypie?
Nie sypie się na zdjęciu wygląda podobnie do efektu otrzymanego na dłoni.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 22:37   #455
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Ale naprodukowałyście stron, muszę doczytać co tam w MACu słychać

Dziewczyny, orientujecie sie ile kosztują w Polsce paint poty?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 23:04   #456
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

dziewczyny jaki kolor paint pota jest najbardziej naturalny? mam w kolorze Rubenesque i jest jakiś taki zbyt złoty i jasnych neutralnych pigmentów na nim prawie nie widać
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 23:11   #457
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Kajol cienie sypkie do tej pory miałam jedynie z Inglota no i byłam zadowolona.Pewnie Mac-owe są o wiele lepsze.Gustuje w brązach i beżach czasem nakładam tez śliwkowe cienie.Myślę że ładnie wyglądają z szaro-zielononymi oczami
Z pigmentów mam chrapkę na( ciekawe czy by mi pasowały?):
1. Tan
2. Melon
3.Vanilla
4.Copper
5. Chocolate brown
6. tea time
7. Naked
8. Gold
To ja odradzam jeszcze Melona, jak dla mnie (też jestem latem ) jest zbyt złoty. Kocham Mauvement i Naked, to do takiego dziennego makijażu

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
jutro przyjedzie moj brat to moze tez bede mogla wkleic fotki! narazie dam chociaz takie komorką... chociaz ogolna idea koloru lol
Piękne paletki, koniecznie podaj nazwy reszty cieni !!!

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja nie lubię Lipglassów, za to Lipgeele mam dwa są bardzo fajne, lekkie i długo trzymają się na ustach. Nie kleją się w ogóle, za to Lipglassy są okropne.
Lipglassy dla mnie też niefajne, ale głównie przez kolor, który trafiłam - niby chłodny, ale ciepławy, i za bardzo taflowy efekt...Chyba spróbuję lipgelaa...

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki kolor paint pota jest najbardziej naturalny? mam w kolorze Rubenesque i jest jakiś taki zbyt złoty i jasnych neutralnych pigmentów na nim prawie nie widać
Bare Study, Painterly i Soft Ochre, chyba w zależności od tonacji skóry, te używają dziewczyny na filmikach z makijażami
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 23:32   #458
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Bare Study, Painterly i Soft Ochre, chyba w zależności od tonacji skóry, te używają dziewczyny na filmikach z makijażami
dzięki Martuś właśnie kojarzyłam Painterly z Waszych rozmów, ale nie byłam pewna
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 23:40   #459
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

paintpoty przed podwyżką kosztowały 62 zł, teraz nie mam pojęcia

Martaboy - wakacje spedzałam w Chinach, męcząc się i nie wysypiając

dzisiaj udało mi się kupić ostatni pędzelek 226 w Warszawie, jestem w 7 niebie
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 23:54   #460
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Kasiu, z tych co wypisałaś, ja osobiście polecam parfait amour, electra, smoke and diamonds - takie must have, a też fajne są naked lunch, espresso, shadowy lady.... na beauty marked też się czaje, ale nie znam dogłębnie więc się nie wypowiem
Mogę dla Ciebie zrobić zdjęcia tych cieni tylko na jutro, oczywiście jeśli byś chciała
Agatko, będę bardziej niż wdzięczna za fotki!!!


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Koniecznie Naked Lunch - mój najukochańszy cień baaaardzo uniwersalny, i z różem, i z fioletem, z szarością, brązem itp.
Swish jest bardzo fajnym cieniem, jest mocno różowy - uwielbiam łączyć go z jasnym różem i ostrym fioletem - daję go na środek i ładnie przechodzą kolory. Aczkolwiek nie jest cieniem mega niezbędnym

Nie sypie się na zdjęciu wygląda podobnie do efektu otrzymanego na dłoni.
ooo dokładnie! o taki uniwersalny cień mi chodzi. super! dzięki
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 00:05   #461
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Hej
Planuję zakupy cieniowe (wrześniowa kampania KNK () ). Na necie znalazłam trochę swatchów (swatchy?!?) i zastanawiam się nad cieniami:
Smoke and Diamonds (wiem, limitówka - jest coś zbliżonego z regularnej kolekcji?)
Espresso
Beauty Marked (jaki to właściwie kolor? co swatch to on inny... )
Sushi Flower
Parfait Amour
Swish
Naked Lunch
Ricepaper
Electra
Shadowy Lady
Swiss Chocolate
Da Bling...

Chciałabym się ograniczyć max do dwóch czwórek... Jeśli ktoś ma jakikolwiek z tych cieni - zlitujcie się i wrzućcie foty - jak najwięcej zdjęć
dzięki z góry!
Espresso - piekny średni brąz, taki w typie lekko szarawy, bez rudych tonów, klasyk, dobry tez do brwi

Beauty Marked - idealnie opisała Martaboy

Sushi Flower - sredni w nasyceniu, lekko ciepły róż, ciekawy kolor, który po nałożeniu na biel albo jasne beże ładnie łagodnieje i staje sie ciekawie pastelowy. Dobry do cieniowania. Trzeba tylko uważać jak ktoś ma tendencje do zaczeriwnień wokół oczu - potrafi podbijać

Parfait Amour - moja miłość kolor chabrowy z mocną opalizacją na lilaróż, piekny kolor, świetny na czarną czy granatową kredkę, uwielbiam go. Duży plus za to ze cień jest opalizujący a nie perłowy - nie podkreśla faktury skóry

Swish - jasny metaliczny róż, kolor podobny do Da Bling ale, finish zupoełnie inny

Ricepaper - naturalny satynowy cielisty beż - bardzo ładny, też na niego choruje

Shadowy Lady - jezeli moge ci polecić, weż bardzo podobny tylko nieco mnniej śliwkowy cień Signed Sealed, jest lepiej napigmentowny i ładniej się rozkłada

Swiss Chocolate - średni brąż z lekką domieszką różu, bardzo naturalny, ładnie wygląda w załamaniu, imituje światłocień, ale trzeba lączyć go z innymi kolorami, sam w sobie jest mało atrakcyjny

Da Bling - pastelowy ale nie blady róż, o satynowym wykończeniu, jak dla mnie neutralny, jak lubisz różowe cienie to powinien ci się spodobać

odszukaj zdjęcia moich paletek, masz w nich Swiss Chocolate, Parfait Amour, Da Bling, Signed Sealed
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-07-17 o 01:08
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 00:31   #462
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Espresso - piekny średni brąz, taki w typie lekko szarawy, bez rudych tonów, klasyk, dobry tez do brwi

Beauty Marked - idealnie opisała Martaboy

Sushi Flower - sredni w nasyceniu, lekko ciepły róż, ciekawy kolor, który po nałożeniu na biel albo jasne beże ładnie łagodnieje i staje sie ciekawie pastelowy. Dobry do cieniowania. Trzeba tylko uważać jak ktoś ma tendencje do zaczeriwnień wokół oczu - potrafi podbijać

Parfait Amour - moja miłość cudowny kolor chabrowy z mocną opalizacją na lilaróż, piekny kolor, świetny na czarną czy granatową kredkę, uwielbiam go. Duży plus za to ze cień jest opalizujący a nie perłowy - nie podkreśla faktury skóry

Swish - jasny metaliczny róż, kolor podobny do Da Bling ale, finish zupoełnie inny

Ricepaper - naturalny satynowy cielisty beż - bardzo ładny, też na niego choruje

Shadowy Lady - jezeli moge ci polecić, weż bardzo podobny tylko nieco mnniej śliwkowy cień Signed Sealed, jest lepiej napigmentowny i ładniej się rozkłada

Swiss Chocolate - średni brąż z lekką domieszką różu, bardzo naturalny, ładnie wygląda w załamaniu, imituje światłocień, ale trzeba lączyć go z innymi kolorami, sam w sobie jest mało atrakcyjny

Da Bling - pastelowy ale nie blady róż, o satynowym wykończeniu, jak dla mnie neutralny, jak lubisz różowe cienie to powinien ci się spodobać
nie no, jesteś niemożliwy
Espresso nie wiem czy nie będzie przynajmniej po Twoim opisie trochę podobne do Mystery który mam... Smolistej czerni nie potrzebuję bo mi słabo wychodzi jakikolwiek efekt
Sushi i Parfait będą moje jeśli tylko będą na stanie
Ricepaper już figuruje na liście
a Shadowy Lady jest problematyczna pod względem nakładania? Bo szczerze mówiąc, napaliła żem się na ten cień chyba najbardziej ze wszystkich... a głębokie śliwki kocham miłością wielką i niekończącą się
z tym Da Bling to jeśli on trochę Swish przypomina to wezmę Swisha
Jezuuuu... muszę chyba bank obrobić
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 00:47   #463
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie no, jesteś niemożliwy
Espresso nie wiem czy nie będzie przynajmniej po Twoim opisie trochę podobne do Mystery który mam... Smolistej czerni nie potrzebuję bo mi słabo wychodzi jakikolwiek efekt
Sushi i Parfait będą moje jeśli tylko będą na stanie
Ricepaper już figuruje na liście
a Shadowy Lady jest problematyczna pod względem nakładania? Bo szczerze mówiąc, napaliła żem się na ten cień chyba najbardziej ze wszystkich... a głębokie śliwki kocham miłością wielką i niekończącą się
z tym Da Bling to jeśli on trochę Swish przypomina to wezmę Swisha
Jezuuuu... muszę chyba bank obrobić
Signed Sealed jest bardzo jedwabisty i mocno napigmentowny, a Shadowy Lady troche gorzej przenosi się na skórę, tyle że Signed Sealed może juz nie być bo niektóre kolory matte2 zostały wycofne

Swish jest chłodniejszy niz Da Bling, i zdecydownie bardziej metaliczny

jak napisałem powyżej, poszukaj w zdjęciach w moich paletkach, Swiss Chocolate, Signed Sealed, Da Bling i Parfait Amour

jak kochasz śliwki to moze nad Sketch pomyśl, w opakowaniu wygląda na ciemne bordo a na skórze do taki kolor coś miedzy śliwką + bordo + gorzka czekolada
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-07-17 o 01:09
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 07:06   #464
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Arrow Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki kolor paint pota jest najbardziej naturalny? mam w kolorze Rubenesque i jest jakiś taki zbyt złoty i jasnych neutralnych pigmentów na nim prawie nie widać
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Bare Study, Painterly i Soft Ochre, chyba w zależności od tonacji skóry, te używają dziewczyny na filmikach z makijażami
Ochre to jasny beż, raczej dla żółtawych tonacji, Painterly jest różowawy - bardzo ładny, Bare Study ma połysk, jest beżowy, a dwa pierwsze są gładkie, matowe.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 09:26   #465
monisia811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cześć!!!

Dziewczyny mam pytanie!!!! Czy macie moze jakieś namiary do osoby ktora sprzedaje kosmetyki MAC i moze wysłać? Nigdzie nie moge znalezc kosmetykow MAC.Podobno sa w zlotych tarasach!nie mam jak i kiedy sie tam dostac! Prosze pomożcie!
monisia811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 09:37   #466
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
paintpoty przed podwyżką kosztowały 62 zł, teraz nie mam pojęcia

Martaboy - wakacje spedzałam w Chinach, męcząc się i nie wysypiając

dzisiaj udało mi się kupić ostatni pędzelek 226 w Warszawie, jestem w 7 niebie
Ależ Ci tych Chin zazdroszczę... Nawet mogłabym się pomęczyć i po-nie-wysypiać

A 226 jest cudowny. Aż dziwne, że nie w stałej sprzedaży....
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 10:24   #467
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dzięki Martuś właśnie kojarzyłam Painterly z Waszych rozmów, ale nie byłam pewna


Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
paintpoty przed podwyżką kosztowały 62 zł, teraz nie mam pojęcia

Martaboy - wakacje spedzałam w Chinach, męcząc się i nie wysypiając

dzisiaj udało mi się kupić ostatni pędzelek 226 w Warszawie, jestem w 7 niebie
Zazdroszczę Ja niewysypiałam się na miejscu, więc chyba miałaś lepiej
I dobrze, że dorwałaś 226
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 11:34   #468
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Klik ! To juz przestaje byc śmieszne
Niech to Allegro zrobi coś z podróbami
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 13:04   #469
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Kajol zdjęcie cienia ściągnięte z internetu, ale nigdy nie widziałam podróbki tego cienia więc warto zaryzykować, ja zaryzykowałam, mam nadzieję ,że to nie będzie bubel, cena podejrzana, ale różnie to bywa w tym naszym świecie...
Gdybym się myliła na pewno napiszę na forum co by nie było więcej takich wpadek
Pozdrawiam MAComaniaków i nadrabiam zaległości, wczoraj cały dzień bez prądu
Ja jednak spasowałam, ale skorzystam z okazji, żeby potem wypytać jak wypadła ta osoba żeby wiedzieć tak na przyszłość
Ale trzymam kciuki, żeby Ci się poszczęściło

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Kajol cienie sypkie do tej pory miałam jedynie z Inglota no i byłam zadowolona.Pewnie Mac-owe są o wiele lepsze.Gustuje w brązach i beżach czasem nakładam tez śliwkowe cienie.Myślę że ładnie wyglądają z szaro-zielononymi oczami
Z pigmentów mam chrapkę na( ciekawe czy by mi pasowały?):
1. Tan
2. Melon
3.Vanilla
4.Copper
5. Chocolate brown
6. tea time
7. Naked
8. Gold
Inglotowych nie używałam. MAC to moje pierwsze sypkie (nie! miałam raz Bourjois ).
Co do kolorów to chyba nie doradzę, bo jeśli już to ocenę mam zawsze zawężoną - tylko pod brązowe oczy i chłodną kolorystykę, a innym to niespecjalnie umiem doradzać.
Ostatnio zachwycił mnie French Violet - śliczny lawendowy i fajnie się rozprowadza.

Aha i z pigmentami MACa to jest różnie w zależności od ich rodzaju - bo mają różne konsystencje (ale w tym nie jestem jakoś super obeznana). Mutiny np jest jakby "gruboziarnisty" i jakoś średnio mi się z nim "pracuje" - nie umiem go nałośżyć równomiernie na całą powiekę
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 13:20   #470
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Klik ! To juz przestaje byc śmieszne
Niech to Allegro zrobi coś z podróbami
heh wczoraj znajoma pochwaliła się, że kupiła pędzle MAC na allegro za jakieś smieszne pieniądze... z przekąsem zapytała ile ja zapłaciłam (czyt. przepłaciłam) za swoje... ręce mi opadły i nawet nie chciało mi się w dyskusje uderzać ;( tylko zapytałam czy w to wierzy. Stwierdziła, że jej to w zasadzie nie przeszkadza, a pędzle są git.
heh
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 13:51   #471
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki kolor paint pota jest najbardziej naturalny? mam w kolorze Rubenesque i jest jakiś taki zbyt złoty i jasnych neutralnych pigmentów na nim prawie nie widać
To chyba zależy od Twojego koloru powieki. Mnie dobrano Untitled Paint jako najbardziej naturalny.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Shadowy Lady - jezeli moge ci polecić, weż bardzo podobny tylko nieco mnniej śliwkowy cień Signed Sealed, jest lepiej napigmentowny i ładniej się rozkłada
A czy Signed Sealed jest normalnie dostępny - nie limitowanka? Na stronie MACa nie ma. A też mam na niego wielka ochotę. Teraz niestety do sklepu daleko, więc się nie dowiem

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2009-07-17 o 13:55
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:06   #472
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

nie mam sily, ten aparat strasznie klamie, a bez flesza jest mega mega niewyrazne wiec dam chociaz takie. odrazu podpisalam inne, moze to da tez jakies odniesienie

aha te niepodpisane to ingloty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wtf.jpg (116,7 KB, 88 załadowań)
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:06   #473
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kasiaj85 obiecane zdjęcia Shadowy Lady (z quadu Cult of Cherry).
Z góry przepraszam za jakość, ale fotograf ze mnie tragiczny.

Zdjęcia w świetle naturalnym:

sl_natur1.jpg sl_natur2.jpg sl_sw_nat.jpg

i sztucznym:

sl_szt1.jpg sl_szt_lam.jpg sl_sw_szt.jpg

Mam nadzieję, że coś pomogą.

edit:
dlaczego Wasze zdjęcia tak ładnie w ramce wychodzą, a mi nie? Co to za sztuczka?

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2009-07-17 o 14:07
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:17   #474
TQC
Raczkowanie
 
Avatar TQC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

hmm nie mam pojecia, ja nie stosuje zadnej sztuczki samo sie tak robi, laduje normalnie przez zalaczniki
TQC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:28   #475
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Tak i nevada już się wypowiedziała wyżej
Nie wiem jakim sposobem, ale przeoczyłam Twój wcześniejszy post
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:31   #476
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
dzisiaj udało mi się kupić ostatni pędzelek 226 w Warszawie, jestem w 7 niebie
Czy ten pędzelek to faktycznie takie cudo?
Kusisz, kusisz
Ile zapłaciłaś?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:43   #477
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Czy ten pędzelek to faktycznie takie cudo?
Kusisz, kusisz
Ile zapłaciłaś?
To ja też pokuszę, ale też chętnie poznam opinię fraise26

Mnie do pędzla 226 przekonał makijaż wykonany w krakowskim MAcu. Pani MACówka operowała nim tak sprawnie i tak fantastycznie rozdymiła mi cienie na dolnej powiece, że już wiedziałam że będzie mój
Potem się na oglądałam i nasłuchałam o nim na You Tube.

A potem - po perturbacjach - trafił w moje ręce i usłyszałam od konkubenta WOW (a on nie jest skory do pochwał ). Pędzel bardzo precyzyjnie nakłada cienie w zagłębieniu powieki (mam tzw. mongolską powiekę, także lekko nie jest), fajnie się nim dodaje kolory, pięknie blenduje i w ogóle och.

Polska cena - 106 zł, ja zapłaciłam 24 euro.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:57   #478
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
To ja też pokuszę, ale też chętnie poznam opinię
Przez ten wizaż i Wasze piękne opisy chyba zbankrutuję
Ty chwalisz pędzel
KNK tak cudnie opisuje cienie, że chciałoby sie mieć je wszystkie.....

W związku z powyższym
POPROSZĘ O BANA !
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:58   #479
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Ale tego pędzelka 226 niestety już nigdzie chyba nie ma
A też miałam na niego taką chrapkę

chyba że jednak gdzieś się ostały? wiecie coś na ten temat?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 15:00   #480
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
nie mam sily, ten aparat strasznie klamie, a bez flesza jest mega mega niewyrazne wiec dam chociaz takie. odrazu podpisalam inne, moze to da tez jakies odniesienie

aha te niepodpisane to ingloty

Pięknie skonstruowane paletki, ważne, że ładne cienie Nie wszystkie ładne cienie muszą być MACami
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.