Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-20, 07:57   #151
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

aga
Szampon przeciwłupieżowy swoje robi, ale jednoczesnie puch mi sie po tym szamponie robi. Cytryną się bawią i od dzis zacznę plukanki rumiankowe
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 17:03   #152
paulina_1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

właśnie pokusiłam się na tą piankę. Moje włosy są dość ciemne- ciemny blond, jednak po licznych koloryzacjach chciałam się pozbyć bardzo nieładnego rudego odcienia, który powstał po zmyciu sią poprzednich "koloryzatorów". Zakupiłam odcień -50 - Naturalny brąz. Na opakowaniu kolor wydał się bardzo ciemny, ale podjęłam wyzwanie
Kolor wyszedł bardzo ciemny co mnie nie zdziwiło, jednak trochę się zawiodłam. Włosy nie są dokładnie pokryte i trochę "sianowate" . Ale to może tylko wina moich włosów, które są bardzooooo niesforne..
paulina_1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 08:32   #153
Halkatla90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Dziewczyny, wy jako doświadczone moze mi pomożecie. Ostatnio zafarbowałam włosy i wyszły mi prawie czarne,teraz chciałabym je znowu pofarbować(tydzień po poprzednim farbowaniu) tą farbą w piance( kolor złocisty brąz),żeby je jakos rozjaśnić. Myslicie że ta farba pokryje mi ten poprzedni kolor czy moze wyjdzie mi jakis dziwny miks na włosach?
Halkatla90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 09:43   #154
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez paulina_1122 Pokaż wiadomość
właśnie pokusiłam się na tą piankę. Moje włosy są dość ciemne- ciemny blond, jednak po licznych koloryzacjach chciałam się pozbyć bardzo nieładnego rudego odcienia, który powstał po zmyciu sią poprzednich "koloryzatorów". Zakupiłam odcień -50 - Naturalny brąz. Na opakowaniu kolor wydał się bardzo ciemny, ale podjęłam wyzwanie
Kolor wyszedł bardzo ciemny co mnie nie zdziwiło, jednak trochę się zawiodłam. Włosy nie są dokładnie pokryte i trochę "sianowate" . Ale to może tylko wina moich włosów, które są bardzooooo niesforne..

Jakbym czytała siebie. Miałam identyczną sytuacje też ciemny blond, też wpadało w rudy i chciałam przyciemnić i schłodzić odcień. Wybrałam jak TY odcień 50 i wyszły bardzo ciemno. Teraz już się troche wypłukały i faktycznie wyglądają jak brąz,no ale pianka naprawde nierównomiernie kryje i nie polecam.
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 11:23   #155
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Halkatla90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wy jako doświadczone moze mi pomożecie. Ostatnio zafarbowałam włosy i wyszły mi prawie czarne,teraz chciałabym je znowu pofarbować(tydzień po poprzednim farbowaniu) tą farbą w piance( kolor złocisty brąz),żeby je jakos rozjaśnić. Myslicie że ta farba pokryje mi ten poprzedni kolor czy moze wyjdzie mi jakis dziwny miks na włosach?

Na pewno nie rozjaśni. Nie ma sensu wydawać pieniązków. Czekaj az się sama wypłucze
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 10:41   #156
antenka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 9
Wink Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Czesc wam po nieudanym farbowaniu Loreal Sublime Mousse pianką gdzie wyszły mi włosy prawie czarne a nie brąz jasny poprawiłam po 3 tygodnich odczekania farbą z firmy Clairol perfect 10 ]kolorek 8G nie dość że wyszło jak na opakowaniu to na dodatek ta farba rozjaśnia tak jak chciałam z ciemnych włosków na jasny ładny gold blond jestem strasznie zadowolona niżej podaje opakowanie tej farby oraz pianki która mi nie wyszła tak jak chcialam z loreala zapomniała bym dodać farba kryje idealnie całość polecam nie wiem jak na grubych włosach ja mam delikatne włosy nie należą do grubych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A5552700.jpg (16,8 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8G.jpg (7,7 KB, 517 załadowań)

Edytowane przez antenka13
Czas edycji: 2011-04-24 o 10:44
antenka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 17:23   #157
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez antenka13 Pokaż wiadomość
Czesc wam po nieudanym farbowaniu Loreal Sublime Mousse pianką gdzie wyszły mi włosy prawie czarne a nie brąz jasny poprawiłam po 3 tygodnich odczekania farbą z firmy Clairol perfect 10 ]kolorek 8G nie dość że wyszło jak na opakowaniu to na dodatek ta farba rozjaśnia tak jak chciałam z ciemnych włosków na jasny ładny gold blond jestem strasznie zadowolona niżej podaje opakowanie tej farby oraz pianki która mi nie wyszła tak jak chcialam z loreala zapomniała bym dodać farba kryje idealnie całość polecam nie wiem jak na grubych włosach ja mam delikatne włosy nie należą do grubych
Ale zauważ że wybrałas kolor 2 tony jaśniejszy
Z Clairola to też pianka czy farba z aplikatorem?
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 21:23   #158
antenka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 9
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

to farba szczerze to nie przypadła mi do gustu pianka tak tak wiem że jaśniejszy ale pianka nie była az taka ciemna na opakowaniu a wloski mailam czarne wybrałam jasny teraz bo balam sie ze wyjdzie tak jak z loreala

Edytowane przez antenka13
Czas edycji: 2011-04-24 o 21:27
antenka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 12:56   #159
szalona21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

aga8603 mi się marzył właśnie taki kolorek jak Tobie wyszedł- u mnie wyszedł ciemny brąz raczej ... farbowałam na wypłukany ciemny blond szamponu z Garniera- tak ok 25 minut z masowaniem .... włosy miałam wcześniej bardzo matowe teraz mają delikatny połysk nawet także in plus
moja uwaga jest taka: kolor zupełnie inny jak na opakowaniu- całe szczęście do mojego typu urody pasują ciemne włoski bo nim mi się farba zmyje to muszę chodzić z mocno ciemnymi dodam, że te włosy które pokazują w paletach barw dla danej marki też były o niebo jaśniejsze, wiec można się zdziwić ...
Zatem jeśli mam doradzić na chwilę obecną DZIEWCZYNKI wybierajcie o ton jaśniejsze kolory niż chcecie uzyskać i nie sugerujcie się opakowaniem !!!!

a tu mały poradnik dotyczący samodzielnego farbowania :

https://polki.pl/uroda_wlosy_artykul,10010926.html

specjaliści wyjaśniają iż należy się ściśle trzymać czasu podanego na opakowaniu (nie wolno go zarówno skracać jak i wydłużać ) ponieważ farbowanie odbywa się wieloetapowo !!!

Edytowane przez szalona21
Czas edycji: 2011-04-25 o 16:58 Powód: zapomniałam o linku
szalona21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 13:49   #160
szalona21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

60 jasny naturalny brąz tak wyszedł na wypłukanym ciemnym blondzie- widoczna była żółta poświata... wiec oceńcie same.

1. zdjęcie - zaraz po farbowaniu
2 zdjęcie - po dwóch myciach przy oknie w świetle słonecznym
3 zdjęcie - po dwóch myciach w nasłonecznionym pokoju
4 zdjęcie - po dwóch myciach w normalnym świetle pokojowym

hm ciekawa jestem jak będą wyglądać w kolejnych dniach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalny jasny brąz.jpg (12,2 KB, 466 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot of me 1.jpg (16,1 KB, 515 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot of me 2.jpg (8,2 KB, 357 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot of me 3.jpg (7,3 KB, 334 załadowań)

Edytowane przez szalona21
Czas edycji: 2011-04-25 o 14:17
szalona21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 17:04   #161
szalona21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez antenka13 Pokaż wiadomość
to farba szczerze to nie przypadła mi do gustu pianka tak tak wiem że jaśniejszy ale pianka nie była az taka ciemna na opakowaniu a wloski mailam czarne wybrałam jasny teraz bo balam sie ze wyjdzie tak jak z loreala
a mogłabys załączyć zdjęcie włosów?? ciekawa jestem efektu w rezczywistości
szalona21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 17:10   #162
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Michelle89 Pokaż wiadomość
Vanilla Kate-ile czasu trzymałaś farbę? Marzy mi się taki efekt, ale wciąż jestem pełna obaw.
Przepraszam, że dopiero teraz - wcześniej nie miałam możliwości zajrzeć na forum. Trzymałam wg instrukcji, z tego co pamiętam było to 30 minut. Zawsze trzymam farbę równo, co do minuty
Kolor był faktycznie bardzo ładny przez około 3 tygodnie, ale wypłukał się zdecydowanie za szybko. Skusiłabym się następny raz na farbę w piance, ale skoro wszystkie odcienie tak szybko się wypłukują, to nie mam ochoty farbować włosów co miesiąc. Wrócę do tradycyjnej farby i pomocy przyjaciółki przy farbowaniu

Edytowane przez vanilla_kate
Czas edycji: 2011-04-25 o 17:11
vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 17:15   #163
antenka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 9
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez szalona21 Pokaż wiadomość
a mogłabys załączyć zdjęcie włosów?? ciekawa jestem efektu w rezczywistości
robione na powietrzu w słonku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (8,6 KB, 735 załadowań)

Edytowane przez antenka13
Czas edycji: 2011-04-25 o 17:35
antenka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 17:54   #164
szalona21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez antenka13 Pokaż wiadomość
robione na powietrzu w słonku
rewelacyjny efekt wręcz niemożliwy... a jednak
szalona21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 10:26   #165
aga8603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 290
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez antenka13 Pokaż wiadomość
robione na powietrzu w słonku
czyli Ty kładlaś farbę na włosy ciemne? tzn. jak ciemne? a że Ci rude nie wyszly.... ho ho!


a moja sublimme 60 wypłukuje się jak nic, każde mycie=lekko brązowa woda....
__________________
było 58kg --> jest 54,8 ---> 55----> będzie 52kg i mniej
aga8603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 15:01   #166
antenka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 9
Wink Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

nie wypłukuje mi się farba hmm... może mam takie włosy ale pierwszy raz jestem zadowolona choć troszke zniszczyłam tym włosy ...a wcześniej miałam włosy ....jak znajde jakąś fotke to dodam bo robiłam jak farbowałam włoski tą pianką
antenka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 15:42   #167
lovvett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Wczoraj kupiłam tą farbę. Naturalny ciemny blond (nr 70). Trochę się przeraziłam czytając wasze opinie na temat tej farby, ale i tak zdecydowałam sie na koloryzacje.
Pierwszy raz farbowałam włosy, mój naturalny odcień to ciemny blond, lekko szary. Chciałam ożywić kolor i jestem bardzo zadowolona.
W świetle słonecznym odcień jest lekko ciemniejszy niż kolor na opakowaniu. Włosy są lekkie, puszyste, miłe w dotyku i ładnie pachną.
I jakie proste użycie
Mam nadzieję, że kolor nie będzie się szybko spierał, no.. zobaczymy
lovvett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 09:48   #168
Anulkaa6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 176
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Przerazilam sie jak czytalam te wszystie opinie, a ze bylam swiezo po farbowaniu w mokrych wlosach, to juz byloby za pozno. Farbowalam naturalnym brazem 50 i jestem baaardzo zadowolona, kolor wcale nie wyszedl czarny, a w castingach to byla norma. Moim skromnym zdaniem ta farba wyprzedza casting, chociaz jestem ledwo po farbowaniu (wczoraj) i nie wiem jak szybko sie zmyje. Kolorek mam taki jak chcialam, bez zadnych czerwonych i rudych refleksow. Jest identyczny z moim naturalnym z czego sie bardzo ciesze. Wlosy mieciutkie, lekko blyszczace, ale to pewnie zasluga odzywki. Co do odzywki nie jest ona taka jak w castingu, bo mam tamta i pachnie inaczej, powiedzialabym ze jest to bardziej ta z preference. W dodatku ta castingowa w ogole nie przypadla do gustu moim wlosom, a ta owszem tak jak ta preference jest swieta. Dodam, ze trzymalam 30 min no i wlosy mialam deczka jasniejsze, bo poprzednie kolorki mi sie spraly dosc dobrze Podsumowujac, to jestem zadowolona i mam nadzieje ze sie szybko nie zmyje
Anulkaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 12:31   #169
justpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 57
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Witam, orientujecie się który z kolorów naturalnie wyrówna mój kolor włosów ( z odrostami ) ?
tutaj zdjęcie

pS: chodzi mi dokładnie o zimny odcień blondu ( by wyszło naturalnie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pulpit1.jpg (63,6 KB, 452 załadowań)

Edytowane przez justpl
Czas edycji: 2011-04-28 o 12:32
justpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 12:48   #170
Amenka88
Raczkowanie
 
Avatar Amenka88
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Dziewczyny jaki to szajs!! Właśnie jestem po farbowaniu i bo wylanych łzach! Miał wyjść blond a wyszedł ciemny brąz, miałam jasne blond włosy takie śliczne, a teraz jestem brunetką, jezu ;( Jutro idę po farbę i się farbuje bo nie zniosę się jako brunetki poprostu koszmar. Jeszcze żeby to był kolor a to właściwie wyszło coś mysiego ciemnego, DRAMAT!!!!!!!!!! odradzam i dla mnie Loreal jest już skończony, firma ta nie istnieje. Dodatkowo powiem jeszcze że parę lat temu farbowałąm castingiem i włosy miały wyjść brązowe a wyszły kruczo czarne, dlatego też dzisiaj postanowiłam siędzieć z farbą nieco krócej, jak widać bez efektu!
Amenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 12:00   #171
Linea86
Raczkowanie
 
Avatar Linea86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 366
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Amenka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki to szajs!! Właśnie jestem po farbowaniu i bo wylanych łzach! Miał wyjść blond a wyszedł ciemny brąz, miałam jasne blond włosy takie śliczne, a teraz jestem brunetką, jezu ;( Jutro idę po farbę i się farbuje bo nie zniosę się jako brunetki poprostu koszmar. Jeszcze żeby to był kolor a to właściwie wyszło coś mysiego ciemnego, DRAMAT!!!!!!!!!! odradzam i dla mnie Loreal jest już skończony, firma ta nie istnieje. Dodatkowo powiem jeszcze że parę lat temu farbowałąm castingiem i włosy miały wyjść brązowe a wyszły kruczo czarne, dlatego też dzisiaj postanowiłam siędzieć z farbą nieco krócej, jak widać bez efektu!
Może wstrzymaj się z tym ponownym farbowaniem bo Ci włosy wypadną albo wyjdzie Ci jakiś zielony kolor;/ Lepiej włóż głowę pod prysznic i umyj włosy z 3-4 razy to może Ci się kolor wyrówna i spierze trochę.
Linea86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 15:28   #172
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Amenka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki to szajs!! Właśnie jestem po farbowaniu i bo wylanych łzach! Miał wyjść blond a wyszedł ciemny brąz, miałam jasne blond włosy takie śliczne, a teraz jestem brunetką, jezu ;( Jutro idę po farbę i się farbuje bo nie zniosę się jako brunetki poprostu koszmar. Jeszcze żeby to był kolor a to właściwie wyszło coś mysiego ciemnego, DRAMAT!!!!!!!!!! odradzam i dla mnie Loreal jest już skończony, firma ta nie istnieje. Dodatkowo powiem jeszcze że parę lat temu farbowałąm castingiem i włosy miały wyjść brązowe a wyszły kruczo czarne, dlatego też dzisiaj postanowiłam siędzieć z farbą nieco krócej, jak widać bez efektu!
L'oreal ma świetną linię Excell 10 minut. Kolorki wychodzą troszkę ciemniejsze, dlatego trzeba brać poprawkę na odcień, ale za to włosy są zafarbowane równomiernie. Może spróbuj Excell albo idź do fryzjerki. Radykalne rozjaśnianie zaraz po farbowaniu samodzielnie to nie jest dobry pomysł...
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 10:10   #173
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Jeśli kogoś to zainteresuje to widziałam wczoraj te pianki w Kauflandzie po 17,99
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 10:28   #174
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Skierka001 Pokaż wiadomość
L'oreal ma świetną linię Excell 10 minut. Kolorki wychodzą troszkę ciemniejsze, dlatego trzeba brać poprawkę na odcień, ale za to włosy są zafarbowane równomiernie. Może spróbuj Excell albo idź do fryzjerki. Radykalne rozjaśnianie zaraz po farbowaniu samodzielnie to nie jest dobry pomysł...
ja farbowałam Excell kilka razy odcieniem 9,13 i wychodził taki jak miał wyjść. Tylko trzeba czytać ulotkę i wiedzieć, że tę farbę trzyma się łacznie z nakładaniem 10 min
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 16:01   #175
aniaaniaa
Rozeznanie
 
Avatar aniaaniaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 771
GG do aniaaniaa
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Już teraz po prawie miesiącu od nałożenia tego ciemnego blondu i po kuracji przeciwłupieżowym szamponem kolorek się zmyl, ale muszę przyznać, ze mus idealnie pokrył moje grube włosy. Dzięki Bernadka20
__________________
kochaaaa zakupy
aniaaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 11:29   #176
karola40sz
Przyczajenie
 
Avatar karola40sz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Ja robiłam 50 ,chyba naturalny brąz ,ale wyszedł mi czarny.Pianka pokryła całe włosy ,ale miałam problem przy farbowaniu ,bo nie widać gdzie nie jest nałożona.
Oby szybko zblakł ,bo wyglądam jak Adams

Jednak mam brąz ale na odrostach (naturalny ciemny blond)Przyjrzałam się w świetle dziennym.
Tak więc pierwszy i ostatni raz tego użyłam.Casting ładniej farbuje moje włosy

Edytowane przez karola40sz
Czas edycji: 2011-05-04 o 15:06
karola40sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 15:45   #177
Lady_Gaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

któraś z was wypróbowała zmysłowej czerni, albo naturalnego głębokiego brązu?? bo waham się między tymi dwoma i łatwiej byłoby mi podjąć decyzję jakby ktoś mi doradził
Lady_Gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 12:03   #178
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Dziewczyny BARDZO PROSZĘ O POMOC
Jesteście już w tym musie trochę doświadczone więc może coś zaradzicie.
Zakochałam się w kolorze nr 41 Subtelny Zmrożony Kasztan, obecnie mam kolor palona kawa, oczywiście sprany bo farba do trwałych nie należy, i nie chcę znowu przeżywać ściągania koloru który może wyjść bardzo ciemno.
Zależy mi na ciemnym ale ciepłym kolorze więc nie wiem czy wybrać nr 41 czy może nr 50 Naturalny Blond.
Bo jak pokazały dziewczyny na zdjęciach na str nr 3 kolor praktycznie niczym się nie różni, a jednak zależy mi na ciepłym odcieniu...
Czekam na info

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

P.S. pragnę dodać, że zależy mi na ładnym kolorze który nie wygląda sztucznie :P
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 16:25   #179
Anulkaa6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 176
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny BARDZO PROSZĘ O POMOC
Jesteście już w tym musie trochę doświadczone więc może coś zaradzicie.
Zakochałam się w kolorze nr 41 Subtelny Zmrożony Kasztan, obecnie mam kolor palona kawa, oczywiście sprany bo farba do trwałych nie należy, i nie chcę znowu przeżywać ściągania koloru który może wyjść bardzo ciemno.
Zależy mi na ciemnym ale ciepłym kolorze więc nie wiem czy wybrać nr 41 czy może nr 50 Naturalny Blond.
Bo jak pokazały dziewczyny na zdjęciach na str nr 3 kolor praktycznie niczym się nie różni, a jednak zależy mi na ciepłym odcieniu...
Czekam na info

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

P.S. pragnę dodać, że zależy mi na ładnym kolorze który nie wygląda sztucznie :P
50 naturalny BRĄZ ja sie nim farbowalam i mi wyszedl bardzo ladny kolor, nie czarny, ale nie ciepły. Po prostu naturalny ). Kolor 41 pewnie wyjdzie czarny, ale nie wiem, bo nei probowalam go.
Anulkaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 18:54   #180
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

dzięki wielkie możesz zamieść zdjęcie jak wyszedł ten kolor?

czy 1 opakowanie starczy na włosy za ramiona, dość gęste...?
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 15:48:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.