Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 12:56   #3811
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Ooo szkoda że nie ten niebieski brałabym bez zastanowienia
Niebieski jest piękny
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 13:19   #3812
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
W takim razie sporo nałożono ci produktów na twarz, bo i brązer, i róż, i rozświetlacz. Może po prostu 1 z nich jest winowajcą tego mocnego efektu. Też mam taką jasną cerę. Masz jakiś swoich ulubieńców "policzkowych"?

The body shop cheek colour 01 matowy bardzo jasny wygląda na mnie super naturalnie i odświeżająco
bourjois 34 z tym muszę uważać jedno muśnięcie i jest dobrze, jak nałożę za dużo to widać złotą poświatę i już nie jest fajnie

chcesz próbkę?

A Twoi
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 13:26   #3813
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Filtr już mam Pytałam o puder Wiem że Everyday Minerals ma taki puder w ofercie, ale może są dostępne w jakiś innych sklepach? Nie internetowych
Aaaa- bambusowy z BIochemii Urody, mam do niego jedwab ale nie dodawałam.
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 13:44   #3814
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Teraz taki niebieski 'majtkowy' jest w Miss Sporty - najnowsza kolekcja (obok różowego, żółtego i brzoskwiniowego)
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:55   #3815
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie mam zakaz opalania się od dermatologa więc jestem biała cały rok Zamiast to ukrywać staram się podkreślać a co !
Ja co prawda mam nie od dermatologa, ale własny zakaz (bo jak po kilku minutach bez filtra na ostrym słońcu dostaję ataku swędzenia i czerwonych bąbli, to chyba jasne o co cho), więc "straszę" bladością wszystkich na około Na dodatek kupiłam sobie dzisiaj nowy filtr i jestem przeszczęśliwa (o ile mnie nie zapcha), choć głównie dlatego że wykończyłam Iwostin którego szczerze nieznosiłam.
Coby nie offtopować dalej, przejęłam od znajomej nowiuśkiego c&g Irreplacable. Jak można było wycofać taki fajny lakier...
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:18   #3816
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

może to co napiszę dla niektórych nie będzie odkryciem, ale ja miałam przerwę od Essence, więc czuję się odkrywcą niczym Krzysztof Kolumb

parę dni temu e_liska napisała o małej drogerii, w której znalazła rozświetlacz Crystalliced. ja, od paru miesięcy (z przerwami) nim zainteresowana, napisałam do niej PW z pytaniami co to za drogeria dostałam odpowiedź, że była to drogeria Aster.
jako że w Gdańsku jest też ich parę w sobotę napisałam do 3 z nich (Długie Ogrody, Zaspa, Żabianka) i dostałam naprawdę szybkie odpowiedzi, że owszem, w dwóch z nich (pierwszych) Essence jest, na Żabiance szafę jedną zmieniają, ale jeszcze nie wiadomo na co.
chciałam upewnić się, czy jest to prawda (a nie coś co mnie spotyka w Douglasach, kiedy pytam się czy mają Essence, a babki mnie prowadzą do lakierów Essie...). Więc dzisiaj rano pojechałam na Zaspę (drogeria jest 5 minut piechotą od SKM). I faktycznie, szafa jest (jedna)
Naprawdę widać, że nowa, całkiem dobrze zaopatrzona.. ale przede wszystkim... Crystalliced! Mam dla Was złą wiadomość: rozświetlaczy JUŻ nie ma. Niedobra ja.

Poza tym był rzeczy na które polowałam: m.in. eyelinery w żelu (nie to że jeden ostatni otwarty i na dodatek szary). Kupiłam brązowy i już przetestowałam i wstępnie jestem zadowolona. Widziałam też pędzleEssence: płaski do cieni (był ostatni) i jakieś fioletowe do pudru albo różu, wahałam się, ale stwierdziłam, że wolę kupić EcoTools.

Ogólnie zrobiłam dzisiaj małe zakupy w tej drogerii i poza Essence mają bogaty wybór produktów Bell, Joko, Eveline i innych, zazwyczaj trudno dostępnych.

Przy okazji poszłam do biblioteki (tuż obok, też polecam, żeby nie było, że tylko o kosmetykach), będę musiała zwrócić książki za jakiś czas, to sobie zobaczę, co nowego w tamtejszej szafie Essence

Drogerie Aster są w wielu miastach w Polsce, skoro w Gdańsku Essence jest w co najmniej w dwóch (do innych nie pisałam) to może w waszych też wprowadzili te szafy?

PS Kupiłam też gel looka, zaraz będę eksperymentować. Zobaczymy co mi wyjdzie

PS2 NIE JESTEM w żaden sposób związana z drogeriami Aster do niedawna średnio je lubiłam, ale dzisiaj mi się spodobało, bardzo bardzo : )
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:29   #3817
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość
Łodzianki, dzisiaj (a właściwie to już wczoraj) trafiłam na świeżutki stand MM w Douglasie w Porcie. Wszystko piękne, nowe i przede wszystkim niemacane
Rozdziewiczyłam go i wzięłam róż oraz jeden cień (ten z pobłyskiem zieleni - nie wiem który to numer, bo naklejono na informacji naklejkę ). Wcześniej miałam już lakier srebrny i cień 03, więc cieszę się że udało mi się dostać róż
Już myślałam, że mogę zapomnieć o różu MM, bo w końcu przez weekend sporo ludu przewija się przez Port a nie mogłam wtedy jechać...
Pojechałam dziś na otwarcie i ku mojemu zdziwieniu był jeszcze jeden
Na standzie brakowało poza tym właśnie jednego cienia oraz 2 lakierów

BTW. Jeśli chodzi o Drogerie Aster to zostały połączone z Drogeriami Natura dlatego zaczęły pojawiać się w nich szafy Essence
Więcej info -> Rebranding Drogerii Natura
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 15:51   #3818
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Coby nie offtopować dalej, przejęłam od znajomej nowiuśkiego c&g Irreplacable. Jak można było wycofać taki fajny lakier...
kocham go

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość

Poza tym był rzeczy na które polowałam: m.in. eyelinery w żelu (nie to że jeden ostatni otwarty i na dodatek szary). Kupiłam brązowy i już przetestowałam i wstępnie jestem zadowolona. Widziałam też pędzleEssence: płaski do cieni (był ostatni) i jakieś fioletowe do pudru albo różu, wahałam się, ale stwierdziłam, że wolę kupić EcoTools.
A widziałaś może C&G 0 Irreplaceable? Szukam, ale już nigdzie nie ma

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-04-23 o 15:53
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:55   #3819
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Ja co prawda mam nie od dermatologa, ale własny zakaz (bo jak po kilku minutach bez filtra na ostrym słońcu dostaję ataku swędzenia i czerwonych bąbli, to chyba jasne o co cho), więc "straszę" bladością wszystkich na około Na dodatek kupiłam sobie dzisiaj nowy filtr i jestem przeszczęśliwa (o ile mnie nie zapcha), choć głównie dlatego że wykończyłam Iwostin którego szczerze nieznosiłam.
Coby nie offtopować dalej, przejęłam od znajomej nowiuśkiego c&g Irreplacable. Jak można było wycofać taki fajny lakier...
A jaki masz filter ja Iwostin uwielbiam bo nie zapycha
a żeby nie OT dziś nici z linera może jutro
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 16:06   #3820
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja właśnie się" kwaszę" Triacnealem i używam filtra 50 i myślę, że jest to dobra ochrona

Ja myślałam o tri, ale w końcu jakoś rozeszło się po kościach bo przyznam się, że trochę boje się mega wysypu, który trzeba leczyć miesiącami, a w moim przypadku nie mam już za bardzo czasu na doprowadzanie buzi do stanu używalności
Dlatego będę się salipegować- pożyjemy, zobaczymy
p.s. A z czego masz filtr, jeśli można wiedzieć?


Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Boję się że mnie zapchają jakoś nie wyobrażam sobie stosować tego samego produktu do ciasta i do twarzy
Spoko spoko, nie zapchają, a raczej z dużym prawdopodobieństwem nie powinny, ale jeśli skrobia aż tak Cie odrzuca to nie ma co się na siłę przekonywać
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 16:13   #3821
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
BTW. Jeśli chodzi o Drogerie Aster to zostały połączone z Drogeriami Natura dlatego zaczęły pojawiać się w nich szafy Essence
Więcej info -> Rebranding Drogerii Natura
No i zepsułaś mi Dzień Odkrywcy
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 16:19   #3822
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Nadal CC :[

No niestety miałam okazję to zobaczyć Chociaż w sumie dobrze bo kupiłam sukienkę a potem się spłukałam na buty [sukienka była w dobrej cenie ale buty już nie] to mogłabym zbankrutować na nowej limitce
A z drugiej strony już mam dość oglądania pełnego standu CC

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Ja co prawda mam nie od dermatologa, ale własny zakaz (bo jak po kilku minutach bez filtra na ostrym słońcu dostaję ataku swędzenia i czerwonych bąbli, to chyba jasne o co cho), więc "straszę" bladością wszystkich na około Na dodatek kupiłam sobie dzisiaj nowy filtr i jestem przeszczęśliwa (o ile mnie nie zapcha), choć głównie dlatego że wykończyłam Iwostin którego szczerze nieznosiłam.
Coby nie offtopować dalej, przejęłam od znajomej nowiuśkiego c&g Irreplacable. Jak można było wycofać taki fajny lakier...
Oj tam zaraz straszysz. Ja tez jestem blada i to uwielbiam i w nosie mam to, że ciągle mi ktoś mówi, że dobrze by mi zrobiło jakbym się opaliła.
P.S. Dziewczyny wy tu obcykane jesteście w filtrach to może mi polecicie jakiś filtr do twarzy do cery tłustej/mieszanej
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 16:23   #3823
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

P.S. Dziewczyny wy tu obcykane jesteście w filtrach to może mi polecicie jakiś filtr do twarzy do cery tłustej/mieszanej
Zużyłam kilka próbek tego i byłam zadowolona chociaż opinie są podzielone https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...on-spf-50.html
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 16:26   #3824
_Lovely_
Raczkowanie
 
Avatar _Lovely_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź i okolice :)
Wiadomości: 259
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
P.S. Dziewczyny wy tu obcykane jesteście w filtrach to może mi polecicie jakiś filtr do twarzy do cery tłustej/mieszanej
Ja używam Iwostin Solecrin Acne SPF 25. Jest moim ulubionym, świetny pod makijaż, nawilżający i lekki jak na krem z filtrem.

Dziś, po Waszych zachwytach nad długością utrzymania lakieru na paznokciach, kupiłam gel-look. Obym się z nim zaprzyjaźniła. Będę baaardzo cierpliwa
_Lovely_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 16:34   #3825
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość
Ja używam Iwostin Solecrin Acne SPF 25. Jest moim ulubionym, świetny pod makijaż, nawilżający i lekki jak na krem z filtrem.

Dziś, po Waszych zachwytach nad długością utrzymania lakieru na paznokciach, kupiłam gel-look. Obym się z nim zaprzyjaźniła. Będę baaardzo cierpliwa
Tylko pamiętaj, daj mu czas na zaaklimatyzowanie się u Ciebie
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 17:05   #3826
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Oj tam zaraz straszysz. Ja tez jestem blada i to uwielbiam i w nosie mam to, że ciągle mi ktoś mówi, że dobrze by mi zrobiło jakbym się opaliła.
P.S. Dziewczyny wy tu obcykane jesteście w filtrach to może mi polecicie jakiś filtr do twarzy do cery tłustej/mieszanej
Ja też uwielbiam, ale widzę miny moich znajomych, stąd wniosek że "straszę"
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 17:07   #3827
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
może to co napiszę dla niektórych nie będzie odkryciem, ale ja miałam przerwę od Essence, więc czuję się odkrywcą niczym Krzysztof Kolumb

parę dni temu e_liska napisała o małej drogerii, w której znalazła rozświetlacz Crystalliced. ja, od paru miesięcy (z przerwami) nim zainteresowana, napisałam do niej PW z pytaniami co to za drogeria dostałam odpowiedź, że była to drogeria Aster.
jako że w Gdańsku jest też ich parę w sobotę napisałam do 3 z nich (Długie Ogrody, Zaspa, Żabianka) i dostałam naprawdę szybkie odpowiedzi, że owszem, w dwóch z nich (pierwszych) Essence jest, na Żabiance szafę jedną zmieniają, ale jeszcze nie wiadomo na co.
chciałam upewnić się, czy jest to prawda (a nie coś co mnie spotyka w Douglasach, kiedy pytam się czy mają Essence, a babki mnie prowadzą do lakierów Essie...). Więc dzisiaj rano pojechałam na Zaspę (drogeria jest 5 minut piechotą od SKM). I faktycznie, szafa jest (jedna)
Naprawdę widać, że nowa, całkiem dobrze zaopatrzona.. ale przede wszystkim... Crystalliced! Mam dla Was złą wiadomość: rozświetlaczy JUŻ nie ma. Niedobra ja.

Poza tym był rzeczy na które polowałam: m.in. eyelinery w żelu (nie to że jeden ostatni otwarty i na dodatek szary). Kupiłam brązowy i już przetestowałam i wstępnie jestem zadowolona. Widziałam też pędzleEssence: płaski do cieni (był ostatni) i jakieś fioletowe do pudru albo różu, wahałam się, ale stwierdziłam, że wolę kupić EcoTools.

Ogólnie zrobiłam dzisiaj małe zakupy w tej drogerii i poza Essence mają bogaty wybór produktów Bell, Joko, Eveline i innych, zazwyczaj trudno dostępnych.

Przy okazji poszłam do biblioteki (tuż obok, też polecam, żeby nie było, że tylko o kosmetykach), będę musiała zwrócić książki za jakiś czas, to sobie zobaczę, co nowego w tamtejszej szafie Essence

Drogerie Aster są w wielu miastach w Polsce, skoro w Gdańsku Essence jest w co najmniej w dwóch (do innych nie pisałam) to może w waszych też wprowadzili te szafy?

PS Kupiłam też gel looka, zaraz będę eksperymentować. Zobaczymy co mi wyjdzie

PS2 NIE JESTEM w żaden sposób związana z drogeriami Aster do niedawna średnio je lubiłam, ale dzisiaj mi się spodobało, bardzo bardzo : )
kurczę muszę tam kiedyś zajrzeć
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 17:09   #3828
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja też jestem blada i dobrze mi z tym Wolę być blada niż taka o http://cdn.smosh.com/sites/default/f...ventions-3.jpg
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 17:20   #3829
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
A jaki masz filter ja Iwostin uwielbiam bo nie zapycha
a żeby nie OT dziś nici z linera może jutro
Ja miałam Solecrin 50+ (ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html ), ale u mnie nie chciał się wchłaniać, bielił i strasznie błyszczał (tym ostatnim pobił nawet absolutny koszmarek z Babydream). Moim ulubionym póki co jest Pharmaceris S 50+ (ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...y-spf-50-.html ), bo nie bieli, ma lekką konsystencję i bardzo szybko się wchłania (kiedyś nałożyłam podwójną porcję w ramach testów i wchłonął się bez problemów - cud). Ale ma Parasol, więc szukam dalej (choć zapewne na samo lato do niego wrócę, bo w trakcie upałów i tak nie nakładam podkładu, a on ze mnie nie spływa tak szybko jak bielące i średnio pachnące Avene które na swoje nieszczęście też miałam rok temu).
Dzisiaj kupiłam zachwalaną wszędzie Sorayę 45 (tą - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...na.html&next=1 i oczywiście dowiedziałam się że wycofują, haha) i po pierwszych testach jest dobrze rokująca - ładnie pachnie, lekka konsystencja, na dekolcie szybko się wchłonął do zera. Jak nie zapcha w ciągu tygodnia, to będę robić zapasy
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 17:30   #3830
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Hej dziewczyny, właśnie wysmażam maila do DN ze skargą w sprawie sprowadzania limitek...któraś się przyłączy?
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 17:41   #3831
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez _Lovely_ Pokaż wiadomość

Dziś, po Waszych zachwytach nad długością utrzymania lakieru na paznokciach, kupiłam gel-look. Obym się z nim zaprzyjaźniła. Będę baaardzo cierpliwa
JA też, ja też! Specjalnie pojechałam do Natury, szafa była troche przebrana więc spytałam ekspedientkę czy jest może coś więcej. A ona na to, ze właśnie przyszła dostawa i co bym chciała to mi poda Głupio mi było czekać aż wyłoży wszystko( zresztą nie wiedziałam w ogóle czy będzie to akurat robić,) wzięłam jeszcze jeden kolor z NUDE GLAM i pokręciłam się z nadzieją po drogerii. Niestety po 10 minutach zrezygnowana zapłaciłam za dwa i poszłam do domu... Ehh a mogłam jechać godzinę później
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 17:49   #3832
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Ja miałam Solecrin 50+ (ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html ), ale u mnie nie chciał się wchłaniać, bielił i strasznie błyszczał (tym ostatnim pobił nawet absolutny koszmarek z Babydream). Moim ulubionym póki co jest Pharmaceris S 50+ (ten - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...y-spf-50-.html ), bo nie bieli, ma lekką konsystencję i bardzo szybko się wchłania (kiedyś nałożyłam podwójną porcję w ramach testów i wchłonął się bez problemów - cud). Ale ma Parasol, więc szukam dalej (choć zapewne na samo lato do niego wrócę, bo w trakcie upałów i tak nie nakładam podkładu, a on ze mnie nie spływa tak szybko jak bielące i średnio pachnące Avene które na swoje nieszczęście też miałam rok temu).
Dzisiaj kupiłam zachwalaną wszędzie Sorayę 45 (tą - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...na.html&next=1 i oczywiście dowiedziałam się że wycofują, haha) i po pierwszych testach jest dobrze rokująca - ładnie pachnie, lekka konsystencja, na dekolcie szybko się wchłonął do zera. Jak nie zapcha w ciągu tygodnia, to będę robić zapasy
Ale to kremy do opalania, to je się stosuje normalnie na buzię ?
A co z nawilżaniem pod spód ? Wybacz głupie pytania ale ja używam tego Iwostinu i on jest już sam z siebie nawilżający... No i moja kumpela stestowała go w Egipcie , to bardzo dobry filtr...
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 17:52   #3833
SaintTropez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mława
Wiadomości: 8
GG do SaintTropez Send a message via Skype™ to SaintTropez
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Hej kobietki. Zaczynam dopiero interesować się makijażem, pomożecie mi określić typ urody i dobrać jakieś sensowne kolor kredek/cieni? Różami też nie pogardzę. Póki co używałam już jasnych, ciemnych i takich ostrych fuksji, ale nie bardzo się w nich czuję... Wklejam zdjęcia w linkach. https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...79114823_n.jpg https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...65077633_n.jpg
SaintTropez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:33   #3834
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez SaintTropez Pokaż wiadomość
Hej kobietki. Zaczynam dopiero interesować się makijażem, pomożecie mi określić typ urody i dobrać jakieś sensowne kolor kredek/cieni? Różami też nie pogardzę. Póki co używałam już jasnych, ciemnych i takich ostrych fuksji, ale nie bardzo się w nich czuję... Wklejam zdjęcia w linkach. https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...79114823_n.jpg https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...65077633_n.jpg
Fajne oczęta. Wyglądają na tym zdjęciu na zielonkawe więc żeby to podkreślić ja bym poszła w ciepłe brązy, złota i miedzie. Do tego może ciepłe fiolety. Ogólnie wszelkie ciepłe odcienie, chociaż zielenie, nawet ciepłe, mogą zgasić taki kolor oczu.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:05   #3835
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość

The body shop cheek colour 01 matowy bardzo jasny wygląda na mnie super naturalnie i odświeżająco
bourjois 34 z tym muszę uważać jedno muśnięcie i jest dobrze, jak nałożę za dużo to widać złotą poświatę i już nie jest fajnie

chcesz próbkę?

A Twoi
Dziękuję, ale boję się takich farb ze względu na możliwość narobienia sobie plam. Mam trochę inną urodę od ciebie, bo ciemną oprawę oczu, ale cerę jasną i mam 2 róże Essence: Best Friends - jasny róż z nutką fioletu i Secret it - morelę ze złotymi drobinkami. Oba są w porządku, ale to nie są moje grale. Oglądałam róż The Body Shop Shimmer Apricot i na niego teraz mam ochotę. Co do brązerów, to mam tego multum, od Essenceowego spodka , Catrice po Lagunę Narsa i żaden nie jest ideałem. Najbardziej żałuję tego Narsa (muszę zmienić recenzję), bo robi plamy i ma dziwny kolor, który na ręce wydaje się złoto0brązowy, a na twarzy wychodzi brudny. Nie wiem, dlaczego uznaję się go za taki hicior.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:08   #3836
SaintTropez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mława
Wiadomości: 8
GG do SaintTropez Send a message via Skype™ to SaintTropez
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Fajne oczęta. Wyglądają na tym zdjęciu na zielonkawe więc żeby to podkreślić ja bym poszła w ciepłe brązy, złota i miedzie. Do tego może ciepłe fiolety. Ogólnie wszelkie ciepłe odcienie, chociaż zielenie, nawet ciepłe, mogą zgasić taki kolor oczu.
Dzięki. Właśnie, mój kolor to oczu o taki pomieszany jest raczej http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...y-mieszane.png tak jak tu na ostatnim zdjęciu, chociaż może są odrbonię bardziej niebieskie. Ogólnie jak się kogoś pytam to jedni mówią zielone, inni szare, a niektórzy nawet niebieskie
SaintTropez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:09   #3837
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

To może ja też się wtrącę do dyskusji- też jestem wyjątkowo blada i zawsze słyszałąm o tym, jak niezdrowo to wygląda( rodzice co pół roku wysyłali mnie na badania krwi bo myśleli że mam anemie ). Najgorsze jest to, że przez lata żyłam z myślą, że moja biała skóra rzeczywiście jest czymś złym i ( o zgrozo! ) przyciemniałam ją czym się da. Dopiero wizaż ( ) uświadomił mi, że blada skóra nie jest moim przekleństwem, a sporym atutem
Uff, ale się rozpisałam. Flicka- cieszę się że moja odpowiedź Ci pomogła Sama info o wstawieniu szafy Essence dostałam od znajomej, która wie, że mam "fioła" na punkcie tej marki
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:34   #3838
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ale to kremy do opalania, to je się stosuje normalnie na buzię ?
A co z nawilżaniem pod spód ? Wybacz głupie pytania ale ja używam tego Iwostinu i on jest już sam z siebie nawilżający... No i moja kumpela stestowała go w Egipcie , to bardzo dobry filtr...
Pod filtr nie kładę totalnie nic, bo inaczej zupełnie nie chcą się wchłaniać (same w sobie są wystarczająco ciężkie), a praktycznie wszystkie które używałam fajnie nawilżały (o ile gdzieś wysoko w składnie nie miały alkoholu, jak ten nieszczęsny Babydream). I zgadzam się, Iwostin jest dobrym filtrem, ale zwyczajnie nie zgrał się z moją cerą
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:50   #3839
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
A ja sama się nie odważę Mam sporo niedoskonałości do zakrycia i sama nie podołam, ale wybiorę się ze 2 tyg wcześniej na makijaż "próbny" do tej samej kosmetyczki coby wiochy w dniu ślubu nie narobić
No ja właśnie teraz "leczę" takie rzeczy kwasem z Clarena.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja też mam baaardzo dużo niedoskonałości, ale liczę jeszcze na kwasy- mam nadzieję, że nic mi nie będzie jeśli walnę dobry i wysoki fltr na buźkę, pomimo tego słońca...
A dlaczego nie odważysz się? Ja nie używam już żadnych innych tylko mojeje mieszanki skrobiowow- glinkowow- cynamonowej i jest gites
Duraline w inglocie, a glicerynę w każdej aptece
Ja używam filtra 50 z Iwostin i jak na razie jest ok.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:52   #3840
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
To może ja też się wtrącę do dyskusji- też jestem wyjątkowo blada i zawsze słyszałąm o tym, jak niezdrowo to wygląda( rodzice co pół roku wysyłali mnie na badania krwi bo myśleli że mam anemie ). Najgorsze jest to, że przez lata żyłam z myślą, że moja biała skóra rzeczywiście jest czymś złym i ( o zgrozo! ) przyciemniałam ją czym się da. Dopiero wizaż ( ) uświadomił mi, że blada skóra nie jest moim przekleństwem, a sporym atutem
Uff, ale się rozpisałam. Flicka- cieszę się że moja odpowiedź Ci pomogła Sama info o wstawieniu szafy Essence dostałam od znajomej, która wie, że mam "fioła" na punkcie tej marki
ja miałam identycznie z tą cerą! do dzisiaj słyszę od rodziny: idź się poopalać. NIE I KONIEC. ; ) polubiłam odcień mojej skóry, chociaż czasem mam problemy z dobraniem podkładu.

EDIT: zapomniałabym: 2,5h temu użyłam gel looka, a pół godziny temu wzięłam prysznic, umyłam włosy i teraz patrzę na paznokcie i wszystko ok. nie wiem, ile dokładnie zasychał, bo czytałam książkę efekt mi się naprawdę podoba, zobaczymy jak to będzie z przedłużaniem trwałości lakieru.
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn

Edytowane przez Flicka
Czas edycji: 2012-04-23 o 19:55
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.