Próbki w sephorze - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 17:41   #121
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki w sephorze

Uwazam, ze slusznie sie dopominam skoro pani wrzuca mi do torebki krem na zmarszczki. Takiego nie potrzebuje. A jak wrzuca cos innego to nie protestuje. Jestem klientka i mi sie nalezy. Bo probki sa dla klientow.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:41   #122
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Moim zdaniem trzeba zadbać o większy obrót, co przekłada się, jak mówi kamisio na ilość udostępnianych przez dystrybutora próbek i testerów. To jest handel, czysta ekonomia. I tylko cena tak naprawdę liczy się najbardziej.
No i trzeba też poczekać na dojrzałość polskiego klienta. Z czym moim zdaniem, nie jest wcale tak źle.
No tak,zgadzam się.
Tylko musi to działać w obydwie strony.
Bo z kolei zwiększenie ilości próbek i testerów może spowodować ,że jeszcze większa ilość ludzi będzie żyła na próbkach zamiast kupować produkt.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:42   #123
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki w sephorze

A Ty ciagle o zyciu na probkach. Jak dotad pisala o tym tylko 1 dziewczyna na forum.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:43   #124
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Nie, masz pytać kiedy chcesz zabrać próbkę do domu a nie jak chcesz się pomaziać w sklepie.
Nie popadajmy w paranoję.
Ale skoro obok tych blotterów do perfum, które można brać i spryskiwać dowolnym zapachem, leżą na widoku wyłożone pojemniczki do większych próbek, to może też można swobodnie z nich korzystać? Bo niby dlaczego nie? Co to za różnica, czy z testera napełni go konsultantka czy klient ? Na zdrowy rozum- żadna.
Zapytam o to w jakiejś perfumerii
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:45   #125
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A Ty ciagle o zyciu na probkach. Jak dotad pisala o tym tylko 1 dziewczyna na forum.
Hm, no nie tylko jedna, bo ty też, a teraz się wycofujesz raczkiem
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:46   #126
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale skoro obok tych blotterów do perfum, które można brać i spryskiwać dowolnym zapachem, leżą na widoku wyłożone pojemniczki do większych próbek, to może też można swobodnie z nich korzystać? Bo niby dlaczego nie? Co to za różnica, czy z testera napełni go konsultantka czy klient ? Na zdrowy rozum- żadna.
Zapytam o to w jakiejś perfumerii
Dokladnie
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:46   #127
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Ja to nawet po 2 razy czytam
Powiedz szczerze,ile razy zdarzyło Ci się ,że wystąpiło uczulenie na dany produkt po przetestowaniu próbki?
Mi tak ze 3 razy - raz po podkładzie clinique po 10 minutach miałam wysypaną twarz krostkami. A przecież taka dobra firma. Od tamtej pory biorę próbki. Przynajmniej żeby nie "naciąć się" na podobny efekt. I w 90% przypadków nie dostane uczulenia ale przynajmniej wykluczę natychmiastowe wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Natomiast ja mam wrażenie że jest tak że niektórzy czają się bez sensu z proszeniem o próbkę (bo nie wypada, nie mam śmiałości) inni nadużywają tego. W przyszłym tyg wybieram sie do Sephory i będę prosić o próbki - szukam dobrego kremu (pod oczy sic!) i jakiegoś nawilżającego i wezme co dostanę i przetestuje. I jak mi się spodoba kupie - może po tygodniu może za miesiąc/.dwa a może na allegro czy w innym miejscu.
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 17:46   #128
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale skoro obok tych blotterów do perfum, które można brać i spryskiwać dowolnym zapachem, leżą na widoku wyłożone pojemniczki do większych próbek, to może też można swobodnie z nich korzystać? Bo niby dlaczego nie? Co to za różnica, czy z testera napełni go konsultantka czy klient ? Na zdrowy rozum- żadna.
Zapytam o to w jakiejś perfumerii

I o to wlasnie mi chodzilo
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:46   #129
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 392
Dot.: Próbki w sephorze

A mnie najbardziej denerwuje w Sephorze, że kazdego klienta traktuja jak potencjalnego złodzieja Za KAZDYM razem ochroniarz chodzi za mna krok w krok, a konsultantki zabieraja mi z rak kosmetyki które sobie wybrałam ("bo bedzie pani wygodniej"), albo szepca do ochrony czy kolezanki 'pilnuj jej" Dlatego wole robic zakupy w Marionnaud, tam panie sa miłe, pomocne, wytłumacza co trzeba, nie sa nachalne
A jako ciekawostke powiem, że jakis czas temu kupywałam w Sepchorze zestaw 3kroków z Clinique i był do niego dodawany mału tusz tej samej firmy Oczywiscie musiałam sie o niego upomniec, widac, ze Panie były na mnie złe, ze ze zorientowalam heh
xxbiankaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:47   #130
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale skoro obok tych blotterów do perfum, które można brać i spryskiwać dowolnym zapachem, leżą na widoku wyłożone pojemniczki do większych próbek, to może też można swobodnie z nich korzystać? Bo niby dlaczego nie? Co to za różnica, czy z testera napełni go konsultantka czy klient ? Na zdrowy rozum- żadna.
Zapytam o to w jakiejś perfumerii
Pojemniczki na próbki leżą przy produktach dlatego, żeby ekspedientki nie musiały biegać po całym sklepie, gdy klientka poprosi o jakąś próbkę - są zawsze pod ręką (dla personelu), proste
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:47   #131
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
No tak,zgadzam się.
Tylko musi to działać w obydwie strony.
Bo z kolei zwiększenie ilości próbek i testerów może spowodować ,że jeszcze większa ilość ludzi będzie żyła na próbkach zamiast kupować produkt.
Im przystępniejsza cena, tym więcej osób będzie sobie mogło pozwolić na zakupy. Dobra staną się mniej "ekskluzywne". Zresztą większość marek, które u nas uchodzą za ekskluzywne, za granicą są zaledwie wyższą średnią półką.
To jakieś rodzaj dziwnej, psychologicznej gry na linii klient - sklep. Do czego to prowadzi ? Do jakichś chorych klimatów.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 17:48   #132
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A Ty ciagle o zyciu na probkach. Jak dotad pisala o tym tylko 1 dziewczyna na forum.
I to mi już wystarczyło-tak mnie zaskoczyło.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:48   #133
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Pojemniczki na próbki leżą przy produktach dlatego, żeby ekspedientki nie musiały biegać po całym sklepie, gdy klientka poprosi o jakąś próbkę - są zawsze pod ręką (dla personelu), proste
Może TEŻ dlatego...Bo gdyby nie można było z nich swobodnie korzystać, to byłyby zapewne schowane w tych szufladach pod półkami, do których dostęp ma tylko obsługa sklepu. Idąc Twoim tokiem myślenia, blottery też są wyłożone po to, żeby ekspedientki nie musiały za nimi biegać po całym sklepie.

A wiesz to na pewno, czy na czuja piszesz ?

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-01-01 o 17:53 Powód: dopisek
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:48   #134
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Pokaż wiadomość
A mnie najbardziej denerwuje w Sephorze, że kazdego klienta traktuja jak potencjalnego złodzieja Za KAZDYM razem ochroniarz chodzi za mna krok w krok, a konsultantki zabieraja mi z rak kosmetyki które sobie wybrałam ("bo bedzie pani wygodniej"), albo szepca do ochrony czy kolezanki 'pilnuj jej"
A mnie to nie dziwi
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:48   #135
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale skoro obok tych blotterów do perfum, które można brać i spryskiwać dowolnym zapachem, leżą na widoku wyłożone pojemniczki do większych próbek, to może też można swobodnie z nich korzystać? Bo niby dlaczego nie? Co to za różnica, czy z testera napełni go konsultantka czy klient ? Na zdrowy rozum- żadna.
Zapytam o to w jakiejś perfumerii
Bo gdyby tak można było to przeszła bym sobie po 10 sephorach i zrobiła pełnowymiarowy produkt. Poza tym co innego psiknąć na kartonik perfum a co innego wziąć krem czy podkład.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:49   #136
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Hm, no nie tylko jedna, bo ty też, a teraz się wycofujesz raczkiem
Pokaz mi prosze w ktorym miejscu tak napisalam. Bo wg to wy raczej zle interpretujecie to co pisze albo wcale nie czytacie. Prosze pokaz mi gdzie to napisalam.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:49   #137
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Może TEŻ dlatego...

A wiesz to na pewno, czy na czuja piszesz ?
Zapytaj w Sephorze
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:51   #138
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Im przystępniejsza cena, tym więcej osób będzie sobie mogło pozwolić na zakupy. Dobra staną się mniej "ekskluzywne". Zresztą większość marek, które u nas uchodzą za ekskluzywne, za granicą są zaledwie wyższą średnią półką.
To jakieś rodzaj dziwnej, psychologicznej gry na linii klient - sklep. Do czego to prowadzi ? Do jakichś chorych klimatów.
Tu sie muszę zgodzić - takie Vichy u nas niby takie cuda itp. a we Francji średniopółkowiec.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:51   #139
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Pokaz mi prosze w ktorym miejscu tak napisalam. Bo wg to wy raczej zle interpretujecie to co pisze albo wcale nie czytacie. Prosze pokaz mi gdzie to napisalam.
No chociażby z twojego pierwszego i drugiego postu widać to wyraźnie (nawet jeśli je usuniesz to i tak nic nie da, bo są zacytowane wielekrotnie przez Wizażanki), dlatego właśnie ten wątek potoczył się tak a nie inaczej, bo są Dziewczyny, które są przeciwne takim praktykom.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 17:51   #140
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

u nas to tez sredniopolkowiec
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:53   #141
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
u nas to tez sredniopolkowiec
jak dla kogo wole sobie z Francji sprowadzić bo taniej
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:54   #142
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Próbki w sephorze

mowimy ogolnie, nie w aspekcie stac mnie/nie stac wyzsza polka to dior, chanel itp a nie vichy, zdecydowana wieszosc produktow kosztuje 50-100 zl
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:55   #143
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale skoro obok tych blotterów do perfum, które można brać i spryskiwać dowolnym zapachem, leżą na widoku wyłożone pojemniczki do większych próbek, to może też można swobodnie z nich korzystać? Bo niby dlaczego nie? Co to za różnica, czy z testera napełni go konsultantka czy klient ? Na zdrowy rozum- żadna.
Zapytam o to w jakiejś perfumerii
Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
Dokladnie
Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Pojemniczki na próbki leżą przy produktach dlatego, żeby ekspedientki nie musiały biegać po całym sklepie, gdy klientka poprosi o jakąś próbkę - są zawsze pod ręką (dla personelu), proste
Dokładnie.
Poza tym tak jak perfumy możesz przetestować na miejscu tak i krem czy podkład również.
Możesz zobaczyć jego konsystencję,kolor,zapach itd natomiast jeżeli chcesz przetestować bardziej,ocenić czy nie będzie np uczulenia-prosisz o próbeczkę i pani taką naszykuje w pojemniczku.
To,że coś stoi nie znaczy,ze można sobie to brać..

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Mi tak ze 3 razy - raz po podkładzie clinique po 10 minutach miałam wysypaną twarz krostkami. A przecież taka dobra firma. Od tamtej pory biorę próbki. Przynajmniej żeby nie "naciąć się" na podobny efekt. I w 90% przypadków nie dostane uczulenia ale przynajmniej wykluczę natychmiastowe wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Natomiast ja mam wrażenie że jest tak że niektórzy czają się bez sensu z proszeniem o próbkę (bo nie wypada, nie mam śmiałości) inni nadużywają tego. W przyszłym tyg wybieram sie do Sephory i będę prosić o próbki - szukam dobrego kremu (pod oczy sic!) i jakiegoś nawilżającego i wezme co dostanę i przetestuje. I jak mi się spodoba kupie - może po tygodniu może za miesiąc/.dwa a może na allegro czy w innym miejscu.
Oczywiście,są osoby które łatwo uczulają jakieś produkty ale sporo osób tego argumentu używa w celu "wyłudzenia" próbki chociaż uczuleniowcami nie są.No ale tak najłatwiej taką próbkę dostać.
Ja uczuleniowcem nie jestem dlatego takimi argumentami się nie posługuję.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:55   #144
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki w sephorze

Nie mam zamiaru niczego usowac smieszne...A wiesz dlaczego? Bo wg mnie nie wynika z tego to o czym piszesz. Zarzucono mi lowienie probek. Na glupie pytania glupia odpowiedz. Czy w mojej odpowiedzi "bo to jest lowienie" nie dostrzegasz sarkazmu? Trudno. Tak mialo byc. Zgadzam sie z tym, ze zycie na probkach jest bez sensu. Ale ja tak nie robie i prosze mi tego nie zarzucac. Napisalam, ze dostalam tak duza probke ze na miesiac starczy.Nie ze co miesiac biegam do sephory. Jak na razie nie udowodnilas mi niczego.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:57   #145
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Bo gdyby tak można było to przeszła bym sobie po 10 sephorach i zrobiła pełnowymiarowy produkt. Poza tym co innego psiknąć na kartonik perfum a co innego wziąć krem czy podkład.
Ale przecież nikt nie ma wpływu na to, ile sobie naciapiesz na rękę czy twarz (niektóre panie tak testują kosmetyki w sklepie) podkładu z testera...też może to być spora kropla. Dokładnie tyle, a może i więcej niż nałożyłabyś sobie do pojemniczka.
No i można się przecież przejść po 10 sklepach i poprosić 10 ekspedientek o nałożenie czegoś do tych pojemniczków. Czyli jest to teoretycznie możliwe, z tym że z zawracaniem tyłka paniom z obsługi, a nie samemu.
Nieee, no śmieszne te dywagacje...

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-01-01 o 18:01
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:59   #146
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość

A wiesz to na pewno, czy na czuja piszesz ?
ja wiem na pewno-nie wolno robić samemu próbek

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Pokaz mi prosze w ktorym miejscu tak napisalam. Bo wg to wy raczej zle interpretujecie to co pisze albo wcale nie czytacie. Prosze pokaz mi gdzie to napisalam.
o tu na przykład:

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Bo to jest łowienie probek Zawsze wydawalam mnostwo kasy na kremy pod oczy ale zorientowalam sie, ze wystarczy poprosic o probke i mam krem na miesiac.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:01   #147
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
mowimy ogolnie, nie w aspekcie stac mnie/nie stac wyzsza polka to dior, chanel itp a nie vichy, zdecydowana wieszosc produktow kosztuje 50-100 zl
oki zgadzam się

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale przecież nikt nie ma wpływu na to, ile sobie naciapiesz na rękę czy twarz (niektóre panie tak testują kosmetyki w sklepie) podkładu z testera...też może to być spora kropla. Dokładnie tyle, a może i więcej niż nałożyłabyś sobie do pojemniczka.
Nieee, no śmieszne te dywagacje...
no wiesz, tak ogólnie to masz rację. Kwestia podejścia klienta. Ja sobie nie paćkam pół opakowania bo i po co, potem mam chodzić taka upaćkana ?
Biorę kapkę dla sprawdzenia koloru i tyle mi wystarczy, a jak mi podpasuje to biorę próbkę do domu, żeby sprawdzić w naturalnym świetle.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:01   #148
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru niczego usowac smieszne...A wiesz dlaczego? Bo wg mnie nie wynika z tego to o czym piszesz. Zarzucono mi lowienie probek. Na glupie pytania glupia odpowiedz. Czy w mojej odpowiedzi "bo to jest lowienie" nie dostrzegasz sarkazmu? Trudno. Tak mialo byc. Zgadzam sie z tym, ze zycie na probkach jest bez sensu. Ale ja tak nie robie i prosze mi tego nie zarzucac. Napisalam, ze dostalam tak duza probke ze na miesiac starczy.Nie ze co miesiac biegam do sephory. Jak na razie nie udowodnilas mi niczego.
Oczywiscie możesz teraz to tłumaczyć,że miałaś co innego na myśli ale czytając jeszcze raz CAŁĄ dyskusję widać,co miałaś na myśli..
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale przecież nikt nie ma wpływu na to, ile sobie naciapiesz na rękę czy twarz (niektóre panie tak testują kosmetyki w sklepie) podkładu z testera...też może to być spora kropla. Dokładnie tyle, a może i więcej niż nałożyłabyś sobie do pojemniczka.
Nieee, no śmieszne te dywagacje...
No tak,ale naciapując na rękę tak tego nie wyniesiesz na później
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:04   #149
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość

no wiesz, tak ogólnie to masz rację. Kwestia podejścia klienta. Ja sobie nie paćkam pół opakowania bo i po co, potem mam chodzić taka upaćkana ?
Biorę kapkę dla sprawdzenia koloru i tyle mi wystarczy, a jak mi podpasuje to biorę próbkę do domu, żeby sprawdzić w naturalnym świetle.
A ja zwykle dostaję dosłownie kropelkę w tym pojemniczku tak, że sobie to mogę co najwyżej na czubek nosa położyć. To znaczy, zwykle mi się tyle proponuje, bo po mojej interwencji ostatecznie w pojemniku ląduje tego więcej. I wcale nie na zapas, tylko na całą twarz A jaką mam twarz widać w avatarze. Jest co kamuflować

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-01-01 o 18:08
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:05   #150
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru niczego usowac smieszne...A wiesz dlaczego? Bo wg mnie nie wynika z tego to o czym piszesz. Zarzucono mi lowienie probek. Na glupie pytania glupia odpowiedz. Czy w mojej odpowiedzi "bo to jest lowienie" nie dostrzegasz sarkazmu? Trudno. Tak mialo byc. Zgadzam sie z tym, ze zycie na probkach jest bez sensu. Ale ja tak nie robie i prosze mi tego nie zarzucac. Napisalam, ze dostalam tak duza probke ze na miesiac starczy.Nie ze co miesiac biegam do sephory. Jak na razie nie udowodnilas mi niczego.
Przede wszystkim to nie jesteśmy w sądzie, żeby ktoś musiał komuś coś udowadniać.

A po drugie: wytłuszczone, niech każdy sobie to zrozumie, jak chce


Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Bo to jest łowienie probek Zawsze wydawalam mnostwo kasy na kremy pod oczy ale zorientowalam sie, ze wystarczy poprosic o probke i mam krem na miesiac. Nie wiem skad wnioskujesz, ze nie kupie tego kremu. Tak sie sklada, ze juz go mialam i bardzo go lubie. Dla mnie bardziej logiczne jest poproszenie o probke niz wydawanie 200 zl. Poza tym, o probke prosze tylko gdy robie wieksze zakupy. Nawet gdy nie mam pomyslu jaka probke moge wziasc to prosze o zrobienie probki mojego ulubionego perfumu( do noszenia w torebce). Skoro stoja te testery to znaczy, ze sa do uzywania (producent na tym nie traci, tylko zyskuje bo koszty produkcji kremu np. diora najprawdopodobniej wynosza tyle co zwyklego kremu-placimy za marke)
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.