Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-25, 14:19   #2371
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

quench mówiłaś kiedyś, że miałaś Revlon CS, a potrafisz porównać oba rodzaje (do suchej i do tłustej) czy miałaś styczność tylko z jednym? Ja dostałam próbkę do cery tłustej, bo we wszystkich krakowskich Douglasach nie bylo testera do suchej w odcieniu Ivory. Chciałabym zamówić właśnie ten do suchej, tylko boje sie, że może byc miedzy nimi duża różnica. Znalazłam na allegro za 28 zł (33 zł z przesyłką) tylko ten jeden odcień (110 Ivory) : http://allegro.pl/show_item.php?item=1567541276 mam nadzieje, że nie podróba
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 14:25   #2372
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Bourjois w odcieniu 51 (do jasnej cery), ma delikatny złoty pyłek (żadne nachalne drobiny) widoczny jedynie w słońcu. Osobiście stosuję go jako róż w lato. On plus korektor, tusz, błyszczyk i jestem ready to go. Fajnie też cieniuje się nim załamanie powieki. Nie wiem ile kosztuje obecnie, swój kupowałam rok temu w wakacje Zapodaję link:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...er.html&next=1
Ale on nie jest zbytnio połyskujący... Mam odcień ciemniejszy - 52 i używam go do nawet do modelowania twarzy. W opakowaniu widać niby jakieś drobiny złotawe ale na skórze prawie ich nie ma. Te drobiny to taki brokacik drobny..
Jeśli lemce chodzi o taką "pozłotkę" - złocista warstwa bez drobin brokatu to polecam róże i bronzery z h&m. Mogę wieczorem zrobić swatch tego z h&m i Bourjois.

Dziewcyzny a miała któraś rajstopy w sprayu Sally Hansen? bo zastanawiam się jaki dają efekt na takiej jasnej skórze i czy lepiej wziąć odcień nude czy light...
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 15:18   #2373
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Królowo, z tego co kojarzę, to na tym albo jasnopodkładowym wątku było wspomniane, że te do cery tłustej są nieco jaśniejsze od tych do suchej
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 17:51   #2374
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

lemka chochlik kornwalijski
dzięki za odpowiedzi
chociaż dalej się waham i oczywiście wszystko jutro obadam w drogeriach to chyba zdecyduję się na prasowany puder Kobo i puder sypki z Vipery
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 19:33   #2375
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

oh, jak ja kocham te wszystkie komentarze na temat mojej bladości
Przed chwilą zrobiłam sobie maseczkę rozjaśniającą własnej roboty Mam nadzieję że zobaczę jakiś efekt
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 19:50   #2376
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
oh, jak ja kocham te wszystkie komentarze na temat mojej bladości
Przed chwilą zrobiłam sobie maseczkę rozjaśniającą własnej roboty Mam nadzieję że zobaczę jakiś efekt
a z czego ta maseczka?

mi bardzo opowiada taka z płatków owsianych, ale zmyć to potem ech...
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 19:52   #2377
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a z czego ta maseczka?

mi bardzo opowiada taka z płatków owsianych, ale zmyć to potem ech...
jest to maseczka, która składa się z 3 aspiryn, tabletki wody utlenionej, soku z cytryny i mąki ziemniaczanej Szczypie i jest agresywna, po zmyciu jej (zostawiam na 10 min) stosuję peeling i maseczkę łagodzącą i oczywiście krem Skóra po niej jest taka aksamitna i rozświetlona
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 19:54   #2378
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
jest to maseczka, która składa się z 3 aspiryn, tabletki wody utlenionej, soku z cytryny i mąki ziemniaczanej Szczypie i jest agresywna, po zmyciu jej (zostawiam na 10 min) stosuję peeling i maseczkę łagodzącą i oczywiście krem Skóra po niej jest taka aksamitna i rozświetlona
dzięki , juz próbowałam taką
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 20:00   #2379
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
dzięki , juz próbowałam taką
i co, podpasowała Ci?
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 20:03   #2380
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
i co, podpasowała Ci?
no właśnie nie bardzo dla mnie numerem jeden jest na razie zielona glinka i płatki owsiane, czesto z jogurtem naturalnym.

bielenda ma też maskę wybielającą Platinum i taką też polecam,jest stosowana często w gabinetach kosmetycznych
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 20:58   #2381
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Ale on nie jest zbytnio połyskujący... Mam odcień ciemniejszy - 52 i używam go do nawet do modelowania twarzy. W opakowaniu widać niby jakieś drobiny złotawe ale na skórze prawie ich nie ma. Te drobiny to taki brokacik drobny..
Jeśli lemce chodzi o taką "pozłotkę" - złocista warstwa bez drobin brokatu to polecam róże i bronzery z h&m. Mogę wieczorem zrobić swatch tego z h&m i Bourjois.

Dziewcyzny a miała któraś rajstopy w sprayu Sally Hansen? bo zastanawiam się jaki dają efekt na takiej jasnej skórze i czy lepiej wziąć odcień nude czy light...
tiramisu, tak, dokładnie zrozumiałaś moje intencje. Chodzi nie tyle o drobinki, co o taki efekt świetlistości, może półperłowy? A co to za brązer z H&M? Ja mam taki w złotym opakowaniu, prasowany i on jest matowy, ale bardzo fajny. Jakbyś mogła zrobić zdjęcie tego brązera, to byłabym ogromnie wdzięczna. Myślisz, że nada się do jasnej skóry, nie zrobię sobie nim krzywdy?

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
lemka chochlik kornwalijski
dzięki za odpowiedzi
chociaż dalej się waham i oczywiście wszystko jutro obadam w drogeriach to chyba zdecyduję się na prasowany puder Kobo i puder sypki z Vipery
ama, jeżeli masz problemową skórę, to chyba Kobo nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdzieś czytałam, że skład niezbyt ma. Ten sypki z Vipery też można ze sobą nosić, choć jego pudełko trochę niewygodne jest, bo puder się wysypuje.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 23:03   #2382
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
tiramisu, tak, dokładnie zrozumiałaś moje intencje. Chodzi nie tyle o drobinki, co o taki efekt świetlistości, może półperłowy? A co to za brązer z H&M? Ja mam taki w złotym opakowaniu, prasowany i on jest matowy, ale bardzo fajny. Jakbyś mogła zrobić zdjęcie tego brązera, to byłabym ogromnie wdzięczna. Myślisz, że nada się do jasnej skóry, nie zrobię sobie nim krzywdy?
To z h&m to właściwie róż, ale jest w kolorze 15. - bronze, odcień brązu ze złotawą poświatą - no taka pozłótka, żadnego brokatu czy czegoś w tym stylu.
Zdjęcia i swatche - niestety robione teraz, czyli w nocy, sztuczne oświetlenie i komórką bez lampy.. Na 4. i 5. zdjęciu jest na ręce mniejsza i większa ilość tego "różu"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 110424_235340.jpg (90,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 110424_235350.jpg (126,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 110424_235415.jpg (92,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 110424_235550.jpg (80,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 110424_235600.jpg (81,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 110424_235635.jpg (102,5 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2011-04-25 o 23:05
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 23:33   #2383
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Skoro tak piszemy o pudrach o jasnych odcieniach, to może napiszę parę słów ku przestrodze nt. pudru prasowanego z Virtuala. Ponieważ do tej pory na Virtualu się nie zawiodłam, to gdy w drogerii nie było jasnego Rimmela, to postanowiłam się skusić na transparentny odcień Virtuala. Na ręce prezentował się okej. Na twarzy też nie jest najgorzej, tzn. mógłby się ciut lepiej łączyć ze skórą i mniej odznaczać, ale nie ma tregedii. Tragedia zaczyna się przy zapachu... Tego zapachu nie mogę znieść, takim starym mydłem zalatuje i ciągle go czuć... Kojarzy mi się z takimi chińskimi pudrami za 2,50 zł. Dlatego wąchajcie pudry przed zakupem, nie tylko testery, bo one często są zwietrzałe... Ja wąchałam puder po nałożeniu na rękę, nie śmierdział, jak w domu nałożyłam to cudo na twarz, to musiałam zmyć po 5 minutach... Aczkolwiek muszę przyznać, że gama kolorystyczna z Virtuala mnie zaskoczyła na plus Jest dużo jasnych odcieni, może nie kazdej z Was zapach będzie przeszkadzał tak jak mi...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 00:23   #2384
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
quench mówiłaś kiedyś, że miałaś Revlon CS, a potrafisz porównać oba rodzaje (do suchej i do tłustej) czy miałaś styczność tylko z jednym? Ja dostałam próbkę do cery tłustej, bo we wszystkich krakowskich Douglasach nie bylo testera do suchej w odcieniu Ivory. Chciałabym zamówić właśnie ten do suchej, tylko boje sie, że może byc miedzy nimi duża różnica. Znalazłam na allegro za 28 zł (33 zł z przesyłką) tylko ten jeden odcień (110 Ivory) : http://allegro.pl/show_item.php?item=1567541276 mam nadzieje, że nie podróba
Colorstaye zawsze kupuję na Allegro kierując się przede wszystkim ceną ( ), więc miałam już wszystkie rodzaje (z pompką, bez pompki), wersje (z softflexem, bez softlexu) i formuły (sucha skóra/tłusta skóra) i powiem tak:
- zawsze jestem z tego podkładu zadowolona
- ten bez softflexu jest bardziej pudrowy i jakby mniej kremowy z tego co pamiętam
- Ivory z pompką jest jakby ciemniejszy

Jeśli chodzi o formuły: jak dla mnie nie ma różnicy. Nie przywiązywałam do tego nigdy większej wagi i nie zauważyłam, żeby ten przeznaczony dla suchej skóry nosił się inaczej niż ten przeznaczony dla tłustej. Może gdybym smarowała po gołej skórze to jakieś różnice by były, ale cały czas zmieniam kremy/filtry, więc ciężko stwierdzić. Generalnie podkład jest wart swojej ceny (oczywiście tej z Allegro )

A, i jeszcze dopisek dla wszystkich, którzy myślą, że Buff to taki żółty Ivory: IMHO te kolory dzieli przepaść. I Buff jest po ciemnej stronie mocy

P.S. Wprawdzie pytanie nie było do mnie, ale i tak pomyślałam, że odpiszę

Edytowane przez Melanchton
Czas edycji: 2011-04-26 o 00:24 Powód: dopisek
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 07:36   #2385
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Tak, Buff to ciemność. Byłam kiedyś u mnei w takiej maleńkiej drogerii(gdzie Revlon Colorstay kosztuje około 90 zł ) i pani próbowała mi wcisnąć właśnie Buff, Ivory nie miała w ogóle .W ciemnym pomieszczeniu nie widziałam plamy na szyi, a potem się przeraziłam, jak dobrze,że nie kupiłam.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 08:58   #2386
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
To z h&m to właściwie róż, ale jest w kolorze 15. - bronze, odcień brązu ze złotawą poświatą - no taka pozłótka, żadnego brokatu czy czegoś w tym stylu.
Zdjęcia i swatche - niestety robione teraz, czyli w nocy, sztuczne oświetlenie i komórką bez lampy.. Na 4. i 5. zdjęciu jest na ręce mniejsza i większa ilość tego "różu"
Ciekawe, czy te pudry są jeszcze dostępne. W każdym razie o taki efekt mi chodziło. Nie jestem pewna, ale on nie ma różowych tonów? Dziękuję za zdjęcia.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 09:50   #2387
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

No buff jasny nie jest a przynajmniej nie dla nas.. i wygląda tak a tak swoją drogą mam pytanie.. Czy leżenie na słońcu może jakoś wpłynąć na organizm ? bo wczoraj leżałam u babci na wsi na ławeczce, wiadomo ciepło przyjemnie i no nie wiem, może godzina się zebrała, ale nie było to czas łączny, tylko z przerwami.. a wieczorem jakoś strasznie mi się zaczęło kręcić w głowie, nawet w łóżku jak leżałam jeszcze.. to może być od słońca ? bo było to na tyle silne, że zrezygnowałam z odkrzaczania nóg
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 11:04   #2388
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja po słońcu zawsze paskudnie się czuje, lato to dla mnie koszmarek W up-ały, do godziny 18 siedzę w domu
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 12:03   #2389
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26541392]No buff jasny nie jest a przynajmniej nie dla nas.. i wygląda tak a tak swoją drogą mam pytanie.. Czy leżenie na słońcu może jakoś wpłynąć na organizm ? bo wczoraj leżałam u babci na wsi na ławeczce, wiadomo ciepło przyjemnie i no nie wiem, może godzina się zebrała, ale nie było to czas łączny, tylko z przerwami.. a wieczorem jakoś strasznie mi się zaczęło kręcić w głowie, nawet w łóżku jak leżałam jeszcze.. to może być od słońca ? bo było to na tyle silne, że zrezygnowałam z odkrzaczania nóg[/QUOTE]
mi od leżenia na słońcu zawsze jest niedobrze, zwłaszcza, jak mam zamknięte oczy ogólnie nie dzieje mi się tak, jak chodzę, siedzę czy coś, przynajmniej dopóki jestem na powietrzu. gorzej, jeżeli jestem gdzieś "zamknięta", np a w autobusie - ile ja kasy w ostatnie lato zmarnowałam na autobusy, gdzie przejeżdżałam dwa przystanki i się ewakuowałam, i musiałam dalej iść pół godziny z buta
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 12:36   #2390
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26541392]No buff jasny nie jest a przynajmniej nie dla nas.. i wygląda tak a tak swoją drogą mam pytanie.. Czy leżenie na słońcu może jakoś wpłynąć na organizm ? bo wczoraj leżałam u babci na wsi na ławeczce, wiadomo ciepło przyjemnie i no nie wiem, może godzina się zebrała, ale nie było to czas łączny, tylko z przerwami.. a wieczorem jakoś strasznie mi się zaczęło kręcić w głowie, nawet w łóżku jak leżałam jeszcze.. to może być od słońca ? bo było to na tyle silne, że zrezygnowałam z odkrzaczania nóg[/QUOTE]

pewnie, że może oddziaływać na organizm! abstrahując od całkiem normalnego udaru - bo to już ekstremum - to może powodować osłabienie, zmęczenie, zwłaszcza jak to jest taki szok słoneczny po zimie
ja tam zawsze po dniu spędzonym w lecie na dworze, nawet jeśli nie jestem cały czas na słońcu, to jestem senna i zmęczona

inna rzecz, że mnie się wczoraj bez wychodzenia na słońce (czy nawet na dwór) prawie cały dzień w głowie kręciło
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:14   #2391
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Ktosia:-) Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że to nie do końca w tym temacie ale wydaje mi się zawsze, że wy wiecie wszystko najlepiej :P. Czy olej tamanu można stosować w ciąży? I czy są jakieś przeciwwskazania do stosowania filtrów z określonymi składnikami w tym stanie ?
Życzę przyjemnej resztki świąt kochane J
Szczerze, to nie spotkałam się z zaleceniem, by kobieta w ciąży nie używała filtrów. Raczej są one wręcz polecane, bo na skutek zmian hormonalnych pojawiają się przebarwienia (np. ostuda). Jeśli bardzo boisz się "chemii" w filtrach, używaj filtrów mineralnych, czyli fizycznych.

Co do oleju tamanu to się nie wypowiem, bo jakoś nigdy mnie nie zainteresował. Ale wiem, że niektóre salony oferują go w ramach terapii odprężających dla kobiet w ciąży ( http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-...zie_34973.html ) więc nie powinien też być szkodliwy.


Padło pytanie o kolory revlona do cery suchej i tłustej. Albo jestem ślepa, albo tester był zwietrzały, albo mamy zbiorowy daltonizm na wątku jasnopodkladowym, bo zauważyłyśmy że wesja do cery suchej ma kolory ciemniejsze od wersji do cery tłustej. Nie jakoś duuużo ciemniejsze, ale z pół tonu to będzie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:19   #2392
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja się dziś pochwalę, że właśnie obejrzałam swoje blade lico w TVP2 w finale"1z10"
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:22   #2393
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

dziewczyny, nie wiem właściwie co to oznacza dla nas, antysolarian, ale popłakalam sie ze smiechu:
http://kwejk.pl/obrazek/58700/ania,,21,lat.html
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:23   #2394
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

cały ten odcinek rozmów w toku jest "super"
oglądałam ostatnio na vod
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:24   #2395
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
ja się dziś pochwalę, że właśnie obejrzałam swoje blade lico w TVP2 w finale"1z10"
WOW, brawo wiem jakie to uczucie dla kogoś kto na codzień nie wystepuje w telewizji, pare lat temu oglądąlam przez ponad 30 min swoje w programie na temat "mlodych zdolnych" w Uwadze TVN, i czułam się... conajmniej dziwacznie, głównie będąc przerażoną że debilnie chodze, jeszcze dziwniej mówię i bezsensownie mrugam oczami.... a jak ci w ogóle poszło w tym finale?
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:25   #2396
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
ja się dziś pochwalę, że właśnie obejrzałam swoje blade lico w TVP2 w finale"1z10"
Trzeba było pochwalić się wcześniej że tam będziesz,to byśmy też Cię podziwiały!
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:28   #2397
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

no właśnie zapomniałam...dopiero dziś mnie uświadomiono, że bedzie emisja

ale jak będe miała odcinek, to może wrzucę na serwer i podeślę linka, to sobie zobaczycie, jak wyglądam "w ruchu"

nie wygrałam, ale byłam w trójce, mogłam ponaciskać ten klaksonik, i - uwaga - dostałam kuferek

kurcze, wg mnie tez wyszłam smieszne, ale mineło pol godziny od emisji, a dostałam już kilkanascie wiadomosci na facebooku i nk od obcych ludzi, ktorzy mi gratulują i piszą, że fajnie się usmiecham i w ogole naprawdę miło

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2011-04-26 o 17:30
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:32   #2398
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
no właśnie zapomniałam...dopiero dziś mnie uświadomiono, że bedzie emisja

ale jak będe miała odcinek, to może wrzucę na serwer i podeślę linka, to sobie zobaczycie, jak wyglądam "w ruchu"

nie wygrałam, ale byłam w trójce, mogłam ponaciskać ten klaksonik, i - uwaga - dostałam kuferek

kurcze, wg mnie tez wyszłam smieszne, ale mineło pol godziny od emisji, a dostałam już kilkanascie wiadomosci na facebooku i nk od obcych ludzi, ktorzy mi gratulują i piszą, że fajnie się usmiecham i w ogole naprawdę miło
Gratulacje
To czekamy na odcinek
A kuferek zawsze się przyda
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:36   #2399
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
no właśnie zapomniałam...dopiero dziś mnie uświadomiono, że bedzie emisja

ale jak będe miała odcinek, to może wrzucę na serwer i podeślę linka, to sobie zobaczycie, jak wyglądam "w ruchu"

nie wygrałam, ale byłam w trójce, mogłam ponaciskać ten klaksonik, i - uwaga - dostałam kuferek

kurcze, wg mnie tez wyszłam smieszne, ale mineło pol godziny od emisji, a dostałam już kilkanascie wiadomosci na facebooku i nk od obcych ludzi, ktorzy mi gratulują i piszą, że fajnie się usmiecham i w ogole naprawdę miło
Bo bladzioszki są mądre i piękne. Gratuluję (i znowu wyjdzie że robimy kółko wzajemnej adoracji, a co tam!)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:39   #2400
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

no ale kiedy to prawda ! i nic na to nie poradzimy, niestety
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.