Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-25, 16:10   #3811
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

a ja przytyłam 3 kg przez miesiac a po świętach pewnie będzie +5kg
od nowego roku dieta
ciekawe czy teraz znowu tak mi się spierze, jak coś to na sylwka już beda jasne
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 16:12   #3812
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a ja przytyłam 3 kg przez miesiac a po świętach pewnie będzie +5kg
od nowego roku dieta
ciekawe czy teraz znowu tak mi się spierze, jak coś to na sylwka już beda jasne
To ile wazysz teraz? Ty masz 170cm?

Dla mnie i w takim kolorku i w takim super Ale Ci fajnie powychodzilo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 16:14   #3813
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To ile wazysz teraz? Ty masz 170cm?

Dla mnie i w takim kolorku i w takim super Ale Ci fajnie powychodzilo
ja 165 a waże 51,5 musze schudnac bo się nie dopiełam już w jedna bluzke
dziękiiiiiii
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 16:17   #3814
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja 165 a waże 51,5 musze schudnac bo się nie dopiełam już w jedna bluzke
dziękiiiiiii
O to masz tyle co ja Ja tez 165 cm
Nie martw sie ja waze wiele wiecej i jakos zyje Mam nadzieje nie przytyc w Swieta
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 16:31   #3815
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Adzi
dotarłaś do tego kościoła? ja poszłam na 11:30 o jak się naśpiewałam kolęd
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 16:35   #3816
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Heeeej witam świątecznie

ja chwilowo się oderwałam od stołu i się już ruszać nie mogę
na prośbę Agatki () wkleiłam fotki włosów do albumu dwie pierwsze tuż po farbowaniu a dwie kolejne-tak wyglądał syoss po spraniu(2 tyg) obecnie mam znowu przyciemnione jak wczesniej, ale się nie mogę zdecydować w którym lepiej, wiec doradzcie wydaje mi się, że w ciemniejszych wyglądam poważniej aaa i sorry za miny, ujęcia ale wszystkie fotki są z imprez i powycinałam
mi się bardziej podoba ten sprany

Kitka nie trzeba grać z płytą, mi TŻ ściągał Simsy i robił mi jakby sztuczny obraz płyty i normalnie grałam to jakiś program specjalny był,ale ja się nie znam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 16:41   #3817
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kitka nie trzeba grać z płytą, mi TŻ ściągał Simsy i robił mi jakby sztuczny obraz płyty i normalnie grałam to jakiś program specjalny był,ale ja się nie znam
możliwe, nie wiem, po co mi próbować, skoro mam oryginał
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-25, 16:44   #3818
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
możliwe, nie wiem, po co mi próbować, skoro mam oryginał
nie no pisałam po prostu,że normalnie można grę ściągnąć

Mój TŻ jak się dopadnie to przejdzie 3 gry w tygodniu, wypłaty by mu nie starczyło jakby miał kupować oryginały
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 16:48   #3819
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Mój TŻ jak się dopadnie to przejdzie 3 gry w tygodniu, wypłaty by mu nie starczyło jakby miał kupować oryginały
mój brat ma to samo
jak jego żona wyjeżdża w delegację to pierwsze co jedzie do Empiku po nową grę, a później żonie tłumaczy, że kupił, bo czuł się samotny
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 18:08   #3820
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

dobry wieczor Blondaski
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Blondaski kochane, życzę Wam wesołej reszty Świąt
chciałam wpaść rano, ale Janek się obudził z takim kaszlem, że od razu zaczęliśmy szukać lekarza, żeby nie rozchorował się na święta - na szczęście nie ma tragedii

Lady, nic dziwnego, że mnie wczoraj widziałaś, bo ja Was nocami nadrabiam tylko wtedy mam chwilę.. czasem jak koło 4.00 rano karmię młodego to się loguję przez tel i podczytuję (ale i tak jestem wiecie gdzie z nadrabianiem)

My już po wigilii, obżarłam się jak prosię ostatnie Jasiek dostał tyyyyyle prezentów, że szok ale był wniebowzięty!
I ja też byłam, bo dostałam od P taki cudny prezent otworzyłam paczuszkę a tam rękawiczki, takie superowe, wykańczane skórą (niby na narty) wkładam łapsko w jedną i jakoś mnie coś tam uwiera gmeram gmeram... a tam pierścionek Swarovskiego no i jak go nie kochać oczywiście się poryczałam, ale jak to mój dziadek mówi 'szczam oczami' na zawołanie
aaale piekny prezent
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
która z was wie skąd ściągnąć simsy 2?
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

My już w domku jesteśmy i odpoczywamy pogoda niestety zniechęca do wszystkiego, u mnie cały czas deszcz leje


Novelove można pobrać na torrentach albo na chomiku
chyba i ja sobie bede musiala zainstalowac kiedys mialam, ale usunelam..
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Heeeej witam świątecznie

ja chwilowo się oderwałam od stołu i się już ruszać nie mogę
na prośbę Agatki () wkleiłam fotki włosów do albumu dwie pierwsze tuż po farbowaniu a dwie kolejne-tak wyglądał syoss po spraniu(2 tyg) obecnie mam znowu przyciemnione jak wczesniej, ale się nie mogę zdecydować w którym lepiej, wiec doradzcie wydaje mi się, że w ciemniejszych wyglądam poważniej aaa i sorry za miny, ujęcia ale wszystkie fotki są z imprez i powycinałam
ale sliczna buzka w obu bardzo ladnie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 18:57   #3821
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

ale sliczna buzka w obu bardzo ladnie
dziekuje!
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-25, 19:03   #3822
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

utopiłam swoje simy w basenie
kazałam im wskoczyć do wody, po czym usunęłam drabinkę i śmierć po nich przyszła!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 19:27   #3823
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
utopiłam swoje simy w basenie
kazałam im wskoczyć do wody, po czym usunęłam drabinkę i śmierć po nich przyszła!


ja gram, ale w 3
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 19:38   #3824
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

hej blondaski )
od jakiegos czasu zalezy mi na blondzie z poziomu 8 gora 9, mam zbyt ciemna oprawe oczu i taki jasniutki mi najnormalniej nie pasuje przesledzilam kazdy watek z wlosami enchanted gdy robila wbisem loreala, wiec niczym nie myslac zrobilam wlosy tym samym sposobem. Nie mam jakiegos tragicznie ciemnego odrostu ale niestety musze go rozjasnic ;/ Wczesniejsze farbowanie wbisem zawsze pozostawialo moj odrost w kolorze takim zlotawym gdzie reszte (pozostalosc pasemek) pokrywalo na ladny chlodny blondzik. Wiec kupilam palette 100 skandynawski blond, nalozylam na odrost i te miedziane trzymalam 40 minut, na reszcie wlosow trzymalam 10 minut... Bylam gotowa na to ze bedzie zolto. Gdy zmylam palette zamarlam... Odrost jakies 1-2 cm bialo, dalej zolto, a to co bylo zlotawe stalo sie wsciekle pomaranczowe, to nawet nie byla marchewka, normalnie kolor jak rdza!! Zaluje ze nie zrobilam zdjecia wlosow w tym stanie ale z zawalem serca poszlam nalozyc ten wbis kiedy nalozylam widzialam jak stopniowo gasi ten kolor wiec troche sie uspokoilam. Trzymalam 20 minut, zmylam, a ze bylo ciemno w sztucznym swietle wydawalo sie byc juz dobrze niestety rano okazalo sie ze wlosy sa zolte ;/ Zbyt krotko trzymalam wbisa ;/ Polecialam jeszcze raz do sklepu bo jednak mam zaufanie do tego odcienia ze niweluje zolc, tym razem trzymalam 30 minut tak jak pisze. I wyszlo juz o niebo lepiej. Jestem zadowolona Co prawda nie jest to taki kolor jak u enchanted ale juz wole ten niz jaki byl wczesniej I powiem wam szczerze ze mimo w sumie trzech farbowan pod rzad moje wlosy jakos specjalnie nie ucierpialy, zaden nie wypadl, suche sa jakie byly dlatego moim postanowieniem noworocznym jest meeega zadbanie o moje wlosiaki. Mam zamiar kupic olej kokosowy i solidnie je nawilzyc i w miare mozliwosci zaczac stosowac metode CG, wiecznie je prostuje az mi ich szkoda Moze dzieki temu wydobede ladny skret a nie jakies sianowate niewiadomo co No i moze urosna... A wiec dosyc tego pisania czas na fotki :P

1,2 - przed farbowaniem...
3,4 - po farbowaniu (nie widac az takiego kurczaka, ale uwierzcie bylo zolto)
5,6 - kolejne farbowanie wbisem (wlosy szuszone, nieprostowane)

P.S. Wesołych Świąt!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlos1.jpg (47,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlos2.jpg (32,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlos3.jpg (33,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlos4.jpg (23,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlos5.jpg (31,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlos6.jpg (45,4 KB, 19 załadowań)
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 19:44   #3825
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Czeko jak będziesz to może mogłabyś mi coś doradzić na te moje zbyt podkręcone rzęsy? wiesz może co z nimi zrobić, czym posmarować, żeby tak się nie kręciły? Bo mnie po prostu szlag z nimi trafia, nie mogę ich ładnie pomalować
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 20:08   #3826
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Hej kochane
ja już poświętowałam, pojadłam, odpoczęłam
prezenty trafione, każdy zadowolony, a najbardziej to chyba TŻ - aż się wzruszył kochany mój
ja dostałam piękne dwa ogromne zdjęcia do powieszenia na ścianę, bieliznę, torebkę, sweterek, spodnie, olbrzymi kuferek, perfumy i jeszcze kilka drobiazgów a teraz siedzę i w pracy się męczę dobrze, że mama ciacha mi zapakowała, zaraz je w siebie wsysnę


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam... już nawet nie mam ochoty łazić za swoimi rzeczami.
Fuj, zakupy!
teraz sklepy be, musi trochę minąć zanim znowu je polubię

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Boże jak ja nie lubie gadania o czyms i tekst 'dowiesz sie pozniej' grrr, TŻ cos kombinuje jak zwykle a ja nie wiem o co chodzi :[
to są właśnie niespodzianki kochana

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a wiecie co, u mnie jest iście świąteczna pogoda od ran pada deszcz więc dzisiaj niestety ze spacerku do babci nici, trzeba jechać autem
u mnie też deszcz pada i po śniegu już ani śladu, a było tak pięknie..

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Heeeej witam świątecznie

ja chwilowo się oderwałam od stołu i się już ruszać nie mogę
na prośbę Agatki wkleiłam fotki włosów do albumu dwie pierwsze tuż po farbowaniu a dwie kolejne-tak wyglądał syoss po spraniu(2 tyg) obecnie mam znowu przyciemnione jak wczesniej, ale się nie mogę zdecydować w którym lepiej, wiec doradzcie wydaje mi się, że w ciemniejszych wyglądam poważniej aaa i sorry za miny, ujęcia ale wszystkie fotki są z imprez i powycinałam
ja nie umiem się określić w którym lepiej, obydwa Ci bardzo pasują

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Blondaski kochane, życzę Wam wesołej reszty Świąt
chciałam wpaść rano, ale Janek się obudził z takim kaszlem, że od razu zaczęliśmy szukać lekarza, żeby nie rozchorował się na święta - na szczęście nie ma tragedii

Lady, nic dziwnego, że mnie wczoraj widziałaś, bo ja Was nocami nadrabiam tylko wtedy mam chwilę.. czasem jak koło 4.00 rano karmię młodego to się loguję przez tel i podczytuję (ale i tak jestem wiecie gdzie z nadrabianiem)

My już po wigilii, obżarłam się jak prosię ostatnie Jasiek dostał tyyyyyle prezentów, że szok ale był wniebowzięty!
I ja też byłam, bo dostałam od P taki cudny prezent otworzyłam paczuszkę a tam rękawiczki, takie superowe, wykańczane skórą (niby na narty) wkładam łapsko w jedną i jakoś mnie coś tam uwiera gmeram gmeram... a tam pierścionek Swarovskiego no i jak go nie kochać oczywiście się poryczałam, ale jak to mój dziadek mówi 'szczam oczami' na zawołanie
Asiu, ale Ciebie nie było
Jasia pierwsza gwiazdka, więc nie ma się co dziwić, że Aniołek tak go obsypał prezentami a TŻ piękną niespodziankę Ci zrobił musiałaś być mega wzruszona

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zapraszam do mojego albumu "Ja". Tam marynarka ktora obiecalam pokazać Lady + bonus
śliczna marynarka, a kropeczki wyglądają jakby komary Cię pokąsały

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja się nię pięknię bo w kuchni działam jeszcze Ale po Świętach nadrobię-dostałam pod choinkę od P.pakiet zabiegów do SPA

wybacz Kochana, ale teraz nie dam rady wkleić jutro albo pojutrze, promise
fajny prezencik

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kitka nie trzeba grać z płytą, mi TŻ ściągał Simsy i robił mi jakby sztuczny obraz płyty i normalnie grałam to jakiś program specjalny był,ale ja się nie znam
da się bez ja nawet nie mam wejście na płyty w lapku, TŻ mi wgrał jakiś program 'deamon tools' czy jakoś tak i normalnie pykam w gierki

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
utopiłam swoje simy w basenie
kazałam im wskoczyć do wody, po czym usunęłam drabinkę i śmierć po nich przyszła!
to im prezent na Święta sprawiłaś, niedobra kobieta
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-12-25 o 20:19
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 20:14   #3827
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
to im prezent na Święta sprawiłaś, niedobra kobieta
już mi się nie chciało z nimi męczyć
utopiłam dwa dorosłe simy a po dziecko przyszła opieka społeczna

idę dalej świętować
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 20:21   #3828
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Heeeej witam świątecznie

ja chwilowo się oderwałam od stołu i się już ruszać nie mogę
na prośbę Agatki () wkleiłam fotki włosów do albumu dwie pierwsze tuż po farbowaniu a dwie kolejne-tak wyglądał syoss po spraniu(2 tyg) obecnie mam znowu przyciemnione jak wczesniej, ale się nie mogę zdecydować w którym lepiej, wiec doradzcie wydaje mi się, że w ciemniejszych wyglądam poważniej aaa i sorry za miny, ujęcia ale wszystkie fotki są z imprez i powycinałam
mnie tez bardziej sie podobuje sprany, a tak w ogole to najlepsze c12 i wellaton 12/1 ale to moje zdanie.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mi się bardziej podoba ten sprany

Kitka nie trzeba grać z płytą, mi TŻ ściągał Simsy i robił mi jakby sztuczny obraz płyty i normalnie grałam to jakiś program specjalny był,ale ja się nie znam
deamon tools

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
utopiłam swoje simy w basenie
kazałam im wskoczyć do wody, po czym usunęłam drabinkę i śmierć po nich przyszła!
alez jestes zdeprawowana nieładnie nigdy bym cie o cos takiego nie posadzila

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
hej blondaski )
od jakiegos czasu zalezy mi na blondzie z poziomu 8 gora 9, mam zbyt ciemna oprawe oczu i taki jasniutki mi najnormalniej nie pasuje przesledzilam kazdy watek z wlosami enchanted gdy robila wbisem loreala, wiec niczym nie myslac zrobilam wlosy tym samym sposobem. Nie mam jakiegos tragicznie ciemnego odrostu ale niestety musze go rozjasnic ;/ Wczesniejsze farbowanie wbisem zawsze pozostawialo moj odrost w kolorze takim zlotawym gdzie reszte (pozostalosc pasemek) pokrywalo na ladny chlodny blondzik. Wiec kupilam palette 100 skandynawski blond, nalozylam na odrost i te miedziane trzymalam 40 minut, na reszcie wlosow trzymalam 10 minut... Bylam gotowa na to ze bedzie zolto. Gdy zmylam palette zamarlam... Odrost jakies 1-2 cm bialo, dalej zolto, a to co bylo zlotawe stalo sie wsciekle pomaranczowe, to nawet nie byla marchewka, normalnie kolor jak rdza!! Zaluje ze nie zrobilam zdjecia wlosow w tym stanie ale z zawalem serca poszlam nalozyc ten wbis kiedy nalozylam widzialam jak stopniowo gasi ten kolor wiec troche sie uspokoilam. Trzymalam 20 minut, zmylam, a ze bylo ciemno w sztucznym swietle wydawalo sie byc juz dobrze niestety rano okazalo sie ze wlosy sa zolte ;/ Zbyt krotko trzymalam wbisa ;/ Polecialam jeszcze raz do sklepu bo jednak mam zaufanie do tego odcienia ze niweluje zolc, tym razem trzymalam 30 minut tak jak pisze. I wyszlo juz o niebo lepiej. Jestem zadowolona Co prawda nie jest to taki kolor jak u enchanted ale juz wole ten niz jaki byl wczesniej I powiem wam szczerze ze mimo w sumie trzech farbowan pod rzad moje wlosy jakos specjalnie nie ucierpialy, zaden nie wypadl, suche sa jakie byly dlatego moim postanowieniem noworocznym jest meeega zadbanie o moje wlosiaki. Mam zamiar kupic olej kokosowy i solidnie je nawilzyc i w miare mozliwosci zaczac stosowac metode CG, wiecznie je prostuje az mi ich szkoda Moze dzieki temu wydobede ladny skret a nie jakies sianowate niewiadomo co No i moze urosna... A wiec dosyc tego pisania czas na fotki :P

1,2 - przed farbowaniem...
3,4 - po farbowaniu (nie widac az takiego kurczaka, ale uwierzcie bylo zolto)
5,6 - kolejne farbowanie wbisem (wlosy szuszone, nieprostowane)

P.S. Wesołych Świąt!!
mnie sie podoba, ale ja uwielbiam popielate kolorki pamietaj ze to mocno szare sie zmyje w ciagu tygodnia i bedzie popielato ale łagodniej

ja juz dzis odpoczywam-bylam u babci, oraz mamy i dziadka i juz w domciu z tz.
a jutro do jego rodzinki i po swietach...
lodowka mi peka
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 20:47   #3829
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

EDIT:
__________________
Bo tak.

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2011-12-25 o 22:53
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-25, 20:55   #3830
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cześć blondaski Mam nadzieje, że miło spędzacie świeta My wczoraj byliśmy u mnie i u mamy Tż a dziś u jego taty, cały dzień w sumie Ale sie objadłam i opiłam a jeszcze jutro czeka mnie imprezka urodzinowa sis

Prezenty super udane, masakra nie spodziewałam się wielu a Tż to już w ogóle mega mnie zaskoczył

Pogoda wczoraj do pupy, cały dzień mżawka jakaś ale dziś już lepiej, chociaż słoneczko poświeciło

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja się nię pięknię bo w kuchni działam jeszcze Ale po Świętach nadrobię-dostałam pod choinkę od P.pakiet zabiegów do SPA

wybacz Kochana, ale teraz nie dam rady wkleić jutro albo pojutrze, promise
super prezent

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Blondaski kochane, życzę Wam wesołej reszty Świąt
chciałam wpaść rano, ale Janek się obudził z takim kaszlem, że od razu zaczęliśmy szukać lekarza, żeby nie rozchorował się na święta - na szczęście nie ma tragedii

Lady, nic dziwnego, że mnie wczoraj widziałaś, bo ja Was nocami nadrabiam tylko wtedy mam chwilę.. czasem jak koło 4.00 rano karmię młodego to się loguję przez tel i podczytuję (ale i tak jestem wiecie gdzie z nadrabianiem)

My już po wigilii, obżarłam się jak prosię ostatnie Jasiek dostał tyyyyyle prezentów, że szok ale był wniebowzięty!
I ja też byłam, bo dostałam od P taki cudny prezent otworzyłam paczuszkę a tam rękawiczki, takie superowe, wykańczane skórą (niby na narty) wkładam łapsko w jedną i jakoś mnie coś tam uwiera gmeram gmeram... a tam pierścionek Swarovskiego no i jak go nie kochać oczywiście się poryczałam, ale jak to mój dziadek mówi 'szczam oczami' na zawołanie
o rany ale rozumiem Cię bo też się poryczałam jak dostałam od Tż prezent jeden

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Heeeej witam świątecznie

ja chwilowo się oderwałam od stołu i się już ruszać nie mogę
na prośbę Agatki () wkleiłam fotki włosów do albumu dwie pierwsze tuż po farbowaniu a dwie kolejne-tak wyglądał syoss po spraniu(2 tyg) obecnie mam znowu przyciemnione jak wczesniej, ale się nie mogę zdecydować w którym lepiej, wiec doradzcie wydaje mi się, że w ciemniejszych wyglądam poważniej aaa i sorry za miny, ujęcia ale wszystkie fotki są z imprez i powycinałam
zdecydowanie w jaśniejszym Ci piękniej!!! i co Ty gadasz super figurka!

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Hej kochane
ja już poświętowałam, pojadłam, odpoczęłam
prezenty trafione, każdy zadowolony, a najbardziej to chyba TŻ - aż się wzruszył kochany mój
ja dostałam piękne dwa ogromne zdjęcia do powieszenia na ścianę, bieliznę, torebkę, sweterek, spodnie, olbrzymi kuferek, perfumy i jeszcze kilka drobiazgów a teraz siedzę i w pracy się męczę dobrze, że mama ciacha mi zapakowała, zaraz je w siebie wsysnę


udane prezenty, fajnie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 20:57   #3831
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Snowi pochwal sie co dostalas od Tzta
super, ze prezenty udane
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 21:03   #3832
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Snowi pochwal sie co dostalas od Tzta
super, ze prezenty udane
zegarek Adzi chyba przepowiedziała a poryczałam się z bransoletki charms na której wygrawerował nasze inicjały i naszą datę dobrze, że ten prezent dał mi jak byliśmy sami w domku no i kapciochy takie długie pod kolana na futerku bo zawsze marudzę w domu, że mi w stopy zimno

a jak Twoje prezenty? co mikołaj Tż Ci przyniósł
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 21:06   #3833
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
zegarek Adzi chyba przepowiedziała a poryczałam się z bransoletki charms na której wygrawerował nasze inicjały i naszą datę dobrze, że ten prezent dał mi jak byliśmy sami w domku no i kapciochy takie długie pod kolana na futerku bo zawsze marudzę w domu, że mi w stopy zimno

a jak Twoje prezenty? co mikołaj Tż Ci przyniósł
Oj jak cudownie
ja dostalam od Tzta tablet- w sumie to juz wczesniej zgadlam, ale Tz odwodzil mnie od tej mysli

ale sie dzis objadlam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 21:09   #3834
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Oj jak cudownie
ja dostalam od Tzta tablet- w sumie to juz wczesniej zgadlam, ale Tz odwodzil mnie od tej mysli

ale sie dzis objadlam
oo ale fajnie a jaki? bo mój też dostał tablet ode mnie i jest wniebowzięty zresztą mi też się podoba i sie bawię ale mój mi truje, że mam swojego netbook'a

ojj rozumiem Cię bo też dziś pękam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 21:13   #3835
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
oo ale fajnie a jaki? bo mój też dostał tablet ode mnie i jest wniebowzięty zresztą mi też się podoba i sie bawię ale mój mi truje, że mam swojego netbook'a

ojj rozumiem Cię bo też dziś pękam
A wiesz, ze nie pamietam? Tz zabral go do siebie do sprawdzenia, bo moj router blokuje ten tablet i odrzuca polaczenie wiec byc moze bede musiala cos wykombinowac, albo w ostatecznosci go zwrocic... przypomnisz mi jaki podarowalas Tztowi?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 21:27   #3836
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
A wiesz, ze nie pamietam? Tz zabral go do siebie do sprawdzenia, bo moj router blokuje ten tablet i odrzuca polaczenie wiec byc moze bede musiala cos wykombinowac, albo w ostatecznosci go zwrocic... przypomnisz mi jaki podarowalas Tztowi?
go clever 10cali, w tej chwili nr modelu Ci też nie powiem ale chyba 10calowy jest tylko jeden
jego łapie sieć bez problemu (mam neostradę w domu) tylko musiał za pierwszym razem zresetować liveboxa po wpisaniu klucza
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 22:07   #3837
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
już mi się nie chciało z nimi męczyć
utopiłam dwa dorosłe simy a po dziecko przyszła opieka społeczna

idę dalej świętować
mi się chyba jeszcze nigdy nie zdarzyło simów zabić jak mi się znudzili to zostawiałam ich samych sobie, aby żyli swoim życiem

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
zegarek Adzi chyba przepowiedziała a poryczałam się z bransoletki charms na której wygrawerował nasze inicjały i naszą datę dobrze, że ten prezent dał mi jak byliśmy sami w domku no i kapciochy takie długie pod kolana na futerku bo zawsze marudzę w domu, że mi w stopy zimno

a jak Twoje prezenty? co mikołaj Tż Ci przyniósł
ale faaajne nie dziwię się, że się poryczałaś

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Oj jak cudownie
ja dostalam od Tzta tablet- w sumie to juz wczesniej zgadlam, ale Tz odwodzil mnie od tej mysli

ale sie dzis objadlam
czyli jednak się domyślałaś fajny prezent
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 22:15   #3838
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
go clever 10cali, w tej chwili nr modelu Ci też nie powiem ale chyba 10calowy jest tylko jeden
jego łapie sieć bez problemu (mam neostradę w domu) tylko musiał za pierwszym razem zresetować liveboxa po wpisaniu klucza
dziekuje pieknie za przypomnienie
ja mam upc, ale u mnie nie dziala wifi, chociaz z laptopa korzystam normalnie, a znowu Tz ma liveboxa i wifi dziala normalnie w tym tablecie... juz nie wiem sama. Musze go sprawdzic na uczelni jeszcze
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
czyli jednak się domyślałaś fajny prezent
zgadywalam, i mowilam czy ten prezent ma literki t, a, b, l, e, t po czym Tz sie zaczynal smiac i mowil ze nie, to na pewno nie jest tablet ale cos mi w srodku mowilo, ze to on
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 22:30   #3839
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Jak już chwalimy sie prezentami to ja dostałam prostownicę Remingtona od mojego TŻ-ta, a od rodzinki kasę, kosmetyki i słodycze


A brzuch to mnie tak boli od tego obżarstwa, że dajcie spokój....Własnie miętke pije
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 22:30   #3840
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
utopiłam swoje simy w basenie
kazałam im wskoczyć do wody, po czym usunęłam drabinkę i śmierć po nich przyszła!
hah ja też tak robiłam albo zamurowywałam ich w małym kwadraciku, nie mogli wyjść i przyspieszałam czas i po jakimś czasie umierali albo z piekarnikiem i się spalali
raz miałam cały ogródek w grobach

dziękuje wszystkim o opinie o włosach
ja się właściwie czuje dobrze i w tych i w tych zresztą teraz mam dużo fajniejsze sprawy na głowie niż rozkminianie nad odcieniem
a za pare dni jedziemy na narty, więc pod kaskiem tym bardziej włosów widac nie będzie

a na wieczorny chill out polecam http://www.youtube.com/watch?v=N9LmOxeAvB0

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-12-25 o 22:38
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.