Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-27, 14:08   #1
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281

Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!


Zaczynamy XXXI część !!!



Powlokłam lakierem paznokcie
i moje palce błyszczą...
Panie mój, bądź miłościw
moim myślom
(H. Poświatowska)



Wrzucajcie zdjęcia swoich naturalnych pazurków:
Długich
Krótkich
Gołych
Pomalowanych
Zadbanych
Kostropatych

! wszystkich !


Zasada numer jeden:
Noł tips
Noł żel
Noł akryl


Koniec zasad.

Dewiza każdej pazurkomaniaczki:
Życie jest za krótkie, żeby chodzić w niepomalowanych paznokciach
I tego się trzymajmy




Małe kalendarium pazurkomaniaczek, czyli "Mini- kronika historyczna"

(klimat) Ale to już było...
cz. I wątku klik
cz. II wątku klik
cz. III wątku klik
cz. IV wątku klik
cz. V wątku klik
cz. VI wątku klik
cz. VII wątku klik
cz. VIII wątku klik
cz. IX wątku klik
cz. X wątku klik
cz. XI wątku klik
cz. XII wątku klik
cz. XIII wątku klik
cz. XIV wątku klik
cz. XV wątku klik
cz. XVI wątku klik
cz. XVII wątku klik
cz. XVIII wątku klik
cz. XIX wątku klik
cz. XX wątku klik
cz. XXI wątku klik
cz. XXII wątku klik
cz. XXIII wątku klik
cz. XXIV wątku klik
cz. XXV wątku klik
cz. XXVI wątku klik
cz. XXVII wątku klik
cz. XXVIII wątku klik
cz. XXIX wątku klik
cz. XXX wątku klik

Top spamerki części XXX:

1. Śniegowa
2. meeow
3. AnulaPPP
4. Yenotek
5. chucky123
6. MgiełkaM
7. miranda122
8. agaszak
9. vivinn
10. nekofood

Spamerkom gratulujemy wytrwałości!




Odpowiedzi na najczęściej zadawane w tym wątku pytania:


Co zrobić żeby mieć ładne paznokcie?

- równo wypiłować
- zadbać o skórki i nawilżyć je
- starannie pomalować (nie zalewamy skórek, jak się zdarzy to poprawiamy patyczkiem, korektorem do lakieru lub płaskim pędzelkiem zanurzonym w zmywaczu)
- utrzymywać sensowną długość

Jaki kształt nadawać paznokciom?

- dla krótkiej, rozszerzającej się płytki, którą trudno zapuścić: jajeczka (zaokrąglony wolny brzeg)
- dla rozszerzającej się płytki, która nie sprawia trudności w zapuszczaniu: migdały (mocniej zaokrąglony - zbliżający się do spiczastego - wolny brzeg)
- dla równej, nie rozszerzającej się płytki - oba powyższe, a dodatkowo kwadraty ostre i ze złagodzonymi kantami

Ulubione bazy pod lakier:

- odżywka Eveline 8w1 (stosowana rozsądnie)
- odżywka Eveline diamentowa (stosowana rozsądnie)
- odżywka NailTek II Foundation (zawiera formaldehyd)
- odżywka Sensique Silky Smooth (bez formaldehydu)

Ulubione top coaty:

- INM Out The Door (dostępny w sklepach Eurofashion)
- Seche Vite (najlepiej kupować na allegro)
- Poshe (dostępne w sklepie alphanailstylist lub na allegro)
- top coat Euro Fashion (dostępny w sklepach Eurofashion)
- Sally Hansen - Insta Dri

Ulubione kremy do rąk:

- Isana z mocznikiem
- Evree czerwony
- kremy Kamill (zwłaszcza bezzapachowy z mocznikiem)
- Anida z woskiem pszczelim
- kremy Alterra

Ulubione zmywacze:

- zielona Isana
- bezacetonowy o różnych wersjach zapachowych (dostępny w Eurofashion)

Rozcieńczalniki do lakierów:

- izopropanol
- rozcieńczacz z Inglota
- rozcieńczacz z Poshe
- Seche Restore

Odtłuszczacze:

- izopropanol
- winogronowy odtłuszczacz do paznokci Sensique

Inne lubiane preparaty odżywcze:

- serum Regenerum
- wszystkie oliwki, olejki, mieszanki olejów (np. Alterra, Babydream), oliwa z oliwek (do wcierania i moczenia)

Preparaty do usuwania skórek:

- preparat do usuwania skórek Eurofashion
- preparat do usuwania skórek Blue Cross (dostępny w sklepach Eurofashion)
- preparat do usuwania skórek Sally Hansen

Lubiane akcesoria:

- szklane pilniki (For Your Beauty, AnnCo)
- drewniane patyczki do skórek
- korektory do lakieru w formie nasączonych zmywaczem pisaków (np. sensique, lovely)
- płaskie pędzelki używane do doczyszczania skórek po malowaniu (moczymy w zmywaczu i wycieramy co trzeba)

Narzędzia do zdobień:

- wszelkie pędzelki, co kto lubi (zestawy i pojedyncze sztuki można znaleźć w prawie każdej drogerii oraz sklepach Eurofashion, Allepaznokcie, Silcare i oczywiście na allegro)
- sondy do robienia kropek (dostępność jak wyżej)
- gąbki do cieniowania (zmywaki, aplikatory do cieni, gąbeczki do podkładu - jak komu wygodnie)
- płytki MoYou (porównanie Mgiełki)

Godne uwagi sklepy stacjonarne i internetowe:

- Eurofashion
- Alphanailstylist
- Allepaznokcie
- Silcare
- StarNail (duża ilość tanich ozdób w oddziałach stacjonarnych)

Często powtarzające się skróty:

PR - Pierre Rene
ChG - China Glaze
CC - Color Club
MS - My Secret
SV - Seche Vite
GR - Golden Rose
SE - Scale Effect
SB - Simple Beauty (mgiełka SB - lakier Simple Beauty nr 16)
EF - Eurofashion
ANS - Alpha Nail Stylist
AP - AllePaznokcie
CA - Colour Alike
SH - Sally Hansen
SP - Salon Perfect


Serdecznie zapraszamy do udziału w bogatych dyskusjach o tematyce wszelakiej.
Z naciskiem na lakiery i paznokcie (acz nie oszukujmy się zanadto z tym naciskaniem )

Przypominamy również o usuwaniu zdjęć z postów podczas cytowania, znacznie ułatwia to przeglądanie forum (i nie nadwyręża naszych palców podczas przewijania strony ).


WARNING WARNING!
Wszelkie przejawy przemocy, złego traktowania, znęcania się, obijania buteleczek o siebie, nielegalnego handlu lakierami
zostają natychmiastowo zgłoszone do MZOLu (Międzynarodowy Związek Ochrony Lakierów),
ponieważ nie tolerujemy wyżej wymienionych zachowań.
Bliskie naszym sercom jest dobre traktowanie lakierów, a także zależy nam, aby niechciane lakierowe dzieci
trafiały do odpowiedzialnych matek oraz dorastały w sprzyjających warunkach i domu pełnym miłości.

Dołączasz na własną odpowiedzialność.
PS. Wkrótce ruszają nasze kampanie uświadamiające,
stay tuned.


Ty, która tu wchodzisz żegnaj się z nadzieją i pieniędzmi w portfelu, bowiem trafiłaś na wątek,
w którym będziesz kuszona na każdym kroku.
Nie żartuję.
Brace yourselves.. nail polishes are coming!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 14:11   #2
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

pirsza?!

faaaaak jeeeeeee
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 14:13   #3
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Pełna dumy chciałam tylko zaznaczyć, żeby każdy zauważył, że załapałam się do top spamerek!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 14:25   #4
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pełna dumy chciałam tylko zaznaczyć, żeby każdy zauważył, że załapałam się do top spamerek!

gratulacje


a ja się wzięłam za piłowanie i spierdaliłam muszę wszystkie wyrównać do fakera, który wygląda jak kupa jakiś taki krzywy się zrobił i z jednej strony praktycznie był prosty, a nie zaokrąglony, muszę czekać aż podrośnie
a stwierdziłam, że wypiłuję, bo samopas..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 14:32   #5
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Witam się w nowym wątku
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 14:54   #6
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Z poprzedniego wątku:
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Żyję, wolny weekend , sami w domu - fak yeaaaaaaaaaaaaaaaa
Wkupne wrzucam


pięknie
Szaaaaaał! : D
O ile nie przepadam za takimi pisanymi wzorkami, tak u Ciebie mi się podobają i ładnie się czarny komponuje z tym banankiem

Dziękuję
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
bardziej żywe były biel i czerń to wiadomo, ale na fakerze to Eveline MiniMax 931, a ten ciemny fiolet to - KLIK


to samo pomyślałam dla mnie to nawet zadowalające, że polska firma bierze się za lakiery do stempli


ale cudowne! co to za limonka, Orlik?
Eee tam, wcale nie wyszedł Ci źle na zdjęciach, a połączyłaś pięknie - powiem to raz jeszcze

Tylko niech zrobią to porządnie i nie zatrzymają się tylko na tych jednych kolorach, i nie dowalą cen z kosmosu. Takie małe wymagania mamy
Chociaż mam cichą nadzieję, że skoro już ktoś genialny wymyślił Mundziaki, to i nasz rynek nie pozostanie bierny w tym temacie Tak samo kiedyś było ze stemplami i płytkami - albo oryginalny Konad (który wtedy kosztował ładne pieniądze), albo chińskie podróby. A teraz? Teraz to prężnie działający biznes i można przebierać w wysokojakościowych produktach

Dzięki To Bikini Nawet nie miałam z nim za wielkich problemów - czaaaary
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
PIĘKNIE
Ja tez, dzięki Śnieguskowi, jestem wierna INM
Pięknie dziękuję
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51897793]Fantastycznie im razem [/QUOTE]
Dzięki Nosiło się też bardzo dobrze
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

O kciuki poproszę jeszcze na poniedziałek (mam przyjść na 3h na próbę co prawda jak i kilka innych dziewczyn no ale nadzieja jeszcze jakaś jest )
Do usług! Będą kciuki i łokcie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
gratulacje


a ja się wzięłam za piłowanie i spierdaliłam muszę wszystkie wyrównać do fakera, który wygląda jak kupa jakiś taki krzywy się zrobił i z jednej strony praktycznie był prosty, a nie zaokrąglony, muszę czekać aż podrośnie
a stwierdziłam, że wypiłuję, bo samopas..
Dziękuję, dziękuję Moje największe osiągnięcie ostatnimi czasy

U mnie rosną sobie trochę bez kontroli To znaczy spiłowałam jakiś tydzień temu na bardzo krótko, żeby uratować pękniętą wskazówkę (jeszcze milimetr tego pęknięcia jest, ale raczej już się nie złamie) i od tamtego czasu nie tknęłam pilnika. Mogłabym trochę zwęzić niektóre, ale mi się nie chce, a jak mi się nie chce, to wolę nie zabierać się do tego
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 15:09   #7
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Malduje sie w nowej czesci
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 15:14   #8
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Do usług! Będą kciuki i łokcie
Nie dziękuję

Pościągane mani zmyte, piłować nie ma czego jutro pomaluje jakimś nowym dziwnym nabytkiem z lewiatanu gdyż mam mieć jasne paznokcie w jednym kolorze
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 15:18   #9
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Również się melduję


Pozaznaczałam sobie posty co wycytowania a tu bum, nowa część

Ogólnie to skoro tyle osób już poleca ten CS - to kwestia czasu pewnie zanim go zamówię.

Na razie kliknęłam sobie podróbkę lub i nie Kanda z ebaya. W zasadzie 6 dolarów to majątek nie jest a może się polubimy
Stempli nigdy za dużo - najwyżej przyda się do robienia naklejek, zawsze to szybciej


A druga rzecz, to te lakiery do stempli z colorowo
Zgadzam się, że o ile, O ILE, miałyby jakość chociaż porównywalną do Mundziaków i dobrze odbijałyby na czarnym, to fajnie byłoby mieć nawet te 8 ml za 15-16 zł, ale z tanią i szybką wysyłką. Może mniej będą cuchnąć a jakość będzie dobra No i na bank udostępnią jaki jest skład
W takim wypadku skusiłabym się i poprosiłabym kogoś w PL o zamówienie jak będzie promocja darmowej wysyłki



A to neonowe różowo limonkowe mani spowodowało u mnie ślinotok....
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 15:26   #10
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Eee tam, wcale nie wyszedł Ci źle na zdjęciach, a połączyłaś pięknie - powiem to raz jeszcze

Tylko niech zrobią to porządnie i nie zatrzymają się tylko na tych jednych kolorach, i nie dowalą cen z kosmosu. Takie małe wymagania mamy
Chociaż mam cichą nadzieję, że skoro już ktoś genialny wymyślił Mundziaki, to i nasz rynek nie pozostanie bierny w tym temacie Tak samo kiedyś było ze stemplami i płytkami - albo oryginalny Konad (który wtedy kosztował ładne pieniądze), albo chińskie podróby. A teraz? Teraz to prężnie działający biznes i można przebierać w wysokojakościowych produktach

Dzięki To Bikini Nawet nie miałam z nim za wielkich problemów - czaaaary



U mnie rosną sobie trochę bez kontroli To znaczy spiłowałam jakiś tydzień temu na bardzo krótko, żeby uratować pękniętą wskazówkę (jeszcze milimetr tego pęknięcia jest, ale raczej już się nie złamie) i od tamtego czasu nie tknęłam pilnika. Mogłabym trochę zwęzić niektóre, ale mi się nie chce, a jak mi się nie chce, to wolę nie zabierać się do tego

dziękuję raz jeszcze ze zdjęć nie jestem zadowolona, wszystkie wyszły tak ponuro, ale to przez pogodę, cały dzień wtedy lało

no mogliby z czasem poszerzać gamę kolorystyczną, nie miałabym nic przeciwko i co do cen z kosmosu również się zgadzam
dokładnie, wszystko się zaczęło fajnie rozwijać, mamy w czym przebierać, więc myślę, że z lakierami do stempli w niedalekiej przyszłości będzie podobnie

ah, Bikini muszę w końcu zrobić te zakupy na Minti, bo odkładam, aż mi w końcu wykupią ale najpierw ogarnę sukienkę i włosy, wtedy lecę z zakupami paznokciowymi!


ja w sumie mogłam zostawić delikatnego samopasa, ale się uparłam, że spiłuję.. bo tydzień pilnikiem nie ruszane, to wypadałoby coś podziałać, taa ale trudno, odrosną
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 15:49   #11
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pełna dumy chciałam tylko zaznaczyć, żeby każdy zauważył, że załapałam się do top spamerek!
Ja też, ja też!

Biorę się za nadrabianie.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 16:10   #12
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Siemano w nowym

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pełna dumy chciałam tylko zaznaczyć, żeby każdy zauważył, że załapałam się do top spamerek!
gratki


Aga, z poprzedniego wątku mani widziałam - super tuning

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 16:22   #13
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Starałam się właśnie stworzyc klimat takie starej mapy Dzięki wielkie!
Wyszło idalnie
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
piękne są jaki to sposób tajemny? mnie nigdy nie wychodzą kropeczki, boję się ich
Nie taki tajemny
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dziękuję najpierw pasek na środku, a potem dostawiałam resztę kropek po bokach, to chyba najłatwiejszy i najprzyjemniejszy sposób
O O właśnie Nic tajemnego
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Być może już ktoś dalej podpowiedział coś fajnego, ale ja ostatnio kupilam TO. Szczerze mówiąc sprawdza się sto razy lepiej niż klej Magic. Zasycha szybciej i zdjemuje się w jednym kawałku bez problemu. Mam wrażenie, że nie przesusza jak klej, jest tanie i wydajne. Tylko śmierdoli jak sto diabłów (musze innej firmy spróbowac nastepnym razem) No i nie wiem czy za jakiś czas mi nie zaschnie w butelce..
Młoda z plastyka taki miała, do obrazów

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że ja to zakrawam na kolekcjonerkę stempli. Mam gumeczkę od B loves plates, ale nie próbowałam (posądzam, że to to samo co na Blueberry i aliexpress.. ale pewności nie mam). Z Blueberry też mam gumkę, stemple z MoYou dwa, CS, Konada, z BPS... jakies no name'y..
Cs wygrał Do testów zostały tylko gumki z Blueberry i od B, ale nie sądzę żeby wyparły CS'a żeby nie wiem jak fajne były.
Trafienie na oryginalnego, miękkiego i klejącego Kanda podobno graniczy z cudem.. albo raczej z wygrana w totka.
]
Podziel się posiłkiem
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Strachliwam
Ale z mojej strony to nie była ironia. Po co z miłej wycieczki robic droge przez mękę.
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mini wrzutka ode mnie - po księżnniczkowym pora na neonowe pomieszanie z poplątaniem Mogę tylko powiedzieć, że Robinsonka nie wyszła i że na żywo kolor fioletowych ćwieków naprawdę odpowiadał kolorowi lakieru
W ogóle to biję się z pierś - top to resztka INM, sprawdza się, jak widać, rewelacyjnie... tyle narzekania i nerwów... i po co?
Fenomenalne. Nie wiem, czy bym się nie pokusiła o ćwieki na każdym
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na dzień dobry mam mani Bardzo modne jak się okazało, widziałam ostatnio mnóstwo tintowych na blogach Jakby co zdjęcie podlinkowane do posta.
Genialne
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
PApropos topów zastanawiam się czym jest ten INM
Albo jak to to by się sprawdzało - tanie jak barszcz, ciekawe. Na próbę nie wezmę, bo 75ml to zdecydowanie za dużo, a mała flaszka po dwie dychy
Kupię za to ten EF na wypróbowanie właśnie

To znaczy... o ile cokolwiek będzie na miejscu z tej mojej listy zakupów
Dziwaczny ten INM...
O tym tanim myslałam, a ten EF uważam za słaby- mało trwały, i nie wysychał aż tak szybko. Ze ściąganiem średnio było. Pamiętasz mój test?
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Żyję, wolny weekend , sami w domu - fak yeaaaaaaaaaaaaaaaa
Wkupne wrzucam
[e
Bardzo się podoba
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pełna dumy chciałam tylko zaznaczyć, żeby każdy zauważył, że załapałam się do top spamerek!
Ups... Ja na 1 miejscu...


Aaaaaale mi fajnie.
33km rowerku, fajne żarełko z Fudtraka...

Młoda porządek z lakierami zrobiła... 313
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 16:26   #14
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Nowy wąąąąąątek!
dżem dobry

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Teraz widziałam na fb zdjęcie czerwieni i limonki niby na czarnej kartce są dość intensywne ale trzeba poczekać na jakieś zdjęcia mani
Jakieś konkretne odcienie polecasz? Gdyż płytek mam już multum co prawda same z BPS ale na moje potrzeby są ok a kolorowych lakierów to stempli brak
ze zwykłych lakierów najlepiej odbijają się te gęste, mocniej napigmentowane i metaliczne, ale konkretnie nie bardzo mogę coś powiedzieć
http://bajzelkosmetyczny.blogspo t.com/search/label/manicure
nie wszystkie stemplowe otagowałam, jeśli chcesz to poprzeglądaj
tu mam wszystko, co stemplowałam w większości chyba podpisane, ale jak coś to pytaj
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja to pewnie będę potrzebowała najjaśniejszego, skoro i tak trochę ciemnieje.. a schodzeniem w sumie się nie przejmuję, bo jak wracam do domu to lubię się pozbyć wszystkiego z twarzy

dziękuję najpierw pasek na środku, a potem dostawiałam resztę kropek po bokach, to chyba najłatwiejszy i najprzyjemniejszy sposób
może tylko u mnie, ale mam tak, ze jak chcę dołozyć, to widzę, że kolor jaśniejszy jest, a to co na twarzy minimalnie się utlenia, ale do ładnego koloru, żadnej pomarańczy czy coś

aha to muszę zrobić kropkowe mani kiedyś
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Być może już ktoś dalej podpowiedział coś fajnego, ale ja ostatnio kupilam TO. Szczerze mówiąc sprawdza się sto razy lepiej niż klej Magic. Zasycha szybciej i zdjemuje się w jednym kawałku bez problemu. Mam wrażenie, że nie przesusza jak klej, jest tanie i wydajne. Tylko śmierdoli jak sto diabłów (musze innej firmy spróbowac nastepnym razem) No i nie wiem czy za jakiś czas mi nie zaschnie w butelce..
ciekawe, ciekawe
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Bardziej neutralny czy ma jakies żółtawe tony???
wg mnie neutralne, light beige to właśnie jasny beż, nie wybija się róż za mocno, na pewno nie jest żółtawy
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
na samiuśkim początku ich działania, koszt lakieru oscylował w granicach 8/9zł?

Mini wrzutka ode mnie - po księżnniczkowym pora na neonowe pomieszanie z poplątaniem
były :ehem, po 8,99 chyba na samym początku jeszcze

neonki kształt
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na dzień dobry mam mani Bardzo modne jak się okazało, widziałam ostatnio mnóstwo tintowych na blogach Jakby co zdjęcie podlinkowane do posta.
om nom nom, super!
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wkupne wrzucam

Ale, że jak 17 - kierva 26 zapłaciłam

Śliczne - u Ciebie zawsze podobały mi się najbardziej własnie takie króciutkie
bananowe wiersze

bo było promo -40% przy zakupie dwóch sztuk kolorówki

dziękuję
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Też jestem po pierwszych próbach, fajjny jest ten podkład, buźka - przynajmniej na poczatku, wygląda jak wyfotoszopowana , u mnie nie ciemnieje ale nie matowi tak jak bym chciała Ale najważniejszenie nie włazi w pory i zmarszczki i nie ciastoli się. Będę go testować jeszcze z innymi pudrami i kremami pod bo teraz jestem przed @ i te testy raczej wiarygodne nie są
mógłby lepiej matowić :x

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja w sumie mogłam zostawić delikatnego samopasa, ale się uparłam, że spiłuję.. bo tydzień pilnikiem nie ruszane, to wypadałoby coś podziałać, taa ale trudno, odrosną
ups :x
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Młoda porządek z lakierami zrobiła... 313
ojej ile poszło?


allepaznokcie mają lakiery do stempli za ok 7 złociszy, ale nie używałam dłużej więc się nie wypowiadam, trzeba by wrócić do stemplowania
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-06-27 o 16:31
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 16:30   #15
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

ah, Bikini muszę w końcu zrobić te zakupy na Minti, bo odkładam, aż mi w końcu wykupią ale najpierw ogarnę sukienkę i włosy, wtedy lecę z zakupami paznokciowymi!

:
Cała kolekcja polish for tans jest genialna!!
Ale cholera jakiś czas temu Shades wylądował w koszu bo MO robią tak badziewne zakrętki że pękają. Juz nawet nie mówię o tym plastiku, ale pęka nawet szklana szyjka, mimo ze po użyciu zawsze jest wycierana :/
Dlatego już nigdy nie kupię nic od MO
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 16:33   #16
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

ojej ile poszło?
żaden. To akurat kontrolujemy, ale byłam pewna że nie mamy jeszcze 300...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 16:35   #17
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
żaden. To akurat kontrolujemy, ale byłam pewna że nie mamy jeszcze 300...
aaa, myślałam, że porządek to wyrzutki

ja też powinnam przejrzeć lakiery i nie tylko lakiery

Oesu, ale szponiska
Lipiec 2014

__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-06-27 o 16:36
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 16:37   #18
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Nowy wąąąąąątek!
dżem dobry


ze zwykłych lakierów najlepiej odbijają się te gęste, mocniej napigmentowane i metaliczne, ale konkretnie nie bardzo mogę coś powiedzieć
http://bajzelkosmetyczny.blogspo t.com/search/label/manicure
nie wszystkie stemplowe otagowałam, jeśli chcesz to poprzeglądaj
tu mam wszystko, co stemplowałam w większości chyba podpisane, ale jak coś to pytaj
Właśne też sobie przeglądam Twojego linka
Nie wiem jak mogłam nie mieć jeszcze Twojego bloga w feedach na bloglovin
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 16:42   #19
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Właśne też sobie przeglądam Twojego linka
Nie wiem jak mogłam nie mieć jeszcze Twojego bloga w feedach na bloglovin
dziękuję, będzie mi miło jeśli czasem zajrzysz

ale jak to oglądam to śmiech mnie zbiera na niektóre kształty i długości moje stare można powspominać
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 16:59   #20
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
A druga rzecz, to te lakiery do stempli z colorowo
Zgadzam się, że o ile, O ILE, miałyby jakość chociaż porównywalną do Mundziaków i dobrze odbijałyby na czarnym, to fajnie byłoby mieć nawet te 8 ml za 15-16 zł, ale z tanią i szybką wysyłką. Może mniej będą cuchnąć a jakość będzie dobra No i na bank udostępnią jaki jest skład
W takim wypadku skusiłabym się i poprosiłabym kogoś w PL o zamówienie jak będzie promocja darmowej wysyłki


A to neonowe różowo limonkowe mani spowodowało u mnie ślinotok....
Dokładnie tak samo uważam Nawet chyba wszystkie takie mamy podejście

Pięknie dziękuję!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no mogliby z czasem poszerzać gamę kolorystyczną, nie miałabym nic przeciwko i co do cen z kosmosu również się zgadzam
dokładnie, wszystko się zaczęło fajnie rozwijać, mamy w czym przebierać, więc myślę, że z lakierami do stempli w niedalekiej przyszłości będzie podobnie

ah, Bikini muszę w końcu zrobić te zakupy na Minti, bo odkładam, aż mi w końcu wykupią ale najpierw ogarnę sukienkę i włosy, wtedy lecę z zakupami paznokciowymi!


ja w sumie mogłam zostawić delikatnego samopasa, ale się uparłam, że spiłuję.. bo tydzień pilnikiem nie ruszane, to wypadałoby coś podziałać, taa ale trudno, odrosną
A szczególnie, że stemple wcale nie chcą zejść do lamusa Ciągle są na topie, producenci prześcigają się w pomysłach i dobrze

Powiedziałabym, że lakier nie zając - nie ucieknie, ale nie chcę zapeszać

Rację masz, odrosną
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ja też, ja też!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
gratki
Danke, danke, chyba drugi raz w życiu
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale z mojej strony to nie była ironia. Po co z miłej wycieczki robic droge przez mękę.

Fenomenalne. Nie wiem, czy bym się nie pokusiła o ćwieki na każdym


Dziwaczny ten INM...
O tym tanim myslałam, a ten EF uważam za słaby- mało trwały, i nie wysychał aż tak szybko. Ze ściąganiem średnio było. Pamiętasz mój test?


Aaaaaale mi fajnie.
33km rowerku, fajne żarełko z Fudtraka...

Młoda porządek z lakierami zrobiła... 313
Z mojej też nie Oni wtedy chodzą grupkami, rozpoznawalni są po białych koszulach i spódniczkach do półdupka I rżą (najdziwniejszy czasownik pod słońcem? ) jak jak ostatnie osły, nic dziwnego, że ich nie lubimy

Dzięki, bardzo mi miło Chyba z czystego lenistwa z tego zrezygnowałam No i druga dłoń była zrobiona odwrotnie - 3 raz Bikini i 2 razy Robinson, pewnie bym się pogubiła

Ano... czytałam opinie o nim (tym INM Total Eclipse), co prawda mało ich, ale ogólnie zachwalany i ponoć szybciorem wysycha, no ale to jednak ryzyko na które się nie skuszę.
Ooo testowałaś tego EF? Tę nie-szybko-schnącą wersję? Jak mówisz, że słaby to nie biorę. Średnie schnięcie i ściąganie to chyba najgorsze połączenie z możliwych

Zazdro roweru Ze mną nie chcą jeździć, a samej jakoś mi nieswojo...
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
były :ehem, po 8,99 chyba na samym początku jeszcze

neonki kształt
O widzisz, czyli nie mam urojeń

Dziękuuuuuję
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Oesu, ale szponiska
Lipiec 2014
Dostanie mi się, jak powiem, że zayebiście mi się podobają?
Z linka do bloga, którego zarzuciłaś, jeszcze do migdałów się ślinię
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 17:06   #21
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
aaa, myślałam, że porządek to wyrzutki

ja też powinnam przejrzeć lakier
Nołp. Układanie...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Z mojej też nie Oni wtedy chodzą grupkami, rozpoznawalni są po białych koszulach i spódniczkach do półdupka I rżą (najdziwniejszy czasownik pod słońcem? ) jak jak ostatnie osły, nic dziwnego, że ich nie lubimy

Dzięki, bardzo mi miło Chyba z czystego lenistwa z tego zrezygnowałam No i druga dłoń była zrobiona odwrotnie - 3 raz Bikini i 2 razy Robinson, pewnie bym się pogubiła

Ano... czytałam opinie o nim (tym INM Total Eclipse), co prawda mało ich, ale ogólnie zachwalany i ponoć szybciorem wysycha, no ale to jednak ryzyko na które się nie skuszę.
Ooo testowałaś tego EF? Tę nie-szybko-schnącą wersję? Jak mówisz, że słaby to nie biorę. Średnie schnięcie i ściąganie to chyba najgorsze połączenie z możliwych

Zazdro roweru Ze mną nie chcą jeździć, a samej jakoś mi nieswojo...
O tak... to rżenie... brr.

Oj, to musiało być super

Hm... Ciekawe.

Wiesz, dla kogoś kto nie ma doświadczenia z topami byłby ok, ale jak już wiesz czego oczekiwać...

Czemu nie chcą??
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 17:07   #22
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dostanie mi się, jak powiem, że zayebiście mi się podobają?
Z linka do bloga, którego zarzuciłaś, jeszcze do migdałów się ślinię
Pamiętam, że wtedy mi się nawet podobały, ale teraz jak patrzę, to jak nie moja ręka

Migdałki miałam krótko, zawsze mi się łamały trójkąciki i musiałam mieć długaśny wolny brzeg, żeby uzyskać taki kształt
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-06-27 o 17:10
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 17:29   #23
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O O właśnie Nic tajemnego

33km rowerku, fajne żarełko z Fudtraka...

a takie proste

a co dobrego jadłaś?


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
może tylko u mnie, ale mam tak, ze jak chcę dołozyć, to widzę, że kolor jaśniejszy jest, a to co na twarzy minimalnie się utlenia, ale do ładnego koloru, żadnej pomarańczy czy coś

aha to muszę zrobić kropkowe mani kiedyś

uff, to dobrze, że się nie robi chamska pomarańcza

koniecznie!


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Cała kolekcja polish for tans jest genialna!!
Ale cholera jakiś czas temu Shades wylądował w koszu bo MO robią tak badziewne zakrętki że pękają. Juz nawet nie mówię o tym plastiku, ale pęka nawet szklana szyjka, mimo ze po użyciu zawsze jest wycierana :/
Dlatego już nigdy nie kupię nic od MO

hm.. może to przez zły transport? albo zbyt mocne dokręcanie? u nas chyba jednej dziewczynie się zdarzyło, że szyjka od Chinki pękła.. odpukać mi ani razu nic takiego się nie stało.


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Oesu, ale szponiska
Lipiec 2014

nie wyglądały wcale tragicznie
Twoje migdałki były superanckie


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A szczególnie, że stemple wcale nie chcą zejść do lamusa Ciągle są na topie, producenci prześcigają się w pomysłach i dobrze

Powiedziałabym, że lakier nie zając - nie ucieknie, ale nie chcę zapeszać
i dobrze, dzięki temu mamy łatwiejszy dostęp, a kiedyś było można o tym pomarzyć

nie gadaj lepiej nic ogarnę bieżące dodatki i zamawiam specyfiki do ryja i dogodzę paznokciom
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 17:45   #24
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Czy ja trafiłam na dobry wątek?
Wbiłabym się w temat, ale nie wiem co zacz Po staremu wrzucę więc mani. Księżniczkowe


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Nubar - Brothel
Ale kolor mi nie podpasował wybitnie.

Przez to przywiązanie do nazw usilnie trzymam OPI Vampsterdam i Elephantastic Pink. A wyglądam w nich strasznie, powinny polecieć w dobre ręce. No zobaczymy jak mi z tym pójdzie
Obejrzałam swatche i taki... meh. Szkoda bo nazwa świetna.

OPI EF. Pragnęłam go bardzo przez jakiś czas.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
kikutki, zdj robione kalkulatorem
Maluszki, ale wyglądają całkiem fajnie.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
haha
oj tak....
kiedy pokażesz te swoje pazury hę? bom ciekawa strasznie
Cierpliwości, mam jeszcze dwa zaległe mani do pokazania. A obecne muszę w ogóle pomalować, bo od dwóch tygodni nie widziały lakieru. :O I co gorsza - im dłużej niepomalowane, tym bardziej nie mogę się za to zabrać, mimo że chcę. Nie ogarniam.
Hehe, jak kupowałam tę płytkę do stempli to przy okazji wzięłam też naklejki wodne, żeby w końcu spróbować. Nie miałam siły przeglądać mnóstwa stron i wybierać, więc wzięłam pierwsze które mi się spodobały. I ciągle miałam wrażenie, że gdzieś je już widziałam, potem sobie przypomniałam, że były u Ciebie - o te.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
taaaa-daaaah
tym razem będzie jedno zdjęcie, słabe i w ogóle do , bo jak się wzięłam za ich focenie to było pochmurnie, a w kolejne dni zdrowie było ważniejsze, więc nawet nie myślałam o zdjęciach paznokci, stąd taki twór..
sposób Śniegowej na ładne kropki działa, chociaż moje jeszcze dalekie od ideału, ale obiecuję, że dojdę do wprawy i będę praktykować kropkowe mani

puaczę, jak patrzę na kolory lakierów na zdjęciu, które wyglądają tak kupowato i słabo
obiecuję poprawę przy kolejnych mani
Wincy takich mani.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51887569]Ja mam neona I się tłumaczę:
Mega słabo kryje,musiałam dać 4 warstwy na biel.
Stemple,noo musiałam je zrobić,ale ten lakier do nich się nie nadaję.
Nie wiem czy taki kolor neonu pasuje mi do koloru skóry...Ja się dobrze w tym mani czuję,ale wydaję mi się że skóra jest jakaś taka...hmm brudna?
Na żywo ta biel tak się nie przebija przez ten lakier.[/QUOTE]
Kolor boski... ale to krycie.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ooooooooo mamo, jakie piękne te truskawki!!!! Te na paznokciach, jakby kto mial wątpliwości


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mini wrzutka ode mnie - po księżnniczkowym pora na neonowe pomieszanie z poplątaniem Mogę tylko powiedzieć, że Robinsonka nie wyszła i że na żywo kolor fioletowych ćwieków naprawdę odpowiadał kolorowi lakieru
W ogóle to biję się z pierś - top to resztka INM, sprawdza się, jak widać, rewelacyjnie... tyle narzekania i nerwów... i po co?
Ooo, jakie fajne!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na dzień dobry mam mani Bardzo modne jak się okazało, widziałam ostatnio mnóstwo tintowych na blogach Jakby co zdjęcie podlinkowane do posta.
Jakoś nie przypadło mi do gustu. Tzn. wykonanie fajne, kolory też ciekawe, ale po prostu mi coś nie pasuje.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Żyję, wolny weekend , sami w domu - fak yeaaaaaaaaaaaaaaaa
Wkupne wrzucam
Widziałabym raczej albo tylko napisy, albo tylko owoce - razem nie.


BDFM + olejek herbaciany się u mnie nie sprawdza, to od tego zaczęły mi się robić te zadziory. Po pierwszym myślałam że to przypadek, ale jak się pojawiły kolejne 4, to to na pewno wina olejku herbacianego. Podejrzewam że działa u mnie jak rycyna, nawet odrobina wysusza. Chociaż, co dopiero ostatnio zauważyłam - 2x5 zawiera rycynę, a mimo to cudownie działa na moje skórki. Tylko w mieszankach olei wysusza.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 18:04   #25
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ze zwykłych lakierów najlepiej odbijają się te gęste, mocniej napigmentowane i metaliczne, ale konkretnie nie bardzo mogę coś powiedzieć
http://bajzelkosmetyczny.blogspo t.com/search/label/manicure
nie wszystkie stemplowe otagowałam, jeśli chcesz to poprzeglądaj
tu mam wszystko, co stemplowałam w większości chyba podpisane, ale jak coś to pytaj
Ok dziękuję
Na pewno poczytam ale to od środy już po obronie. Na razie moją jedyną lekturą są notatki i rozdział pracy z analizy badań Nawet czytnik za mną płacze

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ale jak to oglądam to śmiech mnie zbiera na niektóre kształty i długości moje stare można powspominać
Mam tak samo, jakiś czas temu przeglądałam moje rosnące w samopas pseudo migdałki i nie ogarniam jakim cudem mi nie przeszkadzały w funkcjonowaniu
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 18:06   #26
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Pamiętam, że wtedy mi się nawet podobały, ale teraz jak patrzę, to jak nie moja ręka
:
Boskie były... na żywo
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a takie proste

a co dobrego jadłaś?
Ano

KLIK
Wołowe kuleczki, sos z truskawką, kuskusowa sałatka (mnóstwo w niej goji), sos z truskawkami i peczak.
Szczęście dodał sos jogurtowy i sałatkę z cieciorką.
Fura paszy, i nieduża kasa.
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
:BDFM + olejek herbaciany się u mnie nie sprawdza, to od tego zaczęły mi się robić te zadziory. Po pierwszym myślałam że to przypadek, ale jak się pojawiły kolejne 4, to to na pewno wina olejku herbacianego. Podejrzewam że działa u mnie jak rycyna, nawet odrobina wysusza. Chociaż, co dopiero ostatnio zauważyłam - 2x5 zawiera rycynę, a mimo to cudownie działa na moje skórki. Tylko w mieszankach olei wysusza.
No i znów BDSM przeczytałam...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 18:12   #27
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No i znów BDSM przeczytałam...
Jejku, mi też się za każdym razem BDFM kojarzy z BDSM...
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 19:00   #28
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
KLIK
Wołowe kuleczki, sos z truskawką, kuskusowa sałatka (mnóstwo w niej goji), sos z truskawkami i peczak.
Szczęście dodał sos jogurtowy i sałatkę z cieciorką.
Fura paszy, i nieduża kasa.

o, słyszałam ostatnio o tym na yt, zazdraszczam


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Jejku, mi też się za każdym razem BDFM kojarzy z BDSM...

jedna literka, a jaka różnica
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 19:29   #29
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Witam się w nowym wątku
Wypadłam z top spamerek... czas nadrobić

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Oesu, ale szponiska
Lipiec 2014
Hahah rzeczywiście miałaś długie
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 19:34   #30
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Siemanko
drogie Panie, idziecie jak burza
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.