Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-07, 13:51   #2491
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

dziewczyny, czy wszystkie Pixie są słabo kryjące? mam wrażenie, że bb bardziej zakrywają niedoskonałości.
przyszły do mnie w końcu próbki, na razie nałożyłam jeden odcień, co prawda kolor nie za bardzo pasuje, ale chce jeszcze sprawdzić jak będzie się trzymał cały dzień.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 14:35   #2492
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy wszystkie Pixie są słabo kryjące? mam wrażenie, że bb bardziej zakrywają niedoskonałości.
przyszły do mnie w końcu próbki, na razie nałożyłam jeden odcień, co prawda kolor nie za bardzo pasuje, ale chce jeszcze sprawdzić jak będzie się trzymał cały dzień.
niestety, ta obecnie dostępna formuła ma takie średniawe krycie. kiedyś pixie miało też kryjącą formułę cover de luxe, która kryła lepiej, no ale wycofali ją dawno. ale z podkładami mineralnymi jest o tyle fajna sprawa, że można pod nie położyć korektor, i efekt będzie dość naturalny, nawet jak kolor korektora nie jest super dopasowany
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 14:39   #2493
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
niestety, ta obecnie dostępna formuła ma takie średniawe krycie. kiedyś pixie miało też kryjącą formułę cover de luxe, która kryła lepiej, no ale wycofali ją dawno. ale z podkładami mineralnymi jest o tyle fajna sprawa, że można pod nie położyć korektor, i efekt będzie dość naturalny, nawet jak kolor korektora nie jest super dopasowany
szkoda, bo potrzebuję trochę mocniejszego krycia, a mam wrażenie, że jak nakładam kolejną warstwę kosmetyku, to krycie jest takie samo.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 15:00   #2494
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
szkoda, bo potrzebuję trochę mocniejszego krycia, a mam wrażenie, że jak nakładam kolejną warstwę kosmetyku, to krycie jest takie samo.
na pewno mocniejsze krycie mają Meow w formule FF, ale są bardziej suche, no i to firma ze Stanów to zamawianie próbek jest bardziej problematyczne (chociaż z tego co kojarzę, mają free shipping, no ale trzeba z 2 tygodnie czekać aż przyjdą, no i więcej zachodu jest z zamawianiem z zagranicy)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 15:14   #2495
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2013-06-07 o 15:17
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 20:09   #2496
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ostatnio bardzo przekonałam się do marki Yves Rocher
Czy któryś w podkładów nadał by się dla porcelanowej cery ?
Patrzyłam wczoraj na ten i wydawał się całkiem jasny jednak nie dostałam próbki i nie wiem jak zachowuje się na skórze ( odc.100) http://www.yves-rocher.com.pl/makija...ad_niebrudzacy
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 22:15   #2497
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Ostatnio bardzo przekonałam się do marki Yves Rocher
Czy któryś w podkładów nadał by się dla porcelanowej cery ?
Patrzyłam wczoraj na ten i wydawał się całkiem jasny jednak nie dostałam próbki i nie wiem jak zachowuje się na skórze ( odc.100) http://www.yves-rocher.com.pl/makija...ad_niebrudzacy
On daje niewielkie krycie i ma dość wyraźny zapach (jak większość podkładów YR).
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 22:27   #2498
Lina L
Raczkowanie
 
Avatar Lina L
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 64
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Miałam go, byłam średnio zadowolona z efektu, na mojej mieszanej cerze szybko się "ścierał" i słabo krył
__________________
Lina

***
Zapraszam na mojego bloga
http://godcreatedwomen.blogspot.com
Lina L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 15:41   #2499
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

kopiuję to, co napisałam na innym wątku:

wpadłam się pochwalić, że właśnie ukręciłam sobie podkład mineralny, oczywiście z zestawu z kolorowki wzięłam ten do cery tłustej i mieszanej. wyszedł mi trochę za ciemny i za żółty, ale pewnie nikt poza mną tego nie dostrzeże co prawda zostało mi trochę wypełniaczy, tak 1/4 objętości zestawu, ale tak właściwie połowa miała być dla mamy więc czekam na nią z nadzieją, że się okaże, że jednak kolor jej skóry jest na tyle podobny do mojego, że wystarczy tylko drobna modyfikacja...

tak wstępnie to jest dość suchy, pylący, myślę, że nałożony na filtr czy cokolwiek, dzieki czemu skóra nie jest sucha (a na taką teraz go położyłam) będzie wyglądał lepiej no ale świetna sprawa moim zdaniem, że można sobie zrobić podklad o dopasowanych właściwościach i kolorze. i wyszło mnie smiesznie tanio, bo nieco ponad 40zl (musiałam dokupić Color Blend Olive i Yellow, choć być moze ten drugi mogłam sobie darować, może wystarczyłby żółty tlenek z zestawu) za aż 12g podkładu! dla porównania, Meow ma 8g a Pixie 7g.

mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował

edit: za to mojej mamie zrobiłam kolor idealny, po nalozeniu naprawdę grubej plamy na szyi, nie było jej w ogole widac i dopiero teraz wyszło, że jej skóra ma podobny poziom jasności do mojego, ale przez płytkie unaczynienie i maaasę przebarwien jej twarz jest ze 2-3 tony ciemniejsza niż szyja i dekolt.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-06-15 o 13:01
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 11:04   #2500
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 11:36   #2501
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
kupiłaś go stacjonarnie?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 12:59   #2502
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cześć Mam pytanie: obiło mi się gdzieś o uszy, że z revlonu CS któraś wersja bardziej ciemnieje (albo ta do cery suchej, albo do tłustej) i nigdzie nie mogę znaleźć która...

Zdecydowałam się na w końcu kupienie buff, i jako posiadaczka bladego żółtego odcienia cery mam nadzieje, że się sprawdzi. Strasznie się boję tego ciemnienia, bo jeśli naprawdę tak robi, to ten buff pójdzie na straty, nie mogę sobie pozwolić na coś odrobinę ciemniejszego... Wiem, że niektóre dziewczyny stwiedzą, że żaden ze mnie badzioch , ale to chyba zależy od odcienia - np HM51 dla mnie stanowczo za ciemny, inglot lw100 w sam raz.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:06   #2503
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

ciemniejsza była wersja do cery suchej, nie wiem, jak jest teraz, bo w zeszłym roku zmienili formułę, wiem że ta do cery tłustej mniej ciemnieje niż stara wersja, ale ten podkład ma to do siebie, że i tak może oksydować - lepiej się od niego trzymac z daleka, jeśli ma się wysuszoną skórę
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:42   #2504
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 10:47   #2505
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
dziękuję bo chciałam zobaczyć testery na żywo, a potem zadecydować czy warto kupić całe opakowanie.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 18:19   #2506
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, help me please

Poszukuję jasnego podkładu z filtrem. Przynajmniej SPF 20, to absolutne minimum.
Najchętniej 30. Musi mieć naprawdę porcelanowy odcień, bez żółtych domieszek (już prędzej różowe). Ostatnio używałam kremu tonującego SVR z filtrem 50, był naprawdę jasny, ale mega tłuścił skórę i podkreślał wszystkie suche skórki. No i ten efekt maski... :< Pragnę krycia, ale nie kosztem nienaturalnego efektu.
Wiem, że zapewne milion razy była już mowa o takim podkładzie, ale nie mam siły szukać : ) Czekam na jakieś porady. Pozdrawiam.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 08:30   #2507
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

a nie szukałaś czasem wśród kremów BB? oczywiście tych azjatyckich. Tak wysoką ochronę najprędzej wśród nich właśnie znajdziesz. Poza tym to chyba tylko wśród aptecznych kremów tonujących/barwionych filtrów/podkładów takie SPF
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 09:56   #2508
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a nie szukałaś czasem wśród kremów BB? oczywiście tych azjatyckich. Tak wysoką ochronę najprędzej wśród nich właśnie znajdziesz. Poza tym to chyba tylko wśród aptecznych kremów tonujących/barwionych filtrów/podkładów takie SPF
Wiem, że kremy BB są teraz bardzo popularne, ale szczerze powiedziawszy nie chcę wydawać kasy na zakup w ciemno... Zastanawiam się, czy one też są takie tłuste. Albo czy w ogóle istnieją jakieś podkłady z przyzwoitym filtrem, które nie powodują mega świecenia buźki. Bo mimo iż cerę mam mieszaną - nie tłustą, to zazwyczaj świecę się dosyć mocno. Zwłaszcza na brodzie i na czole Co do podkładów aptecznych - ostatnio byłam w aptece i poprosiłam panią o próbki JASNYCH podkładów z filtrem. Otrzymałam próbki Vichy Dermablend (Nude jest stanowczo zbyt ciemny :/) i Iwostin spf30, ale odcień "naturalny" też jest totalnie ciemny
Chętnie wydam pieniądze na dobry podkład, ale kurcze: jaki, jaki?
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 13:04   #2509
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

no racja, kupując krem BB przydałoby się, żebyś się zaopatrzyła wcześniej w próbki - zwykle są dość łatwo dostępne, z tego co wiem. Ale to dodatkowy koszt
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 14:29   #2510
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

8 godzin zbierania truskawek i 'tylko' lekko muśnięte słońcem kawałki nóg, so awesome
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 17:09   #2511
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Witam
Dziewczyny czy któraś miała Lioele Dollish? Bo zastanawiam się czy nie kupić na te dni kiedy nie chce mi się babrać z minerałami.
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 17:59   #2512
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Miałam. Jeśli z odcieniem nie będzie problemu to jest ok
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:11   #2513
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Miałam. Jeśli z odcieniem nie będzie problemu to jest ok
Dzięki Ten zielony wygląda nawet sympatycznie.
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-22, 19:58   #2514
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Nie ma za co
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 15:31   #2515
olka_98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Smile jasny, matujący podkład do młodej cery

Witam,

tak jak w temacie, szukam dobrego podkładu do młodej cery. Używałam już podkładu "so matte" firmy miss sporty, odcienia najjaśniejszego, czyli light. Pasował mi, jednak nie zakrywał niedoskonałości. Póżniej kupiłam podkład tej samej firmy, w tym samym odcieniu, jednak z serii "clean up"-mam go do dziś, jednak mam dwutygodniową przerwę od kosmetyków. Miał być zdrowszy dla skóry. Jednak dla mnie po pierwsze-był taki sam problem z niemaskowaniem niedoskonałości, a po drugie-odcień wydaje mi się ciemniejszy.

Proszę o polecenie produktu, który
-matuje skórę,
-w swojej ofercie posiada bardzo jasny odcień (najlepiej, jakbym miała z czego wybierać),
-zakrywa niedoskonałości,
-nadaje się do młodej cery,
-jest w niedużej cenie.

Wiem, że trudno jest znaleźć produkt spełniający wszystkie wymagania, ale jednak istnieje nadzieja, że ktoś używał już czegoś podobnego.

Z góry proszę o niepouczanie mnie w sprawach dotyczących niszczenia jeszcze młodej cery. Naprawdę o nią dbam, używam żelu, tonika i kremu matującego, mam za sobą doświadczenie z mydełkiem siarkowym, a teraz w trakcie przerwy od kosmetyków upiększających, zażywam kąpieli zawierających m.in. właśnie siarkę.

Proszę o porady i z góry dziekuję.
olka_98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-06, 09:59   #2516
natalia67888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: jasny, matujący podkład do młodej cery

Powiem Ci że ja też przez długi czas szukałam podkłady, który by zakrył moje niedoskonałości, ale od niedawna postanowiłam znaleźć taki, który by je likwidował, a przynajmniej ich nie tworzył polecam podkład mineralny z Annabelle Minerals jest wiele odcieni, minerały nie niszczą cery, podkład wygląda na twarzy naturalnie, a regularne stosowanie pozwala na zaobserwowanie lepszego stanu skóry twarzy
natalia67888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 20:24   #2517
Klusz
Raczkowanie
 
Avatar Klusz
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: jasny, matujący podkład do młodej cery

Też polecam minerały, na przykład z Meow
Klusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 21:57   #2518
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: jasny, matujący podkład do młodej cery

jeślli chodzi o dobry mat to dla mnie najlepszy jest podkład Manhattan Matt Powder zobacz sobie kolorki, ja mam najjaśniejszy i jest ok.
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 10:22   #2519
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, a używała / używa któraś z Was fluidu Iwostin Correctin Sensitia?
Ma filtr spf30, nieźle jak na podkład. Zastanawiam się czy go kupić, szukałam próbek, dostałam jedynie odcień "naturalny" i niestety - dla mojej bardzo bladej buźki jest zbyt ciemny. A czy odcień "jasny" jest naprawdę jasny? Z opinii na KWC wynika, że tak. Potwierdzacie? I czy ogólnie polecacie ten fluid? Bo aktualnie w internetowej Zikoaptece cena to tylko niecałe 20 i kusi mnie nooo...
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:22   #2520
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a używała / używa któraś z Was fluidu Iwostin Correctin Sensitia?
Ma filtr spf30, nieźle jak na podkład. Zastanawiam się czy go kupić, szukałam próbek, dostałam jedynie odcień "naturalny" i niestety - dla mojej bardzo bladej buźki jest zbyt ciemny. A czy odcień "jasny" jest naprawdę jasny? Z opinii na KWC wynika, że tak. Potwierdzacie? I czy ogólnie polecacie ten fluid? Bo aktualnie w internetowej Zikoaptece cena to tylko niecałe 20 i kusi mnie nooo...
Mam ten do skóry naczynkowej. Jest jasny, na poziomie Pharmaceris o1 kryjącego, Bourjois 51, czyli dla super bladziochów się nie nada. Natomiast pod względem właściwości jest to jeden z najlepszych podkładów, jakie miałam okazję wypróbować - lekki, ale daje średnie krycie, ma satynowe wykończenie, nie jest klejący i lepki na twarzy, fajnie się rozprowadza. Przyczepić się mogę jedynie do trwałości, ale w temperaturach letnich to raczej nic nie trzyma.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.