Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-03, 12:42   #2251
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja przechodziłam na naturalną stopniowo i nawet teraz na 100% wszystkiego nie wyeliminowałam. Może spróbuj tego NTBT i ZitZapa z EGM Dobrze duecik działa.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:46   #2252
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Nie ogranizuję ale myślałam, że może ktoś tu chciałby hehe
Chyba jednak mi się odechciało

Kilka tygodni temu przeszłam na naturalną pielęgnację i jest tragicznie! Co chwile mnie coś zapycha i wysyp gul mam taki, że Tuż przy ustach zrobiło mi się 8 pryszczy! Zdeformował mi się przez to kształt ust i jestem załamana bo nie wiem czy to zejdzie...
ojoj ;/ ja mam 6 sztuk gul na brodzie, ale wiążę to tylko z okresem..
Paulinka a może zbyt gwałtownie wprowadziłaś kosmetyki naturalne? czego konkretnie używasz, bo ja np zauważyłam, że krem łagodzący z lukrecji BU zapycha mnie.. a zaczynałam najpierw od hydrolatów i stopniowo wprowadzałam inne kosmetyki..
co mi przypomniało, że muszę serum zamówić i olejek myjący
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:49   #2253
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Nie ogranizuję ale myślałam, że może ktoś tu chciałby hehe
Chyba jednak mi się odechciało

Kilka tygodni temu przeszłam na naturalną pielęgnację i jest tragicznie! Co chwile mnie coś zapycha i wysyp gul mam taki, że Tuż przy ustach zrobiło mi się 8 pryszczy! Zdeformował mi się przez to kształt ust i jestem załamana bo nie wiem czy to zejdzie...
WI (Łiiii?) mam nadzieję że szybko przejdzie.

straszne. Rozwielitkowy się kwasi i też przeżywa drugi okres dojrzewania, jak powiedział że stan skóry mu się pogorszył a ja wykrzyknęłam to super zaczął sceptycznie podchodzić do moich mazideł...ale kwasy to co innego, twój wysyp jest niepokojący. Dziewczyny dobrze piszą, może za szybko przeszłaś na naturalną?


Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
A wspomniała coś może na temat zamówienia z Silk Naturals?
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Foxxxy, dziękuję za spotkanie i za zamówienie Miło było Cie poznać. I kuruj się szybko biedulko

WhiteInnocent, a Ciebie ślicznotko było miło znowu zobaczć
anonyme, marioladabr, przenoszę Wasze posty z zakupowego.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-07-03 o 12:50
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:49   #2254
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja przechodziłam na naturalną stopniowo i nawet teraz na 100% wszystkiego nie wyeliminowałam. Może spróbuj tego NTBT i ZitZapa z EGM Dobrze duecik działa.
Ja durna odstawiłam wszystko na raz
Używam hydrolatów, kremu B&E z EGM razem z hialuronem, oleju tamanu miejscowo na noc i AHA padsów z EGM.
Poza tym 2 razy w tygodniu maseczka wulkaniczna z ogórkiem z BU.
Nic nadzwyczajnego
Od wczoraj dzięki Foxxxy mam też ZitZapa, anti acne mud mask i anti acne face scrub- wczoraj użyłam i hmmm żadnych zmian.

Po przerzuceniu się na minerały chyba z miesiąc się oczyszczałam więc możliwe, że w przypadku naturalnej pielęgnacji też długo mnie będzie męczyć.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:50   #2255
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Nie ogranizuję ale myślałam, że może ktoś tu chciałby hehe
Chyba jednak mi się odechciało
Szkoda, wzięłabym ze 2 piżamki
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:54   #2256
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

WI, a jesteś pewna, że to od pielęgnacji? Bo jak przy ustach, to możliwe, że Cię przewiało (klima?), coś a la zimno, ale jednak nie do końca.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja przechodziłam na naturalną stopniowo i nawet teraz na 100% wszystkiego nie wyeliminowałam. Może spróbuj tego NTBT i ZitZapa z EGM Dobrze duecik działa.
Właśnie też o tym pomyślałam. Sama chcę wziąć NTBT, ale boję się wtopy, na mnie naturalna działa odwrotnie niestety. A kwasy tylko z apteki

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ojoj ;/ ja mam 6 sztuk gul na brodzie, ale wiążę to tylko z okresem..
Paulinka a może zbyt gwałtownie wprowadziłaś kosmetyki naturalne? czego konkretnie używasz, bo ja np zauważyłam, że krem łagodzący z lukrecji BU zapycha mnie.. a zaczynałam najpierw od hydrolatów i stopniowo wprowadzałam inne kosmetyki..
co mi przypomniało, że muszę serum zamówić i olejek myjący
Kremy BU większość osób zapychają, to wina bazy,dawno temu dziewczyny o tym pisały na biochemii. Jak dobrze pamiętam, to Agabil też go miała.

Edit: Łiii (Rozi uwielbiam Twoje txt ) nie za dużo szczęścia na raz? Niby nic nie powinno zapychać (choć niektórych zapycha właśnie B&E i tamanu, ale do pierwszego masz hialuron, a drugi tulko miejscowo). Możliwe, że to kwasy, bo lubią "oczyszczać", ale później jest buzia cud, miód i orzeszki. Aha, możesz jeszcze sprawdzić maseczki (mnie np. zapychają drożdżowe i kaolinowe, ale to sama musisz obczaić). Wg mnie po pierwsze za dużo, po drugie na raz. daj cerze trochę odetchnąć i wprowadzaj stopniowo, wtedy szybciej wyłapiesz, co Ci nie służy. Ale ja tu żadną specjalistką nie jestem

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-03 o 13:01
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:07   #2257
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

doczytałam o tym długo po fakcie
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 13:12   #2258
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ewelinko mnie właściwie to niewiele zapycha, olej z malin na mnie źle podziałał, ale już np serum granat, który ma ten olejek już jest ok więc głowy nie dam jak na Ciebie zadziała NTBT. Na mnie zadziałał po prostu genialnie, po nim nagle wszystko zaczęło działać jak powinno. Nawet @ bez niespodzianek mi przeszła. Tzn coś tam próbowało się wykluwać, ale po nocy z NTBT i Zitzapem rano gładko. Aż pójdę poczytać co on tam ma takiego cudownego w składzie
edit: za duzo nie napisali. Glinki naturalne, zielona herbata, ziemne minerały i witaminy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-07-03 o 13:14
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:19   #2259
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ewelinko mnie właściwie to niewiele zapycha, olej z malin na mnie źle podziałał, ale już np serum granat, który ma ten olejek już jest ok więc głowy nie dam jak na Ciebie zadziała NTBT. Na mnie zadziałał po prostu genialnie, po nim nagle wszystko zaczęło działać jak powinno. Nawet @ bez niespodzianek mi przeszła. Tzn coś tam próbowało się wykluwać, ale po nocy z NTBT i Zitzapem rano gładko. Aż pójdę poczytać co on tam ma takiego cudownego w składzie
edit: za duzo nie napisali. Glinki naturalne, zielona herbata, ziemne minerały i witaminy
Bo Ty zajefajną buźkę masz Zazdraszczam Ja czego się nie dotknę to albo zapcha, albo podrażni, albo nie wiadomo, co jeszcze. Jak glinki, to niefajnie. Marokońskiej i ghassoul (tak to się pisze) jeszcze nie próbowałam, ale kolorowe mnie nie lubią. Dzięki, że sprawdziłaś
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:20   #2260
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Zdawałaś egzamin w Łodzi? Dawno temu? Bo ja 2 tygodnie temu też zdałam i umieram z radości, bo trochę ich juz było.
Tak, w Łodzi
Pierwszy miałam w lutym 2008 i oblałam, a następny - marocwy udało mi się zdać
o ile za pierwszym razem bylam podbudowana, ze nie bedzie zle i zdam, to za drugim poszlam z nastawieniem "jak nie dzisiaj to za miesiac" i sie udalo
Ale statystyki dotyczace zdawalnosci w Łodzi nie byly najlepsze i pewnie nie za wiele sie poprawily?
W kazdym razie gratuluje Ci
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:25   #2261
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

No pewnie tak jak piszecie- przedobrzyłam

Nigdy nie miałam żądnej opryszczki ani nic w tym stylu a to wyraźne gule takie ropne Zostały mi tylko strupki małe i w 2 miejscach jeszcze coś wycieka. Tylko te ślady no czerwone całe takie nieregularne poszerzone usta!

Gule robią mi się na brodzie i winię za to hormony. Nałożyłam wczoraj wieczorem ZZ, wstaję dziś rano a tu obok jednej guli gdzie ZZ dałam kolejna- rozmnażanie na twarzy mam na 5+, oby mi tak z dziećmi poszło
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 13:30   #2262
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Wróciłam obładowana siatami, żar z nieba się leje - masakra jednym słowem Ja też z tych co lubią wczesną wiosnę, jesień i zimę

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
MrsVargas zazdroszcze przede wszystkim Mruczula i...paczki tez....A na dodatek moj listonosz ma 6 tyg.urlopu i jest zastepstwo od poniedzialku na Jego miejsce-dziwny facet,naprawde-dlatego tez troche obawiam sie o swoje przesylki bo juz jedna nie dotarla a obecna od Braworki zostawil u sasiada.....wiec to jest dla mnie dodatkowy stresor.Tymbardziej,ze juz chodzilam po sasiadach pytajac sie czy gdzies nie ma poprzedniej paczuszki zanim udalam sie na Poczte i sortownie.
Hexxano dziękuję
Do mnie paczka została wysłana wczoraj więc szybciutko doszła z Krakowa do Gdyni. Dziś u mnie też był jakiś nowy listonosz, w ogóle jakieś dziwne rzeczy się dzieją ostatnio, awizo nawet pierwszego nie zostawiają dopiero powtórne
Na pewno jutro dostaniesz swoją paczuszkę i będziesz się cieszyła dzisiaj tak jak ja chociaż mi wcale na czasie nie zależało bo mam tyle innych próbek że nie wiadomo w co łapska włożyć

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mrs Vargas jaki cudny kot I jak fajnie umaszczony No właśnie o co chodzi tym kotom, że kładą się na wszystkim co na ziemi się położy. Ja na chwilę położę gazetę lub nie daj Boże jakieś nawet najmniejsze pudełko, a ten mój od razu pach i siedzi na tym
Dominiko dziękuję Tak, on się kładzie dosłownie na wszystkim co się gdzieś pojawia. Jak pakuję paczki na Allegro to dopiero są cyrki Pranie zdjęte z balkonu...co tam, miło się na tym śpi

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
MrsVargas- sierściuch wspaniały jakbym swojego rudzielca widziała- ten sam bystry wzrok
White dziękuję chętnie kiedyś zobaczę Twojego

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Mrs Vargas pyszny ten Twój kociak, rozbójnik taki
Evelinku dziękuję Ogólnie pieszczoch z niego niesamowity, ale w stosunku do kwiatów zdecydowanie rozbójnik

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja przez pół roku zaliczyłam taka poprawę cery przez minerały i naturalną pielegnację ze jestem w permanentnym szoku. Nie miałam tak gładkiej buzi od czasu jak brałam tragiczną Diane-35. Pewnie, na początku różnie bywało, najpierw przesusz, potem przetłuszczanie, trochę zapychania koło nosa, a teraz normalnie pupcia niemowlaka
Coś zatrybiło poprostu
Mam nadzieję że i u mnie tak będzie , wczoraj wysłali zamówienie z BU i już nie mogę się doczekać

MamoNiny byłaś u lekarza z tą drętwiejącą reką? Może to zmiany w kręgosłupie szyjnym i warto by było zrobić RTG tego odcinka?

Agusiu przykro mi z powodu jeżyków

Edytowane przez MrsVargas
Czas edycji: 2009-07-03 o 13:34
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:32   #2263
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Bo Ty zajefajną buźkę masz Zazdraszczam Ja czego się nie dotknę to albo zapcha, albo podrażni, albo nie wiadomo, co jeszcze. Jak glinki, to niefajnie. Marokońskiej i ghassoul (tak to się pisze) jeszcze nie próbowałam, ale kolorowe mnie nie lubią. Dzięki, że sprawdziłaś
Dziękuję I nie ma za co. Może mimo to weź próbkę. Tak się zastanawiam czy to nie jest tak, że ważny jest cały skład i proporcje a nie poszczególny składnik. A nuż zadziała Ja dostałam od EGM najpierw w gratisie próbkę i ta próbka mi wystarczyła chyba na 1,5 tygodnia cowieczornego używania więc niemała jest.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:35   #2264
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

WI jeżeli to od pielęgnacji to najłatwiej znaleźć winowajcę wprowadzając rzeczy pojedyńczo, po kolei (no i mniejszy szok dla skóry).


Adusiadu, gratuluję matury.


MamoNiny, właśnie, byłaś u lekarza? Takie bóle mogą też występować na skutek stresu, ale lepiej sprawdzić, nie ma co lekceważyć.


Ostatnio jestem tak zalatana, że tylko Was podczytuję, nie mam siły odpisywać. No i jeszcze ta pogoda. Lubię ciepło, ale nie taką duchotę. Na dodatek kwitną akurat te wszystkie obrzydliwe chwasty na które jestem uczulona i lekko zdycham.
Hehe, coś z tą wspólnotą jest Też wczoraj wcinałam lody wieczorem, waniliowe ze świeżymi truskawkami
Nie mam też kiedy testować moich ślicznych próbek, a tylko wciąż przybywają nowe Cały czas się maluję tak samo. Za to testuję pielęgnację z Joppa, obecnie mam na tapecie krem z Avocado, dobrze nawilża, skóra jest miękka i gładka (pomimo upałów nie odstawiłam Locacidu, ale i tak praktycznie na dworze jestem tylko rano/późnym popołudniem/wieczorem).
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:40   #2265
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ostatnio jestem tak zalatana, że tylko Was podczytuję, nie mam siły odpisywać. No i jeszcze ta pogoda. Lubię ciepło, ale nie taką duchotę. Na dodatek kwitną akurat te wszystkie obrzydliwe chwasty na które jestem uczulona i lekko zdycham.
Hehe, coś z tą wspólnotą jest Też wczoraj wcinałam lody wieczorem, waniliowe ze świeżymi truskawkami
O, zapomniałam o tym napisać
Ja wracając z żaglowców kupiłam pudło Algidy krówkowo-śmietankowej chyba i wcinałam polane truskawkami
Wkleję zaraz jakieś zdjęcia żaglowców, kiepski ze mnie fotograf i do tego ten tłum, ale zawsze coś
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:41   #2266
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziekuje Hanneke

Skusilyscie mnie wlasnie na lody
ide sie obzerac
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:42   #2267
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Mariolu- Ciebie również było kolejny raz zobaczyć Wiecznie piękna, młoda i wesoła!

Ja tak na raz dwa trzy wszystkiego nie zaczęłam stosować bo stopniowo paczki przychodziły
Najpierw hydrolaty i do swojego kremu nivea dodawałam hialuronu- było super. Później maseczka- cud, miód i orzeszki! Pięknie mnie oczyszcza- efekty niestety widzę tylko gilka godzin po.
Później AHA padsy i krem B&E- tu się chyba schody zaczęły. Z tym, że w dzień po kremie BE ok, rano po nocy po kwasowaniu średnio.
Możliwe, że to aha tak mnie oczyszcza?

Nie kuści już tymi lodami i nadmorskim klimatem bo się do Trójmiasta z kotem wybiorę
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-03 o 13:43
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:46   #2268
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
No pewnie tak jak piszecie- przedobrzyłam

Nigdy nie miałam żądnej opryszczki ani nic w tym stylu a to wyraźne gule takie ropne Zostały mi tylko strupki małe i w 2 miejscach jeszcze coś wycieka. Tylko te ślady no czerwone całe takie nieregularne poszerzone usta!

Gule robią mi się na brodzie i winię za to hormony. Nałożyłam wczoraj wieczorem ZZ, wstaję dziś rano a tu obok jednej guli gdzie ZZ dałam kolejna- rozmnażanie na twarzy mam na 5+, oby mi tak z dziećmi poszło
A może przejrzyj swoją dietę? Dodaj więcej wody i herbatek ziołowych, mniej żywności przetworzonej (łatwo się mówi). I sprawdź poziom hormonów. Na dwa główne tarczycowe można dostać skierowanie (od ogólnego) i wtedy nic nie płacisz, a na wynikach zwykle są napisane widełki normy, więc można też samemu sprawdzić. I jeszcze jak masz ropniaczki, można zrobić wymaz (ok 30zl), bo może to jakaś bakteria.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dziękuję I nie ma za co. Może mimo to weź próbkę. Tak się zastanawiam czy to nie jest tak, że ważny jest cały skład i proporcje a nie poszczególny składnik. A nuż zadziała Ja dostałam od EGM najpierw w gratisie próbkę i ta próbka mi wystarczyła chyba na 1,5 tygodnia cowieczornego używania więc niemała jest.
Tak zrobię Nie wiedziałam, ze dają też próbki pielęgnacji, ech blondynka (bez urazy)

Edit: WI, kwasy ogólnie oczyszczają, to może trochę potrwać, ale później efekty super. Tylko że jeśli masz ropne zmiany, to nie powinnaś stosować AHA, bo one dodatkowo podrażniają. Lepsze byłyby BHA, albo PHA (ale tych ostatnich nie próbowalam, więc nie pomogę). A tak w ogóle, to czy B&e nie jest z kwasami? Czy ja już coś pokręciłam, ale chyba Frantic o tym pisała. Bo wtedy możliwe, że a) za dużo b) "pogryzły się", ale teoretycznie w obrębie jednej firmy nie powinny. Trzeba by z Lorri zagadać.

MrsVargas krówkowej Algidy jeszcze nie jadłam Uwielbiam czekoladę i lody, a ostatnio nie mogę nooo

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-03 o 13:54
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:48   #2269
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Nie kuści już tymi lodami i nadmorskim klimatem bo się do Trójmiasta z kotem wybiorę
White zapraszamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2739 (600 x 450).jpg (39,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2740 (600 x 450).jpg (36,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2741 (600 x 450).jpg (51,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2748 (450 x 600).jpg (41,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2749 (600 x 450).jpg (49,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2753 (600 x 450).jpg (32,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2755 (450 x 600).jpg (31,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2768 (450 x 600).jpg (42,1 KB, 8 załadowań)
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 13:54   #2270
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Tak zrobię Nie wiedziałam, ze dają też próbki pielęgnacji, ech blondynka (bez urazy)
teraz się zorientowałam ze chyba nie dają próbek tylko jako gratis. Jak chcesz to Ci odsypię trochę mojego. Ja i tak będe jeszcze zamawiać a on tani jest (5$) więc to nie problem. W poniedziałek spakuję i Ci podeślę
edit: piękne te żaglowce, ale chyba nie zdążę ich zobaczyć
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-07-03 o 13:55
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:57   #2271
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
White zapraszamy
Łódeczki

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
teraz się zorientowałam ze chyba nie dają próbek tylko jako gratis. Jak chcesz to Ci odsypię trochę mojego. Ja i tak będe jeszcze zamawiać a on tani jest (5$) więc to nie problem. W poniedziałek spakuję i Ci podeślę
edit: piękne te żaglowce, ale chyba nie zdążę ich zobaczyć
Jesteś cudna Trochę się boję, ale masz rację, może akurat zaskoczy Zaraz piszę PW.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:15   #2272
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Siostro hormony miałam niedawno robione ale już sama nie wiem
odstawię aha i zobaczymy co się będzie działo

MrsVargas- rozmarzyłam się... ja chcę urlooooop!
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:36   #2273
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja przez pół roku zaliczyłam taka poprawę cery przez minerały i naturalną pielegnację ze jestem w permanentnym szoku.
Ja to samo Zawsze mialam klopot z prawa strona twarzy, regularnie mialam sajgon na poliku i przez to plamy. Ostatni taki rzut zaliczylam zeszlego lata (pielegnacje stopniowo zmieniam od jesieni) i od tego czasu spokoj, nawet przebarwienia zeszly, tylko na wiosne przeszlam jakies dziwne uczulenie ale po nastepnych zmianach w pielegnacji wszystko sie uspokoilo. Od kilku miesiecy nie mam rozowej twarzy, co jest dla mnie szokiem, walcze tylko wagrami i tyle. Niezle jak na to co bylo

Wrocilam z zakupow zgrzana, bo sie po drodze pogoda uprazyla. Brzoskwin ciuchowych nie kupilam ale przytargalam letnia sukienke dwuwarstowa z h&m i bluzke biala (uwaga - z nadrukiem! ja prawie wszyetko mam gladkie). Na dnaich kolejne lowy. Arbuza tez nie przynioslam, za to jagody owszem. Do tego czeresnie, agrest i lody bakaliowe, a na obiad zaraz bedzie pesto
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:50   #2274
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

uff, jak gorąco
wpadłam odsapnąć w przerwie kuchennego maratonu
u mnie też są maliny i jagody, tyle, że już przerobione na muffiny i sernik mascarpone na zimno

jakieś dwie paczuszki na mnie czekają w biurze ale nie wiem czy będę je miała siłę otworzyć

w temacie pielęgnacyjnym - mimo filtrów znowu pokazuje mi się przebarwienie nad górną wargą niczego depigmentacyjnego nie mam odwagi używać
i nie mam pojęcia z czym to jest związane - zaczęło się w zeszłym roku
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:56   #2275
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
A wspomniała coś może na temat zamówienia z Silk Naturals?
Jutro będę się z nią widziała to zapytam.Tylko podaj mi dokładnie o które zamówienie chodzi
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 15:04   #2276
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wrocilam z zakupow zgrzana, bo sie po drodze pogoda uprazyla. Brzoskwin ciuchowych nie kupilam ale przytargalam letnia sukienke dwuwarstowa z h&m i bluzke biala (uwaga - z nadrukiem! ja prawie wszyetko mam gladkie). Na dnaich kolejne lowy. Arbuza tez nie przynioslam, za to jagody owszem. Do tego czeresnie, agrest i lody bakaliowe, a na obiad zaraz bedzie pesto
Gratuluję zakupów, słońce rzeczywiście znów dogrzewa, w pokoju wytrzymać nie mogę, a wyjść aż strach na taka patelnię. Pesto pychota!! Kolejne łowy muszą być obowiązkowo, w końcu brzoskwinki szukasz
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 15:10   #2277
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Jutro będę się z nią widziała to zapytam.Tylko podaj mi dokładnie o które zamówienie chodzi
Z 19.06 Dziękuję
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 15:58   #2278
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Nie ogranizuję ale myślałam, że może ktoś tu chciałby hehe
Chyba jednak mi się odechciało

Kilka tygodni temu przeszłam na naturalną pielęgnację i jest tragicznie! Co chwile mnie coś zapycha i wysyp gul mam taki, że Tuż przy ustach zrobiło mi się 8 pryszczy! Zdeformował mi się przez to kształt ust i jestem załamana bo nie wiem czy to zejdzie...
O rety Wy w ogóle jej nie wiezcie. Wczoraj ją widziałam i wyglada olśniewająco. Jest śliczna, gładka i ja nie widziałam żadnych guli ani pryszczy. Jeśli to były Twoje gorsze dni w wyglądzie to ja poproszę takie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
anonyme, marioladabr, przenoszę Wasze posty z zakupowego.
Dziękuję Rozwielitko... coś mi się pochrzaniło i myślałam, że na zakupowym piszę a później nie mogłam tam tego posta znaleźć i jeszcze raz napisałam... sierota ze mnie okropna
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 16:05   #2279
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Dziękuję Rozwielitko... coś mi się pochrzaniło i myślałam, że na zakupowym piszę a później nie mogłam tam tego posta znaleźć i jeszcze raz napisałam... sierota ze mnie okropna
już posprzątane.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 16:14   #2280
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ta...taaaa! Bo stałaś co najmniej metr ode mnie a miałam na sobie tonę starego prasowańca z EDMu :P A jak on kryje to Cathy powinna wiedzieć

Dostałam od koleżanki jakąś maść na te pryszcze wokół ust i wysuszyły się trochę
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.