Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-04, 08:27   #1861
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Znowu niedostępne. Lecą z nami w kulki

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
001KLPL na -10% i chyba wejdzie Ci jeszcze ten śmieszny PANTONE
Dziękować
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:27   #1862
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Polecam, mam dwie sztuki, ale kupione tylko na promocjach lub VIP-ach. Ostatni nabytek to czarny ,,Taxi'' pięknie wygląda i jest trwały, po jakimś czasie widać minimalne różnice na końcówkach, ale to chyba taki urok czarnych. Tylko ja jeszcze niezależnie od lakieru kładę utwardzający top.
Dziękuję za opinię.
Jaki top polecasz? Ja mam paznokcie wyjątkowo niewspółpracujące z lakierami, dlatego najczęściej decyduję się na ciałowe kolorki. Teraz jednak marzy mi się jakiś ciemny - i właśnie wczoraj w TK Maxx widziałam kilka lakierów tej marki, w S. zresztą też są. Cena niezbyt niska, ale chyba się skuszę.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:32   #1863
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051559 7]Ale miałam wczoraj akcję w moim stacjonarnym Douglasie
Poszłam obejrzeć te Clarinsowe olejki do ust, bo mnie zaciekawiło, że jednak zbierają różne opinie i chciałam je osobiście obczaić.
Wchodzę więc pewnym krokiem do sklepu, witam się z ochroniarzem i stadem konsultantek, które do mnie wystartowały jak tylko przestąpiłam próg, jest miło, słodko i sympatycznie. Aż tu nagle bach! Wywaliłam się jak długa na samym środku sklepu
Pozbierałam się w sekundę żeby zobaczyć co się stało (z pomocą pana ochroniarza i dwóch pań z obsługi). Patrzę, a to obcas mi się złamał w prawym bucie Totalnie oszołomiona, z płonącymi ze wstydu policzkami i maskującym to wszystko uśmiechem numer cztery, przeczołguję się na stronę, ściągam ten feralny but, a w bucie...prawa stopa wykręcona w dowolnie przez siebie wybranym kierunku. Patrzę na to i widzę, że dosłownie z sekundy na sekundę puchnie to to jak bania. I co tu robić. Samochód zaparkowany na zadupiu, bo nie było miejsca, to przecież nie dokuśtykam. Jeszcze pech chciał, że to prawa noga się uszkodziła, bo mam automat, to spokojnie dojechałabym z kontuzjowaną lewą nogą
No więc uradzono, że mi wezwą karetkę. Za jakieś 40 minut z okładem przy tłumie gapiów, zostałam wywieziona z galerii w towarzystwie zespołu ratowniczego Na Izbie Przyjęć spędziłam jakieś cztery godziny pośród kolejnego tłumu ludzi - tym razem z grypą i sraczką (serio, po prostu koniec świata, ile było ludzi), po czym z nogą w gipowym usztywnieniu udałam się do domu.
Także tego... dalej nie wiem jak wyglądają na żywo te olejki do ust [/QUOTE]

O matulu
Kochana trzymaj się cieplutko i zdrowiej Nie martw się, teraz sobie odpoczniesz na pewno (bo wszystkie kobiety zabiegane jak zawsze) i będziesz miała więcej czasu dla siebie i da wizażu oczywiście Wiesz, może to taki pstryczek "musisz odpocząć!", a że sama nie chciałaś to nóżka zwichnięta Mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrówka. Przesyłam wirtualne przytulasy i całusy

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Przykro mi dziewczyny, że tak nie możecie upolowac tych Clarinsów Naprawdę, bez jaj, po 2 sztuki Ja sie ciesze, że kupiłam wszystko w stacjonarcze wczesniej, bo bym miała dylemat teraz... I jeszcze olejków nie wrzucili. I nie wiedziałabym, czy zamawiać osobno czy czekać aż sie wszystko pojawi Co to w ogole, żeby niepełna kolekcja weszła?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:32   #1864
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051630 5]To serum lubi wysuszać. Koniecznie stosuj pod krem (w sumie tak powinno się używać serum). Fajnie wygładza i uspokaja podrażnienia, zaczerwienienia, jest spoko - mogę polecić. Użyłam już kilku buteleczek.
Kremów Estee nie lubię, bo są zbyt ciężkie dla mnie, nie chcą się wchłaniać, rolują się na skórze.[/QUOTE]
Ok, to będzie "głupie" pytanie, ale pod krem tzn że najpierw serum, a na nie kremik?
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to musisz po prostu po każdej takiej reakcji czytać skład i porównywać go ze składem kremu który jest dla Ciebie ok. Może dzięki temu dojdziesz do tego który składnik Ci szkodzi . Lepszej rady nie jestem w stanie Ci dac Albo spróbuj uderzyć do alergologa
Dzięki! Muszę zacząć może segregować te kremy ( na te ok i te "beee"). Żałuję, że wcześniej nie zaczęłam, bo teraz to większości nie pamiętam

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Lethe69 znam EH.Mi nic sie po nim nie działo. Cere mam kapryśną o ile zaczerwienieni nie mam (tylko po masce Su:m ) to ''tylko'' grudki takie pod skórne wyskakują.Teraz mam zmywak z Climax ale Caolion był najlepszy
Ja ten kremik Etude House mam w dwóch próbkach i jestem, po pierwszym zastosowaniu, zadowolona. Muszę pomyśleć czy by go nie sprowadzić
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051639 8]Eee tam, apteczne. Tym się w ogóle nie sugeruj. A Vichy to mega ściema. Mają kiepski skład te produkty.
Musisz być ostrożna, uważać z tymi próbkami. Masz wrażliwą cerę i z pewnością jej nie służy częsta zmiana kosmetyków.[/QUOTE]
Jak się dostaje tyle próbek to aż żal nie wypróbować. Szczególnie, że nie mam jeszcze swojego kremu numero 1.
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

To prawda, nie każdy apteczny krem to cudo, moja cera np buntuje się na Iwostin, Pharmaceris, Vichy itp, za to na LRP, Biodermę, Uriage i SVR reaguje bardzo pozytywnie Ale niestety doszłam do tego metodą prób i błędów, testowanie i testowanie
Iwostin, Pharmaceris, Vichy- u nie też odpada, a Bioderma, Uriage i SVR - nie pamiętam "reakcji mojej skóry" Po Sylveco jeszcze też byłam czerwona...
Chyba muszę zacząć sprawdzanie od nowa...
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:37   #1865
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

A czy te lip balmy nie mają wejść do stałej oferty? Gdzieś mi mignęło, ale już nie pamiętam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:46   #1866
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Ok, to będzie "głupie" pytanie, ale pod krem tzn że najpierw serum, a na nie kremik?

Dzięki! Muszę zacząć może segregować te kremy ( na te ok i te "beee"). Żałuję, że wcześniej nie zaczęłam, bo teraz to większości nie pamiętam
Jak się dostaje tyle próbek to aż żal nie wypróbować. Szczególnie, że nie mam jeszcze swojego kremu numero 1.
Serum to produkt z założenia do aplikacji najpierw, a potem krem. Jeśli ktoś ma tłustą cerę, czasem wystarcza serum.

Warto notować info o pielęgnacji twarzy, żeby kolejny raz nie eksperymentować, a próbki testować co jakiś czas, bo częste zmiany kosmetyków nie służą zwłaszcza cerze wrażliwej.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:51   #1867
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051559 7]Ale miałam wczoraj akcję w moim stacjonarnym Douglasie
Poszłam obejrzeć te Clarinsowe olejki do ust, bo mnie zaciekawiło, że jednak zbierają różne opinie i chciałam je osobiście obczaić.
Wchodzę więc pewnym krokiem do sklepu, witam się z ochroniarzem i stadem konsultantek, które do mnie wystartowały jak tylko przestąpiłam próg, jest miło, słodko i sympatycznie. Aż tu nagle bach! Wywaliłam się jak długa na samym środku sklepu
Pozbierałam się w sekundę żeby zobaczyć co się stało (z pomocą pana ochroniarza i dwóch pań z obsługi). Patrzę, a to obcas mi się złamał w prawym bucie Totalnie oszołomiona, z płonącymi ze wstydu policzkami i maskującym to wszystko uśmiechem numer cztery, przeczołguję się na stronę, ściągam ten feralny but, a w bucie...prawa stopa wykręcona w dowolnie przez siebie wybranym kierunku. Patrzę na to i widzę, że dosłownie z sekundy na sekundę puchnie to to jak bania. I co tu robić. Samochód zaparkowany na zadupiu, bo nie było miejsca, to przecież nie dokuśtykam. Jeszcze pech chciał, że to prawa noga się uszkodziła, bo mam automat, to spokojnie dojechałabym z kontuzjowaną lewą nogą
No więc uradzono, że mi wezwą karetkę. Za jakieś 40 minut z okładem przy tłumie gapiów, zostałam wywieziona z galerii w towarzystwie zespołu ratowniczego Na Izbie Przyjęć spędziłam jakieś cztery godziny pośród kolejnego tłumu ludzi - tym razem z grypą i sraczką (serio, po prostu koniec świata, ile było ludzi), po czym z nogą w gipowym usztywnieniu udałam się do domu.
Także tego... dalej nie wiem jak wyglądają na żywo te olejki do ust [/QUOTE]
Nawet nie wiem, co napisać. Co za historia! Jejku jak Ci współczuję... nie wiem, czy samej kostki, cy ogromu tych okropnych wrażeń.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051571 7]Chodzę o kulach jak inwalidka Na razie mam L4 na trzy tygodnie. Okropne to skręcenie. Naderwałam sobie też staw i w ogóle mogiła.[/QUOTE]
:O Rzeczywiście poważna sprawa. Może chociaz jakoś przyjemnie wykorzystasz wolne, ale kurczę, trzy tygodnie się nie ruszać? Ale się porobiło.
Dlatego boję się szpilek, z moimi stopami zaraz po założeniu miałabym taką przygodę.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 08:51   #1868
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Serum to produkt z założenia do aplikacji najpierw, a potem krem. Jeśli ktoś ma tłustą cerę, czasem wystarcza serum.

Warto notować info o pielęgnacji twarzy, żeby kolejny raz nie eksperymentować, a próbki testować co jakiś czas, bo częste zmiany kosmetyków nie służą zwłaszcza cerze wrażliwej.

Muszę zapamiętać
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:57   #1869
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

CAPNĘŁAM 03
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-03-04 o 09:08
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:59   #1870
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

QUOTE=aniyam;50517191]CAPNĘŁAM 03 :dz iekuje::broku l:[/QUOTE]

Gratulacje!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:59   #1871
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
CAPNĘŁAM 03 :dz iekuje::broku l:
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 09:04   #1872
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
CAPNĘŁAM 03 :dz iekuje::broku l:
Jupiiii
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:10   #1873
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
QUOTE=aniyam;50517191]CAPNĘŁAM 03 :dz iekuje::broku l:
Gratulacje!! [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jupiiii
Ale się cieszę jakbym dostała gwiazdkę z nieba

Szkoda, że gratisy mizerne, poczekam z opłaceniem do końca tygodnia
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-03-04 o 09:11
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:17   #1874
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Gratulacje!!





Ale się cieszę jakbym dostała gwiazdkę z nieba

Szkoda, że gratisy mizerne, poczekam z opłaceniem do końca tygodnia
Tak to jest, że jak się na coś długo czeka, to potem bardziej cieszy jak się to dostanie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:17   #1875
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Gratulacje!!
Ale się cieszę jakbym dostała gwiazdkę z nieba

Szkoda, że gratisy mizerne, poczekam z opłaceniem do końca tygodnia [/QUOTE]



Mnie na razie nic nie kusi, wczorajsze paczki mnie przytłoczyły
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:24   #1876
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Dziękuję bardzo za ciepłe słowo i wsparcie, jesteście kochane
Aż mniej boli

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Ok, to będzie "głupie" pytanie, ale pod krem tzn że najpierw serum, a na nie kremik?
Tak
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:29   #1877
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
CAPNĘŁAM 03
Haha aniyam gratulacje

Poziomko czy ten Lip Balm to bardzo malutki jest? Dużo jest chociaż tego sztyftu?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:30   #1878
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
tylko szminka nie mój kolor myśle nad tym serum i kremem czy zacząc uzywac ?
Polecacie ?
To serum ANR zapchało mi pory mimo, że wodniste.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:37   #1879
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

A w ogóle jeszcze inny 'smaczek' jest w całej tej mojej historii
Otóż moje stopy są w trakcie linienia po użyciu takich pilingujących skarpetek z kwasami (postanowiłam stuningować sobie stopy jako, że wiosna za rogiem ). Jak chirurg wczoraj na Izbie to zobaczył to najpierw zbladł, a potem zapytał czy choruję na jakąś łuszczycę czy coś O matko, myślałam, że padnę ze wstydu. Wytłumaczyłam mu w czym rzecz, a ten orzekł, że kobiety jednak nie przestają go zaskakiwać. Pośmialiśmy się z tego, młody był, to jakoś to przełknął. Ja to zawsze coś odwalę

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
To serum ANR zapchało mi pory mimo, że wodniste.
Serio ??! W życiu bym go nie posądziła o takie właściwości

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

A czemu tak pragniecie tego Lip Balma 03 ?
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 09:37   #1880
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051789 0]A w ogóle jeszcze inny 'smaczek' jest w całej tej mojej historii
Otóż moje stopy są w trakcie linienia po użyciu takich pilingujących skarpetek z kwasami (postanowiłam stuningować sobie stopy jako, że wiosna za rogiem ). Jak chirurg wczoraj na Izbie to zobaczył to najpierw zbladł, a potem zapytał czy choruję na jakąś łuszczycę czy coś O matko, myślałam, że padnę ze wstydu. Wytłumaczyłam mu w czym rzecz, a ten orzekł, że kobiety jednak nie przestają go zaskakiwać. Pośmialiśmy się z tego, młody był, to jakoś to przełknął. Ja to zawsze coś odwalę

[/QUOTE]


Ty to masz przygody

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051789 0]

A czemu tak pragniecie tego Lip Balma 03 ?[/QUOTE]

Sama się nad tym głowię
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:38   #1881
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ty to masz przygody

No, ja zawsze coś wywinę
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:39   #1882
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Mam też tak z niektórymi kremami LRP, co uważam za dość dziwne, bo w końcu są "apteczne", i z Vichy też i wieeele innych
Apteczne nie znaczy lepsze czy bezpieczniejsze. To tylko oznacza że są dostępne tylko w tym kanale dystrybucji.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:40   #1883
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Haha aniyam gratulacje

Poziomko czy ten Lip Balm to bardzo malutki jest? Dużo jest chociaż tego sztyftu?
Kochana, niestety wydaje mi się, że jest dość malutki.. Ma tylko 1,8 g.. Jak się otworzy to ten sztyfcik jakby nie przylega do metalowej części nawet Więc tak w sumie mówiąc... Już bardziej błyszczol w tym odcieniu się opłaca

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051789 0]A w ogóle jeszcze inny 'smaczek' jest w całej tej mojej historii
Otóż moje stopy są w trakcie linienia po użyciu takich pilingujących skarpetek z kwasami (postanowiłam stuningować sobie stopy jako, że wiosna za rogiem ). Jak chirurg wczoraj na Izbie to zobaczył to najpierw zbladł, a potem zapytał czy choruję na jakąś łuszczycę czy coś O matko, myślałam, że padnę ze wstydu. Wytłumaczyłam mu w czym rzecz, a ten orzekł, że kobiety jednak nie przestają go zaskakiwać. Pośmialiśmy się z tego, młody był, to jakoś to przełknął. Ja to zawsze coś odwalę

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------



Serio ??! W życiu bym go nie posądziła o takie właściwości

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

A czemu tak pragniecie tego Lip Balma 03 ?[/QUOTE]

Oooo f*ck Musiał mieć naprawdę niezłą minę jak to zobaczył... Co za zbieg okoliczności hahahaha Oglądałam zdjęcia jak to wygląda gdy stopy skóre zrzucają... A jak Ci przykładali lodem i był tłum gapiów to ściągałaś skarpetę? O matulu co za przygoda...

Pewnie dlatego, że to taki odpowiednik Diora Lip Glow
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:40   #1884
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Ale generalnie polecam te skarpetki, to naprawdę działa Naskórek schodzi jak skóra z węża. A pod spodem stópki dziecka
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:41   #1885
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051789 0]A w ogóle jeszcze inny 'smaczek' jest w całej tej mojej historii
Otóż moje stopy są w trakcie linienia po użyciu takich pilingujących skarpetek z kwasami (postanowiłam stuningować sobie stopy jako, że wiosna za rogiem ). Jak chirurg wczoraj na Izbie to zobaczył to najpierw zbladł, a potem zapytał czy choruję na jakąś łuszczycę czy coś O matko, myślałam, że padnę ze wstydu. Wytłumaczyłam mu w czym rzecz, a ten orzekł, że kobiety jednak nie przestają go zaskakiwać. Pośmialiśmy się z tego, młody był, to jakoś to przełknął. Ja to zawsze coś odwalę [/QUOTE]
Hahahha jesteś udana

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051799 4]Ale generalnie polecam te skarpetki, to naprawdę działa Naskórek schodzi jak skóra z węża. A pod spodem stópki dziecka [/QUOTE]

Które użyłaś? Też planuję zrobić tuning moim stopkom
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:43   #1886
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051789 0]A w ogóle jeszcze inny 'smaczek' jest w całej tej mojej historii
Otóż moje stopy są w trakcie linienia po użyciu takich pilingujących skarpetek z kwasami (postanowiłam stuningować sobie stopy jako, że wiosna za rogiem ). Jak chirurg wczoraj na Izbie to zobaczył to najpierw zbladł, a potem zapytał czy choruję na jakąś łuszczycę czy coś
-
[/QUOTE]
Zdrówka!

Używałaś Epilfeet? Jakie wrażenia? Kupiłam je mojemu facetowi, dzisiaj dotarły.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:44   #1887
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochana, niestety wydaje mi się, że jest dość malutki.. Ma tylko 1,8 g.. Jak się otworzy to ten sztyfcik jakby nie przylega do metalowej części nawet Więc tak w sumie mówiąc... Już bardziej błyszczol w tym odcieniu się opłaca
To się chyba wyleczyłam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:45   #1888
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość

Oooo f*ck Musiał mieć naprawdę niezłą minę jak to zobaczył... Co za zbieg okoliczności hahahaha Oglądałam zdjęcia jak to wygląda gdy stopy skóre zrzucają... A jak Ci przykładali lodem i był tłum gapiów to ściągałaś skarpetę? O matulu co za przygoda...
Masakra Miałam rajstopy i ratownik mi nogę w rajstopie oglądał Skupiał się na stawie skokowym bardziej. Ale mówiąc szczerze, to nie pamiętam jak to wyglądało, byłam tak przejęta, że zapomniałam o linieniu stóp i śmiało wystawiałam szkitę do oględzin

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość

Pewnie dlatego, że to taki odpowiednik Diora Lip Glow

Aaa
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:46   #1889
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051789 0]A w ogóle jeszcze inny 'smaczek' jest w całej tej mojej historii
Otóż moje stopy są w trakcie linienia po użyciu takich pilingujących skarpetek z kwasami (postanowiłam stuningować sobie stopy jako, że wiosna za rogiem ). Jak chirurg wczoraj na Izbie to zobaczył to najpierw zbladł, a potem zapytał czy choruję na jakąś łuszczycę czy coś O matko, myślałam, że padnę ze wstydu. Wytłumaczyłam mu w czym rzecz, a ten orzekł, że kobiety jednak nie przestają go zaskakiwać. Pośmialiśmy się z tego, młody był, to jakoś to przełknął. Ja to zawsze coś odwalę

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

A czemu tak pragniecie tego Lip Balma 03 ?[/QUOTE]

ale masz przygody

Sama nie wiem czemu go tak pragnę, widziałam w stacjo i się zakochałam

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051799 4]Ale generalnie polecam te skarpetki, to naprawdę działa Naskórek schodzi jak skóra z węża. A pod spodem stópki dziecka [/QUOTE]

Mam je w domu, ale jeszcze nie używałam, chciałam mężowi zabieg zrobić to stwierdził, że nie będzie nosił skarpet z wódką, nie wiem co mu się z tą wódką w skarpetach przyśniło, ale jak się uparł to nie mogę go przekonać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:46   #1890
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochana, niestety wydaje mi się, że jest dość malutki.. Ma tylko 1,8 g.. Jak się otworzy to ten sztyfcik jakby nie przylega do metalowej części nawet Więc tak w sumie mówiąc... Już bardziej błyszczol w tym odcieniu się opłaca
Łeee, to chyba lepiej opłaca się Dior Lip Glow
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 22:45:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.