Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-04, 13:25   #2191
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Super, jeszcze raz dzięki
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:29   #2192
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Dziewczyny wiecie gdzie dostać takie szablony jak są w tym filmiku (0:23):
https://www.youtube.com/watch?v=Llz5YLAbFps
Widziałam już na kilku filmikach że dziewczyny używają takie, ale nie mam pojęcia gdzie tego szukać i jak wpisywać
Jak wpisuję w google "paznokcie szablon" wyskakuja tylko szablony do żelowych paznokci
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231

Edytowane przez Isfet
Czas edycji: 2015-09-04 o 13:34
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:33   #2193
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie gdzie dostać takie szablony jak są w tym filmiku (0:23):
https://www.brand-rex.com/sites/defa...microducts.pdf
Widziałam już na kilku filmikach że dziewczyny używają takie, ale nie mam pojęcia gdzie tego szukać i jak wpisywać
Jak wpisuję w google "paznokcie szablon" wyskakuja tylko szablony do żelowych paznokci
Kable?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:34   #2194
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kable?
Eh, robię stronę z kablami aktualnie :P
Źle mi sie przekopiowało :P sorki już poprawiłam :P
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:39   #2195
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie gdzie dostać takie szablony jak są w tym filmiku (0:23):
https://www.youtube.com/watch?v=Llz5YLAbFps
Widziałam już na kilku filmikach że dziewczyny używają takie, ale nie mam pojęcia gdzie tego szukać i jak wpisywać
Jak wpisuję w google "paznokcie szablon" wyskakuja tylko szablony do żelowych paznokci
po angielsku to nails vinyls, a jak to jest po polsku to nie mam pojęcia. Mgiełka i Aga coś takiego mają chyba
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:41   #2196
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
po angielsku to nails vinyls, a jak to jest po polsku to nie mam pojęcia. Mgiełka i Aga coś takiego mają chyba
Niom, Aga jak pamiętam miała takie.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:53   #2197
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
po angielsku to nails vinyls, a jak to jest po polsku to nie mam pojęcia. Mgiełka i Aga coś takiego mają chyba
OOO! Dzięki
Poszukam może jak sie Aga lub Mgielka pojawią to napiszą gdzie swoje zdobyły
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 14:56   #2198
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość

Z serdecznym mam zawsze problem, bo bardzo ładnie rośnie w tunel i jest bardzo przyrośniety na prosto i zawsze mam z nim problem (no chyba że piłuję na kwadraty), będę powoli dążyć do migdałów jak podrosną to znowu podpiłuję, zobczymy co z tego wyjedzie
no to trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o tym...


Nie, no jeśli o płytki chodzi to zupełnie inna bajka. Wtedy istotne jest by nie było odbicia. Tu uważam, że to wcale nie przeszkadza. Nie ma znaczenia wręcz
to jest ewidentna masakra :/

Dobrze, że nie tylko ja tak myślę, no ale będę się starać unikać odbić no, poza pośladkami

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52637904]
Mani mam - ostatnia Misska.Już mnie w☠☠☠☠ia to że mój upośledzony aparat nie może zrobić normalnego zdjęcia i oddać dobrze lakier :/
[/QUOTE]

piękna zdjęcie faktycznie jakby zamglone.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Tak jak piszesz - są przypadki i przypadki
Jestem w szoku po przeczytaniu linka, którym rzuciła Miał, jakaś rzeź Ale "nasze" Lovely do tej pory chyba nikomu większej krzywdy nie zrobiło, żadnego krzyku nie było, przynajmniej w necie. Ostatecznie żaden lakier to nie sok pomarańczowy tylko chemia i trzeba go używać z głową
dokładnie! To tak samo jakby bojkotować wszystkie odzywki z formaldehydem bo Eveline zaszkodziła komuś (już pomijając czy przez niewłaściwie stosowanie itd). Zresztą w przypadku mentality możliwe, że zaszkodziła baza Nubara, bo ponoć po ich lakierach też są takie przypadki więc tak naprawdę zawsze jest ryzyko, że się trafi na jakąś pechową partię czy cuś nawet w zwykłych lakierach, które uważamy za pewniaki.
Wiadomo, że te dopiski do sztucznych nie są fajne, ale tzreba mieć super wiedzę,w temacie żeby wiedzieć czy w przypadku tych barwników to tylko głupie wymysły z normami, czy faktycznie mogą jakoś szkodzić, albo czy w jakiejś konkretnej ilości...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 18:16   #2199
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
No i w sumie dobrze. To znaczy niedobrze, że wciąż się sypią, ale do lekarza jak najbardziej
tylko najpierw muszę kupić buty jesienne, dopiero potem będę zbierać hajs na lekarza

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
weź, bo jak Ci wkropię w zadek

solo też się pięknie prezentują, lubię poszaleć z kolorami, ale czasami coś tak stonowanego się przydaje

o kurka, niefajnie
no dobra, dobra xD

noom takich lakierów nigdy dość

no niestety, ale walczę o te paznokcie jak mogę

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Paznokcie po skróceniu, jakoś przyzwyczaiłam się mniej więcej do tej długości. Nic mi nie przeszkadza, nie ma obaw że w coś uderzę Jakieś takie mani poczyniłam, niby chłodniej a i tak miejscami jeszcze zbąblowało
piękne mani kształt cudowny

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mani mam
teraz widzę, że paznokcie do wyostrzenia lekkiego - nie piłowałam przed mani a jutro będzie tuning
Tadam

Telefon mi zgłupiał i promienie dodaje
bardzo Ci pasuje taki kolor

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52637904]Mani mam - ostatnia Misska.Już mnie w☠☠☠☠ia to że mój upośledzony aparat nie może zrobić normalnego zdjęcia i oddać dobrze lakier :/
[/QUOTE]

mi przypomina Smoke&Ashes cudna jest
a może szkiełko (czy jak to tam się zwie) w aparacie jest brudne? ja często tak mam z telefonem - przecieram i już jest ok
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 18:25   #2200
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hm... Nie wiem szczerze mówiąc czy coś by o dało jakby co. Zawsze przy dupie noszę ventolin, a w domu skitrany w każdym kącie niemal. Przy ostrym ataku, jak bym go nie zdążyła zaaplikować, to byłoby po ptokach w kilka minut.

Tak słyszałam... Koszmar.
Ludzie w sumie cierpliwi byli, i całkiem dobrze się o tej sytuacji wypowiadali. Całkiem nieźle poinformowani co się dzieje, nakarmieni, napojeni.

Ale to fajnie wyszło!
Ooooo to tak poważne może być?? To tym bardziej powinnaś nosić- nie wiem czy komuś do głowy by przyszło, żeby szukac u Ciebie w torebce leków choć z drugiej strony gdybyś Ty nie mogła odpowiednio szybko zareagować to jak ktoś obok by mógł?? Ale może lekarz by szybciej załapał

Masakra z tym pociągiem- słuchałam na RMF( na ZETkę strzeliłam mega focha i pokasowałam z ulubionych ) jak kobitka dzwoniła, że jedzie z małym dzieckiem i nawet jej wody nie dali do zrobienia kaszy, dopiero po telefonie do radia znalazła się woda


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ślicznoty jak zwykle

taa już Ci wierzymy



Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Hej,
wczoraj zrobiłam mani W sumie nic szczególnego, sam czerwony lakier. Z racji że wczoraj nadkruszyłam wskazówkę, zaokrągliłam wszystkie, ale chyba śrendio mi wyszło co myślicie? W sumie nie mam już za bardzo co podpiłować... Chyba poczekam aż trochę odrosna i pójdę do kosmetyczki żeby mi kształt ogarnęła Marzą mi się migdały, ale za kadym razem moje piłowanie kończyło się na braku końcówek

Mani, lakier Ingrid Estetic 288, top SV (przy zdjeciu strasznie się błyszczą - te ciapki, to nie bąble, w sumie nie wiem co to bo normalnie tego nie widać )
Jak dla mnie kształt jest świetny i pasuje do Twoich pazurków idealnie, jest taki niewymuszony Mani fajne
Właśnie przez to ściąganie odstawiłam SV

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
To jest masakra a ich późniejsza wyprzedaż tych lakierów- mimo informacji, że mogą powodować taka masakrę to mega przegięcie A taka firma nie??

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52637904]
Mani mam - ostatnia Misska.Już mnie wâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠ia to że mój upośledzony aparat nie może zrobić normalnego zdjęcia i oddać dobrze lakier :/[/QUOTE]
Piękna jest którąś z Chinek mi przypomina

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Do tego ewidentnie z treningiem przegięłam... Potrzeba mi regeneracji.
Wczoraj ledwo dałam radę, robiło mi się słabo (ciemność widzę i zawroty głowy) a obiad zjedzony przed 2 godzinami próbował wydostać się na wolność. Dziś mam nogi jak z waty i ledwo po schodach wchodzę.
Potrzeba mi lenistwa
Piatka Śnieguś- też się coś dziś ze mną działo- i niedobrze i jakaś taka ociężała, zmęczona, nic mi się nie chce i do tego mega śpiączka

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ehhh, cuuudowne Jak zwykle nie mogę przestać podziwiać Twoich płytek Faker też już pikny


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
u nas podobna rzeź była przy Eveline... ale w tym przypadku to była zwykła głupota, bo wiele dziewczyn widząc, że coś się dzieje olewała to i malowała dalej, ignorowały pieczenie, a potem był płacz i obsrywanie 8w1 gdzie się tylko da żadna afera mnie tak nie wkurzyła jak ta (no i afera olejowa ).
pod ostatnim zdaniem się podpisuję. wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba mieć umiar, a jak pojawia się coś niepokojącego - odstawić/zmyć/iść do lekarza.
Popieram każde słowo

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
OOO! Dzięki
Poszukam może jak sie Aga lub Mgielka pojawią to napiszą gdzie swoje zdobyły
Ja swoje odkupiłam od dziewczyny której znajoma robi takie cuś w zwykłej drukarni- jakieś plakaty, naklejki itp robią. Gdzie to normalnie w Pl można dostać- nie wiem nie szukałam

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dokładnie! To tak samo jakby bojkotować wszystkie odzywki z formaldehydem bo Eveline zaszkodziła komuś (już pomijając czy przez niewłaściwie stosowanie itd). Zresztą w przypadku mentality możliwe, że zaszkodziła baza Nubara, bo ponoć po ich lakierach też są takie przypadki więc tak naprawdę zawsze jest ryzyko, że się trafi na jakąś pechową partię czy cuś nawet w zwykłych lakierach, które uważamy za pewniaki.
Wiadomo, że te dopiski do sztucznych nie są fajne, ale tzreba mieć super wiedzę,w temacie żeby wiedzieć czy w przypadku tych barwników to tylko głupie wymysły z normami, czy faktycznie mogą jakoś szkodzić, albo czy w jakiejś konkretnej ilości...
Tez popieram każde słowo
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 18:41   #2201
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
To jest masakra a ich późniejsza wyprzedaż tych lakierów- mimo informacji, że mogą powodować taka masakrę to mega przegięcie A taka firma nie??

no to już w ogóle strzała sobie zapodali ładnego. jak to czytałam to po prostu w to nie wierzyłam, a to pierwszy z brzegu link, jaki udało mi się znaleźć... na fp też nieźle się dzieje.


ekhm... no to R.I.P. migdałki
robiłam wczoraj porządki i w trakcie przywaliłam czubkami w szafę, odskoczył mi lakier i myślałam, że nic więcej nie będzie, a dzisiaj wróciłam do domu i zmyłam, a tam rozdwojenia aż na mięsie muszę skrócić paznokcie i spiłować jakoś z góry te rozdwojenia.
smut
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11994506_1185148631502322_2024867370_n.jpg (29,1 KB, 67 załadowań)
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 18:55   #2202
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To tu tylko równo pada. Listopadowo
U mnie burza była w nocy,a przez cały dzień zimno
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Genialny kolor
Znam ten ból zdjęciowy :/ Czasem wyjdą w porządku, czasem jak przez mleko

No własnie :/
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
fajna jest trochę mi jakąś Chinkę przypomina

Smoke&Ashes ?
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
piękna zdjęcie faktycznie jakby zamglone.
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mi przypomina Smoke&Ashes cudna jest
a może szkiełko (czy jak to tam się zwie) w aparacie jest brudne? ja często tak mam z telefonem - przecieram i już jest ok
Jest podobna,tylko Misska jest bardziej zielona
Dziękuje

Nie dość że troche brudne to całe zarysowane
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Piękna jest którąś z Chinek mi przypomina
Dziękuje Pewnie Ci przypomina S&A
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ekhm... no to R.I.P. migdałki
robiłam wczoraj porządki i w trakcie przywaliłam czubkami w szafę, odskoczył mi lakier i myślałam, że nic więcej nie będzie, a dzisiaj wróciłam do domu i zmyłam, a tam rozdwojenia aż na mięsie muszę skrócić paznokcie i spiłować jakoś z góry te rozdwojenia.
smut
O masz szkoda
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 19:26   #2203
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ekhm... no to R.I.P. migdałki
robiłam wczoraj porządki i w trakcie przywaliłam czubkami w szafę, odskoczył mi lakier i myślałam, że nic więcej nie będzie, a dzisiaj wróciłam do domu i zmyłam, a tam rozdwojenia aż na mięsie muszę skrócić paznokcie i spiłować jakoś z góry te rozdwojenia.
smut

ooo fakszit :/
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 19:39   #2204
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52652827]Smoke&Ashes ?

O masz szkoda [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ooo fakszit :/

Chu, chyba tak

no szkoda... ale teraz tak siedzę i sobie rozmyślam czy nie zrobić jak Aga i dosztukować go z żelu, bo tylko jeden mi padł... reszta jest w porządku...
najśmieszniejsze jest to, że popękał, pozłaziło mi trochę płytki, ale dalej jest twardy, paznokcie mutanty
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 19:52   #2205
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to już w ogóle strzała sobie zapodali ładnego. jak to czytałam to po prostu w to nie wierzyłam, a to pierwszy z brzegu link, jaki udało mi się znaleźć... na fp też nieźle się dzieje.


ekhm... no to R.I.P. migdałki
robiłam wczoraj porządki i w trakcie przywaliłam czubkami w szafę, odskoczył mi lakier i myślałam, że nic więcej nie będzie, a dzisiaj wróciłam do domu i zmyłam, a tam rozdwojenia aż na mięsie muszę skrócić paznokcie i spiłować jakoś z góry te rozdwojenia.
smut
Ale wiesz co, taka firma a takie numery
Okufa

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52652827]

Dziękuje Pewnie Ci przypomina S&A [/QUOTE]
O widzisz, wiedziałam

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

no szkoda... ale teraz tak siedzę i sobie rozmyślam czy nie zrobić jak Aga i dosztukować go z żelu, bo tylko jeden mi padł... reszta jest w porządku...
najśmieszniejsze jest to, że popękał, pozłaziło mi trochę płytki, ale dalej jest twardy, paznokcie mutanty
Miałciu ja bym poszła skoro piszesz, że jest twardy tylko taki rozwarstwiony. Niech Ci ciut frezarką wypolerują i na to, tak na wszelki wypadek żel
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 20:01   #2206
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Jak dla mnie kształt jest świetny i pasuje do Twoich pazurków idealnie, jest taki niewymuszony Mani fajne
Właśnie przez to ściąganie odstawiłam SV

Ja swoje odkupiłam od dziewczyny której znajoma robi takie cuś w zwykłej drukarni- jakieś plakaty, naklejki itp robią. Gdzie to normalnie w Pl można dostać- nie wiem nie szukałam
Dzięki chyba też odstawię SV bo z niektórymi moimi lakierami w ogóle się nie dogaduje mam jeszcze pół butli do wykończenia, a później rozejrzę się za czymś innym. Co polecasz?


Co do tych "szablonów" na paznokcie to ciekawi mnie ile wynosi koszt zrobienia takiego jednego cuda W pl nie znalazłam nigdzie żeby były do kupienia, znalazłam na zagranicznych sklepach, ale to ceny zaczynają się od 5$...
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 20:56   #2207
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Dzięki chyba też odstawię SV bo z niektórymi moimi lakierami w ogóle się nie dogaduje mam jeszcze pół butli do wykończenia, a później rozejrzę się za czymś innym. Co polecasz?


Co do tych "szablonów" na paznokcie to ciekawi mnie ile wynosi koszt zrobienia takiego jednego cuda W pl nie znalazłam nigdzie żeby były do kupienia, znalazłam na zagranicznych sklepach, ale to ceny zaczynają się od 5$...
Ja używałam długo sally Hansen Insta dri ale zmieniłam- dzięki odlewce od Śniegowej na INM. Może nie daje takiego połysku ( chyba żaden nie daje) jak SV ale przez prawie rok nie ściągną mi niczego ( czasem co prawda żałuję, że niczego no ale wszystkiego od wysuszacza nie można wymagać ) ani końcówek ani przy skórkach. Jedyne co, to nie nadaje się do stempelków- rozmazuje ale od tego jest essence.
Co do vinylków- ja płaciłam ( o ile dobrze pamiętam) 10 zł za arkusz- a na arkuszu jest różna ilość ,,wzorków" , w zależności od wielkości.
Słuchaj napisz do art_dash na insta- to od niej miałam te vinylki.
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2015-09-04 o 20:57
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 22:06   #2208
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ja używałam długo sally Hansen Insta dri ale zmieniłam- dzięki odlewce od Śniegowej na INM. Może nie daje takiego połysku ( chyba żaden nie daje) jak SV ale przez prawie rok nie ściągną mi niczego ( czasem co prawda żałuję, że niczego no ale wszystkiego od wysuszacza nie można wymagać ) ani końcówek ani przy skórkach. Jedyne co, to nie nadaje się do stempelków- rozmazuje ale od tego jest essence.
Co do vinylków- ja płaciłam ( o ile dobrze pamiętam) 10 zł za arkusz- a na arkuszu jest różna ilość ,,wzorków" , w zależności od wielkości.
Słuchaj napisz do art_dash na insta- to od niej miałam te vinylki.
O dzięki na pewno napiszę jak tylko załżę konto na instagramie
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 07:34   #2209
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
fajna jest trochę mi jakąś Chinkę przypomina


u nas podobna rzeź była przy Eveline... ale w tym przypadku to była zwykła głupota, bo wiele dziewczyn widząc, że coś się dzieje olewała to i malowała dalej, ignorowały pieczenie, a potem był płacz i obsrywanie 8w1 gdzie się tylko da żadna afera mnie tak nie wkurzyła jak ta (no i afera olejowa ).
pod ostatnim zdaniem się podpisuję. wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba mieć umiar, a jak pojawia się coś niepokojącego - odstawić/zmyć/iść do lekarza.
Nom, Smoke and Ashes (w butelce, bo na paznokciach S&A wydaje się być czarna), dlatego tak mi się podoba

Mogę tylko przytaknąć. Mam czasem wrażenie, że ludzie nie potrafią trzeźwo myśleć, tylko wszystko na zasadzie: przeczytałam coś w internetach, to MUSI być prawda!1!!!1

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No ja sie właśnie zastanawiam, bo nie zwróciłam uwagi, czy to faktycznie tam po 1 użyciu tak. To w sumie sa poparzenia, więc boleć musiało.
Też mnie to zawsze zastanawia Nie mówię, że nie było ani jednego przypadku, gdzie nie bolało/piekło, a po zmyciu onycholiza, ale zakładam, że jednak 90% przypadków dawało jakieś wcześniejsze objawy Ale kto by się przejmował...
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dokładnie! To tak samo jakby bojkotować wszystkie odzywki z formaldehydem bo Eveline zaszkodziła komuś (już pomijając czy przez niewłaściwie stosowanie itd). Zresztą w przypadku mentality możliwe, że zaszkodziła baza Nubara, bo ponoć po ich lakierach też są takie przypadki więc tak naprawdę zawsze jest ryzyko, że się trafi na jakąś pechową partię czy cuś nawet w zwykłych lakierach, które uważamy za pewniaki.
Wiadomo, że te dopiski do sztucznych nie są fajne, ale tzreba mieć super wiedzę,w temacie żeby wiedzieć czy w przypadku tych barwników to tylko głupie wymysły z normami, czy faktycznie mogą jakoś szkodzić, albo czy w jakiejś konkretnej ilości...
Wychodzi po prostu brak pomyślunku Tak samo piany odstaję, jak natykam się na recenzje lakierów - "do dupy, bo nie kryje po dwóch warstwach, więc daję jedną gwiazdkę całej marce... to nic, że przetestowałam jeden egzemplarz" Chyba zeszłam trochę z tematu
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
tylko najpierw muszę kupić buty jesienne, dopiero potem będę zbierać hajs na lekarza


mi przypomina Smoke&Ashes cudna jest
A państwowo?

O właśnie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ekhm... no to R.I.P. migdałki
robiłam wczoraj porządki i w trakcie przywaliłam czubkami w szafę, odskoczył mi lakier i myślałam, że nic więcej nie będzie, a dzisiaj wróciłam do domu i zmyłam, a tam rozdwojenia aż na mięsie muszę skrócić paznokcie i spiłować jakoś z góry te rozdwojenia.
smut
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no szkoda... ale teraz tak siedzę i sobie rozmyślam czy nie zrobić jak Aga i dosztukować go z żelu, bo tylko jeden mi padł... reszta jest w porządku...
najśmieszniejsze jest to, że popękał, pozłaziło mi trochę płytki, ale dalej jest twardy, paznokcie mutanty
To ja bym wcale nie piłowała, tylko właśnie jakoś go wzmocniła - żelem/ hybrydą, a uj


Mam zdjęcia, ale średnie... bardzo
Pod spodem jest rażący neon.
Aga chyba też wiem komu oddałaś Evelinka 939 Malowałam nim już wcześniej, ale ciągle pozostaję pod jego i 931 urokiem Bez wahania powiem - to najlepsze w obsłudze kremy jakich używałam Aplikacja to coś cudownego. Kolor też ma zachwycający i chyba trzeba będzie zrobić mi zapas



__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-05, 09:58   #2210
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cześć Dziewczyny, nadrabiam ładne!

A na początek mani:



Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Oba maniutki suuper ale ten czarny OBŁĘDNY


Kobieta zmienną jest
Byłam z niego bardzo zadowolona

Oooo tak, ja to na pewno

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O matko czerń i neon

JA TEZ JESTEM ZA
Prawda!!!

Trzeba ja pomęczyć to nam zrobi

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mani mam
Super kolorek, czekam na tuning Pewnie gdzieś się natknę podczas nadrabiania.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 13:25   #2211
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Weny brak część pierwsza (pardon za skórki uwalane oliwką ):
Ładne toto.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hahah, a ja szukałam na blogu jakiś odbitych pośladków Firanka spoko tutaj wygląda
Też myślałam że jakieś straszne rzeczy się tam odbiły.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Paznokcie po skróceniu, jakoś przyzwyczaiłam się mniej więcej do tej długości. Nic mi nie przeszkadza, nie ma obaw że w coś uderzę Jakieś takie mani poczyniłam, niby chłodniej a i tak miejscami jeszcze zbąblowało
Mi się bardziej podobają teraz. Urocze mani.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mani mam
teraz widzę, że paznokcie do wyostrzenia lekkiego - nie piłowałam przed mani a jutro będzie tuning
Tadam

Telefon mi zgłupiał i promienie dodaje
Lakier fe za to nadrabiasz płytką.

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Hej,
wczoraj zrobiłam mani W sumie nic szczególnego, sam czerwony lakier. Z racji że wczoraj nadkruszyłam wskazówkę, zaokrągliłam wszystkie, ale chyba śrendio mi wyszło co myślicie? W sumie nie mam już za bardzo co podpiłować... Chyba poczekam aż trochę odrosna i pójdę do kosmetyczki żeby mi kształt ogarnęła Marzą mi się migdały, ale za kadym razem moje piłowanie kończyło się na braku końcówek

Mani, lakier Ingrid Estetic 288, top SV (przy zdjeciu strasznie się błyszczą - te ciapki, to nie bąble, w sumie nie wiem co to bo normalnie tego nie widać )
Barrdzo mi się podobają. Tylko lewy kciuk trochę zbyt okrągły.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52637904]Mani mam - ostatnia Misska.Już mnie w☠☠☠☠ia to że mój upośledzony aparat nie może zrobić normalnego zdjęcia i oddać dobrze lakier :/[/QUOTE]
Ładna jest... ale i tak wolę Cię w jasnych kolorach.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ekhm... no to R.I.P. migdałki
robiłam wczoraj porządki i w trakcie przywaliłam czubkami w szafę, odskoczył mi lakier i myślałam, że nic więcej nie będzie, a dzisiaj wróciłam do domu i zmyłam, a tam rozdwojenia aż na mięsie muszę skrócić paznokcie i spiłować jakoś z góry te rozdwojenia.
smut

Może faktycznie zrób żel.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam zdjęcia, ale średnie... bardzo
Pod spodem jest rażący neon.
Aga chyba też wiem komu oddałaś Evelinka 939 Malowałam nim już wcześniej, ale ciągle pozostaję pod jego i 931 urokiem Bez wahania powiem - to najlepsze w obsłudze kremy jakich używałam Aplikacja to coś cudownego. Kolor też ma zachwycający i chyba trzeba będzie zrobić mi zapas
Kolejna z cudami.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, nadrabiam ładne!

A na początek mani:
BOSKIE.


Użyłam w końcu Key Lime Twist i lekko go stuningowałam... i co z tego, że lakier ładny, jak paznokcie brzydkie. Aż się zastanawiam czy robić zdjęcia czy nie.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 13:41   #2212
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Miałciu ja bym poszła skoro piszesz, że jest twardy tylko taki rozwarstwiony. Niech Ci ciut frezarką wypolerują i na to, tak na wszelki wypadek żel

byłam dzisiaj u znajomej kosmetyczki, zapytać się czy da się coś z tym zrobić i zapisała mnie na poniedziałek to chyba najlepsze wyjście, bo reszta się trzyma świetnie, tylko ten jeden ucierpiał podczas porządków
pociesza mnie tylko to, że to faker u prawej dłoni, jakby to była lewa to bym się pochlastała

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mogę tylko przytaknąć. Mam czasem wrażenie, że ludzie nie potrafią trzeźwo myśleć, tylko wszystko na zasadzie: przeczytałam coś w internetach, to MUSI być prawda!1!!!1

To ja bym wcale nie piłowała, tylko właśnie jakoś go wzmocniła - żelem/ hybrydą, a uj


Mam zdjęcia, ale średnie... bardzo
Pod spodem jest rażący neon.
Aga chyba też wiem komu oddałaś Evelinka 939 Malowałam nim już wcześniej, ale ciągle pozostaję pod jego i 931 urokiem Bez wahania powiem - to najlepsze w obsłudze kremy jakich używałam Aplikacja to coś cudownego. Kolor też ma zachwycający i chyba trzeba będzie zrobić mi zapas

trzeźwe myślenie to raz, ale niektórzy nie potrafią samodzielnie myśleć

trochę skrócę wszystkie, wypiłuję bo trochę kształt zgubiły i w poniedziałek akcja ratunkowa


poprawka 929 poznam go w nocy, o północy więc nie oszukiwać mi tutaj z numerkami
bosko to wyszło


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A na początek mani:

cudne


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

Może faktycznie zrób żel.

będzie żel póki się da coś zrobić to się chwytam pomocy, to tylko jeden paznokieć, a nie cała ręka
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 13:50   #2213
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No tak. Przyrost.
Teraz nawer bardzo nie wystaje, ale jest nierówny i u mnie to na bank nie wyjdzie.. inna sprawa, że chyba nie miałabym cierpliwości

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Akurat wtedy miałam niewiele czasu na zdjęcia, więc skupiłam się na lakierze a czasem jak robię zdjęcia płytek to ile się nakombinuję, żeby było widać wzór, a nie odbicie :/ może są na to jakieś patenty, no ale ja mówię - to jeszcze nie mój level w fotografii
z płytami też mam problem zawsze..

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ooo matko...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52637904]
Mani mam - ostatnia Misska.Już mnie w☠☠☠☠ia to że mój upośledzony aparat nie może zrobić normalnego zdjęcia i oddać dobrze lakier :/
[/QUOTE]Choinkowa zieleń nie? Ładny jest na pewno, a sama wiem jak cięzko focic takie lakiery. Nigdy nie jestem zadowolona z tego co mi wyszlo.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Już się miałam wymigiwać, że jeszcze za krótkie na podeszwy, ale ostatecznie jak przyszło do robienia mani to zrobiłam Jednak nie czarne tylko jasne, bo ochota na ciemniuchy mi przeszła Nie wyszło za pięknie - neon sprawiał problemy :/ Ale z daleka nie widać
Aaaaaaaaa gdzie one, gdzie!? Może zaraz dojde
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 16:23   #2214
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Jeszcze nie kupiłam pierwszego setu do stempli CA, a już wyszedł drugi. I to jesienny. I oczywiście muszę go mieć. Nie no ja się załamię. A zaraz potem zbankrutuję.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 19:24   #2215
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

no szkoda... ale teraz tak siedzę i sobie rozmyślam czy nie zrobić jak Aga i dosztukować go z żelu, bo tylko jeden mi padł... reszta jest w porządku...
najśmieszniejsze jest to, że popękał, pozłaziło mi trochę płytki, ale dalej jest twardy, paznokcie mutanty
chyba warto by było go zażelować, szkoda paznokci

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam zdjęcia, ale średnie... bardzo
Pod spodem jest rażący neon.
Aga chyba też wiem komu oddałaś Evelinka 939 Malowałam nim już wcześniej, ale ciągle pozostaję pod jego i 931 urokiem Bez wahania powiem - to najlepsze w obsłudze kremy jakich używałam Aplikacja to coś cudownego. Kolor też ma zachwycający i chyba trzeba będzie zrobić mi zapas
piękny ten różyk niesamowicie korzystnie paznokcie w takich kolorach wyglądają.
Przyjaciółka pomalowała ostatnio jakimś chyba Rimmelem - pudrowy róż, dodała naklejki (pokazałam jej, jakie to proste i się zakochała ) i nie mogłam się napatrzeć.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, nadrabiam ładne!

A na początek mani:
Hejo

świetne mani proste i efektowne


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Jeszcze nie kupiłam pierwszego setu do stempli CA, a już wyszedł drugi. I to jesienny. I oczywiście muszę go mieć. Nie no ja się załamię. A zaraz potem zbankrutuję.


__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 20:05   #2216
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
n
ekhm... no to R.I.P. migdałki
robiłam wczoraj porządki i w trakcie przywaliłam czubkami w szafę, odskoczył mi lakier i myślałam, że nic więcej nie będzie, a dzisiaj wróciłam do domu i zmyłam, a tam rozdwojenia aż na mięsie muszę skrócić paznokcie i spiłować jakoś z góry te rozdwojenia.
smut
bidoki żeluj, szkoda upitalać wszystkie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52652827]Jest podobna,tylko Misska jest bardziej zielona [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A państwowo?

O właśnie

Mam zdjęcia, ale średnie... bardzo
Pod spodem jest rażący neon.
Aga chyba też wiem komu oddałaś Evelinka 939 Malowałam nim już wcześniej, ale ciągle pozostaję pod jego i 931 urokiem Bez wahania powiem - to najlepsze w obsłudze kremy jakich używałam Aplikacja to coś cudownego. Kolor też ma zachwycający i chyba trzeba będzie zrobić mi zapas
no niby mogłabym, zapewne wyjdzie na to, że pójdę na nfz chciałam prywatnie, bo jest jeden u mnie w mieście bardzo polecany dermatolog i chciałam, by on obejrzał moje pazury no i nie jest taki drogi, bo 50 zł za wizytę

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, nadrabiam ładne!

A na początek mani:
hej! mani super śliczny ten granat
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 20:14   #2217
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Mam zdjęcia, ale średnie... bardzo
Pod spodem jest rażący neon.
Aga chyba też wiem komu oddałaś Evelinka 939 Malowałam nim już wcześniej, ale ciągle pozostaję pod jego i 931 urokiem Bez wahania powiem - to najlepsze w obsłudze kremy jakich używałam Aplikacja to coś cudownego. Kolor też ma zachwycający i chyba trzeba będzie zrobić mi zapas
Oboszeszumiący Cudnie oddam Ci co mam za takie maniutki siebie też

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A na początek mani:


Super kolorek, czekam na tuning Pewnie gdzieś się natknę podczas nadrabiania.
Śliczności jak zawsze Mgiełcia jak kiedyś u Ciebie zobaczę jakąś niedoróbkę to chyba zejdę z tego szoku

Nie zrobiłam- jakoś mi się tak moje dłonie w tym lakierze solo podobają- zostawiłam w spokoju

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Lakier fe za to nadrabiasz płytką.

Użyłam w końcu Key Lime Twist i lekko go stuningowałam... i co z tego, że lakier ładny, jak paznokcie brzydkie. Aż się zastanawiam czy robić zdjęcia czy nie.
Aaaa, faktycznie Ty fioletów nie lubisz
Dziękować
Pokzuj, moje orzełki w secie juz opłacone, czekam na kuriera

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
piękny ten różyk niesamowicie korzystnie paznokcie w takich kolorach wyglądają.
Przyjaciółka pomalowała ostatnio jakimś chyba Rimmelem - pudrowy róż, dodała naklejki (pokazałam jej, jakie to proste i się zakochała ) i nie mogłam się napatrzeć.
Tak samo myślę jak oglądam swoje mani to pazurki w jasnych kolorkach dużo bardziej mi się podobaja - nie wiem czemu tak jest- może dlatego, że do ciemnych lakierów kształt musi być idealny- patrz u Yen, bo ciemny lakier nie lubi nierówności, nieprecyzyjnego malowania??
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 20:51   #2218
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

dżem z bobra
moje grupy ruszają powoli, więc będzie mnie malutko pewnie, ale chociaż się obślinię oglądają paznokcie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 20:51   #2219
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry


Tak samo myślę jak oglądam swoje mani to pazurki w jasnych kolorkach dużo bardziej mi się podobaja - nie wiem czemu tak jest- może dlatego, że do ciemnych lakierów kształt musi być idealny- patrz u Yen, bo ciemny lakier nie lubi nierówności, nieprecyzyjnego malowania??
Bry

To pewnie też, zgadzam się. Ale mi tak ogólnie chodzi o to, że paznokcie wyglądają schludnie, kobieco i delikatnie e takich odcieniach.


No i nastał czas, by moje wypociny pokazać Byłam zadowolona z tego mani, ale tasiemka mnie wqrwiała, bo się odklejała trochę przy końcach. Na blogu też jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09676_untitled.jpg (365,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09686_untitled.jpg (366,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09681_untitled.jpg (428,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09682_untitled.jpg (402,4 KB, 26 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2015-09-05 o 21:50
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-06, 00:01   #2220
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

nadrabiam sobie:
58-60
Mgiełcia, cudo deszczowy mani
pomarańczowe stemple też, lubię te Twoje trochę kwaśne połączenia kojarzą mi się z różowym grejpfrutem
makijaż też bajka, brwi

Aga piękne niebieściaki, uwielbiam Twoje płyteczki, są takie kształtne

Chu bardzo ładnie Ci w tym jasnym marmurku w ogóle wyglądają super!

Iza słodziaki niebieskie fajne, syrenka

Paulownia zadbaj o skórki, bo będą baty też lubię te pędzelki z GR szersze i bardziej mięsiste
fajnie zaskoczyłaś TŻa malowaniem paznokcie będą wyglądać coraz lepiej na pewno

Han bardzo ładne owale i ciekawy odcień mięty

Yen mam sentyment do tego zdobienia paskowego, bo to było moje pierwsze w życiu na mikropaznokciach potem już nigdy go nie powtórzyłam

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

61-63
Yen ooo nudziaki super, ładny odcień tej Delii
"lament"

Śnieżku porno jak się patrzy i delikatesiki różowe też bardzo ładne
tuning różowiaków: moja myśl "Co to?! chcę to?!", a potem czytam i "przecież ja to mam" chyba

Miau landryna

lavender squoval rzadko kiedy wygląda dobrze wg mnie, częściej dziwnie, wolę bardziej zdefiniowane kształty. Spróbuj iść w migdałki jeśli chcesz. Jak kwadrat to ostry

Amelko ale ładne fioletowiaki, nie lubię Cię
hah, rodzinka akrobatów GR

Anula
rajstopki dopiero dzisiaj wrzuciłam na bloga, jakoś nie mogłam się ogarnąć widać dobrze, także bąbelki i różne inne nieprzyjemne sprawy typu obłączki i takie tam

Chu czerń, o tak, tak OBS

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

64-66
Viv i jak z paluchem? schodzi już siniec?
ubawiłaś mnie historią o Warholu, a tu Savina

Amelko rzeczywiście słodko-pierdzące kropeczki podoba mi się

Miau super, lubię różowy z żółtym
chyba muszę zrobić

Aga Burżuj świetny ładnie Ci, dawno miałaś taki kolor chyba

Coone i dobrze, że czystki zrobiłaś, będzie miejsce na nowe
ja nie potrafię, a trzeba by się ogarnąć kiedyś
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.