Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 13:46   #1741
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
2 dni a włosy odrastają- to normalny efekt po Duecie ?
To jest normalny efekt po każdym Light Sheer.
Bynajmniej u mnie tak było, że włoski wypadały dopiero po 2 tygodniach, od zabiegu a do tego czasu normalnie się goliłam. Moje koleżanki też tak miały
Ale myślę, że jak wcześniej miałeś tak poparzoną skórę po zabiegu to te włoski nie miały jak wyrastać aż skóra się nie wygoiła. A po Duecie skóra wygląda normalnie .
Musisz uzbroić się w cierpliwość albo zadzowń do salonu i się upewnij

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Zadzwoń i się upewnij bo ja może coś źle zapamiętałam z tego co mi mówili i się mądrze
żeby nie było na mnie
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 07:15   #1742
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dzwoniłem i jest tak jak mówisz
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 09:03   #1743
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
dzwoniłem i jest tak jak mówisz
daj znac,jak to jest po 2 tyg.możesama się skuszę na bikini,bo przecież nie przezyję tego bólu normalną nakładką
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:33   #1744
asteraki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

troche mnie tu nie bylo, ale pokomplikowalo mi sie wszystko. mialam juz odlozone na pierwszy zabieg bikni i planowalam na grudzien juz zrobic, a tu wyszly jakies problemy ze zdrowkiem i wszystkie pieniazki mi sie rozeszlu norlamnie zalamka.
do tego te moje paszki, ktore robilam IPLem :/ po 2 tygodniach wypadlo kilka sztuk i to wszystko. owszem sa ciensze (chociaz akurat nie wiem czy to tak dobrze) i wolniej rosna, ale roznicy w ilosci nie widze wogole, a w piatek mija 5 tydzien, a podobno wlasnie najwiecej wypada po tym 1 razie ;( no nic umowie sie na kolejny i wtedy zobacze co dalej.

szkoda mi tego bikini, bo tak mialam nadzieje ze do wakacji bede wszystko za soba :/
__________________
było 52
jest 55 znowu!!
cel 48-49

nie palę od 12.03.2011
asteraki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 13:45   #1745
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asteraki Pokaż wiadomość
troche mnie tu nie bylo, ale pokomplikowalo mi sie wszystko. mialam juz odlozone na pierwszy zabieg bikni i planowalam na grudzien juz zrobic, a tu wyszly jakies problemy ze zdrowkiem i wszystkie pieniazki mi sie rozeszlu norlamnie zalamka.
do tego te moje paszki, ktore robilam IPLem :/ po 2 tygodniach wypadlo kilka sztuk i to wszystko. owszem sa ciensze (chociaz akurat nie wiem czy to tak dobrze) i wolniej rosna, ale roznicy w ilosci nie widze wogole, a w piatek mija 5 tydzien, a podobno wlasnie najwiecej wypada po tym 1 razie ;( no nic umowie sie na kolejny i wtedy zobacze co dalej.

szkoda mi tego bikini, bo tak mialam nadzieje ze do wakacji bede wszystko za soba :/

Może jednak zbieraj Sobie kase na Light Sheer :/
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 10:26   #1746
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Miałam zabieg depilacji laserowej kilka dni temu najnowszym laserem Light Sheer Duet. Jak na razie efektów nie widać, ale Pani poinformowała mnie, że włos musi urosnąć i sam wyjść razem z cebulką. Jeśli chodzi o ból to choć mam wysoki prób bólu i u dentysty nawet nie biorę znieczulenia to zabieg był bardzo nieprzyjemny, ból można porównać do przykładania mocno rozgrzanego żelazka do skóry, do tego unosi się w powietrzu zapach spalenizny/palącej się skóry - nic przyjemnego. Jest już kilka dni po zabiegu, a ja niestety nadal mam podrażnioną skórę choć codziennie kilka razy dziennie smaruję to miejsce panthenolem i żelem na oparzenia.
xox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 14:09   #1747
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Xox - a na jakąmoc był ustawiony duet ? ja miałem na 11 i nic nie czułem, zero podrażnień i poparzeń. Kilka włosków robiono mi też tym z mniejszą głowicą ustawionym na moc 40.

Mi włosy normalnie odrastają i jestem ciekaw czy wypadną bo sprawdzałem kilka pensetą i trzymają się mocno - kilka faktycznei wypadło bez cebulki ale reszta wygląda bez zmian. Zobaczymy za tydzień.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 14:12   #1748
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Xox - a na jakąmoc był ustawiony duet ? ja miałem na 11 i nic nie czułem, zero podrażnień i poparzeń. Kilka włosków robiono mi też tym z mniejszą głowicą ustawionym na moc 40.

Mi włosy normalnie odrastają i jestem ciekaw czy wypadną bo sprawdzałem kilka pensetą i trzymają się mocno - kilka faktycznei wypadło bez cebulki ale reszta wygląda bez zmian. Zobaczymy za tydzień.
pierwszy zabieg miałam an 30,a potem na 40.
ciekawe dlaczego usilnie dają mała moc.czy to ma jakiś cel,aby częściej chodzić na zabiegi?
chyży-klóć się o silniejszą moc,może wtedy będzie widać efekty.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 07:06   #1749
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ale Duet ma inną skalę mocy i te 11 to jak na pierwszy zabieg całkiem dużo- tak mi przynajmniej powiedziano w trakcie zabiegu
Diodowy Light Sheer ma zakres od 1 do 60 i faktycznie nie powinno się zwiększać drastycznie mocy lasera - ja pierwsze trzy zabiegi miałęm robione z mocą 28-33 i czułem mocne ukłucia, potem stopniowo zwiększano siłąlasera do 44 - gdyby od razu miał robiony zabieg z taką mocą to była by niezła heca z bliznami.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 08:09   #1750
milgos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Możecie mi polecić jakiś gabinet w Krakowie gdzie robią lightsheerem. I ceny chodzi mi o bikini głębokie. Nie dla mnie

Ja miałam już 3 zabiegi. No i zadowolona jestem. Co do mocy to chyba za 3 razem miałam 37 lub 38. Za pierwszym chyba 32. Ale ja robię z emlą.

Ile razy miałyście robione bikini i pozbyłyście się włosów?
milgos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:01   #1751
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny!
Robiła któraś z Was w active woman w krk depilacje?
Maja tam light sheer

Prosze o opinie
__________________

Edytowane przez truskawaa
Czas edycji: 2010-10-21 o 12:15
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 16:24   #1752
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Xox - a na jakąmoc był ustawiony duet ? ja miałem na 11 i nic nie czułem, zero podrażnień i poparzeń. Kilka włosków robiono mi też tym z mniejszą głowicą ustawionym na moc 40.

Mi włosy normalnie odrastają i jestem ciekaw czy wypadną bo sprawdzałem kilka pensetą i trzymają się mocno - kilka faktycznei wypadło bez cebulki ale reszta wygląda bez zmian. Zobaczymy za tydzień.
Moc miałam ustawioną na 10 i Pani, która przeprowadzała zabieg powiedziała, że jest to bardzo dużo i jeśli nie będę mogła wytrzymać bólu to wtedy zmniejszy, dużo osób podobno prosi o zmniejszenie mocy. Po zabiegu powiedziała, że następnym razem da mi większą moc, ponieważ tą jakoś przeżyłam Myślę, że Duet ma trochę inny zakres mocy niż zwykłu LightSheer i następnym razem zresztą się spytam konsultantki o to i napiszę tutaj.
xox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:20   #1753
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a zabieg miałyście robiony na tym żelu do USG/wodnym? Mnie na łydkach nie bolało nic, a bikini miałam bez i tam mnie bolało, chociaż wydaje mi się, że rożnica większa w odrastaniu.
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 22:45   #1754
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Poczytałam sobie to forum wyrywkowo i powiem,że dzięki temu zaoszczędziłam kupe kasy.Szczegółów nie pamiętam bo IPL-em robiłam zabieg wiosną i to,że odrosły mi po ok.3m-ch wszystkie włoski na bikini zwalałam na to,że zabieg trzeba powtórzyć ok.3-4 razy żeby osłabić cebulki tak żeby już nie odrosły...Rany jaki człowiek jest głupi i łatwowierny Wizażu jesteś wielki!
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 12:20   #1755
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Po jakim czasie po 1 zabiegu zaczęły Wam wypadać włosy? Ja tydzień temu robiłam sobie pierwszą depilację laserową i do tej pory nic nie wypada, martwię się, że coś nie tak - te pod pachami i bikini lekko siedzą, po jak pociągnę wychodzą, ale na nogach nie ;/
__________________
Hey you don't take me seriously please cause I don't take life seriously.

odstawiam detergenty
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 13:11   #1756
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez G12acka Pokaż wiadomość
Po jakim czasie po 1 zabiegu zaczęły Wam wypadać włosy? Ja tydzień temu robiłam sobie pierwszą depilację laserową i do tej pory nic nie wypada, martwię się, że coś nie tak - te pod pachami i bikini lekko siedzą, po jak pociągnę wychodzą, ale na nogach nie ;/
Przynajmiej 2 tygodnie musisz poczekać Szybko minie
I chyb nie powinno się ich wyrywać teraz, ale możesz golić.
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 13:17   #1757
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tesiaczek Pokaż wiadomość
a zabieg miałyście robiony na tym żelu do USG/wodnym? Mnie na łydkach nie bolało nic, a bikini miałam bez i tam mnie bolało, chociaż wydaje mi się, że rożnica większa w odrastaniu.
nie, ja nie miałam na żadnym żelu robionego zabiegu i konsultantka mi nawet nic o tym nie mówiła.
xox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 18:30   #1758
_papaya_
Raczkowanie
 
Avatar _papaya_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

cześć dziewczyny! nawet sobie nie zdajecie sprawy jak bardzo cieszy mnie ten wątek i przede wszystkim to, co tutaj piszecie- czyli że laser naprawdę działa. Mam odwieczny problem z owłosieniem i to jest dla mnie chyba nadzieja, więc zaczynam zbierać pieniądze. Zaczynam też czytać ten wątek żeby nie pytać o rzeczy które już były tutaj omawiane. Ale mam jedno pytanie które nie daje mi spokoju i bardzo chciałabym znać odpowiedź jak najszybciej. A mianowicie mam włoski nad górną wargą i pojedyncze na brodzie- czarne.. wyrywam je pincetą. Jednak gdybym zdecydowała się na laser na twarzy musiałabym te włoski golić A przecież poza tymi czarnymi na brodzie są też inne jasne, na które laser nie zadziała, a które znowu wzmocni maszynka.. więc bardzo bym się bała że sobie pogorszę sprawę. Czy któraś z Was może mi coś poradzić? Może jest jakiś laser który działa na jasne włosy? Albo jakaś metoda która sprawdzi się w takiej sytuacji? Albo laser jednak by nie pogorszył sprawy?(tzn to golenie...) Baaardzo bym prosiła o jakąś odpowiedź, póki co zdecydowałam się zbierać na depilację bikini Pozdrawiam!
__________________
Na pewno znasz te poranki, gdy wszystko co widzisz obietnicą cudu jest.
_papaya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 19:25   #1759
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie

może wy mi pomożecie rozwiać moje wątpliwości. jestem już 5 tygodni po 1 zabiegu laserem lightsheer i niestety efektów prawie nie ma. Włoski mi w ogóle nie wypadały, cały czas rosły, a teraz nogi wyglądają tak, jak przed zabiegiem, rosną sobie dalej czarne kłójące włoski a skórę mam bardzoo jasną.

Jak to jest że nie widać żadnej poprawy? Żałuje że goliłam nogi po zabiegu, ale włoski systematycznie rosły. Naprawdę nie wiem czy ma sens dalej poddawać się depilacji laserowej?

Zabieg wykonywałam w Gliwicach na Jasnej 31....
Ginger24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 19:39   #1760
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez G12acka Pokaż wiadomość
Po jakim czasie po 1 zabiegu zaczęły Wam wypadać włosy? Ja tydzień temu robiłam sobie pierwszą depilację laserową i do tej pory nic nie wypada, martwię się, że coś nie tak - te pod pachami i bikini lekko siedzą, po jak pociągnę wychodzą, ale na nogach nie ;/
Cytat:
Napisane przez Ginger24 Pokaż wiadomość
Witajcie

może wy mi pomożecie rozwiać moje wątpliwości. jestem już 5 tygodni po 1 zabiegu laserem lightsheer i niestety efektów prawie nie ma. Włoski mi w ogóle nie wypadały, cały czas rosły, a teraz nogi wyglądają tak, jak przed zabiegiem, rosną sobie dalej czarne kłójące włoski a skórę mam bardzoo jasną.

Jak to jest że nie widać żadnej poprawy? Żałuje że goliłam nogi po zabiegu, ale włoski systematycznie rosły. Naprawdę nie wiem czy ma sens dalej poddawać się depilacji laserowej?

Zabieg wykonywałam w Gliwicach na Jasnej 31....
myślę ,że to chyba sprawa indywidualna.na pewno coś wypadnie
zresztą można pocztytać wczesniejsze wątki.nie trzeba się cofać daleko wystarczy ostatnie posty.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 19:56   #1761
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
myślę ,że to chyba sprawa indywidualna.na pewno coś wypadnie
zresztą można pocztytać wczesniejsze wątki.nie trzeba się cofać daleko wystarczy ostatnie posty.
och niestety mnie już żadne włoski nie wyjdą trzymają się skóry jak amen pacierza

po lekturze postów niestety nie widzę odp. na moje pyt.

czy ktoś po 1 zabiegu miał podobnie a właśnie dalsze poskutkowały?
Ginger24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-23, 14:25   #1762
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _papaya_ Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! nawet sobie nie zdajecie sprawy jak bardzo cieszy mnie ten wątek i przede wszystkim to, co tutaj piszecie- czyli że laser naprawdę działa. Mam odwieczny problem z owłosieniem i to jest dla mnie chyba nadzieja, więc zaczynam zbierać pieniądze. Zaczynam też czytać ten wątek żeby nie pytać o rzeczy które już były tutaj omawiane. Ale mam jedno pytanie które nie daje mi spokoju i bardzo chciałabym znać odpowiedź jak najszybciej. A mianowicie mam włoski nad górną wargą i pojedyncze na brodzie- czarne.. wyrywam je pincetą. Jednak gdybym zdecydowała się na laser na twarzy musiałabym te włoski golić A przecież poza tymi czarnymi na brodzie są też inne jasne, na które laser nie zadziała, a które znowu wzmocni maszynka.. więc bardzo bym się bała że sobie pogorszę sprawę. Czy któraś z Was może mi coś poradzić? Może jest jakiś laser który działa na jasne włosy? Albo jakaś metoda która sprawdzi się w takiej sytuacji? Albo laser jednak by nie pogorszył sprawy?(tzn to golenie...) Baaardzo bym prosiła o jakąś odpowiedź, póki co zdecydowałam się zbierać na depilację bikini Pozdrawiam!

Jeżeli to są pojedyńcze włoski to może przycinaj je nożyczkami
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 12:44   #1763
_papaya_
Raczkowanie
 
Avatar _papaya_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nożyczkami to nie bardzo.. chcę się ich całkowicie pozbyć, teraz myślę nad elektrolizą, bo laser w takim przypadku chyba jednak odpada
__________________
Na pewno znasz te poranki, gdy wszystko co widzisz obietnicą cudu jest.
_papaya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 13:34   #1764
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ginger24 Pokaż wiadomość
Witajcie

może wy mi pomożecie rozwiać moje wątpliwości. jestem już 5 tygodni po 1 zabiegu laserem lightsheer i niestety efektów prawie nie ma. Włoski mi w ogóle nie wypadały, cały czas rosły, a teraz nogi wyglądają tak, jak przed zabiegiem, rosną sobie dalej czarne kłójące włoski a skórę mam bardzoo jasną.

Jak to jest że nie widać żadnej poprawy? Żałuje że goliłam nogi po zabiegu, ale włoski systematycznie rosły. Naprawdę nie wiem czy ma sens dalej poddawać się depilacji laserowej?

Zabieg wykonywałam w Gliwicach na Jasnej 31....

Z tego co wiem, to dla niektórych nawet 5 zabiegów to mało. Efekty przyjdą z czasem, nie poddawaj się!
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 17:49   #1765
_papaya_
Raczkowanie
 
Avatar _papaya_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, wyczytałam pozytywne informacje na temat elektrolizy, ale szukam i szukam i nie umiem znaleźć miejsca gdzie taki zebieg jest wykonywany.. Znacie moze jakieś salony kosmetycne na terenie Śląska gdzie wykonuje się depilację elektrolizą?
__________________
Na pewno znasz te poranki, gdy wszystko co widzisz obietnicą cudu jest.
_papaya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-24, 19:40   #1766
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _papaya_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wyczytałam pozytywne informacje na temat elektrolizy, ale szukam i szukam i nie umiem znaleźć miejsca gdzie taki zebieg jest wykonywany.. Znacie moze jakieś salony kosmetycne na terenie Śląska gdzie wykonuje się depilację elektrolizą?
poszukaj na terenie katowic.tam już 5 lat temu dostępny był laser.
ulicy nie pamiętam,ale to było w centrum

to wyszukałam :
Epilacja – trwałe usuwanie nadmiernego owłosienia. Ten zabieg kosmetyczny polega na zniszczeniu bądź uszkodzeniu cebulek włosa i mieszków włosowych.

Wadą epilacji jest to, że na każdą cebulkę włosa trzeba działać osobno. Jest to więc zabieg czasochłonny i kosztowny. Ponadto zabiegi należy powtarzać –po pierwszym zabiegu nie osiągnie się efektów długotrwały. Niektóre techniki maja skuteczność rzędu 10-20% po jednym zabiegu.

Trudność techniczna związana z trwałą depilacją polega na tym, że początek włosa znajduje się głęboko w skórze (w fazie wzrostu ponad 5 mm poniżej) powierzchni naskórka. Tylko nieliczne urządzenia są w stanie skutecznie usunąć struktury włosa znajdujące się na takiej głębokości.

Możliwość usunięcia włosa zależy od tego, w jakiej fazie wzrostu znajduje się włos. Pod włosami starymi znajdują się bowiem zawiązki nowych włosów, a dotarcie do nich i ich zniszczenie jest możliwe dopiero po jakimś czasie. Dlatego też epilacja jako metoda najbardziej skuteczna i dająca długotrwałe efekty jest jednak metodą wymagającą kilku wizyt w gabinecie kosmetycznym. Ważne jest także, czy zabieg wykonuje doświadczona kosmetyczka. Poza tym nie są to metody bezbolesne – mogą one podrażnić skórę i wywołać zaczerwienienie

Ze względu na olbrzymie koszty (nawet do 10 000 zł za mocno owłosioną twarz mężczyzny), epilację stosuje się głównie przy usuwaniu zarostu na twarzy. Epilację wykonują niektóre salony kosmetyczne. Przy wyborze salonu kosmetycznego należy kierować się doświadczeniem kosmetyczki oraz posiadanym przez nią sprzętem kosmetycznym do epilacji.

http://skuteczna-depilacja.pl/elektroliza.php

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-10-24 o 19:43
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 07:32   #1767
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a mi po 10 dniach od zabiegu Duetem na przedramiona włoski zaczęły faktycznie wypadać tzn. mogę je sobie elegancko wyciągnąć - te co jeszcze kilka dni temu trzymały się w skórze mocno teraz "wychodzą" - co prawda ciągle wiele "siedzi" w skórze z cebulką ale jakiś efekt de facto jest


odnośnie wypadania włosów po zabiegu diodowym lightsheerem to może to być nawet kwestia 4-6 tygodni - empirycznie doświadczyłem takich efektów - przez bity miesiąć nie rośnie nic a potem pojawiają się dopiero włoski i część z nich wypada
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 10:41   #1768
_papaya_
Raczkowanie
 
Avatar _papaya_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzięki TmargoT będę szukać właśnie w Katowicach. Ale Wam zazdroszczę, że możecie chodzić na zabiegi i oglądać efekty, ja już się nie mogę tego doczekać u siebie, ale póki co muszę uzbierać kasę...
__________________
Na pewno znasz te poranki, gdy wszystko co widzisz obietnicą cudu jest.
_papaya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 12:29   #1769
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _papaya_ Pokaż wiadomość
Dzięki TmargoT będę szukać właśnie w Katowicach. Ale Wam zazdroszczę, że możecie chodzić na zabiegi i oglądać efekty, ja już się nie mogę tego doczekać u siebie, ale póki co muszę uzbierać kasę...
nie ma za co ,mam nadzieję,że znajdziesz to czego szukasz.


a ja mam pytanie do tych,którzy mają BARDZO widoczne rezultaty depilacji.

jak pisałam jestem po 2 zabiegach na diodowym (pomine IPL ).wczoraj minął miesiąc od ostatniego zabiegu ,a już zgineło mi prawie 99% włosów.zostały takie pojedyńcze i urosły do swojej długości,jednak widać gdzieś jeszcze takie czarne kropki,jakby włosy nie mogły sie przebić.te kropki nie rosną,ale je widać i zastanawia mnie,czy one urosną ,czy wypadną?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-25, 12:36   #1770
ajpsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

te czarne kropeczki to włoski, które najprawdopodobniej jeszcze wyrosną, jeśli zbliża Ci sie termin następnego zabiegu to przełóż go o tydzień lub dwa żeby te włoski odrosły a jak nie to spróbuj peelingować skórę bo czasami zdarza się że to są jeszcze ślady po spalonym włosie. Ale spokojnie znikną napewno
ajpsz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.