Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-25, 11:41   #421
marek_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: krem brązujący dla mężczyzny

Mieszkam w Koszalinie i tu niestety niema tej sieci :/
więc może polecicie mi inny, który mogę kupić w Rossmannie lub aptece ? tylko żeby się nie świecił i efekt wyglądał naturalnie ?

Edytowane przez marek_1
Czas edycji: 2010-09-25 o 12:40
marek_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 14:33   #422
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: krem brązujący dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez marek_1 Pokaż wiadomość
Mieszkam w Koszalinie i tu niestety niema tej sieci :/
więc może polecicie mi inny, który mogę kupić w Rossmannie lub aptece ? tylko żeby się nie świecił i efekt wyglądał naturalnie ?
hmm, nie znam innych, bo nie używam tego typu kosmetyków może przejrzyj sobie KWC:
https://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria...-brazujace.htm
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:42   #423
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

byc moze juz padło takie pytanie,ale ciezko przeczytac cały wątek-szukam czegoś co pomogło by mojemu TŻ -
ma bardzo gesty,bardzo twardy zarost i na drugi dzień po goleniu robią mu sie takie jakby krostki cos jak zaskórniki wypełnione wodą,i ma podraznioną buzie
JESLI SIE NIE GOLI NIE MA ABSOLUTNIE RZADNYCH PROBLEMÓW ZE SKORĄ
dodam ze maszynki i=uzywa dobrej ,tylko raz,i kupiłam mu krem z Vichy Mag c ale to rowniez nic nie dało,
poleccie cos prosze
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 07:08   #424
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
byc moze juz padło takie pytanie,ale ciezko przeczytac cały wątek-szukam czegoś co pomogło by mojemu TŻ -
ma bardzo gesty,bardzo twardy zarost i na drugi dzień po goleniu robią mu sie takie jakby krostki cos jak zaskórniki wypełnione wodą,i ma podraznioną buzie
JESLI SIE NIE GOLI NIE MA ABSOLUTNIE RZADNYCH PROBLEMÓW ZE SKORĄ
dodam ze maszynki i=uzywa dobrej ,tylko raz,i kupiłam mu krem z Vichy Mag c ale to rowniez nic nie dało,
poleccie cos prosze
Po pierwsze to spytaj się twojego TZ czy nie zechciałby się przerzucić z maszynek "jednorazowych" na maszynkę do golenia. Chyba że już takowej używa. Jeśli zostaje przy opcji maszynki "jednorazowe" niech spróbuje po każdym użyciu maszynki i jej wypłukania przemyć ja spirytusem.
I ostatnia rzecz, ważne jest w którą stronę twój TZ sięboli, jeśli pod włos to niech spróbuje z włosem. Faktycznie nie będzie tak idealnie dogolony jak pod włos, ale jeśli mu to pomoże w problemie to tylko kwestia przyzwyczajenia.
Napisz czy coś poskutkowało powodzenia dla TZ
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 08:42   #425
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

pytałam goli sie z włosem kaze mu przecierac buzie tonikiem z alkoholem ale niewiem czy dobrze??
Chyba mikołaj musi przynieść mu maszynke do golenia
A moze jakies kosmetyki pomoga??
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 09:10   #426
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
pytałam goli sie z włosem kaze mu przecierac buzie tonikiem z alkoholem ale niewiem czy dobrze??
Chyba mikołaj musi przynieść mu maszynke do golenia
A moze jakies kosmetyki pomoga??
ŻĄDNEGO toniku z alkoholem, ogólnie alkohol jako dodatek do kosmetyków powinien być wycofany. Niech wypróbuje golarkę elektryczną do golenia. Z kosmetyków, Clarena ma bardzo dobry balsam po goleniu właśnie dla mężczyzn, dobrze łagodzi uszkodzenia naskórka po goleniu (mój mąż go używa a ma bardzo tłustą cerą skłonna do stanów zapalnych). Jeśli miałby czymkolwiek przecierać twarz to niech spróbuje bardziej wodą utlenioną w celu dezynfekcji. Napisz jaki będzie rezultat.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 14:42   #427
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Ok dziekuje
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 21:37   #428
davids_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
jaki zel do mycia twarzy?

Witam,
Jaki polecacie żel do mycia twarzy dla chłopaka, czyli mnie - 18lat ? Skóre mam delikatnie wrażliwą, czasami wyskakują mi jakies syfy i najbardziej chcialym zapobiec temu. Nie mam jakiegos duzego i stałego trądziku, po prostu czasami mi wyskoczy kilka syfów, lecz strasznie mnie to denerwuje... Obecnie używam zel under tweenty, ale jakos przestał mnie on satysfakcjonowac. Prosze o jakies propozycje, sugestie...
davids_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 22:03   #429
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: jaki zel do mycia twarzy?

http://www.lavera.com.pl/p161-zel.oczyszczajacy.htm
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 09:36   #430
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: jaki zel do mycia twarzy?

Ziaja tin tin ma on dobry skład jest bez SLS i działa!!!
A i kosztuje ok.6 zł
GORĄCO POLECAM!!!!
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 12:07   #431
davids_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: jaki zel do mycia twarzy?

hmm, musze jeszcze przemyśleć wybór... a jeszcze mam takie pytanie, aktualnie po myciu moim obcenym zelem smaruje twarz kremem bambino... Czy po tych zelach tez kremować twarz tym kreme? czy moze inny? jakim? dziekuje za zainteresowanie się moim tematem
davids_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 21:12   #432
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: jaki zel do mycia twarzy?

Trochę odświeżam wątek, bo mam prośbo-pytanie: czy możecie mi proszę napisać, co powinna zawierać męska kosmetyczka? Tak włącznie z podstawowymi elementami typu szczoteczka do zębów?

(Nie znam się w ogóle na męskich kosmetykach - nie wiem czym różni się woda po goleniu od wody kolońskiej, jak się używa balsamu po goleniu to potem wody też? A męskie perfumy - czyli co to jest? Czy to to samo co woda kolońska? Byłabym wdzięczna gdybyście mi to wyjaśniły...)

Nie mogę namówić TŻ do używania kosmetyków innych niż mydło i wpadłam na pomysł, że jeśli spakuję mu w prezencie kosmetyczkę to może się trochę do nich przekona

Zatem:
szczoteczka i pasta do zębów
żel pod prysznic
szampon

... no i jestem w kropce
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:33   #433
wolny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: jaki zel do mycia twarzy?

No to tak:

- szczoteczka+pasta
- żel pod prysznic
- szampon
- perfumy
- antyperspirant
- żel do mycia twarzy
- tonik oczyszczający
- krem nawilżający
- benzacne na niedoskonałości
- pianka do golenia
- krem po goleniu
- krem na zmęczoną skórę

pewnie jeszcze coś ale zapomniałem

co do dalszych pytań to nie używam ani wody po goleniu, ani wody kolońskiej tylko balsam.
Potem perfum

Edytowane przez wolny
Czas edycji: 2011-02-13 o 14:35
wolny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 08:01   #434
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: jaki zel do mycia twarzy?

O, dzięki
Nigdy nie wiedziałam czym się różni woda po goleniu od wody kolońskiej

Jak to dobrze, że na naszym babskim forum trafiają się czasem panowie
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 19:32   #435
wolny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: jaki zel do mycia twarzy?

Cytat:
Napisane przez YipYip Pokaż wiadomość
O, dzięki
Nigdy nie wiedziałam czym się różni woda po goleniu od wody kolońskiej

Jak to dobrze, że na naszym babskim forum trafiają się czasem panowie
nie ma za co

woda po goleniu to w większości alkohol który ma dezynfekować skórę, ale ja tego nie potrzebuje i używam kremu nawilżającego. A woda kolońska = perfum. Choć mogę się mylić bo wody kolońskiej nigdy nie używałem
wolny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 14:41   #436
szpilki na giewoncie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 133
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej

Chciałam się zapytać, co polecić mężczyżnie 30 lat jako krem nawilżający? Aby nawilżyc tą skórę, żeby wolniej powstały zmarszczki. Kompletnie nie wiem z jakiej marki. Polećcie coś
szpilki na giewoncie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 07:03   #437
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez szpilki na giewoncie Pokaż wiadomość
Hej
Chciałam się zapytać, co polecić mężczyżnie 30 lat jako krem nawilżający? Aby nawilżyc tą skórę, żeby wolniej powstały zmarszczki. Kompletnie nie wiem z jakiej marki. Polećcie coś
Polecam z Loreal, Men Expert Krem Nawilżający dla Mężczyzn 50 ml przeciw oznakom zmęczenie albo z Dax Men Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy dla mężczyzn.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 22:08   #438
stormen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Witam
Potrzebuję pomocy. Jestem młodym mężczyzną (19 lat) i mam problem z cerą, mianowicie mam piegi co mi bardzo przeszkadza. Słyszałem o kremach wybielających i stosowałem nawet taki w zeszłym roku i efekty też były całkiem spoko. Ale kremy wybielające rozjaśniają całą twarz, więc z moją jasną karnacją wyglądałem jak ściana. Dlatego mam pytanie czy można stosować w takich przypadkach kremy samopolające? czy nie wzmocni to piegów na mojej twarzy?
Prosiłbym również o polecenie kilku preparatów które pomogłyby mi zyskać zdrowy lekko opalony kolorek, rozprowadzałyby się stosunkowo łatwo, nie zostawiały smug oraz utrzymywały przez jakiś czas żeby nie musiał smarować się częściej niż 2 razy w tyg dla utrzymania koloru. Jako że jestem uczniem cena też gra rolę
Pozdrawiam
stormen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 16:00   #439
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Mój facet ma w tym momencie chyba więcej kosmetyków niż ja. Normalnie aż jest to trochę irytujące ;-) W jego kosmetyczne pojawiają się coraz większe ciekawostki. Przykład? Peeling wyszczuplający dla mężczyzn pod prysznic GUAM UOMO Talasso Scrub czy krem przeciwzmarszczkowy Fridge by Yde Face Time. Wcześniej nigdy się po nim tego nie spodziewałam. Jakoś temat kosmetyków nie był dla niego ważny. Ciekawe skąd ta zmiana?
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 18:02   #440
Wojtku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Witam wszystkich użytkowników a szczególnie Panie . Moje pytanie brzmi następująco swojego czasu ważąc 87 kg przez pół roku spadłem do 63kg,wszystko ładnie pięknie tylko niestety mam jeden wielki dosłownie problem,na tyłku bardzo rozciągnęła mi się skóra która jest zwiotczała i mam sporo rozstępów,inaczej po prostu tyłek jest za duży i nadmiary skóry mi wiszą,z wszystkich innych partii śladu po tłuszczu nie ma.Od pewnego czasu ćwiczę mięśnie pośladków ale wiem że istnieje coś takiego jak właśnie żele wyszczuplające/modelujące nie bardzo się na tym znam więc pytam czy możecie polecić jakiś konkretny dobry żel który mi pomoże wymodelować plus zrzucić z tyłka zbędny tłuszcz w połączeniu oczywiście z ćwiczeniami,bardzo mi na tym zależy ponieważ odczuwam dyskomfort z powodu tych fuj pośladków. Z góry bardzo ale to bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi i rady.
Wojtku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 19:51   #441
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

żelem tego nie załatwisz, skórę nie tak łatwo "ściągnąć" żeby była ładna i jędrna, jedyne co to pozostaje Ci to właśnie ćwiczenia na mięśnie pośladków, jeszcze w czasie chudnięcia byłoby to wykonalne a tak.. co prawda możesz sobie kupić jakiś żel właśnie ujędrniający ale nie oczekuj że skóra się mocno ujędrni, bedzie lepiej nawilżona a co za tym idzie gładsza, życzę powodzenia
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:44   #442
Simon55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Może ktoś polecić jakiś żel do twarzy dla cery tłustej? Czy powinien stosować jakieś żele z dodatkami nawilżającymi, czy wystarczy zwykły żel. Czy żele które można stosować do ciała i twarzy ( Dove ) są równie dobre jak typowe produkty do twarzy?
Simon55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:49   #443
Simon55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Czy może ktoś polecić jakiś żel do twarzy przeznaczony dla tłustej cery? Czy takie produkty powinny zawierać dodatki nawilżające czy wystarczy zwykły żel? Czy żele przeznaczone dla całego ciała ( Dove ) są równie skuteczne co produkty przeznaczone tylko dla twarzy?
Simon55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 22:25   #444
Krystianek
Raczkowanie
 
Avatar Krystianek
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 143
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Simon55 Pokaż wiadomość
Czy może ktoś polecić jakiś żel do twarzy przeznaczony dla tłustej cery? Czy takie produkty powinny zawierać dodatki nawilżające czy wystarczy zwykły żel? Czy żele przeznaczone dla całego ciała ( Dove ) są równie skuteczne co produkty przeznaczone tylko dla twarzy?
Również dołączam się do pytania.
Krystianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 23:15   #445
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rum-3-w-1.html

mnie kiedyś służył ten

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:29 ----------

rewelacyjny też jest Vichy Normaderm
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 09:55   #446
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

odnawiam wątek

potrzebuję jakiegoś kremu/balsamu po goleniu dla mojego TŻ - ma podrażnienia zawsze po goleniu (nawet maszynką elektryczną) - i mam za zadanie mu coś kupić, waham się pomiędzy kosmetykami Nivea
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 13:35   #447
lils_
Raczkowanie
 
Avatar lils_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

hej, odkopuję wątek, może ktoś pomoże
próbuję namówić mojego faceta do stosowania kremu nawilżającego (zgodził się), ale on się na tym nie zna - a ja na męskich kosmetykach tym bardziej

on ma bardzo suchą skórę, tak sądzę, bo często mu nawet schodzi, łuszczy się, czasem to wygląda nawet jak łupież wokół kołnierzyka. Skóra jest wrażliwa, dlatego nawet nie goli się na gładko. Ma punktowe problemy skórne, ale stosuje na to jakiś preparat, nie pytałam szczegółowo.

jak myślicie, jaki balsam/krem/cokolwiek mogłabym mu kupić, żeby miał bardziej nawilżoną skórę, bez podrażnień?

z góry dzięki
lils_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 16:44   #448
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez lils_ Pokaż wiadomość
hej, odkopuję wątek, może ktoś pomoże
próbuję namówić mojego faceta do stosowania kremu nawilżającego (zgodził się), ale on się na tym nie zna - a ja na męskich kosmetykach tym bardziej

on ma bardzo suchą skórę, tak sądzę, bo często mu nawet schodzi, łuszczy się, czasem to wygląda nawet jak łupież wokół kołnierzyka. Skóra jest wrażliwa, dlatego nawet nie goli się na gładko. Ma punktowe problemy skórne, ale stosuje na to jakiś preparat, nie pytałam szczegółowo.

jak myślicie, jaki balsam/krem/cokolwiek mogłabym mu kupić, żeby miał bardziej nawilżoną skórę, bez podrażnień?

z góry dzięki
ile ma lat? stosuje balsam po goleniu?
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 21:23   #449
lils_
Raczkowanie
 
Avatar lils_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Lowczyni, ma 23 lata. Niestety nie stosuje, staram się go do wszystkiego przekonać od zera...
lils_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 22:10   #450
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez lils_ Pokaż wiadomość
Lowczyni, ma 23 lata. Niestety nie stosuje, staram się go do wszystkiego przekonać od zera...
hmmm ciekawi mnie jeszcze czym myje twarz. Jesli ma jakiś żel wybierz ten z delikatnym peelingiem, jesli chodzi o firmy to polecam Loreal, DaxCosmetik. Pamietaj że on nie musi używać kremów typowo dla mężczyzn chyba że to ten typ że normalnego kremu nawilżającego bez etykiety dla mężczyz nie tknie.
Najważniejsze żebyś dobrze poczytała ich składy. Ważne żeby miał kwas hialuronowy, masło shea, przydałby się pentanol. Nie zwracaj uwagi kiedy jest napisane że od 20 lat czy od 30, kremy dobiera sie do stanu skory a kryterium wieku jest tylko dodatkiem.
Wybacz ale nie mam teraz chwil aby sprawdzic sklady kremow, ja uzywam i pracuje na profesjonalnych kosmetykach a mój mąz używa tego co mu daje bez szemrania (tylko że on akurat ma mego tłustą cerę)
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 22:13:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.