Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-25, 03:05   #2611
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie, w każdym razie udzielałam się na wątku, jakiś rok temu

Przez ten czas, kiedy mnie nie było, praktycznie przestałam używać produktów z BU, katowałam się retinoidami i inne kosmetyki były dla mnie lepsze. Teraz jednak postanowiłam powrócić do biochemicznej pielęgnacji, gdyż moja cera w ogóle nie toleruje kremów - a pora jesienna, lada dzień będą mrozy, nie chcę przesuszyć skóry. Postanowiłam więc wrócić do żelu hialuronowego i olejów.
I wiecie, jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że mam zachomikowane 1 albo 2 gramy hialuronu w proszku, konserwant i olej tamanu? Po prostu kupilam rok temu i leżakowały do dziś dnia. Tamanu niestey kilka miesięcy przeterminowany :P butelki jednak nie otwierałam wcześniej, była jeszcze "zaplombowana", poza tym przechowywana w odpowiednich warunkach, pachnie tak samo, ma normalną konsystencję, więc zaryzykuję i będę używać
Na hialuronie i konserwancie nie miałam daty ważności, napisałam więc dwa pytania do BU - o 1:49 i 1:59 w nocy. Odpowiedź otrzymałam o 2:29!! Oni chyba w ogóle nie śpią, pracują na 24-godzinne zmiany żeby tylko klient był zadowolony
W każdym razie, powyższe rzeczy są ważne 2 lata od chili zakupu, tak więc powracam do biochemii bez wydania złotówki
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 20:38   #2612
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Moje pierwsze zamówienie dotarło wczoraj (puder bambusowy z jedwabiem, hydrolat oczarowy i pojemniczki). Kontakt z firmą super, przesyłka doszła po 5 dniach od zaksięgowania wpłaty więc nieźle.

Puder bambusowy fajny, choć po spróbowaniu próbki pudru diamentowego będę się chyba skłaniała ku temu drugiemu..

Hydrolat używam do codziennej pielęgnacji twarzy i do "scalania" makijażu mineralnego..
Po pierwszych użyciach jestem zadowolona. Jak będzie na dłuższą metę, zobaczymy..

No i ubolewam ogromnie bo przez wizaż straaasznie nakręciłam się na minerały i naturalne kosmetyki..
Upatrzyłam sobie już tonę rzeczy na BU, tylko mój portfel może tego nie znieść..
Trzeba się chyba na jakiś odwyk dla zakupoholików zapisać.. Hehe..
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 05:25   #2613
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A jakie doświadczenia macie tonikiem z kwasami AHA/BHA 10% - wiem, że pewnie wcześniej już ktoś się wypowiadała - ale może jakieś bieżące informacje? czy to cudo moze zapychać?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 10:41   #2614
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość

No i ubolewam ogromnie bo przez wizaż straaasznie nakręciłam się na minerały i naturalne kosmetyki..
Upatrzyłam sobie już tonę rzeczy na BU, tylko mój portfel może tego nie znieść..
Trzeba się chyba na jakiś odwyk dla zakupoholików zapisać.. Hehe..
no niestety ma się to złudne myślenie, że - skoro zamiast wywalać 200 zł na serum - samemu można zrobić jego lepszy odpowiednik już za ok 20 zł, po przestawieniu się na naturalną pielęgnację zaoszczędzisz pieniądze. nic z tego no bo przecież trzeba mieć 3 różne hydrolaty, kilka serum na zmianę (żeby jak najlepiej bronić się przed wolnymi rodnikami), kilka różnych olei i maseł, pudrów, maseczek, żeli HA...
i wychodzi na to, że zostawiasz tam sporą kwotę...
no i jeszcze jak tu nie kupić oleju z opuncji?
ale przynajmniej mamy zadbaną skórę i włosy
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 10:55   #2615
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
no niestety ma się to złudne myślenie, że - skoro zamiast wywalać 200 zł na serum - samemu można zrobić jego lepszy odpowiednik już za ok 20 zł, po przestawieniu się na naturalną pielęgnację zaoszczędzisz pieniądze. nic z tego no bo przecież trzeba mieć 3 różne hydrolaty, kilka serum na zmianę (żeby jak najlepiej bronić się przed wolnymi rodnikami), kilka różnych olei i maseł, pudrów, maseczek, żeli HA...
i wychodzi na to, że zostawiasz tam sporą kwotę...
no i jeszcze jak tu nie kupić oleju z opuncji?
ale przynajmniej mamy zadbaną skórę i włosy
no tak, ale kupujac kosmetyki w sklepie tez ni epoprzestajesz na jednym kremie, tylko kupujesz krem na dzien, na noc, nawilzajacy i odzywczy, tonik itd Wiec koniec koncow na pewno wychodzi taniej i tak.
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 11:03   #2616
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
no tak, ale kupujac kosmetyki w sklepie tez ni epoprzestajesz na jednym kremie, tylko kupujesz krem na dzien, na noc, nawilzajacy i odzywczy, tonik itd Wiec koniec koncow na pewno wychodzi taniej i tak.
będę sobie to powtarzała przy następnym zamówieniu: I TAK OSZCZĘDZAM
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 11:26   #2617
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
będę sobie to powtarzała przy następnym zamówieniu: I TAK OSZCZĘDZAM
Hehe.. Tez tak zrobię

Tylko teraz i tak trzeba na wypłatę poczekać, bo póki co zaopatrzam sie we wszelkie minerałkowe niezbędniki dla początkujących.. Zaraz potem przyjdzie czas na BU
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 11:34   #2618
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
a co Ci po niej się dzieje??
Po zmyciu maseczki skóra jest szara, brakuje jej odświeżenia, wygładzenia, rozjaśnienia. Pojawiają się nowe wypryski. Zdecydowanie wolę wersję winogronową


Czy ktoś już testuje serum AZELO-oliwkowe?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 12:12   #2619
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Czy ktoś już testuje serum AZELO-oliwkowe?
Czekam na paczuszkę
Myślę, że do wtorku lub środy zdam relację
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 12:34   #2620
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
będę sobie to powtarzała przy następnym zamówieniu: I TAK OSZCZĘDZAM
I INWESTUJĘ W SIEBIE .

Ja dopiero po pierwszym zamówieniu z BU, ale przez wizaż wiem, że nie będzie to ostatnie. Ale muszę trochę odczekać bo będą mi w domu narzekać, że za dużo kupuję, zwłaszcza, że przymierzam się do podkładu mineralnego .
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 14:04   #2621
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Czy ktoś już testuje serum AZELO-oliwkowe?
Ja używam od kilku dni i jak na razie jestem zachwycona
nie mam plam pigmentacyjnych używam głównie z powodu pryszczy i plam jakie mi po nich zostają. Kilka dni temu wyszedł mi spory pryszcz ostatnio z taką podskórną 'gulą' walczyłam kilka miesięcy teraz zajęło mi to kilka dni - coś wspaniałego... nawet nie ma wielkiego śladu.. lekkie zaczerwienie, które pewnie do 2 dni zejdzie.
Zobaczymy jakie będą efekty przy dłuższym stosowaniu.

A co do plam pigmentacyjnych to ma je moja mama, która też będzie stosować serum więc zdam relacje jak u niej działa

Co mogę dodać... serum bardzo dobrze i szybko się wchłania jedynie przez kilka sekund czuć lekkie pieczenie.
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2010-09-26 o 14:06
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 14:28   #2622
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Hehe.. Tez tak zrobię

Tylko teraz i tak trzeba na wypłatę poczekać, bo póki co zaopatrzam sie we wszelkie minerałkowe niezbędniki dla początkujących.. Zaraz potem przyjdzie czas na BU
na początku zawsze są największe wydatki
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Po zmyciu maseczki skóra jest szara, brakuje jej odświeżenia, wygładzenia, rozjaśnienia. Pojawiają się nowe wypryski. Zdecydowanie wolę wersję winogronową


Czy ktoś już testuje serum AZELO-oliwkowe?
do mnie dotrze w przyszłym tyg
Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
I INWESTUJĘ W SIEBIE .

Ja dopiero po pierwszym zamówieniu z BU, ale przez wizaż wiem, że nie będzie to ostatnie. Ale muszę trochę odczekać bo będą mi w domu narzekać, że za dużo kupuję, zwłaszcza, że przymierzam się do podkładu mineralnego .
dokładnie
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 15:07   #2623
NIUSIA 27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam wszystkich
NIUSIA 27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 06:55   #2624
piekło
Raczkowanie
 
Avatar piekło
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 370
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witajcie,
ja znowu mam pytanie.Powoluku kończą mi się zapasy moich serów,i innych mazideł więc postanowiłam wreszcie ukręcić to serum z soi i adenozyny. Zreszta dzięki Grazkako
I teraz mam pytanie do osób które je stosują.A mianowicie czy widzicie efekty stosowania tego cuda?i czy mogę go stosować codziennie czy może co jakiś czas?
Pozdrawiam
piekło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 07:10   #2625
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
no tak, ale kupujac kosmetyki w sklepie tez ni epoprzestajesz na jednym kremie, tylko kupujesz krem na dzien, na noc, nawilzajacy i odzywczy, tonik itd Wiec koniec koncow na pewno wychodzi taniej i tak.
jak ktoś jest jeszcze typem chomika tak jak ja to juz w ogole płynie zapas kosmetyków mam na najbliższy rok a ciągle kupuje coś nowego, BU wygrywa bo przecież nie bede za tydzien robić nastepnego zamówienia no i w ten sposób olejek z opuncji leży i czeka, bo serum 3rose musze najpierw wykonczyc
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 07:48   #2626
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
A jakie doświadczenia macie tonikiem z kwasami AHA/BHA 10% - wiem, że pewnie wcześniej już ktoś się wypowiadała - ale może jakieś bieżące informacje? czy to cudo moze zapychać?
Też jestem ciekawa opinii Mam ogromną chęć go kupić Zbankrutuje przez Was Kusicielki
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:22   #2627
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa opinii Mam ogromną chęć go kupić Zbankrutuje przez Was Kusicielki
Na mojej wish-liście też on figuruje.. Razem z maseczką z NEEM i jeszcze kilkoma rzeczami :P
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 14:14   #2628
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Na mojej wish-liście też on figuruje.. Razem z maseczką z NEEM i jeszcze kilkoma rzeczami :P
Nie wiem jak maseczka, ale olej neem strasznie śmierdzi, więc się zastanów czy na pewno wytrzymasz ten zapaszek
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:27   #2629
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Nie wiem jak maseczka, ale olej neem strasznie śmierdzi, więc się zastanów czy na pewno wytrzymasz ten zapaszek
Dla urody trzeba czasem trochę pocierpieć..
Jeżeli tylko poprawi stan mojej cery to wszystko zniosę
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 17:28   #2630
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa opinii Mam ogromną chęć go kupić Zbankrutuje przez Was Kusicielki
może się ktoś zlituje i opisze?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:55   #2631
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dla urody trzeba czasem trochę pocierpieć..
Jeżeli tylko poprawi stan mojej cery to wszystko zniosę
Nawet jeśli na skórze pozostanie lekki zapach po neem?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 07:36   #2632
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
może się ktoś zlituje i opisze?
no to ja sie zlituje kolezanka miała, dość mocny kwas więc ogolnie trzeba sie przygotować na wysyp a potem na złażenie skóry. Ale po pół rocznej przerwie kupiła po raz kolejny wiec chyba warto było
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:37   #2633
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
no to ja sie zlituje kolezanka miała, dość mocny kwas więc ogolnie trzeba sie przygotować na wysyp a potem na złażenie skóry. Ale po pół rocznej przerwie kupiła po raz kolejny wiec chyba warto było
To ja rezygnuje z niego, nie chcę wysypu!
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 10:40   #2634
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
no to ja sie zlituje kolezanka miała, dość mocny kwas więc ogolnie trzeba sie przygotować na wysyp a potem na złażenie skóry. Ale po pół rocznej przerwie kupiła po raz kolejny wiec chyba warto było
dzieki - mi po migdałowym kwasie słabo schodziła skóra.
ale skoro kupiła na nowo? moze się skusze
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 12:16   #2635
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez exotic smile Pokaż wiadomość
To ja rezygnuje z niego, nie chcę wysypu!
Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
dzieki - mi po migdałowym kwasie słabo schodziła skóra.
ale skoro kupiła na nowo? moze się skusze
wiecie, takie jest ogolne założenie stosowania kwasów - skóra oczyszcza się, czyli wywala na wierzch wszystko co niedobre, potem obłazi i po tych kilku tygodniach męczarni pokazuje się piękna nowa buźka
ale fakt dla mnie to nie jest do przetrzymania, wiec z kwasów mam jedynie łagodny pha
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 12:47   #2636
Oldzinka
Raczkowanie
 
Avatar Oldzinka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 232
GG do Oldzinka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam Serdecznie.
Mam cerę mieszana trochę odwodnioną i skłonną do różowienia się w niektórych pomieszczeniach i z zalewaniem gorąca na twarzy aż oczy zatyka, dziwne bo np w domu i na dworze nie robię się różowiutka. Zastanawiam się nad nowością z BU amianowicie Zestaw - Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF z 15% lewoskrętną formą wit. C Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym preparatem? Jakieś problemy przy wykonaniu serum występują? Oraz czy jest skuteczne? Pozdrawiam
Oldzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 17:52   #2637
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Oldzinka Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie.
Mam cerę mieszana trochę odwodnioną i skłonną do różowienia się w niektórych pomieszczeniach i z zalewaniem gorąca na twarzy aż oczy zatyka, dziwne bo np w domu i na dworze nie robię się różowiutka. Zastanawiam się nad nowością z BU amianowicie Zestaw - Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF z 15% lewoskrętną formą wit. C Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym preparatem? Jakieś problemy przy wykonaniu serum występują? Oraz czy jest skuteczne? Pozdrawiam
To nie jest nowość tylko ulepszona formuławszystkie sera z BU są dziennie łatwe do wykonanianie jest tłuste i nie zostawia żadnej warstwy na twarzy,nie zapycha,choć różnie bywa ale raczej nie masz się czegoś obawiaćdla mnie to serum było równie dobre jak Flavo CSpróbuj bo warto
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 19:44   #2638
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Oldzinka Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie.
Mam cerę mieszana trochę odwodnioną i skłonną do różowienia się w niektórych pomieszczeniach i z zalewaniem gorąca na twarzy aż oczy zatyka, dziwne bo np w domu i na dworze nie robię się różowiutka. Zastanawiam się nad nowością z BU amianowicie Zestaw - Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF z 15% lewoskrętną formą wit. C Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym preparatem? Jakieś problemy przy wykonaniu serum występują? Oraz czy jest skuteczne? Pozdrawiam
ja polecam równie jak SzatAnka71
fajne - nie zapycha, rozjaśnia, wygładza.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:49   #2639
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wczoraj ukręciłam serum na okolice oczu. Ma trochę bardziej leistą konsystencję od żelu hialuronowego, wchłania się błyskawicznie, nie pozostawia tlustej warstwy. Użyłam póki co dwa razy i za każdym razem kładłam na nie krem Cetaphil, którym smaruję całą twarz. Zobaczymy jak zadziała na moje 24letnie okolice oczu .

Poza tym od tygodnia stosuję serum lemon. Miałam już do niego kilka podejść i tylko to ostatnie mogę zaliczyć do udanych. A serum jest już prawie na granicy ważności, zostały chyba mu 2 miesiące, bo kupiłam niecały rok temu.
Póki czuję .. że mi pomaga (dziś Mąż powiedział, że mam jakby gładszą cerę), dlatego na razie nie będę stosować nowo kupionego serum azelo-oliwkowego .

Serum odbudowujące kupiłam dla Męża, który ma bardzo łuszczącą się skórę. Po zastosowaniu wieczorem, rano miał pięknie nawilżoną cerę (bez białych płatów!!). Zobaczymy, jak będzie się spisywało po dłuższym czasie, czy nie zacznie go uczulać, bo ma bardzo wrażliwą cerę.

Poza tym kupiłam mleczko jedwabne do włosów i olejek myjący bezzapachowy. Mleczko ukręcę jutro ( po obronie mgr ) i zobaczymy jak się spisze .

Poza tym serum 3xrose dla Mamy (zamówiła je po raz drugi - służy jej) i serum Renew (chce wypróbować to cudo ).

Gratisa, o którego prosiłam (małą próbeczkę oleju X) - oczywiście nie dostałam . Ale to norma. Pomimo, że za każdym razem robię zakupy za min. 200zł.

Miałam jeszcze ochotę na serum z wit. C, ale nie wzięłam . Może kolejnym razem.

Poza tym mam peeling enzymatyczny, jeszcze nie zmieszany i chyba nie będę go używać. Mam go na wymiance jakby co .
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-09-29 o 08:53
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:59   #2640
Oldzinka
Raczkowanie
 
Avatar Oldzinka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 232
GG do Oldzinka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dzięki Wam bardzo Kinaa1 i Szatanka71 Ukręcanie produktów na Bu wydaje mi się o wiele łatwiejsze niż na mazidłach... Chociarz jestem w tym jeszcze baardzo zielona tylko zastanawia mnie to czy np. mogę modyfikować te zestawy które na BU proponują. Chciałabym jakiś lekki krem do twarzy, z komentarzy na BU wnioskuję że kremik łagodzący z lukrecją mógłby być troche za tłusty do smarowania na dzień i boje się ze pozapychałby mnie, przydałby się jakiś lekki nawilżająco regulujący.
Oldzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.