Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-13, 11:43   #1621
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję .
Chyba muszę kiedyś się odważyć i sfotografować swoje próby makijażowe .
Tylko mam ten sam problem, co większość Dziewczyn - aparat "zjada" kolory i nie wygląda to zbyt interesująco, więc nie chcę nawet zaśmiecać swatchowego wątku .
zwłaszcza, że tam tyle pieknych makijaży, w tym Twój
Olu, jakbysmy sie tutaj tak bardzo przejmowały zjadaniem kolorów przez aparat, to nic byśmy nie wstawiły
Zatem śmiało wstawiaj
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 11:49   #1622
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, jakbysmy sie tutaj tak bardzo przejmowały zjadaniem kolorów przez aparat, to nic byśmy nie wstawiły
Zatem śmiało wstawiaj
To może kiedyś, jak znajdę czas na staranniejszy makijaż, obfocenie tegoż, a potem przebrnę jeszcze przez kwestie techniczne, to zamieszczę . Pozostaje tylko weekend, bo inaczej czasu brak .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 15:11   #1623
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kolciu, na swatchowym już jest PP Groundwork.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 17:11   #1624
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kolciu, na swatchowym już jest PP Groundwork.
No nie
Nigdy wcześniej na niego nie zwróciłam uwagi, a on jest taaaaki cudny! Idealny jasny orzechowy brązik, przynajmniej ze swatcha tak wynika...i teraz go dopiszę do kcęlisty
A już się coraz krótsza robiła


Jeszcze mam pytanko.

Nigdy nie miałam problemu z cieniami, wszystkie wytrzymywały w nienaruszonym stanie od rana do wieczora i dziwiłam się, po co w ogóle wynaleziono jakieś bazy pod cienie i inne tego typu kosmetyki. Aż tu nagle, nie mam pojęcia dlaczego, od jakiegoś czasu sytuacja się zmieniła i makijaż trzyma mi się max godzinę-dwie, po czym cienie tak koszmarnie zbijają się na powiekach, że wygląda to co najmniej obrzydliwie. I nie wiem, jak tu się ratować.
Mam suchą skórę, więc to nie wina przetłuszczania raczej. Próbowałam przypudrowywać, nakładać na korektor i bez, na fluid i bez, na bazę i bez, palcem i pędzelkiem, na czystą skórę, na paint pota (z którym zresztą dziej się to samo) i NIC! Cienie ciągle się zbijają. Pani w MACu zasugerowała mi, że może nakładam krem na powieki przed makijażem, ale dzieje się tak nawet, gdy tego nie robię. Macie jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?
Może w cieniach tkwi kłopot? Tylko nawet nie śmiem o to podejrzewać MACowych cieni, uchodzących za najlepsze na rynku Kiedyś nie przykładałam się tak do makijażu oczu cieniami i jak na złość nie miałam tego problemu - nakładałam perłowy cień Inglota, palcem i tak się trzymał cały dzień.
Pomocy, co źle robię?
Nie mogę nawet zrobić ładnego makijażu, bo za niedługi czas wyglądam, jakbym w nim spała
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2011-06-13 o 17:12
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 18:42   #1625
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jeszcze mam pytanko.

Nigdy nie miałam problemu z cieniami, wszystkie wytrzymywały w nienaruszonym stanie od rana do wieczora i dziwiłam się, po co w ogóle wynaleziono jakieś bazy pod cienie i inne tego typu kosmetyki. Aż tu nagle, nie mam pojęcia dlaczego, od jakiegoś czasu sytuacja się zmieniła i makijaż trzyma mi się max godzinę-dwie, po czym cienie tak koszmarnie zbijają się na powiekach, że wygląda to co najmniej obrzydliwie. I nie wiem, jak tu się ratować.
Mam suchą skórę, więc to nie wina przetłuszczania raczej. Próbowałam przypudrowywać, nakładać na korektor i bez, na fluid i bez, na bazę i bez, palcem i pędzelkiem, na czystą skórę, na paint pota (z którym zresztą dziej się to samo) i NIC! Cienie ciągle się zbijają. Pani w MACu zasugerowała mi, że może nakładam krem na powieki przed makijażem, ale dzieje się tak nawet, gdy tego nie robię. Macie jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?
Może w cieniach tkwi kłopot? Tylko nawet nie śmiem o to podejrzewać MACowych cieni, uchodzących za najlepsze na rynku Kiedyś nie przykładałam się tak do makijażu oczu cieniami i jak na złość nie miałam tego problemu - nakładałam perłowy cień Inglota, palcem i tak się trzymał cały dzień.
Pomocy, co źle robię?
Nie mogę nawet zrobić ładnego makijażu, bo za niedługi czas wyglądam, jakbym w nim spała
wiesz, skóra może się zmienić, nie jest tak, że jak się z suchymi powiekami "urodzimy" to do końca życia będą suche. Warunki klimatyczne no i ta zmienność skóry moim zdaniem może to powodować... Ja bym zainwestowała w bazę (Art Deco, Urban Decay, ew Lumene choć ja jej akurat nie lubię za bardzo). nakładasz minimalną ilość bazy, ja zwykle chwilę czekam, i na to aplikuję cienie. mam powieki przetłuszczające się i u mnie cienie trzymają się cały dzień
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 18:47   #1626
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
No nie
Nigdy wcześniej na niego nie zwróciłam uwagi, a on jest taaaaki cudny! Idealny jasny orzechowy brązik, przynajmniej ze swatcha tak wynika...i teraz go dopiszę do kcęlisty
A już się coraz krótsza robiła


Jeszcze mam pytanko.

Nigdy nie miałam problemu z cieniami, wszystkie wytrzymywały w nienaruszonym stanie od rana do wieczora i dziwiłam się, po co w ogóle wynaleziono jakieś bazy pod cienie i inne tego typu kosmetyki. Aż tu nagle, nie mam pojęcia dlaczego, od jakiegoś czasu sytuacja się zmieniła i makijaż trzyma mi się max godzinę-dwie, po czym cienie tak koszmarnie zbijają się na powiekach, że wygląda to co najmniej obrzydliwie. I nie wiem, jak tu się ratować.
Mam suchą skórę, więc to nie wina przetłuszczania raczej. Próbowałam przypudrowywać, nakładać na korektor i bez, na fluid i bez, na bazę i bez, palcem i pędzelkiem, na czystą skórę, na paint pota (z którym zresztą dziej się to samo) i NIC! Cienie ciągle się zbijają. Pani w MACu zasugerowała mi, że może nakładam krem na powieki przed makijażem, ale dzieje się tak nawet, gdy tego nie robię. Macie jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?
Może w cieniach tkwi kłopot? Tylko nawet nie śmiem o to podejrzewać MACowych cieni, uchodzących za najlepsze na rynku Kiedyś nie przykładałam się tak do makijażu oczu cieniami i jak na złość nie miałam tego problemu - nakładałam perłowy cień Inglota, palcem i tak się trzymał cały dzień.
Pomocy, co źle robię?
Nie mogę nawet zrobić ładnego makijażu, bo za niedługi czas wyglądam, jakbym w nim spała
Kochana, powiem, ze na zywo Groundwork jest jeszcze fajniejszy A sam na powiekę, do nudkowego makijazu jest boski wręcz
A poza tym idealny pod brązowe cienie, albo pod jasne, by je przyciemnić Chyba najbardziej lubię tego Paint Pota, ze wszystkich posiadanych
Muszę przyjrzeć się jeszcze innym dostępnym.
A co skracania sie listy, u mnie też niby się skracała momentami, a nagle ktoś coś pozachwalał i juz znowu długa

Natomiast co do Twojego problemu - może pH skóry Ci się zmieniło ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 19:06   #1627
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Pochwalę się Zabrałam się dzisiaj za depotowanie cieni i muszę wam powiedzieć że to jest banalne Jak na razie zdepotowałam 17 i zostało mi jeszcze jakieś 20 ale to już jutro.... jestem dumna z siebie

MissScareAll ja jeszcze przed nałożeniem bazy przecieram powieki tonikiem bezalkoholowym żeby je odtłuścić.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2011-06-13 o 19:09
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 19:41   #1628
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Pochwalę się Zabrałam się dzisiaj za depotowanie cieni i muszę wam powiedzieć że to jest banalne Jak na razie zdepotowałam 17 i zostało mi jeszcze jakieś 20 ale to już jutro.... jestem dumna z siebie .
A skąd Ci się wzięło tyle cieni w pudełku?
Kupowałaś nie wkłady tylko te pełne?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 19:46   #1629
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Pochwalę się Zabrałam się dzisiaj za depotowanie cieni i muszę wam powiedzieć że to jest banalne Jak na razie zdepotowałam 17 i zostało mi jeszcze jakieś 20 ale to już jutro.... jestem dumna z siebie

MissScareAll ja jeszcze przed nałożeniem bazy przecieram powieki tonikiem bezalkoholowym żeby je odtłuścić.
Aaaale będzie dużo szminek!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 20:26   #1630
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A skąd Ci się wzięło tyle cieni w pudełku?
Kupowałaś nie wkłady tylko te pełne?
No co Ty... to same limitowanki i parę cieni regularnych które były w limitowankach a potem weszły do regularnej i parę już wycofanych staroci... wkładów mam prawie 3 paletki a z tymi depotowanymi to ilość paletek urośnie do 5 Generalnie ilość się wydaje spora ale dzieląc to na dwie osoby (mnie i mamę) to już tak dużo nie jest... co to jest 2,5 paletki na osobę
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 20:52   #1631
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
No co Ty... to same limitowanki i parę cieni regularnych które były w limitowankach a potem weszły do regularnej i parę już wycofanych staroci... wkładów mam prawie 3 paletki a z tymi depotowanymi to ilość paletek urośnie do 5 Generalnie ilość się wydaje spora ale dzieląc to na dwie osoby (mnie i mamę) to już tak dużo nie jest... co to jest 2,5 paletki na osobę
No to nieźle uzbierałas Wstaw na swatchowy, jak juz wsio wydepotujesz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 21:36   #1632
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam problemu z cieniami...
Tak jak pisano wyżej, skóra się zmienia i może akurat twoim powiekom się "odwidziała" współpraca z makijażem Tez wcześniej nie miałam tego problemu, aż nagle zaczął się pojawiać, więc zainwestowałam w bazy. Polecam Too Faced Shadow Insurance - skuteczna, bardzo wydajna, ujendolica koloryt powiek, podbija kolory makijażu, same plusy Można upolować miniatury, zdaje sie po 7ml, więc też starczą na długo.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-06-13 o 21:40
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:46   #1633
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to nieźle uzbierałas Wstaw na swatchowy, jak juz wsio wydepotujesz
Oczywiście że wrzucę Jesienią będzie jakie 3 lata mojej przygody z MACem więc przez ten czas trochę się nazbierało
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:56   #1634
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Oczywiście że wrzucę Jesienią będzie jakie 3 lata mojej przygody z MACem więc przez ten czas trochę się nazbierało
O to czekam z niecierpliwością
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 01:16   #1635
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie, sam jako cień to marnie, chyba że chcemy tylko rozświetlić, bo tak jak piszesz, to taka lekko połyskująca półtransparentna powłoka

Oj tam oj tam... lata ćwiczeń, ale nie lubię malować siebie... tzn. moich oczu Kiedyś lubiłam, teraz nie znoszę, dla mnie konieczność to rzęsy i kreska roztarta na dole, może być jeden kolor na powiece górnej... ale to i tak nie zawsze mi się chce Ale za to malowanie (torturowanie) innych to czysta przyjemność

Ja go najpierw roztarłam, potem jeszcze nieco doklepałam. Kurka i mała kapeczka starcza na 2 powieki i jeszcze właśnie na kości policzkowe
Jeśli aż tak transparentna, to u mnie solo się nie sprawdzi - mam bardzo widoczne żyłki na powiekach, potrafią bestie nawet przez delikatny, dzienny makijaż przebijać.

Ja maluje się od niedawna (to znaczy - bardziej wyraziście) i wciąż jest to dla mnie nieco tajemniczy zabieg, graniczący z wyższymi arkanami czarnoksięstwa, którego efekty potrafią czasem być magia - ale czarną, gdy strach później w lustro spojrzeć Za to lubię jak inni mnie 'torturują" - nawet bardzo!

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam problemu z cieniami...
A nie ma to związku z letnią, upalna pogodą - bo wówczas na powiekach nic nie chce się trzymać. Ja u siebie zaobserwowałam taki rozbrat z cieniami wraz z wiekiem - co prawda na studiach malowałam się sporadycznie, ale wówczas sam cień wystarczył, a teraz - bez bazy ani rusz. Z rozmaitych testowanych najlepiej się u mnie sprawdza Urban Decay.

Corii- dziewczyny lubią brąz !
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 07:12   #1636
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Corii- dziewczyny lubią brąz !
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:08   #1637
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dziękuję wypróbuję, gdy już dorwę
Hah, czyli takie już masz rzęsy, że problemu z nimi żadnego...
No raczej nie są problematyczne, choć nie lubią tuszy Lancome czy Chanel

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję .
Chyba muszę kiedyś się odważyć i sfotografować swoje próby makijażowe .
Tylko mam ten sam problem, co większość Dziewczyn - aparat "zjada" kolory i nie wygląda to zbyt interesująco, więc nie chcę nawet zaśmiecać swatchowego wątku .
zwłaszcza, że tam tyle pieknych makijaży, w tym Twój
Oj tam oj tam zjada, nie przejmuj się i foć ile wlezie
I dziekuję bardzo

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Jeśli aż tak transparentna, to u mnie solo się nie sprawdzi - mam bardzo widoczne żyłki na powiekach, potrafią bestie nawet przez delikatny, dzienny makijaż przebijać.

Ja maluje się od niedawna (to znaczy - bardziej wyraziście) i wciąż jest to dla mnie nieco tajemniczy zabieg, graniczący z wyższymi arkanami czarnoksięstwa, którego efekty potrafią czasem być magia - ale czarną, gdy strach później w lustro spojrzeć Za to lubię jak inni mnie 'torturują" - nawet bardzo!
Bardzo transparentny i ja samego też nosić nie będę
A czy na powieki LemonAid z Benefitu próbowałaś? Powinien być dla ciebie idealny

Jeszcze trochę poćwiczysz i zobaczysz, jakie cuda zaczniesz tworzyć

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kolciu, na swatchowym już jest PP Groundwork.
Dziękuję... i o mamusiu, jaki on paskudnie ładny
No tak, to chyba do jednego PP się nie ograniczę

Ja zaraz porobię swatche, mam też już Puder Upiększający z serii Ungaro... a wiecie co jest śmieszne, na pudełku jest naklejka (typowa dla produktów EL i przez EL dystrybuowanych) że puder TYLKO do użytku prywatnego Czyli że co, nie mogę go używać do pomalowania kogoś
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:31   #1638
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Dziękuję... i o mamusiu, jaki on paskudnie ładny
No tak, to chyba do jednego PP się nie ograniczę
U mnie na jednym PP się nie dało przestać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:59   #1639
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Corii cudny PP, trzeba wymacać
Użyłaś 224 do korektora?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 12:25   #1640
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie na jednym PP się nie dało przestać
Corii dzięki Tobie/przez Ciebie właściwe prosze sobie podkreślic u mnie przygoda z PPotami sie rozwija i pragne tego Twojego najnowszego
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:58   #1641
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Corii cudny PP, trzeba wymacać
Użyłaś 224 do korektora?
Tiniaczku, ale gdzie tam użyłam
Szkoda mi i już, próbowałam Inglotowskeigo, ale za miękki
Paluchem dalej nakładam

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Corii dzięki Tobie/przez Ciebie właściwe prosze sobie podkreślic u mnie przygoda z PPotami sie rozwija i pragne tego Twojego najnowszego
Aniu, już kiedys podziękowałas, starczy Kochana, ważne, ze Ci służy
Ja ostatnio przeglądałam, który PP jeszcze mogłabym nabyc, ale już zaden mi nie podszedł, no chyba ze czarny. Przydałaby się jakies limitowane kolorki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:22   #1642
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tiniaczku, ale gdzie tam użyłam
Szkoda mi i już, próbowałam Inglotowskeigo, ale za miękki
Paluchem dalej nakładam



Aniu, już kiedys podziękowałas, starczy Kochana, ważne, ze Ci służy
Ja ostatnio przeglądałam, który PP jeszcze mogłabym nabyc, ale już zaden mi nie podszedł, no chyba ze czarny. Przydałaby się jakies limitowane kolorki
Corii

zachęcona Waszymi peanami na temat nakładania puchaczem korektora użyłam inglot 6SS i mimo ze za miękki to jest ogromna różnia między nakąłdaniem pędzlem a palcem. i prz najblizszych wojażach naszego ulubionego Pana nabęde 224
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:34   #1643
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wiesz co, na warsztatach makijazowych Maca zachęcali, żeby używac i pędzla 217 do tego. Dla mnie to świętokradztwo, choc mam obecnie dwie 217-tki, to i tak mi pod koniec makijazu z jednej czystej brakuje do rozcierania
W każdym razie 224 stosuję do korektora od dość dawna - wg mnie nic tak naturalnie nie aplikuje mazidła na cienie pod oczy, potem na ten sam pędzel nabieram potem odrobinę sypańca i utrwalam korektor "łódkowym ruchem" i tak sobie trwa. Podkład mi nieraz zmigruje z twarzy pod koniec dnia, a pod oczami wciąż jest ok.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:40   #1644
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Hej to ja się pochwalę ostatnimi zdobyczami , wmieszał mi się tam jeszcze Nars i UD ale mam nadzieję,że to nie przeszkadza

Mam pytanko ,ma ktoras z was korektor w odcieniu NC 30 i chcialaby się zamienić na NC 35,który posiadam, mazniety raz
i to jest Studio Finish
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0293.jpg (49,4 KB, 65 załadowań)
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:48   #1645
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Wiesz co, na warsztatach makijazowych Maca zachęcali, żeby używac i pędzla 217 do tego. Dla mnie to świętokradztwo, choc mam obecnie dwie 217-tki, to i tak mi pod koniec makijazu z jednej czystej brakuje do rozcierania
W każdym razie 224 stosuję do korektora od dość dawna - wg mnie nic tak naturalnie nie aplikuje mazidła na cienie pod oczy, potem na ten sam pędzel nabieram potem odrobinę sypańca i utrwalam korektor "łódkowym ruchem" i tak sobie trwa. Podkład mi nieraz zmigruje z twarzy pod koniec dnia, a pod oczami wciąż jest ok.
217to podstawa makijazu i ale zgadzam sie z Tobą ze do korektora to pff muszew dokupic drugą bo mi tez czasmi brakuje

ja taka metoda jak Ty nakładam korektor inglotowym ale 224 to najpilniejsza potzreba teraz do tego maskowanie "nieprzyjaciół" na twarzy pędzlem wychodzi ja po fotoszopie
mam beautyblender i do podkładu rewelacja ale do maskowania nie koniecznie juz...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:57   #1646
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Corii

zachęcona Waszymi peanami na temat nakładania puchaczem korektora użyłam inglot 6SS i mimo ze za miękki to jest ogromna różnia między nakąłdaniem pędzlem a palcem. i prz najblizszych wojażach naszego ulubionego Pana nabęde 224
ja sobie od jakiegoś czasu używam do tych celów takiego pędzluszka z EDM taki grubszy do cieni - i super się sprawdza
a 224 nie mam i zaczął mnie interesować - co nim robicie?
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 14:16   #1647
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ja sobie od jakiegoś czasu używam do tych celów takiego pędzluszka z EDM taki grubszy do cieni - i super się sprawdza
a 224 nie mam i zaczął mnie interesować - co nim robicie?
Ja głownie korektor, czasem miejscowo puder, ale też fajnie rozciera cienie i rozświetlacz.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 18:31   #1648
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ja zaraz porobię swatche, mam też już Puder Upiększający z serii Ungaro... a wiecie co jest śmieszne, na pudełku jest naklejka (typowa dla produktów EL i przez EL dystrybuowanych) że puder TYLKO do użytku prywatnego Czyli że co, nie mogę go używać do pomalowania kogoś
Taka naklejka jest zawsze na kosmetykach kupowanych w pewnym tajemniczym sklepie
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 20:28   #1649
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
217to podstawa makijazu i ale zgadzam sie z Tobą ze do korektora to pff muszew dokupic drugą bo mi tez czasmi brakuje

ja taka metoda jak Ty nakładam korektor inglotowym ale 224 to najpilniejsza potzreba teraz do tego maskowanie "nieprzyjaciół" na twarzy pędzlem wychodzi ja po fotoszopie
mam beautyblender i do podkładu rewelacja ale do maskowania nie koniecznie juz...
Ale pędzlem 224 właśnie ? Bo jak tak, to kurde, chyba sama kupię
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 20:50   #1650
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Taka naklejka jest zawsze na kosmetykach kupowanych w pewnym tajemniczym sklepie
Hmmm... chyba wiem, o który chodzi, ale nie mam pewności
Habibku, Ty też MAC'o maniak

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Hej to ja się pochwalę ostatnimi zdobyczami , wmieszał mi się tam jeszcze Nars i UD ale mam nadzieję,że to nie przeszkadza
Ładnie ładnie UD'a też bym chętnie przygarnęła... zwłaszcza, że sporo znam a cieni nie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.