Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 21:06   #661
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj Ty Ty...
zbiera Ci sie na tego bacika i kajdanki coraz bardziej
już myslałam że coś fajnego zapodasz ...
mam dziś nedzny nastrój i by się jakiś pocieszacz przydał...
a Ty tu takie wynalazki ....
no ja wczoraj kliknelam dwa blyszczole smashboxa i la laque fever ale zanim dojda to sie wsciekne! to juz faktycznie choroba...dzien bez klikniecia na tru jest dniem straconym
ej no co ja tak sie staram, takie niespotykane i oryginalne cienie ci znajduje a Ty mi tu tak![/QUOTE]

wolałabym mniej ORYGINALNE
na przykład taką przesympatyczną dwójeczkę ysl w jakiejś cudnej cenie ....


coś sie dziwnego dzieje i jakoś dziwacznie cytuje...
nie wiem o co kaman
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 21:10   #662
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość

coś sie dziwnego dzieje i jakoś dziwacznie cytuje...
nie wiem o co kaman
ehm no ja musialam edytowac niektore posty przez to...
niestety YSL nie znalazlam ale poszperaj sobie po ebayu moze akurat?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 22:28   #663
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

a jak tam dziewczyny warzywniak sie sprawuje?
ja sie tak wystraszyłam tej małej ilości że w końcu za niego nie zapłaciłam ale jestem ciekawa co robi z Waszymi twarzami?
wczoraj jak byłam w rossmanie to przyglądałam się peelingowi garniera którego próbki mi sie podobały i jak zobaczyłam że on wcale nie jakiś wielki i ma 150 ml i podzieliłam to przez 3 a potem pomnożyłam cenę x 2 - czyli w sumie razy 6....
to chyba sobie tego garniera sprawię - ale to po topach - bo może Zenuś dla mnie jakiś peeling fantastyczny rzuci
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 07:17   #664
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to zupełnie bezsensu wydane pieniądze, jestem z niej bardzo niezadowolona, twarda jak kamień, nie widzę różnicy z trwałością cieni, fakt że nałożona sama ładnie wyrównuje powieki ale po chwili wchodzi w załamania więc dla mnie porażka. Choć oczywiście opakowanie boskie
Dzięki za odpowiedź. Kończy mi się Joko, Art deco skamieniała i nie wiem co kupić
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 07:54   #665
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Zenek oddał mi VAT
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 08:34   #666
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zenek oddał mi VAT
jak Ci sie to udalo ja dostalam na razie zwrot za uszkodzony produkt, a za VAT jeszcze nie. Zastanawiam sie czy wogole oddadza bo oba zwroty dotycza tego samego zamowienia. Poza tym dostalam 60zl a nie 75 chyba troche duzo jak na roznice kursow :/
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:10   #667
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zenek oddał mi VAT
o, brawo
...i żeby się odbić finansowo, nakręcił promocyjnych kremów anti age w niezłych cenach,

http://www.strawberrynet.com/skincar...056/?CatgId=82
ten to chyba zmywa naczynia i deklamuje, ładna cena
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 09:15   #668
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Też czekam na VAT z zamówienia z 4 grudnia Ale widzę, że to już któryś zwrot w tym tygodniu, więc nie tracę nadziei
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:32   #669
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Kończy mi się Joko, Art deco skamieniała i nie wiem co kupić
No właśnie ja też nie wiem co teraz kupić. Ale może jeszcze nie skreślaj Guerlaina, dla mnie najgorszym zarzutem jest to że wchodzi w załamania ale może dlatego że mam tak ułożone jakoś powieki. Ona ładnie wygładza i daje taki delikatny kolor.
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
A ja jestem bardzo zadowolona z bazy A miałam Artdeco oraz ciągle posiadam w kufrze Lumene i Joko, a i tak używam tylko Guerlain. U mnie spisuje się rewelacyjnie i dodatkowo rozjaśnia moje kąciki oczu, które bywają dość mocno zaczerwienione.
Właśnie genialna myśl, można ją stosować jako korektor bo ona faktycznie fajnie rozjaśnia. Ale jak Ci się na niej cienie trzymają? bo mnie tak jak bez niej albo nawet gorzej bo włażą w załamania.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:36   #670
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
o, brawo
...i żeby się odbić finansowo, nakręcił promocyjnych kremów anti age w niezłych cenach,

http://www.strawberrynet.com/skincar...056/?CatgId=82
ten to chyba zmywa naczynia i deklamuje, ładna cena
Swoją drogą to JEST przerażające... Powiedzmy, że większość z nas teraz kupuje głównie kolorówkę i zwykłą pielęgnację, a co będzie, jak za kilka lat zaczniemy "potrzebować" takich właśnie preparatów? Mnie te ceny przerażają, zwłaszcza jak wiem, że i tak w większości te preparaty nie dają obiecanych efektów, nie zawierają żadnych cudów, a ich cena wynika tylko z tego, że panie w średnim wieku są na ogół najlepszymi klientkami -- ustabilizowane finansowo i BARDZO chcące zatrzymać czas...

A na VAT też czekam, i czekam... Swoje żądania zgłosiłam 31.12, liczę, że i na mnie przyjdzie kolej.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:48   #671
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
http://www.strawberrynet.com/skincar...056/?CatgId=82
ten to chyba zmywa naczynia i deklamuje, ładna cena
Moja miała sporą próbę kremu na noc z tej linii - porażka.

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Swoją drogą to JEST przerażające... Powiedzmy, że większość z nas teraz kupuje głównie kolorówkę i zwykłą pielęgnację, a co będzie, jak za kilka lat zaczniemy "potrzebować" takich właśnie preparatów? Mnie te ceny przerażają, zwłaszcza jak wiem, że i tak w większości te preparaty nie dają obiecanych efektów, nie zawierają żadnych cudów, a ich cena wynika tylko z tego, że panie w średnim wieku są na ogół najlepszymi klientkami -- ustabilizowane finansowo i BARDZO chcące zatrzymać czas...
Ale co jest przerażające ? Przecież nie ma przymusu kupowania tego, siłą też nie wciskają. Tym bardziej jak ma się swiadomość, że te wszystkie preparaty to pic na wodę fotomontaż I płaci się wyłącznie za markę. Do dziś padam ze śmiechu jak sobie przypomnę ubiegłoroczny hit Lancoma - serum co to naprawia "geny młodości" Rozumiesz, terapia genowa w serum, które ma szansę przeniknąć najwyżej do naskórka Także luz...ja tam jak będę potrzebowała mocniejszego uderzenia to się raczej zaprzyjaźnię z dermatologiem estetycznym i dobrym salonem kosmetycznym niż z przereklamowanym kremem za tysiąć pięćset sto dziewięćset A jak kto głupi to niech płaci za taki krem

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-01-27 o 09:51
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 10:13   #672
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Swoją drogą to JEST przerażające... Powiedzmy, że większość z nas teraz kupuje głównie kolorówkę i zwykłą pielęgnację, a co będzie, jak za kilka lat zaczniemy "potrzebować" takich właśnie preparatów? Mnie te ceny przerażają, zwłaszcza jak wiem, że i tak w większości te preparaty nie dają obiecanych efektów, nie zawierają żadnych cudów, a ich cena wynika tylko z tego, że panie w średnim wieku są na ogół najlepszymi klientkami -- ustabilizowane finansowo i BARDZO chcące zatrzymać czas...
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Moja miała sporą próbę kremu na noc z tej linii - porażka.
Ale co jest przerażające ? Przecież nie ma przymusu kupowania tego, siłą też nie wciskają. Tym bardziej jak ma się swiadomość, że te wszystkie preparaty to pic na wodę fotomontaż I płaci się wyłącznie za markę. Do dziś padam ze śmiechu jak sobie przypomnę ubiegłoroczny hit Lancoma - serum co to naprawia "geny młodości" Rozumiesz, terapia genowa w serum, które ma szansę przeniknąć najwyżej do naskórka Także luz...ja tam jak będę potrzebowała mocniejszego uderzenia to się raczej zaprzyjaźnię z dermatologiem estetycznym i dobrym salonem kosmetycznym niż z przereklamowanym kremem za tysiąć pięćset sto dziewięćset A jak kto głupi to niech płaci za taki krem
noo też nie wierze w dobroczynne dzialanie kremów, na to jak się wyglada w każdym wieku pracuje się całe dotychczasowe życie i flaszka guerlaina nie pomoże niestety, chyba że na samopoczucie Ale faktycznie, luzik, są babki, które w Douglasie wydają na pielęgnacje po kilka tysięcy jednorazowo i święcie wierzą w cudowne działanie kremów. Co kto lubi
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:15   #673
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale co jest przerażające ? Przecież nie ma przymusu kupowania tego, siłą też nie wciskają. Tym bardziej jak ma się swiadomość, że te wszystkie preparaty to pic na wodę fotomontaż I płaci się wyłącznie za markę. Do dziś padam ze śmiechu jak sobie przypomnę ubiegłoroczny hit Lancoma - serum co to naprawia "geny młodości" Rozumiesz, terapia genowa w serum, które ma szansę przeniknąć najwyżej do naskórka Także luz...ja tam jak będę potrzebowała mocniejszego uderzenia to się raczej zaprzyjaźnię z dermatologiem estetycznym i dobrym salonem kosmetycznym niż z przereklamowanym kremem za tysiąć pięćset sto dziewięćset A jak kto głupi to niech płaci za taki krem
Nienie, ja też zdecydowanie z tych, co się w balona na własne życzenie robić nie dadzą. I jasne, można mówić, że jak kto głupi, to niech płaci. Ale mimo wszystko -- rozrzut cenowy pomiędzy kwotami żadanymi za preparaty tego typu a za "zwykłą" pielęgnację jest porażający.

Terapia genowa -- LOL.

Edytowane przez Sala
Czas edycji: 2010-01-27 o 10:16
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:20   #674
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Ale mimo wszystko -- rozrzut cenowy pomiędzy kwotami żadanymi za preparaty tego typu a za "zwykłą" pielęgnację jest porażający.

Terapia genowa -- LOL.
zawsze wychodze z założenia, ze są na świecie ludzie z kolosalnymi pienięzdzmi, więc cięzko żeby kupowali kremiki Irki Erisowej za 5 zł, im się też coś od życia należy; parę tysięcy $ za krem, to jak splunąć to zdaje się tu skierowana jest ta oferta.

Nie, żeby Irka była zła
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:23   #675
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Też czekam na VAT z zamówienia z 4 grudnia Ale widzę, że to już któryś zwrot w tym tygodniu, więc nie tracę nadziei
mi tez oddali za krem po terminie
napisałam chyba z 5 wiadomości do teresy,pozkutkowało,ale treśc była nastepująca
że do tej pory byłam bardzo zadowolona z tego sklepu
chciałabym ,aby jak najszybciej zwrócili mi pieniadze,
bo chce robic nowe zakupy,a dopóki mi nie zwróca to nic nie kupie,
reklamacje złłożyłam 21 stycznia
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:26   #676
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

www.bao.pl

Naprawde niezle ceny. Zainteresowane prosze o PW z mailem to wysle zaproszenie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:39   #677
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Kończy mi się Joko, Art deco skamieniała i nie wiem co kupić
A jak Ci się spisywała Joko? Ja też ją mam i powiem Ci tak: Guerlain jest może troszkę twardszy, ale joko była dla mnie ze klejtuchowata... Dla mnie super sprawą jest też ten pędzelek, nie trzeb brudzić palców przy nakładaniu bazy

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zenek oddał mi VAT
Super, czyli jeszcze zwracają

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
o, brawo
...i żeby się odbić finansowo, nakręcił promocyjnych kremów anti age w niezłych cenach,

http://www.strawberrynet.com/skincar...056/?CatgId=82
ten to chyba zmywa naczynia i deklamuje, ładna cena


Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
No właśnie ja też nie wiem co teraz kupić. Ale może jeszcze nie skreślaj Guerlaina, dla mnie najgorszym zarzutem jest to że wchodzi w załamania ale może dlatego że mam tak ułożone jakoś powieki. Ona ładnie wygładza i daje taki delikatny kolor.

Właśnie genialna myśl, można ją stosować jako korektor bo ona faktycznie fajnie rozjaśnia. Ale jak Ci się na niej cienie trzymają? bo mnie tak jak bez niej albo nawet gorzej bo włażą w załamania.
Ja kiedyś zrobiłam test, bo kilka dziewczyn narzekało, że nie są z niej zadowolone. Na jedną powiekę nałożyłam bazę palcem, na drugą dołaczonym do bazy pędzelkiem. Na powiece na której nałożyłam bazę palcem bardzo szybko pojawiła sie nieestetyczna krecha, cienie zaczęły się rolować. Natomiast druga powieka była w stanie nienaruszonym przez długi czas. Nie pamiętam dokładnie, ale było to chyba coś koło 8-10 godzin. Różnica kolosalna! A mam napradę tłuste powieki

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Do dziś padam ze śmiechu jak sobie przypomnę ubiegłoroczny hit Lancoma - serum co to naprawia "geny młodości"
Pamiętam te reklamy i ich naukowo poparte dowody To naprawdę był hit roku
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:00   #678
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Swoją drogą to JEST przerażające... Powiedzmy, że większość z nas teraz kupuje głównie kolorówkę i zwykłą pielęgnację, a co będzie, jak za kilka lat zaczniemy "potrzebować" takich właśnie preparatów? Mnie te ceny przerażają, zwłaszcza jak wiem, że i tak w większości te preparaty nie dają obiecanych efektów, nie zawierają żadnych cudów, a ich cena wynika tylko z tego, że panie w średnim wieku są na ogół najlepszymi klientkami -- ustabilizowane finansowo i BARDZO chcące zatrzymać czas...

A na VAT też czekam, i czekam... Swoje żądania zgłosiłam 31.12, liczę, że i na mnie przyjdzie kolej.
no ja sobie nie wyobrażam bo ceny są dość duże za krem dać np.400zł nie uśmiecha mi się no ale jeszcze nie przekroczyłam 30stki więc nie jest tak żle,narazie urzywam kremu nawilżajacego i czasami nakładam kwas hialuronowy pod maseczke.

Edytowane przez agatasw1
Czas edycji: 2010-01-27 o 12:03
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:19   #679
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

zgłupieli??
niech oni w końcu wrzucą jakąś promocję DLA NAS
a nie albo starocie, albo kremy dla nie-wiadomo-kogo ;(
wrrrrrr
chciałam już dziś sobie kliknąć coś z pielęgnacji ( za tą wolną stówkę) ale jeszcze jakoś ostatkiem sił powstrzymam się do topów..... no chyba że mi sie nie uda

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

ma któraś to pełnowymiarowe mydło?
http://pl.strawberrynet.com/skincare.../45004/#DETAIL
miałam takie malutkie 15 ml i mi sie wydawało wydajne i fajne, buzia gładka i taka ..... czysta
oj mam potrzebe kilkania....mam .....
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 12:41   #680
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja kiedyś zrobiłam test, bo kilka dziewczyn narzekało, że nie są z niej zadowolone. Na jedną powiekę nałożyłam bazę palcem, na drugą dołaczonym do bazy pędzelkiem. Na powiece na której nałożyłam bazę palcem bardzo szybko pojawiła sie nieestetyczna krecha, cienie zaczęły się rolować. Natomiast druga powieka była w stanie nienaruszonym przez długi czas. Nie pamiętam dokładnie, ale było to chyba coś koło 8-10 godzin. Różnica kolosalna! A mam napradę tłuste powieki
no właśnie ale moja jest taka twarda że dopiero jak ją ocieplę palcem to coś się nabiera ale dzięki spróbuje coś popracować tym pędzelkiem


nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:04   #681
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
A jak Ci się spisywała Joko? Ja też ją mam i powiem Ci tak: Guerlain jest może troszkę twardszy, ale joko była dla mnie ze klejtuchowata... Dla mnie super sprawą jest też ten pędzelek, nie trzeb brudzić palców przy nakładaniu bazy
Joko raz lepiej raz gorzej - cienie mineralne trzymały się na niej dobrze, cienie Clinique w miarę dobrze, natomiast teraz wróciłam do czwórek Chanel i jakoś mi się roluje wszystko, zbiera w załamaniu brrr.. Ale Joko jak dla mnie jest lepsza niż Art deco. Oprócz Guerlain myślę jeszcze o Lumene, nowej wersji Joko (podobno jest bardziej "puszysta", i bazie Too faced (podobno dobra jest ).
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:27   #682
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

A wiecie co?Dwa dni myślałam,czy wybrać pieniądze czy nowy produkt.I dla odmiany zdecydowałam się na nowy krem.Mam nadzieję,że tym razem dostanę z kodem,bo kolejnej reklamacji na ten sam krem bym już raczej nie składała,bo chyba by mnie już z tamtąd pogonili
Kliknęłam sobie wczoraj ostatnią sztukę pudru sypkiego Clarinsa,odcień 01,tej starej wersji,tak ostatnio słabo dostępny,a jest rewelacyjny.Mam nadzieję,że nie będzie bardzo stary,choć liczę się z tym,że do najświeższych nie należy.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:57   #683
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
zgłupieli??


ma któraś to pełnowymiarowe mydło?
http://pl.strawberrynet.com/skincare.../45004/#DETAIL
miałam takie malutkie 15 ml i mi sie wydawało wydajne i fajne, buzia gładka i taka ..... czysta
oj mam potrzebe kilkania....mam .....

Ja mam, dla mnie 3 Steps to absolutne KWC. To co zrobił mi ze skórą jest nie do opisania. Od kiedy go spróbowałam, to już nie używam innych mydeł i toników, a ja naprawde jestem wybredna teraz jeśli chodzi o ich mydła to tego w płynie używam jak jestem w domu, a w kostce mam na wyjazdy


Mam wrażenie że przeżywam jakieś deja vu. Czy w tej powalającej promocji Walentynkowej są jakieś zestawy, których nie było w promocji noworocznej?
Chyba nie powinna się nazywać "walentynkowa" tylko "czyszczenie magazynów"
Boje się że teraz w następnych Topach Zenek wstawi to co było ostatnio-bagno Borghese i mikrodermabrazje Dr Brandta
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:28   #684
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no właśnie ale moja jest taka twarda że dopiero jak ją ocieplę palcem to coś się nabiera ale dzięki spróbuje coś popracować tym pędzelkiem
Spróbuj, bo naprawdę warto Ja też z początku bałam się jej konsystencji, ale ten pędzelek dobrze sobie radzi. Ma odpowiednią twardość, ale nie drapie powieki

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Joko raz lepiej raz gorzej - cienie mineralne trzymały się na niej dobrze, cienie Clinique w miarę dobrze, natomiast teraz wróciłam do czwórek Chanel i jakoś mi się roluje wszystko, zbiera w załamaniu brrr.. Ale Joko jak dla mnie jest lepsza niż Art deco. Oprócz Guerlain myślę jeszcze o Lumene, nowej wersji Joko (podobno jest bardziej "puszysta", i bazie Too faced (podobno dobra jest ).
Mnie w Joko wkurzała sama konsystencja tej bazy, bo z moimi cieniami współpracowała dobrze. I masz rację, dla mnie Joko też jest lepsza od Artdeco (skamieniała mimo dokręcania) oraz od Lumene. Ta jest bardzo kremowa i zdarzało się, że zbierała mi się w załamaniach powiek

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A wiecie co?Dwa dni myślałam,czy wybrać pieniądze czy nowy produkt.I dla odmiany zdecydowałam się na nowy krem.Mam nadzieję,że tym razem dostanę z kodem,bo kolejnej reklamacji na ten sam krem bym już raczej nie składała,bo chyba by mnie już z tamtąd pogonili
Kliknęłam sobie wczoraj ostatnią sztukę pudru sypkiego Clarinsa,odcień 01,tej starej wersji,tak ostatnio słabo dostępny,a jest rewelacyjny.Mam nadzieję,że nie będzie bardzo stary,choć liczę się z tym,że do najświeższych nie należy.
Uwielbiam starego Clarinsa A była może dwójeczka? Dawno go nie widziałam na tru...

Trzymam kciuki za nowy kremik! Jak nie wyciągną wniosków z Twoich maili, to chyba naprawdę uwierzę, że tam jakiś robot odpisuje
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:48   #685
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
o, brawo
...i żeby się odbić finansowo, nakręcił promocyjnych kremów anti age w niezłych cenach,

http://www.strawberrynet.com/skincar...056/?CatgId=82
ten to chyba zmywa naczynia i deklamuje, ładna cena

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
noo też nie wierze w dobroczynne dzialanie kremów, na to jak się wyglada w każdym wieku pracuje się całe dotychczasowe życie i flaszka guerlaina nie pomoże niestety, chyba że na samopoczucie Ale faktycznie, luzik, są babki, które w Douglasie wydają na pielęgnacje po kilka tysięcy jednorazowo i święcie wierzą w cudowne działanie kremów. Co kto lubi
heh kuzynka mojego Tzta jest opiekunka do dzieci w warszawie takiego bogatego malzenstwa, w ciagu roku byla z nimi trzy razy na Krecie na 2 tygodnie kazdy wyjazd, no i mowila, ze ta kobieta ma faktycznie gladka i ladna buzie od tych cudow wszystkich, ale niestety na szyjce widac, ze juz lata swoje ma i skora nie jest elastyczna juz az tak, no przynajmniej nie az tak jak na buzce
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16750341]www.bao.pl

Naprawde niezle ceny. Zainteresowane prosze o PW z mailem to wysle zaproszenie .[/QUOTE]
oOoo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:10   #686
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Mam to mydełko od niedawna (wcześniej miałam miniaturę) ale nie wiem czy jest dobre.
Używałam tylko około 2 tygodni i wróciłam do czyszczenia resztek innych żeli do twarzy bo miejsca w szafce już nie mam.

U mnie niestety żadnych spektakularnych efektów nie ma ale to chyab dlatego, że ja mam tragiczną cerę. Cały czas trądzik, którego poza izotekiem żaden lek nie wyleczy (przynajmniej taka jest opinia kilku dermatologów)

Czy myję w Clean&clear, biodermie , la roche czy clinique zawsze jest pełno zaskórników, nierówna powierzchnia i zawsze kilka wielkich paskud się znajdzie.

Może i dobre to mydełko ale u mnie niestety nie działa.

najlepiej kup małe opakowanie albo miniaturę a zobaczysz jak u Ciebie się sprawuje i czy efekt jest lepszy niż po żelu za 10 zł.




Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
zgłupieli??
niech oni w końcu wrzucą jakąś promocję DLA NAS
a nie albo starocie, albo kremy dla nie-wiadomo-kogo ;(
wrrrrrr
chciałam już dziś sobie kliknąć coś z pielęgnacji ( za tą wolną stówkę) ale jeszcze jakoś ostatkiem sił powstrzymam się do topów..... no chyba że mi sie nie uda

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

ma któraś to pełnowymiarowe mydło?
http://pl.strawberrynet.com/skincare.../45004/#DETAIL
miałam takie malutkie 15 ml i mi sie wydawało wydajne i fajne, buzia gładka i taka ..... czysta
oj mam potrzebe kilkania....mam .....


---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

oj doczytałam, że masz miniaturkę......więc jeśli Ci pasuje to kupuj co sobie będziesz żałować
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:24   #687
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
oj doczytałam, że masz miniaturkę......więc jeśli Ci pasuje to kupuj co sobie będziesz żałować
no właśnie
co sobie będę żałować
nie wiem skąd pojawiła się taka nagła potrzeba zainwetsowania w pielęgnację - kiedyś to jak 15 zł miałam wydać na żel do twarzy to majątek chyba z wiekiem kobieta potrzebuje coraz droższych kosmetyków żeby miec po prostu lepsze sampoczucie

dziś zajrzałam do kufra i....
stwierdziłam że jakoś tak biednie w nim...
i możnaby coś kupić ...

chyba mam syndrom niedoklikania już - w tym miesiący klikałam tylko 2 razy!!! jak pomyślę że w grudniu pewnie koło 15 razy to i tak nie wierze że tak długo wytrzymałam...
niech już będzie poniedziałek i topy... prosze ....

dziewczyny czy te paletki stila z różą co kupowałyśmy to myslicie że jest szansa że sie jeszcze kiedyś pojawią?? mi ten matowy jasny tak podpasował że już połowe zużyłam i już sie martwie że nie mam na zapas..... a to pewnie była jakaś limitowanka i doooopa
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:49   #688
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Uwielbiam starego Clarinsa A była może dwójeczka? Dawno go nie widziałam na tru...

Trzymam kciuki za nowy kremik! Jak nie wyciągną wniosków z Twoich maili, to chyba naprawdę uwierzę, że tam jakiś robot odpisuje
Nie,dwójki nie było,przynajmiej ze starej wersji,była tylko jedna jedyna "jedynka".Były z nowej wersji,może nawet są,ale podobno są gorszej jakości,więc nawet się nimi zbytnio nie interesowałam.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:05   #689
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
jak Ci sie to udalo ja dostalam na razie zwrot za uszkodzony produkt, a za VAT jeszcze nie. Zastanawiam sie czy wogole oddadza bo oba zwroty dotycza tego samego zamowienia. Poza tym dostalam 60zl a nie 75 chyba troche duzo jak na roznice kursow :/
Sama byłam w szoku jak zobaczyłam info z paypala o zwrocie Jeszcze ich fizycznie nie ma, będą pewnie za jakieś 3-4 dni, ale info, że nastąpiłzwrot już jest Dostałam zwrot taki na jaki wysłałam im papiery w PLN

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Super, czyli jeszcze zwracają
A miała być zagłada

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16750341]www.bao.pl

Naprawde niezle ceny. Zainteresowane prosze o PW z mailem to wysle zaproszenie .[/QUOTE]

A cóż to za tajemne sklepy się reklamuje co
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:32   #690
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Sama byłam w szoku jak zobaczyłam info z paypala o zwrocie Jeszcze ich fizycznie nie ma, będą pewnie za jakieś 3-4 dni, ale info, że nastąpiłzwrot już jest Dostałam zwrot taki na jaki wysłałam im papiery w PLN



A miała być zagłada



A cóż to za tajemne sklepy się reklamuje co
Dostalam zaproszenie a ceny calkiem niezle, wiec zaproponowalam Wam. Zadna tam reklama .

ZAproszenie wyslane. Niestety niektore z Was w ferworze ekscytacji zapomnialy maila podac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.