kosmetyki Alterra - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 15:11   #901
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Alterra

A ten aloesowy na noc jest w ogóle dostępny w Pl? Bo nie widziałam go w żadnym krakowskim rossie, zawsze tylko na dzień...
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 15:36   #902
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: kosmetyki Alterra

wydawało mi się, że był z jojobą to chyba tylko ten?
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 16:31   #903
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje porady.. Jakiego tonika używacie? Aaa i kończy mi się krem do mycia Alterry spróbowałabym czegoś innego.. Co stosujecie?
Ja używam hydrolatów jako toniku. Jestem bardzo zadowolona A co do mycia twarzy to zależy jaki masz typ cery z takich bardziej uniwersalnych to polecam żel micelarny z Biedronki
koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 16:39   #904
Hana80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 38
Dot.: kosmetyki Alterra

dobrenka jaki krem uzywasz do mycia twarzy jaki tonik i olejek to ten z granatem i awokado ten krem aloesowy to nie zostawia zadnej warstwy na buzi ładnie sie wchłania
Hana80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 08:39   #905
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
A ten aloesowy na noc jest w ogóle dostępny w Pl? Bo nie widziałam go w żadnym krakowskim rossie, zawsze tylko na dzień...
tez go własnie nie widziałam ale odnosze wrażenie że trafiłam na niego gdzieś w necie i miał polskie napisy

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Ja używam hydrolatów jako toniku. Jestem bardzo zadowolona A co do mycia twarzy to zależy jaki masz typ cery z takich bardziej uniwersalnych to polecam żel micelarny z Biedronki
Yyyyy chyba jestem cichociemna ale nie mam zielonego pojęcia co to jest hydrolokator

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Hana80 Pokaż wiadomość
dobrenka jaki krem uzywasz do mycia twarzy jaki tonik i olejek to ten z granatem i awokado ten krem aloesowy to nie zostawia zadnej warstwy na buzi ładnie sie wchłania

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...kiej-rozy.html - płyn
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ieszanej-.html - własnie mi się skończył dzisiaj ide coś kupić naturalnego.. niestety alterra ma tonik ale dla cery dojrzałej.. a ja jeszcze nie chce takich kosmetyków uzywać zastanawiałam się nad kupnem tonika z Lirene Celect from Natural, ale jeszcze pomyślę.. Olejki nakładam jaki złapie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...el-papaya.html - ładnie pachnie i zwykle nakładam go wieczorem a ten rano https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...l-avocado.html ale to serio zalezy ktory złapie alb czym chce pachnąć Kremik lubie coś tam na tej buźce zostawia ale nie szkodliwie
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2012-03-12 o 08:41
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 12:05   #906
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez marynia_gie Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz myłam włosy tym szamponem nawilżającym- cudowny efekt w połączeniu z odrobiną jedwabiu!
Krem bezzapachowy mnie lekko zapchał w jednym nie miejscu, ale możliwe że to efekt zmieszania z kremem pod oczy.
ja się zniechęciłam do szamponów po tym jak wzięłam ten podnoszący objętość nie podniósł.. wręcz zabrał .. nawilżający chyba wzięła moja siostra i stwierdziła że ma druty nie włosy.. też jej nie podszedł.. Nie wiem jak ten bezzapachowy działa lubie pachnące dlatego sie na niego nie skusiłam
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 12:36   #907
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
kupilam ale jeszcze nie stosowalam bo wciaz mam podklad. ale po przeczytaniu recenzji kwc uznalam ze dla bladej cery tez powinien byc ok. przynajmniej ja mam jasna i licze na to ze nie bede miala maski.. licze.. hehe

pozniej sprawdze
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

dziewczynki mi poleciły i zastosowałam.. jestem bardzo zadowolona.. kryje mało.. ale możesz użyć korektora punktowo ładnie pachnie.. nadaje ładny koloryt skórze.. nie widac go.. wyrównuje.. spokojnie możesz go kupić do swojej cery.. ja też blada twarz
to w takim razie może się skuszę ja właśnie nie używam podkładu tylko puder, a chciałam mieć coś płynnego do twarzy dzięki za opinie
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 18:45   #908
karlanowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: kosmetyki Alterra

Jaki krem do twarzy z Alterry polecacie do cery normalnej(czasem mieszanej) ze skłonnością do pojedynczych wyprysków? W swoim rossmenie widziałam tylko dwa rodzaje kremów z tej firmy: do skóry dojrzałej lub do młodej Bardzo mi zależy by nie zapychał porów.
karlanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 18:53   #909
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Yyyyy chyba jestem cichociemna ale nie mam zielonego pojęcia co to jest hydrolokator
Hydrolaty to inaczej wody roślinne, taki jakby uboczny produkt produkcji olejków eterycznych więcej możesz znaleźć tu: http://www.biochemiaurody.com/vademekum/hydrosols.html

A tak żeby nie było offtopu całkiem to ostatnio kupiłam szampon nawilżający i jestem zachwycona! Konsystencję ma trochę dziwną ale nie przeszkadza mi to
A w połączeniu z olejkiem migdał i papaja i odżywką nawilżającą sprawia, że moje włosy są miękkie i gładkie

Zniżkę w rossie wykorzystałam do kupna kremu bezzapachowego - zapach mi się trochę nie podoba, taki plastikowy jest, ale da się przeżyć. Za to całkiem fajnie nawilża. Podsumowując - jestem z niego zadowolona :P
koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 20:23   #910
antoninamotyl
Rozeznanie
 
Avatar antoninamotyl
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: kosmetyki Alterra

Co myślicie o tej masce do włosów Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes` ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...aloe-vera.html
Przeczytałam opinie na kwc i blogach, ale jestem bardzo ciekawa waszej opinii
antoninamotyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 20:30   #911
mercy_e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 39
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez antoninamotyl Pokaż wiadomość
Co myślicie o tej masce do włosów Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes` ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...aloe-vera.html
Przeczytałam opinie na kwc i blogach, ale jestem bardzo ciekawa waszej opinii
Miałam i maskę i odżywkę z tej serii. Kupiłam zachęcona opiniami na wizażu. I klapa. Nie wiem jak długo powinnam ich używać, żeby zobaczyć efekt, ale jedno opakowanie nie wystarczyło. NIe potrafiłam nawet rozczesać włosów po odżywce. Maska dawała fajny efekt na jeden dzień (myję włosy codziennie). Przerzuciłam się teraz na syossa bez silikonów i jestem bardziej zadowolona. Nie każdemu służy taki skład.
__________________
mercy_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 21:58   #912
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez antoninamotyl Pokaż wiadomość
Co myślicie o tej masce do włosów Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes` ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...aloe-vera.html
Przeczytałam opinie na kwc i blogach, ale jestem bardzo ciekawa waszej opinii
bardzo lubię tę maskę, mocno nawilża włosy, są gładkie i miękkie po niej, ale warto potrzymać ją na włosach trochę dłużej np. 20 minut
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 07:35   #913
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez antoninamotyl Pokaż wiadomość
Co myślicie o tej masce do włosów Maska nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes` ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...aloe-vera.html
Przeczytałam opinie na kwc i blogach, ale jestem bardzo ciekawa waszej opinii
Hja co prawda z maska nie mialam do czynienia, ale uzywam odzywki i szamponu z tej serii i jestem zachwycona zdecydowanie sluzy moim wlosom. Uwazam, ze jesli jestes nia zainteresowana to warto wyprobowac
koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 09:59   #914
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: kosmetyki Alterra

Dziewczyny, ja mam pytanie odnosnie kremow pod oczy - jest ten z dziką różą, który wlasnie uzywam i ten z orchideą dla cery dojrzałej.
Mam 27 lat, cere raczej normalną w strone tłustej, czy wystarczy poki co ten dla mlodej cery, czy moze lepiej bym kupila ten z orchideą? Jakie sa Wasze doswiadczenia? Ktory lepszy?

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Hja co prawda z maska nie mialam do czynienia, ale uzywam odzywki i szamponu z tej serii i jestem zachwycona zdecydowanie sluzy moim wlosom. Uwazam, ze jesli jestes nia zainteresowana to warto wyprobowac
Ja uzywam odzywke i jest super, choc na poczatku wydawala sie za ciezka - teraz mam juz drugie opakowanie i jestem bardzo zadowolona. Maski nie mialam, ale przez tą zawartosc alkoholu jakos nie jestem przekonana do dlugiego trzymania na wlosach tego typu produktow. Odzywka 2-3 minuty i tyle, a maske to i z godzine sie trzyma, wiec raczej nie bede próbowac. Ale jak mowilam - odzywka godna polecenia
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 11:28   #915
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: kosmetyki Alterra

Skusiłam się na alterre na początek wzięłam maskę granat i aloes, aktualnie jest w promocji, zaczynam też olejowanie włosów, a ponieważ naczytałam się postów zachwalających olejki z alterry, zakupiłam pomarańczę i brzoze, troszke drogi w porównaniu do pozostałych, ale zbaczymy
Póki co rozpoczynam swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami, mam nadzieję, że alterra mnie nie zawiedzie
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 18:55   #916
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: kosmetyki Alterra

patrzcie jakie pysznosci znalazlam na niemieckim fb alterry link .. ale mnie zazdrosc lapie
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 18:00   #917
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: kosmetyki Alterra

póki co używam z alterry olejku do masażu mango/papaja i chusteczek nawilżających. z obu jestem bardzo zadowolona (w olejku wręcz zakochana).

chciałabym wypróbować krem tonujący z alterry, ale mam bardzo jasną skórę ( żeby zobrazować jak bardzo, napisze że używam podkładu z revlonu colorstay kolor 110 ivory do cery normal/dry). Jak myślicie ten krem będzie dla mnie kolorystycznie dobry czy już za ciemny?
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 15:34   #918
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez pastelowa22 Pokaż wiadomość
póki co używam z alterry olejku do masażu mango/papaja i chusteczek nawilżających. z obu jestem bardzo zadowolona (w olejku wręcz zakochana).

chciałabym wypróbować krem tonujący z alterry, ale mam bardzo jasną skórę ( żeby zobrazować jak bardzo, napisze że używam podkładu z revlonu colorstay kolor 110 ivory do cery normal/dry). Jak myślicie ten krem będzie dla mnie kolorystycznie dobry czy już za ciemny?
Ten krem jest bardzo ciemny i pomarańczowy w dodatku. Ja mam jasną, ale nie bladą cerę i na mnie jest za ciemny. Tylko na wakacje się nadaje kiedy jestem trochę opalona.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 16:55   #919
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
patrzcie jakie pysznosci znalazlam na niemieckim fb alterry link .. ale mnie zazdrosc lapie
Jak ja bym chciała żeby ten fluid do mycia do cery tłustej był dostępny w Polsce
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 18:49   #920
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: kosmetyki Alterra

ja piankę brzoskwiniową chce
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 22:24   #921
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam pytanie odnosnie kremow pod oczy - jest ten z dziką różą, który wlasnie uzywam i ten z orchideą dla cery dojrzałej.
Mam 27 lat, cere raczej normalną w strone tłustej, czy wystarczy poki co ten dla mlodej cery, czy moze lepiej bym kupila ten z orchideą? Jakie sa Wasze doswiadczenia? Ktory lepszy?
Ja mam oba i lepszy jest ten z orchideą - jest bardziej treściwy i fajnie nawilża. Tego z dziką różą użyłam kilka razy, ale jest za słaby, bardziej przyda się młodym dziewczynom, które nie mają jeszcze jakichś problemów z suchą skórą pod oczami albo kurzymi łapkami. U mnie się nie sprawdził i leży sobie nieużytkowany.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 08:23   #922
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: kosmetyki Alterra

Załapałam się do testowania Alterry z Rossmanna i cieszę się jak nie wiem co.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 10:39   #923
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Hydrolaty to inaczej wody roślinne, taki jakby uboczny produkt produkcji olejków eterycznych :P
o jaaaaaa i zamawiasz to stamtąd? gdzie to kupujesz.. to mi teraz zrobiłaś
Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Mam 27 lat, cere raczej normalną w strone tłustej, czy wystarczy poki co ten dla mlodej cery, czy moze lepiej bym kupila ten z orchideą? Jakie sa Wasze doswiadczenia? Ktory lepszy?
Nie przesadzasz troszeczkę.. Jestem w sumie tylko roczek starsza ale nie używam kosmetyków przeciwzmarszczkowych Nie kupuj orchidey będzie za mocny... próbowałam tonika i oddałam mamie bo ściga specyficznie także domyślałam sie że pozostałe produkty będą "mocne" Nie wiem jaką masz buzie w sumie ale nie sądzę żebyś była pomarszczona.. Przyjdzie czas na przeciwzmarszczkowe produkty może jeszcze
Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Póki co rozpoczynam swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami, mam nadzieję, że alterra mnie nie zawiedzie
Mnie nie zawiodła.. jedynie własnie na włosy kosmetyki mi nie podeszły..
Cytat:
Napisane przez pastelowa22 Pokaż wiadomość
( żeby zobrazować jak bardzo, napisze że używam podkładu z revlonu colorstay kolor 110 ivory do cery normal/dry). Jak myślicie ten krem będzie dla mnie kolorystycznie dobry czy już za ciemny?
jest okey.. uzywałam tego samego koloru ivory
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Załapałam się do testowania Alterry z Rossmanna i cieszę się jak nie wiem co.
o Ty.. prosze nas informować na bieżąco i najlepiej o nowych produktach w PL
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 14:00   #924
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Załapałam się do testowania Alterry z Rossmanna i cieszę się jak nie wiem co.
Gratuluję i czekam na informacje oczywiście

Dobrenka, tak ja kupowałam właśnie z Biochemii Urody, ale jak ostatnio patrzyłam to najlepsze hydrolaty wycofali, a ceny strasznie wzrosły, dlatego szukam nowego sklepu. Jak coś znajdę to dam Ci znać
koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 15:35   #925
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ten krem jest bardzo ciemny i pomarańczowy w dodatku. Ja mam jasną, ale nie bladą cerę i na mnie jest za ciemny. Tylko na wakacje się nadaje kiedy jestem trochę opalona.
Dziękuje za odpowiedz. Jednak trochę szkoda, będę musiała poczekać do wakacji z tym zakupem. Ale póki co sprawiłam sobie dziś maseczkę do włosow granat-aloes i właśnie jestem w trakcie jej testowania po raz pierwszy
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 17:37   #926
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: kosmetyki Alterra

Kochane, a dużo z Was używa olejków Alterry do twarzy? Bo ja kupiłam dziś Papaja + Migdał i chcę stosować na noc zamiast kremu. To dobry pomysł?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 17:56   #927
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Kochane, a dużo z Was używa olejków Alterry do twarzy? Bo ja kupiłam dziś Papaja + Migdał i chcę stosować na noc zamiast kremu. To dobry pomysł?
To chyba zależy od skóry. Ja mam olejek granat i awokado oraz limonka i oliwka. Na włosy i całe ciało sprawdzają się super. Natomiast na twarzy od razu robią mi się po nich niespodzianki. Mojej twarzy służą pojedyncze oleje
( w sensie składu).
Ale kto wie jak będzie u Ciebie

Edytowane przez KoralM
Czas edycji: 2012-03-16 o 18:38
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 18:08   #928
Life Skills Academy
Raczkowanie
 
Avatar Life Skills Academy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: kosmetyki Alterra

A myślałam, że Alterra to raczej słabsza firma... Chyba czas wyruszyć do sklepu - tak zachwalacie
__________________
Rozsądni ludzie są zdrowymi egoistami

Mój życiowo-trenerski blog
Life Skills Academy

Mój ekologiczno-naturalny blog
The Body. Naturally.

Konferencje Psychologiczne - strona informacyjna


http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kbrj3d565.png

Life Skills Academy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 19:42   #929
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Kochane, a dużo z Was używa olejków Alterry do twarzy? Bo ja kupiłam dziś Papaja + Migdał i chcę stosować na noc zamiast kremu. To dobry pomysł?
Ja już od prawie miesiąca używam właśnie Papai i Migdała do twarzy i ku mojemu zaskoczeniu sprawdza się świetnie. Bardzo dobrze nawilża i nie zatyka
koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 20:22   #930
Agniecha20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 101
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Nie przesadzasz troszeczkę.. Jestem w sumie tylko roczek starsza ale nie używam kosmetyków przeciwzmarszczkowych Nie kupuj orchidey będzie za mocny... próbowałam tonika i oddałam mamie bo ściga specyficznie także domyślałam sie że pozostałe produkty będą "mocne" Nie wiem jaką masz buzie w sumie ale nie sądzę żebyś była pomarszczona.. Przyjdzie czas na przeciwzmarszczkowe produkty może jeszcze
przepraszam, że się wetnę w rozmowę, ale poruszyłaś temat, na który mam odmienne zdanie i chętnie się dowiem co sądzicie na ten temat . Może się mylę bo jestem młoda, ale wydaje mi się, że kupowanie kremów przeciwzmarszczkowych w chwili kiedy zmarszczki się już posiada niewiele pomoże. Kremy służą raczej do prewencji, nie do korekcji i należy ich używać zanim widoczne zmarszczki się pojawią a nie "po ptakach".
Mam znajome 23, 24-letnie, które używają tylko kremu nivea a zmarszczki pod oczami mają większe niż moja mama i nie używają żadnych bogatszych kremów bo im się wydaje, że jeszcze nie czas. A ja się obawiam, że po 30 to z ich twarzy nie będzie już co zbierać .

Używam kremów z dziką różą i polecam serdecznie, jestem zadowolona, chociaż nie widzę większej różnicy między tym na dzień a tym na noc. Kremu pod oczy nie mam, stosuję ten sam co na całą twarz. Mam też w domu kremy z orchideą - kupiłam dla mamy i użyłam raz czy dwa i mają one jakąś inną konsystencję, zawierają chyba woski roślinne i tworzą na twarzy film, co nie dla każdego jest do przyjęcia. Ponadto zapach bardzo dziwny, mi się nie podoba.

A teraz kupiłam krem bezzapachowy i mieszam na noc z kropelką olejku brzoza i pomarańcza - bardzo jestem ciekawa jak się to sprawdzi na dłuższą metę .
Agniecha20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 02:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.