Żelowanie naturalnych paznokci - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-24, 21:28   #421
Kotkaja
Raczkowanie
 
Avatar Kotkaja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 203
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

po pierwsze żel na naturalne paznokcie powinien być silikonowy - pracuje wtedy z paznokciem, nie jest sztywny i nie odpryśnie. Nawet jeśli jest niby do tipsów i naturalnych jakiś żel, to gwarantuję, że szybko odpryśnie. Po drugie tylko dobra stylista umie go nakładać - żel powinien być zawinięty na samej górze, dzięki temu utrzyma się nawet miesiąc przy codziennych obowiązkach nawet bez stosowania rękawiczek.
lagrandaja - powinnaś się udać na reklamację, bo widać Pani Ci nałożyła zwykły żel do tipsów, do tego zdobienie też jest okropnie i niedbale wykonane.
Carmela - u Ciebie był pewnie błąd, który robi większość stylistek, żel nie został zawinięty za płytkę i stąd szybko odprysnął
Kotkaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 17:03   #422
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

hejka
zelowałam wczoraj kolezance paznokcie naturalne, sadze ze zalałam dokladnie wolny brzeg, jednak po utwradzeniu musialam troche podpilowac wolny brzeg bo było nierowno i nie wiem czy dobrze zrobiłam, czy nie bedzie mi teraz odchodzil.A i druga sprawa.Nalezy pilowac calego panokcia juz po zazelowanieu zeby nadac ewentualny kształt?ja nie spiłowaam nic, choc mozliwe ze trzeba bylo...pozdrawiam
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 19:46   #423
Kotkaja
Raczkowanie
 
Avatar Kotkaja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 203
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
hejka
zelowałam wczoraj kolezance paznokcie naturalne, sadze ze zalałam dokladnie wolny brzeg, jednak po utwradzeniu musialam troche podpilowac wolny brzeg bo było nierowno i nie wiem czy dobrze zrobiłam, czy nie bedzie mi teraz odchodzil.A i druga sprawa.Nalezy pilowac calego panokcia juz po zazelowanieu zeby nadac ewentualny kształt?ja nie spiłowaam nic, choc mozliwe ze trzeba bylo...pozdrawiam
na naturalne paznokcie powinno się nałożyć żel silikonowy, który jest elastyczny, pracuje razem z paznokciem, nie zmienia kształtu paznokcia, nie wymaga tworzenia krzywej C i tym bardziej piłowania. W ogóle żel powinno się lekko zawinąć na bokach. Jeśli to zrobiłaś, a później spiłowałaś, to przypuszczam, że niedługo zacznie odpryskiwać i podchodzić powietrzem. Naturalnych paznokci nie robimy metodą nakładania tipsów, bo to dwie różne metody!!
Kotkaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 21:34   #424
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez Kotkaja Pokaż wiadomość
na naturalne paznokcie powinno się nałożyć żel silikonowy, który jest elastyczny, pracuje razem z paznokciem, nie zmienia kształtu paznokcia, nie wymaga tworzenia krzywej C i tym bardziej piłowania. W ogóle żel powinno się lekko zawinąć na bokach. Jeśli to zrobiłaś, a później spiłowałaś, to przypuszczam, że niedługo zacznie odpryskiwać i podchodzić powietrzem. Naturalnych paznokci nie robimy metodą nakładania tipsów, bo to dwie różne metody!!
Oczywiscie zrobiłam to zelem silikonowym sun flower, nie pilowałam paznokci na koncu, jedynie troszeczke ten wolny brzeg, ale bardzo delikatnie.moze nic sie nie bedzie działo...mam nadzieje.Ale bede pamietac na przyszłosc zeby tego nie robic...dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 16:00   #425
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cześć, a ja tylko chciałabym podzielić się wrażeniami z rocznego noszenia żeli na paznokciach - są super i teraz nie wyobrażam sobie paznokci bez nich. Mam bardzo dobrą stylistkę (Lagrandaja, wysłałam ci namiar) która robi na żelach Alessandro, paznokcie są piękne i zadbane, NIGDY nic mi nie odprysło, żaden brud nie podszedł, co więcej, ponieważ mam pracę taką trochę pół-fizyczną, moje paznokcie dzięki żelowi zachowują kształt. Na korekty chodzę co 2 tygodnie i poprzez ścieranie górnej warstwy żelu pilnikiem moje skórki też są zadbane (pani "muska" pilnikiem te skórki, nie czyniąc krzywdy. Dzięki temu nie odrastają). Może tylko cena nie jest konkurencyjna, ale nie zamienię mojej stylistki na nikogo. Pozdrawiam.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 14:51   #426
daria416
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
jaki żel na naturalną płytkę?

Witam Was
Mam pytanie dotyczące żelowania paznocki naturalnych.
Mam żel firmy diamond nails budujący 1-fazowy i próbowałam już dwa razy zażelować nim paznokcie. Jednak żel po paru dniach odchodzi od płytki.
Czy to znaczy że się do tego nie nadaje ?
Jeśli nie proszę Was o rady jakie żele się do tego nadają. Proszę o konkretne pełne nazwy
I jeszcze jedno czy żel firmy master professional - extreme line, build highly thick clear nadaje się do naturalnej płytki?

Napiszcie także co sądzicie o wspomnianym już żelach
daria416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 15:20   #427
Kotkaja
Raczkowanie
 
Avatar Kotkaja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 203
Dot.: jaki żel na naturalną płytkę?

Cytat:
Napisane przez daria416 Pokaż wiadomość
Witam Was
Mam pytanie dotyczące żelowania paznocki naturalnych.
Mam żel firmy diamond nails budujący 1-fazowy i próbowałam już dwa razy zażelować nim paznokcie. Jednak żel po paru dniach odchodzi od płytki.
Czy to znaczy że się do tego nie nadaje ?
Jeśli nie proszę Was o rady jakie żele się do tego nadają. Proszę o konkretne pełne nazwy
I jeszcze jedno czy żel firmy master professional - extreme line, build highly thick clear nadaje się do naturalnej płytki?

Napiszcie także co sądzicie o wspomnianym już żelach
Wszem i wobec każdą z kolei informuję - na naturalne paznokcie nakładamy żel silikonowy!!! Jest on elastyczny i miękki, pracuje wraz z naturalna płytką. Żele do tipsów się nie nadają (mimo, że czasem piszą "żel do tipsów i naturalnych paznokci"). Dobre żele są w sklepie Dobra Rada, polecam.
Kotkaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 14:29   #428
salineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 46
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cześć Mam pytanie do stylistek paznokci lub tych co się na tym znają Mam rozdwojone paznokcie, czy jeśli położę na nie żel (oczywiście nie sama) to to wpłynie jakoś na trwałość? Czy stylistka spiłuje mi te rozdwojone paznokcie by była tylko jedna warstwa?
I jeszcze tak z ciekawości: co to jest linia włosa? linia uśmiechu? linia stresu? brzeg paznokcia? Przeczytałam wątek i natknęłam się na takie określenia
i jeszcze krzywa C :P

Edytowane przez salineczka
Czas edycji: 2009-10-04 o 14:31
salineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 16:18   #429
kizus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
GG do kizus
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Witam
proszę o polecenie sprawdzonej profesjonalnej stylistki w Szczecinie która żeluje naturalną płytkę paznokciową

Dzięki

Edytowane przez kizus
Czas edycji: 2009-10-06 o 16:20
kizus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 17:55   #430
uggly betty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Super sprawa, zwlaszcza, ze dzisiaj malo kto ma czas nakladac lakier na paznokcie co dwa dni !!!!
uggly betty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 18:25   #431
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez Kotkaja Pokaż wiadomość
na naturalne paznokcie powinno się nałożyć żel silikonowy, który jest elastyczny, pracuje razem z paznokciem, nie zmienia kształtu paznokcia, nie wymaga tworzenia krzywej C i tym bardziej piłowania. W ogóle żel powinno się lekko zawinąć na bokach. Jeśli to zrobiłaś, a później spiłowałaś, to przypuszczam, że niedługo zacznie odpryskiwać i podchodzić powietrzem. Naturalnych paznokci nie robimy metodą nakładania tipsów, bo to dwie różne metody!!

Na naturalne paznokcie można nałożyć KAŻDY żel,także budujący(wyłaczając oczywiscie żele podkładowe,nabłyszczające ,bo to inna para kaloszy) i także trzymac się będą.

A jaka to "metoda nakładania tipsów",która to nie sprawdza się w technice żelowania naturalnej płytki?
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 10:48   #432
-Dorota-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice LBN
Wiadomości: 125
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Dziewczyny z lubelskiego! Możecie polecic dobrą stylistkę paznokci z Lublina lub okolic? Chodzi o żelowanie naturalnych paznokci
-Dorota- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 16:01   #433
Kotkaja
Raczkowanie
 
Avatar Kotkaja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 203
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez DariannaKrak. Pokaż wiadomość
Na naturalne paznokcie można nałożyć KAŻDY żel,także budujący(wyłaczając oczywiscie żele podkładowe,nabłyszczające ,bo to inna para kaloszy) i także trzymac się będą.

A jaka to "metoda nakładania tipsów",która to nie sprawdza się w technice żelowania naturalnej płytki?
hmmm, może i żel jednofazowy mozna nałożyć na naturalne pazury, ale nie jest on elastyczny, trzeba go grubo nałozyć i szybko się zapowietrza mimo zabezpieczenia wolnego brzegu. Według mnie nie kazdy żel sie nadaje do naturalnych paznokci.
pisząc o metodzie nakładania na naturasy zelu miałam na mysli żel silikonowy, który nakładamy jak lakier, nie budujemy krzywej c, tunelu itp. , nie wyrównujemy później pilnikiem nierówności, no można przejechać troszkę blokiem polerskim, nie możemy wtapiać grubaśnych ozdób itp. Więc według mnie nakładanie żelu na tipsy, a zazelowanie naturasów silikonem różni się od siebie.
Jesli Ty stosujesz żel do tipsów i robisz naturasy jak tipsy, to widać, że każda z nas ma swoje metody i różne szkoły, każda robi tak jak uważa za najlepsze

Edytowane przez Kotkaja
Czas edycji: 2009-10-16 o 16:02
Kotkaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 22:19   #434
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Dziewczyny, a jak jest z akrylem? Przepraszam, ale nie mogę znaleźć wątku, więc podepnę się po żelowanie naturalków.
Dziś ćwiczyłam na mamie utwardzanie płytki razem z lakierem i chciałam zapytać, czy kolejność, jaką wykonuję jest dobra.
- przygotowanie płytki, primer itp.,
- pierwsza cienka warstwa akrylu,
- wyrównanie masy( malutko, żeby usunąć większe górki i inne ),
- nałożenie nabłyszczacza,
- nałożenie lakieru,
- pokrycie akrylem,
- wyrównanie,
- top coat na sam koniec.

Nie wiem, czy dobrze robię kładąc lakier nabłyszczający jeszcze przed położeniem kolorowego, ale nie wydaje mi się, żeby to był duży błąd?
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 18:04   #435
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

To ja pokażę teraz moje pazurki naturalne żelowane. Zmieniłam stylistkę

Edytowane przez oliczka
Czas edycji: 2009-10-22 o 18:18
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 22:14   #436
Lawisto
Raczkowanie
 
Avatar Lawisto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez DariannaKrak. Pokaż wiadomość
Na naturalne paznokcie można nałożyć KAŻDY żel,także budujący(wyłaczając oczywiscie żele podkładowe,nabłyszczające ,bo to inna para kaloszy) i także trzymac się będą.

A jaka to "metoda nakładania tipsów",która to nie sprawdza się w technice żelowania naturalnej płytki?
Zgadzam się w 100%, można zażelować każdym budującym, kwestia w tym żeby paznokieć dobrze otulić żelem i wyfrezować od spodu i nigdy się nie zdarza że odpryskuje- chyba że klientka uderzy w klapę samchodu to już siłą wyższa
Lawisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 14:16   #437
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez DariannaKrak. Pokaż wiadomość
Na naturalne paznokcie można nałożyć KAŻDY żel,także budujący(wyłaczając oczywiscie żele podkładowe,nabłyszczające ,bo to inna para kaloszy) i także trzymac się będą.

A jaka to "metoda nakładania tipsów",która to nie sprawdza się w technice żelowania naturalnej płytki?
chciałam się podpisać rękami i nogami!!!!! jeśli moje klientki chodzą do mnie już ktoryś tam miesiąc z kolei to logiczne że ich naturalne paznokcie dochodzą do takiej długości o jakiej zawsze marzyły i przecież nie będę ściągać całego żelu tylko po to żeby nałozyć żel silikonowy- wszystko gtrzyma się ideal nie, nic nie odchodzi i nie odpryskuje.
tak samo jest wtedy gdy przychodzi klientka i chce zażelować swoje naturalne paznokcie bez żadnego przedłużania- wtedy też pracuję zwykłymi żelami i wszystko jest ok.
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 09:13   #438
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

To moze ktos mi pomoze
Mam zelowane paznokcie dosc dlugo i ostatnio moze zbyt dlugo przetrzymalam. Jak poszlam do stylistki to z 3 paznokci zel doslownie odpadl podczas pilowania. Stylistka (moja znajoma) zmienila zele i zelowala zelem Christrio basic one i na tych paznokciach gdzie byl pod spodem stary zel (Akzentz) wszystko sie pieknie trzyma natomiast na tych naturalnych najpierw paznokcie odpadly zupelnie pierwszego dnia, poszlam do poprawy i kolezanka zaaplikowala primer (choc niby niepotrzebny) troche lepiej sie trzymaly ale po 2 dniach z jednego paznokcia odkleil sie doslownie zel
Czy to wina zelu (ponoc Christrio jest bardz<o dobry) czy cos zle zrobilysmy?
Pomocy!!!
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 17:53   #439
Kotkaja
Raczkowanie
 
Avatar Kotkaja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 203
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez Anulca Pokaż wiadomość
To moze ktos mi pomoze
Mam zelowane paznokcie dosc dlugo i ostatnio moze zbyt dlugo przetrzymalam. Jak poszlam do stylistki to z 3 paznokci zel doslownie odpadl podczas pilowania. Stylistka (moja znajoma) zmienila zele i zelowala zelem Christrio basic one i na tych paznokciach gdzie byl pod spodem stary zel (Akzentz) wszystko sie pieknie trzyma natomiast na tych naturalnych najpierw paznokcie odpadly zupelnie pierwszego dnia, poszlam do poprawy i kolezanka zaaplikowala primer (choc niby niepotrzebny) troche lepiej sie trzymaly ale po 2 dniach z jednego paznokcia odkleil sie doslownie zel
Czy to wina zelu (ponoc Christrio jest bardz<o dobry) czy cos zle zrobilysmy?
Pomocy!!!
nie za bardzo chyba zrozumiałam, na jeden zel został nałozony drugi żel?
Kotkaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 21:27   #440
XO Bunny XO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 277
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
a jak dokładnie nazywa się taki zabieg? Moze mozecie polecic kogos kto potrafi to dobrze zrobic?
i jeszcze jedno: jak juz zaczyna schoodzic ten zel to trzeba isc do manikiurzystki i ona go ściągnie? Samemu nie mozna? Czy po tym mozna wrocic normalnie do swoich paznokci?
Mozna samemu ściągnąć aczkolwiek nie na siłe jeśli żel jest w dobrym stanie to ci uzupełni odrost
lub jeśli nie spiluje poprzedni i nałoży nowy chybaże sam odchodzi
__________________
Weź mocno mnie obejmij, jakby świat miał dziś się skończyć...
XO Bunny XO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 07:45   #441
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Trochee zostalo spppilowane i naa to zostal nalozony nowy zel. Jednak troszke zeelu pozostalo (okolo 30%) Tak ponoc powinno byc uczono nas na kursie (uzywalismy zeli Akzentz)
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 14:28   #442
XO Bunny XO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 277
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

mnie inaczej uczono :p
__________________
Weź mocno mnie obejmij, jakby świat miał dziś się skończyć...
XO Bunny XO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 14:49   #443
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Ja żeluję naturalne paznokcie już 2 lata. Miałam pomiędzy roczną przerwę i to była męka.
Zmieniłam też stylistkę.

Generalnie prawie zawsze proszę o białą końcówkę i o to, żeby była taka dłuższa, bo żeluje średnio co 4-6 tygodni.

Nigdy nic mi nie odprysło, nie podeszło powietrze. A pracuję, normalnie wykonuje prace i nie noszę rękawiczek.

Kwestia trafienia na dobrą stylistkę. Bo raz miałam ''zdradę'' z młodą dziewczyną i jej żel odprysł mi po tygodniu
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 15:43   #444
Kotkaja
Raczkowanie
 
Avatar Kotkaja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 203
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez Anulca Pokaż wiadomość
Trochee zostalo spppilowane i naa to zostal nalozony nowy zel. Jednak troszke zeelu pozostalo (okolo 30%) Tak ponoc powinno byc uczono nas na kursie (uzywalismy zeli Akzentz)
może to ja jestem niedouczona, ale przy naturalnej płytce nie powinno się zostawiać żeli, a póxniej nakładac do tego inny. Według mnie tu własnie tkwi przyczyna odpysków.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ja żeluję naturalne paznokcie już 2 lata. Miałam pomiędzy roczną przerwę i to była męka.
Zmieniłam też stylistkę.

Generalnie prawie zawsze proszę o białą końcówkę i o to, żeby była taka dłuższa, bo żeluje średnio co 4-6 tygodni.

Nigdy nic mi nie odprysło, nie podeszło powietrze. A pracuję, normalnie wykonuje prace i nie noszę rękawiczek.

Kwestia trafienia na dobrą stylistkę. Bo raz miałam ''zdradę'' z młodą dziewczyną i jej żel odprysł mi po tygodniu
no kochana to nie jest źle, bo ja trafiłam na taką, której praca mi odprysła po 24 godzinach . Zalewać naturalną płytkę trzeba umieć dokładnie zrobić, a co za tym idzie trafić na dobra stylistkę
Kotkaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 16:34   #445
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Kotkaja
Dziekuje za odpowiedz napewno ty a nie ja masz racje. My tutaj troche sie same douczamy na roznych pokazach i internetowo i pewnie w tym tkwi blad. Dlatego pytam)
Dziekuje za pomoc
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 16:49   #446
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez Kotkaja Pokaż wiadomość
hmmm, może i żel jednofazowy mozna nałożyć na naturalne pazury, ale nie jest on elastyczny, trzeba go grubo nałozyć i szybko się zapowietrza mimo zabezpieczenia wolnego brzegu.
Bzdura,bzdura,bzdura
Może jakieś braki w technice się kłaniają?

Cytat:
Napisane przez Kotkaja Pokaż wiadomość
Jesli Ty stosujesz żel do tipsów i robisz naturasy jak tipsy, to widać, że każda z nas ma swoje metody i różne szkoły, każda robi tak jak uważa za najlepsze
Nie robię tipsów,bo te robi fabryka plastiku
Powielasz wiele mitów związanych ze stylizacją i modelowaniem paznokci.
Proponuję uzupełnić braki na dobrym doszkoleniu,bo Twoje rady często mijają się z prawdą i wprowadzasz innych w błąd.

Anulca,nie jest jakimś ogromnym błędem pozostawienie szkieletu ze starego żelu(nawet jeśli to inna marka),cały "sęk" tkwi w tym aby nową porcję żelu nałożyć umiejętnie i umiejętnie przygotować paznokieć,usuwając wszelkie stare zapowietrzenia.
__________________
All4Nails Team Kraków

Edytowane przez DariannaKrak.
Czas edycji: 2009-11-07 o 16:53
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 08:38   #447
Kotkaja
Raczkowanie
 
Avatar Kotkaja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 203
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

DariannaKrak. - są różne szkoły i każda z nas ma inne techniki. Skoro moje klientki są zadowlone z mojej pracy i Twoje także mimo tego, że jesteś bardziej douczona w temacie oznacza, że wykonujemy dobra robotę. Może według Ciebie nie mam racji i stosuje "mity", ale to jest tylko Twoje zdanie, które biorę pod uwagę, choć nie bedę się do niego zbytnio stosować. Forum polega na wypowiadaniu swoich zdań, a nie nauki stylizacji, nikomu nie narzucam swojego zdania, tylko mówię jakie są moje techniki. Czy ktoś to wykorzysta, czy nie, to jego indywidualna sprawa.
Kotkaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 17:04   #448
Natuśka
Raczkowanie
 
Avatar Natuśka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 64
GG do Natuśka
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Ja sobie żeluje naturalki żelem jednofazowym z simply nails i nie mam żadnych problemów, owszem różni się od silikonowego ale ma dobrą gęstość do utwardzania płytki. Wystarczy wiedzieć jak nakładać i paznokcie nie muszą być ani grube, ani płaskie, nie pękają ani nie podchodzi pod nie powietrze.
Natuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 22:05   #449
lojq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

chciałabym zauważyć że twoje paznokcie juz nie podchodza pod temat naturalnych - przeciez to tipsy ja tez o tym myslalam, ale napewno zaznaczyłabym nadobnej pani manikiurzystce że ma to być cienka warstwa która broń boze nie upodobni moich pieknych paznokci do tipsów!!!
lojq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 10:59   #450
Natuśka
Raczkowanie
 
Avatar Natuśka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 64
GG do Natuśka
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Z tego co wiem to żadnych tipsów na pazurkach nie mam
Natuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-21 14:56:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.