Dermablend Vichy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-04, 18:14   #151
ewkast12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 190
Smile Dot.: Dermablend Vichy

Agnieska to jakiego podkladu uzywasz czy masz jakis dobry ktory tuszuje niedoskjonalosci a jednoczesnie nie prowadzi do takiego swiecenia sie skory
Pozdrawiam
ewkast12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:24   #152
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez ewkast12 Pokaż wiadomość
Agnieska to jakiego podkladu uzywasz czy masz jakis dobry ktory tuszuje niedoskjonalosci a jednoczesnie nie prowadzi do takiego swiecenia sie skory
Pozdrawiam
Wiesz, obecnie cierpię z Dermablendem, bo jestem blada (a najjaśniejszy jego odcień jest dla mnie za ciemny), ale po złuszczaniu TCA mam zaróżowiony naskórek. Bardzo mile zaskoczył mnie Everfresh Maybelline, ale do niego też trzeba mieć odpowiednią karnację, bo nie trafili z kolorami - najjaśniejszy jest w tonacji różowej (i tak za ciemny), następny jest już żółtawy, ale do opalonej. Myślę, że warto spróbować, a nóż widelec podpasuje Ci do karnacji
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 10:04   #153
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Dermablend Vichy

poproszę więcej opinii o tym korygującym ale w SŁOICZKU
Sprawdzałam kiedyś kolorki i jeden z jasnożółtych był idealny. I tak sobie myślę, czy nie zainwestować w niego na zimę... dla mnie to ciut za drogie cudo ale jeszcze nigdy nie dobrałam sobie tak dobrze kolorku, no i też mam "cerę do schowania" Więc jakby był dobry to zaoszczędzę na niego
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 16:26   #154
ewkast12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 190
Dot.: Dermablend Vichy

A czy po tym podkladzie z Maybelline nie świeci Ci sie cera? I czy dobrze ten podklad kryje?
ewkast12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 17:04   #155
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez ewkast12 Pokaż wiadomość
A czy po tym podkladzie z Maybelline nie świeci Ci sie cera? I czy dobrze ten podklad kryje?
Używam filtrów, więc trudno jest mi powiedzieć czy się świeci - a gdy używałam np. na imprezę, to i tak używałam sypkiego... Wklepywany kryje dobrze, wprawdzie nie aż tak jak Dermablend, ale nawet i on wszystkiego mi nie przykryje.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 19:40   #156
malamarcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 16
Dot.: Dermablend Vichy

W jakiej toruńskiej aptece moge dostać jego próbke Dermablend'u? Nie mówie o testerze bo juz miałam okazje przetestowac go na nadgarstku, ale to nie to samo co na twarzy. Chciałabym najpierw zodobyc probke i zobaczyc jak sie trzyma ma buzce. Albo moze mi doradzicie chociaż w aptece jakiej sieci (typu EUROAPTEKA) zdobyłyście jego próbke? Może mieli w Waszym mieście to i w moim będą mieli.
malamarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 09:56   #157
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Dermablend Vichy

Nikt nie używał Dermablendu w słoiczku?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-23, 12:20   #158
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Dermablend Vichy

Witam,

Czy ktos moze porownac kolorki Dermablend B12 w sloiczku i LRP Unifiance 11 Beige Champagne ? Mianowicie mam taki problem ze LRP zachodzi na mojej skorze na zolto.. i koniecznie musze zmienic korektor Licze na Dermablend, ale niestety nie mam dostepu na zywo do palety kolorow i zmuszona jestem zamawiac go online. Bardzo prosze o pomoc.. Czy B12 wpada w zolc, czy raczej roz?
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 19:26   #159
grack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z Polski ;)
Wiadomości: 15
Dot.: Dermablend Vichy

No nie wiem mam srednie nasilenie pryszczy i cienie pod oczami i myslslem ze dermablend zatuszuje wszystko. Nakładam go a on ......srednio kryje a pryszcze nadal widziac poradzcie mi cos lepszego albo co ?? wyslijcie mi na meila jakies propozycje prosze gracjanek1991@o2.pl
grack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 07:35   #160
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez grack Pokaż wiadomość
No nie wiem mam srednie nasilenie pryszczy i cienie pod oczami i myslslem ze dermablend zatuszuje wszystko. Nakładam go a on ......srednio kryje a pryszcze nadal widziac poradzcie mi cos lepszego albo co ?? wyslijcie mi na meila jakies propozycje prosze gracjanek1991@o2.pl
może podkład Mary Kay kryjący, naprawde dobrze kryje, ma duży wybór kolorów, lub LRP Toleriane, są dosyć trwałe.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 10:28   #161
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
może podkład Mary Kay kryjący, naprawde dobrze kryje, ma duży wybór kolorów, lub LRP Toleriane, są dosyć trwałe.

BLUE a używasz tego Mary Kay? Jeśli tak to czy tego średnio kryjacego czy tego bardziej? Jak krycie? Błyszczenie , ile się trzyma?

hehe z serii sto pytań do

kurcze Mary KAY trudno dostać nie znam żadnej konsultantki
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 11:02   #162
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
BLUE a używasz tego Mary Kay? Jeśli tak to czy tego średnio kryjacego czy tego bardziej? Jak krycie? Błyszczenie , ile się trzyma?

hehe z serii sto pytań do

kurcze Mary KAY trudno dostać nie znam żadnej konsultantki
tego full, mocno kryjący jest, mam kolor 105 dzięki wymianie wizażowej, jestem zadowolona z krycia, błyszczenie, no niestety jest, bez przypruszenia pudrem się nie obejdzie, ale bibułki i puder załatwiają sprawę, jest trwały, kolor mam prawie idealny dla mojej cery, początkowo miałam już kupiwać na allegro 100 lub 104, bo były niedawno na allegro te medium z USA więc wybór kolorów duży, ale spóźniłam się na 104, była 100 ale niby te z 0 na końcu wpadają w żółć, więc nie zaryzykowałam, zresztą nie wiem jak z tym Medium
pisałam wtedy maila do tej sprzedającej czy bedzie mieć jeszcze te podkłady, powiedziała ze będą za jakiś czas, miała cenę bardzo zachęcającą bo 35zł, dlatego tak się napaliłam na nie, a tu koloru nie było.
I dobrze bo czasem mam wrazenie jakby ten 105 był odrobinę za jasny, z chęcią przetestowałabym 104, 202 i 204 z USA
niestety ta sprzedająca nie miała Full Coverage
jakbyś miała jakies pytania, to śmiało pytaj, jestem Twoją ogromną dłużniczką
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:40   #163
grack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z Polski ;)
Wiadomości: 15
Unhappy Dot.: Dermablend Vichy

Proszę was pomóżcie mi może się mazgaje ale naprawde juz nie wiem czemu mi nie pomaga nawet ten dermblend !1 pomocy ..
grack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:42   #164
grack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z Polski ;)
Wiadomości: 15
Dot.: Dermablend Vichy

Jezu ja chyba naprawde zwariowalem... bo wzystkim pasuje i kryje swietnie a mi nic ;( dobrze ze narazie mam tylko próbki ...w kazdym badz razie pomozcie kochane ;*
grack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 22:10   #165
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nikt nie używał Dermablendu w słoiczku?
jak dla mnie robi się straszna maska (tzn. jest widoczny poza tym nie kryje tak dobrze), i się świeci, szybko schodzi, dermacol jest 100% lepszy (oczywiście jako korektor)
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 22:41   #166
Efiątko
Raczkowanie
 
Avatar Efiątko
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 128
GG do Efiątko
Dot.: Dermablend Vichy

Dermablend Vichy okazał sie nie taki świetny, nie rozsmarowuje się tak jak powinien i widac jaśniejsze kropeczki podkładu w porach po niedługim czasie. Jak dla mnie najlepszy jest L'oreal Infaillible, naprawdę świetnie kryje wszelkie niedoskonałości, skóra się nie błyszczy.
Efiątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 22:40   #167
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
tego full, mocno kryjący jest, mam kolor 105 dzięki wymianie wizażowej, jestem zadowolona z krycia, błyszczenie, no niestety jest, bez przypruszenia pudrem się nie obejdzie, ale bibułki i puder załatwiają sprawę, jest trwały, kolor mam prawie idealny dla mojej cery, początkowo miałam już kupiwać na allegro 100 lub 104, bo były niedawno na allegro te medium z USA więc wybór kolorów duży, ale spóźniłam się na 104, była 100 ale niby te z 0 na końcu wpadają w żółć, więc nie zaryzykowałam, zresztą nie wiem jak z tym Medium
pisałam wtedy maila do tej sprzedającej czy bedzie mieć jeszcze te podkłady, powiedziała ze będą za jakiś czas, miała cenę bardzo zachęcającą bo 35zł, dlatego tak się napaliłam na nie, a tu koloru nie było.
I dobrze bo czasem mam wrazenie jakby ten 105 był odrobinę za jasny, z chęcią przetestowałabym 104, 202 i 204 z USA
niestety ta sprzedająca nie miała Full Coverage
jakbyś miała jakies pytania, to śmiało pytaj, jestem Twoją ogromną dłużniczką
dopiero dziś, dokopałam się do tego wątku, proszę o wybaczenie

Więc tak mam dermablend, lubię go wg. mnie b.dobrze kryje. Niestety nie trafiłam do końca z odcieniem, bo jest dla mnie za jasny, i muszę mieszać z innym bo wyglądam jak ściana ...tak niezdrowo aż . na to odrobina pudru sypkiego i jest ok
Mary key chodzi za mną po opisach Czarnego Elfa
ja właśnie chciałabym ten fulll, co Ty masz ...a jak z trwałością, wytrzyma cały dzień w ładnym stanie?

a i jeszcze pytanko jak jest 0 na końcu to ma pigment żółty, a jak inne liczby to różowy?

pozdrawiam


p.s a używasz korektora? jakiego?
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 09:06   #168
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
dopiero dziś, dokopałam się do tego wątku, proszę o wybaczenie

Więc tak mam dermablend, lubię go wg. mnie b.dobrze kryje. Niestety nie trafiłam do końca z odcieniem, bo jest dla mnie za jasny, i muszę mieszać z innym bo wyglądam jak ściana ...tak niezdrowo aż . na to odrobina pudru sypkiego i jest ok
Mary key chodzi za mną po opisach Czarnego Elfa
ja właśnie chciałabym ten fulll, co Ty masz ...a jak z trwałością, wytrzyma cały dzień w ładnym stanie?

a i jeszcze pytanko jak jest 0 na końcu to ma pigment żółty, a jak inne liczby to różowy?

pozdrawiam


p.s a używasz korektora? jakiego?
ja mam full coverage odcień 105
z moich notatek z wątku o Mary Kay wynika ze te kończące się na
4 - wpadają w róż,
0- w zółć
2- beż, oliwka

kryje fantastycznie, jednak bez przypruszenia pudrem się nie obejdzie, przy cerze mieszanek bibułki matujące w ruch z całą pewnością muszą być, jednak po użyciu bibułki znów jest rewelacyjnie
ostatnio kupowałam bibułki Johnsona, te wycofane z polski za 10 zł opakowanie 50bibułek w op., wiem ze ten sprzedający ma jeszcze kilkadziesiąt opakowań.
Wadą tego podkładu jest więc napewno to błyszczenie po pewnym czasie, jednak ma duży wybór kolorów, mocne krycie bez efektu maski, nie zapycha, tylko to błyszczenie, więc bibułki i puder to mus

jako korektora używam odrobiny Colorstay Revlona Buff, który jest za ciemny dla mnie na całą twarz, ale jako korektor jest dobry, czasem jeśli mam dużego syfka i nałożenie sporej ilości Colorstay przebija ciemniejszy kolor, to rozjaśniam je odrobiną korektora L'oreal rozświetlającego który mam w najjaśniejszym odcieniu, niby on na cienie pod oczami ale tu też jest rewelacyjny
cały dzień w ładnym stanie bez poprawek nie wytrzyma na cerze mieszanej, ale i tak polecam, kolor 105 jest bardzo jasny więc u CIebie skoro Dermablend za jasny, testowałam akurat 15 opal, i ona była dla mnie dobra kolorystycznie, dla Ciebie pewnie któraś z 202, 204 gdzieś ktoś porównywał Polską i USA kolorystykę, ja na lato w razie lekkiej opalenizny będę próbowała zdobyć 204 z USA
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 16:38   #169
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
ja mam full coverage odcień 105
z moich notatek z wątku o Mary Kay wynika ze te kończące się na
4 - wpadają w róż,
0- w zółć
2- beż, oliwka

kryje fantastycznie, jednak bez przypruszenia pudrem się nie obejdzie, przy cerze mieszanek bibułki matujące w ruch z całą pewnością muszą być, jednak po użyciu bibułki znów jest rewelacyjnie
ostatnio kupowałam bibułki Johnsona, te wycofane z polski za 10 zł opakowanie 50bibułek w op., wiem ze ten sprzedający ma jeszcze kilkadziesiąt opakowań.
Wadą tego podkładu jest więc napewno to błyszczenie po pewnym czasie, jednak ma duży wybór kolorów, mocne krycie bez efektu maski, nie zapycha, tylko to błyszczenie, więc bibułki i puder to mus

jako korektora używam odrobiny Colorstay Revlona Buff, który jest za ciemny dla mnie na całą twarz, ale jako korektor jest dobry, czasem jeśli mam dużego syfka i nałożenie sporej ilości Colorstay przebija ciemniejszy kolor, to rozjaśniam je odrobiną korektora L'oreal rozświetlającego który mam w najjaśniejszym odcieniu, niby on na cienie pod oczami ale tu też jest rewelacyjny
cały dzień w ładnym stanie bez poprawek nie wytrzyma na cerze mieszanej, ale i tak polecam, kolor 105 jest bardzo jasny więc u CIebie skoro Dermablend za jasny, testowałam akurat 15 opal, i ona była dla mnie dobra kolorystycznie, dla Ciebie pewnie któraś z 202, 204 gdzieś ktoś porównywał Polską i USA kolorystykę, ja na lato w razie lekkiej opalenizny będę próbowała zdobyć 204 z USA
czyli kolor 105 tego podklady mary kay odpowiada 15 Dermablendu? a kryje tak samo dobrze jak dermablend? wlasnie jestem na kupnie podkladu i sie wacham.. a jak z konstystencja? podkreslalby suche skorki pozaorackowe? i kryje rozszerzone pory? przepraszam za tyle pytan.. mam nadzieje ze pomozesz prosze

i jeszcze jakby ktos mogl porownac do dermablenu nr 15 opal, unifiance touche pro nr 11, unifiance korygujacy nr 11 i Max factor Lasting performance nr 100? Dermablend nr 15 jest dla mnie idealny ale chcialabym cos innego jednak.. jakby ktos umial porownac te podklady to bylabym wdzieczna bardzo
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 19:09   #170
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
czyli kolor 105 tego podklady mary kay odpowiada 15 Dermablendu? a kryje tak samo dobrze jak dermablend? wlasnie jestem na kupnie podkladu i sie wacham.. a jak z konstystencja? podkreslalby suche skorki pozaorackowe? i kryje rozszerzone pory? przepraszam za tyle pytan.. mam nadzieje ze pomozesz prosze

i jeszcze jakby ktos mogl porownac do dermablenu nr 15 opal, unifiance touche pro nr 11, unifiance korygujacy nr 11 i Max factor Lasting performance nr 100? Dermablend nr 15 jest dla mnie idealny ale chcialabym cos innego jednak.. jakby ktos umial porownac te podklady to bylabym wdzieczna bardzo
według mnie Dermablend Opal był zblizony do 105 Mary Kay, Dermeblendu na twarzy nie używałam, ale z Mary Kay jestem bardzo zadowolona z tego Full Coverage, naprawde świetnie kryje i przy umiejętnym nakładaniu, ja rozcieram odrobinę na opuszkach palców i wklepuję nie jest wtedy widoczny na twarzy, aż kolezanki twierdzą że ja to sie nie maluję, bo czasem go poprostu nie widać, ale kryje świetnie, jest bardzo wydajny, nie ciemnieje. Nakładam pod niego zarówno Physiogel jeśli masz przesuszoną cere i nie widać skórek, czasem nakładam antybakteryjny Oceanic i tez jest dobrze
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 20:40   #171
djabliczk4
Przyczajenie
 
Avatar djabliczk4
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 12
Question Dot.: Dermablend Vichy

Hello )

Widze, ze watek jest juz dosc "stary" ale ja dopiero szykuje sie z zamiarem zakupu podkladu korekcyjnego Dermablend firmy Vichy!
Nie chciala bym wydac 70 zl czy 80 zl nie widzac jak bedzie dzialal z moja skóra, dlatego szukalam na allegro probek zeby kupic z kazdego koloru po jednym i dopasowac do swojego koloru skory a wtedy zakupic normalma 30 ml buteleczke!Ale mam prosbe do kogo kolwiem jakie podklad korekcyjny Dermablend firmy Vichy ma kolory???Znalazlam u jednej osoby to ma 25 gold 35 gold 45 gold!Troche to dziwne!
djabliczk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 22:14   #172
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez djabliczk4 Pokaż wiadomość
Hello )

Widze, ze watek jest juz dosc "stary" ale ja dopiero szykuje sie z zamiarem zakupu podkladu korekcyjnego Dermablend firmy Vichy!
Nie chciala bym wydac 70 zl czy 80 zl nie widzac jak bedzie dzialal z moja skóra, dlatego szukalam na allegro probek zeby kupic z kazdego koloru po jednym i dopasowac do swojego koloru skory a wtedy zakupic normalma 30 ml buteleczke!Ale mam prosbe do kogo kolwiem jakie podklad korekcyjny Dermablend firmy Vichy ma kolory???Znalazlam u jednej osoby to ma 25 gold 35 gold 45 gold!Troche to dziwne!
Witaj.Ja mam dwa nr.35 sand i 45 gold.Oba są rewelacyjne.Nr.35 używam na co dzień,a 45 na wieczór.Mam wiele podkładów ,ale żaden nie sprawdził się tak jak te.Mam twarz baaaardzo tłustą o nieregularnym kolorze (przeważa czerwony z plamami)i ogromną ilością rozszerzonych porów.Wszystkie dotychczasowe podkłady były widoczne właśnie w tych dziurkach i wyglądało to potwornie.Ten podkład dopasowuje się właściwie do kazdej karnacji i dziurki są wypełnione idealnie,nie ma różnicy.Podkład jest dość gęsty,więc wystarczy na całą twarz ziarenko kawy.Ja nakładam go najpierw na dwa palce lewej ręki i rozsmarowuje na palcach drugiej ręki i dopiero na twarz.Zeby efekt był bardziej naturalny stosuje przed bazę pod makijaż(ładnie matowi skórę i jest śliska)Podkład wtedy rozprowadza się idealnie.Na końcowy rezultat makijażu czekam ok.10min.Inaczej jest tuż po położeniu podkładu,a inaczej ,kiedy wyschnie i wtopi się i zmiesza z cerą.Jak dla mnie Bestseler.
Ps.Z ciekawości kupiłam podkład NORMATEINT,który miał absorbować sebum.U mnie się nie sprawdził.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 22:19   #173
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez Vincenza Pokaż wiadomość
Witaj.Ja mam dwa nr.35 sand i 45 gold.Oba są rewelacyjne.Nr.35 używam na co dzień,a 45 na wieczór.Mam wiele podkładów ,ale żaden nie sprawdził się tak jak te.Mam twarz baaaardzo tłustą o nieregularnym kolorze (przeważa czerwony z plamami)i ogromną ilością rozszerzonych porów.Wszystkie dotychczasowe podkłady były widoczne właśnie w tych dziurkach i wyglądało to potwornie.Ten podkład dopasowuje się właściwie do kazdej karnacji i dziurki są wypełnione idealnie,nie ma różnicy.Podkład jest dość gęsty,więc wystarczy na całą twarz ziarenko kawy.Ja nakładam go najpierw na dwa palce lewej ręki i rozsmarowuje na palcach drugiej ręki i dopiero na twarz.Zeby efekt był bardziej naturalny stosuje przed bazę pod makijaż(ładnie matowi skórę i jest śliska)Podkład wtedy rozprowadza się idealnie.Na końcowy rezultat makijażu czekam ok.10min.Inaczej jest tuż po położeniu podkładu,a inaczej ,kiedy wyschnie i wtopi się i zmiesza z cerą.Jak dla mnie Bestseler.
Ps.Z ciekawości kupiłam podkład NORMATEINT,który miał absorbować sebum.U mnie się nie sprawdził.
Ziarenko kawy,przesadziłam mniej jak pół ziarenka.Jest bardzo wydajny.
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 08:29   #174
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez djabliczk4 Pokaż wiadomość
Hello )
Ale mam prosbe do kogo kolwiem jakie podklad korekcyjny Dermablend firmy Vichy ma kolory???Znalazlam u jednej osoby to ma 25 gold 35 gold 45 gold!Troche to dziwne!
Takie same jak w Normateincie:
  • 15 opal,
  • 25 nude ,
  • 35 sand,
  • 45 gold.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 11:34   #175
djabliczk4
Przyczajenie
 
Avatar djabliczk4
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 12
Wink Dot.: Dermablend Vichy

Serdecznie dziekuje! ) To dla mnie bardzo ważne bo mój ostatni podkład to istny koszmar ;( może nie sam podkład ale źle dobrany kolor.Kupilam na próbę Pure makeup firmy Maybelline, Pani w Rossmann kazała mi isc do okna żeby zobaczyc jak wyglada na skórze kolor 35 był taki akórat ale Pani powiedziała, że nie pokryje mi dobrze moich niedoskonałości wieć wziełam ciemniejszy 45 okazało sie to najwiekszym błedem bo wygladam okropnie!Pozdrawiam serdecznie
djabliczk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 11:47   #176
monnia001
Przyczajenie
 
Avatar monnia001
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Slaska
Wiadomości: 8
Wink Dot.: Dermablend Vichy

hej...

uzywam 45 Gold. Najpierw testowalam uzywajac probek, a po sprawdzeniu sprawilam sobie cala tubke.klade go na filtry, wiec sie odrobine swieci, ale nie przeszkadza mi to specjalnie, bo mimo to skora wyglada gladko, swiezo, nie wysusza sie (jak to mialam przy kazdym innym podkladzie uzywanym do tej pory).
Jest jedna rzecz, ktora mnie zastanawia...byc moze zabrzmi to smiesznie, ale... zuzylam sporo probek zanim zdecydowalam sie na kupno tubki(wygodniej po prostu) i wydaje mi sie, ze jakosc podkladu z probki jest lepsza niz tego z tubki.
Hmm...
OK, w kazdym razie polecam!
__________________
of all things I lost, I miss my mind the most...heh
monnia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 11:57   #177
djabliczk4
Przyczajenie
 
Avatar djabliczk4
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 12
Dot.: Dermablend Vichy

Jeszcze małe pytanko ) Czy ktoś wię co to jest za firma Dermablend? Nie chodzi mi o rodzaj podkładu z Vichy ale firme Dermablend?!


http://www.allegro.pl/item183011967_...y_podklad.html



Jeśli nie można wklejać linków to z góry serdecznie przepraszam!!!
djabliczk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 12:36   #178
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Dermablend Vichy

Dermablend to marka amerykańska, której podkład został zaadaptowany przez Vichy - w dużym skrócie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 17:26   #179
djabliczk4
Przyczajenie
 
Avatar djabliczk4
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 12
Dot.: Dermablend Vichy

Ale Vichy Dermablend ma inne opakowanie niz po prostu Dermablend! :P Wiem, że sie doszukuję ale jestem ciekawa i tyle
djabliczk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 17:30   #180
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Dermablend Vichy

Cytat:
Napisane przez djabliczk4 Pokaż wiadomość
Ale Vichy Dermablend ma inne opakowanie niz po prostu Dermablend! :P Wiem, że sie doszukuję ale jestem ciekawa i tyle
Przecież napisalam, że zostało zaadaptowane http://www.dermablend.co.uk/
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.