Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 12:31   #1
jesienna_burza
Przyczajenie
 
Avatar jesienna_burza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 16

Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie


Witam Was dziewczyny
Mam dwadzieścia lat, 168, naturalny kolor włosów blond, aktualna długość - przed ramion; nie wiem ile ważę, bo nie mam wagi , ale do chudzinek nie należę, wielkiej nadwagi też brak... Włosy cienkie i delikatne, cera wrażliwa z pozostałościami po trądziku.

Chciałabym zapytać, jaki styl ubierania pasowałby do mnie, żeby wyglądać na kobietę, a nie na dziecko, ale też nie bardzo postarzyć.

Koleżanka (bliska) mówi, że elegancki, garnitury itd., może i tak, ale czuję się jak przebrana, a nie ubrana. Nie zwracałam nigdy większej uwagi na ubiór, tylko tyle, żeby było czyste i schludne.

Wyglądam tak, jak na zdjęciach. Nie mam lepszych.

Proszę o rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 255362_366413373430524_1354917863_n.jpg (20,9 KB, 245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P120910_10.08_[01].jpg (180,6 KB, 390 załadowań)
jesienna_burza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 12:57   #2
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Masz śliczny kolor włosów, ale chyba trochę za jasny dla Ciebie. Widziałabym Cię w rudych włosach i z mocniej zaakcentowanymi oczami.
A co do ubioru, garnitury i komplety zdecydowanie odpadają jak dla tak młodej osoby. Może wystarczy żebyś popróbowała z intensywniejszymi barwami i ciekawszymi fasonami ?
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 13:55   #3
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Zdecydowanie zrezygnuj z szarości. Polecam to samo co Venge - zaznaczone oko, ciekawe kolory i kroje ubrań. Dodatkowo fajnie byłoby podreślić brwi jakimś szaro-brązowym cieniem czy specjalną kredką. Co do włosów - ja proponuję ciemny blond/jasny brąz. Wracając do ubrań, średnio widać na zdjęciach Twoją figurę, ale prawdopodobnie masz ładnych rozmiarów biust, co warto podkreślić, oraz większe uda, co bardzo prosto ukryć. W którymś z wątków użytkowniczka wstawiła zdjęcie świetnej sukienki: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1343597612
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 14:45   #4
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Milena_12, czytasz mi w myślach ! Myślałam o identycznym kroju sukienki dla jesiennej_burzy tylko w kolorze niebieskim, jak tu----> http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Skater...rt=-1&clr=Blue
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 15:01   #5
jesienna_burza
Przyczajenie
 
Avatar jesienna_burza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 16
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Dzięki Wam Uda raczej "normalne", biust spory, talia wąska i szerokie biodra, czyli chyba klepsydra - tak myślę.

Wstawiam zdjęcie z czasów brązowawej-rudości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.01.2012 013.jpg (109,3 KB, 49 załadowań)
jesienna_burza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 16:11   #6
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Ja bym spróbowała jakiegoś troszkę ciemniejszego odcieniu blondu i podkreśliła brwi , aby nadać twarzy wyrazu.
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 16:32   #7
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Masz fajną dziewczęcą urodę,taką słowiańską . Dodałabym trochę blasku Twoim włosom,ociepliła ten blond jaki teraz posiadasz na włosach. Proponuje Ci też nauczenia się jakiś fajnych luźnych upięć żeby podkreślić swoją delikatną kobiecość. Jak dziewczyny wyżej zgadzam się z podkreśleniem brwi. Nada to twarzy wyrazu . Co do ubioru to też w Twoim wypadku stawiam na zwiewną i delikatną kobiecość,nic ciężkiego i za poważnego. Sukienki odcinane pod biustem,delikatne czółenka na nie za dużym obcasie . O.
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 17:02   #8
jesienna_burza
Przyczajenie
 
Avatar jesienna_burza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 16
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Dziękuję Wam
Myślę o rudości (włosy), ale wstrzymam się jeszcze. Czasem na wieczór podkreślam oczy mocno, ale zazwyczaj maluję się bardzo delikatnie.
jesienna_burza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 17:21   #9
aveMM
Przyczajenie
 
Avatar aveMM
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 25
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Zrób sobie delikatną hennę ,będziesz zawsze wyglądać świeżo. Co do rudego to nie jestem przekonana,ślicznie Ci w blondzie i jak już wcześniej pisałam ja bym go ociepliła . Rudy odebrałby Ci tą delikatną urodę.
aveMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 19:10   #10
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

jak wizażanka powyzej też mysle ze rudy nie bylby dobry dla ciebie, bo twoja twarz wygladalaby na bardziej różowawą i ogólnie nie pasowałby do ciebie, ale za to sadze ze dobrze wygladalabys w jakims fajnym miodowym (w sensie ze cieplejszym) blondzie i fajnie byloby wlasnie jakbys ta henne zrobila i zaczela sie troche mocniej malowac. i nie noś szarych ubran, do ciebie by pasowaly jakies pastelowe kolory :P
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 19:49   #11
nagiko
Raczkowanie
 
Avatar nagiko
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

wiesz, już że nie chcesz być szarą myszką, wiesz że chcesz wyglądać na kobietę. Postaw sobie pytanie jak kobiecą? czyli jakie chcesz robić wrażenie. Czy słodkie, zwiewne, kwiatowe, delikatne, czy chcesz być kobietą zdecydowaną, pewną swoich atutów? na kim chcesz robić wrażenie? na pracodawcy, na koleżankach, na facetach? co Ci się podoba w innych? oryginalność czy klasyka? dopiero wtedy będziesz wiedziała gdzie szukać.
jeżeli słodka itd.. to wiadomo z czym to się kojarzy, jeżeli zdecydowana i robiąca wrażenie na facetach to musisz się skupić na podkreśleniu SWOICH walorów kobiecych, które MASZ na 100%. jeżeli na pracodawcach to najlepiej poszukać informacji o dress codzie itd...
__________________
Niech Kolor mnie UBIERA! http://stylishlook.pl/blog/
nagiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 23:54   #12
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

kochana czy ten kolor włosów to twój naturalny?
jeśli tak to absolutnie nie farbuj, a pomysły z farbowaniem się na ciemno i rudo jakoby miały wydobyć z Ciebie "wyrazistość" wrzuć między bajki. najgorsze co może sobie zrobić jasna blondynka to walnąć ciemną farbę przy tak jasnych delikatnych rysach twarzy i jej kolorystyce. sprawi to tylko, że ciemne włosy przytłoczą jasną twarz sprawią, że bedziesz wyglądała trupio i nienaturalnie.

poza tym czy kazdy musi mieć takie ostre rysy twarzy? własnie tak wyglądasz dobrze jak wyglądasz, jesli chcesz aby twarz nabrała więcej wyrazistości to lepiej zrobisz stosując odpowiedni makijaż (tu i tak unikaj malowania zbyt mocno np na czarno, a juz na pewno kreski na dolnej powiece.)

ubrania... jeśli naprawdę masz 20 lat to.....o matko jaka Ty jesteś młoda ! ) ubieraj się tak, żeby na starość móc wspominać jak fajnie wyglądałaś i nie opakowuj się w jakies żakiety i garsonki, na to będzie czas w pracy, a i to niekoniecznie.

swoją drogą mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale gdyby ktoś mi kazał zgadywać dałabym Ci więcej niż te 20 lat. na pewno nie wyglądasz na dziecko, jak piszesz. jesteś po prostu kobieca.

jeśli się nie mylę, to na podstawie tych zdjęć mogę powiedzieć, że jesteś chyba typem kolorystycznym jasne lato "light summer"
sprawdź sobie w internecie opisy i testy tego typu urody i dobierz kolorystykę ubrań i kosmetyków oraz ewentualnej farby jesli juz musisz psuć ten piękny kolor wlosow. ale na pewno nie wybieraj kolorow zbyt cieplych. tj rudych, czerwonych, kasztanowych.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 09:43   #13
jesienna_burza
Przyczajenie
 
Avatar jesienna_burza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 16
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Holly, tak, naturalny. To jest średni blond ze złotymi refleksami w słońcu. Farbowałam na różne kolory i chyba w tym naturalnym najlepiej... Ale to tylko moje zdanie.

Kolor oczu mam szaro-zielony z żółtymi kropeczkami.

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

I opalam się na brzoskwiniowo, czyli chyba wiosna? Nie znam się
Większość znajomych daje mi tak 16-18 lat, a ja za miesiąc skończę 21

Chciałabym wyglądać kobieco, nie tracąc tej delikatności.
jesienna_burza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 09:45   #14
jesienna_burza
Przyczajenie
 
Avatar jesienna_burza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 16
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Więc absolutnie nie gniewam się za "dałabym więcej", wręcz się cieszę

Tutaj wersja w ciepłym brązie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.01.2012 013.jpg (109,3 KB, 81 załadowań)
jesienna_burza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 10:03   #15
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
najgorsze co może sobie zrobić jasna blondynka to walnąć ciemną farbę przy tak jasnych delikatnych rysach twarzy i jej kolorystyce. sprawi to tylko, że ciemne włosy przytłoczą jasną twarz sprawią, że bedziesz wyglądała trupio i nienaturalnie.
Ja się z tym stwierdzeniem nie zgodzę. Oczywiście nie każdemu pasują ciemne kolory włosów, ale jesienna_burza po prostu gdzieś znika w blondzie. Cera całkowicie zlewa się z włosami. Poza tym takie jasne włosy bardzo odmładzają, a autorka chyba nie taki efekt chce osiągnąć
Jesienna_burzo, żeby nie było, masz naprawdę cudowny naturalny kolor włosów i wiele bym dała żeby taki mieć na swojej głowie jednak uważam, że jest dla Ciebie po prostu zbyt mało wyrazisty. Takie jest moje zdanie
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 10:07   #16
jesienna_burza
Przyczajenie
 
Avatar jesienna_burza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 16
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Dzięki, wszystkie rady obiecuję przemyśleć.

Powiedzcie mi jeszcze, w jaki sposób wyczarować talię? Jestem klepsydrą, ale przez nieodpowiednie odżywianie moja talia w jakiś dziwny sposób zaczęła zanikać. Paski w talii? Nie przetną mnie na pół przy moim wzroście?
jesienna_burza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 10:43   #17
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Raczej odradziłabym paski. Dobre byłyby bluzki lub sukienki odcinane pod biustem z dekoltem np. w serek (jak wcześniej sugerowałam ). Ubrania nie mogą być obszerne, jednak zbyt obcisłe też nie, bo wtedy podkreślą wszelkie mankamenty. Sylwetka klepsydry jest naprawdę fajna, bardzo kobieca i proporcjonalna
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 10:45   #18
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Dużo bardziej pasuje Ci ten jasny odcień niż tak ciemny brąz. Ja bym nie rezygnowała z koloru, który posiadasz, tylko ewentualnie delikatnie go zmodyfikowała. Masz delikatne rysy, co <moim zdaniem> z rudnym będzie się kłócić.
Co do ubrań - najlepszą radą jest przymierzać i przymierzać - jeśli masz zmysł sama dostrzeżesz z czasem jakie kolory są dla Ciebie i jakie kroje; jeśli nie lepiej na zakupy wybrać się z kimś bardziej doświadczonym i zaufanym, kto wskaże Ci właściwą drogę.
Jeśli chodzi o talię - mogą być paski (chociaż nie są już na szczycie modowej listy), tylko żeby to było estetyczne trzeba uważać żeby spod nigo nie wylały się boczki i brzuszek. Dlatego sądzę, że lepsze będą lekkie, zwiewne sukienki, które swoim krojem (złamanie w odpowiednim miejscu) podkreślają talię i wyszczuplają. Dobrze podkreślają talię gorsety - może wśród nich znajdziesz coś dla siebie?
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:00   #19
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Stokrotek90, ale jest przecież bardzo wiele rudowłosych osób o delikatnych rysach twarzy i bardzo im to pasuje
I bardzo dobrą radą jest przymierzanie ubrań do skutku Autorko, musisz po prostu sprawdzić co wygląda na Tobie najlepiej, nie bój się zaryzykować i postawić na coś nowego.
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 14:04   #20
nagiko
Raczkowanie
 
Avatar nagiko
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

hej to masz wielkie szczęście! klepsydry czy małe czy wielkie zawsze są ideałem! idealne są dla nich dekolty w tzw. serce, zaokrąglone, w łódki, spódnice ołówkowe, a teraz nadchodzi sezon i powinno ich być w sklepach full. Żakiety i kardigany krótkie, taliowane. Jeżeli boisz się pasków, to zacznij je dobierać pod kolor ubrania, czyli niebieska sukienka-niebieski pasek. Wtedy zobaczysz czy w paskach czujesz się dobrze, czy nie. Spodnie rurki jeżeli możesz sobie pozwolić. Jeżeli dół twojej figury podświadomie uważasz za większy, to stosuj zawsze zasadę: dół ciemniejszy góra jaśniejsza. Wtedy stworzysz złudzenie optyczne. A i zobacz czy lepiej czujesz się w rzeczach które mają wzroki, czy w tych które nie mają. Wtedy przez jakiś czas możesz kupować tylko wybrane.
__________________
Niech Kolor mnie UBIERA! http://stylishlook.pl/blog/
nagiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 10:36   #21
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Cytat:
Napisane przez Venge Pokaż wiadomość
Stokrotek90, ale jest przecież bardzo wiele rudowłosych osób o delikatnych rysach twarzy i bardzo im to pasuje
I bardzo dobrą radą jest przymierzanie ubrań do skutku Autorko, musisz po prostu sprawdzić co wygląda na Tobie najlepiej, nie bój się zaryzykować i postawić na coś nowego.
Prawda, sama przez jakiś czas nosiłam rudości pomimo delikatnych rysów twarzy, jednak po zdjęciu autorki w ciemnym brązie i okularach, mam wrażenie, że rudy da jej efekt "ciotki-Klotki" i namiesza zamiast pomóc.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 11:04   #22
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Prawda, sama przez jakiś czas nosiłam rudości pomimo delikatnych rysów twarzy, jednak po zdjęciu autorki w ciemnym brązie i okularach, mam wrażenie, że rudy da jej efekt "ciotki-Klotki" i namiesza zamiast pomóc.
Wiem o czym mówisz Ale myślę, że dużo zależy też od doboru fryzury. W krótkich włosach i prostej grzywce autorka nie wygląda korzystnie. Ja myślałam raczej o dłuższej fryzurze z wycieniowanymi pasmami, coś w tym rodzaju: http://blog.nj.com/entertainment_imp...m_ashsimps.jpg. Z takimi włosami wygląda się wciąż młodo, atrakcyjnie i o wiele bardziej wyraziście
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 11:43   #23
jesienna_burza
Przyczajenie
 
Avatar jesienna_burza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 16
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Dziękuję bardzo

Plan "na teraz": zapuszczam kudełki, nieźle falują, więc w kwestii układania wystarczy zapleść warkocz na noc;
jak odrosną to spróbuję kolor "ocieplić", na razie nie będę radykalnie go zmieniać, ale potem - zobaczymy ;
troszkę ćwiczeń żeby pozbyć się brzuszka;
rezygnuję z szarości, czerni i "smutnych", przygaszonych kolorów.

Jak coś się zmieni na plus, wstawiam zdjęcie.
jesienna_burza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 14:08   #24
Venge
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 675
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Cytat:
Napisane przez jesienna_burza Pokaż wiadomość
Jak coś się zmieni na plus, wstawiam zdjęcie.
Super ! Czekam na efekty
__________________


Venge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 19:29   #25
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Czekamy
Tak na marginesie - zauważyłam, że masz delikatnie zaczerwienione policzki i nos, dlatego osobiście odradzałabym Ci czerwienie.
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:46   #26
jesienna_burza
Przyczajenie
 
Avatar jesienna_burza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 16
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Milenko, moje naczynka są w tragicznej formie po wieloletniej pizzy na ryjku
jesienna_burza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:34   #27
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Naczynka przykryj zielonym korektorem
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 11:38   #28
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

Dokładnie - zielony korektor, albo zielona baza pod podkład. Warto też chyba odłożyć troszkę pieniążków na zamykanie naczynek, ale o tym nie powiem Ci za wiele, bo jeszcze się tym nie interesowałam, chociaż powinnam, bo moja mama ma podobny problem...
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 16:41   #29
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Myszka próbuje znaleźć coś dla siebie

masz ładne, zdrowe włosy
co do ubioru..doradziłabym eleganckie bluzki na krótki rękaw we wzory bądź gładkie + dżinsy do tego i jeśli lubisz szpilki. to taki zestaw półelegancki - idealny

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&bi...:30,s:20,i:227

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&bi...:26,s:20,i:215
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.