Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-25, 11:26   #391
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja własnie skończyłam zamawiać! A z tym wiekiem Agabi1 nie wiesz jak to jest? W pewnym wieku kobieta zaczyna mówić , że staro wygląda i czeka , że wszyscy zaczną mówić - no coś ty , świetnie wyglądasz! Ja się już powoli przygotowuję i badam teren
Zuziku a dolar wyszedł Ci chyba 0,39 a nie 3,9 ?, przynajmniej mi wyszedl po 0,39.Więc sprawdz i się nie martw!
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 11:46   #392
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zuziku, dzięki że o mnie pamietasz, będę czekać na relacje

Niestety każde minerały mogą zapychać, tak jak wszystkie inne kosmetyki jeżeli ktoś ma skóre podatną na zapychanie pod wpływem danego składnika/składników

U mnie Meow dają satynę, czyli wyglądają jak goła skóre i nie wysuszają

Jak widać trzeba testować, kusicie tym Lumiere
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 14:22   #393
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Ja własnie skończyłam zamawiać! A z tym wiekiem Agabi1 nie wiesz jak to jest? W pewnym wieku kobieta zaczyna mówić , że staro wygląda i czeka , że wszyscy zaczną mówić - no coś ty , świetnie wyglądasz! Ja się już powoli przygotowuję i badam teren
Zuziku a dolar wyszedł Ci chyba 0,39 a nie 3,9 ?, przynajmniej mi wyszedl po 0,39.Więc sprawdz i się nie martw!
Ja tam nie mówię, że staro wyglądam !! a ostatnio zdarzyło mi się , że zostałam zapytana gdzie studiuje ? a studia 11 lat temu skończyłam więc nie jest źle !

odnośnie przeliczenia to było 1 zł = 0.39 $ nie stresuj się Zuziku

mnie teraz jedynie kusi testowanie innej formuły z Lumiere, ale skoro zamówiłam i dostałam potwierdzenie o wysyłce to pozstaje mi już tylko uzbroić się w cierpliwość.....a z tym cięzko
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 16:46   #394
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Kurcze nie mam porownania z Meow-ale dla mnie EDM nie sa suche-sa satynowe.
Suche to sa Monave
Lumiere sa wilgotniejsze i lzejsze niz EDM.
ZA to BE-sa pol matowe i zbyt blyszczace(z tego co pamietam)

Mysle ze nasze opisy zaleza od skory jaka mamy-ja mam mieszana(broda,nos czolo normalne,lub minimalnie blyszczace-ale nie tluste-policzki po umyciu zawsze sciagniete=suche.

Gosiala-jak masz skore mieszana ze sklonnoscia do suchej lub sucha to bierz Flawless

Znalezione na makeupalley-zdjecie porownawcze EDM.Moze sie komus przyda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edm987.jpg (42,5 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:29 Powód: post pod postem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:48   #395
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

gosiala, mala_kobietko dzieki, uspokoilyscie mnie
faktycznie na pewno tak bylo, a ja glupia nie pomyslalam
te paczuszki nie chodza przez urzad celny prawda? gdzies ktos pisal ze powyzej wartosci 22euro dopiero sie naklada clo, a to tak jest w calej europie? ja zamowilam na moj adres w czechach chociazby dlatego, ze poczta tu chodzi sprawnie
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 21:41   #396
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Gosiala-jak masz skore mieszana ze sklonnoscia do suchej lub sucha to bierz Flawless
Wzięłam , dzięki
A moje próbki z EDM to chyba zginęły w pomroce dziejów.Od 6.01 idą chyba na piechotę......
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 21:43   #397
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Wzięłam , dzięki
A moje próbki z EDM to chyba zginęły w pomroce dziejów.Od 6.01 idą chyba na piechotę......
ojjj to sporo czasu ida
Mam nadzieje ze dojda wkrotce
Ja wlasnie zamowilam Light medium beige(FF) ten za $9.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-26, 18:05   #398
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Wzięłam , dzięki
A moje próbki z EDM to chyba zginęły w pomroce dziejów.Od 6.01 idą chyba na piechotę......
ja zamówiłam swoje 3.01.08 !! i też jeszcze ich nie mam

poza tym donoszę, że w ramach testowania pudrów mineralnych pomalowałam dzisiaj koleżankę pudrem Lumiere mieszkanką Light Medium Warm i Medium Beige i stwierdziłam ,że bardzo dobrze pasuje jej taki kolorek co utwierdziło mnie, że jest to również idealny odcień dla mnie, bo zawsze mamy te same kolory z innej kolorówki ...no więc czekam niecierpliwie, żeby sprawdzić inne formuły i zamówić duże opakowanie !
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 18:28   #399
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A ja dopiero teraz wypróbowałam EDM (buziaki, Reese ) i baaaardzo jestem zadowolona. Dobrze trzymają się paszczy, kryją. Wlasnie kupilam wiekszą ilość na ebay'u. Będę stosowac na przemian z BE - bo one też 'krzywdy' mi nie robią
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 18:33   #400
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

a ja wciąz myślę intensywnie nad próbkami Lumiere
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 19:25   #401
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
A ja dopiero teraz wypróbowałam EDM (buziaki, Reese ) i baaaardzo jestem zadowolona. Dobrze trzymają się paszczy, kryją. Wlasnie kupilam wiekszą ilość na ebay'u. Będę stosowac na przemian z BE - bo one też 'krzywdy' mi nie robią
fajnie ze jestes zadowolona

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a ja wciąz myślę intensywnie nad próbkami Lumiere
Ja bym brala probkiJa lubie Lumiere bardziej niz EDM(no ale nie chce Cie namawiac bo mamy zupelnie rozne cery)i Tobie EDM nie przypasowaly.


Ja juz daje sobie spokoj z testowaniem -EDM i Lumiere mi przypasowaly-takze juz wiecej probek mi nie trzebaNic mnie juz nie kusi

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2008-01-26 o 19:49
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 11:04   #402
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Po weekendowym testowaniu minerałów Meow moge je ocenić. Nasuwa mi sie jedno słowo: PORAŻKA. Daje sobie spokój z minerałami bo szkoda moich nerwów i pieniędzy.

Formuła Pampered puss jest sucha i kompletnie nie kryje, zupełnie jak puder transparentny
Z kolei fawless finish kryje bardzo mocno i tworzy śliczniutki tynk na twarzy, jakbym szpachla przejechała

Aby mieć pełny obraz nałożyłam jeszcze raz EDM i o zgrozo, okazało się że moja buzia ma milion suchych skórek których przed uzyciem EDM nie miała. Na dodatek po 2 godzinach ważą się, staja sie jeszcze bardziej widoczne. Musiałam szybko zmywać bo nie mogłam na to patrzeć.

Dzis nałożyłam tradycyjny podkład i odetchnęłam z ulgą. Mam ładną buzię
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 13:31   #403
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Po weekendowym testowaniu minerałów Meow moge je ocenić. Nasuwa mi sie jedno słowo: PORAŻKA. Daje sobie spokój z minerałami bo szkoda moich nerwów i pieniędzy.

Formuła Pampered puss jest sucha i kompletnie nie kryje, zupełnie jak puder transparentny
Z kolei fawless finish kryje bardzo mocno i tworzy śliczniutki tynk na twarzy, jakbym szpachla przejechała
Rozumiem, że Meow tak Cię uszczęsliwiły .... aż poleciałam do lusterka obejrzeć się w Lumiere, no bo ja, to taka ładna jestem w tym podkładzie mineralnym, jak czytam to żałuję, że próbki Meow zamówiłam, no ale teraz to już tylko czekać mogę, bo pieniądze i tak wydane ....jestem ciekawa jakie będą moje wrażenia po testowainu Meow i EDM (jeżeli w końcu dojdą )
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 13:46   #404
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że Meow tak Cię uszczęsliwiły .... aż poleciałam do lusterka obejrzeć się w Lumiere, no bo ja, to taka ładna jestem w tym podkładzie mineralnym, jak czytam to żałuję, że próbki Meow zamówiłam, no ale teraz to już tylko czekać mogę, bo pieniądze i tak wydane ....jestem ciekawa jakie będą moje wrażenia po testowainu Meow i EDM (jeżeli w końcu dojdą )
wiesz, każda z nas ma inna cerę, ale dla mnie Meow to tragedia. W tej sytuacji to przestało mnie nawet kusić Lumiere
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 15:07   #405
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
wiesz, każda z nas ma inna cerę, ale dla mnie Meow to tragedia. W tej sytuacji to przestało mnie nawet kusić Lumiere
po Twoich doświadczeniach wcale się nie dziwię, ale ja w sumie czekam niecierpliwie na dalsze próbki, bo chcę zamawiać duże opakowanie i niby wiem, że Lumiere mi pasują, ale....gdzieś tam w głębi sobie myślę, a może te Meow będą jeszcze lepsze

dam znać jak dalsze testy jak tylko dojdą nowe próbki (także z Lumiere inne formuły niż Flawless, ob teraz FF testuję )
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 15:34   #406
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

O. to widzę , że nie tylko ja jestem "zachwycona " Meow
Ja narazie zostaję przy Sephora Double Mineral Compact i czekam NIECIERPLIWIE na resztę przesyłek zagranicznych.......
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 22:02   #407
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny, minerały trzeba testować aby znaleźć te najlepsze dla siebie. Może też być tak, że po prostu minerały nie są dla kogoś odpowiednie i żadne nie będą pasowały.

Na twoim miejscu Reese bym się nie zniechęcała tak szybko. Albo Meow jest nieodpowiednie do Twojej cery, może spróbuj na innym podłożu, albo nie dobrałaś sobie dobrego koloru itp. czynników może być wiele. Myśle, że warto się trochę pomęczyć i znaleźć te właściwe. Efekt naprawdę jest tego wart

Pampered Puss kryją, zgodnie z tym co mają napisane na stronie jest to krycie od lekkiego do średniego. Mogę to w pełni potwierdzić. Cały dzień z tym podkładem i mam piękną, jednolitą skórę. Bez jednej poprawki w ciągu dnia Dawno mi się to nie zdarzyło. Ja trafiłam na swoje minerały, wszystkie moje płynne podkłady poszły w świat. A najlepszym dowodem na to jest komplement od znajomego, który jest dermatologiem:...ale masz śliczną skórę, taką jednolitą i świetlistą, wcale nie musisz się malować Nie wyprowadzałam go z błędu Dodam jeszcze, że miałam akurat atak uczulenia i na twarzy policzki w kolorze malinowym. Oczywiście przykryte miętowym korektorem EDM, korektorem i podkładem Meow.

Zastanawiam sie nad Lumiere, pooglądałam ich strone i chyba to jest to samo co "nasza" Rhea, takie same nazwy niektórych kolorów... Albo mogą mieć tego samego dystrybutora. Ehh, ale mam dylematy
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 01:29   #408
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Reese-ohh szkoda ze Ci nie przypasowalyMoze mineraly nie dla kazdego?



Dzisiaj moja kolezanka przyszla do pracy wymalowana probka Medium Beige Lumiere(nawet nie zauwazylam ze podklad ma na twarzy-efekt b naturalny).Poprosila mnie zeby jej zamowic pelne opakowanie tego odcienia-powiedziala ze ten podklad jest teraz jej ulubionym

Hanneke-a ja znowu slyszalam ze Monave to to samo co Rhea(metlik teraz mam)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 08:32   #409
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Mnie się wydaje właśnie że minerały nie dla mnie. Chyba mam za tłusta cerę do tego.
Zazdroszczę wam że możecie ich używać

Hanneke, miałam mnóstwo próbek i kolor był ok, ale ja potzrebuje krycia, a jak już minerały dobrze kryją to tworza maskę. Nie wiem jak je nakładać żeby maski nie było. Poza tym, jak tylko zaczyna mi się tłuścić skóra, to już nieładnie to wygląda, tak jakby się rozwarstwiały

No cóż, jakoś przeżyję
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 08:42   #410
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Pampered Puss kryją, zgodnie z tym co mają napisane na stronie jest to krycie od lekkiego do średniego. Mogę to w pełni potwierdzić. Cały dzień z tym podkładem i mam piękną, jednolitą skórę. Bez jednej poprawki w ciągu dnia Dawno mi się to nie zdarzyło. Ja trafiłam na swoje minerały, wszystkie moje płynne podkłady poszły w świat. A najlepszym dowodem na to jest komplement od znajomego, który jest dermatologiem:...ale masz śliczną skórę, taką jednolitą i świetlistą, wcale nie musisz się malować Nie wyprowadzałam go z błędu Dodam jeszcze, że miałam akurat atak uczulenia i na twarzy policzki w kolorze malinowym. Oczywiście przykryte miętowym korektorem EDM, korektorem i podkładem Meow.
ja też chcę takiego efektuNo dobrze a jak nakladałaś podkład, zeby korektor się nie roztarł? Oglądam dziewczyny nakładające sobie minerałki na youtube i one ciagle powtarzają "buff, buff , buff". No ale ja sobie myślę, ze jak tak będę polerować to ewentualny korektor pod spodem diabli wezmą
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 21:34   #411
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Reese jeżeli masz tłustą skórę to rzeczywiście minerały mogą nie być dla Ciebie (tak twierdzi Paula Begun o ile dobrze pamiętam). Ale z drugiej strony ja pakuję minerały na 1,5 ml filtra i jest ok...

Elfie, maja wiele cieni o takich samych nazwach i kolorach, może mają tego samego dystrybutora kto wie

Wróbel, ja po przetestowaniu Rhea i EDM o kremowej konsystencji, które właśnie trzeba mocno rozcierać na skórze wiem, że to nie jest dla mnie. Nie mogłam równomiernie nałożyć takiego podkładu na filtr. Natomiast po odkryciu Meow o pudrowej konsystencji jest super. Podstawą jest dobry miękki pędzel, najlepiej zwarty, płaski da lepsze krycie. Ja ostanio się bawię i nawet używałam dużego pędzla do pudru (mam Kozłowskiego) i też było super, tylko krycie delikatne. Do korektora używam pędzla do podkładu ze sztucznego włosia Racoon. Najpierw wysypuję trochę miętowego, przykładam pędzel, a następnie otrzepuję i powoli przykładam miejsce przy miejscu na to co chcę ukryć (u mnie są to prawie całe policzki i standardowo płatki nosa itp.) delikatnie rozcieram, tak muskam, póżniej to samo z normalnym korektorem, bardzo delikatnie żeby nie zetrzeć miętowego. Podkład nakładam kabuki, niewielką ilość na pędzel, równomiernie na cały, otrzepać, i stempluję twarz. Powtarzam tyle razy ile potrzeba, na koniec albo leciutko kolistymi ruchami rozcieram, kabuki albo dużym do pudru albo rękami Ważne, żeby to robić bardzo delikatnie, bo inaczej się zetrze. Nie wyobrażam sobie takiego polerowania jak Azjatki, przy mojej nadwrażliwej i nadreaktywnej skórze, nawet pomimo miękkiego pędzla bym miała podrażnienie na 100%.
Brzmi strasznie skomplikowane, ale jest łatwe i szybkie. Bach, bach pędzlem i już mam makijaż.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 13:45   #412
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Przyszły wreszcie próbki z EDM ! po 27 dniach !!....... i coś mi się wydaje, że z kolorami nie trafiłam
potestuję w domu, ale już teraz widzę, że nie będzie dobrze jeżeli chodzi o kolor, bo przynajmniej na ręku "wilgotność" mi się podoba

Test EDM na razie w świetle sztucznym, bo niestety po pracy w świetle dziennym się nie da

2 kolory za jasne jedynie FAIRLY LIGHT NEUTRAL wydaje mi się odpowiedni tzn mógłby być bardziej żółty, cieplejszy...ale ciekawe jak ranny makijaż będzie wyglądał

U mnie nie ma mowy o żadnej masce (formuła intensive), jaki tynk ? minerały EDM ładnie się rozprowadzają i mam wrażenie, że są lżejsze niż Lumiere (czyli mam odwrotne odczucia niż Elf) Tak jak dziewczyny twierdziły każdemu pasuje co innego

Po całym dniu noszenia zdam relację jak z trwałością u mnie i jak się prezentują w dziennym świetle (no chyba że rano kolor okaże się beznadziejny i do pracy nie da się w tym wyjść )

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 11:30 Powód: post pod postem
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:54   #413
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

ja wykańczam próbki EDM i nie mogę patrzec na siebie. Okropnie wygląda moja twarz.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 20:57   #414
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Agab1 , a co się dzieje?Minerały zaszkodziły czy leki?A Meow nie masz juz?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:01   #415
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Agab1 , a co się dzieje?Minerały zaszkodziły czy leki?A Meow nie masz juz?
nie zaszkodziły ale nie podoba mi się ten efekt jaki dają-suchy, pudrowy, bardzo widoczny.
Meow miałam jedną próbkę i dawno ją wykończyłam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:06   #416
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Mogę Ci podesłac coś z moich próbek Meow , ale te co mam to chyba za ciemne dla ciebie :Naughty Korat,Frisky persian,Frisky Himalayan,Sleek Persian,Frisky Sphynx,Frisky Korat,Frisky manx .Te są z Pampered.Reszta juz pojechała w swiat.Z tego co pamietam mialas chyba bengal?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:09   #417
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Mogę Ci podesłac coś z moich próbek Meow , ale te co mam to chyba za ciemne dla ciebie :Naughty Korat,Frisky persian,Frisky Himalayan,Sleek Persian,Frisky Sphynx,Frisky Korat,Frisky manx .Te są z Pampered.Reszta juz pojechała w swiat.Z tego co pamietam mialas chyba bengal?
dzieki ale na pewno będą za ciemne. Bengal był idealny pod kątem jasnosci tylko troszkę zbyt mało żółty.
Chcę jeszcze wypróbowac Lumiere, w końcu muszę zebrac się i zamówic próbki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 21:13   #418
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie zaszkodziły ale nie podoba mi się ten efekt jaki dają-suchy, pudrowy, bardzo widoczny.
Meow miałam jedną próbkę i dawno ją wykończyłam
u mnie takiego efektu na szczęście nie ma i dostałam własnie maila od Meow, że próki wysłali dzisiaj (zamówienie składane 22.01) czyli od zamówienia do wysyłki 8 dni !!
coś dziwnie czuję, że nowe próbki Lumiere zamawiane tego samego dnia przyjdą wcześniej, bo potwierdzenie wysyłki juz dawno dostałam !!
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 02:39   #419
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziewczyny-jak widac z Waszych opisow dla kazdego cos innego

Mala_kobietka-ja tez za 1 razem nie trafilam w 100% z kolorami.Niestety ale trudno wybrac kolor online-nie ma to jak na zywca.Ale fajnie ze jestes zadowowlona z intensive

Aga
Jezeli wykonczylas probke Meow to oznacza to ze chyba to Twoj ulubiony podkladJa tak samo mialam z EDMNo i z Lumiere probka sie konczy i czekam na podklad jak na szpilkach


Ja dzisiaj nalozylam podklad mineralny na filtr z alkoholem w skladzie-wow ale roznica w wykonczeniu-podklad wygladal bardziej pudrowo-czym predzej wracam do mojego mleczka Avene(chociaz ostatnio kryzys z nim mam-zapach mnie meczy i chce wyprobowac cos innego)



Dziewczyny wklejacie zdjecia swoich probek i mineralnych podkladow

A moze jakies zdjecia z podkladem na twarzy zeby pokazac efekt?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 08:33   #420
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Hanneke wielkie dzięki, zobaczymy czy to u mnie zda egzamin. Ale sczerze mówiąc nastawiam sie negatywnie, bo z tego co widzę to raczej mineraly dobre sa dla cer ładnych i bezproblemowych. Tylko po co takiej cerze tony tynku


Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Dziewczyny wklejacie zdjecia swoich probek i mineralnych podkladow

A moze jakies zdjecia z podkladem na twarzy zeby pokazac efekt?
Tak tak, ja się przyłaczam do prośby. Gdyby Agabil, której nowych makijazy niestety brak ostatnio, czego nie moge odżałowac, zechciała tak sie musnąc i uwiecznić i podzielić sie z nami...
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.