Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-14, 19:18   #2101
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Gonia - co do tych studentów, to oby, oby, bo nigdy nie czułam się taka ładna i seksowna bo nie dość, że mam ładną buźkę to jestem na świetnej diecie na której nie głoduję, dobrze się czuję i chudnę więc kurcze w sumie najlepszy okres w moim życiu teraz

xadaxadax, azzis dziękuję
a co do za dieta? też by mi się przydało schudnąć z 4-5 kg, bo w czasie kuracji troszkę mi się przytyło
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:41   #2102
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

to właściwie metoda żywienia zdrowa! Metoda Montignac. w sumie opiera się głównie na nie łaczeniu tłuszczy z węglowodanami i ograniczeniu pewnych rzeczy. to co w niej lubię to fakt, że mimo iż jem tylko 3 posiłki dziennie (i zero podjadania) to nie jestem głodna bo mogę jeść tyle, ile chcę. ważne, żeby nie łączyć pewnych rzeczy możesz więcej poczytaj na http://montignac.webd.pl/
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:50   #2103
doUwantme2
Przyczajenie
 
Avatar doUwantme2
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Limonatko Twoja bużka wygląda prześlicznie! strasznie Ci zazdroszcze i gratuluje, gdyby moja tak wyglądała, skakałabym z radości
__________________
seize the day
doUwantme2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 19:05   #2104
an_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Miło słyszeć, że się komuś udało! U mnie jak na razie okropnie, a najgorsze jest to, że powstają blizny i pełno przebarwień...ehh
an_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 20:04   #2105
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Limonatko, piknie wygladasz!!!!
Super, ze sie swietnie czujesz

O tej diecie tez slyszalam. Rzeczywiscie mozna na niej schudnac ?
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 20:52   #2106
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez doUwantme2 Pokaż wiadomość
Limonatko Twoja bużka wygląda prześlicznie! strasznie Ci zazdroszcze i gratuluje, gdyby moja tak wyglądała, skakałabym z radości
dziękuję ale wybieram się do Twojej pani dermatolog i tak w październiku nadal do niej chodzisz?

Cytat:
Napisane przez an_a Pokaż wiadomość
Miło słyszeć, że się komuś udało! U mnie jak na razie okropnie, a najgorsze jest to, że powstają blizny i pełno przebarwień...ehh
ale ja też mam przebarwienia! chyba muszę zdjęcia zrobić, żebyście uwierzyły chociaż fakt, ostatnio przyjaciółka mi co rusz sypie komplementy, jaką mam śliczną cerę. i aż chce używać tego samego podkładu i pudru co ja hehe

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Limonatko, piknie wygladasz!!!!
Super, ze sie swietnie czujesz

O tej diecie tez slyszalam. Rzeczywiscie mozna na niej schudnac ?
dziękuję da się świetnie schudnąć dziewczyny na forum na którym się właśnie udzielam jeśli chodzi o tą dietę chudną po 20 kg albo i więcej (jeśli mają taką potrzebę oczywiście). ja na razie od lipca 8 kg schudłam co i tak wydaje mi się świetne i nie ma jojo pod warunkiem, że zasady tego żywienia (bo to bardziej inny sposób żywienia, niż dieta) trzyma się po osiągnięciu chcianej wagi (ja jestem na tzw. fazie I, czyli do chudnięcia, a potem jest faza II, utrzymująca wagę )
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 10:35   #2107
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

we wrześniowym wydaniu Urody jest artykuł o Fraxelu. Zeskanować wam? Opisują jak wygląda zabieg i jak zachowuje się skóra dzień po dniu po zabiegu. No i podają cenę - twarz i szyja - 3000 zł :/

W innym artykule znalazłam też propozycję do redukcji przebarwień - krem Biodermy White Objective. Może którąś z Was zainteresuje
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 10:39   #2108
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
we wrześniowym wydaniu Urody jest artykuł o Fraxelu. Zeskanować wam? Opisują jak wygląda zabieg i jak zachowuje się skóra dzień po dniu po zabiegu. No i podają cenę - twarz i szyja - 3000 zł :/

W innym artykule znalazłam też propozycję do redukcji przebarwień - krem Biodermy White Objective. Może którąś z Was zainteresuje
Pewnie, że zeskanuj Poczytamy chętnie co i jak.

A ten krem to na przebarwienia posłoneczne, a nie potrądzikowe.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 10:52   #2109
olenkah
Raczkowanie
 
Avatar olenkah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Limonatka, super wygladasz!!! bardzo sie ciesze, ze kuracja pomogla, bo widac, ze jestes szczesliwa )
a jakas dieta to i mi by sie przydala!! Jesli naprawde schudlas 8 kilo od lipca to przyjedz i zmien mi diete )

Ja poki co nie narzekam na moje cere, chcialabym juz pozbyc sie blizn i przebarwien, ale obawiam sie, ze to bedzie mnie kosztowac fortune! no, ale trudno
olenkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 07:20   #2110
kasiaash
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

muszę się gdzieś wyżalić.

miałam przyjemność rozmawiać wczoraj z kolegą i zeszło w pewnym momencie na tematy "pryszczowe", bo X stwierdził, że ostatnio strasznie mnie obsypało. powiedziałam mu, że narazie biorę antybiotyk ( jako ostatnią próbę przed retinoidami - o wynikach jak narazie miernych szczerze mówiąc ) na co kolega ni z gruszki ni z pietruszki powiedział, że najlepszy jest Izo i wyleczy mi to raz na zawsze. zapytałam się skąd ma takie informacje, chociaż wiedziałam, że odpowie mi, że z własnego doświadczenia. i faktycznie.

pogrzebałam w pamięci przywołując "wygląd" jego trądziku i powiem szczerze, że nie był on "gorszy" od "mojego", a już na pewno nie od tego co mam na twarzy teraz. w dodatku jak się okazało walczył z trądzikiem w tym samym czasie kiedy ja dostałam trzeci raz tetracyklinę, która w ogóle nie pomogła . ja wiem, że każdy przypadek jest tak naprawdę inny i zależy do od osoby, ale żeby było zabawniej okazało się, że zarówno on jak i ja leczyliśmy się u tego samego lekarza X miał od razu zaproponowaną Izo, z zastrzeżeniem, że zostanie wyleczony raz na zawsze, a ja, że tak powiem miałam się jeszcze "pomęczyć". brałam antybiotyk tyle co on... i w efekcie dzisiaj - ja wróciłam do punktu wyjścia kolekcjonując nowe "nabytki", a on nie dość, że nie ma pryszczy (ani jednego już nigdy na nim nie widziałam) to nie ma problemów z przetłuszczaniem się...

za tydzień wybieram się do nowej dermy. tym razem już nie odpuszczę jeśli usłyszę zdanie, że zobaczymy jak zareaguję na kolejny miesiąc nowego antybiotyku.

napisałam, że każdy przypadek jest inny, ale jestem póki co skrajnie rozżalona, że przez 7 lat wylałam hektolityry łez, wydałam góry pieniędzy i było to "na darmo".

póki co.

__________________

kasiaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 12:04   #2111
brownsugar007
Przyczajenie
 
Avatar brownsugar007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29
GG do brownsugar007 Send a message via Skype™ to brownsugar007
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Rok temu zakończyłam 1,5 roczną kurację Izotekiem. Trwała baaardzo długo ale miałam podawane bardzo małe dawki, co wcale nie oznacza ze mój trądzik był mały Był okropny, męczyłam się z nim około 7 lat, lecząc się u różnych dermatologów bez widocznego skutku... aż wkońcu dostałam namiary na najlepsza ponoć dermatolog w Warszawie. Od razu na pierwszej wizycie przepisała mi Izotek i powiedziała żebym sie nie martwiła bo moja skóra będzie wyglądać już tylko coraz lepiej i ma pewność bo wyleczyła już tysiące ludzi z trądziku. I to prawda dziewczyny potrzeba było wielu miesięcy systematyczności i cierpliwośći ale dziś moja skóra wygląda naprawde normalnie jakbym nigdy nie miala tradziku! dla mnie to cud bo bylo tragicznie myslam ze nic nie cofnie tych blizn i innych świństw. Po roku od odstawienia Izoteku efekt się utrzymuje a nawet polepsza. U pani dermatolog jestem raz na 4 miesiące teraz przepisuje mi tylko odpowiednie kremy pielegnujące i zapewnia ze juz niedługa droga do doskonałości
Naprawde cudowna kobieta i nie potrafie powiedziec ile jej zawdzięnczam.

Dziewczyny głowa do góry! Najważniejsze to mądry lekarz i cierpliwość.
Mi się udało i wierze ze wam też się uda
__________________
dragi wciągają! studentka farmacji


"good girls gonna play with the gangsta's
"
brownsugar007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 12:51   #2112
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Pewnie, że zeskanuj Poczytamy chętnie co i jak.

A ten krem to na przebarwienia posłoneczne, a nie potrądzikowe.
jak skończę gotować zupę z cukinii to zabiorę się za skanowanie

Cytat:
Napisane przez olenkah Pokaż wiadomość
Limonatka, super wygladasz!!! bardzo sie ciesze, ze kuracja pomogla, bo widac, ze jestes szczesliwa )
a jakas dieta to i mi by sie przydala!! Jesli naprawde schudlas 8 kilo od lipca to przyjedz i zmien mi diete )

Ja poki co nie narzekam na moje cere, chcialabym juz pozbyc sie blizn i przebarwien, ale obawiam sie, ze to bedzie mnie kosztowac fortune! no, ale trudno
dziękuję oj trochę mi daleko do Warszawy. ale zajrzyj na forum które podałam, dziewczyny są tam mega pomocne

Cytat:
Napisane przez kasiaash Pokaż wiadomość
muszę się gdzieś wyżalić.

miałam przyjemność rozmawiać wczoraj z kolegą i zeszło w pewnym momencie na tematy "pryszczowe", bo X stwierdził, że ostatnio strasznie mnie obsypało. powiedziałam mu, że narazie biorę antybiotyk ( jako ostatnią próbę przed retinoidami - o wynikach jak narazie miernych szczerze mówiąc ) na co kolega ni z gruszki ni z pietruszki powiedział, że najlepszy jest Izo i wyleczy mi to raz na zawsze. zapytałam się skąd ma takie informacje, chociaż wiedziałam, że odpowie mi, że z własnego doświadczenia. i faktycznie.

pogrzebałam w pamięci przywołując "wygląd" jego trądziku i powiem szczerze, że nie był on "gorszy" od "mojego", a już na pewno nie od tego co mam na twarzy teraz. w dodatku jak się okazało walczył z trądzikiem w tym samym czasie kiedy ja dostałam trzeci raz tetracyklinę, która w ogóle nie pomogła . ja wiem, że każdy przypadek jest tak naprawdę inny i zależy do od osoby, ale żeby było zabawniej okazało się, że zarówno on jak i ja leczyliśmy się u tego samego lekarza X miał od razu zaproponowaną Izo, z zastrzeżeniem, że zostanie wyleczony raz na zawsze, a ja, że tak powiem miałam się jeszcze "pomęczyć". brałam antybiotyk tyle co on... i w efekcie dzisiaj - ja wróciłam do punktu wyjścia kolekcjonując nowe "nabytki", a on nie dość, że nie ma pryszczy (ani jednego już nigdy na nim nie widziałam) to nie ma problemów z przetłuszczaniem się...

za tydzień wybieram się do nowej dermy. tym razem już nie odpuszczę jeśli usłyszę zdanie, że zobaczymy jak zareaguję na kolejny miesiąc nowego antybiotyku.

napisałam, że każdy przypadek jest inny, ale jestem póki co skrajnie rozżalona, że przez 7 lat wylałam hektolityry łez, wydałam góry pieniędzy i było to "na darmo".

póki co.

ojej, współczuję co za lekarz! może uznała, że u faceta będzie mniej skutków ubocznych czy coś... w końcu facet w ciąży nie może być... koniecznie jak pójdziesz do nowego dermy nie daj sobie wcisnąć kolejnego antybiotyku!! to strata pieniedzy, czasu i Twojego zdrowia, bo ja jestem zdania, że takie wieloletnie branie różnych antybiotyków bardziej wykończyło mój organizm niż retinoidy!

Cytat:
Napisane przez brownsugar007 Pokaż wiadomość
Rok temu zakończyłam 1,5 roczną kurację Izotekiem. Trwała baaardzo długo ale miałam podawane bardzo małe dawki, co wcale nie oznacza ze mój trądzik był mały Był okropny, męczyłam się z nim około 7 lat, lecząc się u różnych dermatologów bez widocznego skutku... aż wkońcu dostałam namiary na najlepsza ponoć dermatolog w Warszawie. Od razu na pierwszej wizycie przepisała mi Izotek i powiedziała żebym sie nie martwiła bo moja skóra będzie wyglądać już tylko coraz lepiej i ma pewność bo wyleczyła już tysiące ludzi z trądziku. I to prawda dziewczyny potrzeba było wielu miesięcy systematyczności i cierpliwośći ale dziś moja skóra wygląda naprawde normalnie jakbym nigdy nie miala tradziku! dla mnie to cud bo bylo tragicznie myslam ze nic nie cofnie tych blizn i innych świństw. Po roku od odstawienia Izoteku efekt się utrzymuje a nawet polepsza. U pani dermatolog jestem raz na 4 miesiące teraz przepisuje mi tylko odpowiednie kremy pielegnujące i zapewnia ze juz niedługa droga do doskonałości
Naprawde cudowna kobieta i nie potrafie powiedziec ile jej zawdzięnczam.

Dziewczyny głowa do góry! Najważniejsze to mądry lekarz i cierpliwość.
Mi się udało i wierze ze wam też się uda
jeeeeej, jak dobrze przeczytać pozytywne opinie o kuracji!!! i to rok po zakończeniu! dziewczyny, uda się nam, uda!! musi
brownsugar, a skąd jesteś? może do krakowa do fajnego lekarza chodziłaś? a, i jaka łączną dawkę wybrałaś?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 13:31   #2113
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

moj dermatolog od ktorego juz od dawna nie chodze bo nie musze , powiedzial ze branie antybiotykow na tradzik to jak walenie kulą w płot. poprawi sie na krotko, potem wszystko wroci - zreszta widzialam na wlasne oczy po swojej znajomej.

nie biore retinoidow doustnie ale czasami sobie Was podczytuje - pozwolilam sobie na male wtrącenie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 13:53   #2114
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez brownsugar007 Pokaż wiadomość
Rok temu zakończyłam 1,5 roczną kurację Izotekiem. Trwała baaardzo długo ale miałam podawane bardzo małe dawki, co wcale nie oznacza ze mój trądzik był mały Był okropny, męczyłam się z nim około 7 lat, lecząc się u różnych dermatologów bez widocznego skutku... aż wkońcu dostałam namiary na najlepsza ponoć dermatolog w Warszawie. Od razu na pierwszej wizycie przepisała mi Izotek i powiedziała żebym sie nie martwiła bo moja skóra będzie wyglądać już tylko coraz lepiej i ma pewność bo wyleczyła już tysiące ludzi z trądziku. I to prawda dziewczyny potrzeba było wielu miesięcy systematyczności i cierpliwośći ale dziś moja skóra wygląda naprawde normalnie jakbym nigdy nie miala tradziku! dla mnie to cud bo bylo tragicznie myslam ze nic nie cofnie tych blizn i innych świństw. Po roku od odstawienia Izoteku efekt się utrzymuje a nawet polepsza. U pani dermatolog jestem raz na 4 miesiące teraz przepisuje mi tylko odpowiednie kremy pielegnujące i zapewnia ze juz niedługa droga do doskonałości
Naprawde cudowna kobieta i nie potrafie powiedziec ile jej zawdzięnczam.

Dziewczyny głowa do góry! Najważniejsze to mądry lekarz i cierpliwość.
Mi się udało i wierze ze wam też się uda

To super
Ja jestem miesiąc po kuracji, a już mam cerę mieszana - zero matu szkoda...
A jakiego rodzaju miałas blizny ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 15:35   #2115
obłoczek
Raczkowanie
 
Avatar obłoczek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 281
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

U mnie już grubo ponad 1,5 miesiąca od odstwienia i:
- cera... chyba normalna tzn. nie jest idealnie matowa, ale tez nie ma łojotoku. Ot, taki delikatny, "zdrowy" błysk na czole i policzkach. Pryszczy brak
- włosy pozostają świeze tylko przez 2 dni. Trochę krótko, ale w porównaniu do tego co było przed kuracją to i tak znaczny postęp.
Nadal jestem b.zadowolona
__________________

Wszyscy chcą rozumieć malarstwo, dlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków? (Pablo Picasso)
obłoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 17:39   #2116
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

obłoczek, cieszę się, że u Ciebie w porządku po kuracji a ja dziś sobie policzyłam moje mg itp i mi wyszło, że w sumie nieco ponad w połowie kuracji dopiero jestem a w listopadzie minie rok... mam nadzieję, że w Krakowie trafię na lepszego dermatologa który mi podniesie dawkę żebym szybciej skończyła.

http://i11.photobucket.com/albums/a1...skanuj0004.jpg - tutaj daję linka do zeskanowanego artykułu z wrześniowej Urody o laserze Fraxel
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 08:16   #2117
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
obłoczek, cieszę się, że u Ciebie w porządku po kuracji a ja dziś sobie policzyłam moje mg itp i mi wyszło, że w sumie nieco ponad w połowie kuracji dopiero jestem a w listopadzie minie rok... mam nadzieję, że w Krakowie trafię na lepszego dermatologa który mi podniesie dawkę żebym szybciej skończyła.

http://i11.photobucket.com/albums/a1...skanuj0004.jpg - tutaj daję linka do zeskanowanego artykułu z wrześniowej Urody o laserze Fraxel
Czyli tak mówił mój lekarz , Fraxel może jest i dobry ale potrzeba min. 3 zabiegów no i na każdy zabieg ok. 2 tyg. urlopu..... niestety nie mam takich możliwości
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 11:57   #2118
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

a kto ma czas na 2-tygodniowy urlop w trakcie roku i to nie raz... no dobra, ja mam teraz wakacje, ale to dlatego, że studiuję. a przecież oczywiste, że jak ktoś pracuje, to nie ma szans.. juz nie mowiac o kosztach ktore tez sa kurcze wysokie
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 12:39   #2119
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

No niestety u mnie Fraxel odpada... Poczytam o jakichś kwasach... i zrobię je na zmianę z mikro.
Ale to jeszcze 3 mies.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 13:14   #2120
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
a kto ma czas na 2-tygodniowy urlop w trakcie roku i to nie raz... no dobra, ja mam teraz wakacje, ale to dlatego, że studiuję. a przecież oczywiste, że jak ktoś pracuje, to nie ma szans.. juz nie mowiac o kosztach ktore tez sa kurcze wysokie
dokładnie... ja pracuje i robię sobie dodatkowe studia ...
jeden zabieg i 2 tyg. urlopu - to bym przeżyła.... ale 2-3 ?
Szkoda, że 1 zabieg nic nie da......
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 16:06   #2121
brownsugar007
Przyczajenie
 
Avatar brownsugar007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29
GG do brownsugar007 Send a message via Skype™ to brownsugar007
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość

jeeeeej, jak dobrze przeczytać pozytywne opinie o kuracji!!! i to rok po zakończeniu! dziewczyny, uda się nam, uda!! musi
brownsugar, a skąd jesteś? może do krakowa do fajnego lekarza chodziłaś? a, i jaka łączną dawkę wybrałaś?
Jestem z małej podwarszawskiej wioski a panie dermatolog u którj się leczyłam ma gabinet niestety w Warszawie
co do dawki to naprawde nie jestem w stanie podać bo wtedy wogole się tym nie interesowałam (młoda, głupia byłam ) wiem że na poczatku brałam chyba 20 raz dziennie, pozniej była to 10, pozniej 20 dwa razy w tyg, skonczylo sie na 20 raz w tyg. Jak mówie lecznie łacznie trwało 1,5 roku.

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
To super
Ja jestem miesiąc po kuracji, a już mam cerę mieszana - zero matu szkoda...
A jakiego rodzaju miałas blizny ?
Ja po skonczeniu kuracji mimo wszystko mialam przepisywane maści i kremy z kwasami i blizny sa juz prawie niewidoczne. Miałam dość głębokie na policzkach i po bokach twarzy.
__________________
dragi wciągają! studentka farmacji


"good girls gonna play with the gangsta's
"
brownsugar007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:03   #2122
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

hej dziewczyny
dlugo mnei tu nie bylo, bo przebywalam na wakacyjnej emigracji w kazdym razie ja jestem juz niech pomysle... 4 miesiace po kuracji? albo dłużej...

w kazdym razie moja buzia jest ciagle ok! wiadomo, nie ma takiego matu, ale odkad przestalam brac akne nie mialam ani jednego pryszcza, zadnych grudek. Czasami buzka sie swieci, ale tak 'zdrowo'
zostaly dziurki po rozszerzonych porach, przy przyplywie gotowki ide na mikrodermarazje

dolaczam zdjecie sprzed dwoch tygodni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0125www.jpg (103,8 KB, 141 załadowań)
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:15   #2123
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

martin@ super wyglądasz Ani śladu po trądziku. Zero blizn i przebarwień.

Super...
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:29   #2124
kasiaash
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
martin@ super wyglądasz Ani śladu po trądziku. Zero blizn i przebarwień.

Super...
zgadzam się. wyglądasz rewelacyjnie

no i ładny szary makijaż
__________________

kasiaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 12:05   #2125
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Pewnie, że ładnie wygląda
Oj, chciałaby juz sie pozbyć moich blizn i też tak ładnie wyglądać......
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 15:28   #2126
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

ooo martina, pięknie wyglądasz! w ogóle nie widać, żebyś kiedykolwiek cierpiała na trądzik
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:30   #2127
obłoczek
Raczkowanie
 
Avatar obłoczek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 281
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Dwa dni temu byłam na konsultacji u dermatologa m.in. w sprawie blizn i co usłyszałam... "tym zajmuje się dermatologia estetyczna" (skądś to znamy). Chciałam chociaż wyłudzic receptę na jakąś maść złuszczającą typu zorac, ale pani doktor poradziła, żeby zadziałać bardziej profesjonalnie (chodziło o peelingi kwasami). Narazie zakupiłam łagodny tonik z kwasami AHA i zastanawiam się co dalej.
__________________

Wszyscy chcą rozumieć malarstwo, dlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków? (Pablo Picasso)
obłoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 20:02   #2128
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez obłoczek Pokaż wiadomość
Dwa dni temu byłam na konsultacji u dermatologa m.in. w sprawie blizn i co usłyszałam... "tym zajmuje się dermatologia estetyczna" (skądś to znamy). Chciałam chociaż wyłudzic receptę na jakąś maść złuszczającą typu zorac, ale pani doktor poradziła, żeby zadziałać bardziej profesjonalnie (chodziło o peelingi kwasami). Narazie zakupiłam łagodny tonik z kwasami AHA i zastanawiam się co dalej.
No właśnie, skądś my to znamy :/ Widać nie tylko moja derma nie chce się za to zabierać...
No cóż, trzeba będzie samemu popróbować różnych zabiegów. Na pewno nie zaszkodzą.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 17:14   #2129
doUwantme2
Przyczajenie
 
Avatar doUwantme2
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
dziękuję ale wybieram się do Twojej pani dermatolog i tak w październiku nadal do niej chodzisz?
dalej do niej chodze, oprocz tego, ze swietna lekarka, to jeszcze sympatyczna jestem z niej bardzo zadowolona.
u mnie po 1.5 miesiaca kuracji juz zauwazam poprawe. przebarwienia jakby bledna, pryszcze sie jeszcze pojawiaja, ale nie tak duzo jak wczesniej no i te podskorne rowniez znikaja. ja tez sie do niej wybieram jakos na poczatku pazdziernika, bo do konca wrzesnia jestem zabezpieczona
ze skutkow ubocznych straszliwa suchosc ust, caly czas musza byc czyms posmarowane, suchosc skory, 'piasek' w oczach i zmeczenie. ale walcze dzielnie i sie nie poddaje, mam nadzieje, ze do studniowki poprawi sie tez na tyle wyglad moich plecow, ze bede mogla ubrac jakas bardziej wygolona sukienke
powiedzcie, jak sobie radzilyscie z bliznami? bo ja po mikrodermabrazji mam zle doswiadczenia, a szczerze mowiac fraxela sie troche boje, a poza tym, jest bardzo drogi.
trzymam za wac kciuki dziewczyny!
__________________
seize the day
doUwantme2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 18:24   #2130
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

U mnie 62 dni kuracji już minęły

Bilans wygląda tak:
- wyjadam codziennie 40 mg
- czuję się dobrze, ale nie bardzo dobrze
- nie mam suchości skóry, oczu, nosa, a usta tylko troche są suche, ale przeważnie całkiem nieźle nawilżone
- mam przeogromne problemy ze stawami i boję się, że będzie sie to pogarszać wraz z dalszą kuracją niestety ja generalnie mam slabe stawy, a teraz jest ze mnie istna kaleka. Jednak udalo mi się ostatnio ból zminimalizować... ćwiczeniami. Mam nadzieję, że regularny sport pomoże.
- twarz wygląda... bosko Moja cera przenigdy nie zachowywała się tak normalnie. Ostatnio pryszcze widziałam spowodowane olejkiem Hauschki, ale jeśli sie trzymam sprawdzonej pielęgnacji (Bioderma+Avene) to mam wspaniałą cerę. Oby tak zostalo

Powiem szczerze, terapia Izo to jedna z wspanialszych rzeczy, jakie mi się w życiu przytrafiły! Spoglądam codziennie rano w lustro i się uśmiecham
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.