Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 14:52   #4111
Katie_Kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: England
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Czytalam wasze wypowiedzi dotyczace DEKOLORYZACJI wlosowi stwierdzilam ze musze sie wypowiedziec.. NIE STRASZCIE LUDZI ! Mialam dekoloryzacje na swiezo farbowanych BARDZO CZARNYCH wlosach w salonie Toni&Guy w Anglii , mieszkam w Anglii wiec wlasnie tutaj poszlam do fryzjera , na poczatku mialam rude u gory a na dole brazowe , ale pani powiedziala prosze sie nie martwic zaraz naloze farbe na wlosy, po nalozeniu farby efekt : piekne brazowe wlosy piekna czekoladka ! A na dodatek sa jeszcze bardziej zywe , miekkie i lsniace ! Nigdy nie mialam tak pieknych wlosow . Nastepna wizyta po swietach robie blond pasemka Polecam naprawde swietna sprawa !
Katie_Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 15:33   #4112
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Eufi_25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... która z Was zamówiła elgon i już go ma? chciałam sie dowiedzieć w jakim czasie od zamówienia mogę się doczekać jego doręczenia

Acha...i żeby było jasne dla mnie wszystko to proszę o małą poradę!
Mam ten swój troszkę ciemny brązik na łepetynie...
zrobię sobie dekoloryzację i prawdopodobnie będe rudzielcem...(już się pogodziłam ze może to być marchewa),
podpowiedzcie mi proszę jakim jasnym blondem (najlepiej castinga) zgasić ten rudy kolor żeby wyszedł beż czy cuś takiego
Który z tych dwóch?
słoneczny blond or świetlisty blond?!
Eufi, ja zamówiłam Elgon w czwartek i jeszcze tego samego dnia wieczorem dostałam informację, że paczuszka juz wysłana Niestety jeszcze do mnie nie dotarła, ale to już tylko i wyłacznie zależy od Poczty Jeśli chodzi o castinga, to sprawdzałam kolory na próbniku i czytałam trochę opinii - chłodniejszy jest świetlisty blond, słoneczny jest taki bardziej żółtawy, więc może Ci jeszcze pogłebić tą rudość z drugiej strony gwarancji, że jakakolwiek farbka blond za pierwszym razem chwyci na włoskach i przykryje rude tony, tez nie ma...ale warto spróbować
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 16:54   #4113
Eufi_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Eufi, ja zamówiłam Elgon w czwartek i jeszcze tego samego dnia wieczorem dostałam informację, że paczuszka juz wysłana Niestety jeszcze do mnie nie dotarła, ale to już tylko i wyłacznie zależy od Poczty Jeśli chodzi o castinga, to sprawdzałam kolory na próbniku i czytałam trochę opinii - chłodniejszy jest świetlisty blond, słoneczny jest taki bardziej żółtawy, więc może Ci jeszcze pogłebić tą rudość z drugiej strony gwarancji, że jakakolwiek farbka blond za pierwszym razem chwyci na włoskach i przykryje rude tony, tez nie ma...ale warto spróbować
Dzięki Lola20 za odzew
Wczoraj napisałam maila do tych z Elgonu i napisali mi dziś ze kurier odbiera przesyłkę we wtorek o godz. 10'ej a potem owa paczka (ekonomiczna) idzie tydzień do nowego właściciela... Teraz mam 3 dni wolnego i planowałam sobie w tym czasie zrobić włosy a tak... lipa.

A z Castinga też sobie dziś zobaczylam próbki i zdecyduję się na ten świetlisty blond bo ten słoneczny rzeczywiście może rudość pogłębić.
Póki co idę jutro do fryzjerki ogarnąć strzyżenie
Eufi_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:37   #4114
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

aha, bo chciałaś przesyłkę kurierską, tak? Ja zamawiałam na allegro, (aukcje wystawiają też ludzie z elgon.pl) i właśnie poprosiłam o pocztową paczkę priorytetową za pobraniem :P I jak wspomniałam, jeszcze tego samego dnia wysłali mi informację, że paczka juz nadana Mam nadzieję, że jutro u mnie będzie
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-11-09 o 21:38
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 23:11   #4115
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Eufi_25 Pokaż wiadomość
Dzięki Lola20 za odzew
Wczoraj napisałam maila do tych z Elgonu i napisali mi dziś ze kurier odbiera przesyłkę we wtorek o godz. 10'ej a potem owa paczka (ekonomiczna) idzie tydzień do nowego właściciela... Teraz mam 3 dni wolnego i planowałam sobie w tym czasie zrobić włosy a tak... lipa.

A z Castinga też sobie dziś zobaczylam próbki i zdecyduję się na ten świetlisty blond bo ten słoneczny rzeczywiście może rudość pogłębić.
Póki co idę jutro do fryzjerki ogarnąć strzyżenie
napisałas im ze chcesz priorytetem? tam byly opcje do wybrania.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 00:18   #4116
monikasv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ostatecznie nie podjęłam się próbie dekoloryzacji ... wystraszyłam się niektórych waszych wypowiedzi... szczególnie tych ostatnich
Kupiłam 2 Farby z L'oreala i 2 z Garniera plus rozjaśniacz(ale nie będę go używała) pomaluję się dopiero za ok 2 tygodnie... pokażę fotki przed i po.. ale czuje że to będzie tragedia....ale zawsze mogę pomalować w OSTATECZNOŚCI na jakiś jasny brązik !!!
monikasv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 16:11   #4117
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Trzymam juz elgon pół godziny i nie rusza mi tych czarnych mam jeszcze 2 opakowania wiec zobaczymy
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 07:59   #4118
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

SiWA i jak? Elgon zadziałał czy nie ruszył tych czarnych końcówek? Też się trochę boję, że nie będzie chciał usunąc mi czerni z włosów, bo przez te 1,5 roku używałam różnych farb (Garnier: nutrisse, 100% color, color naturals, L'Oreal: Casting, Feria, Shwarzkopf Brillance, raz nawet tym zmywalnym szamponem z palette i zmywalnym z Joanny - wciąż szukałam idealnego odcienia, takiego, który da na włosach widoczną granatową poświatę) najwyżej, jeśli nie zadziała to wtedy kupie dekoloryzator z L'Oreala A póki co mojego elgona nadal nie widać, zaczynam trochę żałować, że nie zamówiłam kurierem :P Mam nadzieje, że poczta nie zgubiła mi paczki, bo choć zwykle się to nie zdarza, to raz zapodziali gdzieś moją przesyłkę z rozjasniaczem do pasemek Avonu i nigdy jej nie zobaczyłam
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 10:40   #4119
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

MonikaSW pamiętaj, żeby nakładac tą farbę najpierw na końce, potem na środek włosów a na koniec na nasadę, bo czubek na pewno ładnie złapie a końce dużo gorzej. Na nasade nie nakładaj na dłuzej niz 10 minut. Jest przy tym trochę wygibasów, ale naprawde warto sie do tego zastosowac.
I jeszcze pytanie, jaki odcień kupiłas? Bo jeśli jakiś chłodny, to może Ci na pasemkach wyjsc niebieskawy, ale nie stresuj sie, bo zejdzie po paru myciach.

Na poprzedniej stronie dziewczyna pisała o tym, że zniechęcamy do dekoloryzacji. Wręcz przeciwnie, zachęcamy, jęsli jest sens, jeśli włosy mają ucierpiec, odradzamy. A tak jest w przypadku włosów rozjaśnianych, które dekoloryzacji nie przetrwają w stanie, który uznamy za 'użytkowalny'.
Niestety salon salonowi nierówny. W jednym wykonają to dobrze, a w innym nawet patrząc na rece fryzjerki, niedobrze.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 11:41   #4120
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Na poprzedniej stronie dziewczyna pisała o tym, że zniechęcamy do dekoloryzacji. Wręcz przeciwnie, zachęcamy, jęsli jest sens, jeśli włosy mają ucierpiec, odradzamy. A tak jest w przypadku włosów rozjaśnianych, które dekoloryzacji nie przetrwają w stanie, który uznamy za 'użytkowalny'.
Niestety salon salonowi nierówny. W jednym wykonają to dobrze, a w innym nawet patrząc na rece fryzjerki, niedobrze.

w 100 %
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 11:50   #4121
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Byłam wczoraj u fryzjerki pracującej na goldwellu w celu zapytania się czy wykona dekoloryzację na kolor jasny brąz lub brąz, powiedziała, że nie absolutnie, bo na takich cienkich włosach jak moje to wata z włosów murowana, więc się jej pytam jak może mi zejść z ciemnych wlosó, a ona na to, że zrobi mi duzo pasemek, to podziekowałam i wyszłam, no bo przecież pasemka tez niszczą włosy.

nastepnie udałam się do fryzjerki pracującej na matrixie i też odmówiła dekoloryzacji i pasemek, powiedziała, że zniszczę włosy i bedą się nadawały tylko do obcięcia. zaproponowała polozenie farby o 2 tony jaśniejszej z wodą 6% , że niby ta woda rozjasni mi trochę włosy ??? i jak się bedą spierały to będą jaśniejsze??? nie wiem o co kaman - może Wy coś z tego rozumiecie?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 15:02   #4122
transcendence
Raczkowanie
 
Avatar transcendence
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 250
Question Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam

Mam prośbę o radę do znawczyń tematu, a zwłaszcza do mysi m i karojen24, widzę, że ostatnio dużo pomagacie

Chcę rozjaśnić włosy-marzy mi się siwy, chłodny blond.
Mam w tej chwili naturalne włosy, nakładałam casting ponad pół roku temu (zdjęcia włosów wstawiałam w tym wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=357537 o tutaj)

Myślałam o dekoloryzatorze, ale z tego co wiem, to elgon nie rozjasni mi naturalnych.
Więc rozjaśniacz?
Kąpiel rozjasniająca?
Farba rozjaśniająca?


Później myslałam o nałożeniu szmaponu koloryzującego (np revlon
) żeby nie obciążać farbą zbędnie włosów. Ogółem są chyba w nienajgorszej kondycji, tylko bardzo cieńkie.

Przeczytałam cały wątek...i dalej nie wiem...masz ci los

Bardzo proszę o konkretną radę co i jak, bo juz baardzo długo nie mogę się zdecydować co z nimi zrobić i wyglądam zdecydowanie źle...
transcendence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 18:07   #4123
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

To może rozjaśniacz z elgona?
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 12:36   #4124
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Anytsuj, jakiej długości masz włosy, w jakim kolorze i czym wcześniej farbowałas? Bez tego osobiście nie jestem w stanie nic Ci doradzic.
Druga sprawa- moze fryzjerzy mają rację, co do tego, że Twoje włoski są bardzo cieniutkie i źle zniosą dekoloryzację. Jednak w takim wypadku nie rozumiem, dlaczego namawiają na pasemka, dekoloryzacja w pewnych przypadkach jest bezpeczniejszym zabiegiem niz rozjaśnianie, szczegolnie jeśli chodzi o cienkie włosy. Naprawde! Tez sie zdziwiłam, ale nie jest to porada rodem 'koleżanka koleżance', tylko udzielona przez dwa dobre fora fryzjerskie.
Nałozenie farby o 2 tony jaśniejszej nic nie da. Odrosty wyjdą jasne, a reszta zostanie ciemna. Nie rozumiem, jak fryzjer moze proponowac podobne rozwiązanie. Owszem, są osoby, które sie na to decydują i tym sposobem, po 2 latach regularnego farbowania odrostu, który zbytnio nie razi gdy ma 2 tony mniej, dochodza do jaśniejszego koloru. No, ale na to potrzeba ogromu czasu i regularnego podcinania do jednakowej długości.
Transcendence, a Ty się nie podlizuj
żartuję oczywiście. Znawczynią nie jestem, raczej ofiarą moich szaleńczych pragnień i dokonań w sferze czerń/blond, a że wyszło całkiem całkiem bez uszczerbku na zdrowiu, to staram sie coś tam podpowiedziec.
Obejrzałam Twoje włoski i mysle, że kłopotów nie będziesz miec z doprowadzeniem tego do jasnego blondu, ale jak na moje oko, to wyjdzie Ci na końcach żółty. Mozesz spokojnie potraktowac te włosy farba rozjaśniającą, niektórzy polecają pallete czysta platyna. Włosy wyglądają zdrowo, wiec ten rozjaśniacz nie powinien Ci ich zeżrec. Jednak musisz nałozyc go umiejętnie najpierw na dolne partie i potem na odrost na krótko, bo wyjdzie miszmasz kolorystyczny. Otrzymasz prawdopodobnie kolor bardzo jasnego blondu na odroście biały czysty a na końcach. Trzeba to bedzie potraktowac bardzo dobrym szamponem usuwającym żółte pigmenty, a wiec np regenal. Musi byc bardzo dobry, zebys na nasadzie nie uzyskała fioletowego odcienia, bo białe by tak złapało a dół byłby jasnoszaropopielaty.
Druga mozliwosc to farba superrozjaśniająca z loreala lub garniera. Myśle, ze nada Twoim włosom bardziej jednolity odcien niz Pallette, bo są słabsze. metoda nakłądania powinna byc taka sama. Musisz jednak wybrac odcien naturalny i stosowac płukanki typu silver, zeby z bardzo jasnego złotego blondu otrzymac z czasem siwy.
Wybranie odcienia popielatego moze na tych scastingowanych włosach dac nieoczekiwane efekty kolorystyczne.
No chyba, ze po prostu użyjesz rozjaśniacza z joanny na zasadzie raz kozie śmierc na odcinku casting i widzac, ze juz sie o 2 tony rozjaśniły, zmyjesz go. Nałozysz duuuużo dobrej odzywki. Zmyjesz. Wysuszysz, nałozysz farbe w odcieniu popielatego bardzo jasnego blondu i uzyskasz oczekiwany efekt. Dziewczyny polecają odcien scandynavie czy jakos tak sie to pisze z loreala.



---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

co do elgonu. nie wiem, nie używałam, ale dziewcyny sobie chwalą. Natomiast po elgonie na pewno musiałabys całosc rozjaśnic jeszcze, bo elgon ściągnie farbe i co.. a Ty chcesz uzyskac siwe. Tym bardziej, ze po elgonie włosy ciemnieją i trzeba farbowac ze 2-3 tony jasniej, bo i tak kolor ściemnieje.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 12:47   #4125
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mysia m- dziękuję bardzo za zainteresowanie, już wszystko opisuje. Włosy są długości troszkę za łopatki, farbowane zawsze na ciemny brąz tylko u fryzjera, ale niestety ten ostatni ciemny brąz wyszedł prawie jak czarny- fryzjerka uzyła farby artego, dosyć, że za ciemne włosy zrobiła mi to ta farba jest kompletną porażką!!! włosy nie chcą się układać, są troszkę wysuszone, ale walczę z tym poprzez maseczki, od ostatniego farbowania minęło 9 tygodni.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:13   #4126
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez transcendence Pokaż wiadomość
Witam

Mam prośbę o radę do znawczyń tematu, a zwłaszcza do mysi m i karojen24, widzę, że ostatnio dużo pomagaciele...

Mile, ale tak jak mysia m-to nie "znanie sie" (kurcze, inne slowo mi ucieklo...)a jedynie autopsja

Mysia m udzielila wyczerpujacej porady, z ktora po raz kolejny przychodzi mi sie zgodzic!
Zycze powodzenia w eksperymentowaniu i czekamy na rezultaty
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:43   #4127
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Chce nałożyć rozjaśniacz elgona na całe czarne włosy, tak żeby zeszły mi chociaż do rudych, a potem nałożyć jasną farbę, boje się, że się zniszczą, bo włosy mam dosyć cienkie. Co sądzicie? Strasznie chce mieć rude włosy, już nie mogę patrzeć na czarne, ale żeby jakoś też wyglądały potem..
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:45   #4128
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

przede mną dzisiaj druga kąpiel rozjaśniająca a potem nakładam czekoladę Garniera podobno wychodzi jak jasny brąz z rudymi refleksami tak jak bym chciała,zobaczymy co z tego wyjdzie.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 14:46   #4129
Marcialady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej!! Mam wielką prośbe zakupiłam dziś dekoloryzator firmy loreal efassor i nie wiem jak go użyc zakupiłam wode utlenioną o steżeniu 6% czy to odpowiednia woda ?? i czy ktos wie coś o tym dekoloryzatorze bo zakupiłam go w sklepie fryzjerskim ale niestety pani ktora sprzedawała nie byla pomocna poniewaz nie chciała czy moge sie sama za to zabrać tzn siostra mi. wcześniej miałam dekoloryzaowane włosy z loreala ale eclairem ktory jest dost w drogeriach i niewiem czy ponownie lepiej go nie kupić prosze doradzcie a i nie chce miec blond włosów ale taki jaśniutki brązik
Marcialady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 15:03   #4130
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Powiem tak:dawno, dawno temu, kiedy jeszcze bylam glupiutka i farbowalam wlosy na czarno zrobilam dekoloryzacje dost. wtedy w drogeriach jakims dekoloryzatorem z natea garnier...(chyba sie nie pomylilam w nazwie, na pewno to byl garnier...)Wtedy nie wiedzialam jeszcze co i jak, na czym polega dekoloryzacja, ale chcialam dojsc do blondu...I tak:po jednym uzyciu wlosy super marchewkowe, po drugim troche jasniejsze. UWAGA:naturalny odrost rozjasnia sie dosc mocno. Wlosy nie byly jakos znacznie zniszczone, moze troszke przesuszone, ale poza tym ok.Tak wiec, jesli komus zalezy na rudym kolorku to jak najbardziej ten dekoloryzator sie do tego nadaje...Tylko nie wiem, czy go jeszcze produkuja,heh...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 15:52   #4131
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Marcialady, z tego co wiem, to efassor jest doskonałym dekoloryzatorem. Nie zawiera amoniaku i czegos tam jeszcze, więc nie niszczy włosów. Woda 6% powinna wystarczyc, bo chcesz zejsc tylko do brązu. Im wyższa wode wezmiesz, tym silniej zadziała ten dekoloryzator. Eclair clair jest faktycznie fajny, sama testowałam, ale podobno bardziej niszczy niz linia profesjonalna. Natomiast efassor może zadziałac szybciej, stąd wymijające uwagi sprzedawczyni. jesli sama bedziesz pilnowała jak sie włosy rozjaśniają, tj sprawdzała co 5-10 minut, to dasz sobie radę. Natomiast pomoc siostry moze się przydac do tylnych partii. zacznij od nakładania z tyłu głowy, bo wierzch i przód rozjaśniają sie znacznie szybciej.

Agata powodzenia daj znac jak wyniki.

Ceydaa, do rudych to spokojnie Ci zejdzie elgonem bez obaw.

Karojen24 razem zrobimy tu poważne porządki

Anytsuj niestety ciemne farby mają to do siebie, że nakładane raz po raz zostawiają tyle pigmentu, że z czasem włosy robią się czarne. Dzieje się tak zwłaszcza, gdy farba jest nakładana nie tylko na odrost, ale przeciągana po całości.Kolejna rzecz, to taka, ze po nałozeniu ciemnej farby włosy dają złudzenie ładniejszych, gładszych, bardziej lśniących, bo powierzchnia włosa jest obkładana farbą i to go optycznie wygładza, a po kilku tygodniach (u Ciebie juz 9 minęło) ta pokrywa się wypłukuje i zostaje szorstki włos. Na Twoim miejscu zainwestowałabym w dobrą kurację nawilżającą i odbudowującą włos, żeby się bardzo nie zniszczyły przy rozjaśnianiu. Przez 2 tygodnie stosuj maskę Wax dostępną w kazdej aptece a włosy niech sobie schną na powietrzu. No a potem mozesz zrobic tym elgonem, którego wszyscy zachwalają i nałozyc na to jaśniejsza farbę, która wyrówna koloryt. Ale nic nie rób pochopnie, bo szkoda takie długie włosy zmarnowac. Na plus jets to, że chcesz miec tylko brąz, bo taki myśle że bez problemu uzyskasz po nałozeniu na zdekoloryzowane włosy farby na poziomie 7/8.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2009-11-12 o 16:17
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:02   #4132
Marcialady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

chciałam jeszcze zapytać czy dekoloryzator loreal efassor lepiej użyć tylko z gorącą wodą czy z wodą utlenioną w moim wypadku o stężeniu 6%
Marcialady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:02   #4133
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

porażka...włosy przy skórze rude a reszta włosów brązowa,jak ja jutro do pracy pójdę wstyd normalnie:/ jutro po pracy idę do drogerii i wracam do ciemnych włosów dość ekseprymentów totalna porażka
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:06   #4134
Marcialady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dziękuje mysia m jutro sie zajme swoimi wloskami chciałabym miec połozone na włoski loreal casting w odcieniu nugat Dam znac jak mi wyszło. Miałam iść na dekoloryzacje do fryzjera za ok 100 zł ale fryzjer jest zwykłym osiedlowym wiec obawiam sie a czytając forum to fryzjerzy potrafią bardziej skrzywdzić czlowieka niż my siebie Polecam wszystkim kupowanie w sklepach fryzjerskich mają dużo tańsze produkty
Marcialady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:09   #4135
lilianna69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 99
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

od sierpnia juz czekam , zeby farba zlapala i nic ;< !
rozumialabym jesli wlosy bylyby nie odzywione ale nie sa wiec czemu wreszcie ta farba nie zlapie ?


gora czesc wlosow - szampanski blond
reszta - zielono-rude g...

Edytowane przez lilianna69
Czas edycji: 2009-11-12 o 16:11
lilianna69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:18   #4136
Marcialady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

może lilianno69 wycieniuj jakoś fajnie włosy czyli te górne parie bedzie fajnie wyglądać a włosy szybko odrosna
Marcialady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:29   #4137
lilianna69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 99
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

myslalam jeszcze o szamponie oczyszczajacym :p
lilianna69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:31   #4138
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Marcialady, nugat moze wyjsc bardzo ciemny, chyba że ściągniesz kolor nie do jasnego brązu a do średniego blondu. Castingi wychodza o 2 tony ciemniejsze niz na opakowaniu.
Gorącej wody to można użyc do wody utlenionej 35 jak się robi kąpiel rozjaśniającą, ale do efassora użyj 6.
Hej, nie ma za co. Jesteśmy tu, by sobie jakoś radzic.

Agata oj to moze polec teraz jeszcze po jakąs farbe do kiosku?!
Kurcze. Pewnie płukałas całosc włosów jak za pierwszym razem?.. a cholewka trzeba było tylko konce i środek kąpac i tylko przeciągnac na nasade.

Lilianna69 wiem, ze już długo walczysz z zielenią, ale zabij mnie.. bo ja na zdjeciach, które wysyłasz ów zieleni nie mogę się dopatrzec, więc chyba się to aż tak nie rzuca w oczy.. Pamiętam, że miałas farbowac joanną multicolor, rozumiem, ze niewiele to dało?
Twój kolor bardzo mi się podoba, naprawde. Nie wiem co na to inne dziewczyny, ale to ładny piaskowy blond, w każdym razie ze zdjęc.
A próbowałas farb rozjaśniających w odcieniu złocistym? Podobno to jedyny sposób na zielonkawe refleksy we włosach: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287069
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:34   #4139
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mysia m ale lepiej rozjaśniaczem czy dekoloryzatorem? bo mam jeszcze farbę na włosach, a nie naturalne, nie wiem czy można tak rozjaśniać
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:56   #4140
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mysiu m: nie nakładałam na całość,odrosty zostawiłam a nałożyłam tylko na te farbowane,rozjaśniły mi się do ciemno rudego koloru a włosy naturalne mam ciemny blond.Efekt fo farbowaniu czekoladą jest taki,że 2 cm odrostu są rude a reszta brązowa taka jak była...już nie eksperymentuje poddaje siękupię jutro jakiś brąz...a wam życzę powodzenia może wam się uda
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.